|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.10.2013 13:44:47
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| -75 dBm on hea levitugevus? |
Juhul kui sa ostad levitugevust Mina vaataks parem kiirust, kui see OK ja stabiilne, siis levitugevus on sekundaarne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
22.10.2013 15:44:04
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| -75 dBm on hea levitugevus? |
Juhul kui sa ostad levitugevust Mina vaataks parem kiirust, kui see OK ja stabiilne, siis levitugevus on sekundaarne |
Tõsi, täna autobussijaama juures kell 15:30 "paugutas" tele2 0.23 mbps, levitugevus oli -70 dBm.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
01.11.2013 17:10:18
|
|
|
Lõpetasin Tele2 interneti lepingu ära. Selle peale pakuti aastaks poole hinnaga. Ei taha enam.
Paegune teenusepakkuja:
Spoiler 
Up ei ole suurem asi, aga liigub nagu loom kellajast sõltumata ja julgeb ka Steami tõmbama lasta ilma mahupiiranguid kartmata
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.11.2013 00:16:19
|
|
|
Uus, ajutine, juht tundub olema optimistlik ja lubab usinasti 4G-d arendama hakata. Tundub, et vist ollakse kergelt kadedad, et teised eest kipuvad ära jooksma.
4G laiendamine – meie strateegia on pakkuda suuremates piirkondades tihedaimat ja kiireimat internetti – näiteks mõõtis tehnilise järelvalve amet Tallinnas just Tele2 võrgus kõige suuremad kiirused. Samuti on praegu käimas kogu olemasoleva raadiovõrgu väljavahetamine uute võimsamate, töökindlamate ja energiasäästlikemate seadmete vastu.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/tele2-juht-kindlasti-votame-nutitelefoniga-maksmise-kasutusele.d?id=67020892
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
02.11.2013 14:57:51
|
|
|
Head aega Tele2, internet arvutis extra large. Lõppes kaheaastane leping, läksin üle Elisa 4G standard paketile. Määravaks sai andmemaht. Pealegi, asukohas, kus suurema osa ajast kasutan, hüppas ühendus 3G ja 3.5G vahel, katkes ja kiirus kõikus. Nüüd on kenasti 4G võrku lukustatud, stabiilne. Sorry, fännid
viimati muutis kalaluu 02.11.2013 15:33:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.11.2013 15:20:22
|
|
|
Minge minge, aina paremaks läheb
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes_
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
02.11.2013 23:36:24
|
|
|
Tele2 internet arvutis Large, levi stabiilselt -69dBm, võru tn, Tartu
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.11.2013 00:33:05
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Lõpetasin Tele2 interneti lepingu ära. Selle peale pakuti aastaks poole hinnaga. Ei taha enam.
Paegune teenusepakkuja:
Spoiler 
Up ei ole suurem asi, aga liigub nagu loom kellajast sõltumata ja julgeb ka Steami tõmbama lasta ilma mahupiiranguid kartmata  |
Ära võrdle mobiilset internetti püsiühendusega.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
03.11.2013 10:03:03
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Lõpetasin Tele2 interneti lepingu ära. Selle peale pakuti aastaks poole hinnaga. Ei taha enam.
Paegune teenusepakkuja:
Spoiler 
Up ei ole suurem asi, aga liigub nagu loom kellajast sõltumata ja julgeb ka Steami tõmbama lasta ilma mahupiiranguid kartmata  |
sonictesti 2 mega sümmeetrilist 100 eurot - vot sellest saaks teha eraldi jututeema, mitte et elioni 100 mega ja 4 eurot hinnatõus ja kõik tagajalgadel. sada maksaks sonicus vist pea 5000 ja seda raadiolingiga.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
05.11.2013 07:51:47
|
|
|
annab tunda jah, et netikiirus hea ja levi piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.11.2013 19:06:39
|
|
|
pole otseselt netiga seotud, aga oma ühe põhilistest "paukudest" said nad mõned kuud tagasi, kui 1€ kõnepaketi ära kaotasid, kuna see polevat olnud neil piisavalt kasumlik.
Aga Luige kandis pole kahjuks seda 3G paremaks muutumist veel toimunud, pigem vastupidi. Ootan ja loodan...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.11.2013 19:10:45
|
|
|
| ewur kirjutas: |
pole otseselt netiga seotud, aga oma ühe põhilistest "paukudest" said nad mõned kuud tagasi, kui 1€ kõnepaketi ära kaotasid, kuna see polevat olnud neil piisavalt kasumlik.
