Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 26.09.2013 18:14:57 vasta tsitaadiga

Vaatan, et õhtulehel üleval reklaam, aga reklaamile vajutades ei leia lehte. https://www.elion.ee/eraklient/internet/interneti-p%FCsi%FChendus
Niimoodi nad kliente küll ei saa. icon_sad.gif

Ise ootan, millal elion enda trumbid välja toob...
Hea pakkumise korral olen kohe liitumas. icon_lol.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 18:16:59 vasta tsitaadiga

https://www.elion.ee/eraklient/internet/interneti-püsiühendus toimib paremini icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 26.09.2013 18:28:52 vasta tsitaadiga

Kunagi oli miski leht, kus nägi Elioni optikaühendusi kaardil. On selline võimalus veel olemas? Tahaks huvi pärast näha, kui kaugel optika minu pesapaigast on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 18:29:57 vasta tsitaadiga

Minu antud lingilt leiad selle kaardi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 26.09.2013 18:43:21 vasta tsitaadiga

Sellel kaardil oleks siis tõesti mõte, kui see näitaks kus kohas optika jookseks, ehk siis kui ma teaksin, et minu majast jookseb midagi mööda, siis ma saaksin hakata raha vaikselt koguma, et saaks kopa maasse lüüa. Hetkel aga näitab ainult neid privilegeerituid kellele on Elion otsa tuppa vedanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 18:49:48 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Kunagi oli miski leht, kus nägi Elioni optikaühendusi kaardil. On selline võimalus veel olemas? Tahaks huvi pärast näha, kui kaugel optika minu pesapaigast on.

Mul on link. Vb on midagi uuemat vahepeal tulnud: https://geopank.elion.ee/haaletus/?keel=ET
Huvitav, et https://geopank.elion.ee minna, siis tahab sisselogimist.
Saab ka kaardilingi teha ja siis järjehoidjatesse lisada, et otse oma maja näha (ei pea iga kord sisse zoomima).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 19:55:11 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Sellel kaardil oleks siis tõesti mõte, kui see näitaks kus kohas optika jookseks, ehk siis kui ma teaksin, et minu majast jookseb midagi mööda, siis ma saaksin hakata raha vaikselt koguma, et saaks kopa maasse lüüa. Hetkel aga näitab ainult neid privilegeerituid kellele on Elion otsa tuppa vedanud.
Majast võib mida iganes mööda joosta, kasu sellest on 0.
Kaart ilma reaalsete sõlmpunktideta ei oma mingit väärtust.
Lihtsam on Elioni kirjutada ja uurida, kus lähim liitumispunkt asub.
Mõnikord küll väikese viivitusega, aga alati on kenasti vastatud ja infot jagatud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 26.09.2013 21:19:52 vasta tsitaadiga

Aga selliste lahenduste idee ongi ju vähendada klienditeeninduse koormust, ehk siis oleks inimestel võimalik ise asja kontrollida mitte küsida. Aga üldiselt ma selle optika jooksmise all mõtlesingi kohti kuhu on võimalik ka klient külge pookida icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 21:01:20 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel internet ikaldub, latentsus just?
Ping hetkel 8+ tavapärase 0,7 ms asemel, 100/20 pakett.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 21:32:51 vasta tsitaadiga

tomes, jep - vahepeal ei reageerinud nett üldse
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 29.09.2013 21:35:28 vasta tsitaadiga

mul kõik OK
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 21:41:11 vasta tsitaadiga

Ma Mustamäel - ju siis transportvõrgus mingi probleem.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 21:41:38 vasta tsitaadiga

vahepeal oli suht aamen tõesti, nüüd vähemalt arvuti taga ei häiri
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2013 14:47:43 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel ilge porno viimane nädal netiga?

