Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.11.2013 18:41:18 vasta tsitaadiga

Avot, sa ikka saad aru, millest jutt käib?
oskad sa praegu saadavaloleva info järgi öelda, mida Etz valesti tegi? millist cheati kasutas või misasi selle reporti triggeris?
kui suureks pead tõenäosust, et even balance käest tuleb ammendav vastus kasvõi selle kohta, miks bänn tuli?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010




sõnum 07.11.2013 18:44:50 vasta tsitaadiga

Avot, oma arvamuse väljaütlemine on küll väga tervitatav, aga sa ajad ju lihtsalt jama! Ma ei mõtle siin praegu ainult võimalikku PB false-positive käsitlust, vaid üldse. Targutad kohtades, mida Sa ilmselt väga ei jaga, jätkuvalt lapsikud ja ümber nurga solvangud inimestele, kes ei mängu HC režiimis ja üldse liiga palju vastandumist. Eelnevalt läbi käinud, et oled veidi vanem härrasmees, aga kirjapildist ja jutust ei paista see kuidagi välja. Saan aru, et emakeele tunnis käisid viimati väga ammu, aga see ei ole vabandus. Muu hulgas pidev jutumärkide kasutus, mis on grammatilisest seisukohast tihti täiesti ajuvaba. Võib-olla läksin liiga isiklikuks, aga ega sellest süüdistusest pääse ka Sina. Vot Sulle arvamust. Ja siia tuleb D.Harry (C.Eastwoodi) tsitaat:...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.11.2013 18:52:45 vasta tsitaadiga

Saan sellest faktist aru, et alati kui Pb uusitakse jääb "vörrku" terve hunnik "kalu". Minult neile armu ei tule. Kui keegi on "valge lammas", siis just tema viha peaks töusma öigete "pättide" vastu. Jah, syytult karistada on vale. Aga, sellepeale mängitakse ALATI välja! Ja pika lolli jutu peale saadetakse lihtsalt ilusasti pers.... (nagu siin keegi juba ennem mainis)
Nagu juba mainisin ennem, kui sulle tuleb teade, et sind on registreeritud Pb poolt cheaterina, siis seda sa ka oled. Usun, selle systeemi taga ikkagi natuke targemad mehed kui need, kes selle teate saavad. thumbs_up.gif

Wtf3000, loodan,et minu kirjavead neelad ikka kuidagi alla. Sellega esile tulla? Miks? Kas muud ei ole öelda?
Ma ei ela eestis ja eesti keelt kasutan ainult siin foorumis. Kas see vastus rahuldab Sind?
Kedagi ma ei ole siin proovinud solvata ja ymber nurga tögida. Olen öelnud oma arvamuse asjast (teatud asjadest) ja kui see kedagi solvab, siis oi oi oi. "andke armu".


viimati muutis Avot 07.11.2013 19:03:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 07.11.2013 19:02:58 vasta tsitaadiga

Hmm, ootan vist tormi vaibumist enne kui mängu ostan : D
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 19:19:41 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Saan sellest faktist aru, et alati kui Pb uusitakse jääb "vörrku" terve hunnik "kalu". Minult neile armu ei tule. Kui keegi on "valge lammas", siis just tema viha peaks töusma öigete "pättide" vastu. Jah, syytult karistada on vale. Aga, sellepeale mängitakse ALATI välja! Ja pika lolli jutu peale saadetakse lihtsalt ilusasti pers.... (nagu siin keegi juba ennem mainis)
Nagu juba mainisin ennem, kui sulle tuleb teade, et sind on registreeritud Pb poolt cheaterina, siis seda sa ka oled. Usun, selle systeemi taga ikkagi natuke targemad mehed kui need, kes selle teate saavad. thumbs_up.gif

Wtf3000, loodan,et minu kirjavead neelad ikka kuidagi alla. Sellega esile tulla? Miks? Kas muud ei ole öelda?
Ma ei ela eestis ja eesti keelt kasutan ainult siin foorumis. Kas see vastus rahuldab Sind?
Kedagi ma ei ole siin proovinud solvata ja ymber nurga tögida. Olen öelnud oma arvamuse asjast (teatud asjadest) ja kui see kedagi solvab, siis oi oi oi. "andke armu".


Mine maga kaineks. Tõsiselt soovitan.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.11.2013 19:23:29 vasta tsitaadiga

Kunagi bf2-es võis ka näha kuidas cheatimine käis, aga kuidas seda tehakse, tõmmatakse mingid koodid või progedakse? Ei ma ei kavatse seda ise tegema hakata, aga lihtsalt huvitab icon_biggrin.gif
Ja kui juba banni saad,siis põhim. peab uue mängu ostma?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.11.2013 19:25:42 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Saan sellest faktist aru, et alati kui Pb uusitakse jääb "vörrku" terve hunnik "kalu". Minult neile armu ei tule. Kui keegi on "valge lammas", siis just tema viha peaks töusma öigete "pättide" vastu. Jah, syytult karistada on vale. Aga, sellepeale mängitakse ALATI välja! Ja pika lolli jutu peale saadetakse lihtsalt ilusasti pers.... (nagu siin keegi juba ennem mainis)
Nagu juba mainisin ennem, kui sulle tuleb teade, et sind on registreeritud Pb poolt cheaterina, siis seda sa ka oled. Usun, selle systeemi taga ikkagi natuke targemad mehed kui need, kes selle teate saavad. thumbs_up.gif

