|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
FurioN
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
19.11.2013 16:22:12
|
|
|
Millist helikaarti soovitate 2.0 stereo + kõrvaklappide jaoks?
Hea, kui oleks ASIO toega ja annaks madala kosteajaga ka Guitar Rigi kasutada, kuid salvestamine pole nii olulise tähtsusega(peaasi, et saab mängitud) Samuti esineb ka vahepeal mängimist.
Olen teadlik, et sellist "kõik ühes" helikaarti eriti saadaval ei ole, kõik väga spetsiaalseks otstarbeks, kuid enam-vähem, mis kõigega normaalselt hakkama saaks? Hetkel on üldse integreeritud helikaart, nii et igal juhul saaks olukorra paremaks
Creative on üldiselt puhtalt mängimise jaoks mõeldud, kuid samas esineb väga palju probleeme driveritega jms, mille pärast seda eriti ei soovitada. Kas tasuks seega vaadata rohkem ASUS poole?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.11.2013 16:45:40
|
|
|
cm usa leht ütleb nii:
Cooling System Front: 120mm red LED fan x 1
Rear: 120/90/80mm fan x 1 (optional)
Bottom: 120mm fan x 1 (optional)
Side: 120mm fan x 1 (optional)
ehk siis ees on ainult 1 fan ( red led )
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
19.11.2013 16:57:56
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
cm usa leht ütleb nii:
Cooling System Front: 120mm red LED fan x 1
Rear: 120/90/80mm fan x 1 (optional)
Bottom: 120mm fan x 1 (optional)
Side: 120mm fan x 1 (optional)
ehk siis ees on ainult 1 fan ( red led ) |
Mis parem ja ilusam kas punane LED või Sinine LED?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.11.2013 16:58:46
|
|
|
Läbi aastate on kasutusel olnud väga palju AC ventilaatoreid. Pole probleeme esinenud, kuigi F12 mudelit ei ole aeglastel kiirustel kasutanud. F12 PWM mudelil ei ole ühelgi kiirusel mingeid anomaaliaid.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.11.2013 17:01:13
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Mis parem ja ilusam kas punane LED või Sinine LED? |
kõige ilusam on ilma ledideta fan
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.11.2013 17:04:45
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Mis parem ja ilusam kas punane LED või Sinine LED? |
kõige ilusam on ilma ledideta fan  |
Kvaliteetne LED´ideta vent ikka kõige kenam. Sageli on LED vendid ka kvaliteedi poolest parajad juustud.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
19.11.2013 17:16:18
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Mis parem ja ilusam kas punane LED või Sinine LED? |
kõige ilusam on ilma ledideta fan  |
Kvaliteetne LED´ideta vent ikka kõige kenam. Sageli on LED vendid ka kvaliteedi poolest parajad juustud. |
Kas selles kastis on korralik LED ventikas? http://www.1a.ee/cooler_master_elite_knight_350_rck350kwn1en
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
19.11.2013 21:49:33
|
|
|
Vaevalt küll. Korralik LED ventikas maksab juba ise 20€. Mõni Enermaxi oma näiteks.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
19.11.2013 23:50:08
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Mis parem ja ilusam kas punane LED või Sinine LED? |
Einevatele ülevaadetele põhinedes on teadlased tulnud järeldusele, et punane LED on 14,7% parem aga sealjuures sinine LED on 19,3% ilusam.
Seega dilemma päris suur, kuigi ise võtaksin oranži LEDi, kuna see pidi jällegi lausa 22,4% kiirem olema Neid on kahjuks aga keeruline leida.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
19.11.2013 23:53:21
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
owndyaa, Tootjad valetavad nii, et suu suitseb ventide reaalse mürataseme kohta. Näiteks sinu pakutud vendil on 2000rpm @ 70cfm @ 19dba
Selle kiiruse ja liigutatava õhukoguse juures ei saaks see asi kuidagi ainult 19dba olla. Mina arvan, et see on kenasti üle 30dba või kui ongi 19dba, siis tunduvalt alla 70cfm-i
Kui odavalt tahad, siis pole minuarust vahet mida võtta. |
Kui blue led fani sooviksin, mis oleks parim hinnasuhtes ? (üks vent 15€ max)
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
20.11.2013 16:33:44
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Mis parem ja ilusam kas punane LED või Sinine LED? |
Einevatele ülevaadetele põhinedes on teadlased tulnud järeldusele, et punane LED on 14,7% parem aga sealjuures sinine LED on 19,3% ilusam.
