Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 07.10.2013 09:22:10 vasta tsitaadiga

Sooviks saada mõnd vana mobiiltelefoni. Nt. Nokia 2110 või mõni muu analoogne telliskivi. icon_smile.gif

Võib pakkuda ka 3310-neid, endal on paar tükki, aga mõlemal omad puudused ja ei jätku, et kahest üks kokku lappida.

Ja 3210 pakub ka huvi.

Hetkel on omal erinevaid telefone, aga tahaks juurde saada. Väike kollektsioon juba on, aga tööle vaja rakendada. St. võib ka muid mudeleid pakkuda, kel kasutult seisab midagi.

Tallinnas (võib pakkuda ka mujalt).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 12:46:09 vasta tsitaadiga

Sooviks elundidoonoriks kollaste kasettidega ühilduvat hiina "konsooli". Masin ise ei pea olema töökorras - oluline on tervete klemmidega kasseti slot.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 15:16:29 vasta tsitaadiga

Number47 kirjutas:
Sooviks elundidoonoriks kollaste kasettidega ühilduvat hiina "konsooli". Masin ise ei pea olema töökorras - oluline on tervete klemmidega kasseti slot.

Kas sinna vana ISA kaartide slot ei sobi? Juhuks, kui peaksid sobima, on mitu vana emaplaate, kus ISA slot olemas.

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 15:48:02 vasta tsitaadiga

maxfox04, ISA sloti pitch on õige, kuid klemmide arv on teine. Hiinakal 60 klemmi, lühikesel ISA siinil 62. Isand guugel ütleb, et härrad on isegi sellist vigurit teinud, et ISA siinil 3mm ühest küljest käia peal maha lasknud. Kus kandis muidu Jõgeval seda vanavara saada võiks?
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 16:19:06 vasta tsitaadiga

Päris Jõgeva linnas, ega see suur ei ole, Tähe tn.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 18:13:09 vasta tsitaadiga

Number47, see peaks NES olema, mida sa otsid. võta isa slott, puuri auk ühte serva ja stoperda kruvi või millegagi ära õigel kaugusel. oleks sa eile öelnud, et isa siiniga plaati vaja on, oleks kaasa võtnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 09:11:28 vasta tsitaadiga

Uued huvid. Nüüd oleks tarvis musta värvi COM pordi null-modemi kaablit pikkusega 2 või 3 meetrit.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.10.2013 16:01:16 vasta tsitaadiga

Kas Kellegi leidub FS LB S7110 Service (Repair / Maintinence) Manual'i!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkukene
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2007




sõnum 14.10.2013 21:19:11 vasta tsitaadiga

maxfox04, Saada mulle privaatsõnum, jõgeva sobiks väga hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 21:24:11 vasta tsitaadiga

TPV, toivosel vist on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2013 23:02:18 vasta tsitaadiga

Soov oleks saada natuke termoliimi, ehk kellelgi on mingi osa vedelema jäänud.

Videokaardil andis reference jahutuse ventilaator otsad ja nüüd on vaja üht aftermarket jahutuse mäluradikad kuidagi külge liimida.
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.10.2013 01:43:09 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Ilma magnetita ka?

Jah, ilma magnetita sobib ka aga muud vidinad võiks alles olla.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 19:39:42 vasta tsitaadiga

Kui väga kiirelt pole vaja siis leiaks mingi 8
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 20.10.2013 19:26:52 vasta tsitaadiga

Kiiresti oleks vaja saada cd/dvd rom Tallinna kesklinnas, oleks vaja masinat testida aga windowsi pealesaamiseks oleks romi vaja.
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2013 19:30:28 vasta tsitaadiga

rixvilll kirjutas:
Kiiresti oleks vaja saada cd/dvd rom Tallinna kesklinnas, oleks vaja masinat testida aga windowsi pealesaamiseks oleks romi vaja.

Mustamäel isegi leiaks ehk midagi. Mingi LG IDE CD-RW peaks vedelema. thumbs_up.gif DVD-ROM,i kahjuks pakkuda ei ole. icon_neutral.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.10.2013 01:58:32 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Kui väga kiirelt pole vaja siis leiaks mingi 8

Sobib! icon_smile.gif Anna teada @ PS kui olemas ja tulen järgi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 21:21:43 vasta tsitaadiga

Oleks vaja helipead Radiotehnika EP-101 plaadimängijale. Ei pea olema töökorras, aga oleks vaja seda kinnitust mis on helipea küljes. seda millega ta käpa külge ühendub.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 21:46:09 vasta tsitaadiga

vahepeal jagati superi kõnekaardi laadimiskaarte, võtaks aga koode hulgem ligi.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 23:05:47 vasta tsitaadiga

kus neid jagati?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:07:42 vasta tsitaadiga

oli siin mingi ÄÄ teema
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 23:24:01 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vedeleb Alpine makile antenni jaoks vajalik üleminek, siis hea meelega võtaks selle enda hoole alla.

