Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei Ascend W1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2013 19:14:49 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, lugusid saad kerida üleval ekraani serval olevaid << >> nuppe all hoides.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 14.03.2013 18:27:04 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Mõttetu mees, lugusid saad kerida üleval ekraani serval olevaid << >> nuppe all hoides.


OO...tänks, ei tahtnud kohe sugugi uskuda ka, et seda üldse teha ei saa. Nii lihtsa asja peale ma ei tulnud. Sõiman telefoni lolliks, tegelikult ise loll icon_biggrin.gif


Igatahes tundub, et minu katsetused wp8-ga on selleks korraks otsakorral. Torkasin SIM-i andoridi tagasi. Kui keegi tahab veel odavalt oma näpu all wp8-t proovida, siis annan telefoni 140-ga ära. EMT garantii ka olemas. Mingeid kulumisjälgi või vigastusi telefon selle mõnepäevase kasutamisega saanud ei ole, nagu uus.
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.03.2013 14:02:01 vasta tsitaadiga

Hmm, juba kopp ees Winphonest-ist ? icon_biggrin.gif Eks ta tundub jah siuke natuke kitsaks jääv, siit midagi puudu ja sealt midagi. Aga hullult hea meel, et ma mingit kallimat Lumiat ära ei ostnud, muidu vaevaks ehk ka hingepiinad icon_smile.gif


Btw, kaua teil mobla laadimine aega võtab, on küll subjektiivne, aga mulle tundub et võtab 2x kauem aega kui mu vanal Samsungil, samas aku nagu 2x suurem ka pole.

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 16.03.2013 14:18:33 vasta tsitaadiga

Millised rakendused Win8P omab NFC-le?
... vaikimisi toimivad veatult?
... võrreldes näiteks Androidi või iFööniga
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiiltelefonid/huawei_ascend_w1 kirjutas:
NFC (Lähiside) Ei
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_w1-5065.php kirjutas:
NFC Yes
emt loodetavasti vassib jälle ...
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100


viimati muutis kfl 16.03.2013 14:50:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2013 14:47:16 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
Millised rakendused Win8P omab NFC-le?


Kas antud telefonil üldse on NFC? EMT leht ütleb, et ei ole, samas välismaa lehtedest mõni ütleb et on (Link) ja mõni ütleb ka, et pole.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 16.03.2013 17:11:18 vasta tsitaadiga

Menüüdes tuulates küll miskit NFC olemasolule ei viita. Pakendil ning kasutusjuhendis puudub ka sellekohane info.

Telefoni kaane all aku kohal on kaks tühja augukest. Ühte ülevaadet netis vaadates märkasin, et sealsel W1-l olid augukestes väiksed metalljurakad. Mul on tunne, et need olid NFC antenni kontaktid. Interneedusest NFC antenni pilti otsides paistavad sarnased. Ju siis eri turgudel erinevad telefonid.

Edit: Uurisin veel telefoni tagakaant seestpoolt. Seal on tõesti koht selle NFC lapaka jaoks, mis on täidetud niisama plastikliistakaga. Augukeste vastas on tagakaanel pesa moodi asi, kuhu kontaktid saaks paigaldada. Nii et meie turul siis NFC pealt koonerdatud.
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxmacher
Kreisi kasutaja
marxmacher

liitunud: 19.05.2005




sõnum 19.03.2013 14:33:37 vasta tsitaadiga

Ostsin isegi selle telefoni nii nädal tagasi. Siis oli Elioni lehel ja EMTi poes toote kõrval kirjas, et NFC on olemas, samas EMT-i lehel oli algusest peale kirjas, et ei ole.
Tänaseks peaks olema ka Elioni lehel kirjas, et NFC-d ei ole.
Kirjutasin ja suhtlesin nendega, ning mulle pakuti lahenduseks, et kui ei sobi see nuditud versioon telefonist siis võite tagasi tuua, kuna välja oli reklaamitud valesti.

