Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 17:02:58 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
videokaarti pole tarvis ? vöib jääb onboard piisavaks

Ptüi jäi link uuendamata. https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcfJDQAgDAOwlZr0gND996KIl2WoiodNSHHQdM3RK0PfNDxXRI7b3OsJysYL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 17:04:44 vasta tsitaadiga

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcfBEQAgCAOwlaQULLr%2FXsL5ygWexWMX5FKb8phvUDGy5K3M6stA%2BwA%3D

Kui välised HDDd olemas siis võta suurem SSD.
1.35v CL8 mälud on odavamad.
PSU on overkill GTX760 + i5 komplektile (foorumist saad GTX760 hinnaga uue/uueväärse HD7970)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 17:11:51 vasta tsitaadiga

pluss vaadata parem mingit Seasonicu toiteplokki, peaks olema pisut usaldusväärsem ..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 17:14:19 vasta tsitaadiga

Jep. Viis või seitse aastat garantiid on alati hää.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 17:22:27 vasta tsitaadiga

Pealegi enda sarnasele komplektile sai ka täismodulaarne Seasonic vaadatud, 520W ja vöin ka öelda, et senini köige vaiksem toiteplokk, mis ma olen omanud. Täissuuruses arvuti on idle's sama vaikne, kui läppar (kuna SSD asendab HDD ja optiline seade puudub. Suuremate andmete jaoks saab NAS üles seatud)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 30.09.2013 21:36:08 vasta tsitaadiga

Kuna ei ole enam tükimat aega tegelenud tehnika maailmaga, siis vajab miski vahetust vms?
Endale lükkaks midagi sellist kokku aga targemate nõuanded on alati oodatud.

Mobo : http://www.1a.ee/arvutikomponendid/emaplaadid/msi_970ag43
Cpu : http://www.1a.ee/arvutikomponendid/protsessorid/amd_fxseries_fx6350_sam3_box_fd6350frhkbox
Ram : http://www.1a.ee/arvutikomponendid/ram_flash_malu/crucial_ballistix_8gb_ddr3_pc312800_cl9_kit_of_2_bls2cp4g3d1609ds1s00ceu
Gpu : http://www.1a.ee/arvutikomponendid/videokaardid/sapphire_amdati_radeon_hd7950_3gb_gddr5_pcie_111961920g
Psu : http://www.1a.ee/arvutikomponendid/toiteplokid/cooler_master_atx_23_thunder_700w

HDD ja Case'i pole vaja,sest need leiab niisamagi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 17:03:10 vasta tsitaadiga

Sõber hakkab endale uut arvutit vaatama, oleks vaja ainult kasti ja 500-600 eurot (ehk siis 600 on max piir).
Pole ise väga arvutimaailmaga kursis viimasel ajal, seega oleksin soovituste eest tänulik.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 23:28:39 vasta tsitaadiga

warkriss, peamiselt mängimiseks?
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 07:35:00 vasta tsitaadiga

Kuna videokaartide numbrid on minujaoks juba nii segased siis küsin, mida võiks soovitada meeidakeskusesse, ei pea olema väga high end kuid vahest sooviks ehk midagi ikka mängida PES näiteks (reso ju maks aint FULL HD). Olulised on HDMi otsade (1-2) olemasolu ja vaikne (soovitavalt passiivne) jahutus. Kuna ehk kunagi tekib veel soov linuxiga pusida, siis kas peaks eelistma nVIDIA't driverite osas AMD'le?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:22:35 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
warkriss, peamiselt mängimiseks?

just

E: proovisin siis ise midagi meisterdada

MSI GTX760 2GB GDDR5 GAMING PCIE16 TWIN FROZR IV http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/75613
MSI 970A-G43, 970, DualDDR3-1866, 6xSATA3, RAID, GBLAN, ATX http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid/9675
Kingston DDR3 HyperX Beast 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 1.65V http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile/10836
WD HDD SATA 1TB 6GB/S 64MB/WD10EZRX WDC http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/20888
Corsair Gaming Series™ GS600 - 600 Watt 80 PLUS® Bronze Certified / LED (CP-9020063-EU) http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/37847
Xigmatek Asgard Pro Midi-Tower - schwarz http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused-Ilma-toiteplokita-ATX-korpused/32631

Kokku: 522.6€

On midagi paremat sinna surada? Hinnapiir 500-600eur, läheb sõbrale mängimise eesmärgil (optilise võtab vanalt arvutilt)