Aga Luige kandis pole kahjuks seda 3G paremaks muutumist veel toimunud, pigem vastupidi. Ootan ja loodan... |
Luige kandist nad ilmselt ongi saanud oma 7000 uut klienti
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.11.2013 19:29:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
pole otseselt netiga seotud, aga oma ühe põhilistest "paukudest" said nad mõned kuud tagasi, kui 1€ kõnepaketi ära kaotasid, kuna see polevat olnud neil piisavalt kasumlik.
Aga Luige kandis pole kahjuks seda 3G paremaks muutumist veel toimunud, pigem vastupidi. Ootan ja loodan... |
Luige kandist nad ilmselt ongi saanud oma 7000 uut klienti |
Kas just nii palju, aga midagi küll. Endine suvilaterajoon, mille maju ehitatakse kasvavas mahus ümber aastaläbi elamiseks. Pluss pilt aia peal rippuvatest oranžidest kaablitest, mis jäävadki pooltel elanikel sinna rippuma, inimestele piisab mobiilsest küll. Kes see ikka niiväga juurde tahab plekkida valguskaabli paigalduse krundile + "harukarbid" majas, ruuterid jne. Mobiilsega võtad junni ja nett lippab. Või võtad nutisse 3/4G...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.11.2013 19:38:06
|
|
|
sellele kaablile ei ole vaja erinevalt väga laialt levinud vildakast arusaamast midagi juurde (oluliselt) plekkida. lisaks pole seal kaablil ka mingeid karpe ja ruutereid. kaabel pistetakse LC pistikusse managed-switchil
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
05.11.2013 19:38:23
|
|
|
| Kas on välja ka öeldud millal see kolmas 800 mhz litsents oksjonile läheb?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.11.2013 19:40:56
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| Kas on välja ka öeldud millal see kolmas 800 mhz litsents oksjonile läheb? |
See on jah hea küsimus
| tsitaat: |
| Kolmanda litsentsi pärast hakkavad konkureerima ainuke 800 MHz litsentsita mobiilioperaator Tele2 ja telekomiettevõte Starman, mis loodab sagedusala abil tugevdada oma ZUUM digitelevisiooni levi. Viimase konkursi tulemused avalikustatakse ilmselt septembri alguses. |
http://www.e24.ee/1346712/elisa-avas-tana-ule-eestilise-4g-lte-vorgu
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
05.11.2013 19:45:41
|
|
|
| Kas see tähendaks ka 4G tulekut mobiili või see vist pole seotud teema üldse?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.11.2013 19:52:51
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kas see tähendaks ka 4G tulekut mobiili või see vist pole seotud teema üldse? |
4G - LTE jõudmine selleni, et ka telefonis kasutada saaksid, on tegelikult ainult firmasisene väike "sebimine". See 800MHz-i ainult lisab ühe sageduse juurde, muud ei midagi.
PS: Oletada võib, et kui VoLTE ülemaailmseks, lõplikuks, moekaks trendiks muutub, siis kindlasti teevad kõik ISP-d oma LTE telefonides kasutavateks. VoLTE on siis kõneside üle LTE ja pole vaja telefoni ümber lülitada 3G-2G võrku, et helistada saaks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.11.2013 20:13:58
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| sellele kaablile ei ole vaja erinevalt väga laialt levinud vildakast arusaamast midagi juurde (oluliselt) plekkida. lisaks pole seal kaablil ka mingeid karpe ja ruutereid. kaabel pistetakse LC pistikusse managed-switchil |
Ma tean, et sinu jaoks on see üsna valulik teema, kui oranžid kaablikerad üle ühe inimeste aialippide vahel ripuvad ja keegi "neid" ei taha. Aga jah, oluliselt ei maksa, aga see "oluliselt" on suhteline - valguskaabli pikendamine, juppide omavaheline ühendamine, majas samamoodi kuskil peab see kaabel hargnema või kui mitte, siis mingi seadmega ühendama. Kõik see maksab, lisaks siis sinu mainitud switshid jmt. Ja ruuterid/modemid. Inimsed on hinnatundlikud, see ei tähenda, et sina pole. Mingi 300-400€ laks kogu kupatus. Samas mobiilse võtad "tasuta" 2-aastase lepinguga. Ja valdaval enamusel pole sooja ega külma mingitest kiirustest/värkidest. Enamus ei mäletagi seda, mis kunagi lepingu sõlmides sai teada ja millest nad tegelikult aru ei saanudki. Põhiline, et fasheebok lahti tuleb, delfis saab surfata, mõni käib ka pangas. Kõik.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
05.11.2013 20:19:05
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Kas see tähendaks ka 4G tulekut mobiili või see vist pole seotud teema üldse? |
4G - LTE jõudmine selleni, et ka telefonis kasutada saaksid, on tegelikult ainult firmasisene väike "sebimine". See 800MHz-i ainult lisab ühe sageduse juurde, muud ei midagi.
