Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 03:05:22 vasta tsitaadiga

Läpakal andis ketas otsad, panin uue keta sisse ja tegin formati ning mumble peale. Tegin uue kasutaja ning ühenadmisel küsib parooli !
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2013 04:09:16 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Läpakal andis ketas otsad, panin uue keta sisse ja tegin formati ning mumble peale. Tegin uue kasutaja ning ühenadmisel küsib parooli !


proovin nüüd uuesti (kui su kasutajanimi "doch" oli)

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 04:19:33 vasta tsitaadiga

ok sain sisse, tänud beer_yum.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 08.11.2013 19:43:35 vasta tsitaadiga

meanwhile in DayZ Novistrana:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 16:01:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
10th November
Just discovered why zombies are warping through walls... because the walls don't exist. Whoops. #DayZDaily

Q: Can you elaborate?
The zombies aren't using the geometry to calculate their collisions, as this would be incredibly performance intensive. Instead they are using the "roadway" which are planes inside of buildings that say where someone can walk. Players use roadway + geometry, so this problem wasn't noticed. But basically, the roadways don't have sections removed for where there are walls. It's not a huge job, but we will need to go through and define the roadways properly to avoid these problems.
Here is a good visual representation:


Q: How can you then prevent zeds "glitching" through walls with certain body parts then?
In a generic sense, because geometry is a 3D object. Roadway is a series of planes. This isn't entirely accurate, because roadway exists in three dimensions also.
Detecting the collisions of body parts, even for 50 objects, would be absolutely insane performance wise - let alone for 3000 zombies + 150 players. What we do is take an aproximated cylinder as geometry for the agent, and then see if that is still on the roadway. If so, the it's okay. We just stop the cylinder from going outside of the roadway.

Q: Is fixing this a lengthy process, could it hold up the release?
This doesn't affect release, it's a good bug to find. It means we can make the zombies much better in interiors.

Q: Why do players use "Roadway + Geometry". Wouldn't the Geometry master over the Roadway?
Roadway defines what you can walk on. Sounds are generated based on this roadway surface. Geometry defines what you collide with.

Q: Could different roadways have different sounds and different wear on shoes then?
Surface already affects deterioration of your shoes and/or feet and zombie noise.

Q: What about server hosting? Will Bohemia run them all initially?
BIS will run some servers through a hosting provider who will also run some. I think we will be able to handle 50-100k concurrents (this is from memory, i can't be sure of the exact numbers).

Q: What about Linux server hosting?
Linux compile should work, but we haven't tried compiling for linux yet. Our main aim was to finish the windows version first, then compile for linux and fix any bugs.

Q: Will the actual game support linux?
Would love to do a linux client build one day, but that's a very big maybe.


tsitaat:
9th November
Q: Stop teasing us, give us a clue!
We finished up for the day here just now. It was a good day, the focus has been:

Finalizing the flow into game
Not holding up release
All the basic stuff like, creating your character, joining a server, etc... Then some steam integration so you know which servers your friends are on, and such. We're using steams API, which while is it great being free of gamespy we're not sure whether external apps (like six or dayzcommander) are able to poll steam's servers. So we want to make sure our browser provides some improved functionality.

Optimizing/Bugfixing Dedicated server.
This is why we are not out. We need performance
We think we need a minimum of 15 FPS will 50 players, 2000 zombies, and 25000 loot items. Our latest tests have all shown some runaway systems in the code we have to tidy up. The variable synchronization system that was developed for work with the network bubble, is checking the variables very often. We're optimizing this. Also, there are many string comparisons. These have been refactored so references are used (lookup numbers) to speed up the process. things like animations etc... are generally recorded as strings - ArmA wasn't build to handle very large numbers of things so this has been a large area of optimization.

We also have a bug where sounds (which are temporary vehicles) are being queued up and sent to all JIP players. This causes us a steady loss of performance on the server.
The synchronized variables are also checked for each player, this is inefficient and we are refactoring that. It is our biggest obstacle to releasing the alpha right now. We know what needs to be done with it so we're working on that, then we will again reassess the performance.

Why not just say its not out on xxx day?
If I start saying "oh it won't be out then" people start asking me about the day after, and the day after. So it just encourages people to keep asking me when it is, and the "announced date" would be when I go "yeah, it could be out then".

What we have now
We have now something that provides basic functionality for 10-20 players. The new zombies are in, they provide excellent pathfinding outdoors, and improved pathing indoors. They are capable of breadcrumb navigation or line of sight. At low server FPS they will start to rubberband and glitch through walls much more often. They are very much a work in progress.