Praeguse ülejäägi eest oleks vist mõtet mingi protsessori jahutaja võtta?
[/url]
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:32:28 vasta tsitaadiga

warkriss, protsessor on puudu ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:48:57 vasta tsitaadiga

Jäi märkamata jah. Olin alguses arvestanud sellega:

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/fx-6300/AMD-FX-6300-socket-AM3-64bit-35GHz-95W-cache-14MB-BOX-8291

Kui 20 eurot nüüd korpuse ja toite pealt maha kärpida, kuidas siis tundub?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:54:03 vasta tsitaadiga

warkriss, võta seasonicu toide ja normaalsed ramid. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 18:39:23 vasta tsitaadiga

Kuidas selline tundub?
MSI GTX760 2GB GDDR5 GAMING PCIE16 TWIN FROZR IV http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/75613
MSI 970A-G43, 970, DualDDR3-1866, 6xSATA3, RAID, GBLAN, ATX http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid/9675
Kingston DDR3 HyperX Beast 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 1.65V http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile/10836
WD HDD SATA 1TB 6GB/S 64MB/WD10EZRX WDC http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/20888
AMD FX-6300 http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/fx-6300/AMD-FX-6300-socket-AM3-64bit-35GHz-95W-cache-14MB-BOX-8291
Tacens case http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused/11447
Cooler master 600w http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/63374

Hind 599.65€ icon_biggrin.gif

E: või tuleks mälud odavamate vastu vahetada ja eelmises postis olev toide võtta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 18:52:49 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/184162/ toiteks.
mäludeks soovitaks võtta tavalised mälud. need on overpriced ja lisaks kõrge voldiga. milleks? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 19:29:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/184162/ toiteks.
mäludeks soovitaks võtta tavalised mälud. need on overpriced ja lisaks kõrge voldiga. milleks? icon_biggrin.gif


Selline siis?


Crucial 8GB ram link
Seasonic 620w bronze http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/39322
MSI GTX760 2GB GDDR5 GAMING PCIE16 TWIN FROZR IV http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/75613
MSI 970A-G43, 970, DualDDR3-1866, 6xSATA3, RAID, GBLAN, ATX http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid/9675
WD HDD SATA 1TB 6GB/S 64MB/WD10EZRX WDC http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/20888
AMD FX-6300 http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/fx-6300/AMD-FX-6300-socket-AM3-64bit-35GHz-95W-cache-14MB-BOX-8291
Tacens case http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused/11447
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 20:04:15 vasta tsitaadiga

ot:
täitsa pekkis, kui kalliks RAMid läinud on icon_eek.gif
mäletan, kui aasta alguses veel omale 2x4GB 1600MHz C9 Kingston Genesised neljakümbi eest ostsin icon_neutral.gif
vähemalt saab kasumiga maha müüa icon_lol.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 21:54:45 vasta tsitaadiga

warkriss

CPU - FX-6300
MoBo - Asus M5A97 R2.0
GPU - MSI GTX 760 TFIV
Mem - 8GB Crucial 1600
HDD - 1TB WD10EZEX
PSU - Corsair CX500
Case - CM Elite 371
Kokku: ~605€

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 22:18:18 vasta tsitaadiga

Mõni eur juurde ja 1.35v CL9 mälu - link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 13:56:45 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
warkriss

CPU - FX-6300
MoBo - Asus M5A97 R2.0
GPU - MSI GTX 760 TFIV
Mem - 8GB Crucial 1600
HDD - 1TB WD10EZEX
PSU - Corsair CX500
Case - CM Elite 371
Kokku: ~605€


Tänud!
Kas see mobo muidu on siis minu pakutust palju parem? Selels suhtes, et 20eur kallim, võibolla oleks selle raha eest mõtet hoopis prose jahutus võtta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 16:42:39 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
UrmoZ kirjutas:
warkriss

CPU - FX-6300
MoBo - Asus M5A97 R2.0
GPU - MSI GTX 760 TFIV
Mem - 8GB Crucial 1600
HDD - 1TB WD10EZEX
PSU - Corsair CX500
Case - CM Elite 371
Kokku: ~605€


Tänud!
Kas see mobo muidu on siis minu pakutust palju parem? Selels suhtes, et 20eur kallim, võibolla oleks selle raha eest mõtet hoopis prose jahutus võtta?

jah, on parem küll.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 04.10.2013 15:39:15 vasta tsitaadiga

Oleks tarvis mälupulka (16-32GB), millele saab partitsioone luua. Lugemiskiirus võiks ka viisakas olla, kuna peamiselt hakatakse sealt andmeid lugema, kirjutamist tuleb vähem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 18:57:57 vasta tsitaadiga

Q., Hinnapiir?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 05.10.2013 17:12:35 vasta tsitaadiga

Oleks hea, kui jääks umbes 40-50€ kanti, aga vaatan üle kõik variandid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 17:53:40 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Oleks hea, kui jääks umbes 40-50€ kanti, aga vaatan üle kõik variandid.