Seega dilemma päris suur, kuigi ise võtaksin oranži LEDi, kuna see pidi jällegi lausa 22,4% kiirem olema Neid on kahjuks aga keeruline leida. |
Seda küll, aga roosa pidi rohkem tüdrukute värv olema. Noormehele soovitaks ikka traditsioonilist, sinist. Vastasel korral võidakse viltu vaatama hakata. Need geivärgid ja muud asjad.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
20.11.2013 18:35:54
|
|
|
| Küsiks siis mis on parem videokaart kas Gigabyte GF GTX660 2GB või Gigabyte AMD/ATI Radeon R9 270X 2GB?Kas mõlema video saab BF4 ja GTA 5 ka kunagi mängida?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
20.11.2013 18:49:18
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Küsiks siis mis on parem videokaart kas Gigabyte GF GTX660 2GB või Gigabyte AMD/ATI Radeon R9 270X 2GB?Kas mõlema video saab BF4 ja GTA 5 ka kunagi mängida? |
Mõlemaga kannatab mängida, endal 270x HAWK. GTX660'l on bitrate väiksem kuid mingi asi oli kõrgem veidikene. Mingi benchmarkides mingisugune GTX660 oli isegi parem kui 270x.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
20.11.2013 19:09:22
|
|
|
| owndyaa kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Küsiks siis mis on parem videokaart kas Gigabyte GF GTX660 2GB või Gigabyte AMD/ATI Radeon R9 270X 2GB?Kas mõlema video saab BF4 ja GTA 5 ka kunagi mängida? |
Mõlemaga kannatab mängida, endal 270x HAWK. GTX660'l on bitrate väiksem kuid mingi asi oli kõrgem veidikene. Mingi benchmarkides mingisugune GTX660 oli isegi parem kui 270x. |
Mis parem valik oleks kas R9 270X 2GB või GTX 660 2GB?Mis parem BF3,BF4 ja GTA 4 jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.11.2013 19:34:30
|
|
|
| erik111, 270x peaks igati üle olema. Samas kas läheb uue ostmiseks, on kindel eelarve vms. - äkki saab midagi paremat?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
20.11.2013 19:51:26
|
|
|
GTX 660 ja R9 270X on erinevas hinnaklassis.
GTX 660 - odavam/aeglasem.
R9 270X - kallim/kiirem.
BF4 soovituslik VRAM maht on 3GB, kui soovida kõrgematel graafilistel sätetel mängida.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.11.2013 21:00:26
|
|
|
Mehed, asjatundjad. Tundub, et koidab see päev kui profiilis olev arvuti vajab välja vahetamist. Olen mõelnud, mis võiks uus olla ja kriteeriumid oleks, et see kestaks sama hästi kui praegune ehk üle 5.a. Oleks jõuline ja jätkusuutlik ilma, et ma peaksin juba aasta pärast hakkama välja midagi vahetama. Mida ma arvutiga teen ? Praeguses olukorras rohkem nett, muss, edastan arvutist pilti telekasse filmide vaatamiseks. Kindlasti pelaksin ehk mõnd kaasaegset mängugi kui tuju peaks tulema. Sellega seoses olen mõelnud, et uus kast võiks olla:
1. Suutma edastada heli ja pilti üle HDMI (olemasolev seda ei oska)
2. Vähemalt 8GB kiiret RAM-i
3. Vaikust - ojaa...kast füüsiliselt minimalistlik, mida vähem tulukesi, seda parem, KUID väga hea mürasummutusega. See valdkond areneb kiiremini kui ma mõelda suudan, seega vaikus on prioriteet.
