Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 21.09.2013 16:36:06 vasta tsitaadiga

On keegi soomest siin ostnud nexus 7 2013 varianti? Tahaks ise osta aga ei leia kusagilt, et neil see müügis oleks, e-poodidest tellida ka ei saa, pole kaartidepeal raha. Kui keegi leiab/teab soomes elektroonika poodi kuhu ma täna/homme sisse saaks jalutada ja ära osta oleks väga tänulik thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 17:39:09 vasta tsitaadiga

Soomes tuleb see müüki alles 27. septembril. Praegu saab ainult eeltellida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 19:46:41 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Minuarust ei ole üldse mõtet sim kaardi tuge kõikidelt seadmetelt taga otsida. Igale seadmele teete siis eraldi lepingu?
Telefon on kõigi olemas, teha Wifi hotspot ja on sul kõigis kümnes seadmes net olemas ja 10x odavamalt.

Mitme otsaga asi. Aktiivselt tahvlit kasutades võib telefoniks olla üldse mingi lihtne nuppudega andmesidevõimaluseta luts. Lisa-SIM tahvlile polegi ju üle mõistuse kirves. Oluliselt mugavam on võtta kotist (või Nexus 7 puhul isegi taskust) tahvel ja kohe kasutama hakata, mitte enne seda telefonis hotspotti sisse lülitada. Samas on paralleelselt nutikat kasutades tõesti odavam sellest andmesidet jagada, WiFi-only tahvel on odavam, WiFi otsas peab aku kauem vastu (mastiga suhtlemise koormus langeb telefoni akule).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 21.09.2013 21:58:45 vasta tsitaadiga

Tegelikult on xda foorumis ka nn mod mis lisab romile usbdongle võimekuse, ehk ka võimalik ülemineku ja pulgaga kasutada. aga see on juba veidi totter ehk.

Samas telefoniga saab jälle hotspoti tehes päris kiirelt aku tühjaks. - Igat pidi kehvad variandid kui soovid mitme seadmega korraga netti kasutada pidevalt.

Mingisugune kloon SIM kaart oleks hea, telefoniteenusega vist pakkus mingi operaator, et alguses heliseb üks telefon ja siis pärast teine - tea kas netti saaks ka jagada kuidagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 23:49:25 vasta tsitaadiga

Netti nii paraku ei jagata. Samas pole ju ka mingit kloonimise vajadust, kuna suht suva, milline on su neti-SIM-i abonentnumber. Twin SIM'i (või mis ta nimi oligi) hind oli ka omal ajal mingi 100 eeku kuus lisaks, nii et mingit võitu see ei anna. Või on nüüd odavam?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.09.2013 12:01:12 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Minuarust ei ole üldse mõtet sim kaardi tuge kõikidelt seadmetelt taga otsida. Igale seadmele teete siis eraldi lepingu?
Telefon on kõigi olemas, teha Wifi hotspot ja on sul kõigis kümnes seadmes net olemas ja 10x odavamalt.

Ära unista - väga paljud telefonid, muide, ei tea Hotspoti tegemisest mitte kui midagi. icon_smile.gif beer_yum.gif

PS: Ning üks seik veel - kas see ka Eestis kunagi tuleb või mitte, ei tea, on siis selline kus ISP-d kas ei luba üleüldse Hotspotti kasutada või tuleb selle kasutamise jaoks Hotspoti-lisapakett osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 22.09.2013 13:46:30 vasta tsitaadiga

Uued iOS, Android ja WP ning ka vanad Symbianid teevad hotspote. Mis telefonid, tahanteada, sul siis ei tee?

Loogiline, et mingi juurikaga ei tee - aga see ei tasu ju mainimistki. Samuti ei tasu mainimist mingi ISP piirang, mis on äinult jänkide värk icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 13:59:42 vasta tsitaadiga

ot:
Räägime-võrdleme 2013. aasta nutiseadmete teemas Nokia 3310 ja tema eakaaslasi thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 20:20:03 vasta tsitaadiga

tahanteada jälle muliseb USA olukorrast, kus mõni operaator sätestab oma suva järgi kuidas tethering töötab ning küsib lisatasu selle eest.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 19:33:44 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Netti nii paraku ei jagata. Samas pole ju ka mingit kloonimise vajadust, kuna suht suva, milline on su neti-SIM-i abonentnumber. Twin SIM'i (või mis ta nimi oligi) hind oli ka omal ajal mingi 100 eeku kuus lisaks, nii et mingit võitu see ei anna. Või on nüüd odavam?

