Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 16.02.2004 00:39:07 Räägime mäludest alates 400MHz vasta tsitaadiga

Tean et mäludest on siinsetes teemades palju kirjas aga mõtlesin et võiks mõni ainult mäludest teema olla.

Endal Corsair XMS PC3200 rev2.0. Tegu suht kehvalt klokkuva mäluga, ma ei tea miks ma adatat ei ostnud, aga nüüd juba hilja.

Kõik mälude omanikud võiks postitada oma mäludest väljapigistatud maksimumidest jne.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 16.02.2004 02:10:03 vasta tsitaadiga

Kui sa vaatad ülevaateid, siis tegelikult näidatakse graafiliselt, kus on erinevad kiirused ja erinevad viiteajad on eri telgedel.
Nagu siin näiteks.
Sedaviisi esitatud tulemused eeldaks aga meie siinsetelt kasutajatelt üsna tublit uurimistöö soovi...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 02:22:09 vasta tsitaadiga

minu ADATAd PC4000 vabalt töötavad @550mhz @2.85v (3-4-4-8 )
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.02.2004 02:32:18 vasta tsitaadiga

PC2100-Crucial(Microni kividega) 200 MHz ehk DDR400 (yks k2rssas l2bi ilmselt liiga k6rge pinge t6ttu)
PC2700-Kingston(Microni kividega) 255 MHz ehk DDR510 (paistis kah,et ei talu k6rget pinget)
PC3200-Hynix(Hynixi kividega)305 MHz ehk DDR610 (paistab,et talub k6ike) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 08:48:06 vasta tsitaadiga

corsair xms3500c2 (bh-5)
3.25v - 250mhz / ddr500 2-2-2-6
3.6v - 265mhz / ddr530 2-2-2-6

viimane päris stabiilne pold, ilmselt pinget rohkem vaja icon_wink.gif

_________________
eriti julm


viimati muutis lamp 16.02.2004 22:16:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 16.02.2004 18:47:19 vasta tsitaadiga

hea mälude ülevaade clockimise kohapealt:
http://www.vr-zone.com/?i=420&s=1
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 18:58:50 vasta tsitaadiga

bh-5 omab korralike voltidega. @profiil näed.
@225 @2.85 2-2-2-11 stabiilne 100%
@238 @2.85 2-2-2-11 pole stabiilne, tahab rohkem volte
reaalne oleks kusgil 250 karmide voltidega 2-2-2-11, bh-5 forever.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.02.2004 20:16:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

bh-5 omab korralike voltidega.


oma hinna kohta on tal ikkagi vähe jõudlust (corsair)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 20:39:30 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat:

bh-5 omab korralike voltidega.


oma hinna kohta on tal ikkagi vähe jõudlust (corsair)

icon_eek.gif. corsairi bh-5 on parem kui mingi adata bh-5 kividega. amd'le sobib ideaalselt see mälu. ühesõnaga sama mälu mis lambil, samade kividega ja peaks umbes samu sagedusi taluma.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.02.2004 20:51:47 vasta tsitaadiga

K6ige suuremat muljet avaldasid mulle Kingstoni BH-6,olgu neetud see p2ev mil nad maha myysin. icon_lol.gif
Yldiselt yks paremaid teste,mida viimasel ajal n2inud.Oleks tahtnud n2ha veel OCZ PC3700 Rev2 tulemusi
(Moseli uus kivi)ja yht revisione Infineone mis k2ivad kah 260 mhz fsb 2-2-2-6


viimati muutis 123 16.02.2004 21:07:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2004 20:54:27 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
icon_eek.gif. corsairi bh-5 on parem kui mingi adata bh-5 kividega. amd'le sobib ideaalselt see mälu. ühesõnaga sama mälu mis lambil, samade kividega ja peaks umbes samu sagedusi taluma.

