Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 13:45:29 vasta tsitaadiga

tõmbasin hommikul seinast välja. õhtul koju lähen siis lülitan sisse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.10.2013 14:26:34 vasta tsitaadiga

vesijahutus peaks aitama
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 15:07:50 vasta tsitaadiga

pole õiget plokki saada. peaks ise freesima ja starmanile müüma hakkama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 17:34:14 vasta tsitaadiga

Ei tea. Panin stepslisse ja ikka ei toimi epg...varem näitas kanali vahetamisel vähemalt seda mis saade käib ja mis järgmiseks...nüüd pole midagi. Tyhjus


Edit: tõmbasin starboxil juhtme välja ja panin sisse...nüüd teeb tarkvarauuendust versioonist 2.21 to 2.23

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badj77
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 18:48:58 vasta tsitaadiga

Mul peale 2.23 uuendust ei toimi enam kanalid reaalajas, peale ETV ("juurdepääs puudub"). Samas ajamasinaga saab vaadata saateid. Tundub, et üldine mure, 1770 kah üle koormatud.
Tegin paar taaskäivitust, võtsin võrgust välja, ei midagi.

Super AMOLED: mul EPG tuli tagasi, kui näppisin võrgukaablit pistikus, võtsin korraks välja ja surusin sisse. Ei tea, kas olid pinge all veidi ära vajunud vms. Enne seda ka mitu päeva kava ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 18:50:02 vasta tsitaadiga

Ei mul nüüd kõik timm.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 10:05:55 vasta tsitaadiga

badj77, see on digivõtmetega seoses. kannatad natuke ja tekivad tagasi kui kaabel korras on. on olnud rikkeid kus "näritud" pistik samalaadset olukorda tekitab. väiksema numbriga kanalid on ka tavaliselt puudu siis.

EPG on konkreetselt "võrguteema".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badj77
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 18:11:29 vasta tsitaadiga

Jep, eile umbes 22 paiku hakkas reaalajas ka kõik toimima, Ajamasin aitas senini hädast välja (enamasti enivei vaatan läbi selle, saab reklaamid kenasti mööda kerida) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:36:31 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd mul maal ei näita 722 mhz peal olevaid kanaleid üldse. Isegi kui uuesti otsida siis peaks kanaleid tulema circa 30, aga ükski 722 mhz peal olev kanal ei tule ja telekas ütleb et leidsin 20 kanalit. Mis kuradi jama sellega on? Tahtsin just TV6-st jalka peale panna, jääb ära see mõte vist.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:38:27 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Nonii, nüüd mul maal ei näita 722 mhz peal olevaid kanaleid üldse. Isegi kui uuesti otsida siis peaks kanaleid tulema circa 30, aga ükski 722 mhz peal olev kanal ei tule ja telekas ütleb et leidsin 20 kanalit. Mis kuradi jama sellega on? Tahtsin just TV6-st jalka peale panna, jääb ära see mõte vist.

mu selgeltnägija võimed jäid tööle.....
kus sa asud, st kuhu antenn suunatud?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:44:18 vasta tsitaadiga

Väike-Rõsna küla, Valgjärve peale suunatud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:49:45 vasta tsitaadiga

Värskas elisa 4g tööle pannud?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:54:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Värskas elisa 4g tööle pannud?

Viimati küsisin neilt vist septembris, siis sain vastuse et lähim jaam on verioras ja värska ei levi. Peab vist ikka 4G neilt prooviks võtta. Mis sagedustel see Elisa 4G levib?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 22:03:21 vasta tsitaadiga

790-810 oli äkki
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 22:17:16 vasta tsitaadiga

Siis see ei tohiks ju segada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 22:20:23 vasta tsitaadiga

Tohib ikka.

Muidugi on ka võimalus, et mõne teise riigi saatja sõidab sisse. Jahedam ilm + selge taevas suht soodne selleks. See on mööduv nähtus.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 22:21:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tohib ikka.

Muidugi on ka võimalus, et mõne teise riigi saatja sõidab sisse. Jahedam ilm + selge taevas suht soodne selleks. See on mööduv nähtus.

anomaaliaid tekib, korra ka rootsi ja soome kanaleid vaadanud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 22:51:06 vasta tsitaadiga

Kas siis EMT ei peaks ka segama?
jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tohib ikka.

