Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 08:09:50 vasta tsitaadiga

Mida mängu nohh icon_lol.gif Eile ööse sai livestreami tehtud.. ja noo terve päev ei saanud kuidagi PS3 peal ONLINE... siis lõpuks otsustasid NPC-d ka mängust minema minna icon_lol.gif kerge "I Am Legend" tunne tekkis.
Vid:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 02.10.2013 09:37:30 vasta tsitaadiga

kellelgi teisel on veel save-game'd fukccd up?
seivin ära, pärast laen, tuleb hoopis teistes riietes ja ilma autota vend. ILGELT käib närvidele. faking online päts.
kui see raisk nüüd missioone ka mõjutab siis peab 'new game' vist alustama..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdoc
HV vaatleja
tdoc

liitunud: 20.03.2008




sõnum 02.10.2013 09:48:12 vasta tsitaadiga

Loodan, et pole ainuke. Aga endal mäng PS3 peal ning täiesti võimatu on saada võrku mängima. Jagan heast südemast oma psn kasutajat ka äkki keegi raatsib lisada thumbs_up.gif (mul sõbralist tühi). Võite mulle enda kasutajat ka jagada, meeleldi lisaks.

PSN: eveert
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 11:54:10 vasta tsitaadiga

Ei saa aru miks tööle ei saa online PS3 peal, kas siis varem ei saanud asja testida?
Kus see iFruit äpp siis androidile on? Kuidas koera targaks saab?
Mäng tundub igavaks muutuvat... Kas siis rohkem heiste ei saagi teha, kui vaid misiooni sees olev? Panku röövida?
Alguses jäi mulje et saab, vali plaan, kuidas siseneda tahad, vaikselt või kisaga. Nüüd tundub, et SP pole midagi teha?
Söögikohad on kõik kinni, hot-dogi osta ei saa tänaval, rannas on treeningseadmed, neid kasutada ei saa? Langevarju ma ikka poest osta ei saa veel, 50% mängust tehtud. Kolm triathloni tegin ära, rohkem polegi?
Kõik mis oli SA, on siit ära võetud...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 12:19:37 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei saa aru miks tööle ei saa online PS3 peal, kas siis varem ei saanud asja testida?
Kus see iFruit äpp siis androidile on? Kuidas koera targaks saab?
Mäng tundub igavaks muutuvat... Kas siis rohkem heiste ei saagi teha, kui vaid misiooni sees olev? Panku röövida?
Alguses jäi mulje et saab, vali plaan, kuidas siseneda tahad, vaikselt või kisaga. Nüüd tundub, et SP pole midagi teha?
Söögikohad on kõik kinni, hot-dogi osta ei saa tänaval, rannas on treeningseadmed, neid kasutada ei saa? Langevarju ma ikka poest osta ei saa veel, 50% mängust tehtud. Kolm triathloni tegin ära, rohkem polegi?
Kõik mis oli SA, on siit ära võetud...


SP on üsna mõttetu. Tegin kõik Rampage'd ära ja ostsin enamuse kinnisvarast, aga teiste asjade peale nagu jahil käimine, tennis või golf ei viitsinud küll aega raisata. Hetkel 71% läbitud ja kui Online ka proovitud, siis võiks mängu isegi müüki panna, enne kui uued konsoolid vanad välja suretavad...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 12:45:50 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega on üldse, et kui ostad inimesele riided selga.. vahetad karakterit ja järsku on KLEIDIGA... või üldse alkarite väel.. dafuq? Tõsiselt nii ongi jäetud, et koguaeg pead oma garderoobi külastama? Mis point sellel on
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 12:48:04 vasta tsitaadiga

mäng on erinevaid glitche ja puuke täis seepärast näedki selliseid ägedaid asju
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 12:54:16 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mis värk sellega on üldse, et kui ostad inimesele riided selga.. vahetad karakterit ja järsku on KLEIDIGA... või üldse alkarite väel.. dafuq? Tõsiselt nii ongi jäetud, et koguaeg pead oma garderoobi külastama? Mis point sellel on

Ma ei tea, kuidas sul on, aga ma päriselus vahetan ka riideid suht tihti. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.10.2013 12:56:13 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
mäng on erinevaid glitche ja puuke täis seepärast näedki selliseid ägedaid asju


See küll glitch ega bug ei ole. Nii ongi mõeldud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:02:53 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Mis värk sellega on üldse, et kui ostad inimesele riided selga.. vahetad karakterit ja järsku on KLEIDIGA... või üldse alkarite väel.. dafuq? Tõsiselt nii ongi jäetud, et koguaeg pead oma garderoobi külastama? Mis point sellel on

Ma ei tea, kuidas sul on, aga ma päriselus vahetan ka riideid suht tihti. icon_biggrin.gif


Pole veel nii hullusti läinud, et ärkan üles ja kuskil pärapõrgus ning kleit seljas icon_lol.gif
Igatahes väga nõme sellist asja mängu lisada.. mõttega neid riideid osta thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:05:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

või üldse alkarite väel.

fitness pic mode

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:05:43 vasta tsitaadiga

Mismõttes? Lähed koju ja vahetad ära. Raske?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:09:16 vasta tsitaadiga

Mul on küll kleidi ainult Trevor selga saanud, kui ta on kuskil kõrbes joomas käinud. Täiesti loogiline sündmuste käik ju.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:24:09 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mismõttes? Lähed koju ja vahetad ära. Raske?