PS: Oletada võib, et kui VoLTE ülemaailmseks, lõplikuks, moekaks trendiks muutub, siis kindlasti teevad kõik ISP-d oma LTE telefonides kasutavateks. VoLTE on siis kõneside üle LTE ja pole vaja telefoni ümber lülitada 3G-2G võrku, et helistada saaks. |
Lubati kunagi vb järgmine aasta millalgi ka telefoni 4G kaardid välja anda. Aru ma ei saa, tahvlisse saab ju 4G simkaardi neilt. Sellega siis helistamine võimatu või on tõesti mingine sisepoolita ainult see, et las teistel operaatoritel olla 4G telefonis kasutamiseks ka, ärme aga meie seda paku?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.11.2013 20:24:37
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| sellele kaablile ei ole vaja erinevalt väga laialt levinud vildakast arusaamast midagi juurde (oluliselt) plekkida. lisaks pole seal kaablil ka mingeid karpe ja ruutereid. kaabel pistetakse LC pistikusse managed-switchil |
Ma tean, et sinu jaoks on see üsna valulik teema, kui oranžid kaablikerad üle ühe inimeste aialippide vahel ripuvad ja keegi Mingi 300-400€ laks kogu kupatus. Samas mobiilse võtad "tasuta" 2-aastase lepinguga. Ja valdaval enamusel pole sooja ega külma mingitest kiirustest/värkidest. Enamus ei mäletagi seda, mis kunagi lepingu sõlmides sai teada ja millest nad tegelikult aru ei saanudki. Põhiline, et fasheebok lahti tuleb, delfis saab surfata, mõni käib ka pangas. Kõik. |
ei see pole minule üldse valulik, lihtsalt igav on seda ühte juttu kuulata , maksab, maksab, maksab. 2 aastane leping läheb maksma poole rohkem kui see ühekordne väljaminek, kusjuures mis siis et kuutasu veel peale selle, aga iga kell saad lõpetada. ja see otsastamine ja jätkamine ei ole enam raketiteadus, nagu 80 ndatel et kui tuldi intervjuud võtma, siis kõik pidi pidulik olema.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
05.11.2013 21:59:51
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Kas see tähendaks ka 4G tulekut mobiili või see vist pole seotud teema üldse? |
4G - LTE jõudmine selleni, et ka telefonis kasutada saaksid, on tegelikult ainult firmasisene väike "sebimine". See 800MHz-i ainult lisab ühe sageduse juurde, muud ei midagi.
PS: Oletada võib, et kui VoLTE ülemaailmseks, lõplikuks, moekaks trendiks muutub, siis kindlasti teevad kõik ISP-d oma LTE telefonides kasutavateks. VoLTE on siis kõneside üle LTE ja pole vaja telefoni ümber lülitada 3G-2G võrku, et helistada saaks. |
Tahanteada lihtsalt ei tea, et see 4G telefonis jaoks väike sebimine võib maxta "mõned sajad tuhanded" (või mlj?)
Kliendi vaates see ümberlülimine anyway automaatne ehk räägi Tahanteada, miks VoLTE on nii hea?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
05.11.2013 22:03:14
|
|
|
| vana_urr, 4G interneti sim kaart ja 4G koos kõnede võimega telefonis sim kaart on tehniliselt ka siiski väga erinevad? Ei ole nii, et Tele2 keskuses arvutis tuleks ainult "linnuke" ette panna ja asi töötaks ka koos kõnedega telefonis?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
06.11.2013 14:27:42
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| vana_urr, 4G interneti sim kaart ja 4G koos kõnede võimega telefonis sim kaart on tehniliselt ka siiski väga erinevad? Ei ole nii, et Tele2 keskuses arvutis tuleks ainult "linnuke" ette panna ja asi töötaks ka koos kõnedega telefonis? |
Noh, kui see oleks nii lihtne... St võib ju mõelda, et EMT käivitas 4G arvutis 2010 ja telefonis 2013. Elisa vist miski 2011-12 käivitas 4G aga telefonis alles see sügis. Kui oleks olnud vaid linnuke, kas nad oleks oodanud, mis arvad?