Muidugi on ka võimalus, et mõne teise riigi saatja sõidab sisse. Jahedam ilm + selge taevas suht soodne selleks. See on mööduv nähtus.

anomaaliaid tekib, korra ka rootsi ja soome kanaleid vaadanud icon_lol.gif

Tegelt meenub et juba septembris ütles telekas 722 mhz peal olevate kanalite kohta et signaali pole, siis polnud aega asjaga tegeleda.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 23:02:34 vasta tsitaadiga

Muidug võib veriora 4G kh sulle kärgu keerata. Jääb täpselt tee peale. Määne katuseantenn on?

kaspar737 kirjutas:
Kas siis EMT ei peaks ka segama?
EMTi 4G töötab veidi kõrgemal sagedusel, pole kuulnud et kellelgi EMTi pärast jama oleks olnud, pigem ikka elisa.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 23:42:28 vasta tsitaadiga

Vist tuleb Elisa 4G ikka prooviks võtta, äkki pulk näitab mingit 4G levi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 00:13:23 vasta tsitaadiga

emt vaevalt probleem on (sagedus kõrgem kui elisal), nii palju, kui mulle vihjatud on, siis elisa on see "tubli". samas ta ei riku seadust shittagi.

aga sul sagedus madal, nii et seda raske öelda, kas elisa selles jamas syydi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 24.10.2013 11:07:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tohib ikka.

Muidugi on ka võimalus, et mõne teise riigi saatja sõidab sisse. Jahedam ilm + selge taevas suht soodne selleks. See on mööduv nähtus.

anomaaliaid tekib, korra ka rootsi ja soome kanaleid vaadanud icon_lol.gif

Soome kanalid sh Rootsi pole mingi anomaalia, vaid üsna tavaline olukord. Paar erandit on olnud, kus Koeru ETV rääkis YLE1 häälega. Endal õnnestus nähta lätlaste TV7, mis oli 21 kanalil. Arvestasin, et piirini on ca 200 km aga kui palju veel saatjani, jäi selgitamata. Seda siis analoogsignaali aegadel. See digitv läks üsna palju metsa, sest kanalid valiti nii suured, et inimestel oli nendega probleeme ja pärast seda on neid pidevalt allapoole toodud. Justkui füüsika oleks alles pärast üleminekut meelde tulnud. Tallinnas Koplis ei saanud arvuti pulga antenniga ühtegi digitv kanalit kätte, samas Berliinis ostmisel näitas suurepäraselt. See oli siis meie levikvaliteedi kohta, täpsemalt puudumisest.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 11:33:18 vasta tsitaadiga

Sain reklaami. Vali Starmani elekter. OK, arvutan siis kodulehel, kallim kui praegu? No miks?
Aga Starmanil on kodulehel nagu eksitav info? Ma ei leia kuskilt, et +20% käive...
http://www.starman.ee/teenused/elekter
icon_rolleyes.gif
Praegu maksan 13.31, käibeta 11.09
Starmani arvutus näitab 12.61
Võiks ju nagu kirjas olla, et 20% tuleb juurde? Kokkuvõttes ju kallim kui EE oma. Miks peaks seda valima?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 11:34:06 vasta tsitaadiga

iir, x2 eile tegin samad järeldused, kuna sain sama kirja.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 11:36:20 vasta tsitaadiga

EE näitab ju koos KM, kas Starman ei peaks seda välja tooma? Või on jälle kuskile sisse logides väikses kirjas kuskil olemas?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.10.2013 11:49:42 vasta tsitaadiga

Kui on selgelt öeldud, et see on käibemaksuta number, siis on su oma asi edasi arvutada. Käibemaks võib muutuda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 11:54:08 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Kui on selgelt öeldud, et see on käibemaksuta number, siis on su oma asi edasi arvutada. Käibemaks võib muutuda.

Ma ei leia kus see kirjas on stramani lehel...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 15:38:31 vasta tsitaadiga

Eilsest saati mingi keberniit neti ja telekapildiga.
Kõik timm ja järsku hakkab pilt hakkima kuniks pilt jookseb kinni ja natukese aja pärast jääb ette tekst "Šifreeritud signaal". Samal ajal neti kiirus langeb kuniks on ulme aeglane (paaril korral ära kadunud).
Asukohaks Mustamäe.

Maks ooteaega viis minutit, siis viskab korraks neti kiiruse taevasse. Telekale tuleb hääl, kuid pilt hakib natukene ja kõik taas timm.
Ah jah, kui nett ära kaob, siis tuleb ruuterile taas IP Renew teha, kuid mitte ennem, kui teleka pilt on tagasi thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 16:15:40 vasta tsitaadiga

kjaups, modem.starman.ee screen siia.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 16:27:08 vasta tsitaadiga

Modem info

Up SNR 36.1 TenthdB
Upstream Frequency 52000000 hertz
Upstream Transmit level 43.2 TenthdBmV
Modem Status operational
Modem model WebSTAR EPC2200 Series EMTA
Serial number 214786596
Modem MAC 001ceab8906b
CPE IP xx.xxx.xx.xx
Downstream info

Frequency Power SNR Ue C Uc
346 Mhz -3.2 39.0 3137 0 0


Hetkel töötab kõik ilusti.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 20:41:47 vasta tsitaadiga

Kus starman oma telefoniteenuste hinnakirja peidab?
http://www.starman.ee/teenused/hinnad
Ainult paketi hinnad ju...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.10.2013 22:07:32 vasta tsitaadiga

iir, http://www.starman.ee/teenused/hinnad/eestisiseste-konede-hinnakiri

Sinu lingil oleval lehel on see üleval menüüs kohe näha.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 12:30:59 vasta tsitaadiga

