Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vana orav
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.11.2013 17:04:39 vasta tsitaadiga

Teise generatsiooni Nexusel, millel ainult WiFi, GPS ilma interneeduseta millegipärast ei funka? Proovinud nii Google Mapsi kui ka GPS Testiga. Milles võiks probleem olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 21:26:02 vasta tsitaadiga

Võtan teema jälgimisse sest uus Nexus 7 4G rändab iga päev kaasas. Plaan oligi autosse meediakeskuseks lüüa sest kogu kraam on pilves kättesaadav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 09:41:49 vasta tsitaadiga

"Starting today, Nexus 7 (2012 and 2013) and Nexus 10 will be getting a tasty update to Android 4.4, KitKat"
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 16:29:21 vasta tsitaadiga

On keegi juba kätte saanud update?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 18:05:35 vasta tsitaadiga

noup
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 23:34:22 vasta tsitaadiga

Ei viitsi ausalt öeldes otsida. Ei ole isu testijat mängida. Olemasolev soft töötab niigi hästi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.11.2013 11:54:06 vasta tsitaadiga

Kus Eestis kõige soodsamalt selle aasta 3G-ga versioon saadaval oleks?
_________________
Back to Nvidia .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shifty
HV kasutaja
shifty

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:02:17 vasta tsitaadiga

3g versioonid saavad uuenduse hiljem, praegune uuendus tuli välja ainult wifi versioonidele
http://www.androidpolice.com/2013/11/12/nexus-7-2012-2013-and-nexus-10-android-4-4-kitkat-update-to-start-rolling-out-today-nexus-4-and-nexus-7-3g-soon/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:41:59 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
On keegi juba kätte saanud update?

1x juba seetõttu oma N7 brickind + andmetest ilma jäänd, ei ole soovi korrata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 14.11.2013 22:51:37 vasta tsitaadiga

Paluks abi. Ostsin Nexus 7 4g versiooni. Tarkvara 4.3.1 originaal. Ostetud Eesti poest. Ei saa aparaati toimima 4g võrgus. 2g ja 3g võrgud toimetavad ilusti, nagu 4g signaali kinni püüab, ütleb, et "no internet connection", seda olenemata levi tugevusest. Samas levi postide juurde mingit tähte ka ei ilmu (2g-E, 3g-H, 4g-?) Toimetama hakkab tahvel siis kui lülitan korraks 2g võrgu peale ja siis kohe välja, leiab 3g võrgu ja töötab seni kuni püüab 4g ja kohe no internet connection, põhjuseks ütleb et wifi ja internet mobile data enabled. Tahvlite osas kogemus täiesti null ja ei oska kuskilt alustada, äkki on kellelgi ideid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 14.11.2013 23:42:32 vasta tsitaadiga

supsu kirjutas:
Paluks abi. Ostsin Nexus 7 4g versiooni. Tarkvara 4.3.1 originaal. Ostetud Eesti poest. Ei saa aparaati toimima 4g võrgus. 2g ja 3g võrgud toimetavad ilusti, nagu 4g signaali kinni püüab, ütleb, et "no internet connection", seda olenemata levi tugevusest. Samas levi postide juurde mingit tähte ka ei ilmu (2g-E, 3g-H, 4g-?) Toimetama hakkab tahvel siis kui lülitan korraks 2g võrgu peale ja siis kohe välja, leiab 3g võrgu ja töötab seni kuni püüab 4g ja kohe no internet connection, põhjuseks ütleb et wifi ja internet mobile data enabled. Tahvlite osas kogemus täiesti null ja ei oska kuskilt alustada, äkki on kellelgi ideid?


Vast APN settingud täitmata, Seaded- Traadita side ja võrgud- Mobiilivõrgud- Pöörduspunktide nimed, pärast salvesta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 23:56:21 vasta tsitaadiga

supsu kirjutas:
Paluks abi. Ostsin Nexus 7 4g versiooni. Tarkvara 4.3.1 originaal. Ostetud Eesti poest. Ei saa aparaati toimima 4g võrgus. 2g ja 3g võrgud toimetavad ilusti, nagu 4g signaali kinni püüab, ütleb, et "no internet connection", seda olenemata levi tugevusest. Samas levi postide juurde mingit tähte ka ei ilmu (2g-E, 3g-H, 4g-?) Toimetama hakkab tahvel siis kui lülitan korraks 2g võrgu peale ja siis kohe välja, leiab 3g võrgu ja töötab seni kuni püüab 4g ja kohe no internet connection, põhjuseks ütleb et wifi ja internet mobile data enabled. Tahvlite osas kogemus täiesti null ja ei oska kuskilt alustada, äkki on kellelgi ideid?
Kas moblaoperaatorilt on 4G pakett tellitud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 10:05:04 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 15.11.2013 10:25:37 vasta tsitaadiga

to MarkO - loomulikult on 4g pakett tehtud.
to pelle - aitäh, nii lihtne see oligi. APN oli vale. Kõik toimetab nüüd nagu peab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 11:38:25 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval icon_smile.gif

