Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 18:43:03 vasta tsitaadiga

mul on SWED. icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.10.2013 19:19:45 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
peab meeldima. kirjutas:
Sportsdirecti tellimus tühistati. Paypal näitab payment statuseks "pending". Kui kiirelt raha minu kontole tagasi jõuab? Või milles üldse teema? Enne ei ole sellist tõrget olnud.

Ideid?


Mul tuli ca nädalaga tagasi raha kui tellimuse tühistasin.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.10.2013 20:11:03 vasta tsitaadiga

kysimus 1:

kui kaua liigub raha krediidipangast - paypali top upiga?

kysimus 2:

mis kogemused on teil telefonide akude ostmisega? ostsin oma hinna junnile uue aku 2450 mAh , täitsa saiahinda oli ( 2 € + 2€ shipping icon_redface.gif ) eelmine aku oli 1400 mAh ja ei kannatanud netti taga hoida ... kas kuskilt saab aku mah-i järele kontrollida ka? üks punane kleebis 2450-ga ei ole eriti usutav aga noh testin seda lähipäevil ikkagi ... samuti on ta ebays top rated seller aga saanud 79 pöialt alla viimase kuu jooksul minu akut seal õnneks ei ole


--- peab meeldimale : ma pole oma 3 eurot tagasi saanud siiamaani kui lasin preorderi canceldada , si**a sest 3 eurost aga lubati refundida , samas möödas umbes kuu juba
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 20:20:53 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
... kas kuskilt saab aku mah-i järele kontrollida ka?

On ju igasugu tegelasi, kes mängivad akudel töötavate mänguasjadega (lennukid, kopterid, paadid, ...), neil on tavaliselt sellised veidi targemad akulaadijad olemas.
Asuvad näiteks http://forum.pistik.com/ ja http://www.mudelismifoorum.eu/ ja ...
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.10.2013 20:25:29 vasta tsitaadiga

veidi uurimistööd aga tänud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 20:45:32 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi, kas see on sul kuidagi vajalik info? Üldjuhul saab ju alla laadida appe, mis põletavad akut ja siis annavad umbkaudse numbri mis ta mahutavus on.

1a. kasutatud 1450mAh originaal andis mul 1100mAh tulemuseks
1a. kasutatud 1500mAh hiinakas andis mul 800mAh tulemuseks
tutikas 3500mAh hiinakas andis mul 2200mAh tulemuseks

Need numbrid midagi erilist ega olulist ei näita, aga tähtsam on see, et aku tühjenemiseks kulus reaalselt 2x rohkem aega 3500mAh puhul. Tegelt isegi rohkem, originaalil kulus 1:37 h, hiinakal 3:25 h
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.10.2013 21:35:22 vasta tsitaadiga

mis nimega appid need olid veel kui mäletad?
praegu testisin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.macropinch.pearl&hl=et - ütleb mu aku voldiks 4,1 , ebays / aku peal kirjas 3,7 icon_rolleyes.gif

samuti leidsin googlest paar stress testi lehte , proovin lähiajal järgi!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 21:41:24 vasta tsitaadiga

Vahetult peale laadimist on 4.2V (mitte üle, võib olla veidi vähem), siis hakkab kiirelt kukkuma, suurema osa ajast on 3.7V peal.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 22:41:10 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi, praegu mul see installitud:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.NanoDinamics.NovaTester&hl=et
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 23:17:37 vasta tsitaadiga

Enamus on ebayst ju ostnud. Aga kuidas on eseme müügiga? Mõtlen, et Eestist välja. Paljud sellega käe valgeks teinud?

Millist müüki soovitada? Mis teema eseme saatmisega ja mis riigid üldse määrata kes saavad? Mis portaalil võiks müüa (.com; .co.uk;.de...)? Kas ma pean müümisel mingeid makse vms ka ka maksma toote pealt (et ala maksab 10 eur ja 1 eur ebayle vms?)

