|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.10.2013 15:48:45
|
|
|
| Kuidas online's otsida crewd? Või tulebki kõik lehed ükshaaval läbi lapata?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.10.2013 15:52:10
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| ju siis rockstari sisekujundajad ei viitsinud palju vaeva näha |
Eks kallimate hindadega elamised on ikka erinevad, antud juhul sattus sama hinnaklass lihtsalt. Vaeva on Rockstar selle mänguga ikka väga palju näinud...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
06.10.2013 16:14:57
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| Mängu sain sujuvalt jooksma PS3 peal kui keerasin PS3 game settingutest Smoothing: Off ja Scaling: Full HD |
.. ja need settingud peaks ps1 ja ps2 mängude jaoks vaid kehtima
"Game Settings
Adjust settings related to output from PlayStation®2 and PlayStation® format software
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.10.2013 16:16:45
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| Syncmahv kirjutas: |
| Mängu sain sujuvalt jooksma PS3 peal kui keerasin PS3 game settingutest Smoothing: Off ja Scaling: Full HD |
.. ja need settingud peaks ps1 ja ps2 mängude jaoks vaid kehtima
"Game Settings
Adjust settings related to output from PlayStation®2 and PlayStation® format software |
arvan,et neid settinguid vahetades peab usku olema,et gta5 toimima hakkaks
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
06.10.2013 17:13:45
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| pealuu kirjutas: |
| Syncmahv kirjutas: |
| Mängu sain sujuvalt jooksma PS3 peal kui keerasin PS3 game settingutest Smoothing: Off ja Scaling: Full HD |
.. ja need settingud peaks ps1 ja ps2 mängude jaoks vaid kehtima
"Game Settings
Adjust settings related to output from PlayStation®2 and PlayStation® format software |
arvan,et neid settinguid vahetades peab usku olema,et gta5 toimima hakkaks |
platseebo efekt
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.10.2013 21:04:34
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| pealuu kirjutas: |
| Syncmahv kirjutas: |
| Mängu sain sujuvalt jooksma PS3 peal kui keerasin PS3 game settingutest Smoothing: Off ja Scaling: Full HD |
.. ja need settingud peaks ps1 ja ps2 mängude jaoks vaid kehtima
"Game Settings
Adjust settings related to output from PlayStation®2 and PlayStation® format software |
arvan,et neid settinguid vahetades peab usku olema,et gta5 toimima hakkaks |
platseebo efekt |
Kahtlane jah.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
06.10.2013 21:31:45
|
|
|
Mina ei saa siiani multiplayerit kasutada, kas tuleb "The Rockstar cloud servers are..." tekst või jääbki introt laadima
Oh well, eks ma siis jätkan SP-s madistamist ja proovin järgmine nädalavahetus uuesti.
Ahjaa..., SP on siiani 10/10, väga vinge
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MafJose
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2013
|
06.10.2013 22:00:36
|
|
|
Online trikitab jah, eile ja täna sai päeval mõnda aega täitsa ilusti teha kuniks õhtupoole cloud serverid ära kadusid. Need kellel kasutaja kadunud vahepeal, ei soovitaks uut kasutajat teha kuniks cloud serverid tagasi üleval.
Võiks juba veatult see asi töötada, sõpradega päris vägev koos missioone ja võistlusi teha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
06.10.2013 22:36:05
|
|
|
| Cloud serverid maas hetkel?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
06.10.2013 23:25:12
|
|
|
See cloudi teema on vist kuidas kellelgi, mõned saavad probleemideta mängida, teistel aga on probleeme rohkem kui vaja, ja mõni ei saa tutorialistki edasi, ehe näide on Electrical. Loodan, et lähiajal saab rahulikult mängima hakata. Mina igatahes andsin alla ja natuke aega pleissi tööle ei lykka. Usun, et R* saab varsti asja joonde aetud. Kusagil lugesin neil 25k serverit vaja Aga noh raha on, las ostavad siis.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
07.10.2013 15:04:13
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| Kas see probleem eksisteerib endiselt, et play plaati pole mõtet installida? |
See ilmselt jääbki eksisteerima, kuna piirang on ju riistvaraline. Kasuta lihtsalt 16GB USB-pulka ja kõik on hästi.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
07.10.2013 19:15:01
|
|
|
| Hetkel Estonia Crew alt mängin PSN:RSaaremaa
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MafJose
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2013
|
08.10.2013 17:05:59
|
|
|
Täna Online sisse logides ootas huvitav vaatepilt - keegi oli mu garaažis lambist maha koksatud ja raha vedeles maas
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
08.10.2013 18:42:48
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
Küsimus: Kuidas tulistades õlga vahetada? |
Minu teada ei saagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tdoc
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2008
|
08.10.2013 20:15:59
|
|
|
| Endal enam sellist hullu mängimis tuju polegi, kuigi sai alles tellitud Turtlebeach-i headseti. Loodan, et leiab kellegi kellega ka läbi neti mängida ja rääkida saab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
08.10.2013 23:43:53
|
|
|
Kuidas neid missioone üldse teha saab, kas peab kontaktide kõnet ootama või ise helistama?
