Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 22:34:11 vasta tsitaadiga

http://www.kinguin.net/ - leidub hetkel päris häid diile, aga hinnad muutuvad kiirelt. Kuna hinnad sõltuvad absoluutselt kõigest - kuidas mujal diilid on, palju ostetakse jne, seega ärge imestage, kui neile linkidele klikkides on hinnad teised.

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/ - Scart testis, töötab. icon_smile.gif
Deux Ex Human Revolution - 1.50.- euri - http://www.kinguin.net/category/206/deus-ex-human-revolution-steam-key/
Crysis 3 Hunter Edition - 8.99.- euri - http://www.kinguin.net/product/12782/crysis-3-ea-origin-key-hunter-edition/


viimati muutis Archangel 19.10.2013 09:51:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 18.10.2013 22:49:26 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/ Mafia 2 DLC pack -75% järgmise voucheriga: TAREM-8HHS6-BSYEQ
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 01:26:11 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/


Päris hea tõmme ju. Tegu on Lost Expeditions DLCga, mitte täismänguga ja pealegi on see võti taoline, mida Uplay ei söö icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 01:26:29 vasta tsitaadiga

Rand0m kirjutas:
http://www.greenmangaming.com/ Mafia 2 DLC pack -75% järgmise voucheriga: TAREM-8HHS6-BSYEQ
thumbs_up.gif
$7.99 ja $2 gmg krediiti saab ka icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 07:12:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Archangel kirjutas:

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/


Päris hea tõmme ju. Tegu on Lost Expeditions DLCga, mitte täismänguga ja pealegi on see võti taoline, mida Uplay ei söö icon_neutral.gif


Ei kujuta ette jah. Vbl tõesti, sellisel juhul võivad muidugi kuu peale sõita. Ma ei hakanud pikemalt süvenema, vaatasin, et dlc märki küljes pole. Seega peab maha kriipsutama. icon_cry.gif
Ideeliselt peaks support raha tagasi maksma, sest seal vastutab vahendaja müügi eest ning kui neil märgitud pole, et dlc, siis on nende mure. Muidugi õnneks on summa pisike...

Samas ma ei jaga hästi matsu. DLC on eraldi müügis ja veel odavamalt: http://www.kinguin.net/category/177/farcry-3-the-lost-expeditions-dlc/

Ma ise kiirelt vaatasin seda ubi shopi ja seal oli, et Battlefieldi pre-orderiga sai vist Far Cry 3 tasuta kaasa - seega ma mõtlesin, et sealt vbl saadi neid odavaid võtmeid. Jube imelik...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 09:39:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Archangel kirjutas:

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/


Päris hea tõmme ju. Tegu on Lost Expeditions DLCga, mitte täismänguga ja pealegi on see võti taoline, mida Uplay ei söö icon_neutral.gif


Ise olin öösel loll. Tegu on AMDi videokaartide boonusega ning selle võti regatakse Ubi poes veebis, mitte aga Uplay kliendis. Võti regatud ja töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 09:51:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Archangel kirjutas:

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/


Päris hea tõmme ju. Tegu on Lost Expeditions DLCga, mitte täismänguga ja pealegi on see võti taoline, mida Uplay ei söö icon_neutral.gif


Ise olin öösel loll. Tegu on AMDi videokaartide boonusega ning selle võti regatakse Ubi poes veebis, mitte aga Uplay kliendis. Võti regatud ja töötab thumbs_up.gif


thumbs_up.gif - Teistele õpetuseks, kuidas kogu protsess välja nägi?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 10:02:26 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Archangel kirjutas:

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/


Päris hea tõmme ju. Tegu on Lost Expeditions DLCga, mitte täismänguga ja pealegi on see võti taoline, mida Uplay ei söö icon_neutral.gif


Ise olin öösel loll. Tegu on AMDi videokaartide boonusega ning selle võti regatakse Ubi poes veebis, mitte aga Uplay kliendis. Võti regatud ja töötab thumbs_up.gif


thumbs_up.gif - Teistele õpetuseks, kuidas kogu protsess välja nägi?


