|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.10.2013 18:43:03
|
|
|
mul on SWED.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.10.2013 19:19:45
|
|
|
| peab meeldima. kirjutas: |
| peab meeldima. kirjutas: |
| Sportsdirecti tellimus tühistati. Paypal näitab payment statuseks "pending". Kui kiirelt raha minu kontole tagasi jõuab? Või milles üldse teema? Enne ei ole sellist tõrget olnud. |
Ideid? |
Mul tuli ca nädalaga tagasi raha kui tellimuse tühistasin.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
28.10.2013 20:11:03
|
|
|
kysimus 1:
kui kaua liigub raha krediidipangast - paypali top upiga?
kysimus 2:
mis kogemused on teil telefonide akude ostmisega? ostsin oma hinna junnile uue aku 2450 mAh , täitsa saiahinda oli ( 2 € + 2€ shipping ) eelmine aku oli 1400 mAh ja ei kannatanud netti taga hoida ... kas kuskilt saab aku mah-i järele kontrollida ka? üks punane kleebis 2450-ga ei ole eriti usutav aga noh testin seda lähipäevil ikkagi ... samuti on ta ebays top rated seller aga saanud 79 pöialt alla viimase kuu jooksul minu akut seal õnneks ei ole
--- peab meeldimale : ma pole oma 3 eurot tagasi saanud siiamaani kui lasin preorderi canceldada , si**a sest 3 eurost aga lubati refundida , samas möödas umbes kuu juba
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.10.2013 20:20:53
|
|
|
| tarvo-usoi kirjutas: |
| ... kas kuskilt saab aku mah-i järele kontrollida ka? |
On ju igasugu tegelasi, kes mängivad akudel töötavate mänguasjadega (lennukid, kopterid, paadid, ...), neil on tavaliselt sellised veidi targemad akulaadijad olemas.
Asuvad näiteks http://forum.pistik.com/ ja http://www.mudelismifoorum.eu/ ja ...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
28.10.2013 20:25:29
|
|
|
| veidi uurimistööd aga tänud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
28.10.2013 20:45:32
|
|
|
tarvo-usoi, kas see on sul kuidagi vajalik info? Üldjuhul saab ju alla laadida appe, mis põletavad akut ja siis annavad umbkaudse numbri mis ta mahutavus on.
1a. kasutatud 1450mAh originaal andis mul 1100mAh tulemuseks
1a. kasutatud 1500mAh hiinakas andis mul 800mAh tulemuseks
tutikas 3500mAh hiinakas andis mul 2200mAh tulemuseks
Need numbrid midagi erilist ega olulist ei näita, aga tähtsam on see, et aku tühjenemiseks kulus reaalselt 2x rohkem aega 3500mAh puhul. Tegelt isegi rohkem, originaalil kulus 1:37 h, hiinakal 3:25 h
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.10.2013 21:41:24
|
|
|
| Vahetult peale laadimist on 4.2V (mitte üle, võib olla veidi vähem), siis hakkab kiirelt kukkuma, suurema osa ajast on 3.7V peal.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
28.10.2013 23:17:37
|
|
|
Enamus on ebayst ju ostnud. Aga kuidas on eseme müügiga? Mõtlen, et Eestist välja. Paljud sellega käe valgeks teinud?
Millist müüki soovitada? Mis teema eseme saatmisega ja mis riigid üldse määrata kes saavad? Mis portaalil võiks müüa (.com; .co.uk;.de...)? Kas ma pean müümisel mingeid makse vms ka ka maksma toote pealt (et ala maksab 10 eur ja 1 eur ebayle vms?)
Mõtlesin et osta kohe hind. Kuidagi peaks ju saama, et määraks ainult euroopa riigid ära, kuhu võin saata. Siis peab vist välja otsima saatmishinnad välisriiki ja need siis ebaysse sisse kandma. Siis jälgimisnumbriga variandid kallimate asjade jaoks näiteks telefon vms. Kusjuures kui juba telefoni mainisin, kas seda üldse võib saata, sest aku ju küljes. Mäletan, et kunagi Eesti postile see teema ei meeldinud.