Makk sai autos vahetatud, ent originaalantenn paraku pole samasuguse otsikuga,vajalik asi peaks suht standard jubin olema!

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubenr
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 14:36:56 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi socket 478-le juppe ei ole anda Tartu piires?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 18:35:37 vasta tsitaadiga

rubenr kirjutas:
Kas kellelgi socket 478-le juppe ei ole anda Tartu piires?
Mida täpsemalt? "juppe" on väga lai mõiste.

Ma ikka otsin seda nõela icon_smile.gif GZM-005 ja GZM-105 sobivad näiteks. 205 ka. Võib olla ka katkine või siis ainult see plast jublakas http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_15082648.jpg
KUi kellelgi vanu helikaarte pakkuda siis oleks huvi. Päris mitu tk vaja kohe.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 19:00:28 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on tallinna piires mõni, eelistatult mustas toonis, DVD kirjutaja või lugeja üle? (Või pigem peaks selle sooviga ostufoorumisse pöörduma?)
Samuti oleks vaja 2 toitekaablit, 2 monitorikaablit, usbga töötavat sdkaardilugejat ja usb hubi...

Ehk vedeleb kellelgi, premeerin vastutasuks shokolaadiga vms. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 19:21:44 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Kui kellelgi vedeleb Alpine makile antenni jaoks vajalik üleminek, siis hea meelega võtaks selle enda hoole alla.

Makk sai autos vahetatud, ent originaalantenn paraku pole samasuguse otsikuga,vajalik asi peaks suht standard jubin olema!

Stereo alarmis Tartus oli 2 eur selline jubin ...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubenr
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 19:38:00 vasta tsitaadiga

DJDuck kirjutas:
rubenr kirjutas:
Kas kellelgi socket 478-le juppe ei ole anda Tartu piires?
Mida täpsemalt? "juppe" on väga lai mõiste.

Ma ikka otsin seda nõela icon_smile.gif GZM-005 ja GZM-105 sobivad näiteks. 205 ka. Võib olla ka katkine või siis ainult see plast jublakas http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_15082648.jpg
KUi kellelgi vanu helikaarte pakkuda siis oleks huvi. Päris mitu tk vaja kohe.


Ükskõik milliseid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 20:39:27 vasta tsitaadiga

milliseid "milliseid"? jahutust? vana celeroni võo p4 proset? mingit 478b plaati?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubenr
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 19:30:54 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
milliseid "milliseid"? jahutust? vana celeroni võo p4 proset? mingit 478b plaati?

Plaate, prosesid- kõik jupid kuluks marjaks ära! icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 19:33:54 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Kui kellelgi vedeleb Alpine makile antenni jaoks vajalik üleminek, siis hea meelega võtaks selle enda hoole alla.

Makk sai autos vahetatud, ent originaalantenn paraku pole samasuguse otsikuga,vajalik asi peaks suht standard jubin olema!

Stereo alarmis Tartus oli 2 eur selline jubin ...

Tean seda...

Käin läbi kui aega saan, ent pigem küsisin kuna tööpäevad on pikad ja tavaliselt sinna poodi õigeks kellaajaks ei jõua.

Ehk küsija suu pihta ei lööda, arvestades et ise olen ka päris palju nodi siin ÄA teemades jaganud...

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 13:59:43 vasta tsitaadiga

Helipea sain, aga EP 101 rihma oleks ka vaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 31.10.2013 21:07:52 vasta tsitaadiga

DJDuck kirjutas:
Helipea sain, aga EP 101 rihma oleks ka vaja. thumbs_up.gif

Mõõdud? (mul miskit antiiki kusagil vedeleb)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 15:51:07 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
DJDuck kirjutas:
Helipea sain, aga EP 101 rihma oleks ka vaja. thumbs_up.gif

Mõõdud? (mul miskit antiiki kusagil vedeleb)
Kui rihm kokku vajutada siis 19 cm on pikk. icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 22:12:12 vasta tsitaadiga

xbox360 draivi esipaneel kuluks marjaks 2ra...ja mustad korpuseplastikud...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 01:54:15 vasta tsitaadiga

Rihma sain. Kui kellelgi helikaarte vedeleb siis oleks huvi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 13:59:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

helikaarte

milliseid või mille jaoks? isa/pci..?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 20:09:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks mulle tallinnas, mustakas, kristiine, õika kandis anda kruve arvutikomplekti kokkupanekuks. Vaja Hdd, romi jne kinnitamiseks. Ise jagasin mingi aeg kõik arvutiga seonduvad asjad ära ja nüüd hädaldan icon_biggrin.gif
Tuleksin kohe järgi, tel. 56974224
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 20:37:12 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kas keegi saaks mulle tallinnas, mustakas, kristiine, õika kandis anda kruve arvutikomplekti kokkupanekuks. Vaja Hdd, romi jne kinnitamiseks. Ise jagasin mingi aeg kõik arvutiga seonduvad asjad ära ja nüüd hädaldan icon_biggrin.gif
Tuleksin kohe järgi, tel. 56974224

