Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 08:18:51 vasta tsitaadiga

Mis on selle eelis spotify premiumi ees? Peale piramise muidugi.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 13:18:23 vasta tsitaadiga

Soovitage palun e-ink e-lugerile veebilehitsejat, milles oleks võimalik maha keerata igasugu vilkuvad vidinad (s.h ka näiteks GIF-id?).
Võib-olla näiteks nii, et kui on leheküljel mingi banner või pilt, mis peaks vilkuma, siis alguses lehitseja kuvab seda pildina ning kui sõrmega sinna peale vajutad, siis hakkab vilkuma.

Hetkel kasutan Opera Mini ning pildid on üldse ära keelatud, aga see pole vist hea lahendus, äkki on midagi paremat icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 13:23:33 vasta tsitaadiga

Millised eInk lugeril on android OS? Ostaks omalegi hea hinna korral.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 20:16:46 vasta tsitaadiga

Endal on Nook Simple Touch. Rootitud ning Moon+ app peale visatud ja töötab ilusasti.
Nüüd otsin korralikku lehitsejat ja võib-olla ka ilma visuaalsusteta "launcher"-it icon_smile.gif

Ostsin eBay-st, koos transpordiga mingi 50-55€ ning kaaned juurde ~5€. Rootimine annab konkreetsele lugerile tohutult võimalusi juurde ja teeb arvatavasti teistele lihtsamatele lugeritele silmad ette (ilma taustavalguseta, 3G-ta jms). Rootimine oli ka suhteliselt lihtne - vajas ainult veidi taipu ja SDkaardi lugejaga arvutit.

EDIT: Kui ma ei eksi, siis mingisugused Sony omad peaksid ka olema Androidi OS-iga. Nende häkkimise/rootimise kohapealt ei oska kaasa rääkida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 16:06:31 vasta tsitaadiga

Mis oleks hea ja turvaline antiviirus nutitelefonile?
Endale jäid silma Avast, Lookout Security ja Kaspersky.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 16:08:30 vasta tsitaadiga

Kui sul on tõesti tarvis nutitelefonil viirusetõrjet kasutada, oleks ilmselt aeg mõelda lihtsama telefoni ostmisele.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 16:14:27 vasta tsitaadiga

ise algusest peale kasutanud Avasti, aga nüüd kõik muu sest välja lülitud peale Anti-Thefti.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 16:56:20 vasta tsitaadiga

Soovitan samuti Avastit, aga pidevalt viirusetõrjet sees hoides ole valmis, et telefoni aku väheneb tohutul kiirusel - seda veel eriti juhul, kui toimub mingisugune skänneerimine.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 17:30:03 vasta tsitaadiga

Oli kh avast peal aga see rsk hakkas akut sööma sellise meeletu kiirusega, et lasin maha.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 06:07:56 vasta tsitaadiga

avast! thumbs_up.gif Akut ei söö.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 08:34:59 vasta tsitaadiga

On kellelgi reaalselt mingi "viirus" ka olnud, et neid programme vaja installida?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 10:57:46 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
salatoimik kirjutas:

EDIT: njh, eestis siiski ametlikult veel ei pakuta, küll aga soomes. Et siis esimese sisselogimise sinna peab ikkagi tegema mõne proxy abiga.

huvitav, et app tehti juba mõnda aega tagasi eestis lahti (alguses pidi ise apk-d netist taga ajama) aga endiselt peab proxy-t kasutama esmakordsel sisselogimisel (mul endal juba väga ammu aega tagasi tehtud seega pole kursis hetkel vajaliku protseduuriga).

Osta midagi muidugi siiani ei saa midagi thumbs_down.gif
Istun hetkel Soomes töölähetuses ja mõtlesin, et prooviks ka käima ajada selle asja. Telefonis isegi toimib vist, aga veebikaudu nõuab Soome aadressi ja krediitkaarti. Või võib seda ignoreerida ja ainult telefoni äppi kasutada? Kuidas ma oma muusika pilve saan sellisel juhul? icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 11:10:48 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Ramones kirjutas:
salatoimik kirjutas:

EDIT: njh, eestis siiski ametlikult veel ei pakuta, küll aga soomes. Et siis esimese sisselogimise sinna peab ikkagi tegema mõne proxy abiga.

huvitav, et app tehti juba mõnda aega tagasi eestis lahti (alguses pidi ise apk-d netist taga ajama) aga endiselt peab proxy-t kasutama esmakordsel sisselogimisel (mul endal juba väga ammu aega tagasi tehtud seega pole kursis hetkel vajaliku protseduuriga).

