|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.10.2013 19:24:13
|
|
|
No elion saaks jalgratta tuunimisega hakkama küll. Võtaks leistangi ja paneks auto rooliratta asemele. Et kogu maailma liikurvahenditel on selline ratas.
Kes on aga reaalsuses klassikalise leistangiga jalgrattaga sõita proovinud ja siis auto roolirattaga jalgratast proovinud tüürida, teab, mis kogemus see oli.
No ja pedaalidega väntamise saaks ka vastupidiseks keerata, seda kasutaja huvides.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.10.2013 19:45:30
|
|
|
Ma ei tea, kõht kõveras aga aru ei saa, mida teeb inimene tehnikafoorumis kui ta isegi lihtsa puldiga hakkama ei saa. No igal juhul, Elion on ilmselt nõus ka selle selgitava juhendi valmis trükkima kui ekraanile kuvatav Abiinfo ei aita
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.10.2013 19:58:05
|
|
|
Jah. Ilmselgelt on viga inimeses.
Siit vihje tootearendusele: kaotage pult üldse ära ja selle asemel tehke valmis (juhtmega) karp mille küljes oleva pöördlülitiga saab valju laksatuse saatel kanaleid vahetada (vanem generatsioon mäletab küll , kunagi tehtigi nii).
Kogu oma praeguse digiboksi- ja puldimudru saate tasuta Elioni tagasi viia.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
26.10.2013 20:40:38
|
|
|
Kuidas te ei saa puldiga hakkama?
neli noolt ja ok nupp. risti kujuline menüü. Liigutad ruutu 4 suunas.
Keerulist midagi ei ole.
Menüü reageerimisega on küll mure, võiks kiirem olla.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.10.2013 21:36:31
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ma ei tea, kõht kõveras aga aru ei saa, mida teeb inimene tehnikafoorumis kui ta isegi lihtsa puldiga hakkama ei saa. No igal juhul, Elion on ilmselt nõus ka selle selgitava juhendi valmis trükkima kui ekraanile kuvatav Abiinfo ei aita  |
... sinu enda näidete parafraseering, mis sulle vaevusi tekitab, kelle üle sa täpselt naerad ? Ma olen päri, et tehnikafoorumist ootaks märksa asjalikumat argumentatsiooni uue lahenduse kaitseks, kui seda on paralleel rattaga sõitma õppimisele aga sa ei paku seda. Ma ei vaevuks sekkuma, kui ma oleks kohanud sinu tektsis ühtegi asjalikku argumenti selle lahenduse kaitseks. Pidevalt rõhutatakse, et tegemist mugavusteenusega, kuid kus on see mugavus ? Kas ma olen liiga rumal, et selles aru saada või sina liiga ebapädev/erapoolik seda mulle asjalikult selgitama ?
| dentartu kirjutas: |
Kuidas te ei saa puldiga hakkama?
neli noolt ja ok nupp. risti kujuline menüü. Liigutad ruutu 4 suunas.
Keerulist midagi ei ole.
Menüü reageerimisega on küll mure, võiks kiirem olla. |
... küsimus pole selles, kas saab hakkama vaid miks peaks üldse hakkama saama ? Miks mugavusteenuse puhul sunnitakse klienti ümber õppima selle asemel, et juba hästi toimivat ja tuntud keskkonda parendada ? Kõik selle uue ja uudse oleks saanud rakendada vabalt ka vanas keskkonnas ilma seda kohitsemata aga tõenäoliselt ei oleks siis saanud seda müüa, kui uut ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
26.10.2013 21:37:01
|
|
|
| Pekki, kasvõi võta endale see uus nuti ja vaata, kui piiks või hea ta siis ikka on.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.10.2013 22:28:59
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... küsimus pole selles, kas saab hakkama vaid miks peaks üldse hakkama saama ? Miks mugavusteenuse puhul sunnitakse klienti ümber õppima selle asemel, et juba hästi toimivat ja tuntud keskkonda parendada ? Kõik selle uue ja uudse oleks saanud rakendada vabalt ka vanas keskkonnas ilma seda kohitsemata aga tõenäoliselt ei oleks siis saanud seda müüa, kui uut ... |
Nii ongi ju. Mugavamaks küll midagi ei läinud.
Kui nüüd vaadata mõlemat Nuti Tv-d niiöelda distansilt. Siis mis on kõige suurem muutus kasutaja jaoks, kes tahab vaadata TV programme?
Kuutasu läks lihtsalt kallimaks.
