Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.10.2013 19:51:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Joke is on you doh.gif
ma päriselt ka tahan näha sellist paberit, kus on öeldud, et kui telefoni jätad ööseks seina, siis lendab erkaan puruks icon_lol.gif sorry, aga see on naljakas. ma julgen arvata, seda juttu võisid sa unes kuulda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2013 20:01:59 vasta tsitaadiga

no sina ju konstanteerisid siin, et ööseks pole mõtet laadima panna. Miks sa nüüd vastu puksid?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.10.2013 20:07:36 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
no sina ju konstanteerisid siin, et ööseks pole mõtet laadima panna. Miks sa nüüd vastu puksid?
millal ma seda ütlesin icon_lol.gif ??? just risti vastu pidi ütlesin.

tsitaat:
Ööseks pole mõtet mitte laadima panna. isegi kui 80% järgi on.


topelt eitus icon_idea.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2013 20:09:18 vasta tsitaadiga

Kaks eitust ühes lauses? kas keskkoolis ei õpetatud, et miinus ja miinus annavad kokku plussi?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.10.2013 20:10:09 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kaks eitust ühes lauses? kas koolis ei õpetatud, et miinus ja miinus annavad kokku plussi?
tundub, et sulle vist ei ole seda õpetatud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2013 20:11:06 vasta tsitaadiga

Õu, keelefoorum asub mujal.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 08.10.2013 00:45:58 vasta tsitaadiga

Mida möla. icon_biggrin.gif Mul xperia arc s 2 aastat iga päev ööläbi seinas vedelenud, peale laadijajuhtme pole midagi katki läinud. Aku kestab ka nii nagu enne - väga nigelalt. Samas ega ma eriti end tagasi ka ei hoia, poole päevaga saan peaaegu tühjaks selle. Kuid kui tahta, kestab terve päeva ilusti, niiet 12ks öösel on akut mingi 20-40 prossa veel, ja siis ka lendab laadijasse ööseks. Ilmselt talitan samamoodi ka tulevase z1ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2013 01:29:10 vasta tsitaadiga

võtsin ka just ligi ära elionist 679 hinnaks .
kulleri ajaks sain valida 9.10 juba eks näis kas jõuab selleks ajaks ka reaalselt ukse taha:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
All82
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2007




sõnum 08.10.2013 18:50:07 vasta tsitaadiga

Tele2's hinnaks "nuti1" paketiga 555,- ja "nuti2" paketiga 425,- "pole paha" tsiteerides klassikuid ! Ootan millal jõuab esindustesse LG G2 , siis teen valiku!
Xperia Z1 omanikud kuidas on lood tel.küljes olevate klappidega. Eelmise aasta "lipulaeva" xperia S küljest nii laadija kui ka hdmi klapp lännu !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 08.10.2013 22:04:20 vasta tsitaadiga

Ülevaade ka valmis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=587839&highlight=
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2013 23:31:27 vasta tsitaadiga

Midagi huvitavat, ehk Z1 mini:
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z1_mini-5753.php

http://blog.gsmarena.com/sony-xperia-z1-mini-goes-through-a-round-of-benchmark-tests/
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 21.10.2013 14:51:30 vasta tsitaadiga

Kasutqnud ka siis mingi paar nädalat seda. Üleminek xperia arc s pealt sellee oleks nagu revolutsiooniline. Suutsin paar korda kinni ka jooksutada. Ühekorra, kui tegin facebooki lahti, tõmbas ekraani mustaks ja mitte miski enam ei aidanud. Lasin sõbral helistada, tal kutsus, mul ei midagi. Kartsin juba et tellis, aga avastasin simi kõrvalt punase nupu, mis on mingi forced shut down vms ja asi toimis jälle. Paar korda helistades hakkab kinjist löóma lihtsalt ja minut aega tuututab, midagi teha ei saa..
Muidu aga väga hea asi. Ostsin ebayst mingid kaaned ka, millega sain kaitsekiledki kaasa. Tõsi on see, et pimedas ei saagi aru, kudapidi klots käes on. Varsti on vist turule oodata innovaatilist toodet - pöidlapikendust, millega ulatub ühest ekraani äärest teise vajutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2013 15:54:43 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Suutsin paar korda kinni ka jooksutada. Ühekorra, kui tegin facebooki lahti, tõmbas ekraani mustaks ja mitte miski enam ei aidanud. Lasin sõbral helistada, tal kutsus, mul ei midagi. Kartsin juba et tellis, aga avastasin simi kõrvalt punase nupu, mis on mingi forced shut down vms ja asi toimis jälle. Paar korda helistades hakkab kinjist löóma lihtsalt ja minut aega tuututab, midagi teha ei saa..
Muidu aga väga hea asi.
2 nädala jooksul on basic asju tehes kokku jooksnud, korduvalt sinist visanud ja kasutatud mingi müstilise punase forced shut down nupu abi. Tõesti on hea aparatuur thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2013 01:01:00 vasta tsitaadiga

http://blogs.sonymobile.com/2013/10/15/now-rolling-jelly-bean-4-2-firmware-update-for-xperia-z1-and-xperia-z-ultra/