Mis on müümisel suurimad riskid ja ämbrid ning mida võiks vältida või kuidas probleeme või kitsaskohti vms ennetada et müügia orki ei lendaks? Mõtlen seda, et müümisel ju mingi hetk saabub raha, aga kui ostja rahul ei ole vms, siis kooritakse see raha ju kohe ära ja mis siis tootest jms edasi saab?
Ühesõnaga palju mõtteid müügi teemal ebays. Kahjuks ei suutnud neid tohutuid lehekülgi siin praegu läbi lapata. Võimalik, et sellest juba on midagi kirjas. Aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
28.10.2013 23:58:59
|
|
|
| kiire pump vahele , kui teha makse paypali labi top upi ja other bank kas tegu on välismaksega ? konto nr küll eesti oma pole ega mingit sorti iban ... trustpay näitab pigem slovakkia?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
29.10.2013 00:03:49
|
|
|
Kui eurotsooni riigiga tegu, siis peaks SEPA makse alla minema.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
29.10.2013 00:18:49
|
|
|
hmm huvitav , sepa makse on ta tõesti , aga kas paypal tõesti eeldab et ma hakkan panga nime , addressi jms googeldama või tulistama puusalt? info mis antakse välismakse sooritamiseks on ainult saaja nimi , konto nr ja viitenumber ....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
29.10.2013 00:33:36
|
|
|
Kas ikka on SEPA? Proovisin just SEB kaudu ning seal küll mingeid IBAN-e ja SWIFTE ei näidanud.
Pakun et piisab kui niisama tavaline makse sellele arvele teha.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
29.10.2013 00:35:40
|
|
|
mul on "other bank" sebid ja swedid lasevad insta teha ehk siis kohalik
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
29.10.2013 00:37:38
|
|
|
Proovisin seda other bank optionit. Andis ilusti kontonumbri, nime ning viitenumbri. Nendega teedki siis nö kohaliku makse.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
29.10.2013 00:40:43
|
|
|
Soovitav on algul oma müüdava toote kohta otsida teiste kuulutuste lõpphindu. Advanced search - completed listings. Kuulutused maksavad siiski raha ja ei ole mõtet ulmehinnaga hoida kuulutust ja lihtsalt kulutada raha. Summad on küll väikesed, aga siiski. Kui tahta suuremat äri püsti panna, peab arvestama et mõnda aega on lubatud kuulutuste arv üsna väike. Mina müüsin natuke träni umbes aasta tagasi, hetkeolukorra kohta täpsemalt ei oska öelda, aga ju suht sama üldpilt.
| anduke88 kirjutas: |
Enamus on ebayst ju ostnud. Aga kuidas on eseme müügiga? Mõtlen, et Eestist välja. Paljud sellega käe valgeks teinud?
Millist müüki soovitada? Mis teema eseme saatmisega ja mis riigid üldse määrata kes saavad? Mis portaalil võiks müüa (.com; .co.uk;.de...)? Kas ma pean müümisel mingeid makse vms ka ka maksma toote pealt (et ala maksab 10 eur ja 1 eur ebayle vms?)
Mõtlesin et osta kohe hind. Kuidagi peaks ju saama, et määraks ainult euroopa riigid ära, kuhu võin saata. Siis peab vist välja otsima saatmishinnad välisriiki ja need siis ebaysse sisse kandma. Siis jälgimisnumbriga variandid kallimate asjade jaoks näiteks telefon vms. Kusjuures kui juba telefoni mainisin, kas seda üldse võib saata, sest aku ju küljes. Mäletan, et kunagi Eesti postile see teema ei meeldinud.
Mis on müümisel suurimad riskid ja ämbrid ning mida võiks vältida või kuidas probleeme või kitsaskohti vms ennetada et müügia orki ei lendaks? Mõtlen seda, et müümisel ju mingi hetk saabub raha, aga kui ostja rahul ei ole vms, siis kooritakse see raha ju kohe ära ja mis siis tootest jms edasi saab?