4. Eesosas vähemalt 3tk USB 3.0 ehk mida vähem ma pean kasti taha ronima, seda parem.
5. Ei vaja DVD-romi
6. Kasti jahutus peab olema tasemel ja vaikne
7. Prose jahutus õhkjahutustest PARIM nii vaikuselt kui jahutuselt
8. i5 prosest peaks piisama ? Intelit kindlasti ja Haswell'i
9. Videokaart. Siinkohal olen rumal ja ei välja pakkuda, kuid ta peaks tegema oma tööd hinna vääriliselt ja olema mõnusalt vaikne. Mingil põhjusel sümpatiseerib NVIDIA, vb seepärast, et ka praegune sama tootja isend.
10. Toiteplokk kooskõlas Haswell'ga ehk vastav tunnustus tootja poolt. Toiteka kohalt järelandmisi ei teeks, võimalikult vaikne.
11. Hetke seisuga ei ole vaja molu, hiirt, klaviatuuri, windowsi.
Võimalik, et pingutasin üle, kuid panin nö tunded kirja Hinnapiiriks paneks 800€, kuid kui saab soodsamalt, siis mis mul selle vastu olla saaks
Lööge kui midagi jäi lisamata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
20.11.2013 21:35:04
|
|
|
Milleks Windows? (Oled varem kasutanud 8.1?) Ma hiljuti installeerisin ja lasin ka kohe maha, ei kujuta ette kuidas keegi suudab seda kasutada
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.11.2013 21:49:15
|
|
|
Milleks Windows? (Oled varem kasutanud 8.1?) Ma hiljuti installeerisin ja lasin ka kohe maha, ei kujuta ette kuidas keegi suudab seda kasutada [/quote
Classic shell peale ja on vägagi kasutatav kuigi jah metri võiks üldse välja rootida.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
20.11.2013 22:30:44
|
|
|
| owndyaa kirjutas: |
Milleks Windows? (Oled varem kasutanud 8.1?) Ma hiljuti installeerisin ja lasin ka kohe maha, ei kujuta ette kuidas keegi suudab seda kasutada  |
Olen kasutanud. Tunnen täitsa kaasa sellele "ei meeldi, uninstall ja lähen XP peale tagasi" lähenemisele.
Uus task manager, Exploreri lisavõimalused....väga viis asi. Ei ole classic shelli installinud, metrot ei kasuta üldse tihti, kõik saab tehtud. Kirjutada mõistan, järelikult leian ka programmid üles. Metro vaadet pole installist saati isegi korrastanud. (võiks, äkki hakkaks kasutama)
8.1 tegi asja palju sujuvamaks kui 8 oli. [/rant, mis sobiks hoopis ühte teise teemasse]
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.11.2013 00:02:50
|
|
|
kusti85,
Pidin just sarnast postitust tegema.
Mõned üksikud ei näe Modern UI-st kaugemale.
(nagu varem räägitud) Boot to Desktop, enim kasutatavad programmid taskbar´il, mõned vähem kasutatavad töölauale ja rohkemat pole eriti vaja.
Modern UI-d kasutan sama tihti kui W7-s Start menüüd - ehk väga harva.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
21.11.2013 01:21:41
|
|
|
Tere!
plaan sis osta uus arvuti ja panin ka ise midagi kokku et kas peaks midagi välja vahetama või enamvähem sobib??
1) AMD FX-Series FX-8350 SAM3+ BOX FD8350FRHKBOX
2) Codegen ATX-Q3340-A11
3) Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-14900 CL10 KIT OF 2 BLS2C4G3D18ADS3CEU
4) Fortron FSP RAIDER 750 ATX2.3 88+ 750W
5) Gigabyte GA-970A-UD3P
6) Gigabyte GF GTX760 2GB GDDR5 PCIE GV-N760OC-2GD 2.0
7) Samsung DVDRW 24X SATA Black SH-224DB/RSMS
8) Western Digital CAVIAR GREEN 500GB 64MB WD5000AZRX
kuna endal jahutus olemas sis ei hakkand seda enam ostma (muidu on asus lion square)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.11.2013 04:24:36
|
|
|
marko654, soovitaks mõelda SSD peale
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.11.2013 09:37:15
|
|
|
| marko654, palju sul see hetke seisuga kokku € läheb ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
21.11.2013 12:40:59
|
|
|
rmc- esialgu ostsin tavalise eks uuelaastal soetab selle ka.
