Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.11.2013 01:29:28 vasta tsitaadiga

LG G2-ga võrreldes kestab 2 korda vähem... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 10:06:57 vasta tsitaadiga

Väga hea tulemus thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 14.11.2013 10:55:13 vasta tsitaadiga

Seda ma kartsingi - kokkuvõttes täiesti suvaline ja keskpärane LG aparaat mis jooksutab hetkel uusimat Androidi.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 14.11.2013 11:18:23 vasta tsitaadiga

Kahjuks tundub hetkel küll, et LG G2 + CynagenMod on mõistlikum lahendus, siit mätta otsast vähemalt.

GSMArena LG Nexus 5 ülevaade
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 14.11.2013 12:12:25 vasta tsitaadiga

Tea kas kuskil 32GB variant ka müügil on või kas see meile üldse müügile tuleb?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 12:24:38 vasta tsitaadiga

Samas on aku kestvus võrreldes Nexus 4-ga tervelt 25% paranenud gsmarena testi kasutus-stsenaariumi puhul.

Ilmselt pole aku Google jaoks prioriteet number 1, see peab olema piisavalt hea, et hommikust õhtuni vastu pidada.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 14.11.2013 14:46:50 vasta tsitaadiga

Kui enamik päevast ei möödu telefoni näppides saab täitsa hakkama. Hommikust-õhtuni pidas juba Nexus 4 vastu ning vajadusel isegi tsipakene kauem. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.11.2013 15:52:44 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Kahjuks tundub hetkel küll, et LG G2 + CynagenMod on mõistlikum lahendus, siit mätta otsast vähemalt.

GSMArena LG Nexus 5 ülevaade


CM on Nexuse tarkvarast siiski samm (või kaks) tagapool - praegusel hetkel 1.75 sammu, sest väljas vaid 4.3 snapshot - ehk siis tarkvaraliselt oleks justkui mingi vanem telefon kui Nexus 4 käes...

Noh kui versiooninumbrit ei imetle, siis justkui erilist erinevust polekski aga peab tähelepanu pöörama ka sellele, et CM-i äpid pole ju tegelikult ikkagi Google-i äpid (kuigi väga nende sarnased.)

Siis selline võimekus nagu helistaja identifitseerimine automaatselt ei pruugigi kunagi jõuda CM-ile. Sama lugu eesti keelse menüü ja tekstiparandusega. Juba on kuulda olnud, et CM-i kaamera äpp käivitub aeglasemalt ja teeb kehvemaid pilte kui LG kaamera.
Häda on LG G2-e juhtmeta laadimisega. Rhinoshield'i pole G2-le.

Kui need asjad kõik arvesse võtta, siis äkki ei olegi Nexus 5 ikka halvem valik kui niikuinii viskad õhtuti padjale laadima (jääb ära pesa kurnamine).
Siis oleks juba Nexusel eelis, sest IMO võtaks selle 8MP kaamera kui LG softi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 14.11.2013 16:14:57 vasta tsitaadiga

Esimene päev Nexus 5 akuga:

Laadijast tuli telefon ära kell 7:00
15:13 seisuga akut 72%
21:36 seisuga akut 46%
23:58 seisuga akut 26%

Spoiler Spoiler Spoiler

Telefonikasutus üldjoontes:
- Gmail, messengerid jms push notificationi peal
- Exchange email manual update peal, sai päeva jooksul kasutatud ca 30min jooksul
- GPS, NFC väljas
- Bluetooth ja kõik muud raadiod sees
- "Ok Google" välja lülitatud

Päeva jooksul kasutasin ajaliselt:
- kõnesid ca 10min
- veebi brausimine 60min
- emailid 30min
- facebook, sõnumid jms suhtlemine 60min
+ muu tavakasutus


Ei kurda üldse aku üle. Võrreldes S2 2000mAh akuga küll veidi lühem akuiga, aga päeva peab ilusti vastu.


viimati muutis 1234567 15.11.2013 11:01:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.11.2013 16:18:58 vasta tsitaadiga

1234567 kirjutas:
Esimene päev Nexus 5 akuga:

Laadijast tuli telefon ära kell 7:00
15:13 seisuga akut 72%
Uuendan hiljem ka õhtuste seisudega.

Ei kurda üldse..


Täpsusta tegevusi ka, mis tegid selle aja jooksul aparaadiga - 8h 28% kulu niisama ei ütle miskit.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 14.11.2013 16:37:41 vasta tsitaadiga

pluuto kirjutas:
Tea kas kuskil 32GB variant ka müügil on või kas see meile üldse müügile tuleb?