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MALUKAARDID-jms-USB-malupulgad220/SanDisk-Flashdrive-Cruzer-Extreme-32GB-USB3-Speed-190-110MBs-68406

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 18:05:31 vasta tsitaadiga

64GB Adata N005 PRO 64GB 57€ USB3,koos postiga 180/50
Adata N005 pro 32GB USB3, 35€ koos postiga 180/90

Ma ei leia et 32GB pulga eest 50€ eriti mõistlik oleks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 20:40:05 vasta tsitaadiga

Tegu ühe kiireima pulgaga hetkel. Eriti väikeste failide kirjutamises. Kasutaja küll tahtis lugemist, aga on hea kui asjad on tasakaalus.
Pealegi 200+ lugemine on päris hea thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.10.2013 20:48:53 vasta tsitaadiga

32GB variandil ei ole 200+ lugemine.



Aga A-Datast on kiirem ikka. Ja saab Eestist tellides paari päevaga kätte.
Amazonist tuleb kõige varem nädalaga.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 20:49:24 vasta tsitaadiga

on ka vahest amazonist 2 päevaga tulnud aga see suht erand
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 20:56:50 vasta tsitaadiga

Korraliku kontrolleriga saab ka 270 kätte. http://www.everythingusb.com/sandisk-extreme-usb-3.0-flash-drive-21622.html
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aigarr
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 21:25:51 vasta tsitaadiga

Soovitage uut läpakat, garantiiga max 400 EUR-i.
15,6'+
Kasutamine kodune, internet, andmetöötlusprogrammid, videod. Samuti ei saa mainimata jätta mängud.
HP ja fujitsu siemens on no-go.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 23:30:11 vasta tsitaadiga

Njah poodi väga asja ei ole aga foorumis midagi ikka liigub.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=584885

poa hinna korral peaksid kuskilt 50€ juurde nokitsema ja siis on päris OK pill.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sülearvutid/S%C3%BClearvutid/?search=f6a7237c2f4f91c11b0e570f3345204a
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:56:44 vasta tsitaadiga

Selle raha eest mõelda pigem lauaarvuti peale.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aigarr
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 22:08:00 vasta tsitaadiga

Milline oleks kõige parem videokaart GIGABYTE - Motherboard - Socket 775 - GA-EG41MF-US2H plaadile.

Mis hinnavahemik ja kui mõttekas ost?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 22:43:45 vasta tsitaadiga

aigarr, videokaardi valik oleneb protsessorist, ramis ja muust.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aigarr
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 22:51:08 vasta tsitaadiga

Mis andmeid on sulle vaja, et oskaksid soovitada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 22:56:09 vasta tsitaadiga

aigarr, oleneb ka prosest ja mälu võiks vähemalt 4GB olla. Hetkel peaks Core 2 Duo E8xxx/Quad veel täitsa okeilt mänge vedama, sest võrrledes ~5a taguste aegadega on uuemates mängudes videokaardi olulisus suurenenud ja prose oma kahanenud. Videokaardiks pakuks, et kasutatult Radeon HD58xx või uuena HD7770, üle selle nagu väga mõistlik ei tundu midagi soetada nii vana platvormi peale. Kui varsti plaanis ka ülejäänud arvutit uuendada, siis võtaks isegi kallima kaardi(GTX 650 Ti Boost->GTX 660 OC->GTX 760), kui eelarve ja toiteplokk lubavad. Võimalik, et hetkel sa kallima kaardiga ei saa rohkem fps-e juurde, aga saad kasutada suuremat resolutsiooni ja rohkem silmailu seadeid lubada.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 00:34:25 vasta tsitaadiga

aigarr, eelarve, monitori resolutsioon (millega mängid), protsessori mudel?
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 00:48:06 vasta tsitaadiga

Protsessor mängudes teisejärguline, kui eesmärk 1080p täisgraafikaga siis kõrgel taktil C2D/C2Q veab rahulikult HD7970'ga mängud välja.