Ja teenusepakkuja saab mingi hunniku pulte ja boxe müüa uue menüü kattevarjus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
27.10.2013 01:49:14
|
|
|
| Mul tekkis täna üks küsimus, ehk siis et kui ma olen elioni puldile mingi nupu selgeks õpetanud, siis mis ma tegema pean, et talle vana asi uuesti tagasi selgeks teha?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.10.2013 08:44:42
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Mul tekkis täna üks küsimus, ehk siis et kui ma olen elioni puldile mingi nupu selgeks õpetanud, siis mis ma tegema pean, et talle vana asi uuesti tagasi selgeks teha? |
| tsitaat: |
Selleks, et puldi nuppude häälestust algseadistada:
hoian [OK] ja [Tagasi] nuppe korraga all kuni roheline märgutuli vilksatab 2x
vajutan nooleklahve: alla, alla, alla; roheline märgutuli vilksatab taas 2x. |
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
27.10.2013 09:29:37
|
|
|
| Ohjah, aeg-ajalt on hea lugeda kuidas samad nimed ikka ja veel kiruvad, küll seda ja teist. Kas teil muud ei ole oma eluga teha kui ainult taga nutta kõike seda vana mis kunagi oli?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
27.10.2013 10:06:10
|
|
|
| Eks ole. Vaatan, et ma ei saagi oma vana nuti tv pakette muuta. Võta esmalt uus ja siis tee mis tahad. Ehk siis maksa esmalt rohkem ja siis me jälle lubame sul paketikesi valida. Tra, tuleb jälle leping välja ja otsida punkti, kus on kindlasti kirjas, et Elion võib ühepoolselt teha mis tahab. Elion teeb praegu täiega Tele2'e.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
27.10.2013 14:05:29
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
No mõtleme nüüd järgi, ega jalgrattaga sõitma õppimisel ei ole ka sul iga kord A4 juhend ees, kuidas sõita. Õpid lihtsalt ära ja sõidad.
Kui uue nuti puldi nupud läbi käid on kõik kinnisilmi selge, kust midagi leida. |
Sellelt Elioni uuelt, kallimalt ja innovaatilisemalt rattalt on eemaldatud ainult pedaalid, sest nii on nende arust mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
27.10.2013 14:39:07
|
|
|
| Appi, hommikul ärgates on kanalite nimekiri nii nagu vanal nutitv-l kas midagi on tehtud või ma olen ise midagi teinud?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.10.2013 14:46:47
|
|
|
| Aga väga hea ju. Numbrid ees ja puha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
27.10.2013 15:01:50
|
|
|
Seega ei olnud minu jama Muud ma ei tahtnudki teada, naine lihtsalt küsis, et kas minu tehtud, ei julgenud nagu enda peale võtta
edit:
Ma ei saa midagi enam aru. Enne oli see, et kui noolega vasakule vajutasid, siis olid pidevalt kõik kanalid ja kui mingit nimekirja tahtsid valida, siis läksid läbi Ok nupu, nüüd mingil põhjusel on mul minu lemmikud valitud ja ma ei saa aru kuidas muid liste valida.
edit:
Ok, sain tagasi, krt puldid on mingid kahtlased funktsioonid millest siiani aru ei saa
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
27.10.2013 18:52:59
|
|
|
Mute nupu oleks võind ka puldile panna krt.
Vol nuppe peal hoides heli ei muutu ka... peab klõpsutama nagu segane.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.10.2013 18:54:54
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Seega ei olnud minu jama Muud ma ei tahtnudki teada, naine lihtsalt küsis, et kas minu tehtud, ei julgenud nagu enda peale võtta
edit:
Ma ei saa midagi enam aru. Enne oli see, et kui noolega vasakule vajutasid, siis olid pidevalt kõik kanalid ja kui mingit nimekirja tahtsid valida, siis läksid läbi Ok nupu, nüüd mingil põhjusel on mul minu lemmikud valitud ja ma ei saa aru kuidas muid liste valida.
edit:
Ok, sain tagasi, krt puldid on mingid kahtlased funktsioonid millest siiani aru ei saa  |
| indrekp kirjutas: |
Ma ei tea, kõht kõveras aga aru ei saa, mida teeb inimene tehnikafoorumis kui ta isegi lihtsa puldiga hakkama ei saa. No igal juhul, Elion on ilmselt nõus ka selle selgitava juhendi valmis trükkima kui ekraanile kuvatav Abiinfo ei aita  |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.10.2013 19:04:05
|
|
|
Oijahh
Salvestused hakkavad poole pealt, või 7-8 minutit varem, aeg-ajalt hakivad ja lõpuks viskas ise lambist multikakanali peale.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
27.10.2013 19:08:59
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Mute nupu oleks võind ka puldile panna krt.