Igaksjuhuks võtsin EMTga ühendust, et kas tõesti on vaid poodides valge versioon ning netist tellides must, selgus, et jah. Kiirustasin siis ruttu epoodi, sest teenindaja palus mul ruttu ost teha, alles pidi olema vaid 1 must versioon, otseloomulikult jäin ma sellest ju ilma! Siis uurisin, et millal tuleb uus partii neid telefone ning EMTst sain vastuse detsembri alguses. Eeldan, et siis jõuab ka ports 32gb telefone (kui nad muidugi mingil viisil varem lattu ei jõua)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 16:39:06 vasta tsitaadiga

Aparaat EMTist käes. Eks näeb siis, mis saab. Hetkel kaks suurimat küsimärki aku ja kaamera - loodame parimat icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 18:11:02 vasta tsitaadiga

Mobiilne nett kogu aeg sees, aeg ajalt wifi ka kui vaja suuremat kiirust kui minu lahja pakett seda võimaldab, kümmekond kõnet päevas, mõned korrad päevas tsipa mängimist, paarkümmend minutit netis surfamist, hommikune äratus - minu tavaline päevane kasutus. Selle juures pidas aku 2,5 päeva.

Algul oli üldse sama jama mis juba eelmisi androidi versioone vaevas - android media server aku tarbivus oli kogu aeg 70% peal ja aku tühjenemise kiirus oli 20%/h. Kuna ka varem olen sellega kokku puutunud ja lahendust ka siis ei leidnud oli ainuke variant tehase seadete taastamine ja asjade uuesti peale laskmine. Õnneks oli telefon piisavalt uus, et midagi nagu ei olnudki jõudnud sinna eriti peale lasta seega ilma otseselt millegist ei jäänud, mõned mängude salvestused läksid kaduma ainult icon_biggrin.gif Kahju, arvasin et android 4.4 on sellest jamast vaba aga ei miskit.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 14.11.2013 18:56:26 vasta tsitaadiga

Mul ka passib mingi media server akukasutuse all vastu, mis imevigur see on ja kuidas seda eemaldada saab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aigart
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2013




sõnum 14.11.2013 23:02:19 vasta tsitaadiga

minu kogemus
mina kui kontoriinimene, kellel 10 kõnet päevas, tund jooksmise träkkimist, tunnike-poolteist net, natuke mängimist, wifi sees - 2.5 päeva peab vabalt vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 09:53:02 vasta tsitaadiga

Mõned vead, mida esimese päeva kasutamisega märkasin (eelm. telefon oli siis S3)

1. Puudub füüsiline Home nupp. Väga mõnus oli sellele vajutades kõne vastu võtta.
2. Ekraani värvid selgelt tuhmimad. Natuke rikub selle Full HD ekraani eelise minu jaoks (ei märkagi suurt vahet eelmisega).
3. Alumine must serv kasutamata - Back, Home, Menu võiksid selle peal olla...
4. Kaamera on aeglane, kogu aeg tahab autofokusseerida. Ei tea mis tal viga. Äkki saab paranduse.
5. Lock screenile pole out-of-the box võimalik panna swipetavaid shortcutte, või olen mina loll? (nii värdkeelset lauset pole vist elusees kirjutanud, aga loodetavasti saate aru! icon_smile.gif )
6. Ülalt alla tõmmataval drop down menul pole ühtegi shortcuti. Olin sellega nii harjunud, et kohe oli võimalik lülitada sisse välja WiFi, 3g, GPS + muuta ekraani heledust/heli tugevust. Praegu teen 2 puudutuse asemel neli puudutust, et ekraani heledamaks teha. Miks?
7. No kohe üldse ei saa oma Facebooki kontakte sünkitud telefoniga - on see võimatu? (UberSync for Facebook ei aidanud).
8. Google ei suutnud pooli kontakte syncida mu telefoniga, hetkel ikka pooled puudu. Ei leidnud seda menüüd ka, et show SIM contacts. Pean veel otsima.

Ehk siis mõned puudused on. Kui keegi leiab, et saaks mind mõne puntkiga aidata, siis olen tänulik icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 09:57:09 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:

6. Ülalt alla tõmmataval drop down menul pole ühtegi shortcuti. Olin sellega nii harjunud, et kohe oli võimalik lülitada sisse välja WiFi, 3g, GPS + muuta ekraani heledust/heli tugevust. Praegu teen 2 puudutuse asemel neli puudutust, et ekraani heledamaks teha. Miks?

