Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 685, 686, 687 ... 746, 747, 748  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2013 12:58:20 vasta tsitaadiga

braien334, Siit võid originaali tõmmata: http://forums.mydigitallife.info/threads/28517-Windows-7-w-o-SP1-and-SP1-Media-Refresh-Direct-Download-Links
Media refresh siis icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 09.11.2013 18:17:20 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Nii, selline mure siis 64-bit win 7 Home Premiumiga.
Nimelt bootides annab "Bootmgr is missing" errorit, seda mitte alati, aga siiski annab, juhul kui annab, saan läbi biosi bootida windowsisse(sealt jätab vist bootmanageri vahele?).
Biosist pandud SSD esimeseks bootivaks seadmeks, olen lasknud ka teste, kõik ütlevad, et SSD on korras.
Oskaks keegi öelda, et mis seda põhjustada võib, ja kuidas parandada?
Googlest leian, et bootida win 7 plaat, ja sealt "Repair " valida, kuid mul ei anna plaadil sellist valikut.
Kas kuidagi windowsi siseselt saab ka seda parandada?


Mul peksab seda errorit vahel kui olen uustanud mälupulga arvutile taha.
Op system sai mälupulgalt peale lastud ja mälupulga valik on esimene boot valik.
Samas igapäevasel mälupulgal pole ju bootimisega midagi pistmist.
Esimene kord ikka ehmatas tõsiselt ära icon_biggrin.gif

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 10.11.2013 10:51:38 vasta tsitaadiga

Mul on Acer Aspire 7540g lapakas millele sattus viirus sisse ning pidin täiesti puhtaks ketta tegema. Lapaksl on litsentsiga "Win 7 Home Premium OA" Netist tõmbasin uue sellenimelise installi aga tuleb välja, et iga lapakatootja jaoks on siiski erinev install kuigi on "OA" lõpus samamoodi nimel. Minu litsentsikoodi see vastu ei võtnud ja aktiveerida ei saa.

Kuskohalt ma saaksin uue win installi , et lapakale see peale installida ja oma litsentsiga aktiveerida? Microsoftilt otse ei saanud sest neil ei olevat tootjate omasid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2013 11:01:55 vasta tsitaadiga

Päris 100% kindel ei ole kas tõesti see OA seab sellise piiranud? Oli sul ikka OEM windows? Endal nagu pole ükski läpakas jäänud aktiveerimata. Mul on see probleem, et ostan poest läpaka ja siis teen kohe formati, et panna puhas eestikeelne windows ja alati on saanud ära aktiveerida. Mõnikord on küll tulnud helistada aga lõpp tulemus on ikka sama.
Siiski on hea teada, et OA osas pean tulevikus silmad lahti hoidma. Kuidagi ei mäleta kas endal mõni selline on läbi käinud.

Võin sulle hiljem kas 64 või 32 bit (eng/est) keelset jagada, kui sul nagunii on format juba tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 10.11.2013 11:07:53 vasta tsitaadiga

OEM on jah mis algselt kaasas oli. Plaati Acer aga ei panegi kaasa uuele lapakale. Väidetavalt see OA on tootjapõhine ehk siis kuigi sama nimega install siis tegelikult on fikseeritud kindla tootja peale. Praegu on see OA peal aga vajab varsti aktiveerimist - sobiks iga 64bit win7 hp install mis mu litsentsikoodiga kokku sobiks :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 10.11.2013 11:32:51 vasta tsitaadiga

Kas pole mitte nii, et Retail plaadilt tuleks enne installi kas eemaldada või renderdada kasutuks /sources kaustas olev ei.cfg fail.
Ühtlasi oleks tark tegu sinnasamma luua $OEM$ kaust koos arvutitootja serdi ja muuga ning aktiveerub automaatselt.

Õpetusi on terve internet täis. Kuna ei.cfg failis on channel märgitud retail, siis ta ei võtagi su oem võtit vastu. Kustuta ei.cfg ja peaks libedalt minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.11.2013 20:31:02 vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Mul on Acer Aspire 7540g lapakas millele sattus viirus sisse ning pidin täiesti puhtaks ketta tegema. Lapaksl on litsentsiga "Win 7 Home Premium OA" Netist tõmbasin uue sellenimelise installi aga tuleb välja, et iga lapakatootja jaoks on siiski erinev install kuigi on "OA" lõpus samamoodi nimel. Minu litsentsikoodi see vastu ei võtnud ja aktiveerida ei saa.
Kuskohalt ma saaksin uue win installi , et lapakale see peale installida ja oma litsentsiga aktiveerida? Microsoftilt otse ei saanud sest neil ei olevat tootjate omasid.


Edaspidiselt vihjeks teistele kasutajatele. Viimaste aastate sülearvutitel on suure tõenäosusega default win7/8 plaaditõmmis kõvakettale kopeeritud ja arvuti tehaseseisu taastamiseks pole vaja muud teha, kui arvuti käivitamise hetkel F6-F12 vajutada sõltuvalt tootjast vastav F klahv. Peale seda käivitub taastamis viisard kus saab valida factory default.
Soovitan küll enda andmed enne välisele kettale varundada kuid taaste pakub ka automaatset failide varundamist enne tehaseseisu taastamist.