https://www.emt.ee/mugavusteenused/twinsim#open-4078392-tab-3
3 euri on praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 26.09.2013 20:16:31 vasta tsitaadiga

Kuidas Nexusel Mobiil ID tööle saab?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 08:18:07 vasta tsitaadiga

E ieta kas saabki
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 11:15:56 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
rex kirjutas:
Netti nii paraku ei jagata. Samas pole ju ka mingit kloonimise vajadust, kuna suht suva, milline on su neti-SIM-i abonentnumber. Twin SIM'i (või mis ta nimi oligi) hind oli ka omal ajal mingi 100 eeku kuus lisaks, nii et mingit võitu see ei anna. Või on nüüd odavam?

https://www.emt.ee/mugavusteenused/twinsim#open-4078392-tab-3
3 euri on praegu.

Kuidas seda telefoni/tahvli jaoks kasutada saab? Nii kui tahvli sisse lülitad tõmbab ju telefoni sees oleva SIM'i maha ja kõned jms. hakkavad tahvlisse tulema ju?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pal
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2005




sõnum 27.09.2013 12:09:54 vasta tsitaadiga

Peale 7 aastat apple asjade kasutamist tekkis soov proovida androidi seadet, seega ostsin uue nexus 7. Jagan siin mõningaid random muljeid:

Tahvel ise on soliidne ja jätab päris kvaliteetse mulje. Meeldib soft-touch tagumine külg ja nagu kõik teavad siis ekraan on väga hea. nn. form factor on siiski, minu arvates, ipad minil praktilisem.

Kõik liigub ja töötab väga kiiresti

Aku kulub päris kiiresti. 6h standby-s ja 10% läinud.

Klaviatuur ja trükkimine on päris jubedad. Eriti paremaks ei ole asja teinud ka Swiftkey. Viimasel on kursori juhtimine tülikas ja kummalise loogikaga. Klahvid ka liiga väikesed.

Play store'i appide seas orienteerumine keeruline - väga palju naeruväärset pahna. Kõik google enda asjad töötavad väga hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 14:55:33 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
woo456 kirjutas:
rex kirjutas:
Netti nii paraku ei jagata. Samas pole ju ka mingit kloonimise vajadust, kuna suht suva, milline on su neti-SIM-i abonentnumber. Twin SIM'i (või mis ta nimi oligi) hind oli ka omal ajal mingi 100 eeku kuus lisaks, nii et mingit võitu see ei anna. Või on nüüd odavam?

https://www.emt.ee/mugavusteenused/twinsim#open-4078392-tab-3
3 euri on praegu.

Kuidas seda telefoni/tahvli jaoks kasutada saab? Nii kui tahvli sisse lülitad tõmbab ju telefoni sees oleva SIM'i maha ja kõned jms. hakkavad tahvlisse tulema ju?

Ei olegi ju mõtet:
tsitaat:
Põhinumbri mahupõhises paketis sisalduv interneti kasutusmaht TwinSIM-ile ei kehti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 22:23:13 vasta tsitaadiga

Endalgi nüüd olemas 2nd gen LTE versioon. Tõesti soliidne näeb välja. Üleni must. Õnneks on see hõbedane riba ära võetud mis esimesel generatsioonil oli.

Keegi enne küsis kas saab jagada netti teistele seadmetele. Saab küll out of the box.

Huvitav on üks asi minu jaoks: kuidas on telefonidel (millel on küll vanem androidi versioon) olemas eesti keele speller ja autocorrect koos swipe lahendusega aga kõige uuemale android seadmele seda ei saa. Ehk siis jätkub see saaga, et nexus ei tunnista eesti keelt. Ja need kolmandate osapoolte versioonid näevad jube saastad välja. Funktsionaalsusega nii kursis ei ole.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.10.2013 15:20:23 vasta tsitaadiga

MultiLing on täitsa talutav - kuigi originaal keyboard ilusam. Tal siis speller ja autocorrect olemas, swipe küll mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 08.10.2013 15:48:27 vasta tsitaadiga

Kas Tallinnas on mõnes poes reaalselt kohapeal olemas bluetooth klaviatuuri Nexusele (2013)? A la selline:
http://dx.com/p/bg-7-rechargeable-wireless-bluetooth-61-key-keyboard-for-google-nexus-7-silver-black-175448
Samuti võite soovitada autohoidikut. Esimese põlvkonna Nexuse lisaseadmed uuele tõenäoliselt ei istu?
On keegi juba kasutanud uut Nexust autos heli tekitajana automaki asemel, on selleks mõnda head äppi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 19:09:49 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
On keegi juba kasutanud uut Nexust autos heli tekitajana automaki asemel, on selleks mõnda head äppi?

