Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 492, 493, 494 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.10.2013 19:24:13 vasta tsitaadiga

No elion saaks jalgratta tuunimisega hakkama küll. Võtaks leistangi ja paneks auto rooliratta asemele. Et kogu maailma liikurvahenditel on selline ratas.
Kes on aga reaalsuses klassikalise leistangiga jalgrattaga sõita proovinud ja siis auto roolirattaga jalgratast proovinud tüürida, teab, mis kogemus see oli. icon_biggrin.gif

No ja pedaalidega väntamise saaks ka vastupidiseks keerata, seda kasutaja huvides.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 19:45:30 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kõht kõveras aga aru ei saa, mida teeb inimene tehnikafoorumis kui ta isegi lihtsa puldiga hakkama ei saa. No igal juhul, Elion on ilmselt nõus ka selle selgitava juhendi valmis trükkima kui ekraanile kuvatav Abiinfo ei aita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 19:58:05 vasta tsitaadiga

Jah. Ilmselgelt on viga inimeses.
Siit vihje tootearendusele: kaotage pult üldse ära ja selle asemel tehke valmis (juhtmega) karp mille küljes oleva pöördlülitiga saab valju laksatuse saatel kanaleid vahetada (vanem generatsioon mäletab küll icon_wink.gif , kunagi tehtigi nii).
Kogu oma praeguse digiboksi- ja puldimudru saate tasuta Elioni tagasi viia.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 20:40:38 vasta tsitaadiga

Kuidas te ei saa puldiga hakkama?
neli noolt ja ok nupp. risti kujuline menüü. Liigutad ruutu 4 suunas.
Keerulist midagi ei ole.
Menüü reageerimisega on küll mure, võiks kiirem olla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 21:36:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma ei tea, kõht kõveras aga aru ei saa, mida teeb inimene tehnikafoorumis kui ta isegi lihtsa puldiga hakkama ei saa. No igal juhul, Elion on ilmselt nõus ka selle selgitava juhendi valmis trükkima kui ekraanile kuvatav Abiinfo ei aita icon_biggrin.gif

... sinu enda näidete parafraseering, mis sulle vaevusi tekitab, kelle üle sa täpselt naerad ? Ma olen päri, et tehnikafoorumist ootaks märksa asjalikumat argumentatsiooni uue lahenduse kaitseks, kui seda on paralleel rattaga sõitma õppimisele aga sa ei paku seda. Ma ei vaevuks sekkuma, kui ma oleks kohanud sinu tektsis ühtegi asjalikku argumenti selle lahenduse kaitseks. Pidevalt rõhutatakse, et tegemist mugavusteenusega, kuid kus on see mugavus ? Kas ma olen liiga rumal, et selles aru saada või sina liiga ebapädev/erapoolik seda mulle asjalikult selgitama ?

dentartu kirjutas:
Kuidas te ei saa puldiga hakkama?
neli noolt ja ok nupp. risti kujuline menüü. Liigutad ruutu 4 suunas.
Keerulist midagi ei ole.
Menüü reageerimisega on küll mure, võiks kiirem olla.

... küsimus pole selles, kas saab hakkama vaid miks peaks üldse hakkama saama ? Miks mugavusteenuse puhul sunnitakse klienti ümber õppima selle asemel, et juba hästi toimivat ja tuntud keskkonda parendada ? Kõik selle uue ja uudse oleks saanud rakendada vabalt ka vanas keskkonnas ilma seda kohitsemata aga tõenäoliselt ei oleks siis saanud seda müüa, kui uut ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 26.10.2013 21:37:01 vasta tsitaadiga

Pekki, kasvõi võta endale see uus nuti ja vaata, kui piiks või hea ta siis ikka on.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.10.2013 22:28:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... küsimus pole selles, kas saab hakkama vaid miks peaks üldse hakkama saama ? Miks mugavusteenuse puhul sunnitakse klienti ümber õppima selle asemel, et juba hästi toimivat ja tuntud keskkonda parendada ? Kõik selle uue ja uudse oleks saanud rakendada vabalt ka vanas keskkonnas ilma seda kohitsemata aga tõenäoliselt ei oleks siis saanud seda müüa, kui uut ...