ei ole! kui kivi on täpselt sama siis on sul PQI kah sama hea kui Corsair või OCZ icon_wink.gif
näiteks Corsairi pc4000 mälul on samad kivid, mis mu HYNIX pc3200-il, vahet neil mäludel seega pole... peale selle mul veel nn hand picked, ehk siis paremad kui keskmisel Corsairi pc4000-l icon_wink.gif kui tead mida ostad siis saad sama raha eest PALJU rohkem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.02.2004 20:58:10 vasta tsitaadiga

ma rääkisin sellest, et parem võib ta küll olla, aga mitte nii palju et tema eest 45% rohkem münti välja käia. samuti ei ole mõtet osta mälu mille puhul sa tema võimalusi ära ei kasuta (ja selle eest juurde ka veel maksad), s.t. enamus AMD omanikke ei jooksuta neid corsaire 250MHz peal, samuti mitte 3.2 voldi peal, kuna väga vähesed nforce2 plaadid üleüldse toetavad out of stock vdimm 3.2v. muidugi mul on tunne, et tänapäeval aint mingid noname ja vähem-bränd juustud aint ei suuda vähemalt 225MHz ja CL2 saavutada ja AMD puhul kahjuks jääbki varu sisse, kuna emme/prose ise ei seedi kõrget sagedust.

muideks viicid äkki siia sisofti buffered mem. benche visata, võibolla ma tõesti ajan sitta icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 16.02.2004 21:04:34 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ei ole! kui kivi on täpselt sama siis on sul PQI kah sama hea kui Corsair või OCZ icon_wink.gif
näiteks Corsairi pc4000 mälul on samad kivid, mis mu HYNIX pc3200-il, vahet neil mäludel seega pole... peale selle mul veel nn hand picked, ehk siis paremad kui keskmisel Corsairi pc4000-l icon_wink.gif kui tead mida ostad siis saad sama raha eest PALJU rohkem thumbs_up.gif


oot, oot, OCZ on nats eraldi teema- nemad kasutavad ainult valitud kiipe+ lõikavad veel laseriga pealt nats kihti maha.
Selleks, et C/W-d parandada ja oma label-t peale trükkida.
Aga muidu on sul õigus
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2004 21:07:34 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
oot, oot, OCZ on nats eraldi teema- nemad kasutavad ainult valitud kiipe+ lõikavad veel laseriga pealt nats kihti maha.
Selleks, et C/W-d parandada ja oma label-t peale trükkida.
Aga muidu on sul õigus

ma tean, OCZ pc4000 mem on nende samade HYNIX D-43 kividega, lihtsalt asi on nn relabel-dud... ehk siis kiht maha ja oma märge peale.
see on muidugi õige tähelepanek, et kasutatakse parimaid kive omast klassist aga samuti võid sa ju odavama tootja mälusi sama kiviga osta icon_razz1.gif kas sa ostsid enda HYNIX-id suvaliselt? ei ostnud ju, 123 testis neid ennem ja nad läksid üle 300mhz-i icon_wink.gif
seega seleta mulle nüüd ära mis mõttes OCZ-i sama kiviga mem on parem...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 22:25:07 vasta tsitaadiga

odavamal brandil on tavaliselt halvem PCB.
kuid võib ka s*ta seest pärleid leida.

samas ei bh-5 ega ka bh-6 enam ei toodeta...
ning kuna siin (volt)modijate osakaal pole eriti suur, siis seoses athlonxp järjest paremini saavutatava
fsb'ga muutuvad ka need mälud piduriks. kuna emaplaadid ei anna niipalju pinget,
et kuskil nforsi peal asi suudaks 1:1 pysida.

sama lugu on ka levinud 2.4C'ga - fsb300 5:4 ddr500 2-2-2-5 on hea, aga modimata seda
ei saavuta. Muidugi selline asi, et ned hynixid vist ka 5:4 ei taha fungata..
ah suva icon_wink.gif

ja OT: enamus topikuid kus teemaks prosed/mälud/jne ja voltc võtab osam kanduvad võitlustandrisse..
kas ka see? icon_smile.gif või säilitaks threadi *informatiivset* iseloomu icon_rolleyes.gif

voltc kirjutas:

ei ole! kui kivi on täpselt sama siis on sul PQI kah sama hea kui Corsair või OCZ icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.02.2004 22:42:40 vasta tsitaadiga

[quote="lamp"] Muidugi selline asi, et ned hynixid vist ka 5:4 ei taha fungata..
ah suva icon_wink.gif