Vol nuppe peal hoides heli ei muutu ka... peab klõpsutama nagu segane. |
Ma lahendasin selle nii, et õpetasin puldile uuesti heli selgeks.
Tuleb õpetamise ajal originaalpuldi volnuppu kauem all hoida, et elioni pult saaks korduva signaali ja siis ta teab ka, et peab korduvalt signaali saatma.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
27.10.2013 19:16:47
|
|
|
Pole mõtet siin foorumis Elioni tüüpidega isiklikuks ja leili minna (ja vastupidi) - enamikul neist ei ole suurt sõnaõigust, milline üks või teine teenus olema peaks.
Olles ise selles firmas töötanud, nägin piisavalt arendajate poolt sellist suhtumist, et räägi-räägi, me teeme ikka nii, nagu "parem" on.
Hea, et näiteks Indrek viitsib siin üldse kirjutada.
Ühe teise, nüüdseks kadunud firma esindaja võttis kah kõike liiga isiklikult, nii et "lahkus" foorumist ja tuli uue kasutajana tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
27.10.2013 22:07:21
|
|
|
| eKodu Tallinnas Mustamäel ei tööta, fiibril. Paistab et mingi üldine rike???:S
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
27.10.2013 22:22:06
|
|
|
Muide siia teemasse tahaks öelda ühe elioni poolt tekitatud probla vana menüüga! Nimelt lemmikliste vaja muuta ja kui lähen nagu tavaliselt listi kaudu sinna haldurisse siis on avades list tühi ja kõik vasakul tagasi aga kui vajutan punast nuppu puldi keskel (tühista), siis list säilib kanali sirvimise vaates, kuid "salvesta" pressimisel teeb listi põrmuks (kustub) . Üldiselt öeldes liste saab luua aga neid muuta ei saa ja kui seda üritad siis pakub sulle tühja listi sama nimega!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
28.10.2013 00:38:30
|
|
|
motorola ja 2013 videot vaatasin. miks seal telekanalite vaatamise kohta praktiliselt midagi pole? täiega huvitaks, mismoodi telekava ja kanalite vahetamine motorola peal välja näeb.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
28.10.2013 01:01:23
|
|
|
| samsung 2013 pani lõpus pange?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
28.10.2013 07:55:17
|
|
|
| Aga tegelikult kas kuskil on mingi täispikk juhend selle uue puldi kohta, nagu näiteks see resettimine ja üldiselt kõik võimalused mis sellel on? See mis seal juhendi all on, on selline suhteliselt pealiskaudne.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
28.10.2013 08:27:45
|
|
|
Äkki see ?
Ja sealt vali Elioni uue nutiTV puldi ühildamine teleriga
| eltso kirjutas: |
| Aga tegelikult kas kuskil on mingi täispikk juhend selle uue puldi kohta, nagu näiteks see resettimine ja üldiselt kõik võimalused mis sellel on? See mis seal juhendi all on, on selline suhteliselt pealiskaudne. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
28.10.2013 16:24:12
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
28.10.2013 18:20:08
|
|
|
| Ma ei näe ühtegi videot, ütleb et mingi copyright teema...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
28.10.2013 18:37:21
|
|
|
| Pidin täna nats oma Harmony One-i pulti seadistama, mille peale see Logitechi programm teavitas, et Motorola boxile on mingi uuendus väljas. Tegin uuenduse ära, mille tulemusel tekitati mulle Devices alla uus PVR-nimeline seade. Kuna mul endal uut nutitv-d veel pole, siis äkki keegi Harmony kasutaja oskab öelda, kas see uuendus oli selleks, et uue nutitv nupud Harmony peal töötaks?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.10.2013 18:41:55
|
|
|
Uuenduse kohte ei oska öelda, kuid siit on juba läbi käinud info, et Harmony puldi saab probleemideta toimima.
indrekp, vist jagas siin vihjet seadistamise kohta. Kusagil teemas on info igatahes olemas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
28.10.2013 18:50:51
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Uuenduse kohte ei oska öelda, kuid siit on juba läbi käinud info, et Harmony puldi saab probleemideta toimima.
indrekp, vist jagas siin vihjet seadistamise kohta. Kusagil teemas on info igatahes olemas. |
OK.