Tethering on ka veel müsteerium. EI suuda seda kuskilt menüüst leida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 19.03.2013 17:30:29 vasta tsitaadiga

Pole mingit tetheringi, eespool seda juba arutatud ka. See oli ju samuti vigasena kirjas.
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyclaw
HV vaatleja
creepyclaw

liitunud: 29.12.2010




sõnum 03.04.2013 02:19:01 vasta tsitaadiga

Soetasin ka endale selle telefoni - küsimus siis selline, kas keegi teaks öelda, kust kohast ja kas üldse saab panna oma muusikat telefonihelinaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxmacher
Kreisi kasutaja
marxmacher

liitunud: 19.05.2005




sõnum 03.04.2013 08:30:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ekraani ja/või heliga probleeme olnud? Mul aeg-ajalt hakkab krõbisema kõlar ning aitab restart või korraks muusika kuulamise lõpetamine.
Samuti paistab ekraani vasak serv olevat peetis. Pillanud ega midagi ei ole, aga kui natuke pimedamas ruumis olla siis paistab, et ekraanil on paarkümmend peetis pikslit, kumavad rohelist ja punast tooni. Nagu hotpixlid..

creepyclaw kirjutas:
Soetasin ka endale selle telefoni - küsimus siis selline, kas keegi teaks öelda, kust kohast ja kas üldse saab panna oma muusikat telefonihelinaks?

Kui ma õigesti mäletan, siis pead loo paigutama õigesse kausta ja siis juba telefonist lähenedes ringtone-dele peaks su lugu nimistus olema.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2013 20:07:48 vasta tsitaadiga

marxmacher kirjutas:
Kas kellelgi on ekraani ja/või heliga probleeme olnud? Mul aeg-ajalt hakkab krõbisema kõlar ning aitab restart või korraks muusika kuulamise lõpetamine.
Samuti paistab ekraani vasak serv olevat peetis. Pillanud ega midagi ei ole, aga kui natuke pimedamas ruumis olla siis paistab, et ekraanil on paarkümmend peetis pikslit, kumavad rohelist ja punast tooni. Nagu hotpixlid..

creepyclaw kirjutas:
Soetasin ka endale selle telefoni - küsimus siis selline, kas keegi teaks öelda, kust kohast ja kas üldse saab panna oma muusikat telefonihelinaks?

Kui ma õigesti mäletan, siis pead loo paigutama õigesse kausta ja siis juba telefonist lähenedes ringtone-dele peaks su lugu nimistus olema.


Täpselt nii. Lisaks on oluline teada ka seda, et muusikaloo genre peab olema "Ringtones". Siis näidatakse seda ka helinate valikus.

P.S. Soetasin isegi sama telefoni. Tekkis küll mingi anomaalia aku kasutamisega. Mingi protses või rakendus, mille ma paigaldasin hakkas hullult akut sööma. Tegin factory reset-i ja nüüd asi jälle korras. Praeguse seisuga tundub see 1950mAh aku küll väga hea mahutavusega ning normaalse kasutuse korral 2-3 päeva on täiesti norm, mis on nutitelefoni mõistes vägagi hea tulemus.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.04.2013 09:02:13 vasta tsitaadiga

Ma olen ka aku kestvusega rahul, kestab vana Androidiga võrreldes suht hästi. Samas oleks Lumia 620 sama aku oleks Nokia vast parem valik tänasel hetkel.
Gorillaklaasi tal pole, nii et ostsin Ebayst kile peale kuna aega ajalt loll komme võtmetega taskus teda kanda.

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 06.04.2013 17:25:37 vasta tsitaadiga

Ahviklaasi kohta erinev info. Paljudes kohtades kirjas, et on gorilla klaas. Ehk jälle erinevus erinevatel turgudel.
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003




sõnum 13.04.2013 07:17:09 vasta tsitaadiga

[quote="Mõttetu mees"]Menüüdes tuulates küll miskit NFC olemasolule ei viita. Pakendil ning kasutusjuhendis puudub ka sellekohane info.