Kui saad võtme ostetud, mine siia http://shop.ubi.com/amdfarcry . Logi sisse oma Uplay kontoga ning couponi väljale löö sisse sulle emaili potsatanud kood, mis nullib ostuhinna. Tee check out ning see mäng ilmub automaatselt sulle Uplay klienti ja sealt edasi on nagu ikka.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 19.10.2013 10:25:21 vasta tsitaadiga

Wooah, Far cry 3 2 euriga saada on ikka meeletult hea diil :O Sain ise ka kätte. Tänud, et jagasite icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 10:26:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Kui saad võtme ostetud, mine siia http://shop.ubi.com/amdfarcry . Logi sisse oma Uplay kontoga ning couponi väljale löö sisse sulle emaili potsatanud kood, mis nullib ostuhinna. Tee check out ning see mäng ilmub automaatselt sulle Uplay klienti ja sealt edasi on nagu ikka.


thumbs_up.gif - Krt sellise protsessi peale ikka niisama ei tuleks, kui mängu ostulehel pole sõnagi. Aga eks selline hea hind nõuabki omapoolset tööd veidi, sest ega need võtmed vist müügiks niisama mõeldud ju polegi. Poolmuidu saadud suhteliselt uus AAA mäng. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 19.10.2013 10:57:07 vasta tsitaadiga

Borderlands 2 GOTY edition on üsna hea hinnaga siin icon_smile.gif - https://www.g2a.com/borderlands-2-goty-steam-cd-key-global.html . Sellel samal lehel muidu veel häid diile :3 https://www.g2a.com/?adid=315_mix4_aud_20131003&id=2&reflink=70-sales-su
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 19.10.2013 11:17:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Archangel kirjutas:

Far Cry 3 - Lost expeditions Edition - 2.- euri (Mingi Ubishop variant) - http://www.kinguin.net/category/1676/far-cry-3-the-lost-expedition-eu-ubishop-download/


Päris hea tõmme ju. Tegu on Lost Expeditions DLCga, mitte täismänguga ja pealegi on see võti taoline, mida Uplay ei söö icon_neutral.gif


Ise olin öösel loll. Tegu on AMDi videokaartide boonusega ning selle võti regatakse Ubi poes veebis, mitte aga Uplay kliendis. Võti regatud ja töötab thumbs_up.gif

Vaatasin ise täpselt sama eile, et tegemist DLC'ga, kuid mäng täiesti olemas nüüd, tänud info eest! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 19.10.2013 16:15:15 vasta tsitaadiga

Skull717, sa ostnud sealt midagi? Proovisin Borderlands 2 gotyt osta, skrillis läks makse läbi, ja insta meilid et g2a has refunded ja raha tuleb mulle kunagi kaardile tagasi...
_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 16:46:27 vasta tsitaadiga

ronley kirjutas:
Skull717, sa ostnud sealt midagi? Proovisin Borderlands 2 gotyt osta, skrillis läks makse läbi, ja insta meilid et g2a has refunded ja raha tuleb mulle kunagi kaardile tagasi...


Keegi võiks veidi rääkida jah. Tundub, et seal lehel on tõesti päris häid diile, kuid hetkel ei viitsi ise katsetama hakata, kui usaldusväärne ning töötav süsteem on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 18:03:38 vasta tsitaadiga

Modern Warfare Bundle
Call of Duty 4: Modern Warfare + Modern Warfare 2 + Modern Warfare 3 + $5 pre-order credit for Call of Duty Ghosts.
34.99€
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 19:33:25 vasta tsitaadiga

ise G2A-st ostnud euro truck simulator 2-e. Tuli kenasti suht kiirelt peale maksmist võti.

Samas üks üritas sealt f1 2013 osta aga tuli kh refund icon_neutral.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 20.10.2013 12:32:29 vasta tsitaadiga

Kas kuskil cod:MW1 ka kuskil hea soodustusega ? endal olemas ja sõber tahaks ka.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 20.10.2013 14:16:01 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Kas kuskil cod:MW1 ka kuskil hea soodustusega ? endal olemas ja sõber tahaks ka.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-call-of-duty-4-cd-key-compare-prices/

Mõnelt inimeselt vast saaksid odavamalt kui otsida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2013 19:42:52 vasta tsitaadiga

Scart, kas fs2013 titaniumis on see truck ka?
Kuskilt lugesin, et kui ei osta nende lehelt siis ei saa.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2013 19:49:43 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Scart, kas fs2013 titaniumis on see truck ka?
Kuskilt lugesin, et kui ei osta nende lehelt siis ei saa.


Peale tööd kontrollin!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2013 21:38:03 vasta tsitaadiga

ega keski ei ostnud mõnda lisa FC3 ja sooviks seda odava hinnaga edasi müüa?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 20.10.2013 22:27:27 vasta tsitaadiga

Ega keegi tea, kust/kellelt saaks osta sihukest suurepärast mängu nagu Mafia: The City of Lost Heaven?
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2013 22:37:51 vasta tsitaadiga

Esimest Mafia't vist digitaalselt ei tohiks enam kuskilt leida.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 20.10.2013 23:04:53 vasta tsitaadiga

huvitav, mul Mafia 1 Steami inventorys olemas
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 20.10.2013 23:18:25 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
huvitav, mul Mafia 1 Steami inventorys olemas


Steam hoiab seda meediumit nende jaoks, kellel see oli. 2012 sai 2k gamesi litsentsid läbi muusika jaoks, mida seal kasutati ja selle tõttu kadus see ka digitaalselt.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 08:07:29 vasta tsitaadiga

Sleeping Dogs - 3.20.- Eur hetkel. Kes saab siis võtke, http://www.kinguin.net/product/10373/sleeping-dogs-multilanguage-steam-key/

Nii odavalt pole veel näinud.