Ühesõnaga palju mõtteid müügi teemal ebays. Kahjuks ei suutnud neid tohutuid lehekülgi siin praegu läbi lapata. Võimalik, et sellest juba on midagi kirjas. Aitäh. |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
29.10.2013 00:43:48
|
|
|
| hmm imelik , Viga salvestamisel! Viitenumbri 439488xxxx kontrolljärk ei ole õige. ? mis pank see eestis olla võib sellise imeliku algusega?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.10.2013 01:07:48
|
|
|
tarvo-usoi, ajad viitenumbri ja konto segi?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
29.10.2013 01:09:50
|
|
|
| umm kui mu inglise keel mind ei peta siis : Beneficiary account 10000006367229 - konto Reference number 434352xxxx - viite nr ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.10.2013 01:18:47
|
|
|
Ma arvan, et pead viitenumbri panema selgitusse sel juhul. Vaevalt, et mingi välismaine sait Eesti 731 süsteemis viitenumbreid kasutab. Ei ole minuteada rahvusvaheline standard.
Samas ma ei saa su küsimusest aru - miks sa viitenumbri kohta küsid panka? Need ei ole ju kuidagi seotud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
29.10.2013 01:23:50
|
|
|
| 434352xxxx oli märgitud top upis nii selgitusse kui ka viitenumbrisse ... proovin ilma viitenumbrita
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
29.10.2013 09:20:05
|
|
|
Keegi välja saab aidata?
Kuna mul VISA kaarti ei ole, siis ei saa paypalist raha välja võtta.
Tegu väikese summaga, aga siiski oleks abi vaja.
Kannan sinu paypali kontole x summa, sina mulle minu panga kontole.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
29.10.2013 12:21:03
|
|
|
| tere selline küsimus, et tellisin hiinast klaviatuuri aga tuli hoopis usb board ja hoopis teist marki arvutile. nüüd ma tahaks selle tagasi saata aga kas ma pean seda tegema omade kuludega ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
29.10.2013 12:27:50
|
|
|
| Vaata alustuseks toote lehel olevat kirjeldust, seal peaks selle kohta infot olema
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
29.10.2013 14:22:07
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
tarvo-usoi, kas see on sul kuidagi vajalik info? Üldjuhul saab ju alla laadida appe, mis põletavad akut ja siis annavad umbkaudse numbri mis ta mahutavus on.
1a. kasutatud 1450mAh originaal andis mul 1100mAh tulemuseks
1a. kasutatud 1500mAh hiinakas andis mul 800mAh tulemuseks
tutikas 3500mAh hiinakas andis mul 2200mAh tulemuseks
Need numbrid midagi erilist ega olulist ei näita, aga tähtsam on see, et aku tühjenemiseks kulus reaalselt 2x rohkem aega 3500mAh puhul. Tegelt isegi rohkem, originaalil kulus 1:37 h, hiinakal 3:25 h |
mnjahh, ma olen kunagise suurema mängimisega enda aku ikka ära tapnud. 2,5 aastat vana ja see test suutis aku ära tühjendada tunniga. huvitav on muidugi see, et 4% peal oli ta üle 5 minuti, ka 3% peal, samas kui muud protsendid kukkusid väga kiiresti
cpu skooriks 4204 punni ainult. Huvitav et stage 1 of 2 edasi ei läinudki. Ainult warmupi tegi real ampe seal üleval näitas 420-550mA vahepeal
nüüd on ainuke probleem, et täis laadimiseks läheb 10+ tundi
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
29.10.2013 19:11:32
|
|
|
| ot: |
| SurfData kirjutas: |
huvitav on muidugi see, et 4% peal oli ta üle 5 minuti, ka 3% peal, samas kui muud protsendid kukkusid väga kiiresti  |
Suht tavaline ju - mul algusest peale olnud ja iga akuga nii, et esimesed ~24h on 100-40% ja siis teine ~24h on 40-0%. Sarnaselt mu 3500mAh tegi 50-37% 31min ja 37-24% 57min
Incredible S @1.2Ghz andis 6500 cpu skooriks |
Need LED pirnid on ikka õnnetud asjad - üks puruks, ühel pult puudu, 2x vale võimsusega ja üks vale pesaga (erinevad tellimused/kaupmehed)
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.10.2013 13:05:29
|
|
|
Oskab keegi kommenteerida - kaua https://www.paypal-topup.ee/ juba maas on olnud
Vaja paari asja eest maksta, kuid ei hakkaks selle pärast Virtuaalkaarti tegema...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
30.10.2013 19:50:42
|
|
|
Minul avab ilusti, mis seal maas on?