-Violent Duct (Level 15+, Cash reward - $9,000)
-Meth'd up (Level 7+, Cash Reward - $5,000)
-A Titan of a Job (Level 24+ Cash Reward - $10,000)
-Down the Drain (Cash Reward - $3,000 - $3,500)
-American Cycle (Cash Reward - $6,000)
-Base Invaders (Level 27+, Cash Reward - $25,000)
-Boneyard (Cash Reward - $20,000)
-No Hay Bronca (Level 9+, Cash Reward - $9,000)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
08.10.2013 23:48:43
|
|
|
| Ise helistavad ja ise võid ka
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
09.10.2013 00:16:42
|
|
|
kuda see online on üldse momendil? keegi pole mitu päeva midagi kommenterinud väga selle kohta..
hetkel mul ms goldi pole ja ei plaane enne osta, kui asi töökorras. nv ajal jagas ms tasuta goldi paariks päevaks, siis korra proovisin. esimesel katsetusel jooksis kogu konsool kokku karakterit tehes. teisel päeval katsetasin uuesti, siis sain karakteri tehtud, aga mängu alguses kohe jooksis kogu konsool kokku (ükski nupp ei töötanud ega ka home nuppu all hoides). Suht masendav.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
09.10.2013 00:32:12
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
kuda see online on üldse momendil? keegi pole mitu päeva midagi kommenterinud väga selle kohta..
hetkel mul ms goldi pole ja ei plaane enne osta, kui asi töökorras. nv ajal jagas ms tasuta goldi paariks päevaks, siis korra proovisin. esimesel katsetusel jooksis kogu konsool kokku karakterit tehes. teisel päeval katsetasin uuesti, siis sain karakteri tehtud, aga mängu alguses kohe jooksis kogu konsool kokku (ükski nupp ei töötanud ega ka home nuppu all hoides). Suht masendav. |
Kõik mängivad online'i vist, ehk seetõttu nii vaikseks jäänud. Nüüd peaks see enam-vähem korralikult töötama, nii et kui vähegi huvi ja aega on, siis soovitaks proovida. Ise võtsin spetsiaalselt kuuajalise goldi ja ei kahetse - lisaks SP kampiaaniale on mängu ikka täie raha eest ja 7 euri selle eest välja käia pole ju väga hull...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
09.10.2013 14:23:26
|
|
|
| Tundub, et nende rahaautode röövimisel on mingi bug sees. Olen mõnda juba mitu korda teinud ja mitut erinevat ka. Saan raha kätte. Saan ka politseinikest lahti, aga arvesse need ei lähe mitte kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
09.10.2013 14:49:13
|
|
|
Proovisin ka lõpuks oma sandikäega uuesti mängida, GTA V ikkagi piisav põhjus
Üle kivide-kändude, aga kuidagimoodi õnnestus
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
09.10.2013 17:51:21
|
|
|
Peale uut updatei on selline probleem et kui serverisse sisse saan on server mängijaid täis aga mingi 2 kuni 3 minuti pärast lähevad kõik ühel ajal serverist minema.Sama jama on kui mängin jobe
Ps 3 versioon.
...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
09.10.2013 18:04:34
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| Tundub, et nende rahaautode röövimisel on mingi bug sees. Olen mõnda juba mitu korda teinud ja mitut erinevat ka. Saan raha kätte. Saan ka politseinikest lahti, aga arvesse need ei lähe mitte kuidagi. |
Ise ühe röövisin, lasin ennast ka muidugi õhku , aga kirja läks Social Clubis küll. Ise olen ainult 2 korda neid mapi peale tekkimas näinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FruityLoop
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
09.10.2013 20:10:56
|
|
|
| Ei olnud kursis selle online jamaga ja see Single Player'i savegame on nüüd kadunud, kus story läbi oli. Tegin siis veel teistkorda story lõpusirgele, aga järgmine päev oli ka see savegame kadunud. Ega selline asi võimalik ei ole, et mälupulga kaudu kellegi teise savegame enda konsoolipeal jätkata? Ei ole enam viitsimist storyt kolmas kord läbi teha. Jutt käib siis PS3'st.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.10.2013 21:19:01
|
|
|
Nüüd GTA V müüginumbrite jpm rekorditega ametlikult ka Guinnessi Maailmarekordites.
http://gtaveeb.ee/v/447
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
09.10.2013 21:39:26
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Nüüd GTA V müüginumbrite jpm rekorditega ametlikult ka Guinnessi Maailmarekordites.
http://gtaveeb.ee/v/447 |
tehke parandus, mitte tulu ei teeninud 800+ milli, vaid käive. tulu puhul tähendaks see, et iga eksemplari pealt oleks nad teeninud 72 daala tulu, pane siia juurde veel ka tootmis kulud, transport jne, siis mängu keskmine hind oleks pidanud olema 100 daala kanti.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
09.10.2013 23:55:30
|
|
|
Pigem peetakse revenue all silmas käivet, mitte konkreetset tulu. Arvutuste kohapealt oleks kasum konkreetselt müstiline ja mängu keskmine hind samamoodi way too much. kahtlen et nende marginalid on nii kõrged, et teenivad 72 daala per mäng. Pigem 72 daala on keskmine mängu hind (tava versioonid, specialid ja CE-d kokku).