Midagi leiaks. ~100tk vms. beer_yum.gif icon_razz.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 21:26:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

helikaarte

milliseid või mille jaoks? isa/pci..?
Tegelikult pole oluline kumma jaoks. Mõned kastid on, millel pole emaplaadi peal heli, neile vaja. Osadel kastidel vanad plaadid kus ISA olemas, seega vahet pole eriti.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 21:41:17 vasta tsitaadiga

midagi leiab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 23:14:14 vasta tsitaadiga

Kruvidega sain praeguseks ühelepoole, ega kellelgi nokia 8310 jaoks kõige tavalisemat vana nokia laadijat üle ei ole? Huvitaks ka korpus ja aku, kui kellelgi telo katki ja korpus alles vms.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2013 01:21:15 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kruvidega sain praeguseks ühelepoole, ega kellelgi nokia 8310 jaoks kõige tavalisemat vana nokia laadijat üle ei ole? Huvitaks ka korpus ja aku, kui kellelgi telo katki ja korpus alles vms.

Pean uurima,midagi kindlasti on (mida täpselt,hetkel ei tea),edasi võib suhelda PS teel. icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rvonsaar
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2007




sõnum 05.11.2013 19:15:24 vasta tsitaadiga

Kellelgi DVI Male - HDMI Female adapterit on üle?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 22:12:41 vasta tsitaadiga

kuskil võib-olla , et isegi on. kas need olid need, mis konkreetsete kaartidega kaasa olid pandud?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rvonsaar
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2007




sõnum 05.11.2013 23:42:15 vasta tsitaadiga

Ma ei oska öelda. Võimalik.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 23:49:14 vasta tsitaadiga

rvonsaar kirjutas:
Kellelgi DVI Male - HDMI Female adapterit on üle?


Mul on.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 12:22:43 vasta tsitaadiga

Mingit suvalist usb klaverit ja hiirt oleks soovi icon_smile.gif


Kuna sain huvitava kirja, siis äkki see vastab veel mõnele sapisele inimesele.
ranel kirjutas:
insekas kirjutas:
ranel kirjutas:
Mingit suvalist usb klaverit ja hiirt oleks soovi icon_smile.gif

kle nood "suvalised" ei maksa ju poes enam pea midagi ... milleks siis "kerjata"
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiired/?search=74b9ab52e8f2fad09a94add1566d8fdb
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/?search=907fc724ba21ac26d1306e095942af49

Iff
thumbs_down.gif

recycling. Pealegi need kahele vanemale inimesele, mitte endale. Kord kuus pangas maksete tegemiseks jne. Paar õllet tänutäheks visanud, vanast kolast lahtisaaja õnnelik ja mina ka.
Peaks ju selliseid lambikaid lademetes vedelema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 14:21:04 vasta tsitaadiga

rvonsaar kirjutas:
Kellelgi DVI Male - HDMI Female adapterit on üle?

Sama mure Rakveres icon_sad.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 15:32:51 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Mingit suvalist usb klaverit ja hiirt oleks soovi icon_smile.gif


Kuna sain huvitava kirja, siis äkki see vastab veel mõnele sapisele inimesele.
ranel kirjutas:
insekas kirjutas:
ranel kirjutas:
Mingit suvalist usb klaverit ja hiirt oleks soovi icon_smile.gif

kle nood "suvalised" ei maksa ju poes enam pea midagi ... milleks siis "kerjata"
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiired/?search=74b9ab52e8f2fad09a94add1566d8fdb
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/?search=907fc724ba21ac26d1306e095942af49

Iff
thumbs_down.gif

recycling. Pealegi need kahele vanemale inimesele, mitte endale. Kord kuus pangas maksete tegemiseks jne. Paar õllet tänutäheks visanud, vanast kolast lahtisaaja õnnelik ja mina ka.
Peaks ju selliseid lambikaid lademetes vedelema.

Plaanid jälle tribalit hakata mängima? Siis annaks küll.
OK, nali. Tulen õhtupoole linna, hp klaveri saad. Kui ta tolle v22raka kahe rullikuga hiire üles leian, siis saad hiire ka.
Saab kola vähemaks kodus.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 19:16:29 vasta tsitaadiga

Tuli mõte meedia arvutile optilise seadme sloti autoraadio modida, et siis oleks sisseehitatud võimendus. Kui kellelgi on mingi autoraadio üls siis ma võtaks ära, ei pea olema töökorras, saan ise korda teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 21:58:44 vasta tsitaadiga

keegi tahtis saada CF kaarti koos 256mb pcmcia adapteriga. ma leidsin sellle nüüd üles.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.