|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vana orav
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2004
|
07.11.2013 17:04:39
|
|
|
| Teise generatsiooni Nexusel, millel ainult WiFi, GPS ilma interneeduseta millegipärast ei funka? Proovinud nii Google Mapsi kui ka GPS Testiga. Milles võiks probleem olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.11.2013 21:26:02
|
|
|
| Võtan teema jälgimisse sest uus Nexus 7 4G rändab iga päev kaasas. Plaan oligi autosse meediakeskuseks lüüa sest kogu kraam on pilves kättesaadav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.11.2013 09:41:49
|
|
|
"Starting today, Nexus 7 (2012 and 2013) and Nexus 10 will be getting a tasty update to Android 4.4, KitKat"
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
13.11.2013 16:29:21
|
|
|
| On keegi juba kätte saanud update?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.11.2013 18:05:35
|
|
|
noup
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
14.11.2013 11:54:06
|
|
|
Kus Eestis kõige soodsamalt selle aasta 3G-ga versioon saadaval oleks?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| tagasi üles |
|
 |
shifty
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.11.2013 15:41:59
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| On keegi juba kätte saanud update? |
1x juba seetõttu oma N7 brickind + andmetest ilma jäänd, ei ole soovi korrata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
14.11.2013 22:51:37
|
|
|
| Paluks abi. Ostsin Nexus 7 4g versiooni. Tarkvara 4.3.1 originaal. Ostetud Eesti poest. Ei saa aparaati toimima 4g võrgus. 2g ja 3g võrgud toimetavad ilusti, nagu 4g signaali kinni püüab, ütleb, et "no internet connection", seda olenemata levi tugevusest. Samas levi postide juurde mingit tähte ka ei ilmu (2g-E, 3g-H, 4g-?) Toimetama hakkab tahvel siis kui lülitan korraks 2g võrgu peale ja siis kohe välja, leiab 3g võrgu ja töötab seni kuni püüab 4g ja kohe no internet connection, põhjuseks ütleb et wifi ja internet mobile data enabled. Tahvlite osas kogemus täiesti null ja ei oska kuskilt alustada, äkki on kellelgi ideid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pelle
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
14.11.2013 23:42:32
|
|
|
| supsu kirjutas: |
| Paluks abi. Ostsin Nexus 7 4g versiooni. Tarkvara 4.3.1 originaal. Ostetud Eesti poest. Ei saa aparaati toimima 4g võrgus. 2g ja 3g võrgud toimetavad ilusti, nagu 4g signaali kinni püüab, ütleb, et "no internet connection", seda olenemata levi tugevusest. Samas levi postide juurde mingit tähte ka ei ilmu (2g-E, 3g-H, 4g-?) Toimetama hakkab tahvel siis kui lülitan korraks 2g võrgu peale ja siis kohe välja, leiab 3g võrgu ja töötab seni kuni püüab 4g ja kohe no internet connection, põhjuseks ütleb et wifi ja internet mobile data enabled. Tahvlite osas kogemus täiesti null ja ei oska kuskilt alustada, äkki on kellelgi ideid? |
Vast APN settingud täitmata, Seaded- Traadita side ja võrgud- Mobiilivõrgud- Pöörduspunktide nimed, pärast salvesta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.11.2013 23:56:21
|
|
|
| supsu kirjutas: |
| Paluks abi. Ostsin Nexus 7 4g versiooni. Tarkvara 4.3.1 originaal. Ostetud Eesti poest. Ei saa aparaati toimima 4g võrgus. 2g ja 3g võrgud toimetavad ilusti, nagu 4g signaali kinni püüab, ütleb, et "no internet connection", seda olenemata levi tugevusest. Samas levi postide juurde mingit tähte ka ei ilmu (2g-E, 3g-H, 4g-?) Toimetama hakkab tahvel siis kui lülitan korraks 2g võrgu peale ja siis kohe välja, leiab 3g võrgu ja töötab seni kuni püüab 4g ja kohe no internet connection, põhjuseks ütleb et wifi ja internet mobile data enabled. Tahvlite osas kogemus täiesti null ja ei oska kuskilt alustada, äkki on kellelgi ideid? |
Kas moblaoperaatorilt on 4G pakett tellitud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.11.2013 10:05:04
|
|
|
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval
|
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
15.11.2013 10:25:37
|
|
|
to MarkO - loomulikult on 4g pakett tehtud.