Harmony tundub muidugi suht overkill selle uue nuti tv jaoks. Kui vaid HDMI-CEC oleks telekal toetatud, siis ilmselt oleks Elioni enda pult mõttekam.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.10.2013 19:01:54
|
|
|
No kui sul Harmony pult olemas siis lisapuldi ostmine pole ka ometi mõttekas. Või.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
28.10.2013 19:02:31
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| No kui sul Harmony pult olemas siis lisapuldi ostmine pole ka ometi mõttekas. Või. |
Seda ka muidugi jah
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
28.10.2013 19:20:12
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| miks peab see menüü nii venima ? |
Sest sa maksad rohkem. Ära küsi nii rumalaid küsimusi
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.10.2013 19:34:29
|
|
|
Ma tõesti loodan, et see homne update parandab vead.
edit: Seda enam, et kui ma üürikast enne aastalõppu koju tagasi saan, pole mul võimalik valida ühtegi teist operaatorit peale Elioni.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.10.2013 19:34:31
|
|
|
Sa ikka seda seaduspärasust tead, et vanad vead parandatakse ja uusi tekitatakse juurde
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.10.2013 19:36:56
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Ma tõesti loodan, et see homne update parandab vead.
edit: Seda enam, et kui ma üürikast enne aastalõppu koju tagasi saan, pole mul võimalik valida ühtegi teist operaatorit peale Elioni. |
Zuum, viasat jms ei levi?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.10.2013 19:38:04
|
|
|
Nii üürike see õnnehetk siis oligi
edit: Viasatti naaber proovis mingi hetk, ei jäänud rahule.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
29.10.2013 10:42:35
|
|
|
Nonii, kas täna on siis ka uuendust huvitav oodata või läheb tormi tõttu edasilükkamisele?
Kas see on ka uue tarkvara lisafeatuur, et kanalite nimekirjas on 1 kord 10-st õige saade kirjas?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.10.2013 13:30:57
|
|
|
Kui ma mingil müstilisel põhjusel peaks oma paketi uueks nutiTV-ks ümber vahetama (mida küll ei juhtu), siis võin ma oma kahe Amino digiboksiga tuvisid loopida?
Aina rohkem liigub sinnapoole, kus igasuguste kohustuste lõppedes tuleb Elioniga pikk kliendistaaz lõpetada ja kolida konkurentide juurde. Mingi pidev piiderdamine hindadega, nüüd see TV süsteemi müstiline vangerdus. Elion meenutab juba Apple kontserni, mis oma "innovaatilisusega" iga jumala kord naerma ajab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
29.10.2013 13:44:15
|
|
|
| ot: |
Konkurendi kiituseks peale paaripäevast kasutamist.
Tegelikult on DVB-C üsna mugav, mingit digiboksi pole vaja, kõik asjad telekapuldilt juhitavad. Kuna kasutan ka openEleciga rPi'd siis saabki kõik asjad ühe puldiga aetud.
Ja üks HDMI jäi ressiiveris ka vabaks.
|
viimati muutis anubis 29.10.2013 16:01:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.10.2013 15:52:47
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Kui ma mingil müstilisel põhjusel peaks oma paketi uueks nutiTV-ks ümber vahetama (mida küll ei juhtu), siis võin ma oma kahe Amino digiboksiga tuvisid loopida?
Aina rohkem liigub sinnapoole, kus igasuguste kohustuste lõppedes tuleb Elioniga pikk kliendistaaz lõpetada ja kolida konkurentide juurde. Mingi pidev piiderdamine hindadega, nüüd see TV süsteemi müstiline vangerdus. Elion meenutab juba Apple kontserni, mis oma "innovaatilisusega" iga jumala kord naerma ajab. |
Vaata, et tuvid sind vastu ei loobi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
29.10.2013 16:29:12
|
|
|
| Mina sain aru, et Aminod jäävad ikka tööle, lihtsalt ei saa nendega uut liidest kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
29.10.2013 17:09:20
|
|
|
No selleks ajaks nad surevad juba loomulikku surma
Muideks, kes tahab, et uuenutitv internet jälle kiiremaks läheks, siis tuleks boxidele restart teha, ehk vooluvõrgust välja tõmmata ja siis saab tarkvara uuenduse
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
29.10.2013 17:15:16
|
|
|
| kunagi oli elionil televisioon ka üle dvb-c saadaval. kui tuli iptv, siis pandi see kinni. kahju, sest oleks võimaldanud kasutada ka muud riistvara teleka vaatamiseks, kui ainult elionile sobivad digiboxid. päris huvitav oli lugeda, kuidas dvb-c klienti peedistati, kui elion seda teenust kinni tahtis panna. ma arvan, et lõpuks tuleb aminotega sama olukord.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
29.10.2013 17:15:43
|
|
|
No ja on ka midagi paremaks tehtud uuendusega?
| eltso kirjutas: |
Muideks, kes tahab, et uuenutitv internet jälle kiiremaks läheks, siis tuleks boxidele restart teha, ehk vooluvõrgust välja tõmmata ja siis saab tarkvara uuenduse  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|