Tõmba "notification shade" kahe näpuga alla, peaks hunnik nuppe tulema.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 10:03:29 vasta tsitaadiga

1. Puudub füüsiline Home nupp. Väga mõnus oli sellele vajutades kõne vastu võtta.
Pead ümber harjuma
3. Alumine must serv kasutamata - Back, Home, Menu võiksid selle peal olla...
Ekraani peal on mugavam ning kaasaegsem.
5. Lock screenile pole out-of-the box võimalik panna swipetavaid shortcutte, või olen mina loll? (nii värdkeelset lauset pole vist elusees kirjutanud, aga loodetavasti saate aru! icon_smile.gif )
Google'le ei meeldi stock softile eriti konffimis-võimalusi anda. Pead custom rom'ga leppima tulevikus.
7. No kohe üldse ei saa oma Facebooki kontakte sünkitud telefoniga - on see võimatu? (UberSync for Facebook ei aidanud).
HaxSync teeb imesid (tasuline, .8€)
8. Google ei suutnud pooli kontakte syncida mu telefoniga, hetkel ikka pooled puudu. Ei leidnud seda menüüd ka, et show SIM contacts. Pean veel otsima.
Menüü nupp -> Import/Export -> Import from SIM card?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 10:33:53 vasta tsitaadiga

6. Power toggles on päris hea app.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 10:44:36 vasta tsitaadiga

Tänud, katsetan!
Üritan ikka sellisesse korda saada nagu endal mugav on. Üritasin alguses ilma Nova Launcherita, aga nüüd läks see ka ikka peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 15.11.2013 11:36:56 vasta tsitaadiga

gan3b, ära pane pahaks aga see kõik kõlab kokku pea 1:1, mille puhul Applet kirutakse. Peab ümber harjuma, tasuline äpp aitab, stock kujul ei ole hea kasutada, "tootja viis on kaasaegne" icon_smile.gif.

FYI - kasutan ise praegu Androidi, samuti olen varem iPhone kasutaja olnud - ning mõlemaga rahul.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 11:51:08 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
gan3b, ära pane pahaks aga see kõik kõlab kokku pea 1:1, mille puhul Applet kirutakse. Peab ümber harjuma, tasuline äpp aitab, stock kujul ei ole hea kasutada, "tootja viis on kaasaegne" icon_smile.gif.

Tõsi. Õnneks on androidi puhul valikut, kui Google lahendused ei sobi, siis on veel võimalus osta omale samsung, htc või sony, mis lahendavad tekkinud probleeme teisiti.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 15.11.2013 13:31:59 vasta tsitaadiga

2. Ekraani värvid selgelt tuhmimad. Natuke rikub selle Full HD ekraani eelise minu jaoks (ei märkagi suurt vahet eelmisega).

Amoled-i pealt tulles on see pisut harjumatu jah. Mulle oli see kah esialgu paras ehmatus. Aga amoledis on värvid ka üle vindi keeratud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 15:00:32 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Mul ka passib mingi media server akukasutuse all vastu, mis imevigur see on ja kuidas seda eemaldada saab?


Ei saagi eemaldada, see on protsess mis kontrollib kogu meedia ja "sünkimisega" seotud värki. Kui näiteks paned oma telefonist muusika mängima siis tegelikult muusikapleier ütleb media serverile, et ta seda laulu mängiks, et kogu töö teeb tegelikult ära media server. Sama ka piltide, kontode ja muusika ning muude sünkimisega. Media server hoiab silma peal mälukaardile lisatud uuel meedial ja lisab need vastavatesse albumitesse/playlistidesse, haldab äratusi, kalendri kirjeid jne... Ühesõnaga üks väga vajalik väike toimetaja. Kuna tegu on süsteemi protsessiga siis seda otseselt välja lülitada ega keelata ei saagi. Kui ta tavaolekus (kui muusikat ei kuula jne) alla 10% tarbib siis on kõik ok, aga kui numbrid sinna 40%+ peale tõusevad (mul oli akutarbivus 72%) siis läheb asi jamaks ja tõmbab aku mõne tunniga kuivaks. Probleem ons siis, kui tal tekib mingi tõrge mõne faili/programmiga - kas ei tunne failitüüpi ära või ei suuda mingit asja sünkida või üritab kuhugile lisada poolikult alla laetud faili jne. Siis ta jääbki üritama (infinite loop) ja ei aita siin telefoni restart ega miski. Ja kuna see protsess haldab nii paljusid erinevaid asju siis on ka netist leitavad lahendused erinevad - kes leidis vigase faili telefonist üles ja lasi maha, kes leidis tõrke oleva programmi ja sulges selle jne.. Minul on see jama olnud kolm korda ning ei ole ühelgi korral teiste lahendused aidanud, alati olen pidanud tehase seaded taastama ja siis peale iga prgrammi installi või uue faili kopeerimist telefoni jälginud, mis toimub, et kui on probleem siis tean mida maha lasta.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2013 17:11:22 vasta tsitaadiga

Kui keegi oma Nexuse ära rootib, siis proovige http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809 , vaadake partial wakelocke ja andke teada, kas nlp wakelocke on, kui location services on sisse lülitatud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.