Kui sa mängid palju mängu siis IGAKORD seda teha? Spetsiaalselt, et mingi üks, kaks missiooni teeksid ära.. iga missiooni ajal ka veel muutuvad vahest :S see on idiootne lihtsalt.
gan3b, loogiline jah aga mänguril võiks olla ikka valik, sest karaktereid vahest vahetad nii tihti, et sa ei jaksa koguaeg kuskile koju tagasi joosta, et need asjad selga saada mille ostnud oled... okei tundub, et pean Simsi mängima hakkama..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:28:17 vasta tsitaadiga

Kuidas see mängitavust mõjutab, et karakteril on lilla särk... lähed närvi, sest tahad kollast särki?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaz
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2013




sõnum 02.10.2013 13:42:12 vasta tsitaadiga

Mu arust ka nagu suht savi, ma tegin Trevoriga mingi 5 missiooni kleidiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:47:28 vasta tsitaadiga

Vb on mingi kompleks ja arvab, et mängutegelased hakkavad naerma ta üle. dunno
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 13:52:39 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, asi on põhimõttes jumal küll doh.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 14:06:59 vasta tsitaadiga

arvan,et siin on arvamustega kaks poolt, ühed kiidavad,et mängu tegelased ka kasutavad oma pead ja vahetavad riideid, teised jällegi tahavad,et ainult mängija kontrolliks kõike
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 14:09:23 vasta tsitaadiga

firemark, igal juhul peaks siis valikuline olema selline tobedus, Options menüüsse linnuke ja kogu moos, et kas vahetavad ise ka oma riideid või mitte.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2013 14:13:42 vasta tsitaadiga

xboxi peal selliseid probleeme ei ole esinenud, kõik kaltsud püsivad seljas kuni tegelase vabaks lasen, siis tavaliselt tõmmatakse midagi lampi selga - tagaasi switchides peab kodust läbi käima ja ülikonna panema uuesti icon_biggrin.gif

...aga mitte alati

onlinet proovisin aga rockstari cloud oli maas ning ei viitsinud rohkem jamada sellega, SP on piisavalt fun hetkel veel

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 14:18:33 vasta tsitaadiga

lõpetasin mõned päevad tagasi hobide tegemise 42/42.
Algul oli küll eelarvamus, et tuleb igav periood neid tehes, aga tegelikult võiks öelda, et oli isegi kohati mõnusam, kui storyt teha. Golf osutus parimaks ajaviite asjaks selles mängus thumbs_up.gif algul oli raske aru saada, kuda asi käib, aga tuleb jälgida kogu aeg tuule suunda ja muid asju. kindlasti tahaks mingi aeg golfi proovida ka mõne sõbraga onlines thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.10.2013 14:20:03 vasta tsitaadiga

Eelmise teema jätkuks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.10.2013 14:23:11 vasta tsitaadiga

Nii palju kui online olen pääsenud, olen näinud ainult Streetrace, GTA Race, Team Last Man Standing, Deatmatch. Missioonide all on ainult Team Last Man Standing. Keegi mingeid päris missioone, nagu heistid vms on näinud ?

Xboxi gamertag : battlear
, võite lisada ja võib proovda koos midagi teha
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.10.2013 15:53:12 vasta tsitaadiga

Mul käis story missionide ajal ka see pinda, et kui salvestadin mängu ära, siis pärast laadimist oli tegelane üldse teises kohas ja teiste riietega. Väga närvi ajas see, olin just varem tegelasele ise riided valinud selga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 15:54:07 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mul käis story missionide ajal ka see pinda, et kui salvestadin mängu ära, siis pärast laadimist oli tegelane üldse teises kohas ja teiste riietega. Väga närvi ajas see, olin just varem tegelasele ise riided valinud selga.


ju siis su tegelasele ei meeldinud need riided
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 15:54:08 vasta tsitaadiga

Sellepärast et nad elavad ka oma elu vahepeal. Mitte ei oota nurgas peremeest...
icon_biggrin.gif
Ostsin M.ile musta ülikonna. Mingi aeg teda tagasi valides istub rannas rannariietes. Norm ju. Teinekord tagasi minnes mees on voodis ja ärkab, läheb kappi ja paneb selle sama musta ülikonna selga. Korras ju?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 02.10.2013 15:55:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 15:55:22 vasta tsitaadiga

expansion packiga võiks veel rohkem TheSimsi võimalusi juurde tulla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 02.10.2013 16:48:47 vasta tsitaadiga

Nonii alustasin SPd uuesti, tegin 3 missiooni ära ja kõik. Rohkem missioone ei ole tulnud tunniajase niisama ringi sõitmise jooksul. Kas nüüd siis see eilne updade keeras kõik peesse?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 16:51:37 vasta tsitaadiga

Rainpoiss kirjutas:
Nonii alustasin SPd uuesti, tegin 3 missiooni ära ja kõik. Rohkem missioone ei ole tulnud tunniajase niisama ringi sõitmise jooksul. Kas nüüd siis see eilne updade keeras kõik peesse?


