Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 13:50:29 vasta tsitaadiga

Patch 1.5.2

Minimum requirement for Going East! DLC

DATA

Truck interiors appropriate for selected cabin type
Several new cars in the AI traffic
Lot of map tweaks especially in German/Poland area

CODE

Improved upgrade shop (addons and wheels handling, interiors) - you may encounter unexpected changes when shop is fixing your truck state
Fixed pedestrians disappearing
Fixed driver logs
Polished automatic gearbox logic
Consumption gauge and air pressure screen on Scania dashboard
Hazard warning made independent of blinkers

OPTIONS

Steering sensitivity slider range increased (both directions)
Steering non-linearity properly used with mouse
Added rumble stripe sound check-box so that it's possible to switch it off
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 04:19:57 vasta tsitaadiga

Going East nüüd väljas
http://www.eurotrucksimulator2.com/

Hind 9.95€ thumbs_up.gif

Going East! add-on expands the original Euro Truck Simulator 2 map with new destinations for cargo delivery across Poland, Czech Republic, Slovakia, and Hungary.

Additional 20+ hours of driving to explore all the new areas in the game world.
13 new cities including Warsaw, Krakow, Ostrava, Budapest, Kosice and more.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rivoremo
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2011




sõnum 20.09.2013 22:11:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi müüb siin ka seda DLC?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 22:27:21 vasta tsitaadiga

rivoremo kirjutas:
Kas keegi müüb siin ka seda DLC?


See on müügil ainult Steamis ja maksab 10 euri.
---

Modid muuseas tunduvad suuremalt jaolt töötavad. Tegin igaks juhuks full reinstalli ja probleeme pole kohanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 23:26:57 vasta tsitaadiga

Sai ka see DLC ära ostetud - hakkan mängima ja kaen - hea nali - kontol 5 000 000€.
Mitte ühtegi modi pole vahepeal lisanud.

Ainult mõistatuseks jääb kuidas see dlc mängus lubada, et kaart tekiks?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 23:36:14 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:

Ainult mõistatuseks jääb kuidas see dlc mängus lubada, et kaart tekiks?


Kui Steam sikutas uuenduse ära (oli vist 300 mega miskit), siis ongi kaart koha laienenud sul in-game idapoole.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 15:40:27 vasta tsitaadiga

Kes DLC ostnud ja mängivad, tasub siis osta ka? Et on midagi huvitavamat võrreldes varasemaga? Mõtlen just looduse jne poolelt, või lihtsalt random maastik, teed ja linnad teiste nimedega?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 17:31:19 vasta tsitaadiga

Pigem ikka random maastik, uute teede ja linnadega. Uut loodust tahad, siis TSM mod thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 19:08:48 vasta tsitaadiga

Siis vist tarem TSM-i peale jääda jah. Tänud ausa vastuse eest icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 10:54:40 vasta tsitaadiga

Sain nüüd oma 180 kraadise rooli ka korrektselt toimima. Võlusõnadeks osutusid nulli keeratud tundlikus ning 1/4 peal lineaarsus. Nüüd veeren nagu boss icon_cool.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 13:09:15 vasta tsitaadiga

See ETS on saatanast. Sai juba rooli keeratud küll aga ikka tuled HVsse ja otsid ETSi foorumi üles, loed mõned postid ja tahad tagasi maanteesi vallutama minna.
_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 24.09.2013 15:10:25 vasta tsitaadiga

Tere!

Kes ihkab SCS-i uut ittamineku(Going East! DLC) lisa mängule ETS2, siis on selleks nüüd võimalus.
Teen ühe väikese võistluse, kus kaks parimat saavad endale koopia uuest DLC-st.