Krt Inglismaalt juba 11 päeva pakk teel olnud, hakka või muretsema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
30.10.2013 20:20:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Oskab keegi kommenteerida - kaua https://www.paypal-topup.ee/ juba maas on olnud
Vaja paari asja eest maksta, kuid ei hakkaks selle pärast Virtuaalkaarti tegema... |
sebi virtuaalkaart tasuta + 1minuti töö aga momendil up
saatsin ise krediidipangast , ilma viitenumbrita kuna see ei ole vastuvõetav , vaatab kas raha tuleb üldse kontole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.10.2013 20:22:19
|
|
|
"Trügin" Amazon.com probleemiga valesse teemasse. Aga kuna eBay-ga sarnast Amazoni teemat pole, siis küsin siit. Esimene ost sealt ja olen kohas "Add a Payment Method". Soov siis SEB pildikaarti lisada (saab üldse amazonis?), lahtrid "Name on card" . Proovisin nii enda nime kui ka VISA seal. Vist ikka VISA on see õige. Teine lahter "Card number". Kes omab pildikaarti, teab, et esiküljel on sissepressitud 16-kohaline number (4x4). Tagaküljel, seal kus allkirjakoht, 7 numbrit. Neli esimest on esiküljel olevad neli viimast (ehk siis kordus) ning siis 3 numbrit, mis on "turvakood". Püüan nüüd neid numbreid sinna teise lahtrisse igatepidi sisestada (kõik 19, siis ainult tagaküljel olevad 7, siis ainult turvakoodi), aga teen midagi valesti. On kellelgi kogemusi. Veelkord - kas SEB pildikaarti üldse amazonis saabki kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.10.2013 20:24:54
|
|
|
| Saab. Kasutatud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.10.2013 21:18:42
|
|
|
Nimi on ikka sinu kui kaardiomaniku nimi.
Number on xxxx xxxx xxxx xxxx reljeefne number kaardi esiküljel.
CCV on 3-kohaline kaardi teisel küljel.
Kehtivusaeg on xx/xx
Rohkem ära midagi vaata.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.10.2013 21:28:46
|
|
|
tahsin osta ühte 2eurist vidinat, kus oli kirjas free shipping.
Kui läksin ostma, siis mingil hetkel teatas, et eestisse saata ei saa.