Osta midagi muidugi siiani ei saa midagi thumbs_down.gif
Istun hetkel Soomes töölähetuses ja mõtlesin, et prooviks ka käima ajada selle asja. Telefonis isegi toimib vist, aga veebikaudu nõuab Soome aadressi ja krediitkaarti. Või võib seda ignoreerida ja ainult telefoni äppi kasutada? Kuidas ma oma muusika pilve saan sellisel juhul? icon_smile.gif


https://db.tt/9TAtpWoH

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 11:28:56 vasta tsitaadiga

Enda muusika veebi saamiseks ju piirangut ei ole ja krediitkaarti pole vaja icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 11:51:09 vasta tsitaadiga

Nuputasin ufo56-ga koos IRC-us ja ei jõudnud kuhugi. Uploadimise jaoks on Music Manageri vaja, seda ei saa ilma krediitkaarti aktiveerimata alla laadida. Otse Music Manager installides ei luba sisse logida, suunab veebi kontot aktiveerima. Seega, mida ma valesti teen? icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 12:23:23 vasta tsitaadiga

Mjah. Ei tea. No google konto mul muidugi on Walletiga seotud. Äkki siis sellest piisas. Proxiga ei ole ma raudselt mässanud. Üksjagu aega selles möödas ka muidugi kui asja tööle panin. Aga ilusti jälgib etteantud katalooge ja kui sinna midagi lisandub, siis laeb üles.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 04:17:28 vasta tsitaadiga

SNMP monitoorimise appsi teab keegi?
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 18:30:44 vasta tsitaadiga

Siiski, lõpuks selgus, et Google Music aktiveerimiseks piisas Soome IP-st ja sõi ka Eesti krediitkaarti selleks üheks tehinguks, kobisema ei hakanud ja elu on ilus.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 22:01:14 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kas selleks mingit äppi vaja või mida teha et igasuhu krdima lõustaka,delfi jms notificationid maha võtta? st et neid sinna ülesse üldse ei tekikski kui pole 2-3päeva netti sisse lülitanud...
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 22:18:04 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
keegi oskab öelda kas selleks mingit äppi vaja või mida teha et igasuhu krdima lõustaka,delfi jms notificationid maha võtta? st et neid sinna ülesse üldse ei tekikski kui pole 2-3päeva netti sisse lülitanud...
ma olen igast sitta tõmmanud, aga sinu diagnoosi pole veel kohanud. Uninstall äpp ja rahu majas, see pole windows
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 22:23:29 vasta tsitaadiga

Teavitused saab enamikel äppidel enda seadistustest maha keerata, kui häirivad.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.10.2013 22:24:43 vasta tsitaadiga

Delfil keelad seadetest Push sõnumid. Facebooki installid maha ja muretsed päris elu asemele. Ja nii see läheb...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 23:40:29 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif no need notificationid tulevad seal ikka päris paljudel äppidel ja mängudel kah,ei tahaks kõiki asju sellepärast uninstallima kah ju hakata icon_rolleyes.gif

muidu võiks ju mingi vana symbian kah olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 23:52:04 vasta tsitaadiga

tont23, kui Android > 4.0: Settings > Applications > [app] > Show notifications linnuke eest ära. Peaks probleemi lahendama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 08:45:47 vasta tsitaadiga

tont23, keegi ei rääkinud ju äppide mahavõtmisest vaid nende korralikult seadistamisest.. Kui see ka üle jõu käib, siis sai äkki tõesti liiga tark telefon ostetud? icon_smile.gif

Ramones, mina oma Xperia S-il näiteks sellist valikut ei näe.. eusa_think.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.10.2013 10:24:08 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Ramones, mina oma Xperia S-il näiteks sellist valikut ei näe.. eusa_think.gif
Mingi kohitsetud soft?

