Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 09:12:05 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
artur-, saite valesti aru icon_smile.gif
Maaameti lehelt või mõnelt teiselt lehelt saan vajamineva koha kohta x ja y koordinaadid. Oleks vaja telefonis need gepsu sisestada ja siis laseks end kohale navigeerida icon_wink.gif


Kahtlane.
http://gmaps.maaamet.ee/lestgeo/ oli favoritsis ja kasutasin kunagi et maapunkte üles leida aga nüüd see leht ei toimi. thumbs_down.gif
Muidu saab ju google mapsis koordinaate sisestada. Vähemalt kunagi sai, panin kõik oma maa nurgad sisse ja läksin otsima.

EDIT
http://www.maaamet.ee/rr/geo-lest/ leidsin, seal peaks saama konvertida eesti süsteemi googli jaoks sobivaks.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 17:12:15 vasta tsitaadiga

Mina veidi segaduses - mis vahe on iGO ja iGO Primo? icon_biggrin.gif Erinevad ettevõtted/tootjad?
Piraadisadamast vaadates on ju täitsa 2 erinevat varianti "saadaval" (konkreetne näide ei ole viitamine piraatlusele, vaid pigem viide sellele, et on 2 erinevat varianti).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 18:13:24 vasta tsitaadiga

iGO areng: MyWay, Amigo (see oli jube icon_biggrin.gif), Primo. Esimene Androidi iGO oli Amigo baasil ja järgmine Primo baasil.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 24.10.2013 00:45:23 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
iGO areng: MyWay, Amigo (see oli jube icon_biggrin.gif), Primo. Esimene Androidi iGO oli Amigo baasil ja järgmine Primo baasil.

myway ja Amigo vahel oli ka iGo8 , siis tuli primo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 11:20:17 vasta tsitaadiga

Kahju, et nad MyWay kena kujunduse hilisematega ära käkkisid.



See haledalt hele UI tuli algselt vist iOS-i peale, hiljem levis edasi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 24.10.2013 13:55:48 vasta tsitaadiga

Hmm. Kas play poes in iGo mingi nime alt leitav, Igo Primo nagu ei anna tulemusi.
iGo Primi Israel pole jälle nagu soovitud asi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2013 14:04:51 vasta tsitaadiga

ametlikult igo androidi peal ei funka icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 24.10.2013 14:12:52 vasta tsitaadiga

No seda ma vaatan jah, et poes pole. Lootsin, et on vahepeal ilmunud ka androidile.
Mul muidu oli üks kasutusel, aga reso oli väike ja tava GPSi peal jooksis paremini.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2013 14:27:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No seda ma vaatan jah, et poes pole. Lootsin, et on vahepeal ilmunud ka androidile.
Mul muidu oli üks kasutusel, aga reso oli väike ja tava GPSi peal jooksis paremini.

http://gpsunderground.com/forum/ on head lugemist icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 24.10.2013 16:24:47 vasta tsitaadiga

Seda saiti ma tean, nagu ka selle eelkäijaid, mis kinni pandi.

Kas keegi oskab siit androidi teemast öelda, et kuidas Opel Signum GPS jaoks kaarte saab uuendada? Miski DVD pealt need töötavad.
Pole nagu ise leidnud, ega ka tegelikult väga otsinud, pädevat infot.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.10.2013 16:56:37 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=en täitsa töötab, aga Israeli oma pidi olema natuke omamoodi (aga töötas ka)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2013 17:27:17 vasta tsitaadiga

http://www.noeman.org/gsm/ on ka lõpputult hea sait.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 18:34:20 vasta tsitaadiga

omg, tegelikult oli 8 ka MyWay ja seepärast ma seda eraldi ei kribanud icon_smile.gif
rex, mulle ka see meeldis hullult, WiMo pihuarvuti peal ainult seda kasutasin. Seal oli hea ka see leht, kus palju sõidunäidikuid sai korraga ekraanile manada (kellaajad, kiirus, jäänud kilomeetreid, kompass jne)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 24.10.2013 22:55:51 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
omg, tegelikult oli 8 ka MyWay ja seepärast ma seda eraldi ei kribanud icon_smile.gif

myway ei ole igo8, see oli sellest ikka järgmine põlvkond , loe seda näiteks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 23:20:53 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
Dijital kirjutas:
omg, tegelikult oli 8 ka MyWay ja seepärast ma seda eraldi ei kribanud icon_smile.gif