Ruuter vajab kogu aeg restarte, nett ei tööta korralikult ja viskab pingi kõrgeks vahepeal. Mängida praktselt üldse ei kannata. Pelgulinna kandis siis.
Ise olen küll wifiga kasutanud, aga selles probleem ei tohiks seisneda ja probleem oli vist ka ethernetiga arvutil.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 01:00:49 vasta tsitaadiga

warkriss, täpselt samad mured - ja just viimasel ajal tekkinud icon_neutral.gif Samuti Wifi Taga
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 07:54:43 vasta tsitaadiga

Räägitakse et 100/20 muutuda 100/100 ühenduseks sama hinna juures.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 09:00:31 vasta tsitaadiga

olc, Jeeh keep dreaming icon_lol.gif . Usun siis kui näen. Ahjaa...pang soola kah peale icon_cool.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 09:26:17 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Räägitakse et 100/20 muutuda 100/100 ühenduseks sama hinna juures.


naised saunas rääkisid? icon_wink.gif see oleks küll väga tervitatav upgrade elioni poolt, kuigi väga raske uskuda et see juhtub
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 09:32:22 vasta tsitaadiga

Kiidaks heaks. 1000/100 oleks parem muidugi icon_biggrin.gif (2013 aastasse sobivamad numbrid)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 09:59:38 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Räägitakse et 100/20 muutuda 100/100 ühenduseks sama hinna juures.

See oleks siis uuendus, mis vägapaljusid kliente ei puudutaks.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 10:01:53 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Räägitakse et 100/20 muutuda 100/100 ühenduseks sama hinna juures.
kui see nii oleks, siis juhuuuu icon_razz.gif
Aga kahtlen selles,et see hetkel tõeks saab.
Samas upload tõusu oleme siin maininud, nii et tulemata on see, mida me pole veel maininud indrekp arvates icon_biggrin.gif

Pealegi hetkel muudetakse ju vaid nutitv tingimusi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 07.10.2013 10:41:02 vasta tsitaadiga

Nii tore on lugeda nendest suurtest numbritest, ehk oleks hoopis tore uuendus kui vase klientidele midagi vahelduseks juurde antaks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 10:43:32 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Vabandust. Aga ripp tuleks sul gigasega kiiremini alla küll thumbs_up.gif
kiiremini ehk küll, aga ketas võib piduriks hakata sellisel kiirusel
tsitaat:
Nii tore on lugeda nendest suurtest numbritest, ehk oleks hoopis tore uuendus kui vase klientidele midagi vahelduseks juurde antaks?

Sellega on selline lootusetu tunne, et kui tuleb siis tuleb, loota pole mõtet.
mul maal sama jama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 10:57:53 vasta tsitaadiga

Üks on infra teine võimalik teenus. Kui ikka ei jookse kiud majja/tuppa siis ei saa pakkuda gbit ühendusi..

(mis ei tähenda, et seda teenust ei võiks pakkuda neile, kel jookseb)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 11:41:40 vasta tsitaadiga

Krt, maakohtades ehitab EstWin kaablid praktiliselt hoovi peale valmis ja 5 km Tallinna kesklinnast võib unistama jääda.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.10.2013 11:49:18 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Krt, maakohtades ehitab EstWin kaablid praktiliselt hoovi peale valmis ja 5 km Tallinna kesklinnast võib unistama jääda.

EstWin ehitab magistraali, tema ei jaga tavatarbijatele midagi. Ikkagi peab olema mingi ISP, kes siis EstWini võrku omakorda edasi vahendab. Kõige tüüpilisem variant, kus EstWin-i kaabel jõuab mobiilimastini ja siis mobiil-ISP jagab seda mobiilneti nime all laiali.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.10.2013 11:53:28 vasta tsitaadiga

Ketta pidurist rääkimata, kes sul nii kiirest üles saadab sulle seda?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.10.2013 12:04:34 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
anubis kirjutas:
"Keegi ei vaja kunagi üle 640kb RAMi"

icon_rolleyes.gif

Kes seda ütles? icon_rolleyes.gif

Mu meelest on ka gigabit praegu veel ePeenise pikendamine, kui seadmed kallid ja tehnoloogia täielikult välja arendamata. Aega on selle kiiret-pole asjaga. icon_wink.gif

Tasub järelikult silmad lahti teha. icon_smile.gif Gigabit-tehnoloogia hinnad kukuvad väga kiiresti. Ning praktiliselt kõik tootjad toodavad ka juba üsnagi odavat Gigabitt-kodutehnikat. Märksõnaks siis Gigabit WLAN ja mida siis Gigabitt-võimelise AC WiFi kaudu laiali jagada saad. icon_cool.gif
Väike näide - kui julged, siis imetle värgmise seadme võimalusi ning ka tema üsnagi odavat hinda.
http://www.tp-link.us/products/details/?categoryid=2872&model=Archer+C7
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 12:20:45 vasta tsitaadiga

tahanteada, kukkudes võib alla jääda ning haiget saada. Las kukub enne ära.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.10.2013 13:06:00 vasta tsitaadiga