Client performance out of the cities is very, very smooth. We still have a bug in the cities that occurs (and shouldn't) that causes lower framerates. This will eventually be solved, but for now it is noticable when looking at center of cities. Overall, the feedback from the testers is that performance is much smoother than with the mod.

The inventory is a bit of a mixed bag. There are some mistakes we have made that, unless we delayed the standalone, we can't fix until later. But overall, I think it is a huge step up. Stacked items, wetness, damage, crafting, containers, clothing, weapons, pistol holsters, bags, melee weapons, chainsaws, masks, gloves, boots... you name it.

So, what next?

We keep optimizing the build. In the meantime, I would encourage everyone to checkout Project Zomboid which is now available on steam. This has been a massive design inspiration and I recommend it to everyone interested in DayZ.

Allikas
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 15:59:41 vasta tsitaadiga

Battle Royale , good fun icon_biggrin.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif Viimased paar ööd mänginud, aga privaatserveris. Bugge on veel küll, aga see ei loe eriti.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 02:36:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
12th November
Q: What weapons will be available at launch?
100% confirmed for day one:
Rifles: M4A1, Mosin Nagant
Melee: Heaps. About 8 different two handed and one handed, from knives to bats to screwdrivers to chainsaw.
Pistols: One available, possibly more

Q: Will there be walkie-talkies on launch day?
Yes

Q: Can zombies damage your gear?
Zombie damage currently results in damage to items where they hit you, the same as normal player melee.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 09:33:46 vasta tsitaadiga

ise eelistaks kui ameerika relvi ega tehnikat esialgu ei tulekski. ainult euroopa ja vene relvad, oleks palju realistlikum, mängijad oleksid võrdsemad kah. näiteks SKS, PPsh, Lee Enfield jne.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 11:59:55 vasta tsitaadiga

Eriti lahe oleks kui uuemat kraami ei toodakski sisse või oleks see väga rare. Imo WWI ja WWII relvadega oleks palju mõnusam, tekitab sellise rohkem mahajäätud tunde.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 12:09:41 vasta tsitaadiga

võiks teha jah kuidagi väga haruldaseks igasugu vähegi paremad relvad, et ala miskise püstoli leiad siis oled juba ala üle mapi mees icon_lol.gif et vähegi tagasi tuua see algse dayz tunne kus tundsid reaalset õnne kui midagi paremat leidsid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 12:13:38 vasta tsitaadiga

Esimene mängunädal oli reaalne õnn see kui zombidest said mööda roomatud ilma verd kaotamata icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 14:48:57 vasta tsitaadiga

Lol icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Eks ta nii oli jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 14:50:33 vasta tsitaadiga

M24/M40A4 peab olema, or im out icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 13.11.2013 16:14:45 vasta tsitaadiga

Poetan ka siis paar tarka sõna(muidugi see on minu isiklik arvamus). Mängu põnevus ja adrealiini tunne kadusid ära sellega, kui kõiki relve ja looti hakati m2ngu toppima kuhjaga. Kõigil oli savi surma saamisest, sest nagunii leidsid ju kaldalt kohe kogu mandi uuesti. Armord hummerid jne jne. See pole enam survival ja tänu sellele pole pikalt mänginud ka. Võiksite serveris jälle panna tagasi selle, et asju leiab väga vähe jne.. Tuleksin uuesti mängima ka jälle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 18:31:17 vasta tsitaadiga

kui sa räägid sellest meie serverist siis kahjuks on asi lihtsalt nii et kui panna selline raskem mod peale kus väga miskit ei leia ja kõik pole nö käe jala ulatuses siis server oleks üsna tühi pidevalt nagu siin vahepeal proovitud sai, hetke nö generatsiooni noori mängijaid keda arvatavasti on suurem osa serveris lihtsalt tagasi ei tuleks ja siis oleksimegi seal paarikesi oma väikse luutiga... et see mis hetkel on on lihtsalt sellepärast et oleks ka rahvast kellega koos mängida kui kellelgi peaks isu tulema. Kui see krdi SA lõpuks tuleb siis loomulikult tahaks ise ka sellist tohkem survivali asja panna ja jätta siiski originaalseks nagu ta mõeldud on aga hetkel on nii nagu on=)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 21:31:26 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 21:46:48 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, vintpüssid pihku kõigile, ilma optikata, siis õpitakse laskma kah äkki. hunting rifle võiks olla ainuke optikaga relv. automaatrelvad haruldaseks ja needki enamasti SMG, et kaugelt koinida väga ei kannataks.
siis tuleb alles taktika mängu, üksi olles võiks ellujäämisvõimalus rambot mängides võimalikult väike olla.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 22:23:00 vasta tsitaadiga