myway ei ole igo8, see oli sellest ikka järgmine põlvkond , loe seda näiteks

2006st järgmine põlvkond küll, kuid mõnes kohas siiski ka MyWay. Aga noh, oli mis oli.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2013 23:46:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsiks mulle lahti seletada mis asjad on sellised failid mille laiendid on .JCV neid on kaks tükki veel. Üks fail on nimega G2S
Ise ei ole neid kunagi paigaldanud aga tekkis huvi millest ma ilma jään? Alati kui tuleb kaardi uuendus on ka need failid uuendatud. Päris suured ka veel mahupoolest.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 26.10.2013 00:24:44 vasta tsitaadiga

jcv on junction view, ehk siis kui seade toetab, näed ristmiku pilti õige suunaga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2013 10:21:11 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
jcv on junction view, ehk siis kui seade toetab, näed ristmiku pilti õige suunaga.

Aga kas eestis see siis üldse toimib?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 26.10.2013 14:05:48 vasta tsitaadiga

Küsimus Sygicu kohta?

Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu mälu petab, või ei olnudki Eesti keelt menüü jaoks icon_idea.gif . Nii palju veel, et mul oli ostetud Euroopa kaart. Nüüd, aga valikus ainult maailma kaart, selle siis installisingi. Sealt aga Eesti keelt ei leia jaotisest regional > language icon_question.gif . Mis oleks soovitused?!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2013 15:13:36 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Küsimus Sygicu kohta?

Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu mälu petab, või ei olnudki Eesti keelt menüü jaoks icon_idea.gif . Nii palju veel, et mul oli ostetud Euroopa kaart. Nüüd, aga valikus ainult maailma kaart, selle siis installisingi. Sealt aga Eesti keelt ei leia jaotisest regional > language icon_question.gif . Mis oleks soovitused?!
kuu tagasi tõmmatud versioon oli küll eesti keeles.
Inglise keel siis nii 0? icon_rolleyes.gif
Ise väldin eestikeelset softi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 26.10.2013 18:19:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ROTAX kirjutas:
Küsimus Sygicu kohta?

Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu mälu petab, või ei olnudki Eesti keelt menüü jaoks icon_idea.gif . Nii palju veel, et mul oli ostetud Euroopa kaart. Nüüd, aga valikus ainult maailma kaart, selle siis installisingi. Sealt aga Eesti keelt ei leia jaotisest regional > language icon_question.gif . Mis oleks soovitused?!
kuu tagasi tõmmatud versioon oli küll eesti keeles.
Inglise keel siis nii 0? icon_rolleyes.gif
Ise väldin eestikeelset softi


Selge, et vähemalt mälu ei peta thumbs_up.gif . Peab kuidagi nendega suhtlema. Inglisekeel on nagu on, lugeda ehk mõistan midagi. icon_rolleyes.gif äkki google transleit aitab. Või soovib keegi soravamas keeles neile küsimuse esitada ja hoiatada, et mingi umbkeelne üritab varsti (näiteks esmaspäeval) nendega ühendust võtta icon_idea.gif icon_redface.gif

Ok. mingi küsimus neile genereeritud ja saadetud! Ehk saab mingi vastuse ka järgmine nädal? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 23:41:40 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Küsimus Sygicu kohta?

Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu mälu petab, või ei olnudki Eesti keelt menüü jaoks icon_idea.gif . Nii palju veel, et mul oli ostetud Euroopa kaart. Nüüd, aga valikus ainult maailma kaart, selle siis installisingi. Sealt aga Eesti keelt ei leia jaotisest regional > language icon_question.gif . Mis oleks soovitused?!

Vaatasin enda moblast, kas sul on Sygic\Res\skin\langs kataloogi all estonian.lang fail?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 27.10.2013 13:42:51 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
ROTAX kirjutas:
Küsimus Sygicu kohta?

Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu mälu petab, või ei olnudki Eesti keelt menüü jaoks icon_idea.gif . Nii palju veel, et mul oli ostetud Euroopa kaart. Nüüd, aga valikus ainult maailma kaart, selle siis installisingi. Sealt aga Eesti keelt ei leia jaotisest regional > language icon_question.gif . Mis oleks soovitused?!

Vaatasin enda moblast, kas sul on Sygic\Res\skin\langs kataloogi all estonian.lang fail?