Anname vaidlusele vähe teise suuna - et huvitav, mida Elioni suurim konkurent, Tähemees aastal 2014-2015 plaanib icon_cool.gif , et kas viiakse ellu, juba praegu sahistatav, kiirus 450 mega või ehk saab see olema kiirus, mida muu maailm juba sel aastal usinasti katsetab - 600 mega. icon_razz1.gif

Seega, kui Elion ei taha, et tema ja konkurendi Tähemees kiirustevahe liialt suureks käriseb, siis paratamatult peab Elion selle arendusralliga kaasa minema ja tegema veel "pikema kiirusehüppe". icon_razz1.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 13:56:47 vasta tsitaadiga

Aga on hea ütlus ja mõte pädeb - alati keegi ütleb, et milleks sulle seda vaja, olemasolev ju nagunii liiga kiire?

Ma olen mugav inimene ja mulle ei meeldi oodata, olen valmis selle vältimiseks raha maksma. Mis selles halba on?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 15:16:01 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Krt, maakohtades ehitab EstWin kaablid praktiliselt hoovi peale valmis ja 5 km Tallinna kesklinnast võib unistama jääda.
Koli maale siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 18:38:01 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
olc, Jeeh keep dreaming icon_lol.gif . Usun siis kui näen. Ahjaa...pang soola kah peale icon_cool.gif

Ei mis minul sellest, nagunii ei levi ja istun mobiilse neti kyljes. Ei tõuse minu käsi maksma selle näkase ADSL'i eest 20€ või mis nad tahtsid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:08:09 vasta tsitaadiga

100M varjatud hinnatõus jõudis täna postkasti, detsembrist peab hakkama 24€ maksma icon_confused.gif
nüüd tahaks 100M ka yles saada, siis oleks ok icon_razz1.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.10.2013 19:21:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
100M varjatud hinnatõus jõudis täna postkasti, detsembrist peab hakkama 24€ maksma icon_confused.gif
nüüd tahaks 100M ka yles saada, siis oleks ok icon_razz1.gif


täpselt sama siin, huvitav küll mida see 4 euri kliendi pealt juurde võiks anda?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:23:11 vasta tsitaadiga

12/1 paketi kasutajad ka rohkem maksma hakkavad?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 07.10.2013 19:24:32 vasta tsitaadiga

Kindlasti, sest me saame ju sama palju kui 100/20 kasutajad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:26:50 vasta tsitaadiga

Njah, kuna mul kodus enam tähtajalist kohustust pole, siis peab vanematele midagi asemele vaatama... see adsli eest maksmine tundub juba nagu mingi järelmaks või surnud hobuse maksmine. Tehku mingi 1mbit tasuta pakett ja vsjoo...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:30:53 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
100M varjatud hinnatõus jõudis täna postkasti, detsembrist peab hakkama 24€ maksma icon_confused.gif
nüüd tahaks 100M ka yles saada, siis oleks ok icon_razz1.gif


täpselt sama siin, huvitav küll mida see 4 euri kliendi pealt juurde võiks anda?

tundub, et yhed põhimõtted, mis kehtivad paremale käele, ei kehti vasakule käele.
nett versus tv thumbs_up.gif
tsitaat:
Ei maksa pabistada, üks asi millega Elion kindlasti klienti ei "koti" on sunniviisiline hinnatõstmine ja veel vähem siduva lepinguga kliendil vägisi teenuste lisamine ja eemaldamine. Kogu lepingu perioodi saab klient sama hinnaga sama sisu tarbida, olgu siis selle teenuse nimeks mistahes või muutugu nimi milleks tahes.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7842471#7842471

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.10.2013 19:33:52 vasta tsitaadiga

"Head sügise jätku" icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:37:53 vasta tsitaadiga