miga- mmm 750 läheks hetkel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
21.11.2013 19:52:33
|
|
|
kirjutaks siia ka siis lisaks eraldi lauaarvuti -> sülearvuti kolimisteemale, et tarvis sülerit u. 700€ ringis. hinnalagi on 900 euroraha juures, tarvis siiski elada ka kuidagi, sest ostan masina kohe välja, pikka nalja ei mõista kasutust leiaks süler nii mängimise kui fototöötluse näol. üks muljetavaldav mudel on näiteks see Acer. eelistatud brändid on Lenovo, HP (ProBook seeria), Acer, MSI.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
21.11.2013 20:07:28
|
|
|
ketast ei osta?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
21.11.2013 20:24:28
|
|
|
asja, mis muudab voolu ma arvan peaksid võimsama võtma kuna videokaardil on nõuetes juba 500w kuna ise ostsin just 760 ja seal oli juba 500w
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
21.11.2013 20:28:21
|
|
|
| Toide on täiesti piisav ja isegi varuga. Seda enam, et tegu on väga kõrge efektiivsusega toitega!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.11.2013 20:37:30
|
|
|
marko654, videokaardi nõuetes on arvestatud sellega, et paljud kasutajad omavad toiteplokki, mis maksab 3 eurot ja on täisjuust. peal kirjas küll 450, ent välja annab 375w, mis tähendab, et juustu toite puhul peaks 500w toiteplokk ära toitma. sellepärast pannakse seda varuga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.11.2013 21:35:44
|
|
|
caramis, See paistab päris ok paugupill http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/dell_inspiron_5737_haswell_i7
miga, Kuna ühest poest meil banaanias kõike ei saa, siis mATX pill oleks minu meelst selline 800€ eest.
Mobo; Korpus, CPU, RAM 403,33€
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=M7Q0NzGzMrI2NzU1MLQytDa3sDAxAtGWRmA%2BAA%3D%3D
Toide http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-G-Series-G-450-450-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-SSR-450RM-28118 Seasonic G Series G-450 72,30€
Jahutus http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Corsair-Hydro-Series-H60-High-Performance-CPU-Cooler-120mm-35247 Corsair Hydro Series™ H60 62,96€
Vahe summa 538,59€
GPU http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/270x/Sapphire-Radeon-TOXIC-R9-270x-2GB-GDDR5-Boost-11217-02-40G-78384 Sapphire Radeon TOXIC R9 270x 218.95 €
Jääk 42,46€ saad osta USB3 HUBi või paar väga vaikset venti kui miski sahiseb kuskil.
Paar kommentaari ka miks jsut selline.
GPU valisin 270x2GB kuna GTX760-2GB vahe on sisuliselt olematu, kisale kärale et 3GB videomlu on vaja mina ei allu
Üks üleeilne ülevaade kah, kus võrdluseks Evga SC, mis üks kiiretest GTX760 kaartidest.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdbse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
22.11.2013 00:58:28
|
|
|
Delli ei julge võtta. nendega ümberringi üks häda teise otsa alumiiniumist korpus, kerge kaal on head asjad.
see ja see tunduvad veel enam paugupillid. vähem veidi kui Dell, aga kere tundub korralikum. mida härrad kostavad? üldse, kumma protsessor see nüüd asjalikum on?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.11.2013 05:15:49
|
|
|
miga, 1866 vs 1600 mhz.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.11.2013 10:27:08
|
|
|
rmc, jah, kuid kui mobo toetab kuni 1600, siis pole 1866 midagi peale hakata ?
Või kui palju see ca 300 mhz vahe reaalselt tunda annab ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.11.2013 10:37:06
|
|
|
caramis, sinu see ja see on mõlemad nii GPU kui CPU poolt lahjemad, siis mis paugupillist sa räägid
Kõi võtta siis hädapärast see teine "see" Acer V5-573 .