Panin täna peale, ekraan läks jah nati eredamaks, vaatame kas aku ka paremaks läheb icon_smile.gif

tsitaat:
For Xperia Z1, we’ve…

tweaked the camera algorithm for even better all round performance
refined Sony’s Smart Social Camera platform, so Xperia Camera apps run more smoothly (particularly Burst Mode, Superior Auto, AR Effect and Sweep Panorama…)

And then across both products, we’ve…

re-calibrated the display ever so slightly, to ensure viewing experiences remain bright & bold
economised power consumption for longer battery life
streamlined Exchange connection for faster email sync, display and download
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matikl
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 22.10.2013 15:24:07 vasta tsitaadiga

Tõsi on jah, uue firmwarega on kaamera juba parem. Midagi on Sony mehed softis mudinud. Proovisin päeva seda ametlikku softi, aga seda kahjuks ei saa veel rootida. Panin siis vana 534 firmware tagasi, rootisin ära, lasin recovery peale ja Monx`i custom ROM sellega telefoni sisse. Nüüd on juba parem.

Veel seda, et niipalju kui mina aru sain, siis see PC Companioni või OTA kaudu tulev update oli Commercial/Journalist versioon. Kes viitsib, võiks pärast uuendamist vaadata, mis tuli. Põhjamaadest on Taani ja Rootsi versioonid väljas, nende flashimine on vist mõistlikum, kui just pole tahtmist rootimise ja Custom ROM`idega jamada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 04.11.2013 23:30:43 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et enamus Z1 review-si rõhuvad halvale vaatenurgale ja sellele, et kaamera pole kõige parem. Samas on väga vähe, kes ütlevad, et jah ühe nokia kaamera on vist veidi parem. Millised need ülejäänud 10 telefoni siis on mille kaamerad paremad on kui Z1-hel?

Ning samas räägitakse vähe kiirest proset/riistvarast, veekindlusest, akust, ekraanist, kaamera võimalustets, ilusast disainist ja koostamise kvaliteedist jne.

Olen mõnda aega oodanud selle telefoni saabumist ja sai nüüd ära "tellitud". Lähipäevil peaks kätte saama ja loodan, et minu aimdus on õige ja see on parim tel. mis siiani tehtud. icon_smile.gif




E:

Telefon kolm päeva kasutuses olnud ja midagi halba ei oska küll öelda. Akust lootsin ehk rohkem. Olen ikka tiheda näppimisega päevaga tühjaks saanud. Mõistliku kasutamisega ilmselt üle 2-3 päeva ei kannataks.

Kaamara automaatne reziim on kummaline. Katsetasin igas valguses ja olukoras. Manuaal reziimis on 2x parem pilt. Ja teeb näiteks oluliselt detailsema ja parema, kui mu Sony Arc tegi.

Kiirus ja sujuvus on hämmastav. Pole kordagi pidanu telefoni taga ootama mitte hetkegi. Kõik toimib laitmatult thumbs_up.gif

Korpus ja disain on ilus ja kvaliteene.

5+ aparaat icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2013 09:17:02 vasta tsitaadiga

Mis koodiga eestis müüdavad Z1-d on? Ma tellisin omale välismaalt C6903, sellel peaks nagu kõik sobivad sagedused olemas olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 06.11.2013 14:34:55 vasta tsitaadiga

Minu oma on ostetud TELE2-st ja on sama koodiga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 08.11.2013 10:55:52 vasta tsitaadiga

On keegi leidnud sellele telefonile ka mõistliku laadijaga autohoidiku? Brodit jt taoliste firmade omad on üpris keerulise kujuga ja ebamugavad kasutada. Sony originaal näeb välja asjalik ja tugev, kuid mina ei leia, et tal ka laadimiskontaktid oleksid?! Häda selles, et seni olen One X kasutanud, millel väga hästi toimiv HTC originaal autohoidik usb-ühendusega(pilt).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.11.2013 16:07:19 vasta tsitaadiga

Miks eelistada z1 vanema z ees?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 09.11.2013 18:26:36 vasta tsitaadiga