to pelle - aitäh, nii lihtne see oligi. APN oli vale. Kõik toimetab nüüd nagu peab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
15.11.2013 11:38:25
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval  |
Ei tule seda millegipärast, xda's 99% inimesi sideload'ivad. Samas pole kiiret, välja arvatud muidugi uue versiooni saamise kärsitus
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel_k
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2009
|
15.11.2013 11:51:03
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval  |
Ei tule seda millegipärast, xda's 99% inimesi sideload'ivad. Samas pole kiiret, välja arvatud muidugi uue versiooni saamise kärsitus  |
Ma enda N7 ka sideloadisin kitkati peale, esimese hooga erilisi muudatusi tähele ei pannud. Suht sama nagu 4.3
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.11.2013 11:53:15
|
|
|
| tanel_k kirjutas: |
| Mirage kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval  |
Ei tule seda millegipärast, xda's 99% inimesi sideload'ivad. Samas pole kiiret, välja arvatud muidugi uue versiooni saamise kärsitus  |
Ma enda N7 ka sideloadisin kitkati peale, esimese hooga erilisi muudatusi tähele ei pannud. Suht sama nagu 4.3  |
http://www.android.com/versions/kit-kat-4-4/
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
18.11.2013 20:47:36
|
|
|
Kõrvuti laual vana ja uus 7.
Mina kui harv ja elementaarsete-tahvli-asjade kasutaja mingit erilist vahet ei tee Jooksevad mõlemad kiiresti, pilt on mõlemal hea, uuel ehk veidi kirkam-erksam, kuid vanagi on väga hea. Filmid, pildid, meilid, veeb- ongi vist kõik. Mõned omatarbe-äpid kah.
Selle ülevaate lõpus on hea märkus: uus Nexus7 kõlbab ka aasta pärast veel kasutada
Uskumatu lugu kohe, mul jookseb üks lauaarvuti juba 10a ja ikka töötab .....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.11.2013 18:03:51
|
|
|
Meile siin ei ole see ilmselt oluline, aga KitKat toob ametliku eesti keele toe. Paljude potentsiaalsete ostjate jaoks on see oluline.
Uue mudeli ekraan on ikka nähtavalt parem, kuigi ka eelmise aasta mudeli ekraan on nii mõnegi konkurendiga võrreldes üsna hea. Samuti on uus mudel meeletult kerge. Lausa uskumatu, kui suure vahe kõigest 50 grammi teeb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
19.11.2013 18:21:07
|
|
|
Mobiil ID tugi võiks ka tulla.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.11.2013 23:31:51
|
|
|
| Erinevus on hästi näha, kui võtta püstises asendis ilma zoomimata näiteks HV foorum ette. Esimese mudeliga jääb pisike tekst ikka üsna karvaseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.11.2013 16:34:21
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Mobiil ID tugi võiks ka tulla. |
+ helistamisvõimalus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
20.11.2013 18:09:48
|
|
|
Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
21.11.2013 23:08:08
|
|
|
Sai ka esimeseks tahvliks wifiga mudel soetatud. Esmamuljed on väga head!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
22.11.2013 10:15:15
|
|
|
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
22.11.2013 11:05:48
|
|
|
| Jah - peab uuesti rootima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.11.2013 12:25:04
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha. |
Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
| av. kirjutas: |
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g |
Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.11.2013 12:56:43
|
|
|
| Võtsin Elisast 4G variandi, esmamulje on väga positiivne. Erinevalt netis levinud jutust ei ole mul küll helikvaliteedile (klappidega) midagi ette heita. Kui aega saan, lasen RMAAga üle ka, vaatab mis sealt paistab. Ekraani puhul üllatab lisaks resole ka väga hea kontrastsus. Must on isegi hämaras enam-vähem must.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.11.2013 12:59:08
|
|
|
| 4G mudel on selle aasta uus versioon, sellel on heli väga korralik. 2012. Tegraga mudelil on heli õudne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
22.11.2013 13:33:00