Aga noh ma ei ostaks kumbagit, ei Delli ega Acerit, mõlema kvaliteet on seinast seina 700+€ hinnalipik ei paku usaldusvääräsust minu silmis
Lisaks sülearvuti mängimiseks on omaette tragöödia aga mõistan, mis teha kui vaja.
Ise vaataks kui üldse, siis mingi konfiga Lenovo IdeaPad Y510P või MSI GT60 seeriast.
Nende soodus diile liigub ikka aegajal
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
22.11.2013 12:28:09
|
|
|
| Dell Inspironi ei julge lihtsalt võtta, "see ja see" on mõlemad õhukesed, alumiiniumkorpusega ja GT750M kiibiga, mis on adekvaatne. aga nagu ma mainisin, siis 900 rutsi on ülemine piir, 700 ümber on see moosine ala. Lenovo Z500-st asja ei saa? retsilt ei pela, veidi WoW-i, veidi LoL-i või DotA-t ja muud lollust.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.11.2013 12:55:18
|
|
|
8GB mälu eest 80€ maksta on mõttetu ( 110€ eest saad juba 2x8GB ), gtx 770 performanciga kaart 350€ eest on samuti mõttetu ( osta r290, kui vaikust tahad oota nonref jahutusega isendid ära, kui kiire on osta aftermarket jahutus ) kui nvidiat tahad osta 780.
128GB ssd ? ( 840pro on küll hea ketas aga 20€ juurde ja saad 250GB EVO ) mis on sama hea, st tavakasutuses vahet ei märka ja 128GB on way liiga väike sinna ei mahu mitte midagi 2 mängu ja ketas on täis ( aasta on 2013 mänge ei installita enam hdd peale ) hdd on just for storage.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.11.2013 14:16:39
|
|
|
pots4t4j4, väga hea kriitika, seda just oligi vaja. Vaatan, et R290 hind on samasse klassi kui 770, et miks just Radeon'i eelistada ? Oskad sa öelda, millal võiks r290 nonref (mis iganes see tähendab ) jahutusega isendid saabuda ?
Mis puudutab RAM-i, siis see oleks alternatiiv: Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 CL9 BLS8G3D169DS3CEU ?
SSD osas tundub, et nõustun
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.11.2013 14:35:52
|
|
|
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/M%C3%A4lud/181448/
võid neid ka kaaluda kui tahad 8GB piirduda, tollel crucialil pole xmp profiili ma ei oska täpselt öelda mis seadeid see mobo siis neile paneb samas kui mõistad ise panna siis võid ka need crucialid võtta ( kui nad su evo jahutusele ette ei jää, vanasti oli see probleem noctuaga aga evo pole vist päris nii suur ja seda probleemi ei teki)
nonref ( ehk siis korralikemate jahutustega isendid, mitte need tavaturbiinid mis lärmavad kui kurat ) algselt pidid selle kuu lõpus tekkima hakkama, pole väga kursis end hoidnud sellega, kas on midagi muutunud.
Ja 290 just sellepärast, et selle raha eest on kaardil suhteliselt metsikult perfi ( ainult natuke aeglasem kui AMD lipulaev 290x )
Lisaks on AMD töötamas trueaudio ja mantle lahenduse kallal mis võib õnnestumise korral päris vinge olla.
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Probleemiks on see, et hetkel on saadaval vaid "turbiin" jahutusega kaardid mis lärmavad nagu leafblowerid.
Kui viisakate jahutustega kaarte tulema hakkab siis peaks väga hea valikuga tegu olema, lisaks on võimalus, et saad kaardi millele 290x biosi peale lastes saad omale 290 hinnaga 290x kaardi ehk siis osadel kaartidel töötab bios flash ja saad pmst free performance nagu kunagi oli radeon 9500/pro ja 9700/pro kui mälu ei peta.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.11.2013 14:38:47
|
|
|
pots4t4j4, väga põhjalik ja hea info. Graafikud räägivad enda eest. Jääme siis vaiksemate jahutuste ootele
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|