Tore, et niigi hästi läks icon_lol.gif Ma panin video üles eilsest.. terve linn oli inimestest tühi icon_biggrin.gif NPC-d läksid ka vist ONLINE üle icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 02.10.2013 16:55:13 vasta tsitaadiga

Tahaks nüüd lõpuks nagu spga ühelepoole saada icon_biggrin.gif, muidu mul kadusid ka korra kõik inimesed ära aga restart aitas sellele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:38:58 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mul käis story missionide ajal ka see pinda, et kui salvestadin mängu ära, siis pärast laadimist oli tegelane üldse teises kohas ja teiste riietega. Väga närvi ajas see, olin just varem tegelasele ise riided valinud selga.


Kui telefoniga quicksaved, siis seda ei juhtu.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.10.2013 17:54:29 vasta tsitaadiga

Nüüd saab ps 3_ga gta online sisse aga mäng jookseb kohe alguses kokku.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slaz
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2013




sõnum 02.10.2013 18:35:53 vasta tsitaadiga

Mina sain online sisse, kõik töötab normaalselt PS3 peal, tegin selle esimese sõidu ka ära icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 18:44:22 vasta tsitaadiga

Mingi 15 minutit võttis aega, enne kui Xbox Live online's liikuda sain ja nüüd on vist serverid kõik maas. Free Roaming töötab, aga kui hakata missioneid, deathmatche või võidusõite tegema, siis annab tavaliselt veateateid, et "Failed to Download, Try Later" jms. Ühe korraliku deathmatchi sain siiski algusest lõpuni ära tehtud. Esmamulje on igatahes väga segane ja kaootiline, aga kui nad vead ära parandavad, siis polegi kõige hullem. Ranking 6 ja tegelane on siin:

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.10.2013 18:49:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi üldse on saanud korralikult onlines mängida ka?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.10.2013 19:02:58 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et mul mingi 10% üritustest on õnnestunud, ülejäänud korrad mingi error. Ühekorra õnnestus ka sessist kutsuda co-opi üks suvaline, sai 1 missiooni ära tehtud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdoc
HV vaatleja
tdoc

liitunud: 20.03.2008




sõnum 02.10.2013 19:18:19 vasta tsitaadiga

Siiamaani ei saa aru, miks mõndadel tegelastel võrgus on sinine silm? Sain isegi online sisse, nüüd proovib esimese sõidu ära teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 19:25:36 vasta tsitaadiga

tdoc kirjutas:
Siiamaani ei saa aru, miks mõndadel tegelastel võrgus on sinine silm? Sain isegi online sisse, nüüd proovib esimese sõidu ära teha.


Välimus sõltub suurest selles, kuidas sa oma ööpäevad tunnid ära jagad. Mida rohkem tunde kulub illegaalseteks tegevusteks, seda kriimulisem/sinisem tegelane on. Minu meelest icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.10.2013 19:30:14 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole enam xboxi millega proovida, aga kas seal online mängus on siis kuidagi nii ka, et kõik need kes serveris sees, need jooksevad seal mängus tegelstena ringi nagu ja saab omavahel lammutada jne.?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.10.2013 19:45:04 vasta tsitaadiga

Redditist lugesin, et kui võtta invite only, peaks asi stabiilsem olema. Õhtul katsetab
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 02.10.2013 19:58:55 vasta tsitaadiga

Sain ka sisse. Pidin vana characteri ära kustutama ning uue tegema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 20:07:08 vasta tsitaadiga

Mul üldse kasutaja kadunud nüüd peale kella viite?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 02.10.2013 20:09:38 vasta tsitaadiga

Kas mingi eesti crew plaanitakse ka teha`?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 20:23:21 vasta tsitaadiga

Teaq kirjutas:
Kas mingi eesti crew plaanitakse ka teha`?


Estonia-nimeline on vist suurim praegu. Seal minu arvates üle 60 liikme.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 20:33:00 vasta tsitaadiga

Teaq, http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonianassasins
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 20:48:30 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Teaq, http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonianassasins


Kahju, et assassins valesti kirjutatud on ainult icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 22:08:11 vasta tsitaadiga

Kust saaks odavalt xbox 360-ele ?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 23:48:43 vasta tsitaadiga

nivoo kirjutas:
EstBeast kirjutas:
Teaq, http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonianassasins


Kahju, et assassins valesti kirjutatud on ainult icon_smile.gif

Mõni aasialane loeb kindlasti Estonian Ass Asians icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 00:15:01 vasta tsitaadiga

Solo variant töötab täiesti laitmatult, kõik muu jookseb errorisse. Vähemalt nüüd salvestab characteri ära.

edit: enam ei tööta see ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.