Ei toimi selline asi juba on proovitud teha nii,et ida tehnika ja nõrgemad relvad kohe hakati ulguma ja server oli pmst tühi
otsitakse pigem kiiret gameplayd loot>kill>rinse and repeat thumbs_down.gif Endale isiklikult meeldiks ka Hardcore variant dayzst.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 22:51:03 vasta tsitaadiga

And3rs kirjutas:
Ei toimi selline asi juba on proovitud teha nii,et ida tehnika ja nõrgemad relvad kohe hakati ulguma ja server oli pmst tühi
otsitakse pigem kiiret gameplayd loot>kill>rinse and repeat thumbs_down.gif Endale isiklikult meeldiks ka Hardcore variant dayzst.

Võin ju oma serveri uuesti üles lükata! Samas ei usu, et seal rohkem mängijaid saab olema, kui mina ise icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 23:08:37 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
And3rs kirjutas:
Ei toimi selline asi juba on proovitud teha nii,et ida tehnika ja nõrgemad relvad kohe hakati ulguma ja server oli pmst tühi
otsitakse pigem kiiret gameplayd loot>kill>rinse and repeat thumbs_down.gif Endale isiklikult meeldiks ka Hardcore variant dayzst.

Võin ju oma serveri uuesti üles lükata! Samas ei usu, et seal rohkem mängijaid saab olema, kui mina ise icon_lol.gif


mina ikka käisin ka sul seal icon_biggrin.gif Samas kui keegi miskit üles viskab siis visake miskit peale chernaruse... oksemaik on päris reaalne juba sessuhtes icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 23:41:31 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, eks jah, mõned külalised ikka olid ja tänud teile selle eest icon_smile.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
.. aga mitte piisavalt, et asja ülal hoida icon_rolleyes.gif
Ilmselt ei viitsiks teiste kaartidega jändama hakata :/
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 23:48:48 vasta tsitaadiga

Kahjuks on see reaalsus. DayZ Mod suht surnud tegelikult. Ainult 1000 cars, extra military bases serveritel on veel vedu.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 02:47:31 vasta tsitaadiga

Velociraptor, Eks see asi ole iga mänguga nii.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 14.11.2013 10:19:34 vasta tsitaadiga

NJah..ma sellepärast lõpetasingi mängimise, et kadus põnevus ära. Kõik asjad said mingi 30 minutiga kätte ja siis hakkas pvp peale:D Kui alustasin mängimist(kui looti veel nii kergelt ei leidnud) siis said oma makaroviga ka parimaks sõbraks:D ja pvp ei old nii palju, sest ei tahtnud oma asjadest ilma jääda. Nüüd poogen kui surma saad:D YOLO ja hakkad rambot mängima:D

Oleks vaid selliseid vendi rohkem, kes tahavad just seda survivali tunnet, mitte seda, et killima peab kohe ja kõike.. Mäletan kui esimest korda proovisin mängida, siis esimese normaalse AK leidsin alles kolmandal päeval mängides ja siis olid ka mega häppy... ei jooksnud kuhugi sisse, sest nii raske oli midagi leida:D
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 10:24:30 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et seda õiget survivori tunnet enam tekiks kuna ikkagi relvi on väga palju nõrgemaks tehtud. Isegi 1911 tundub makarovina. icon_smile.gif
Varem ikka kui AS 50 lasku kuulsid lähedal siis tekitas kerge adrenaliini laksu ja värinaid ja kartust.
Samas isegi igatsen neid nn. overpowered relvi icon_smile.gif Mis siis, et endal ei olnud, aga põnevust tõid mängu juurde palju.


viimati muutis m6mmikiisu 14.11.2013 10:29:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 10:25:22 vasta tsitaadiga

Kui on veel keegi, kes soovib mängima hakata, aga muidu ArmA 2 on kallis, siis hetkel gamefly.co.uk lehel on suurem soodukas arma 2 complete-il.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 21:48:10 vasta tsitaadiga

midagi ikka tilgub:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 22:53:41 vasta tsitaadiga

kust selline graafika`
`?`
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:04:08 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:04:41 vasta tsitaadiga