Mõtlesin et osta kohe hind. Kuidagi peaks ju saama, et määraks ainult euroopa riigid ära, kuhu võin saata. Siis peab vist välja otsima saatmishinnad välisriiki ja need siis ebaysse sisse kandma. Siis jälgimisnumbriga variandid kallimate asjade jaoks näiteks telefon vms. Kusjuures kui juba telefoni mainisin, kas seda üldse võib saata, sest aku ju küljes. Mäletan, et kunagi Eesti postile see teema ei meeldinud.
Mis on müümisel suurimad riskid ja ämbrid ning mida võiks vältida või kuidas probleeme või kitsaskohti vms ennetada et müügia orki ei lendaks? Mõtlen seda, et müümisel ju mingi hetk saabub raha, aga kui ostja rahul ei ole vms, siis kooritakse see raha ju kohe ära ja mis siis tootest jms edasi saab?
Ühesõnaga palju mõtteid müügi teemal ebays. Kahjuks ei suutnud neid tohutuid lehekülgi siin praegu läbi lapata. Võimalik, et sellest juba on midagi kirjas. Aitäh.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.10.2013 23:58:59 vasta tsitaadiga

kiire pump vahele , kui teha makse paypali labi top upi ja other bank kas tegu on välismaksega ? konto nr küll eesti oma pole ega mingit sorti iban ... trustpay näitab pigem slovakkia?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 00:03:49 vasta tsitaadiga

Kui eurotsooni riigiga tegu, siis peaks SEPA makse alla minema. thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 29.10.2013 00:18:49 vasta tsitaadiga

hmm huvitav , sepa makse on ta tõesti , aga kas paypal tõesti eeldab et ma hakkan panga nime , addressi jms googeldama või tulistama puusalt? info mis antakse välismakse sooritamiseks on ainult saaja nimi , konto nr ja viitenumber .... icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 00:33:36 vasta tsitaadiga

Kas ikka on SEPA? Proovisin just SEB kaudu ning seal küll mingeid IBAN-e ja SWIFTE ei näidanud.
Pakun et piisab kui niisama tavaline makse sellele arvele teha.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 29.10.2013 00:35:40 vasta tsitaadiga

mul on "other bank" thumbs_down.gif sebid ja swedid lasevad insta teha ehk siis kohalik
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 00:37:38 vasta tsitaadiga

Proovisin seda other bank optionit. Andis ilusti kontonumbri, nime ning viitenumbri. Nendega teedki siis nö kohaliku makse.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 00:40:43 vasta tsitaadiga

Soovitav on algul oma müüdava toote kohta otsida teiste kuulutuste lõpphindu. Advanced search - completed listings. Kuulutused maksavad siiski raha ja ei ole mõtet ulmehinnaga hoida kuulutust ja lihtsalt kulutada raha. Summad on küll väikesed, aga siiski. Kui tahta suuremat äri püsti panna, peab arvestama et mõnda aega on lubatud kuulutuste arv üsna väike. Mina müüsin natuke träni umbes aasta tagasi, hetkeolukorra kohta täpsemalt ei oska öelda, aga ju suht sama üldpilt.

anduke88 kirjutas:
Enamus on ebayst ju ostnud. Aga kuidas on eseme müügiga? Mõtlen, et Eestist välja. Paljud sellega käe valgeks teinud?

Millist müüki soovitada? Mis teema eseme saatmisega ja mis riigid üldse määrata kes saavad? Mis portaalil võiks müüa (.com; .co.uk;.de...)? Kas ma pean müümisel mingeid makse vms ka ka maksma toote pealt (et ala maksab 10 eur ja 1 eur ebayle vms?)