Rohkem informatsiooni siin: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=47&t=49818

Tänud ja head võistlemist!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 00:29:48 vasta tsitaadiga

Tegin kiire klipi 180 kraadise rooliga sõitmisest.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 11:24:22 vasta tsitaadiga

kel huvi on siis viiekaga going east võti steamile saadaval.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannu367
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2012




sõnum 25.09.2013 19:03:00 vasta tsitaadiga

Minu pilt sellele võistlusele.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.09.2013 19:29:25 vasta tsitaadiga

1. Pildid peavad minema sinna foorumisse, mitte siia.
2. Kvaliteet on jube - pildi tegemise ajaks võiks graafika nii põhja lükata kui kannatab...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 20:38:55 vasta tsitaadiga

Väike pilt Eestist ! icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

By Nico van Gerwen
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rivoremo
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2011




sõnum 26.09.2013 19:34:52 vasta tsitaadiga

Mul üks küsimus! Ma ostsin ETS 2 enne kui ta steamile tuli! Ja küsimus selline et kui ma selle mängu steamis downloadin ja installin ning kas steamis jääb see nimi alles, mis oli mul enne steami oli? Või pean mängu otast peale mängima? Ette tänades rivoremo!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 20:14:39 vasta tsitaadiga

Savegame peaks ikka samas kohas asuma, niiet peaks ikka alles jääma.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 28.09.2013 04:04:49 vasta tsitaadiga

Kas veel treitakse uut contenti või tuleb täiesti uus asi. Eks näis icon_rolleyes.gif
http://blog.scssoft.com/2013/09/looking-forward.html
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 04:27:12 vasta tsitaadiga

Kirjas, et uusi expansioneid tuleb ning American Truck Simulator tegemisel.
ATS kohta räägiti kusagil, et mootorit veidi 'tuunitud', et mäng sujuvamalt jookseks.

Päris uue asja jaoks veel nagu vajadust polegi, kuid ega ETS3 paha ei teeks, täispikkuses teedega, patrullivate politseidega ja sõidusedelite täitmisega icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.09.2013 08:29:55 vasta tsitaadiga

Täispikkuses teid pole küll vaja ning üleüldse poleks minu meelest sõitmise poolt vaja puutuda. Rohkem krusasid võiks olla ning rohkem upgrade-e mis mingi efekti annavad.. ja üksikasjalikum äripool.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 08:58:02 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mida üelda... Need ameerika masinad ei ole tirivad oma pika ninaga ( Mackid jne...)
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 16:23:06 vasta tsitaadiga

Austraalia võimalus võiks ka tulla. Pikad road train`id jne....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 17:07:38 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Austraalia võimalus võiks ka tulla. Pikad road train`id jne....

ameerikamaal ka road trainid, ehk tuleb ATS-i ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 23:07:29 vasta tsitaadiga

loodan et ATSi map tuleb parem kui ETS2 oma. Viimane ei olnud ilma moditeta eriti mängitav - kahtlaselt kurvilised teed, üksluised linnad, ühesugused ristmikud ja viaduktid - väga igavaks läks enne TSMi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 16:55:42 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on, TSM on üle prahi ikka ja selle mängu elushoidmiseks väga vajalik. Mitmekesisust võiks tõesti olla. Linnad ikka linnade moodi, erinevad teekatted, kitsad mägiteed jms.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 21:14:04 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Tõsi ta on, TSM on üle prahi ikka ja selle mängu elushoidmiseks väga vajalik. Mitmekesisust võiks tõesti olla. Linnad ikka linnade moodi, erinevad teekatted, kitsad mägiteed jms.


Kuidas TSM on Promodiga võrreldes? Hetkel sõidan ise Promodi peal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 22:11:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Tõsi ta on, TSM on üle prahi ikka ja selle mängu elushoidmiseks väga vajalik. Mitmekesisust võiks tõesti olla. Linnad ikka linnade moodi, erinevad teekatted, kitsad mägiteed jms.


Kuidas TSM on Promodiga võrreldes? Hetkel sõidan ise Promodi peal.

