Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 13:21:45 vasta tsitaadiga

life serverid võtavad hoogu alles, arvan.
siin on mõned mis gametrackerist leidsin:
http://www.gametracker.com/search/arma3/?query=life
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.09.2013 15:50:25 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kas RP servusi ka juba liigub? Ehk siis nii sõjateemalised kui ka rohkem tavaelulisemad.

Eks ikka liigub. Ma hakkan täna otsima kus rp serveris elama hakkan

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 18:21:44 vasta tsitaadiga

Võtsin Vsync maha ja +20fps. Tundub, et ei peagi rauda uuendama hakkama. MP samas ikka enamus ajast alla 20fps.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 18:37:24 vasta tsitaadiga

Hind juba 44€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 19:28:57 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Võtsin Vsync maha ja +20fps. Tundub, et ei peagi rauda uuendama hakkama. MP samas ikka enamus ajast alla 20fps.

~20fps pole ju sellise mängu puhul eriti mängitav, või olen ma ainus, kes ei suuda nii?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 19:34:42 vasta tsitaadiga

Ma arvan ta mõtles +20 fps mitte lihtsalt 20 fps ikka icon_smile.gif
Endale ka aitas VSYNC maha keeramine korralikult.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 19:36:02 vasta tsitaadiga

Selgelt ju kirjas, et multiplayeris 20fps vaid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 19:43:12 vasta tsitaadiga

valige servereid, sellest oleneb ka MP FPS. ülekoormatud server = madal FPS, täpselt nagu arma2-s.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.09.2013 19:47:16 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
valige servereid, sellest oleneb ka MP FPS. ülekoormatud server = madal FPS, täpselt nagu arma2-s.


Imo vägagi palju oleneb serverist. Halvasti kirjutatud skriptid jms kalavad ära kõigi fps'i.
SP on 60, MP's on madalamatel settingutel heal päeval 30...

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 20:01:24 vasta tsitaadiga

MP jah fps kõigest 20, kohati eraldatumates kohtades kuni 27 ning tõesti, pole eriti mängitav. SP-s showcaseid fps 30-60, editoris rohkem. Siin tundub, et ssd ketta ja 4670k prosega saaks korraliku stabiilse fps-i, jättes gpu muutmata.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.09.2013 20:03:46 vasta tsitaadiga

Mingi kuradima zombie server ka juba üleval
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 21:06:28 vasta tsitaadiga

Mis värk nende sätetega on? AA põhjas ja disabled ei tee mingit vahet FPSis, samuti low/ultra shadow ning reso muutmine ka ei muuda fpsi. Kas asi võib arvutis olla?
i5-3570
Gtx 660 ti 3gb
8 gb 1600 mhz
Windows 7 64 bit
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 21:30:44 vasta tsitaadiga

Asi ei ole arvutis. Eelmise armaga oli sama teema. Keeruline mootor lihtsalt. Video teda väga ei koti, a cpu-d meeldib küll piinata.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 22:53:48 vasta tsitaadiga

Arma 2 vähemalt oli nii, kui graafika säte oli madalamal kui HIGH, siis konkreetne parameeter jäi cpu majandada. Kui oli HIGH või kõrgem siis tegeles sellega GPU...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 00:00:51 vasta tsitaadiga

http://www.pcgameshardware.de/Arma-3-PC-236876/Specials/Arma-3-Technik-Test-1087829/#a5
standard vs ultra ca 2x fps vahe, aga 20fps i7-3770k/gtx780-ga paneb okse.gif.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.09.2013 19:38:39 vasta tsitaadiga

MP on mingeid idikaid täis.COD ja BF4võiks juba välja tulla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:46:06 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
MP on mingeid idikaid täis.

Vastad oma veale ise ju.
-Kaivo- kirjutas:
COD ja BF4võiks juba välja tulla.


Arma on täiesti erinev mingist CoD ja BF shooterist, tegu eelkõige simulaatori, mitte arcade mänguga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 20:13:39 vasta tsitaadiga

Sattusin serverisse, kus fps oli 40 kandis enamus aja icon_eek.gif Ja siis muidugi mingi urood hakkas baasis paugutama.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 20:19:07 vasta tsitaadiga

Arma 3 Wasteland @ Startis olin ikka 60+fps ei saa kurta..
Loodan et optimeerivad ja kirjutavad paremaid koode thumbs_up.gif

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.09.2013 01:41:09 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
MP on mingeid idikaid täis.