Pole küll veel ise Z1 omanik, kuid mõned plussid vanema Z ees:
- 3.5mm jackil pole enam luuki ees, Z puhul klappe kasutades töllerdaks luuk tobedalt.
- nüüd olemas ka 2-astmeline pildistamise nupp. Meenub vana-hea K550i, millega oli ülimugav pilti teha. Z'iga vee all pildistamine oli keerulisem, tuli eraldi näiteks volume-nupp pildistamise nupuks määrata.
- kaamera! Üks parimaid kaameraid nutifonide seas. Peensusteni võrrelda ja vaielda pole mõtet, ta on üks parimaid - minule sellest piisab. Kaamera ja veekindlus on põhjused, miks ma üldse Z1 kaalun. Reisil käies tulevad need eelised esile - fotokas alati taskus ja ei pea muretsema liiva ja vee pärast. Kui see pole oluline, võtaks kohe Nexus 5 ligi.
- 3000mAh aku - energiat on kuhjaga kaasas, vähemalt on lootust, et aku kestab kaua-kaua
- ekraan/tagaklaas peaksid olema tunduvalt purunemiskindlamad. Vana Z häda oli sama mis i-telefonidel ja mitmedel muudel, väike kõks ja klaas "ämblikuks"
- palju pisiasju, mida võrreldes Z-iga on uuendatud ja parandatud.
- väga võimas prose, ilmselge overkill enamiku ajast (mina telefoniga ei mängi)
- ekraan peaks olema paremaks muutunud võrreldes Z-iga, kontrastsem ja heledam (õues kasutamise mõistes).

Veidi häirib Z1 puhul
- suurus ja kuju, kandiline kuju rõhutab seda minu jaoks veelgi. Võrreldes Z-iga on sama ekraani mõõdu juures telefoni mõõdud suurenenud. HTC One on käes hoides palju mugavam. Aga suuresti ka maitse asi! Z1 näeb välja stiilne ja ülbe icon_smile.gif
- ekraani vaatenurk. Ei ole "make or break" asi, kuid olles harjunud väga hea vaatenurgaga ekraanidega torkab see silma. Samas tundub, et ekraani värvide-edastus on korralik!
- soolasesse vette ei tohi Z1-ga hüpata, aga see on ka enesestmõistetav.

Laadimisklemmidega (küljepealsed) autohoidjat pole endiselt leidnud... Elisa ja EMT Tallinna esindustes pole isegi telefone kohapeal, rääkimata et kuskil mõni in-real-life näppimiseks väljas oleks! Õnneks Helsingi Verkkokauppa.com'is sai teda uuritud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.11.2013 23:23:57 vasta tsitaadiga

Mis teised seltsimehed räägivad? Z ja Z1 hinnavahe 150€, piisavalt suur, et kaaluda. On kellelgi ka valge? Valge puhul peaksid "näpujäljed" tagumiselt klaasilt vähem välja paistma. Mõtlema paneb ka see, et mõnel mehel siin telefon näppides kokku jooksnud, sellises hinnaklassis seda ei ootaks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2013 23:59:31 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Mis teised seltsimehed räägivad? Z ja Z1 hinnavahe 150€, piisavalt suur, et kaaluda. On kellelgi ka valge? Valge puhul peaksid "näpujäljed" tagumiselt klaasilt vähem välja paistma. Mõtlema paneb ka see, et mõnel mehel siin telefon näppides kokku jooksnud, sellises hinnaklassis seda ei ootaks.


vahe kohta ei oska midagi öelda.
aga see kokkujooksmis asja ei oska komenteerida endal pole kordagi kokku jooksnud.
kasutan nii netti ,navi kui ka mänge ja kõik on silky smooth.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 11.11.2013 08:21:57 vasta tsitaadiga

Mul pole ka kordagi kokku jooksnud. Katsetanud ja näppinud kõige mis pähe tuleb ja kõik toimetab ilusti.

Z1 + loeti üleval ära, eks iga üks peab otsustama, kumb on mõistlikum. Minu jaoks oli kiirem prose ja parem kaamera määrav.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2013 09:45:01 vasta tsitaadiga

S2 => Z1
Kaks päeva nüüd näpinud ja jebinud sellega.
Käes on võibolla tõesti natukene liiga suur, kuid ühe käega saab ilusti kasutada ja probleeme pole.
Ei ole ka kokku jooksnud ega muud taolist.

S2elt üleminek minu jaoks tohutu ja kõike positiivsuse poole!

Sai täna ka Antutu ring lastud ning esikoht 35269 punktiga thumbs_up.gif

Küsimus ka tarkadele, et kas programmide lehelt saab asju ära ka peita stock tarkvaral?

[LISA] Sai veidi erinevaid jubinaid peale lasta ja katsetatud terve eilse päeva.
1) Lihtsalt root erinevate programmide jaoks - suht pehme veel teine. Kõige uuemal tarkvaral (14.1.G.2.257) rootimine veel 100% ei tööta (paneb liiga tihti villast), kuid versiooniga 14.1.G.1.526 toimetab kenasti.

2) CWMi peale laskmine natukene aeganõudvam kui Samsungi puhul. Lisaks bootloaderi näpimine lõhub kaamera ära.

Hetkel telefon veel liiga uus ja korraliku rooti, bootloaderit ning CFW valik on veits nutune. Praeguse valikuga on üldiselt igal asjal veel suur miinus küljes, et ei soovita kellelgi nendega majandada. Juhul kui peaksite näpima, tehke kindlasti "TA" koopia, muidu jäätegi pikemaks ajaks näiteks kaamera funktsioonist ilma.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.