asi on kõnede juhtimise loogikas mis ilmselt pole nii lihtne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
08.11.2013 19:10:37
|
|
|
| Kuidas ma saaksin kanda raha internetikaardile pulgaga? Iga kord on tüütu internetikaart pulgast välja võtta, telefoni panna ja raha kanda.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
08.11.2013 19:30:57
|
|
|
Mõtlen seda kui mul on ostetud see tsekk kus kirjutad koodi ja saad raha laadida, kas seda saab ka kuidagi läbi pulga teha?
viimati muutis kaspar737 08.11.2013 19:37:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.11.2013 19:32:40
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
Mõtlen seda kui mul on ostetud see tsekk kus kirjutad koodi ja saad raha laadida, kas seda saab ka kuidagi läbi pulga teha? |
Nende USB-modemitega saab, kus on kaasas / peal Tele2-e enda ühendus-programm ning see programm siis sisaldab vastavat "lisa-akent", kuskaudu raha peale laadida saab.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
08.11.2013 19:37:35
|
|
|
| Kas Smardi Internetikaart lubab DC-HSPA+ võrku kasutada? Tele2 ütleb et siin kasutuspiirkonnas on DC-HSPA+ olemas, samas pulk näitab ainult HSPA+ olemasolu.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
09.11.2013 01:53:24
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| Mõtlen seda kui mul on ostetud see tsekk kus kirjutad koodi ja saad raha laadida, kas seda saab ka kuidagi läbi pulga teha? |
Pane too samune kaart telefoni ja tee seda läbi telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
09.11.2013 07:17:48
|
|
|
| dksvertix kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| Mõtlen seda kui mul on ostetud see tsekk kus kirjutad koodi ja saad raha laadida, kas seda saab ka kuidagi läbi pulga teha? |
Pane too samune kaart telefoni ja tee seda läbi telefoni. |
| kaspar737 kirjutas: |
| Iga kord on tüütu internetikaart pulgast välja võtta, telefoni panna ja raha kanda. |
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
09.11.2013 10:03:19
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
| kaspar737, mis modemiga tegu on? Kindel, et modem toetab DC-HSPA+'i? |
Huawei E392, olen kindel sest proovisin ka Elisa kaarti, modem ütles et DC-HSPA+ olemas ja sain kiiruse 18 megabitti.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.11.2013 11:37:30
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| Cancer kirjutas: |
| kaspar737, mis modemiga tegu on? Kindel, et modem toetab DC-HSPA+'i? |
Huawei E392, olen kindel sest proovisin ka Elisa kaarti, modem ütles et DC-HSPA+ olemas ja sain kiiruse 18 megabitti. |
Aga Huawei modemites kasutatav Mobile Partner suudabki selle, kõige täpsemalt, välja öelda, et ISP poolt püstipandud võrk on ainult HSPA+ toega või on DC-HSPA+ toega. Ja modemitel endil on Manuaalides ka see ilusti kirjas, mida modem toetab.
Ja veel: HSPA+ reaalne kiiruselagi on kusagil 16mbit, sellest ülespoole kiiruste korral on siis millegi uuema-paremaga tegu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
09.11.2013 12:49:48
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| Cancer kirjutas: |
| kaspar737, mis modemiga tegu on? Kindel, et modem toetab DC-HSPA+'i? |
Huawei E392, olen kindel sest proovisin ka Elisa kaarti, modem ütles et DC-HSPA+ olemas ja sain kiiruse 18 megabitti. |
Aga Huawei modemites kasutatav Mobile Partner suudabki selle, kõige täpsemalt, välja öelda, et ISP poolt püstipandud võrk on ainult HSPA+ toega või on DC-HSPA+ toega. Ja modemitel endil on Manuaalides ka see ilusti kirjas, mida modem toetab.