Ei tule seda millegipärast, xda's 99% inimesi sideload'ivad. Samas pole kiiret, välja arvatud muidugi uue versiooni saamise kärsitus icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel_k
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 11:51:03 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval icon_smile.gif

Ei tule seda millegipärast, xda's 99% inimesi sideload'ivad. Samas pole kiiret, välja arvatud muidugi uue versiooni saamise kärsitus icon_razz1.gif
Ma enda N7 ka sideloadisin kitkati peale, esimese hooga erilisi muudatusi tähele ei pannud. Suht sama nagu 4.3 icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 11:53:15 vasta tsitaadiga

tanel_k kirjutas:
Mirage kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on juba 4.4 uuendust pakkunud ka? Vaatan, et nüüd on ka ametlikul Google lehel firmware failid üleval icon_smile.gif

Ei tule seda millegipärast, xda's 99% inimesi sideload'ivad. Samas pole kiiret, välja arvatud muidugi uue versiooni saamise kärsitus icon_razz1.gif
Ma enda N7 ka sideloadisin kitkati peale, esimese hooga erilisi muudatusi tähele ei pannud. Suht sama nagu 4.3 icon_smile.gif

http://www.android.com/versions/kit-kat-4-4/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2013 12:54:59 vasta tsitaadiga

http://www.digitest.ee/nexus-7-2013-naide-sellest-kuidas-hea-tehti-veel-paremaks/
Üks asjalik ülevaade 2013a mudelist thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 18.11.2013 20:47:36 vasta tsitaadiga

Kõrvuti laual vana ja uus 7.
Mina kui harv ja elementaarsete-tahvli-asjade kasutaja mingit erilist vahet ei tee icon_smile.gif Jooksevad mõlemad kiiresti, pilt on mõlemal hea, uuel ehk veidi kirkam-erksam, kuid vanagi on väga hea. Filmid, pildid, meilid, veeb- ongi vist kõik. Mõned omatarbe-äpid kah.
Selle ülevaate lõpus on hea märkus: uus Nexus7 kõlbab ka aasta pärast veel kasutada icon_eek.gif
Uskumatu lugu kohe, mul jookseb üks lauaarvuti juba 10a ja ikka töötab .....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 18:03:51 vasta tsitaadiga

Meile siin ei ole see ilmselt oluline, aga KitKat toob ametliku eesti keele toe. Paljude potentsiaalsete ostjate jaoks on see oluline.
Uue mudeli ekraan on ikka nähtavalt parem, kuigi ka eelmise aasta mudeli ekraan on nii mõnegi konkurendiga võrreldes üsna hea. Samuti on uus mudel meeletult kerge. Lausa uskumatu, kui suure vahe kõigest 50 grammi teeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 19.11.2013 18:21:07 vasta tsitaadiga

Mobiil ID tugi võiks ka tulla.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 23:31:51 vasta tsitaadiga

Erinevus on hästi näha, kui võtta püstises asendis ilma zoomimata näiteks HV foorum ette. Esimese mudeliga jääb pisike tekst ikka üsna karvaseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2013 16:34:21 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Mobiil ID tugi võiks ka tulla.

+ helistamisvõimalus icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 20.11.2013 18:09:48 vasta tsitaadiga

Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2013 18:53:31 vasta tsitaadiga

shifty kirjutas:
3g versioonid saavad uuenduse hiljem, praegune uuendus tuli välja ainult wifi versioonidele
http://www.androidpolice.com/2013/11/12/nexus-7-2012-2013-and-nexus-10-android-4-4-kitkat-update-to-start-rolling-out-today-nexus-4-and-nexus-7-3g-soon/

Kuna mul millegipärast vana N7 3G brickis, siis uuendust otsides sattusin sellisele lehele: https://developers.google.com/android/nexus/images
Siin on ka vanale N7 3G'le 4.4 olemas - ja töötab tõesti! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 21.11.2013 23:08:08 vasta tsitaadiga

Sai ka esimeseks tahvliks wifiga mudel soetatud. Esmamuljed on väga head! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 10:15:15 vasta tsitaadiga

Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 11:05:48 vasta tsitaadiga

Jah - peab uuesti rootima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 12:25:04 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha.

Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
av. kirjutas:
Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g

Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.11.2013 12:56:43 vasta tsitaadiga

Võtsin Elisast 4G variandi, esmamulje on väga positiivne. Erinevalt netis levinud jutust ei ole mul küll helikvaliteedile (klappidega) midagi ette heita. Kui aega saan, lasen RMAAga üle ka, vaatab mis sealt paistab. Ekraani puhul üllatab lisaks resole ka väga hea kontrastsus. Must on isegi hämaras enam-vähem must.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 12:59:08 vasta tsitaadiga

4G mudel on selle aasta uus versioon, sellel on heli väga korralik. 2012. Tegraga mudelil on heli õudne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 13:33:00 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:

av. kirjutas:
Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g

Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme.

Updatesin 4.4 peale ära, töötab ilusti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 16:50:16 vasta tsitaadiga

Peale järgmist restarti ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 20:46:55 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Peale järgmist restarti ka?

Võtsin julguse kokku ja proovisin, töötab icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 09:56:51 vasta tsitaadiga

Aga peale rerootimist ja siis restart? icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 10:13:48 vasta tsitaadiga

Eile tuli esimese generatsiooni N7 + 3G variandile OTA 4.4 update. Esmapilgul suuri muutusi pole, visuaali poolelt juba teada muutused süsteemikirjade värvide osas. Mõningad ikoonikesed muutunud. Suures plaanis on sama.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 11:25:14 vasta tsitaadiga

pole isegi oma wifi omale veel saanud... Ei tulegi vist...
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 23.11.2013 17:09:29 vasta tsitaadiga

4.4 tuli öösel kohale. thumbs_up.gif
Ülemine, teadeteriba, pidanuks nagu kah läbipaistev tulema, kuid praegu näib, et on vaid alumine.
Kas kusagil seadetes tuleks midagi muutmas käia selleks? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 18:28:43 vasta tsitaadiga

2 varianti, tõmmad google launcher'i xda'st või hakkad nova launcher'i betatestijaks.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.11.2013 19:19:18 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
wwiktor kirjutas:
Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha.

Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
av. kirjutas:
Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g

Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme.

Mul juhtus sama 4.2.2 uuendusega, rohkem pole julgenud teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 23.11.2013 22:31:57 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
2 varianti, tõmmad google launcher'i xda'st või hakkad nova launcher'i betatestijaks.

Tänud thumbs_up.gif
Kodu nuppu vajutades tekkis seepeale jah valik kahele käivitajale,
lisandus Google otsingu käivitaja ning sellel on tõepoolest ka ülariba läbipaistev. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.11.2013 13:49:54 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
wwiktor kirjutas:
Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha.

Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
Mismoodi erineb turvalisus tavalisest Androidi mobiilist, kus saad MobiilID'ga pangas toimetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2013 16:45:31 vasta tsitaadiga

küsimus . Kas kuidagi on võimalik tahvel arvutist (nexus 7) heli üle bluethooti saata telefoni ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 23:57:04 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusest saati kisanud, et installi uuendus. Täna tegin ära. Peale paari üksiku ja marginaalse visuaalse uuenduse polegi nagu suurt miskit.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 00:17:08 vasta tsitaadiga

Mis lootsite siis?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 00:33:00 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
küsimus . Kas kuidagi on võimalik tahvel arvutist (nexus 7) heli üle bluethooti saata telefoni ?
Kui telefon oskab seda teha siis vst jah. Näiteks BT'ga kõrvaklapid töötavad ilusti N7'ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 08:58:01 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Mis lootsite siis?

Kuna kõik siin olid püksid erutusest märjad seda uuendust ootamas, arvasin, et tuleb miskit põrutavat. Tutkit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 28.11.2013 22:32:40 vasta tsitaadiga

Flash töötab peale uuendust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 10:30:39 vasta tsitaadiga

Minu teada on Flashi tugi 4.4-st täielikult läinud.
Kindel ei ole, ei ole näinud mobiilseadmetel vajadust flashi kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 12:05:50 vasta tsitaadiga

Abec7 kirjutas:
Flash töötab peale uuendust?

Ei. Aga enne kah ei töötanud, seega polnud kaotusvalu eriti suur icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.