2013 Nexus 7-l on küll stereokõllid, aga autos nauditavaks kuulamiseks kohast võimendit ja kõlareid ei asenda küll ükski äpp. Kui aga mõtled autostereoga BT või AUX-IN kaudu kaabliga ühendada, siis võid ju suvalist pleierit pruukida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 09.10.2013 16:02:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Asterix kirjutas:
On keegi juba kasutanud uut Nexust autos heli tekitajana automaki asemel, on selleks mõnda head äppi?

2013 Nexus 7-l on küll stereokõllid, aga autos nauditavaks kuulamiseks kohast võimendit ja kõlareid ei asenda küll ükski äpp. Kui aga mõtled autostereoga BT või AUX-IN kaudu kaabliga ühendada, siis võid ju suvalist pleierit pruukida.

Ma pidasin silmas Nexust automaki asemel ehk siis võimendi ühendaks otse Nexuse järgi 3,5mm->RCA juhtme abil, a nagu eespoolt juba lugeda võis, siis pole heli kvaliteet nii eriti kiita.
Tänasest tutika Nexuse omanik (WIFI variant) ja kohe väike probleem, nimelt aku laadimine ei tööta (aku % muudkui väheneb ja seda sõltumata sellest, kas seade on sees või täiesti välja lülitatud, samuti pole vahet, kas laen seda seinast või laptopi USB pesast), kas laadimise korral peaks mingi tuluke ka sellest märku andma? Kasutusjuhendit poest kaasa ei saanud ning tahvli enda menüüdest samuti seda ei leidnud, see tuleb siis ise netist tirida?
Kas Google Earthi saab ilma netiühenduseta ka kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 16:25:03 vasta tsitaadiga

Ah et ikkagi nii. Toimib vast küll. Etem oleks, kui saaks iPhone'i-laadselt line-out'i kätte, aga kärab vast see klapipesa ka. Sel juhul võiks jah pleieril balanssi ja tooni seadmise võimalused olla. Kui lisaks esikõllidele ka tagumisi kasutada plaanid, siis mingi Y-kaabli ja potekaga fader ka. Olen ka ise ausalt öelda mõelnud, et ega seda traditsioonilist FM-raadio + plaadikas/MP3 head'i enam väga vaja küll ei lähe, kui saad telefonist või tahvlist netiraadioid ja muud meediat võimendisse lasta. Suur osa kasutajaid ei tea muidugi eraldi võimendist midagi...

Kui aku ei lae, siis on seade vigane. Seadete alt aku laadimist eraldi sisse lülitada pole vaja. Esimesel põlvkonnal vähemalt mingit indikaatorit pole, ekraanilt näed "charging", kui laeb.

Google Earth on ikka netipõhine, muidu oleks su 16GB seda ääreni täis. Offline kaardirakenduse leiad siit teemast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 09.10.2013 16:42:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ah et ikkagi nii. Toimib vast küll. Etem oleks, kui saaks iPhone'i-laadselt line-out'i kätte, aga kärab vast see klapipesa ka. Sel juhul võiks jah pleieril balanssi ja tooni seadmise võimalused olla. Kui lisaks esikõllidele ka tagumisi kasutada plaanid, siis mingi Y-kaabli ja potekaga fader ka. Olen ka ise ausalt öelda mõelnud, et ega seda traditsioonilist FM-raadio + plaadikas/MP3 head'i enam väga vaja küll ei lähe, kui saad telefonist või tahvlist netiraadioid ja muud meediat võimendisse lasta. Suur osa kasutajaid ei tea muidugi eraldi võimendist midagi...
..