Kas te ei võiks äkki täpsustada oma olukorda. Kas pole mitte nii, et hinda "tõsteti" neil kasutajatel kes seni on maksnud 100/20 eest 4 € soodsamat hinda. Nüüd soodukas lõppes ning hakkate maksma sama hinda nagu ka teised 100/20 kasutajad.
Teisi pakette see ei puuduta. Palun parandage mind kui eksin aga praegu küll ei saanud aru mille eest teile hinda tõsteti ning palju te nüüd maksma hakkate.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:39:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
shizny kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
100M varjatud hinnatõus jõudis täna postkasti, detsembrist peab hakkama 24€ maksma icon_confused.gif
nüüd tahaks 100M ka yles saada, siis oleks ok icon_razz1.gif


täpselt sama siin, huvitav küll mida see 4 euri kliendi pealt juurde võiks anda?

tundub, et yhed põhimõtted, mis kehtivad paremale käele, ei kehti vasakule käele.
nett versus tv thumbs_up.gif
tsitaat:
Ei maksa pabistada, üks asi millega Elion kindlasti klienti ei "koti" on sunniviisiline hinnatõstmine ja veel vähem siduva lepinguga kliendil vägisi teenuste lisamine ja eemaldamine. Kogu lepingu perioodi saab klient sama hinnaga sama sisu tarbida, olgu siis selle teenuse nimeks mistahes või muutugu nimi milleks tahes.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7842471#7842471



Lubage ma lisan... 100M internet maksab Elionis 24€ kui sellest jutt on, ülejäänud mõelge ise juurde. See hind ei muutu, küll aga hakkavad need kliendid seda hinda kenasti maksma kes seda seni sooduspakkumise käigus odavamalt said.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.10.2013 19:47:02 vasta tsitaadiga

siin pole eriti lisada midagi, aga oleks võinud arvel kirjutada kui kaua see soodusperiood kehtib, mitte nii et hiljem kaotame soodusperioodi ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:52:56 vasta tsitaadiga

indrekp, ma tean väga hästi, milline on hetke hind.
Mille puhul siis soodustus lõpetatakse?
Mäletamist mööda ei olnud soodustust saades küll mingit kuupäeva juures, et siis on kõik (kindlasti oli imepisikeses kirjas juures, et elion võib yhepoolselt sellest loobuda).
Oleks siis soodustus paariks kuuks 100M testimiseks, paberil olev teks on selles kontekstis vägagi naljakas, sest sellise hinnaga on nett ikka väga kaua olnud icon_biggrin.gif
tsitaat:
Oleme seni pakkunud internetiühenduse kuutasu soodustust 4€, et saaksite proovida, kuidas vastab kuni 100 Mbit/s allalaadimiskiirusega internetiühendus Teie vajadustele


eks maksan siis 24€, lootuses helgemale tulevikule icon_razz1.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:53:36 vasta tsitaadiga

Enesetappude laine. Paljude perede eelarve läheb lõhki. Platoon peab pool videokaarti maha myyma...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.10.2013 19:55:12 vasta tsitaadiga

...pool 50" TV-d samuti
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 20:01:57 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif nii on, paanika jaanika....
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.10.2013 20:05:41 vasta tsitaadiga

paanika jaanika võrdub mõnele lepingu lõpetamist ja teisele kliendi kaotust
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 21:56:53 vasta tsitaadiga

Kust kohast te loete, et see soodus nüüd järsku ära kaob.

Mul oli vana leping enne seda e-kodu, siis küsiti, et kas ma tahan minna üle e-kodu peale. Ütlesin, et ei taha, kuna siis muutub mu teenuse hind kallimaks samade pakettide puhul. Siis öeldi, et te saate sama hinnaga edasi tarbida ilma hinna muutusetta. Mõeldud tehtud ja kõik jäi samaks - mingit soodusperioodi defineeritud ei olnud... Otseselt see 4.- EURi ära ei tapa, aga asi on põhimõttes. Kui ma e-kodu peale oleks "ei" öelnud, siis teenus oleks ikkagi toimima jäänud ja elu oleks minu jaoks lill. Mõnes mõttes ma saan Elionist ka aru, et saaks kliendid ühes purgis hoitud ja manageerimine oleks ühene vms...

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.10.2013 22:23:09 vasta tsitaadiga

no eks kui kiri postkasti tuleb, siis näed et endise 20€ sooduspakkumise eest hakkad maksma nüüd 24€. tegu siis 100M/20M internetiteenusega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.