Vastad oma veale ise ju.
-Kaivo- kirjutas:
COD ja BF4võiks juba välja tulla.


Arma on täiesti erinev mingist CoD ja BF shooterist, tegu eelkõige simulaatori, mitte arcade mänguga.

Ses mõttes, et siis läheb kahtlast kontinkenti vähemaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 01:42:53 vasta tsitaadiga

Kui keegi leiab normaalse fps-iga serveri, võiks siia selle aadressi panna. Ise ainult ühe korra sellisesse sattunud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 11:12:31 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kui keegi leiab normaalse fps-iga serveri, võiks siia selle aadressi panna. Ise ainult ühe korra sellisesse sattunud.

http://www.gametracker.com/server_info/64.120.44.194:2426/
Alguses oli üpris jube, kuid eile tuli esimene FPS fix ning +10 kaadrit nagu naksti. Täna peaks tulema veel FPS fix ja class update.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 14:03:18 vasta tsitaadiga

Eile sattusin ka ühte normaalsesse, kuid ei leidnud hiljem sellist kohta nagu "favorites" Coopi mängin põhiliselt.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:36:32 vasta tsitaadiga

FPSi parandab ka Vsycni maha keeramine, ise sain +10 kaadrit sellega MPs.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:53:46 vasta tsitaadiga

Mul ei taha enam üldse serverlistis pingi näidata ja leiab suht vähe servereid. Väga toores on mäng ikka.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 23:43:18 vasta tsitaadiga

lol @ dslyecxi:

Link


E: päris huvitav idee:

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 00:20:14 vasta tsitaadiga

See pole veel kõik..
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 15:59:48 vasta tsitaadiga

uav/droonide võimalustest:

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 16:20:10 vasta tsitaadiga

Q9550 3,6ghz pealt I5 3570k peale ning 4gb ddr 2 asemel 8gb ddr 3. Samade sätetega helicopter showcase fps 30-40 pealt 70-80 peale. Video jäi samaks, vana hd 5850
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 20:52:13 vasta tsitaadiga

Läksin mängu, kohe MPsse, ilma ühegi eelnevad ARMA kogemuseta, ja kohe mitte kottigi ei saanud aru. Meenutas natuke ehk Planetside'i

Aga igatahes, mõni maarjamaalane ka seda mängib? Võiks ju koos.... VMT teemat ei leidnud, ei hakanud tegema praegu ka

PS: Ostsin 15€ga, siis see mäng pole minu jaoks ligia kallis

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.09.2013 20:53:09 vasta tsitaadiga

MP on suhtkoht igav hetkel. Coop missioonide järgi karjub asi jubedalt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 21:04:58 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, sa mõtled suurte gruppidega co-op? väikseid co-op missioone on juba mänguga kaasaski päris mitu tk.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.09.2013 21:14:21 vasta tsitaadiga

Workshopist peaks nii mõnegi co-op missioni leidma icon_rolleyes.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 02:01:12 vasta tsitaadiga

No ütleme, et kuna ma olen selline inimene, kes üleüldse mingeid SP mänge ei mängi, siis ootan ikka MP-kogukonna arenemist
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 10:02:08 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
No ütleme, et kuna ma olen selline inimene, kes üleüldse mingeid SP mänge ei mängi, siis ootan ikka MP-kogukonna arenemist


Multiplayeritest on ArmA kogukond kül üks abivalmivamaid ja paremaid kogukondi. Lähed suvalisse serverisse ja ikka leidub keegi, kes sind aidata/seletada viitsib.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 24.09.2013 10:07:01 vasta tsitaadiga

arma MP kogukonna kohta vb kommentaariks, et rahvas on koondunud mingitesse oma gruppidesse ja kui sa sealt mängu nimekirjast mingi lambi serveri valid, siis võib nii mõnelgi korral päris ämbrisse astuda.
Vähemalt ma olen sellest asjast selliselt aru saanud. Hea näide vb on see http://dslyecxi.com/shacktac_wp/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernitz
HV vaatleja
Ernitz

liitunud: 15.04.2006




sõnum 24.09.2013 14:56:03 vasta tsitaadiga

Lauri23 - Kuidas sul MP fps paranes, näiteks Altise peal?
_________________
They want war? Lets give them one!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 15:00:41 vasta tsitaadiga