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| av. kirjutas: |
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g |
Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme. |
Updatesin 4.4 peale ära, töötab ilusti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.11.2013 16:50:16
|
|
|
| Peale järgmist restarti ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
22.11.2013 20:46:55
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Peale järgmist restarti ka? |
Võtsin julguse kokku ja proovisin, töötab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.11.2013 09:56:51
|
|
|
Aga peale rerootimist ja siis restart?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.11.2013 10:13:48
|
|
|
Eile tuli esimese generatsiooni N7 + 3G variandile OTA 4.4 update. Esmapilgul suuri muutusi pole, visuaali poolelt juba teada muutused süsteemikirjade värvide osas. Mõningad ikoonikesed muutunud. Suures plaanis on sama.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
23.11.2013 11:25:14
|
|
|
pole isegi oma wifi omale veel saanud... Ei tulegi vist...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
23.11.2013 17:09:29
|
|
|
4.4 tuli öösel kohale.
Ülemine, teadeteriba, pidanuks nagu kah läbipaistev tulema, kuid praegu näib, et on vaid alumine.
Kas kusagil seadetes tuleks midagi muutmas käia selleks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
23.11.2013 18:28:43
|
|
|
2 varianti, tõmmad google launcher'i xda'st või hakkad nova launcher'i betatestijaks.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.11.2013 19:19:18
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| wwiktor kirjutas: |
| Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha. |
Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
| av. kirjutas: |
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g |
Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme. |
Mul juhtus sama 4.2.2 uuendusega, rohkem pole julgenud teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
23.11.2013 22:31:57
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| 2 varianti, tõmmad google launcher'i xda'st või hakkad nova launcher'i betatestijaks. |
Tänud
Kodu nuppu vajutades tekkis seepeale jah valik kahele käivitajale,
lisandus Google otsingu käivitaja ning sellel on tõepoolest ka ülariba läbipaistev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.11.2013 13:49:54
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| wwiktor kirjutas: |
| Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha. |
Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki. |
Mismoodi erineb turvalisus tavalisest Androidi mobiilist, kus saad MobiilID'ga pangas toimetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
24.11.2013 16:45:31
|
|
|
küsimus . Kas kuidagi on võimalik tahvel arvutist (nexus 7) heli üle bluethooti saata telefoni ?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.11.2013 00:17:08
|
|
|
Mis lootsite siis?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.11.2013 00:33:00
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| küsimus . Kas kuidagi on võimalik tahvel arvutist (nexus 7) heli üle bluethooti saata telefoni ? |
Kui telefon oskab seda teha siis vst jah. Näiteks BT'ga kõrvaklapid töötavad ilusti N7'ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.11.2013 08:58:01
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Mis lootsite siis? |
Kuna kõik siin olid püksid erutusest märjad seda uuendust ootamas, arvasin, et tuleb miskit põrutavat. Tutkit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
28.11.2013 22:32:40
|
|
|
| Flash töötab peale uuendust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.11.2013 10:30:39
|
|
|
Minu teada on Flashi tugi 4.4-st täielikult läinud.
Kindel ei ole, ei ole näinud mobiilseadmetel vajadust flashi kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.11.2013 12:05:50
|
|
|
| Abec7 kirjutas: |
| Flash töötab peale uuendust? |
Ei. Aga enne kah ei töötanud, seega polnud kaotusvalu eriti suur
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|