SSD ja 8Gb mälu on abiks alati.

http://www.anandtech.com/show/7189/choosing-a-gaming-cpu-september-2013 suht põhjalik analüüs CPU vaatepunktist.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 11:19:23 vasta tsitaadiga

Mis andmeid peaks videokaardi valimisel vaatama? Nvidia kaartidel on üldiselt memory bus väiksem kui AMD-l, aga suurem peaks tähendama, et on kiirem andmevahetus? Või on tehnoloogiad erinevad ja ei saa sellejärgi päris vaadata? Või kui on nvidial memory clock kiirem, siis teeb see AMD-ga võrdeks, kuna neil clock üldiselt väiksem?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 11:41:48 vasta tsitaadiga

Kumb on parem, Audi või BMW? Mõlemad on autod aga üks on ühest, teine teisest tehasest. Samas sõidavad mõlemad. Ja hinnad on ka võrreldavatel mudelitel samad.

Ideeliselt vahet ei ole.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 11:56:05 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kumb on parem, Audi või BMW? Mõlemad on autod aga üks on ühest, teine teisest tehasest. Samas sõidavad mõlemad. Ja hinnad on ka võrreldavatel mudelitel samad.

Ideeliselt vahet ei ole.

Ma saan aru, et ühele ema, teisele tütar, aga mu küsimuse mõte polnud päris see. Mida ma siis auto juures vaatama pean, ühel on kw suurem, teisel pöördemoment, kumb see paremaks teeb. Pigem tahaks lihtsat eesti keelset seletus, mida need erinevad memory ja muud mõisted tähendavad. Pole ju nii, et mida suurem number seda parem?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 12:06:50 vasta tsitaadiga

kW ja väände - ehk tegelike tulemuste kohta saad infot kui loed erinevate kaartide ülevaateid ja võrdlusteste. Ametlikud väljatoodud andmed mälu hulga, mälu ribalaiuse, kiiruse vms kohta ei näita alati kumb kiirem ja parem on.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 12:22:08 vasta tsitaadiga

kasutaja01, erinevate kaartide vahe tuleb kaardi kasutusalast.. üldiselt tuleks vaadata eelarvet ja selle järgi orienteeruda läbi review'de.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võhik2222
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2013




sõnum 10.10.2013 01:58:31 vasta tsitaadiga

Tervist!

Sooviksin osta uut lauaarvutit, mis veaks vabalt välja kõik uuemad mängud. Äkki oleksite nii lahked ja aitaksite valikul, kuna ise väga ei jaga arvutimaailma asju. Hinnapiiriks võiks olla umbes 1000€. Ise hetkel mõtlen selle ostmisele http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9910&ItemID=9910-1668 et kas oleks tark ost või saab selle raha eest või isegi odavamalt veel võimsama?

Suured tänud ette juba!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 03:21:53 vasta tsitaadiga

võhik2222, Ei see pole just teab mis hea valik: Protsessor on mõttetult kallis selle jõudluse eest mida see pakub. Emaplaadi kiibistik pole nii hea kui võiks olla. Ainult üks 7950 selle raha eest on vähe. Puudub SSD ja DVD kirjutaja on minevik, ega tohikski kaasas olla. Korpuse saaks kah kindlasti parema. Olen 100% kindel, et siin pantakse sulle hulga parem kast sama raha eest kokku.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võhik2222
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2013




sõnum 10.10.2013 08:49:24 vasta tsitaadiga

Selge, tänud, eks jään ootama siis soovitust targemaks ostuks, aga mis muidu sellest arvate? http://lauaarvutid.ee/I-G-I7-116-1555
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 09:40:21 vasta tsitaadiga

võhik2222, See on veidi normaalsem juba, kuigi emaplaadi pealt on jälle koonerdatud. Eriti naljakas on veel see, et K prose on istutatud H81 säästuplaadi peale kus tema ülekiirendamise võimalused väga piiratud on. Parem siis juba mitte K prose sinna panna. Jällegi puudub SSD ja jällegi on kaasas DVD kirjutaja. Samamoodi võiks graafika parem olla selle raha eest.

EDIT:

Näiteks sellise panin kokku kiiresti:
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcrRDQAgCAPRlUCwFN1%2FL2n8esnlvOk4fleAHEGLkJ2QNd3kTvDb%2Bqs8e3w%3D

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 14:32:56 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif, ainuke asi, et ehk huviline ei ole ülekiirendamisest tegelikult huvitatud. Mitte-K prose ning sellest tulenevalt odavam, aga mitte vähem kvaliteetne emaplaat ja eelneva arvelt siis parem video?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 15:02:43 vasta tsitaadiga

jep, pigem mitte k prose, korralik mobo (featurid samad umbes mis z mobol) ja parem videokaart. või suurem ssd.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.