Ei ole!? Ennem oli (Note1). Ma ise loll kopp.gif . Kui Play poest taastasin, siis oli välisel SD kaardil Eesti keelega versioon olemas. Kuna ei osanud kohe aktiveerida oma taastust, siis installisin SD kaardilt Sygiku maha icon_redface.gif . Aga hetkel jah ei ole Eesti keelt Regional valikus olemas. Üldse nagu imelik, kui tahan ainult Euroopa kaarte, siis miks pean Maailma proovika installima icon_question.gif Eelmine aasta, kui esimest korda Sygicu installisin oli valikus Euroopa ja Maailm eraldi. Praegu nende kodukal ka väga erinevaid võimalusi. Plays, aga pole!? Kuna enne oli, siis ehk leiavad võimaluse kas või eraldi mulle fail saata. Parem, kui valikusse üles paneksid, et teistel sama jama poleks!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2013 13:54:04 vasta tsitaadiga

Eem, miks sa maailma kaardi ostsid, kui vaid euroopat kasutad?
Play poest sai sygic tõmmatud ja läbi selle ostetud. Seal oli küll erinevad võimalused

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 27.10.2013 15:27:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Eem, miks sa maailma kaardi ostsid, kui vaid euroopat kasutad?
Play poest sai sygic tõmmatud ja läbi selle ostetud. Seal oli küll erinevad võimalused


Ei ostnudki icon_eek.gif . 2012a ostsin euroopa kaardid! Siis oli Plays eraldi valik olemas, nüüd ainult maailm valikus. Muidugi oleks Euroopa peale pannud! Segadus tekkis telefoni vahetusega kopp.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 27.10.2013 22:11:47 vasta tsitaadiga

Keegi targem äkki õpetab kuidas igo Primo vahetada see nool mõne teise sõiduvahendi vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 22:26:13 vasta tsitaadiga

Seaded->Kaardi seaded->3D-sõidukite galerii
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 01:58:54 vasta tsitaadiga

Kasutab keegi siin 1280x720 ekraaniga (Xperia V, ZR vms) telefoni peal iGOt ka?
Võib PSis märku anda...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.10.2013 09:52:34 vasta tsitaadiga

Mina kasutan, harva küll. Paraku on mul kasutusel väiksema resoga rakendus, mis kasutabki ära ainult väikest osakest ekraani pinnast.
Lihtsalt eelistan sedasama rakendust, mis ka päris GPS seadmes jookseb. Lihtsam orienteeruda samas keskkonnas.

720 x 1280 ja Xperia S

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 20:10:59 vasta tsitaadiga

varem kasutasin 1280x720 Samsung Notel, kuid nüüd ekraani täisresolutsiooni oma 1280x800
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 23:08:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kohanud Panama kaarti iGo peale? (Garmini oma on olemas)
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 01.11.2013 00:06:49 vasta tsitaadiga

Selline vastus saabus täna Sygicult!?

The Estonian language for Sygic interface has been removed due to internal reasons in our company. We are hoping to bring it back in the future but I do not have any estimated date as of when this might be available again.

We are sorry for the inconvenience.

Best regards,

Vladimir
Sygic Customer Support

Äkki saaks keegi oma Eesti keele failist copi teha ja mulle mailiga saata? Äkki saaks tööle,kui keelte kausta tõsta icon_idea.gif
Ootan targemate arvamust! Ette tänades beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.11.2013 10:01:49 vasta tsitaadiga

upload
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 01.11.2013 12:40:30 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
upload


onfire.gif bow.gif thumbs_up.gif Kõik töötab. Kohe oleks pidanud siia pöörduma, kuid teisalt on nüüd Sygicult probleema välja uuritud. Veel kord tänud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 13.11.2013 22:11:29 vasta tsitaadiga

Käisin jälle navitamas google mapsiga- oi jeerum, ma ei mäleta millal viimati nõnda palju kirutud sai. Lollakas otsustas keset viimsi taguseid metsi et olen kohal ja jumala hea mõte on ringi keerata ja uus mitme kilomeetrine suvaline ring tekitada. Lambist keset metsa teatas et olen sihtkohas. Mul oli vaja tööstushoonet mitte kuuske tee ääres. Õnneks meenus regio kaart mille metsas siis alla tirisin ja näpuga järge ajades kohale sain.