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
10.10.2013 14:44:09
|
|
|
See on selle hind, et public betat R ei harrasta. Mäng tulebki pmst beetas välja ja jooksu pealt tehakse parandusi. Peded
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.10.2013 14:47:53
|
|
|
esimene kuu ongi public beta
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
11.10.2013 16:40:38
|
|
|
Niih, ostsin ka xboxi ära ja V-e. kuidas selle onlinega asi oli? Mingid klubid olevat olnud ja asjad. Kuidas see liitumine käib ja kuhu liituda? Suht võhik selle konsooli asjaga, ärge nuga selga kohe taguge.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
11.10.2013 17:03:58
|
|
|
| danny kirjutas: |
Niih, ostsin ka xboxi ära ja V-e. kuidas selle onlinega asi oli? Mingid klubid olevat olnud ja asjad. Kuidas see liitumine käib ja kuhu liituda? Suht võhik selle konsooli asjaga, ärge nuga selga kohe taguge.  |
Teed omale XBOXi kasutaja, siis teed sellele kasutajale XBOX Live Gold (saad valida mitme kuu kaupa, 3 kuud oli ca 15eur) ja GTA V käima pannes saad valida kas Story mode või Online. Ongi kogu tarkus
http://www.xbox.com/en-US/live/
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
11.10.2013 21:20:07
|
|
|
Story on 62% tehtud ja jube koblakas on ees.....
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
12.10.2013 01:32:56
|
|
|
Käisin Buzzardiga linna peal niisama teisi nottimas ja ajasin bountysi taga. Kui hiljem ühe bounty koos autoga õhku lasin oligi tulemus käes.
Muud ei ole kui ei saa crewga mängida, Bad Sport lobbisy paistab olevat palju,et mäng seisma ei jää.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
12.10.2013 02:02:09
|
|
|
sain ka siis lõpuks 100% mängu tehtud. hea tunne kohe muud "boonust" ei märganud selle eest, kui et sain 100G juurde lihtsalt (xbox).
Huvitav aga oleks teada, kes kui palju max kiirust kätte saanud on? Näha saab siis social clubist.
Endal Franklin ja Adderiga - 246 mph
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
12.10.2013 03:20:34
|
|
|
Mehed, mehed.. Live konto on ajast kui tuli GTAIV konsoolid, et sellega on kõik OK (ka Gold olemas)....nii..peale minu tehtud postitust eila peale lõunat olen aru saanud, et SC ja MS kontod saab liita jne jne. AGA kes on need mängijad kes otsustavad, et sa oled kikitud???? Pole nagu paha teinud, lihtsalt kaltsukas uut nife pusa ostmas mis alles turule tulnud ja "kicked"
// Oli siin HV-s ka X-si usertagid, aga ei leia teemat, võiks keegi olla, kuna enda tuttavad on offline gamesis..äkki???
Ja ma mõtlesin, et tean kõike aTafk, konsool, vot see on pähkel...
ahjaa.. ja xtag: TambetH
To j2mm miks teie kamp on parem kui Estonia? Küsin kuna ei tea, mitte, et teid on 4x vähem
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.10.2013 16:52:40
|
|
|
| Kris82 kirjutas: |
Story on 62% tehtud ja jube koblakas on ees.....  |
Kohe peaks läbi ka saama
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
12.10.2013 18:48:28
|
|
|
Kas tõesti keegi oli nii naiivne, et arvas, et kõik missioonid on erinevad? Pange aga nii edasi, ehk tõuseb ka pensionisammas.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
12.10.2013 18:51:05
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Kas tõesti keegi oli nii naiivne, et arvas, et kõik missioonid on erinevad? Pange aga nii edasi, ehk tõuseb ka pensionisammas.  |
Tundub jah, et mõned lootsid mingi 700 erinevat Heist'i saada.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
12.10.2013 18:52:05
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Kas tõesti keegi oli nii naiivne, et arvas, et kõik missioonid on erinevad? Pange aga nii edasi, ehk tõuseb ka pensionisammas.  |
Ei arvanudki, et koguaeg saab uusi missioone teha, aga et on kokku ainult 70+ erinevat on küll pettumus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
12.10.2013 19:51:57
|
|
|
| danny kirjutas: |
To j2mm miks teie kamp on parem kui Estonia? Küsin kuna ei tea, mitte, et teid on 4x vähem  |
Ei ole parem, gtaveeb crew puhul on tegemist kommuuniga: www.gtaveeb.ee
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|