Mõtlesin et osta kohe hind. Kuidagi peaks ju saama, et määraks ainult euroopa riigid ära, kuhu võin saata. Siis peab vist välja otsima saatmishinnad välisriiki ja need siis ebaysse sisse kandma. Siis jälgimisnumbriga variandid kallimate asjade jaoks näiteks telefon vms. Kusjuures kui juba telefoni mainisin, kas seda üldse võib saata, sest aku ju küljes. Mäletan, et kunagi Eesti postile see teema ei meeldinud.
Mis on müümisel suurimad riskid ja ämbrid ning mida võiks vältida või kuidas probleeme või kitsaskohti vms ennetada et müügia orki ei lendaks? Mõtlen seda, et müümisel ju mingi hetk saabub raha, aga kui ostja rahul ei ole vms, siis kooritakse see raha ju kohe ära ja mis siis tootest jms edasi saab?
Ühesõnaga palju mõtteid müügi teemal ebays. Kahjuks ei suutnud neid tohutuid lehekülgi siin praegu läbi lapata. Võimalik, et sellest juba on midagi kirjas. Aitäh.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 29.10.2013 00:43:48 vasta tsitaadiga

hmm imelik , Viga salvestamisel! Viitenumbri 439488xxxx kontrolljärk ei ole õige. ? mis pank see eestis olla võib sellise imeliku algusega?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 01:07:48 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi, ajad viitenumbri ja konto segi?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 29.10.2013 01:09:50 vasta tsitaadiga

umm kui mu inglise keel mind ei peta siis : Beneficiary account 10000006367229 - konto Reference number 434352xxxx - viite nr ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 01:18:47 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et pead viitenumbri panema selgitusse sel juhul. Vaevalt, et mingi välismaine sait Eesti 731 süsteemis viitenumbreid kasutab. Ei ole minuteada rahvusvaheline standard.

Samas ma ei saa su küsimusest aru - miks sa viitenumbri kohta küsid panka? Need ei ole ju kuidagi seotud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 29.10.2013 01:23:50 vasta tsitaadiga

434352xxxx oli märgitud top upis nii selgitusse kui ka viitenumbrisse ... proovin ilma viitenumbrita
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 09:20:05 vasta tsitaadiga

Keegi välja saab aidata?

Kuna mul VISA kaarti ei ole, siis ei saa paypalist raha välja võtta.

Tegu väikese summaga, aga siiski oleks abi vaja.

Kannan sinu paypali kontole x summa, sina mulle minu panga kontole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 12:21:03 vasta tsitaadiga

tere selline küsimus, et tellisin hiinast klaviatuuri aga tuli hoopis usb board ja hoopis teist marki arvutile. nüüd ma tahaks selle tagasi saata aga kas ma pean seda tegema omade kuludega ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 12:27:50 vasta tsitaadiga

Vaata alustuseks toote lehel olevat kirjeldust, seal peaks selle kohta infot olema
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.10.2013 14:22:07 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
tarvo-usoi, kas see on sul kuidagi vajalik info? Üldjuhul saab ju alla laadida appe, mis põletavad akut ja siis annavad umbkaudse numbri mis ta mahutavus on.

1a. kasutatud 1450mAh originaal andis mul 1100mAh tulemuseks
1a. kasutatud 1500mAh hiinakas andis mul 800mAh tulemuseks
tutikas 3500mAh hiinakas andis mul 2200mAh tulemuseks

Need numbrid midagi erilist ega olulist ei näita, aga tähtsam on see, et aku tühjenemiseks kulus reaalselt 2x rohkem aega 3500mAh puhul. Tegelt isegi rohkem, originaalil kulus 1:37 h, hiinakal 3:25 h


mnjahh, ma olen kunagise suurema mängimisega enda aku ikka ära tapnud. 2,5 aastat vana ja see test suutis aku ära tühjendada tunniga. huvitav on muidugi see, et 4% peal oli ta üle 5 minuti, ka 3% peal, samas kui muud protsendid kukkusid väga kiiresti icon_biggrin.gif
cpu skooriks 4204 punni ainult. Huvitav et stage 1 of 2 edasi ei läinudki. Ainult warmupi tegi icon_biggrin.gif real ampe seal üleval näitas 420-550mA vahepeal icon_razz1.gif

nüüd on ainuke probleem, et täis laadimiseks läheb 10+ tundi icon_lol.gif icon_razz1.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 19:11:32 vasta tsitaadiga

ot:
SurfData kirjutas:
huvitav on muidugi see, et 4% peal oli ta üle 5 minuti, ka 3% peal, samas kui muud protsendid kukkusid väga kiiresti icon_biggrin.gif
Suht tavaline ju - mul algusest peale olnud ja iga akuga nii, et esimesed ~24h on 100-40% ja siis teine ~24h on 40-0%. Sarnaselt mu 3500mAh tegi 50-37% 31min ja 37-24% 57min