Edit: langes veel veidi, muutsin ära. Tundub, et kuskilt saadi posu odavaid/tasuta võtmeid jälle...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 21.10.2013 09:35:58 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Esimest Mafia't vist digitaalselt ei tohiks enam kuskilt leida.


Sellest sain aru, jah. Amazonist saaks, aga saatmine kole kulukas. Ehk kuskil mõnes Eesti poes vedeleb riiulil? Poodide lehtedel ringi kolades midagi küll silma ei jäänud. Või siis kellegi tuttava tuttav tahab lahti saada. Olen valmis vabastama ta sellest taagast.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 21.10.2013 12:00:53 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Sleeping Dogs - 3.20.- Eur hetkel. Kes saab siis võtke, http://www.kinguin.net/product/10373/sleeping-dogs-multilanguage-steam-key/

Nii odavalt pole veel näinud.

Edit: langes veel veidi, muutsin ära. Tundub, et kuskilt saadi posu odavaid/tasuta võtmeid jälle...


Ja otsas ta ongi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 21.10.2013 12:49:00 vasta tsitaadiga

Erik S kirjutas:
Archangel kirjutas:
Sleeping Dogs - 3.20.- Eur hetkel. Kes saab siis võtke, http://www.kinguin.net/product/10373/sleeping-dogs-multilanguage-steam-key/

Nii odavalt pole veel näinud.

Edit: langes veel veidi, muutsin ära. Tundub, et kuskilt saadi posu odavaid/tasuta võtmeid jälle...


Ja otsas ta ongi.

Otsi uuesti sama mängu, 3.5€'ga müügis icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 13:05:37 vasta tsitaadiga

Rand0m kirjutas:
Erik S kirjutas:
Archangel kirjutas:
Sleeping Dogs - 3.20.- Eur hetkel. Kes saab siis võtke, http://www.kinguin.net/product/10373/sleeping-dogs-multilanguage-steam-key/

Nii odavalt pole veel näinud.

Edit: langes veel veidi, muutsin ära. Tundub, et kuskilt saadi posu odavaid/tasuta võtmeid jälle...


Ja otsas ta ongi.

Otsi uuesti sama mängu, 3.5€'ga müügis icon_wink.gif


Tänud vihje(te) eest! Kood oli kohe peale checkaudi vormistamist käes . Nüüd on õhtul äktsjonit beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 13:18:14 vasta tsitaadiga

Egas see kah vast paha diil põle- http://www.kinguin.net/category/25/borderlands-2-ru-multilanguage-vpn-activated-steam-key/

Borderlands 2 8€ eest.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 18:23:39 vasta tsitaadiga

IndieGala RED FACTION http://www.indiegala.com/weekly
Steami võtmed.
Vähemalt 1$:
- Red Faction
- Red Faction II
Üle keskmise(hetkel 3.99$)
- Red Faction: Guerrilla
- Red Faction: Armageddon
- Red Faction: Armageddon - Path To War DLC
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 19:02:09 vasta tsitaadiga

Kuradi kahju, et mul need kallima paki omad olemas on juba. Odavamat pakki küll nende vanemate pärast ostma ei hakka. Samas kui nostalgia peale tuleb, siis võib olla päris lahe neid mängida, eriti arvestades, et RF oli üks esimesi mänge kui mitte isegi esimene, mis lõhutavat keskkonda tutvustas mängijatele.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 22:03:04 vasta tsitaadiga

Scart, mingit inffi?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 13:49:33 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Scart, mingit inffi?


Poes küll seda semit ei müüda ja ma pole suutnud netis ka infot leida, kust mujalt seda hankida saaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 17:27:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
november116 kirjutas:
Scart, mingit inffi?


Poes küll seda semit ei müüda ja ma pole suutnud netis ka infot leida, kust mujalt seda hankida saaks.

oot wut?
kas fs2013 titaniumis oli see truck ka või mitte?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 17:33:38 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Scart kirjutas:
november116 kirjutas:
Scart, mingit inffi?