Mul autos pure passive helisüsteem (kui see midagi ütleb), millega plaan ka võistelda ehk siis reguleerida on vaja/võimalik ainult volume ning lugusid valida/kerida, ei muud. Mul plaan kasutada tahvlit nö igapäevaseks kuulamiseks, kui helikvaliteet pole nii väga oluline. Kui Nexus->võimendi puhul on helikvaliteet liiga kehv, siis jääb alati Nexus->automakk->võimendi variant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 17:20:21 vasta tsitaadiga

Ma ka isegi mõtleks sellise asja peale aga makil mingit sisendit ei paista olevat...jama kui autosse integreeritud asi on (Mazda 6 2007).
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 09.10.2013 20:09:10 vasta tsitaadiga

Kuuldavalt peaks paljudel makkidel olema võimalik selline väike vigur, et ühendad oma juhtme CD-IN kontaktidele võimendi küljes ning siis võimalik CD reziimis kuulata, samuti ei sega too tegevus plaatide kuulamist (juhul kui mobla vait on muidugi)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 09.10.2013 23:39:49 vasta tsitaadiga

Sain laadimise korda, probleem oli vigases laadimisjuhtmes, poest anti uus juhe.
silver010 kirjutas:
Kuuldavalt peaks paljudel makkidel olema võimalik selline väike vigur, et ühendad oma juhtme CD-IN kontaktidele võimendi küljes ..

Misasi see CD-IN kontakt veel on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 10.10.2013 11:31:30 vasta tsitaadiga

Lahendus on soetada 1DIN SQ automakk ja panna Nexus armatuuri sisse (kui mõlemad koos ei mahu, siis makk mujale viia). Siis nexuselt 3.5-st viia makile AUX-IN-i. Siis jääb heli protsessimine jms maki hooleks ja Nexus on justkui väline MP3 palyer.
Navi rakendused jms loomulikult kah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 10.10.2013 12:30:24 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
Sain laadimise korda, probleem oli vigases laadimisjuhtmes, poest anti uus juhe.
silver010 kirjutas:
Kuuldavalt peaks paljudel makkidel olema võimalik selline väike vigur, et ühendad oma juhtme CD-IN kontaktidele võimendi küljes ..

Misasi see CD-IN kontakt veel on?


No oletades, et on integreeritud FM-CD-võimendi seade autos, siis sinna saab oma juhtme ühendada, kus plaadilugejast võimendisse läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 10.10.2013 15:38:20 vasta tsitaadiga

ndrk kirjutas:
Lahendus on soetada 1DIN SQ automakk ja panna Nexus armatuuri sisse (kui mõlemad koos ei mahu, siis makk mujale viia). Siis nexuselt 3.5-st viia makile AUX-IN-i. Siis jääb heli protsessimine jms maki hooleks ja Nexus on justkui väline MP3 palyer.
Navi rakendused jms loomulikult kah

Tänan kaasamõtlemise eest, aga minu algne küsimus käis mõne sobiva Androidi äpi kohta, kui kasutada tahvlit maki asemel. Seadmete ühendamisega saab hakkama.

silver010 kirjutas:
Asterix kirjutas:
Sain laadimise korda, probleem oli vigases laadimisjuhtmes, poest anti uus juhe.
silver010 kirjutas:
Kuuldavalt peaks paljudel makkidel olema võimalik selline väike vigur, et ühendad oma juhtme CD-IN kontaktidele võimendi küljes ..

Misasi see CD-IN kontakt veel on?


No oletades, et on integreeritud FM-CD-võimendi seade autos, siis sinna saab oma juhtme ühendada, kus plaadilugejast võimendisse läheb.

Saan aru, et sa pead silmas tavalist automakki, millel on sisseehitatud (a la 4x50W kirjade järgi) võimendi ning tahvlist tuleva juhtme võiks joota maki sees kuskile trükkplaadile CD mängija ja võimendi sisendi vahele? Kel vähegi tõsisem helisüsteem, siis ikka ainult välised võimendid on kasutusel, maki enda võimendiga pole midagi peale hakata. Minu makil (Clarion HX-D10) nt puudub sisseehitatud võimendi.

Kas on mõnes Tallinna poes siis reaalselt saadaval klaviatuuri koos kaantega?
http://dx.com/p/bg-7-rechargeable-wireless-bluetooth-61-key-keyboard-for-google-nexus-7-silver-black-175448
http://www.photopoint.ee/en/product/31336/omega-cover-and-usb-keyboard-for-tablets
See viimane variant sobiks väga hästi, aga igal pool on ainult tellimise peale a la 1-4 nädalat, mul oleks vaja hiljemalt esmaspäeva lõuna ajal asi reaalselt kätte saada. Tallinna suuremad kaubanduskeskused enam-vähem kõik läbi käidud ja netist ka piisavalt uuritud, hull defitsiit tundub olevat. Mõni kasutatud variant sobiks ka, kui on uueväärne seisukord.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 10.10.2013 15:48:42 vasta tsitaadiga

ot:
Asterix, vastasingi tegelikult kasutajale kankka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 12.10.2013 23:03:10 vasta tsitaadiga