Incredible S @1.2Ghz andis 6500 cpu skooriks


Need LED pirnid on ikka õnnetud asjad - üks puruks, ühel pult puudu, 2x vale võimsusega ja üks vale pesaga (erinevad tellimused/kaupmehed)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 13:05:29 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida - kaua https://www.paypal-topup.ee/ juba maas on olnud icon_rolleyes.gif
Vaja paari asja eest maksta, kuid ei hakkaks selle pärast Virtuaalkaarti tegema...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 30.10.2013 19:50:42 vasta tsitaadiga

Minul avab ilusti, mis seal maas on?

Krt Inglismaalt juba 11 päeva pakk teel olnud, hakka või muretsema icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 30.10.2013 20:20:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Oskab keegi kommenteerida - kaua https://www.paypal-topup.ee/ juba maas on olnud icon_rolleyes.gif
Vaja paari asja eest maksta, kuid ei hakkaks selle pärast Virtuaalkaarti tegema...


sebi virtuaalkaart tasuta + 1minuti töö aga momendil up

saatsin ise krediidipangast , ilma viitenumbrita kuna see ei ole vastuvõetav , vaatab kas raha tuleb üldse kontole yawn.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 20:22:19 vasta tsitaadiga

"Trügin" Amazon.com probleemiga valesse teemasse. Aga kuna eBay-ga sarnast Amazoni teemat pole, siis küsin siit. Esimene ost sealt ja olen kohas "Add a Payment Method". Soov siis SEB pildikaarti lisada (saab üldse amazonis?), lahtrid "Name on card"icon_question.gif. Proovisin nii enda nime kui ka VISA seal. Vist ikka VISA on see õige. Teine lahter "Card number". Kes omab pildikaarti, teab, et esiküljel on sissepressitud 16-kohaline number (4x4). Tagaküljel, seal kus allkirjakoht, 7 numbrit. Neli esimest on esiküljel olevad neli viimast (ehk siis kordus) ning siis 3 numbrit, mis on "turvakood". Püüan nüüd neid numbreid sinna teise lahtrisse igatepidi sisestada (kõik 19, siis ainult tagaküljel olevad 7, siis ainult turvakoodi), aga teen midagi valesti. On kellelgi kogemusi. Veelkord - kas SEB pildikaarti üldse amazonis saabki kasutada?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 20:24:54 vasta tsitaadiga

Saab. Kasutatud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 21:18:42 vasta tsitaadiga

Nimi on ikka sinu kui kaardiomaniku nimi.
Number on xxxx xxxx xxxx xxxx reljeefne number kaardi esiküljel.
CCV on 3-kohaline kaardi teisel küljel.
Kehtivusaeg on xx/xx
Rohkem ära midagi vaata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 21:28:46 vasta tsitaadiga

tahsin osta ühte 2eurist vidinat, kus oli kirjas free shipping.
Kui läksin ostma, siis mingil hetkel teatas, et eestisse saata ei saa.
Siis küsisin ostjalt, et kas saad saata, ütles pole probleemi. 8euri on saatmine
Ma canceldasin omaarust ära. Ei lase seda aga teha ja ütleb, kui ära ei osta, siis saabub negatiivne icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 30.10.2013 21:33:51 vasta tsitaadiga