Ja veel: HSPA+ reaalne kiiruselagi on kusagil 16mbit, sellest ülespoole kiiruste korral on siis millegi uuema-paremaga tegu. |
Mis selle jutu point oli? Ma oskan lugeda küll, kas modem on HSPA+ võrgus või DC-HSPA+ võrgus. Elisa puhul näitab Mobile Partner DC-HSPA+ olemasolu ja kiirus on umbes 18 megabitti. Tele2 puhul näitab Mobile Partner HSPA+ olemasolu ja kiirused on nii 10-11 megabitti.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
09.11.2013 13:54:30
|
|
|
see dc ha hõspaa on muidugi mäekõrgune vahe, ühega tõmbad 10mbps teisega geant-5 50gigabitti, aga kui sul kaspar ei ole dchõspaa, siis anna kohe kõik rikkena üles. aga teeme nüüd nii,et rohkem nendesse teemadesse ei kirjuta, las robot toksib omaette.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
10.11.2013 16:27:50
|
|
|
Ohoo, tele2 vastus mu kirjale:
| tsitaat: |
Lugupeetud klient
Tänan Teid kirja eest.
Aadressilt xxxxxxxxxxx, Tallinn asub lähim jaam- Kalda 2G, 3G ja 4G, 292m kaugusel.
Smardi Internetikaart ei luba kasutada Dc-HSPA+ võrku, kuna see on 4G ja 4G kasutamiseks on vajalik USIM-kaart, mis võimaldab 4G võrgule ligipääsu.
Tele2 rakendab Tele2 internetikaardile mõistliku kasutamise põhimõtet 100MB kalendripäevas, et tagada kasutajatele parim võimalik kvaliteet mõistlikus Interneti kasutamiseks erinevate internetilehtede külastamist, e-kirjade lugamist, kirjutamist, vastuvõtmist ja saatmist, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara kasutamist ning muid tegevusi, millega ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid andmesidesessioone.
Üldjuhul ei peeta mõistlikuks Interneti kasutamiseks seda, kui mobiilset internetiühendust kasutatkse näiteks suurte andemahtudega filmide, tarkvara või mängude allalaadimiseks, sealhulgas nn P2P internetiliikluses.
Internetikaardi andmemahu piiri 100M päevas täitumisel vähendab Tele2 andmesideühenduse maksimumkiirust kuni päeva lõpuni (kell 00.00) kiiruseni 56kbit/s. Kiiruse vähendamise järgne Interneti kasutamine on Tele2 võrgus tasuta.
|
Samas Elisa lubab 3G kaardiga DC-HSPA+ kasutada ning Tele2 müüb kuni 42 megabitist paketti oma kodulehel 3G pakettide all.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.11.2013 17:14:07
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
Ohoo, tele2 vastus mu kirjale:
| tsitaat: |
Lugupeetud klient
Tänan Teid kirja eest.
Aadressilt xxxxxxxxxxx, Tallinn asub lähim jaam- Kalda 2G, 3G ja 4G, 292m kaugusel.
Smardi Internetikaart ei luba kasutada Dc-HSPA+ võrku, kuna see on 4G ja 4G kasutamiseks on vajalik USIM-kaart, mis võimaldab 4G võrgule ligipääsu.
Tele2 rakendab Tele2 internetikaardile mõistliku kasutamise põhimõtet 100MB kalendripäevas, et tagada kasutajatele parim võimalik kvaliteet mõistlikus Interneti kasutamiseks erinevate internetilehtede külastamist, e-kirjade lugamist, kirjutamist, vastuvõtmist ja saatmist, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara kasutamist ning muid tegevusi, millega ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid andmesidesessioone.
Üldjuhul ei peeta mõistlikuks Interneti kasutamiseks seda, kui mobiilset internetiühendust kasutatkse näiteks suurte andemahtudega filmide, tarkvara või mängude allalaadimiseks, sealhulgas nn P2P internetiliikluses.
Internetikaardi andmemahu piiri 100M päevas täitumisel vähendab Tele2 andmesideühenduse maksimumkiirust kuni päeva lõpuni (kell 00.00) kiiruseni 56kbit/s. Kiiruse vähendamise järgne Interneti kasutamine on Tele2 võrgus tasuta.
|
Samas Elisa lubab 3G kaardiga DC-HSPA+ kasutada ning Tele2 müüb kuni 42 megabitist paketti oma kodulehel 3G pakettide all. |
Ei puhu pilli, mida lp. klienditeenindajad sulle kirjutavad. Pilli puhub see, millist "ühenduskirja" modemi-ühendust loov tarkvara näitab.