Nüüd järgmine küsimus ja oi kui tüütu see paljudele on- mis navi toimib ilusti(paremini kui google)? Proovisin playst mõningaid alla sikutada- ühel tasuta ainult prooviversioon(testima ei hakandki) ja mõningad ei suutnud mind koju tuua ühest tabasalu otsast teise(kallaste kaupluse juurest, kooli tänavale. tänavale toodi kuid jäeti keskpaika tänavat et ole rahul) App peaks olema tasuta ja androidile lihtne paigaldada(miskit häkkimist ei tunne) Kas waze on parem kui google enda navi?

PS sõnumites keegi äkki lahkelt aitab linkidega mida ja kust tõmmata ja juhendab kuidas installida(igo, garmin streetpilot). Telefon on stock android 4.3


viimati muutis rennu21 14.11.2013 07:22:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 14.11.2013 06:56:20 vasta tsitaadiga

waze vist navigeerimiseks eriti hea ei ole, linnades pole ehk viga, aga kui metsa hakkad minema, siis ilmselt veab sind alt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.11.2013 10:38:30 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
App peaks olema tasuta ja androidile lihtne paigaldada (miskit häkkimist ei tunne)

Noh kui tasuta siis näiteks
OsmAnd Maps & Navigation - OpenStreetMaps'iga

Paistab et tasuta iGO (iGO Primo Israel free) on Marketist maha võetud. Jäänud ainult tasulised (Basarsoft Turkey, ANS India, iGO Primo Israel)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.11.2013 12:03:50 vasta tsitaadiga

kunagi paar aastat tagasi sai navfree peale pandud, siiani on asja ära ajanud (ega väga tihti pole ka vaja läinud, suvel aint icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:30:29 vasta tsitaadiga

Mul üks tuttav tundis huvi, kas mingit emakeelse hääljuhendamisega ja UI'ga tasuta navi ka on androidile ? Google'i navi saab küll sisult muuta vastavaks, aga möliseb ikka inglise keeles.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2013 15:40:35 vasta tsitaadiga

Google maps on eesti keeles.
Esimest korda paar sõna ytleb inglise keelseks ja siis hakka eesti keeles mölisema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:44:36 vasta tsitaadiga

+1. Sai veerand tundi proovitud, kogu aeg maakeeli jahvatas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:46:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Google maps on eesti keeles.
Esimest korda paar sõna ytleb inglise keelseks ja siis hakka eesti keeles mölisema


Tegelt icon_eek.gif Pole küll seda eriti kasutanud, aga meelde küll pole jäänud, et Eesti keeles oleks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 16.11.2013 16:16:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Google maps on eesti keeles.
Esimest korda paar sõna ytleb inglise keelseks ja siis hakka eesti keeles mölisema


ja eksitab eestikeeles ära:D See eestikeelne juba suvel oli
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 16:26:27 vasta tsitaadiga

Kusjuures eestlastel on seda raske kasutada kohati, kuna see on 'meerikamaa põhine ja seal orienteerutakse kompassi järgi - suund kirre jmt icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2013 16:48:18 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kusjuures eestlastel on seda raske kasutada kohati, kuna see on 'meerikamaa põhine ja seal orienteerutakse kompassi järgi - suund kirre jmt icon_razz.gif
vahepeal peksab jah imelikku juttu icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 17:12:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Google maps on eesti keeles.
Esimest korda paar sõna ytleb inglise keelseks ja siis hakka eesti keeles mölisema


Peab siis enda tahvlil järgi proovima. Tuttaval Galaxy Tab 2 ja seal pani küll navi ainult po angliiski ja ei märgand, et keelt muutnud oleks mingi hetk.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 17:17:47 vasta tsitaadiga

Ikka vahetevahel appe uuendab ka?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 19:34:41 vasta tsitaadiga

Kõige uuem oli peal, eile ise kontrollisin ka veel üle...
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 19:41:54 vasta tsitaadiga

Google rakenduste keel järgib süsteemikeelt.
Kui menüü keeleks on valtud eesti keel, on ka Google rakendused eestikeelsed.
Mis on nõme, ise tahaks käsitsi keele valikut. Navi võiks olla eesti keelne, menüüd aga tahan kasutada inglise keelsena.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2013 01:52:39 vasta tsitaadiga

MoreLocale aitab, alates android 4.2-st tahab root õigusi saada. Keerab inglise või muu keelses telefonis programmid, mis eesti keelt oskavad, eesti keelseks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.