commited to buy on evil asi

saada müüjale PM ja ütle sorry , ta saab canceldada

ma tegin ükskord sama , müüja andis isegi 1 pos tehingu millegipärast icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 21:49:07 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
"Trügin" Amazon.com probleemiga valesse teemasse. Aga kuna eBay-ga sarnast Amazoni teemat pole, siis küsin siit. Esimene ost sealt ja olen kohas "Add a Payment Method". Soov siis SEB pildikaarti lisada (saab üldse amazonis?), lahtrid "Name on card"icon_question.gif. Proovisin nii enda nime kui ka VISA seal. Vist ikka VISA on see õige. Teine lahter "Card number". Kes omab pildikaarti, teab, et esiküljel on sissepressitud 16-kohaline number (4x4). Tagaküljel, seal kus allkirjakoht, 7 numbrit. Neli esimest on esiküljel olevad neli viimast (ehk siis kordus) ning siis 3 numbrit, mis on "turvakood". Püüan nüüd neid numbreid sinna teise lahtrisse igatepidi sisestada (kõik 19, siis ainult tagaküljel olevad 7, siis ainult turvakoodi), aga teen midagi valesti. On kellelgi kogemusi. Veelkord - kas SEB pildikaarti üldse amazonis saabki kasutada?


Are you retarded?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.10.2013 22:01:12 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
commited to buy on evil asi

saada müüjale PM ja ütle sorry , ta saab canceldada

ma tegin ükskord sama , müüja andis isegi 1 pos tehingu millegipärast icon_lol.gif

Mulle pani ka müüja automaatselt positiivse kuigi canceldasin tehingu kuna aadress sai vale pandud. Müüjaga veidi juttu, refund, ning uuesti maksmine. Seejärel tuli jälle positiivne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 22:05:34 vasta tsitaadiga

Müüja vist ostjale peale positiivse midagi muud panna ei saagi? Ja osadel tundub see tegevus toimuvat kuidagi automaatselt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 22:08:17 vasta tsitaadiga

Ebays käib suht kõigil hiinakatel see automaatselt...kohe peale ostu on positiivne kirjas icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.10.2013 22:28:13 vasta tsitaadiga

Kui hiinakas saab ise ühe negatiivse siis automaatselt mingi % sissetulekutest läheb ebayle.
Tasub pugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 22:50:17 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif . Leedi kommentaar lõi pea selgeks ning sain hakkama. Aga "Nimi" on siiski kaardi oma (VISA). Ja ainult reljeefsed numbrid (erinevalt eBay-st, kus kaardi kinnitamisel vaja ka "turvakoodi").
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 00:12:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sebi virtuaalkaart tasuta + 1minuti töö

Ma olen Virtuaalkaarti aastaid kasutanud, kuid aru ei saa kuidas osadel see tasuta on icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 00:21:47 vasta tsitaadiga

0.64 senti oli mingi aeg tagasi - võib-olla nüüd on veidi rohkem.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 31.10.2013 20:27:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Muud kaardid

1. Virtuaalkaart

vormistamine

0,64 eurot

(1) Elektroonilistest kanalitest tellituna – tasuta.


pole nagu 64c vähenemist ka näinud , igatahes , selle eest ei saa nagunii mitte tuhkagi , tuleb igatahes odavam kui seotada füüsiline cc ( väljaminek ca 20 e aastas vs 64c 40p jooksul)

igatahes , paypal top up töötab other bank meetodiga päris kiirelt , tegin makse täna hommikul ja raha oli paypali arvel täna pool 5 õhtul , teadmiseks : viitenumbrit ei saa lisada, kopige see lihtsalt selgitusse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 20:39:51 vasta tsitaadiga

pildikaart- väljaminek 5€ , kestab 2-3 aastat icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 20:42:28 vasta tsitaadiga

pildikaart seb'is samade omadustega mis swedis tudengi ja deebet+ ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 20:45:37 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
pildikaart seb'is samade omadustega mis swedis tudengi ja deebet+ ?
eem, ma ei tea neid kaarte
Aga pildikaart on deebetkaart, krediitkaardi omadustega. pm saad netis maksta kus tahad

3.20 maksab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 20:46:51 vasta tsitaadiga

krediitkaart sinu enda deposiidiga, jep sama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 11:09:56 vasta tsitaadiga

Ma puht juhuslikult sain teada, et mul juba on krediitkaart olemas ja täiesti tasuta. LHV pangast saad endale tõelise pangakaardi: samal kaardil on nii su arveldus- kui krediidikonto.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.11.2013 13:47:53 vasta tsitaadiga

Jep, LHV tõi mujal suht tavalise lahenduse ka meie turule.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.