Telefoni kaane all aku kohal on kaks tühja augukest. Ühte ülevaadet netis vaadates märkasin, et sealsel W1-l olid augukestes väiksed metalljurakad. Mul on tunne, et need olid NFC antenni kontaktid. Interneedusest NFC antenni pilti otsides paistavad sarnased. Ju siis eri turgudel erinevad telefonid.

Edit: Uurisin veel telefoni tagakaant seestpoolt. Seal on tõesti koht selle NFC lapaka jaoks, mis on täidetud niisama plastikliistakaga. Augukeste vastas on tagakaanel pesa moodi asi, kuhu kontaktid saaks paigaldada. Nii et meie turul siis NFC pealt koonerdatud.[/quote]

Telefon veel alles`?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 13.04.2013 14:03:19 vasta tsitaadiga

Minu oma on müüdud, mis siis?
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2013 20:46:07 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Hmm, juba kopp ees Winphonest-ist ? icon_biggrin.gif Eks ta tundub jah siuke natuke kitsaks jääv, siit midagi puudu ja sealt midagi. Aga hullult hea meel, et ma mingit kallimat Lumiat ära ei ostnud, muidu vaevaks ehk ka hingepiinad icon_smile.gif


Keegi mainis veel sama asja, oskate mõne näite ka tuua, mis piirangud siis on võrreldes Androidiga? Endal vist kohe uut telefoni vaja ja mõtlen, kas proovida Winphone'i või mitte (hetkel android)

Lisaks, see et hotspoti ei saa teha tundub imeliku piiranguna, kas selleks on mingit lisa riistvara ka sisse vaja? Kunagi Android 2.1 ka ei toetanud sellist asja, aga 2.3 juba toetas ja minu mäletamist mööda kõik kes uuendada said, said ka hotspoti võimaluse omale? On see siis softi piirang või ikkagi mingi kiip puudu kuskilt?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2013 16:51:09 vasta tsitaadiga

Raske öelda selle hotspoti kohta, võib-olla on tõesti mingi kiip puudu kuna Winphonel pidi see vist ikka defaultis sisselülitatud olema. Kaamera on tal nats nigela võitu, just autofookuse koha pealt. Default music player on minu jaoks nõme ning heli tundub samuti plekisem vana Galaxy Ace-ga võrreldes. FM raadiot tal pole, aga see on mingi Windowsi kamm kuna nad pole proget teinud. Sisemäluketast on vähe kuna sellest 4GB-st on alguses üle poole Wini all kasutuses ning kahjuks progesid ta SD peale installida ei lase.

Positiivse koha pealt, akuga olen rahul, peab kenasti mingi 2-2,5 päeva. Menüüdes ei uimerda. Google maps tal defaultis pole,on mingi oma kaardi värk, aga see osutus positiivseks isegi, käisin just Leedus ja ta lasi eraldi Läti, Leedu kaardid tõmmata, nii et polnud vaja neti osa sisse lülitada. Kaart ise ka suht hea. Korpus tal ka ok, kahju aint et gorilla glassi pole.

Suht odav on ta ka, selle raha eest vist mingit väga püssimat Androidi ei saaks ka.
Üldiselt selle raha eest mul ostust kahju pole, aga arvatavasti millalgi selle aasta sees ostan mingi püssima Androidi mudeli. See telefon sobib minu arust hästi vanematele inimestele esimeseks smartphoneks kuna paljusid minu märgitud puudusid nad tähele ei paneks ning Wini menüüd jne on nende jaoks minu arust lihtsamalt üles ehitatud.

Enne ostmist mine näpi teda kuskil esinduses. Kahju et Lumia 620-l lahja aku on, muidu soovitaks seda esimeseks Win phoneks sarnases hinna klassis.