Käisin ainult ühes serveris proovimas, 40 inimese coop. Varasemalt oli fps seal ~20, nüüd 40 normali peal. High peal 30-40 peal. Varem ma nii kõrgeid fps numbreid ei näinud mp-s. Mäng oli igatahes palju sujuvam ja täitsa mängitav, seega ei jookse veel uut videokaarti ka ostma ning ootan uued amd kaardid ära. Täna õhtul proovin veel teisi servereid.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 24.09.2013 15:16:48 vasta tsitaadiga

Keegi miskeid mode ka kasutab? Huvitab just coop poole pealt asjalikud lisad.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 17:31:52 vasta tsitaadiga

MorroW, SThud oli päris hea asi.
http://www.armaholic.com/page.php?id=18949
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 18:24:59 vasta tsitaadiga

Tänane update oli 997.3MB. Peab uurima thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 18:30:59 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
Tänane update oli 997.3MB. Peab uurima thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Changelog
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 18:59:04 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2013/09/28/the-10-best-arma-3-mods-and-missions-so-far/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 07:28:36 vasta tsitaadiga

Peab ütlema et suht igavaks mäng muutunud. Siia maani pole suudetud mängu normaalseid hävitajaid panna ega ka campaigni. Map on ka võrreldes Chernarusiga ikka väga lamp. Suur küll aga igav kõrb. Arma 2 läheb siia maani paremini peale.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 11:33:40 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Peab ütlema et suht igavaks mäng muutunud. Siia maani pole suudetud mängu normaalseid hävitajaid panna

arma2-s oli hävitajate valik üpriski lai, kuid need leidsid haruharva kasutust, kui üldse. hävitajatega missioonid ei olnud väga populaarsed.
kui uus campaign seda ette näeb, küll siis ka uusi lennukeid tuleb. bohemia juba teatas, et nad töötavad ka uute masinate kallal.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 30.09.2013 12:37:52 vasta tsitaadiga

Mis neil praegusel kahel lennukil siis viga on icon_biggrin.gif minu arust päris hästi lendavad. Lennukiiruse ja kaardi suuruse suhted tunduvad enam-vähem isegi paigas olema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 15:00:23 vasta tsitaadiga

Kuna ma olen ka väga palju arma2s lennanud(päris armas, mitte dayz), eriti A10ga. Siis jah kui vaadata arma3 õhuväge, siis on naeruväärne ju icon_biggrin.gif
Loodan, et asja parandatakse ikkagi. See A143 CAS variant tundub kah suht hale, see 20mm laseks nagu herneid icon_biggrin.gif Kus on A10 ahh ? icon_lol.gif
Ja nagu ka relvahelid, tunduvad ka A143 helid nagu mingilt mänguasjalt võetud thumbs_down.gif
Vähemalt see heli probleem peaks olema community poolt lahendatav thumbs_up.gif Visuaalse poole pealt muidugi kurta ei saa ,edasiminek on märgatav.
Igaljuhul, ootan rohkem masinaid ja JSRS soundmodi thumbs_up.gif icon_lol.gif
Ahh ja tankid on kah naljakad, ei saa väikeset prügihunnikust üle icon_exclaim.gif Lisaks tundub, et tank laseb samuti herneid(visuaalselt vähemalt)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 14:19:29 vasta tsitaadiga

Kuidas nende zombie modidega üldse on ning, kas keegi neid mängib ka?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 07.10.2013 22:13:46 vasta tsitaadiga

otsi googlest arma 3 dead nation lae alla ja mängi...........ise vahelduseks mängin ka deadnation.eu EU2 altis serveris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 17:36:04 vasta tsitaadiga

Esimene kampaania episood tuleb välja 31 oktoober! thumbs_up.gif
http://www.arma3.com/news/first-campaign-episode-for-arma-3-available-on-october-31#.Ula62VBblr0
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.