Wtf3000, loodan,et minu kirjavead neelad ikka kuidagi alla. Sellega esile tulla? Miks? Kas muud ei ole öelda?
Ma ei ela eestis ja eesti keelt kasutan ainult siin foorumis. Kas see vastus rahuldab Sind?
Kedagi ma ei ole siin proovinud solvata ja ymber nurga tögida. Olen öelnud oma arvamuse asjast (teatud asjadest) ja kui see kedagi solvab, siis oi oi oi. "andke armu".



PB on registreerinud mind varemalt cheaterina sellepärast, et mul skype lahti oli. Punkbusteriga on olnud enne probleeme ja need jätkuvad praegugi (COD4 on näiteks mäng millel punkbusteriga ainult probleemid olidki, sellepärast ka competetive kasutas serverid millel PB oli üldse maha võetud, mitte alati aga oli päris palju selliseid juhuseid). Punkbusteril on palju buge ja eriti veel uute mängudega, mis ise veel korralikult bugised on.

Kindlat ei ole selles midagi kas Etz on kooder või mitte.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.11.2013 19:27:33 vasta tsitaadiga

Igatahes kes sellega tegelevad on mõttetud tegelased!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005




sõnum 07.11.2013 19:28:02 vasta tsitaadiga

Kõige soodsamalt saab praegu kuskohast ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.11.2013 19:41:09 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi enam sellel teemal rääkida. Kui alati on seisukoht selline, et viga tuleb otsida kuskilt mujalt, siis kardan, et lisa probleeme on teil alles tulmas (cheaterid jne.). Karistuse saate varem või hiljem!

viimati muutis Avot 07.11.2013 19:44:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009




sõnum 07.11.2013 19:41:38 vasta tsitaadiga

Avot, ära parem räägi jah icon_biggrin.gif palun
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 19:43:56 vasta tsitaadiga

annan ka oma kaks senti siia

Esimene oleks see, et Eestis kehtib süütuse presumptsioon.
Teine on tõesti see, et PB on ilmselt kõige nõmedam asi üldse, kuid sellega seoses tuleb parafraseerida Churchilli, et PB on kõige halvem kooderite tabamise vorm, välja arvatud kõik teised vormid

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.11.2013 19:45:50 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Kõige soodsamalt saab praegu kuskohast ?



www.gocdkeys.com

Seal saad hindasid võrrelda jne. Kõige odavam oli 31.21€ aga see on ilma China Risinguta. China Risinguga on 39.99€ vist kui ma õigesti mäletan.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.11.2013 19:59:05 vasta tsitaadiga

Selle vörra veel sellest cheater jne. teemast. Just lugesin soome foorumit ja seal on seisukoht täiesti erinev kui siin. Keegi sai just bannid (cheating) ja keegi ei toeta mingeid kahtlaseid (yhepoolseid) seletusi. Visati välja söbralistast ja öeldi, et ei ole enam teretulnud ka banni järgi nende serverile jne. (julm)
Siin aga loobitakse kividega hoopis mind, kui julgen välja öelda oma arvamuse cheatimise ja muu vastava suhtes?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:08:12 vasta tsitaadiga

Kas sa oled loll või mängid lolli ? PB on viimane asi millega cheatereid püüda. See on oma 10 aastat mängijaid kottinud, paljud bännid on täiesti süsteemi enda viga. BF3 oli cheatereid täis ja PB ei teinud mitte midagi. Samamoodi näinud BF4 cheatereid kes kargavad ringi aga ei miskit. Paljud inimesed on saanud täiesti alusetult bänni. Saa ometi aru sellest ükskord. Tõsiselt arvad seda, et kõik cheaterid võtsid kambakesi ette ja hakkasid tegema foorumitesse teemasi kuna said täiesti alusetult bänniga ?

Siin on hetkel mure suurem, paljud on pannud korraliku raha alla ning nüüd on tema mäng täiesti kasutu ja 99% tõenäosusega unbänni ka ei saa kuna PB'd ei koti enam edaspidine. Võibolla kui nad tunnistavad oma viga ja bännid eemaldatakse aga seda lootma jääda on naiivne.
Ütle oma arvamust palju tahad aga eelmistes postides oli küll midagi muud. "ega ilma asjata bänni ei saa", usu mind, saab ja kuidas veel.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 07.11.2013 20:10:25 vasta tsitaadiga

Olen nüüd mõnda aega HV serveris mänginud ja väga hea, aga kas ei oleks võimalik CQ ja Obliteration rounde segamini panna et ei oleks pidevalt sama järjest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:13:19 vasta tsitaadiga

Avot, tegemist hetkel väga levinud PunkBusteri veaga, mis ilma mingi põhjuseta jagab PBBane. Reaalselt ebaausat mängimist selle bani taga ei peitu.
Loomulikult, kellelegi ei meeldi häkkerid, kuid praegu saab massiliselt ausaid mängijaid põhjuseta banaani
Keegi ei loobi kedagi kividega, lihtsalt sa oled juhtumist veidi valesti aru saanud icon_wink.gif

Chardin kirjutas:
Olen nüüd mõnda aega HV serveris mänginud ja väga hea, aga kas ei oleks võimalik CQ ja Obliteration rounde segamini panna et ei oleks pidevalt sama järjest.