Valgus ja varjud tunduvad päris kiftid, samas ee krivega lahmimine tundub küll nii rändom kui vähegi olla saab icon_biggrin.gif lööd ja kunagi vb saab pihta kui eemal juba oled vb mitte ja hääl tuleb ka nagu järgi suva hetkel, aga noh okei okei jah pre alpha jne...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:16:31 vasta tsitaadiga

Krt ma ei tea...selline tunne, et see mäng saab alles 12 aasta pärast valmis...nagu duke nukem icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:18:37 vasta tsitaadiga

Ja siis ka mingi aasta fail game icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 17.11.2013 00:03:14 vasta tsitaadiga

Näeb päris hea välja.
Loodame, et tuleb ikka mõnusa performance boostiga ja näeme varsti mängu väljatulekut icon_razz.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2013 23:03:21 vasta tsitaadiga

Väike Q&A seoses viimase videoga
Spoiler Spoiler Spoiler


E:Üritab Arma 3 Breaking Point'i striimida: http://www.twitch.tv/allavett/
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 15:08:36 vasta tsitaadiga

arma 2 complete maksab 6€ praegu o.O
https://store.bistudio.com/arma2-complete-collection-steam-version

Arma 2
Operation Arrowhead
British Armed Forces
Private Military Company
Army of the Czech Republic

kel dlc-sid pole tasub kindlasti ligi võtta, saab lõpuks kõikidele mudelitele ilusad tekstuurid peale. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 15:10:55 vasta tsitaadiga

masendav... ma maksin mingi 50 kokku nende eest...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 15:18:00 vasta tsitaadiga

Mm paneb mõtlema
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 15:19:27 vasta tsitaadiga

Võtsin ka ära. Peab selle DAYZ ära proovima
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 15:32:24 vasta tsitaadiga

muidu seal on non-steam versioon samast pakist kah üleval, sama hinnaga. ise võtan vist ühe sellise veel ligi.
ilma dlc-deta variant (combined ops) maksab üldse 4€. võtke hulgi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2013 16:28:15 vasta tsitaadiga

Breaking Pointi kohta veidi infot

Link
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paukus6
HV vaatleja
Paukus6

liitunud: 26.06.2013




sõnum 20.11.2013 01:04:46 vasta tsitaadiga

Käristavad viimaseid raha tilkasi ArmA II eest enne kui SA tuleb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jassi
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 20.11.2013 17:51:44 vasta tsitaadiga

keegi dayz epoch modi mängib ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013




sõnum 24.11.2013 13:17:07 vasta tsitaadiga

kes pole veel näinud:
Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2013 17:08:54 vasta tsitaadiga

Wait for it : shitstorm incoming
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 11:10:43 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka praeguse netiga seda vaatama aga thumbnaili järgi vaadates, kindel buy.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 11:33:50 vasta tsitaadiga

Mis Epochi ja Overwatchi vahe on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 11:39:56 vasta tsitaadiga

Epoch on nagu origin ja overwatch rohkem sõjaline ehk koguaeg sõdimine icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.11.2013 11:11:57 vasta tsitaadiga

SA peaks see aasta veel välja tulema... muidu on kindel diablo 3 oma maine pealt, ragekidid ei suuda seda enam vastu võtta. Tulema hakkavad laused:"Ma arvasin et see on ikka parem ja ilusam". hetkel on dayzmod ka piisav, artic warefare magnumitest üleküllatud hv.ee serveris saab piisavalt nalja. viimasel ajal õhtuti ei saa isegi sisse sest server suht tihti full. keep it goin.

Aa. Kust hetkel kõige odavam Arma 2 on.
steamis 15 euri
bohemias 29
game..uk vms oli 24.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 11:23:56 vasta tsitaadiga

Steamis on Combined Operations siis hetkel 9.99€ - http://store.steampowered.com/sub/4639/

Aga jah - mina isiklikult olen vist juba loobunud. Kui ei osata mängu arendada ja müüa, siis see ei väärigi minu aega.
Minu arust peaks koguaeg arenguvideosid välja laskma, et hoida huvitujaid aktiivsena. Kusagil varjus tegutsemine muudabki rahva passiivseks ja huvi kaob.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 11:32:10 vasta tsitaadiga

Mis HVgorskis viimasel ajal toimunud on? Mängib ikka eestlasi ka või on flooded poolakate ja sakslaste poolt? Mingid tiimid ka aktiivsed ikka?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.