Ma küll ei mäleta, millal märkasin, aga olemas ta mul on.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 12:05:12 vasta tsitaadiga

Nop, originaalne ICS soft on.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 12:09:21 vasta tsitaadiga

facebook- app settings -notifications
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.10.2013 12:12:20 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Nop, originaalne ICS soft on.
Spoiler Spoiler Spoiler

Noojah. Mingitel andmetel tuli see võimalus alates Jelly Beanist.
Variantideks siis uuendamine või äpi enda kaudu need tüütused kinni keerata.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 20:40:16 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:

Noojah. Mingitel andmetel tuli see võimalus alates Jelly Beanist.
Variantideks siis uuendamine või äpi enda kaudu need tüütused kinni keerata.

krt, vist tuli jah 4.1-st alates see võimalus. Selles suhtes hea, et ei pea mööda appide seadeid ringi kobama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 21:52:17 vasta tsitaadiga

Uus ilmateate app Ilm Eestis. Kasutatakse EMHI andmeid. Olemas on nii hetke ilm, ilmateade kui ka prognoosid.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.ilm.emhi&hl=en
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 10:05:02 vasta tsitaadiga

Microsofti poolt välja antud RDP rakendus:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.rdc.android
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 10:44:58 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Microsofti poolt välja antud RDP rakendus:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.rdc.android

super, lõpuks ometi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 19:16:04 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Uus ilmateate app Ilm Eestis. Kasutatakse EMHI andmeid. Olemas on nii hetke ilm, ilmateade kui ka prognoosid.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.ilm.emhi&hl=en
Näitab EMHI veebilehte, mida näed suvalisest brauserist, widget puudub. Mis selle mõte on?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 19:19:18 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
alpha kirjutas:
Uus ilmateate app Ilm Eestis. Kasutatakse EMHI andmeid. Olemas on nii hetke ilm, ilmateade kui ka prognoosid.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.ilm.emhi&hl=en
Näitab EMHI veebilehte, mida näed suvalisest brauserist, widget puudub. Mis selle mõte on?

Neile kes buukmarke ei mõista kasutada
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 19:37:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Dogbert kirjutas:
alpha kirjutas:
Uus ilmateate app Ilm Eestis. Kasutatakse EMHI andmeid. Olemas on nii hetke ilm, ilmateade kui ka prognoosid.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.ilm.emhi&hl=en
Näitab EMHI veebilehte, mida näed suvalisest brauserist, widget puudub. Mis selle mõte on?

Neile kes buukmarke ei mõista kasutada

Imo brauser on lohisev ja uimane. Samahästi võiks kõiki asju brauserist kaeda, uudised, meilid jne

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 12:06:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Draqula kirjutas:
Microsofti poolt välja antud RDP rakendus:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.rdc.android

super, lõpuks ometi.


10" tahvlis loetav ainult prognoosi osa, ülejäänud "screenid" nagu "kirbusi**" . Jätsin ka oma kommi arendajale.
Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga muidu tubli, et keegi üldse viitsib tasuta asju teha, see on ju puhas heategevus, et maksta googlele "obrokit" ja kulutada oma vaba aega Teistele kasutamiseks midagi tasuta teha (ei sisalda ju reklaami millelt teenitakse!).


Edit: Tundub, et nüüd tahvlile vaade korda tehtud, kuid "pikali" vaates ei teki "sliderid" hirlami ja eumetsat alla icon_sad.gif
Edit2: "Live" screenil linnade info stikerid kuvatud läbi Iframe icon_smile.gif ja Tallinn, Tartu, Pärnu ning www.emhi.ee lingid klikitavad (hea, et scrolli ei teki) icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 02:49:46 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada ekraani salvestajat?
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 21:46:52 vasta tsitaadiga

Mis asi on ekraani salvestaja? Pead sa silmas ekraanil toimuvast video salvestamist või lihtsalt screenshotte? Screenshot = pwr + vol down, pole midagi muud vaja. Videot pole ekraanist vaja olnud teha, ei oska soovitada.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 04:52:36 vasta tsitaadiga

Dogbert, pean silmas täpselt nagu aru said "ekraanil toimuvast video salvestamist". icon_rolleyes.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 11:45:52 vasta tsitaadiga

Üks variant

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RedSnapper.screenrecord

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 15:13:53 vasta tsitaadiga

Kas täiesti erineva konfiguratsiooniga telefonis Titaniumiga taastades proged töötavad korrektselt? Või on algsel installimsiel arvestatud ka telefoni riistvara ja softi?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.11.2013 17:31:02 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
2 trini kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomatox.missedmessageflasher&hl=en

ok, tundub päris hea ja just see mida olen tükk aega ostinud.
Lisaküsimus, et kas seda kuidagi nii ei saaks seadistada, et vilgutab niikaua kui olengi oma sõnumi läbi lugenud. Praegu on nii, et kui korra lukust lahti teen siis pärast enam ei vilguta. Üsna tihti on palju kõnesid ja ei ole aega tel. ekraani passida. Nokial vähemalt oli nii kunagi.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow

Light Flow vähemalt "touchkey-led" nupud hoiab põlemas seni, kuni tõesti oled vastamata kõnede logi lahti teinud või sõnumid läbi lugenud. Ekraani vilgutamist pole testinud, otsisin appi, mis just nupu tuled põlemas hoiaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2013 18:46:59 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow

Light Flow vähemalt "touchkey-led" nupud hoiab põlemas seni, kuni tõesti oled vastamata kõnede logi lahti teinud või sõnumid läbi lugenud. Ekraani vilgutamist pole testinud, otsisin appi, mis just nupu tuled põlemas hoiaks.

Tundub olevat hea rakendus aga ei saanud mina seda toimima. Ühtegi asja ei hakanud vilgutama. Tel on samsung s3 mini.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 19:03:53 vasta tsitaadiga

Mul karjub lukustus kuval näkku, nii sõnumid kui vastamata kõned. Miks sellest featurest ei piisa?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.11.2013 19:56:49 vasta tsitaadiga

Lock screen'ist räägid? Siis peab ju telefoni juurde minema ja seda vaatama, võibolla ma olen aiast basseinist tulnud korraks aint kööki juua võtma ja käed on märjad ja ei hakka ju niisama igaks juhuks telefoni kätte võtma ning vaatama, või grillin lammast parajasti ja käed rasvased... Hääletu peal on mul kogu aeg et mitte teisi närvi ajada igasugu chat klientide sõnumite ja piiksutamistega ja mõni inimene on sellne, et kui sa ei vasta skypes siis helistab kakskümmend korda telefonile... Muidugi kui telefon n.ö. kätte kinni kleebitud on kogu aeg, siis pole probleemi, aga kui suurema osa ajast mööda maja/aeda ringi tsillid, siis hea kaugelt juba näha, et klahvituled põlevad... igale oma, nagu öeldakse, mulle on seda tarvis icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 19:59:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hääletu peal on mul kogu aeg et mitte teisi närvi ajada igasugu chat klientide sõnumite ja piiksutamistega ja mõni inimene on sellne, et kui sa ei vasta skypes siis helistab kakskümmend korda telefonile...

Mul sama. Jube pingeline oleks elu kui iga piuksu peale hakata reageerima... ainult tööajal jätan helina peale kuna kõik kolleegid ei suuda töötelefonile helistada...

Mingi hea lahendus võiks jah olemas olla, et saaks mingil hetkel lihtsalt hoomata teadaandeid.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.11.2013 20:26:23 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
2 trini kirjutas:


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow

Light Flow vähemalt "touchkey-led" nupud hoiab põlemas seni, kuni tõesti oled vastamata kõnede logi lahti teinud või sõnumid läbi lugenud. Ekraani vilgutamist pole testinud, otsisin appi, mis just nupu tuled põlemas hoiaks.

Tundub olevat hea rakendus aga ei saanud mina seda toimima. Ühtegi asja ei hakanud vilgutama. Tel on samsung s3 mini.

Kas telefoni accessibility seadete alt panid "on" rakenduse? Mul seaded muidu: enable light flow; root mode; run in foreground; accessibility check; touchkey-led control. Tasuta versioonis see touchkey-led ei toiminud, aga kui tasulise ära ostad, siis 15 minutit on aega testida ja saab raha tagasi sealtsamast play poe kaudu ,kui ei toimi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2013 21:49:42 vasta tsitaadiga

Ei ma ostsin kohe täisversiooni ära, see on nii väike koptikas, et ei tasu ennast vaevata.
Kõik seaded on olemas aga seda viimast "touchkey-led control" osa mul ei ole. Mul on ehk selle asemel "Button back light control". Ah olen kõik kohad sadu erinevaid teid ära proovinud.. mitte midagi ei toimi. Ju siis mu tel. ei sobi.

Kasutan siis ekraani vilgutavat appi edasi. Siismaani on tegelikult väga hästi toiminud. Kui tel. on hääletu peal siis on ikka tihti raske mitte märgata kui pool elamist vilgub, eriti pimedas icon_lol.gif
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomatox.missedmessageflasher.donate
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 22:05:58 vasta tsitaadiga

proovisin ka ning ei saanud essugi tööle (Galaxy S2). jään samuti vilgutaja peale icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.