Kui kiri on DC-HSPA+, siis on selle piirkonna Tele2 võrgus DC-HSPA+ tugi olemas ning ainus asi, mida Tele2 teha võib, on jõuga seda kiirust piirata.
------------------------
PS: Viimati sai korra kasutatud Tele2 interneti-kaardi Stardikat ja sellega polnud küll mingeid DC+ kiirusepiire peal. Välja arvatud tema enda ajapiir ja mahupiir 7 päeva / 10GB.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
10.11.2013 17:21:00
|
|
|
| Sellist võimalust ei ole, et piiratakse DC-HSPA+ võrku pääsemist, või piirata saab ainult 2G/3G/4G üldiselt?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.11.2013 17:35:52
|
|
|
Saab ka lihtsamalt seda selgitada:
1. DC-HSPA+ pole ametlikult kunagi 4G olnud , vaid tegu on 3,5G võrgu HSPA ja HSPA+ edasiarendusega DC-HSPA+.
Nii, et piisab täiesti tavalisest 2G-3G SIM-ist, et seda uuemat, kiiremat arendust kasutada.
- See, et ameeriklased - äri & raske rahategemise eesmärkidel HSPA+ ning DC-HSPA+i samuti 4G "alla kantisid", jääb ameeriklaste südametunnistusele.
2. 4G all eksisteerib aga hoopis LTE ja tulevikus LTE-Advanced.
Vot selle kasutamiseks on siis vaja LTE võimalusega teistsugust SIM-kaarti.
----------------------------
Mina ise pole mingeid 4G-SIME-e jahtinud ning kõik mu 3,5G DC-HSPA+ toega modemid näitavad, kas on olemas DC-HSPA+ levi või ei ole ja kui on, siis on - nagu öeldud - piiranguks siis ISP poolne piirang või ka siis see, kui suur on parajasti Tele2 võrgu ülekoormus.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
19.11.2013 13:12:52
|
|
|
Väike päevane NonPrime-time aja kiirusekatse, tulemus ikka endiselt sama nagu oli ka hommikul.
Tele2 Small, kiirus 2 mega ja modem arvuti sees. Otsenähtavus (röntgensilmade puhul) Tele2 mobiilimastiga.
Speedtest ja valikust siis kvaliteetEMT-i kvaliteetserver, kuna EMT-i kvaliteetserveri tulemus on endiselt kõige lähedam sellele, mis on otse arvutist mõõdetud. Vähemaga me ei lepi. Ehk siis nagu vanasõna ütleb - "me pole nii rikkad, et testida odavatest serveritest."
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
17.12.2013 16:00:53
|
|
|
Telefon jagab wifit sülearvutile. Keilas kortermajas, masti akendest näha pole, 2/1 ühendus kirjade järgi.
Lisaks test otse telefonis tehtud:
Pluss screenshot ubuntu iso tirimisest arvutis:
Kui ei oleks seda tobedat 30 giga piirangut ühes kuus, siis võiks täitsa vabalt asendada püsiühendust.
Edit: Raplas wp8 telefonis: http://www.speedtest.net/wp/6176777.png
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
23.12.2013 00:49:28
|
|
|
kellelgi veel nett jube muutlik täna? Ühel hetkel on kiirus 10 Mbps, teisel hetkel 0.5 Mbps. Pingid ka nii, et ühelhetkel 30 ms, teisel hetkel 300.
E: Nüüd korras, kiirus päris hea:
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.01.2014 16:19:59
|
|
|
proovin 4G praegu.
signaal -67dBm linna piiril. tele2 kodulehel näitas, et levi on aga mitte kõige tugevam (heledam punane, tumepunase asemel).
klienditeenindaja muide ütles, et mul pole mõtet proovida sest nagunii ei tööta
esimne test
teine test
dl nvidia serverist
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
13.01.2014 20:24:22
|
|
|
olafsand, mida ühendust, palju välja kerid selle eest pappi kuus?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
13.01.2014 21:33:03
|
|
|
| Gunnar19, tavaline 3g ühendus. Kirjade järgi 2/1 ühendus, 4,95€ -50% (pidi olema 6 kuu soodustus liitumise hetkest, aga nüüdseks tsipa üle 2a klient juba olnud (30 giga mahuga)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
13.01.2014 21:35:13
|
|
|
| Niiet saad 2.5 euro eest kuus kiirema neti kui Elion DSL-iga pakub ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|