Pole Promodi proovinud, seega täpset vastust on raske anda. Küll aga saan nimetada mõned asjad, mis TSM-ist hea modi teevad.
Esimese asjana kindlasti need teed, mis juurde on loodud. On väga ränke tõuse, millest nõrgemad masinad roomavad 10km/h üles, on kitsaid mägiteid, kus täpsust ja kanatlikkust vaja.
Loodus on mitmekesine, troopilistest kohtadest kõrbeteni.
Päris suure maa-ala lisab see TSM mod ning pidevalt saab uuendusi ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Audioman
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2012




sõnum 03.10.2013 22:57:42 vasta tsitaadiga

Nonii Euro Trucki huvilised!
Sai uuesti mängu mängima hakatud ja sitaks hea on vahelduseks midagi rahulikumat mängida. Kasutan ka moode et mängu vähem põnevamaks teha enda jaoks. kasutusel on ainult 2 moodi. üks on veljed ja teine tuled.
minu sõidu riist on selline:http://fotoalbum.ee/photos/LadaMees001/104678707
väheke vunksitud on aga mulle meeldib icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 23:00:27 vasta tsitaadiga

Nalja teed nende vegedega? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Audioman
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2012




sõnum 03.10.2013 23:01:49 vasta tsitaadiga

mis mõttes nalja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.10.2013 08:14:22 vasta tsitaadiga

Audioman, väga rõve lahendus velgedega, ei midagi muud icon_confused.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.10.2013 10:42:10 vasta tsitaadiga

Ma saaks aru kui kaarte/veoseid vms lisad ning muudad sellega põnevamaks...aga et tuled ja veljed? Eks ta vist maitse asi ole thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:27:00 vasta tsitaadiga

Need For Speed sai uue nime Need For Truck
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.10.2013 11:43:09 vasta tsitaadiga

yoyoyo pimp my truck yo....
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 05.10.2013 02:46:08 vasta tsitaadiga

Uus Volvo?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 05.10.2013 11:59:38 vasta tsitaadiga

uued kaardid eraldi on kuskil saadaval?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 05.10.2013 13:08:17 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
uued kaardid eraldi on kuskil saadaval?

Kui sa seda dlc-d mõtled siis see on tasuline.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 05.10.2013 13:54:34 vasta tsitaadiga

Tahaks juba uut Volvo FH´d proovida. icon_cool.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 05.10.2013 19:14:08 vasta tsitaadiga

Rallih007, mitte ju alati icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 23:10:23 vasta tsitaadiga

Väga viis mäng, õhtul hea vaikselt kruiisida thumbs_up.gif
tööloom MAN:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 03:28:52 vasta tsitaadiga

Oppa, väga kena pill. homme peaks oma volvo üles vuntsima icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GerlyD
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2012




sõnum 14.10.2013 22:15:56 vasta tsitaadiga

Millal eesti tuleb mängu?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:15:08 vasta tsitaadiga

GerlyD kirjutas:
Millal eesti tuleb mängu?

Selle arendamisega tegeleb nö kolmas osapool, ehk siis üks modide valmistaja.
Modi nimeks on ProMod (www.promods.net). Ei viitsinud väga pikalt uurida, kuid juba mõnda aega teada, et Eesti on tegemises. Kas see ka juba mõnes uues modi versioonis sees on või tuleb lähitulevikus, seda ma ei oska hetkel öelda.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:21:50 vasta tsitaadiga

GerlyD, Hetkel veel tegemisel. Täpset kuupäeva veel ei ole, millal välja lastakse.
Mõned pildid Eestist:
Spoiler Spoiler Spoiler


By Promod Team, Nico & ScuL

Hetkel on neil Skandinaavia map juba välja lastud.
http://www.promods.net/index.php
https://www.facebook.com/ProModsETS2
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:35:46 vasta tsitaadiga

Ega kui reaalselt mõelda, see midagi erilist ei ole .. väike linnake ülaservas ainult juures.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:58:16 vasta tsitaadiga

Peaks tulema vist nii Tallinn kui ka Tartu. Nagu piltidelt võib oletada, siis kõik päris üks ühele ei tule, võrreldes ülejäänud map'iga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 00:57:48 vasta tsitaadiga

Pärnu pidavat ka vist olema
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ggert
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2013




sõnum 15.10.2013 01:11:20 vasta tsitaadiga

Eestist on planeeritud Tallinn, Tartu, Haapsalu, Narva ja Pärnu.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.