Kui Obliterationi seadistustest ükskord aimu saab, siis saab nii olema. Hetkel ootan endiselt targematelt vastust, kuidas seadistust paika saada.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 07.11.2013 20:18:08 vasta tsitaadiga

Avot on ikka täiesti loco.

Kas on teada palju China Rising eraldi maksma hakkab ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.11.2013 20:20:00 vasta tsitaadiga

ufo56, äki mängid ise lolli. Kus kohas ma PB-i kohta kiidulaulu olen laulnud? See peaks 3 x tehokam olema! Sinult aga kysiksin siiski: kas soovitad siis PB yldse kinni panna? Tead sa mingit paremat systeemi? Sina ufo56 oled kindlasti targem, kui köik need, kes selle PB loonud ja seda yleval hoiavad? PB ju täitsa poisike Sinuga vörreldes?
Peaksid teadma, et PB kallal tehakse kogu aeg tööd ja seda ka vahelduva tulemusega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:21:12 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Selle vörra veel sellest cheater jne. teemast. Just lugesin soome foorumit ja seal on seisukoht täiesti erinev kui siin. Keegi sai just bannid (cheating) ja keegi ei toeta mingeid kahtlaseid (yhepoolseid) seletusi. Visati välja söbralistast ja öeldi, et ei ole enam teretulnud ka banni järgi nende serverile jne. (julm)
Siin aga loobitakse kividega hoopis mind, kui julgen välja öelda oma arvamuse cheatimise ja muu vastava suhtes?



Praeguses olukorras ei saa ju kohe kõiki neid kohe cheateriteks tembeldada. PB all valesid bänne ikka juhtub ja juhtub, kasvõi nVidia driver bänn BF3 ajal, millega pandi mängijatele aimbot süüdistused peale, hiljem tunnistati, et vale asi.
PBBans vist näitab ainult streamitavate serverite bänne mitte kõiki, igastahes on sadu kasutajaid kes said viimase 24 tunni sees kõik sama asja eest bänni. Vaadates neid kasutajaid seal foorumis, pole mingit alust arvata, et cheaterid, vähemalt kõik mitte. Statsid on täitsa normaalsed, kes tuli konsooli pealt PC'le, kellel on BF3'st alates sadu-tuhandeid tunde all, premium ostetud nii BF3's kui ka BF4's. Bänniga ei saa sa nüüd ühtegi PB mängu ilusti mängida, mis sul EA konto all on, või vähemalt BF3, BF4, MoH'i sama konto all. Ei taha uskuda, et need kõik nüüd cheaterid on!
BL foorumis ka tembeldatakse kõik kohe need sajad kohe cheateriks. Mõni ei oska neid asju ajada ja nüüd reaalne probleem, 60€ mäng ja sai mitte millegi eest bänni ja keegi ei aita ka, kohe cheater ja lase jalga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:24:03 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
ufo56, äki mängid ise lolli. Kus kohas ma PB-i kohta kiidulaulu olen laulnud? See peaks 3 x tehokam olema! Sinult aga kysiksin siiski: kas soovitad siis PB yldse kinni panna? Tead sa mingit paremat systeemi? Sina ufo56 oled kindlasti targem, kui köik need, kes selle PB loonud ja seda yleval hoiavad? PB ju täitsa poisike Sinuga vörreldes?
Peaksid teadma, et PB kallal tehakse kogu aeg tööd ja seda ka vahelduva tulemusega.


Keskmise aktiivsusega mängijana ja endise mänguserverite hostingut pakkuva inimesena tean kindlasti rohkem asjadest kui sina.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:25:54 vasta tsitaadiga

DefXtreme, kuidas sul eile seesama probleem lahenes, kui PBKicki said?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.11.2013 20:30:40 vasta tsitaadiga

Kas siis on nii, et ostad mängu ja pead iga päev värisema, et see 40+ eurot läheb lihtsalt tuulde?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:32:40 vasta tsitaadiga

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Uhv0' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1390 C2.332) - Error loading pbag

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2013 20:33:34 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
DefXtreme, kuidas sul eile seesama probleem lahenes, kui PBKicki said?


BF4 kaustas oli PB installer, sellega uninstall + mõned failid veel ära kustutada, arvutile restart, uuesti installerist PB peale, update PB'le ja töötas!icon_razz.gif Paljudel aitas ka lihtsalt reinstall!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.