Sinu puhul aga soovitan proovida võrgust leitavaid WIN7 Home OEM isosid, mõnel legaalne võti sobib, mõnel mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2013 20:47:20 vasta tsitaadiga

Lasen peaaegu, et igapäevaselt uusi Windowse läpakatele peale, enamus on Vistad ja Windows 7'med kuid tuleb ka XP'si ette. Minu mäletamist mööda on olnud ka läpakaid millel miski OA litsents, ning on aktiveerunud edukalt suvalise installikaga.
Ainuke probleem on olnud Windows 8, kus inimesel oli ühte läpakasse juba Windows paigaldatud. Tahtis ka teise arvutisse Windows 8 mille ma siis paigaldasin, kuid võtme peale hakkas kisama et kasutusel juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 09:53:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
IE11 lõppversioon saadaval nüüd Win7 jaoks: http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/ie-11-worldwide-languages
Administraatoritele: http://www.wincert.net/forum/topic/11582-internet-explorer-11-for-windows-7-is-out/

Arvuti käivitumine muutus peale selle installimist kole uimaseks. Aru ei saa, mis on. Prose ja SSD kasutus pole suur, aga uimerdab tükk aega ja kui video käima panna, siis hakib alguses.

Huvitaval kombel kadus Windowsi käivitumise heli ära. icon_eek.gif

Teen korra defragi ära ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 09:58:29 vasta tsitaadiga

Sa defragid SSD? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 10:06:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sa defragid SSD? icon_eek.gif

Mis sa arvad, et ei või või? icon_rolleyes.gif

Seda olen teinud peale Windowsi installi ja lollakal kombel ka peale IE installi, kuna see vist keerab pool süsteemi pea peale. Aga ei iial enam ei hakka IE-d installima. Mõttetu pask.

Vaatab, kui defrag asja ei paranda, siis eemaldan IE 11.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 10:14:15 vasta tsitaadiga

SSD ei vaja defragi - kas sa USB-pulki ja mälukaarte kah defragid?
Pikemas perspektiivis on see tegevus isegi kahjulik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 10:27:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SSD ei vaja defragi - kas sa USB-pulki ja mälukaarte kah defragid?
Pikemas perspektiivis on see tegevus isegi kahjulik.

Ei, sest ma ei boodi neilt arvutit.
Kahjulikkusest tean 100%. Üks kord per aasta ei tee midagi.

Windowsi käivitumise heli kadus ära, kuna juhtpaneelis oli kuidagi linnuke eest ära kadunud. Võib-olla ise kogemata, kuigi vaevalt.

Restardiga on nüüd startup normaalne, aga eks vaatab, mis teeb siis, kui arvuti külmalt tööle panna. Sisselogimise heli tuli koheselt, mitte pika viivitusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 10:34:25 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, aga milleks sa SSD`d defragi`d?

Mingit vajadust ju tegelikult pole...samuti ei saavuta sa sellega midagi, pelae SSD eluea olulise lühenemise... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 13:48:26 vasta tsitaadiga

Inimesel on süda rahul, et kõik on ornungis pale seda. Pedant. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 17:36:32 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Inimesel on süda rahul, et kõik on ornungis pale seda. Pedant. icon_smile.gif

Kõik on korras jah nüüd nagu enne. Pole kummalist munemist. icon_smile.gif

IE-d väga vähe kasutanud, aga peale IE 11 installi leidis 5500 IE-ga seotud faili. Seda muidugi enne defragi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.11.2013 01:06:05 vasta tsitaadiga

ega defrag siis faile ära kaota
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2013 01:30:23 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
ega defrag siis faile ära kaota

Tekstist "kadus ära" nimi "CCleaner". icon_biggrin.gif

CCleaneriga puhastasin ennem ebavajalikud failid ära ning muuseas leidis tohutul hulgal IE-ga seotud faile. Ma ei soovita defragmenti, aga lihtsalt mul aitas. Sellist venimist polnud mul peale kaheaastatagust installimist varem kordagi olnud, v.a uuenduste paigaldamise ajal võib-olla. Krt teab, millest see tekkis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 17:46:43 vasta tsitaadiga

Natuke targematelt nõu vaja... . Nimelt netbookil on win7 starter millega ise pole probleemi, välja arvatud 2GB mälu piirang. Netikale vaja 4GB mälu panna, 2GB jääb väheks, seega idee poolest oleks vaja minimaalselt home upgrade teha. Samas ei tahaks raha kulutada selle retail win7 peale. Kunagi kuskil nägin win 7 upgrade mingit asjandust, ei tule enam nimi meelde. Äkki keegi targem teab mis sellisel juhul kõige targem/odavam teha tuleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 18:29:55 vasta tsitaadiga

pira win?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 14.11.2013 18:35:33 vasta tsitaadiga

Legaalne Lubuntu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 20:25:51 vasta tsitaadiga

Diesel157, OEM win7: http://www.1a.ee/arvutitehnika/tarkvara/microsoft_windows_7_home_premium_sp1_64ben_oem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 14.11.2013 21:35:29 vasta tsitaadiga

Aga kui sp1 on peale laskmata kas siis kõiki uuendusi ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 22:57:49 vasta tsitaadiga

aixi, Jah paljud uuendised nõuavad SP1 olemasolu. Hangi parem SP1 ISO siit kui tulevikus clean install plaanid teha: http://forums.mydigitallife.info/threads/28517-Windows-7-w-o-SP1-and-SP1-Media-Refresh-Direct-Download-Links
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2013 22:58:14 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
LiivaneLord, aga milleks sa SSD`d defragi`d?

Mingit vajadust ju tegelikult pole...samuti ei saavuta sa sellega midagi, pelae SSD eluea olulise lühenemise... icon_rolleyes.gif


Kui väga tähte närida, siis niipalju kasu defrag-st muidugi on, et kui failisüsteem lootusetult katki läheb, on suurem lootus et õnnestub andmed taastada. Iseasi muidugi kui suur see failisüsteemi katkiminemise tõenäosus on icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 685, 686, 687 ... 746, 747, 748  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.