Nii ongi ju. Mugavamaks küll midagi ei läinud.
Kui nüüd vaadata mõlemat Nuti Tv-d niiöelda distansilt. Siis mis on kõige suurem muutus kasutaja jaoks, kes tahab vaadata TV programme?

Kuutasu läks lihtsalt kallimaks.
Ja teenusepakkuja saab mingi hunniku pulte ja boxe müüa uue menüü kattevarjus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 27.10.2013 01:49:14 vasta tsitaadiga

Mul tekkis täna üks küsimus, ehk siis et kui ma olen elioni puldile mingi nupu selgeks õpetanud, siis mis ma tegema pean, et talle vana asi uuesti tagasi selgeks teha?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 08:44:42 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Mul tekkis täna üks küsimus, ehk siis et kui ma olen elioni puldile mingi nupu selgeks õpetanud, siis mis ma tegema pean, et talle vana asi uuesti tagasi selgeks teha?

tsitaat:
Selleks, et puldi nuppude häälestust algseadistada:
hoian [OK] ja [Tagasi] nuppe korraga all kuni roheline märgutuli vilksatab 2x
vajutan nooleklahve: alla, alla, alla; roheline märgutuli vilksatab taas 2x.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 09:29:37 vasta tsitaadiga

Ohjah, aeg-ajalt on hea lugeda kuidas samad nimed ikka ja veel kiruvad, küll seda ja teist. Kas teil muud ei ole oma eluga teha kui ainult taga nutta kõike seda vana mis kunagi oli?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 10:06:10 vasta tsitaadiga

Eks ole. Vaatan, et ma ei saagi oma vana nuti tv pakette muuta. Võta esmalt uus ja siis tee mis tahad. Ehk siis maksa esmalt rohkem ja siis me jälle lubame sul paketikesi valida. Tra, tuleb jälle leping välja ja otsida punkti, kus on kindlasti kirjas, et Elion võib ühepoolselt teha mis tahab. Elion teeb praegu täiega Tele2'e.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 14:05:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

No mõtleme nüüd järgi, ega jalgrattaga sõitma õppimisel ei ole ka sul iga kord A4 juhend ees, kuidas sõita. Õpid lihtsalt ära ja sõidad.
Kui uue nuti puldi nupud läbi käid on kõik kinnisilmi selge, kust midagi leida.


Sellelt Elioni uuelt, kallimalt ja innovaatilisemalt rattalt on eemaldatud ainult pedaalid, sest nii on nende arust mugavam.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 27.10.2013 14:39:07 vasta tsitaadiga

Appi, hommikul ärgates on kanalite nimekiri nii nagu vanal nutitv-l kas midagi on tehtud või ma olen ise midagi teinud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.10.2013 14:46:47 vasta tsitaadiga

Aga väga hea ju. Numbrid ees ja puha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 27.10.2013 15:01:50 vasta tsitaadiga

Seega ei olnud minu jama icon_biggrin.gif Muud ma ei tahtnudki teada, naine lihtsalt küsis, et kas minu tehtud, ei julgenud nagu enda peale võtta icon_biggrin.gif

edit:

Ma ei saa midagi enam aru. Enne oli see, et kui noolega vasakule vajutasid, siis olid pidevalt kõik kanalid ja kui mingit nimekirja tahtsid valida, siis läksid läbi Ok nupu, nüüd mingil põhjusel on mul minu lemmikud valitud ja ma ei saa aru kuidas muid liste valida.

edit:

Ok, sain tagasi, krt puldid on mingid kahtlased funktsioonid millest siiani aru ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.10.2013 18:52:59 vasta tsitaadiga

Mute nupu oleks võind ka puldile panna krt.
Vol nuppe peal hoides heli ei muutu ka... peab klõpsutama nagu segane.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.10.2013 18:54:54 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Seega ei olnud minu jama icon_biggrin.gif Muud ma ei tahtnudki teada, naine lihtsalt küsis, et kas minu tehtud, ei julgenud nagu enda peale võtta icon_biggrin.gif

edit:

Ma ei saa midagi enam aru. Enne oli see, et kui noolega vasakule vajutasid, siis olid pidevalt kõik kanalid ja kui mingit nimekirja tahtsid valida, siis läksid läbi Ok nupu, nüüd mingil põhjusel on mul minu lemmikud valitud ja ma ei saa aru kuidas muid liste valida.

edit:

Ok, sain tagasi, krt puldid on mingid kahtlased funktsioonid millest siiani aru ei saa icon_biggrin.gif


indrekp kirjutas:
Ma ei tea, kõht kõveras aga aru ei saa, mida teeb inimene tehnikafoorumis kui ta isegi lihtsa puldiga hakkama ei saa. No igal juhul, Elion on ilmselt nõus ka selle selgitava juhendi valmis trükkima kui ekraanile kuvatav Abiinfo ei aita icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:04:05 vasta tsitaadiga

Oijahh kopp.gif
Salvestused hakkavad poole pealt, või 7-8 minutit varem, aeg-ajalt hakivad ja lõpuks viskas ise lambist multikakanali peale.
thumbs_down.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:08:59 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mute nupu oleks võind ka puldile panna krt.
Vol nuppe peal hoides heli ei muutu ka... peab klõpsutama nagu segane.


Ma lahendasin selle nii, et õpetasin puldile uuesti heli selgeks.
Tuleb õpetamise ajal originaalpuldi volnuppu kauem all hoida, et elioni pult saaks korduva signaali ja siis ta teab ka, et peab korduvalt signaali saatma.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.10.2013 19:16:47 vasta tsitaadiga

Pole mõtet siin foorumis Elioni tüüpidega isiklikuks ja leili minna (ja vastupidi) - enamikul neist ei ole suurt sõnaõigust, milline üks või teine teenus olema peaks.
Olles ise selles firmas töötanud, nägin piisavalt arendajate poolt sellist suhtumist, et räägi-räägi, me teeme ikka nii, nagu "parem" on.
Hea, et näiteks Indrek viitsib siin üldse kirjutada.
Ühe teise, nüüdseks kadunud firma esindaja võttis kah kõike liiga isiklikult, nii et "lahkus" foorumist ja tuli uue kasutajana tagasi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 21:30:53 vasta tsitaadiga

Ei tohi ju kommenteerijaid lollideks sõimata, eks pean siis ütlema, ise olen loll, et siin kommentaare loen ja midagi veel vastan.
PS. 877 postitust ainuüksi siin teemas minu poolt. (ma olen ikka täiesti sõge)

Ajaviiteks võite neid videosid vaadata mis erinevate seadmete peal Elioni uut nutitv kasutamist presenteerivad.
Motorola
Spoiler Spoiler Spoiler

Samsung 2013
Spoiler Spoiler Spoiler

Samsung 2012
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 22:07:21 vasta tsitaadiga

eKodu Tallinnas Mustamäel ei tööta, fiibril. Paistab et mingi üldine rike???:S
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 27.10.2013 22:22:06 vasta tsitaadiga

Muide siia teemasse tahaks öelda ühe elioni poolt tekitatud probla vana menüüga! Nimelt lemmikliste vaja muuta ja kui lähen nagu tavaliselt listi kaudu sinna haldurisse siis on avades list tühi ja kõik vasakul tagasi aga kui vajutan punast nuppu puldi keskel (tühista), siis list säilib kanali sirvimise vaates, kuid "salvesta" pressimisel teeb listi põrmuks (kustub) . Üldiselt öeldes liste saab luua aga neid muuta ei saa ja kui seda üritad siis pakub sulle tühja listi sama nimega! kopp.gif icon_evil.gif icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 22:25:54 vasta tsitaadiga

miks peab see menüü nii venima ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 00:38:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ei tohi ju kommenteerijaid lollideks sõimata, eks pean siis ütlema, ise olen loll, et siin kommentaare loen ja midagi veel vastan.
PS. 877 postitust ainuüksi siin teemas minu poolt. (ma olen ikka täiesti sõge)