Starbox on hakanud stabiilselt korra päevas hanguma ja ennast restartima.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 13:43:20 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Starbox on hakanud stabiilselt korra päevas hanguma ja ennast restartima.
mine konkurendi juurde, see uuem ja nutikam icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 13:44:10 vasta tsitaadiga

Elion ei levi siia.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 18:40:46 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
iir, http://www.starman.ee/teenused/hinnad/eestisiseste-konede-hinnakiri

Sinu lingil oleval lehel on see üleval menüüs kohe näha.

jep, leidsin kah lõpuks, aga väga haige lehekülg.
Sest kui ma lähen telefon- hinnad, siis ta lööb mulle selle paketi valiku ette, mis avalehelgi, sellepäras ei osanudki otsida sinna üles serva lisanduvat riba...
icon_confused.gif
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.10.2013 18:59:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Starbox on hakanud stabiilselt korra päevas hanguma ja ennast restartima.
mine konkurendi juurde, see uuem ja nutikam icon_biggrin.gif


No ta ilmselt juba on, tema sõnavõttude põhjal järeldades konkurendi teemas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:54:02 vasta tsitaadiga

Jah. Minu nimel on ka yks elioni ekodu leping. Mis siis?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:58:12 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Jah. Minu nimel on ka yks elioni ekodu leping. Mis siis?

Võta stv lisaks+ viashit, siis täiskompott thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:02:25 vasta tsitaadiga

No tramaivõi. Sa oled ehe etteheide sugulusabielule. Kuidas elion, stv ja viasat starboxi stabiilsusele kaasa aitavad?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:11:47 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
No tramaivõi. Sa oled ehe etteheide sugulusabielule. Kuidas elion, stv ja viasat starboxi stabiilsusele kaasa aitavad?

Vaimselt......

Tundub, et keegi on närvi läinud, loe 100-ni thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:12:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
rofl.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:12:39 vasta tsitaadiga

Võta zuumtv, siis pole starboxi vaja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:14:09 vasta tsitaadiga

salatoimik, siis võib juba mooduli võtta lihtsalt kaabli otsast vaatamiseks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:15:09 vasta tsitaadiga

laurx, kle, kui on soov võtta starmani digi tv, kas siis saab tasuta kaks moodulit või tuleb teine välja osta/rentida?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:18:36 vasta tsitaadiga

võta mõlemad 12 kuulise kohustusega ja maksad teise eest ainult 1.99.. mõlemal juhul sa siis seadme eest renti ei maksa. sul on pigem olulisem see, kas teise koha juurde kaabel läheb,,
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:23:55 vasta tsitaadiga

ok, asi ongi selles, et vaja võtta telefon ja kaks teleka kohta.
Siis nagu aru saan tuuakse sinna modem mille otsa läheb tel ja enne modemit ajan kaabli kolmeks - kaks telekatele ja kolmas juhe modemile? Netti ei tule.
Jaguri ja kaabli toob arvatavasti tehnik, kas telekas peaks ka juba siis olemas olema, kui ühendama tuleb?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:44:28 vasta tsitaadiga

a, telefon kah. tuleb tuppa kaaabel. sinna läheb datafilter , millest 1 "data" modemisse ja "tv" kahese jaguriga telekatesse.
telekat ei pea olemas olema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:49:26 vasta tsitaadiga

väga hea, liitumine tasuta uuele kliendile jah?
Pluss veel, et kui telefon elionist üle tuua kas nr peab avatud olema? Praegu ajutiselt suletud.
bow.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 20:56:47 vasta tsitaadiga

lisadigi ühendamine ja häälestamine on 7€ + kaabeldus vajadusel. kui sul seal kaabel olemas on, või nagu sa ütlesid, et teed selle valmis. siis võtad mõlemad kaardid enda kätte ja maksma ei lähe midagi. kaabel vea kilpi. otsad võid panna aga ei pea. kui siiski paned, keera varjestus F i alla. sisemise kiu ots tee nii, et jääb ca 1-2 mm üle peale keeratud f pistiku otsa. ütle kindlasti ,et tahad elionist numbrit üle tuua, antakse tehnikule kaasa " teenuseteisalduse avaldus" mille siis kohapeal ära täidad. sinna paned kirja numbri ja lepingu andmed mida elionist üle tooma hakkad. alguses antakse sulle nn teisaldusnumber. kuna sa saad VOIPmodemi, siis hiljem interneti juurde panemine tähendab lihtsalt seda, et RJ45 pistikusse läheb netikaabel ja modemile aktiveeritakse pakett.

KUI tehnik peab siiski jagureid ja asju ise panema, maksavad need raha. kahene jagur on 4€aga tegemist on -3,5db kvaliteetjaguriga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.