Mil viisil saab kõige lihtsamini filmi originaal-DVD-plaadilt tahvlisse ümber tõsta, et reisil filmi vaadata?
Kas Androidi jaoks on olemas Irfanview ja VLC media player? Kui ei, siis mida nende asemel soovitate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.10.2013 09:32:44 vasta tsitaadiga

Failid arvutist tahvlisse saad näiteks Dropboxi, AirDroidi või juhtme kaudu.
tsitaat:

Kas Androidi jaoks on olemas Irfanview ja VLC media player?

https://play.google.com - otsida kannatab nii rakenduse nime kui märksõnade järgi icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 12:12:16 vasta tsitaadiga

Vaatamiseks vist MXPlayer parim aga konvertimiseks on küll pilt kirju, lihtsam netist tirida kohe õige asi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 18:00:38 vasta tsitaadiga

Kus uus Nexus proovimiseks väljas on?
Euronics'isse ei tasu enam minna, sest seal on trollid klahviluku peale pannud - ma ei ole kordagi N7't saanud kasutada, reaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 19:53:17 vasta tsitaadiga

Sain nädalavahetusel seda esimese generatsiooni Nexus 7 proovida. Võrreldes teise generatsiooni omaga on valdav osa uuendusi korpuses ja ekraanis. Muud ei märka. Kiirus on mõlemal sama. Kui benchmarke taga ajad, siis võib-olla tõesti on erinevus olemas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 20:03:15 vasta tsitaadiga

Pigem toredat ekraani;
Ongi dilemma - pole kuskil salongis võimalust kahte seadet kõrvuti panna? Ehk Klick, kui trollid sinna jõudnud pole.

Soovin reaalselt argumente kaaluda; Kui suured nutikad on FHD ekraaniga, siis trükisisu tarbimiseks, mille eesmärgil ma seda kasutaksin, kuluks ehk tihedam paneel ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.10.2013 20:17:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sain nädalavahetusel seda esimese generatsiooni Nexus 7 proovida. Võrreldes teise generatsiooni omaga on valdav osa uuendusi korpuses ja ekraanis. Muud ei märka. Kiirus on mõlemal sama. Kui benchmarke taga ajad, siis võib-olla tõesti on erinevus olemas.


Tegelikult kaamera ka käiku läinud korduvalt ja ei ütleks, et sellega midagi teha ei saa. Olen ka eelmise põlvkonna Nexus 7 kasutanud ja mina näen küll silmaga ekraanide erinevust. Eriti hea feature mu enda jaoks on stereokõlarid. Ja kaaluvahe on selgelt tunda kui vaatad videosid sellega pikemalt.

Kui härra muud ei märka, siis ei uurinud järelikult uut seadet piisavalt icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 20:19:22 vasta tsitaadiga

Kaamera on suhteliselt ükskõik, kui just padhole'iks ei plaani hakata. Käib kah minu jaoks, kuigi võiks täiesti olemata olla. Puudust ei tunneks.
Kõlarid on nagu moblaseadmetel - tümpsu ei neist välja ei võlu ja põhja pannes kipuvad plärisema. Seega ei miskit erilist.
Ehk siis kõik taandub ekraanile ja korpusele.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 21:18:17 vasta tsitaadiga

Just ekraani pärast upgrade'iks enda 7-1 mingi hetk ikkagi 7-2-ks. Üle 300PPI pole enam üheltki distantsilt vahet, aga 216 peal jääb pisike tekst, mida silm tegelikult veel võtaks, ikkagi karvaseks. 5" peal on FHD overkill, alates 7"-st ok. Nexusel muidugi 16:10 külgedesuhe kah.

Samas ei saa 7-1 ekraani ka sugugi nigelaks pidada võrrelduna odavate 7" käkkide 1024x600-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:04:09 vasta tsitaadiga

5" peal ei ole FHD overkill. Silmale on väga reaalne vahe võrreldes 720p-ga olemas. Isegi 4.3" peal näeks ilmselt vahet.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:08:23 vasta tsitaadiga

Mingi pentile AMOLED'i peal ehk jah, mujal küll mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 23:11:10 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mingi pentile AMOLED'i peal ehk jah, mujal küll mitte.
Eks jääme siis eriarvamusele.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 15:37:28 vasta tsitaadiga

Aga välimus on küll teisel generatsioonil parem. JA kui tahad kiiruse vahet näha, pane kaks kasutajat peale....esimese generatsiooni poos suht kiiresti kinni. Lisaks FHD video vaatamine.