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxmacher
Kreisi kasutaja
marxmacher

liitunud: 19.05.2005




sõnum 26.04.2013 15:22:05 vasta tsitaadiga

Minu W1 käis juba garantiis (viisin kuu alguses) pärast kuu aega kasutamist.
Probleemiks olid siis rohelised/punased pikslid ekraani vasakus servas kogu ekraani ulatuses, nii 20-30 pikslit ja aeg-ajalt kõrbisev heli, nii built-in kõlari kui klapidega. Ju siis mingi tarkvaraline kala oli.

Lõpptulemus siis selline, et pakuti uut telefoni ning otsustasin vahetada Lumia 620 vastu. Natuke pidin peale maksma, aga arvan, et nokia riistvara peab paremini vastu ning hinnavahet kompenseerib ka suur valik Nokia enda appe ning NFC ja hotspoti olemasolu.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2013 09:11:41 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi antud telefon käepärast on, siis võiks vaadata, kas ooterežiimis kolm nuppu (tagasi, home ja options ) taustavalgustus põleb hästi tumedalt. Minu telefon käis nimelt remondis ja nüüd märkasin, et taustavalgustus põleb. Minu arust ei tohiks sellist asja olla.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.07.2013 14:44:38 vasta tsitaadiga

Vaatasin pimedas ruumis, ei põle/helenda midagi nagu.
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2013 23:47:20 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Vaatasin pimedas ruumis, ei põle/helenda midagi nagu.


Tänan, siis tuleb minna teisele ringile garantiisse. Eks näis, kuidas asjad sujuvad.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robema
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 16:07:23 vasta tsitaadiga

Minu telefon oli 2 nädalat garantiis, tulemusena uus põhiplaat ja uuem soft- 1030.5612.22500.05600, millel neti jagamine täiesti olemas.
_________________
1+1=0
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.10.2013 13:09:54 vasta tsitaadiga

Hmm, vedas siis, mul ei paku mingit uuendust thumbs_down.gif
Ise mõtlen vaikselt Androidi peale tagasi kolimisest, vaja nats kobedama kaameraga telefoni ning rohkem ruumi kuluks ka ära telefonis.
Windows ka nats ära tüüdanud juba, ilus nobe aga kole üksluine. Huawei tarkvara uuendusi pole ka eriti näha, kuigi teevad juba järgmist Winphone mudelit.

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo16
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 02.12.2013 17:39:55 vasta tsitaadiga

Kuskil õpetust leidub kuidas ise uus firmware peale flashida?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 02.12.2013 20:37:33 vasta tsitaadiga

Arvestades hinda on tegu täiesti okei telefoniga, disainil pole viga, aku kestab hästi, ekraan on üsna okei. Kuna tegu windowsiga, siis ünsa sujuv on ka kõik. Samas miski on selle operatsioonisüsteemi juures mulle vastukarva, olen ära harjunud ja kõigi funktsioonide kasutamine käib loogiliselt, kuid windows phone on lihtsalt kuidagi igav. Teine probleem on rakendused, neid on lihtsalt liiga vähe ning ei näe, et asi paremuse poole liiguks. Paljudel asjadel on olemas IOS ja Android rakendused kuid windowsi oma on puudu ja ilmselt ei tule ka, windows phone kasutajaskond on lihtsalt liiga väike, et nendega arvestataks. Näiteks võib tuua kasvõi soundcloudi, see toimib läbi browseri ka ilusti, aga rakendust ikka pole.

Järgmine telefon on kindlasti android, kui on vähemalt neljatuumaline protsessor jookseb too ka täitsa sujuvalt.

Gorilla Glass peaks täitsa olemas olema, pidevalt võtmetega ühes taskus olnud ja ühtegi kriimu küll peale pole tulnud.
http://www.huaweideviceusa.com/products/features?id=83
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei Ascend W1 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.