Ajaviiteks võite neid videosid vaadata mis erinevate seadmete peal Elioni uut nutitv kasutamist presenteerivad.
Motorola
Spoiler Spoiler Spoiler

Samsung 2013
Spoiler Spoiler Spoiler

Samsung 2012
Spoiler Spoiler Spoiler


motorola ja 2013 videot vaatasin. miks seal telekanalite vaatamise kohta praktiliselt midagi pole? täiega huvitaks, mismoodi telekava ja kanalite vahetamine motorola peal välja näeb.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 28.10.2013 01:01:23 vasta tsitaadiga

samsung 2013 pani lõpus pange?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 28.10.2013 07:55:17 vasta tsitaadiga

Aga tegelikult kas kuskil on mingi täispikk juhend selle uue puldi kohta, nagu näiteks see resettimine ja üldiselt kõik võimalused mis sellel on? See mis seal juhendi all on, on selline suhteliselt pealiskaudne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 08:27:45 vasta tsitaadiga

Äkki see ?

Ja sealt vali Elioni uue nutiTV puldi ühildamine teleriga

eltso kirjutas:
Aga tegelikult kas kuskil on mingi täispikk juhend selle uue puldi kohta, nagu näiteks see resettimine ja üldiselt kõik võimalused mis sellel on? See mis seal juhendi all on, on selline suhteliselt pealiskaudne.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 28.10.2013 16:24:12 vasta tsitaadiga

Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 28.10.2013 18:20:08 vasta tsitaadiga

Ma ei näe ühtegi videot, ütleb et mingi copyright teema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 18:37:21 vasta tsitaadiga

Pidin täna nats oma Harmony One-i pulti seadistama, mille peale see Logitechi programm teavitas, et Motorola boxile on mingi uuendus väljas. Tegin uuenduse ära, mille tulemusel tekitati mulle Devices alla uus PVR-nimeline seade. Kuna mul endal uut nutitv-d veel pole, siis äkki keegi Harmony kasutaja oskab öelda, kas see uuendus oli selleks, et uue nutitv nupud Harmony peal töötaks?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.10.2013 18:41:55 vasta tsitaadiga

Uuenduse kohte ei oska öelda, kuid siit on juba läbi käinud info, et Harmony puldi saab probleemideta toimima.
indrekp, vist jagas siin vihjet seadistamise kohta. Kusagil teemas on info igatahes olemas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 18:50:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Uuenduse kohte ei oska öelda, kuid siit on juba läbi käinud info, et Harmony puldi saab probleemideta toimima.
indrekp, vist jagas siin vihjet seadistamise kohta. Kusagil teemas on info igatahes olemas.

OK.
Harmony tundub muidugi suht overkill selle uue nuti tv jaoks. Kui vaid HDMI-CEC oleks telekal toetatud, siis ilmselt oleks Elioni enda pult mõttekam.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.10.2013 19:01:54 vasta tsitaadiga

No kui sul Harmony pult olemas siis lisapuldi ostmine pole ka ometi mõttekas. Või.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 19:02:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No kui sul Harmony pult olemas siis lisapuldi ostmine pole ka ometi mõttekas. Või.

Seda ka muidugi jah icon_razz.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 19:20:12 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
miks peab see menüü nii venima ?

Sest sa maksad rohkem. Ära küsi nii rumalaid küsimusi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 19:34:29 vasta tsitaadiga

Ma tõesti loodan, et see homne update parandab vead.

edit: Seda enam, et kui ma üürikast enne aastalõppu koju tagasi saan, pole mul võimalik valida ühtegi teist operaatorit peale Elioni.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.10.2013 19:34:31 vasta tsitaadiga

Sa ikka seda seaduspärasust tead, et vanad vead parandatakse ja uusi tekitatakse juurde icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 19:36:56 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ma tõesti loodan, et see homne update parandab vead.

edit: Seda enam, et kui ma üürikast enne aastalõppu koju tagasi saan, pole mul võimalik valida ühtegi teist operaatorit peale Elioni.