Uus ikka parem....ja ekraanikvaliteedi vahe ikka üüratu.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 15:54:07 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Samas ei saa 7-1 ekraani ka sugugi nigelaks pidada võrrelduna odavate 7" käkkide 1024x600-ga.

x2
7-1 ekraani reso ongi piiri peal. Üle selle on juba vahe pisike.
Ja 4" telefoni puhul minujaoks 480x800 piisav.

Meediamängijana toimib hästi (erinevalt PC-st) BSplayer.
Kui kõik minu proovitud teised pleierid jäävad FHD 60P videotega hätta (jõnksutamine), siis BSplayer täiesti sujuv thumbs_up.gif
ja Eesti digi TV .ts faile sain ka ainult BSplayer-iga mängima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 16.10.2013 12:30:22 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ca nädalakese uut Nexust (WIFI variant) kasutanud ning parajalt vaimustunud sellest, kõik töötab mugavalt ja kiirelt, ekraan on ikka väga hea pildi kvaliteediga ning just sobiva suurusega, et mahtuda jope põuetaskusse ning olla samas mugavalt loetav nt navina kasutamisel. Navi progedest Navfree on täitsa mõttetu, kuna kaarti zoomida kiirelt 2 näpuga pole võimalik ning infot kaardil on suht vähe. Siin Brüsselis oleks nt vaja metroopeatusi koos metroovõrguga kaardil näha, aga seda pole. Ka Sygicus seda pole, samas Sygicu kasutamine on oluliselt mugavam ning erinevat infot on rohkem.

Kas nt Yahoo postkastis olevat .mts faili saab kuidagi tahvlisse salvestada ka? Vplayer näitab seda ainult streamina ja ainult onlines, salvestamise võimalus puudub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 14:10:51 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
Kas nt Yahoo postkastis olevat .mts faili saab kuidagi tahvlisse salvestada ka? Vplayer näitab seda ainult streamina ja ainult onlines, salvestamise võimalus puudub.
Need postkasti appid on mingid veidrad üldse. Mul oli gmailis mp3...seal mängida ei lasknud ja alla laadid sellest juba mingi x vormingu mida ka tahvli sees ei mängi icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 16.10.2013 17:05:20 vasta tsitaadiga

Ma postkasti vaatan muidu Chrome-ga, Yahoo äppi ei ole nii mugav kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 17:18:27 vasta tsitaadiga

Mul suutis Nexus 7-1 täna lihtsalt lambist tehaseseaded taastada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 18:22:32 vasta tsitaadiga

Mul juhtus sama mõni aeg tagasi LG Android telefoniga - pärast laadimist sisse lülitades oli telefon nullitud.
Aga Nexus 7 on mul paar korda suvalisel hetkel restardi teinud. Ainus, millega olen suutnud selle anomaalia kokku viia, on Facebook Messenger, mis on sel hetkel töötanud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 27.10.2013 17:37:03 vasta tsitaadiga

Huvitav, et kogu muu maailm näib sellest tahvlikesest vaimustuses olema,
meil siin reklaamitakse aga sootuks mingit muud saasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 00:12:48 Asus Google Nexus 7 ekraani puuteklaasi vahetus vasta tsitaadiga

V5L kirjutas:
Kuhu tuleks Tallinnas pöörduda kui Asus Google Nexus 7 32GB+3G ekraan vajab vahetust?
Arvutile peale astumise tulemusena purunes klaas. Pildi võtab küll ette kuid puutetundlikus on kahtlane.
Tänud igasuguse informatsiooni eest!


iTiS OÜ teeb selle puuteklaasi vahetuse al. 90EUR ära. www.FaceBook.com/arvutiremont ja GSM 5571133
LCD aga peaks ilusti pilti näitama, kuna nad ei vaheta LCD osa, ainult klaasi eemaldavad liimist ja paigaldavad uue klaasi liimiga.
Teostavad töö ~48h jooksul, olenemata puhkepäevast ja riiklikest pühadest. Teostavad ka muude tahvelarvutite ja telefonide ekraani puuteklaaside klaaside vahetamine töödega.
( mingi väike lahendus oli neil ka tehtud seoses ühe Nexus 7 probleemiga http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=45827560#post45827560 )

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.