Poes küll seda semit ei müüda ja ma pole suutnud netis ka infot leida, kust mujalt seda hankida saaks.

oot wut?
kas fs2013 titaniumis oli see truck ka või mitte?


Äkki jätkate vestlust PS'i teel või viskate mõne hää pakkumise ka vahele?

Midagi taolist : GMG - kogu F.E.A.R. seeria ~7€

-võti istub Steami
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:25:14 vasta tsitaadiga

http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition/5006022

Skyrim: Legendary Ed- 18£

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:30:05 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition/5006022

Skyrim: Legendary Ed- 18£


Või siis kes "turult" osta soovib ~15€ : http://www.kinguin.net/product/12578/skyrim-legendary-edition-vpn-1381418548-5238/

Ma ei tea kas nad aktiveerimis poliitikat on muutnud või mitte, endale sai vene võti soetatud ja pole miskit VPN'i ega häkkimist vaja läinud, et läbi teha.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:48:44 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
matiradik kirjutas:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition/5006022

Skyrim: Legendary Ed- 18£


Või siis kes "turult" osta soovib ~15€ : http://www.kinguin.net/product/12578/skyrim-legendary-edition-vpn-1381418548-5238/

Ma ei tea kas nad aktiveerimis poliitikat on muutnud või mitte, endale sai vene võti soetatud ja pole miskit VPN'i ega häkkimist vaja läinud, et läbi teha.


Njh, tegin kiirelt postituse, Steamgiftsi foorumist leidsin selle. Lihtsalt see gamefly leht on mulle natuke tuntum.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 21:52:03 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
renhoelder kirjutas:
matiradik kirjutas:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition/5006022

Skyrim: Legendary Ed- 18£


Või siis kes "turult" osta soovib ~15€ : http://www.kinguin.net/product/12578/skyrim-legendary-edition-vpn-1381418548-5238/

Ma ei tea kas nad aktiveerimis poliitikat on muutnud või mitte, endale sai vene võti soetatud ja pole miskit VPN'i ega häkkimist vaja läinud, et läbi teha.


Njh, tegin kiirelt postituse, Steamgiftsi foorumist leidsin selle. Lihtsalt see gamefly leht on mulle natuke tuntum.


Eks mõned eelistavadki tuntumaid poode külastada, igale oma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 23:03:52 vasta tsitaadiga

Iseasi, kuidas osta saab, aga Sleeping Dogs Limited Edition 1,5€ http://www.gamesrocket.it/download/Sleeping-Dogs-Limited-Edition.html
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 00:46:57 vasta tsitaadiga

Katsetan järgi. Raha läks üle, kuid senimaani on 'order pending'

Edit: Tuli kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 01:33:16 vasta tsitaadiga

kuidas aktiveerimisega on?Ei taha miskit itaalia VPN`i?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 02:30:14 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit VPN-i vaja, läks otse stiimi.
Muidugi oht on, et mäng on itaaliakeelne thumbs_up.gif icon_lol.gif

Edit: steamgiftsi foorumis räägitakse, et laseb ikka keelt valida.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2013 02:56:26 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis. Probleemivaba ost täiesti. Super hind ikka..
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 07:59:18 vasta tsitaadiga

Mult küsitakse mingit phone verificationit. Kas peaksin selle tegema või tuleb mäng ka ilma kohale? Ja kui kaua läheb aega enne kui mäng lõpuks mingil kujul minu kätte jõuab?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2013 08:28:39 vasta tsitaadiga

Hmm, minult ei küsitud. Äkki sa oled mingi kahtlane?
Mul läks ca 10 min, et key saabuks.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 08:36:13 vasta tsitaadiga

Ma proovisin kõigepealt credit card-ga maksta, siis viskas Skrilli maksevõimalused ette ja lubas ainult pangaga maksta. Aga see kuradi reference number seal ei läinud läbi pangas makset sooritades. Siis mõtlesin, et kasutan PayPal-i. Raha läks kohe minema konto pealt, aga siis tuli kiri, et on vaja mu telefoninumbrit. Proovisin seda panna, aga tel nr ei valideerunud ka ära nende vormi peal. Siis mingi 10min hiljem tuli kiri, et saada pilt oma ID-kaardist, endast koos ID-kaardiga ja siis veel mingi completed verification form. Mõtlesin, et saab hommikul kiirelt aetud, aga siis peab õhtul hakkama neid pilte tegema. Tulevad meelde pokerstarsi ajad, kus taheti saada id-kaardi pilti, et saaks raha välja kanda. Sisse kandmisel ei küsinud keegi midagi. Kuradi kaabakad!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2013 08:42:31 vasta tsitaadiga

Paypal...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.