Zuum, viasat jms ei levi?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 19:38:04 vasta tsitaadiga

Nii üürike see õnnehetk siis oligi icon_lol.gif

edit: Viasatti naaber proovis mingi hetk, ei jäänud rahule.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.10.2013 19:43:01 vasta tsitaadiga

Muudkui nurisevad, va rahulolematud.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7864181#7864181
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.10.2013 10:42:35 vasta tsitaadiga

Nonii, kas täna on siis ka uuendust huvitav oodata või läheb tormi tõttu edasilükkamisele?

Kas see on ka uue tarkvara lisafeatuur, et kanalite nimekirjas on 1 kord 10-st õige saade kirjas?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 13:30:57 vasta tsitaadiga

Kui ma mingil müstilisel põhjusel peaks oma paketi uueks nutiTV-ks ümber vahetama (mida küll ei juhtu), siis võin ma oma kahe Amino digiboksiga tuvisid loopida?
Aina rohkem liigub sinnapoole, kus igasuguste kohustuste lõppedes tuleb Elioniga pikk kliendistaaz lõpetada ja kolida konkurentide juurde. Mingi pidev piiderdamine hindadega, nüüd see TV süsteemi müstiline vangerdus. Elion meenutab juba Apple kontserni, mis oma "innovaatilisusega" iga jumala kord naerma ajab.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 13:44:15 vasta tsitaadiga

ot:

Konkurendi kiituseks peale paaripäevast kasutamist.

Tegelikult on DVB-C üsna mugav, mingit digiboksi pole vaja, kõik asjad telekapuldilt juhitavad. Kuna kasutan ka openEleciga rPi'd siis saabki kõik asjad ühe puldiga aetud.

Ja üks HDMI jäi ressiiveris ka vabaks.


viimati muutis anubis 29.10.2013 16:01:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.10.2013 15:52:47 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Kui ma mingil müstilisel põhjusel peaks oma paketi uueks nutiTV-ks ümber vahetama (mida küll ei juhtu), siis võin ma oma kahe Amino digiboksiga tuvisid loopida?
Aina rohkem liigub sinnapoole, kus igasuguste kohustuste lõppedes tuleb Elioniga pikk kliendistaaz lõpetada ja kolida konkurentide juurde. Mingi pidev piiderdamine hindadega, nüüd see TV süsteemi müstiline vangerdus. Elion meenutab juba Apple kontserni, mis oma "innovaatilisusega" iga jumala kord naerma ajab.


Vaata, et tuvid sind vastu ei loobi. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.10.2013 16:29:12 vasta tsitaadiga

Mina sain aru, et Aminod jäävad ikka tööle, lihtsalt ei saa nendega uut liidest kasutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 17:07:24 vasta tsitaadiga

eltso, Aastaks 2015 "faasitakse" needki välja. Ehk tuleb jälle mingi uuendus paari aasta pärast. Siis võib küll aminodega tuvisid loopida.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.10.2013 17:09:20 vasta tsitaadiga

No selleks ajaks nad surevad juba loomulikku surma icon_biggrin.gif

Muideks, kes tahab, et uuenutitv internet jälle kiiremaks läheks, siis tuleks boxidele restart teha, ehk vooluvõrgust välja tõmmata ja siis saab tarkvara uuenduse icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 17:15:16 vasta tsitaadiga

kunagi oli elionil televisioon ka üle dvb-c saadaval. kui tuli iptv, siis pandi see kinni. kahju, sest oleks võimaldanud kasutada ka muud riistvara teleka vaatamiseks, kui ainult elionile sobivad digiboxid. päris huvitav oli lugeda, kuidas dvb-c klienti peedistati, kui elion seda teenust kinni tahtis panna. ma arvan, et lõpuks tuleb aminotega sama olukord.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 17:15:43 vasta tsitaadiga

No ja on ka midagi paremaks tehtud uuendusega?
eltso kirjutas:

Muideks, kes tahab, et uuenutitv internet jälle kiiremaks läheks, siis tuleks boxidele restart teha, ehk vooluvõrgust välja tõmmata ja siis saab tarkvara uuenduse icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 492, 493, 494 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.