Siis küsisin ostjalt, et kas saad saata, ütles pole probleemi. 8euri on saatmine
Ma canceldasin omaarust ära. Ei lase seda aga teha ja ütleb, kui ära ei osta, siis saabub negatiivne
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
30.10.2013 21:33:51
|
|
|
commited to buy on evil asi
saada müüjale PM ja ütle sorry , ta saab canceldada
ma tegin ükskord sama , müüja andis isegi 1 pos tehingu millegipärast
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.10.2013 21:49:07
|
|
|
| ewur kirjutas: |
"Trügin" Amazon.com probleemiga valesse teemasse. Aga kuna eBay-ga sarnast Amazoni teemat pole, siis küsin siit. Esimene ost sealt ja olen kohas "Add a Payment Method". Soov siis SEB pildikaarti lisada (saab üldse amazonis?), lahtrid "Name on card" . Proovisin nii enda nime kui ka VISA seal. Vist ikka VISA on see õige. Teine lahter "Card number". Kes omab pildikaarti, teab, et esiküljel on sissepressitud 16-kohaline number (4x4). Tagaküljel, seal kus allkirjakoht, 7 numbrit. Neli esimest on esiküljel olevad neli viimast (ehk siis kordus) ning siis 3 numbrit, mis on "turvakood". Püüan nüüd neid numbreid sinna teise lahtrisse igatepidi sisestada (kõik 19, siis ainult tagaküljel olevad 7, siis ainult turvakoodi), aga teen midagi valesti. On kellelgi kogemusi. Veelkord - kas SEB pildikaarti üldse amazonis saabki kasutada? |
Are you retarded?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.10.2013 22:01:12
|
|
|
| tarvo-usoi kirjutas: |
commited to buy on evil asi
saada müüjale PM ja ütle sorry , ta saab canceldada
ma tegin ükskord sama , müüja andis isegi 1 pos tehingu millegipärast  |
Mulle pani ka müüja automaatselt positiivse kuigi canceldasin tehingu kuna aadress sai vale pandud. Müüjaga veidi juttu, refund, ning uuesti maksmine. Seejärel tuli jälle positiivne
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.10.2013 22:05:34
|
|
|
| Müüja vist ostjale peale positiivse midagi muud panna ei saagi? Ja osadel tundub see tegevus toimuvat kuidagi automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.10.2013 22:08:17
|
|
|
Ebays käib suht kõigil hiinakatel see automaatselt...kohe peale ostu on positiivne kirjas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
30.10.2013 22:28:13
|
|
|
Kui hiinakas saab ise ühe negatiivse siis automaatselt mingi % sissetulekutest läheb ebayle.
Tasub pugeda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.10.2013 22:50:17
|
|
|
Tänud . Leedi kommentaar lõi pea selgeks ning sain hakkama. Aga "Nimi" on siiski kaardi oma (VISA). Ja ainult reljeefsed numbrid (erinevalt eBay-st, kus kaardi kinnitamisel vaja ka "turvakoodi").
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.10.2013 00:12:39
|
|
|
| tsitaat: |
sebi virtuaalkaart tasuta + 1minuti töö
|
Ma olen Virtuaalkaarti aastaid kasutanud, kuid aru ei saa kuidas osadel see tasuta on
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
31.10.2013 20:27:38
|
|
|
| tsitaat: |
Muud kaardid
1. Virtuaalkaart
vormistamine
0,64 eurot
(1) Elektroonilistest kanalitest tellituna – tasuta. |
pole nagu 64c vähenemist ka näinud , igatahes , selle eest ei saa nagunii mitte tuhkagi , tuleb igatahes odavam kui seotada füüsiline cc ( väljaminek ca 20 e aastas vs 64c 40p jooksul)
igatahes , paypal top up töötab other bank meetodiga päris kiirelt , tegin makse täna hommikul ja raha oli paypali arvel täna pool 5 õhtul , teadmiseks : viitenumbrit ei saa lisada, kopige see lihtsalt selgitusse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.10.2013 20:39:51
|
|
|
pildikaart- väljaminek 5€ , kestab 2-3 aastat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
31.10.2013 20:42:28
|
|
|
| pildikaart seb'is samade omadustega mis swedis tudengi ja deebet+ ?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.10.2013 20:45:37
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| pildikaart seb'is samade omadustega mis swedis tudengi ja deebet+ ? |
eem, ma ei tea neid kaarte
Aga pildikaart on deebetkaart, krediitkaardi omadustega. pm saad netis maksta kus tahad
3.20 maksab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
31.10.2013 20:46:51
|
|
|
| krediitkaart sinu enda deposiidiga, jep sama.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
01.11.2013 11:09:56
|
|
|
| Ma puht juhuslikult sain teada, et mul juba on krediitkaart olemas ja täiesti tasuta. LHV pangast saad endale tõelise pangakaardi: samal kaardil on nii su arveldus- kui krediidikonto.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.11.2013 13:47:53
|
|
|
Jep, LHV tõi mujal suht tavalise lahenduse ka meie turule.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|