Mida on teha inimesel kes ei oma ES prose 5:4 settingutega?
Andke mulle kasv6i yks viide selle kohta,kus paljukiidetud Corsairi pcb peal Hynix m2lu jookseb 300 MHz peal?
Hynixi enda ja A-Data pcb on selleks v6imelised.
Sama asi BH-5 puhul,A-Data pcb-l on need v2ga haruldased ja v2ga kallid praegu,p6hiliselt kasutavad neid japsid.


viimati muutis 123 16.02.2004 23:00:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 22:42:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
odavamal brandil on tavaliselt halvem PCB.
kuid võib ka s*ta seest pärleid leida.

just seda sama tahtsin öelda. ja eks see hinna asi on suhteline. muidugi ei lähe ma poest 2.5k eest corsaire ostma, ikka otsin kusagilt odavamalt. eks maitse asi, kui valida kvaliteedi ja kõrge kvaliteedi soodsa hinnaga, siis miks mitte parem valida.
no bh-5 peaks ju lausa hinnas olema kui enam ei toodeta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 23:14:24 vasta tsitaadiga

tegelt sina (ja wend vist ka), kes sa omad/omasid 2.4'a ja võimalust suureks fsb'ks,
võiks pajatada palju need hynixid (või mingid muud proovitud ~ddr500) mälud
läksid 1:1 ~2.8-2.85V'ga.

123 kirjutas:
lamp kirjutas:
Muidugi selline asi, et ned hynixid vist ka 5:4 ei taha fungata..
Mida on teha inimesel kes ei oma ES prose 5:4 settingutega?


5:4 on vaja neil, kel mälu enam ei vea välja icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.02.2004 23:44:37 vasta tsitaadiga

[quote="lamp"]tegelt sina (ja wend vist ka), kes sa omad/omasid 2.4'a ja võimalust suureks fsb'ks,
võiks pajatada palju need hynixid (või mingid muud proovitud ~ddr500) mälud
läksid 1:1 ~2.8-2.85V'ga.

Point on selles,et tegu DDR400 m2ludega. icon_razz1.gif
ja sellise pingega jooksevad nad 280-285 mhz peal(paremad eksemplarid)
Corsair j22b toppama kuskil tiba yle 260 mhz peal(ddr500 siis)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2004 23:48:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Corsair j22b toppama kuskil tiba yle 260 mhz peal(ddr500 siis)

see eest 260 peal saab 2-2-2-11, mida rohkem amd'le vaja. hynix ei suuda 260MHz vist isegi 2-3-3-x...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 17.02.2004 00:09:04 vasta tsitaadiga

[quote="tomz"]
tsitaat:
Corsair j22b toppama kuskil tiba yle 260 mhz peal(ddr500 siis)

see eest 260 peal saab 2-2-2-11,

Aga vaata millise hinnaga,selleks on vaja pool plaati ymber joota+toitekale mod teha.Mis saab garantiist?
Tegin AMD-le 267 MHz peal sandra buffered testi settingutega 3-4-4-10 (miskip2rast nForce ei lubanud madalamale panna)
skoor tuli ainult natukene alla 4000 punkti.Vaata mis siinikiirust sul vaja oleks,et selline number saada 2-2-2-5 settingutega?
See küll synteetiline benchmark,aga mingi pildi ikkagi asjast annab.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 17.02.2004 01:52:08 vasta tsitaadiga

Ostsin siis faunist noname mälusid ja olin meeldivalt üllatunud.
PQI kivid, ja 200 2.3.3.6 läksid välja icon_razz.gif
http://www.overclockers.ru/images/lab/2003/10/16/PQImem.png
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 17.02.2004 10:26:17 vasta tsitaadiga

[quote="tomz"][quote="Arvo Cobrietti"][quote]
icon_eek.gif. corsairi bh-5 on parem kui mingi adata bh-5 kividega.

Hommikul uue hooga icon_razz1.gif

Kas v6i toda Jaani antud linki vaadates n2eb,et Corsairi BH-5 lippab isegi kehvemini kui Kingston PC2700 Valueram BH-6 chipiga.Kui nüüd teha erinevate bh-5-de test olen p2ris kindel,et Corsair oleks max fsb-lt yks viimaseid.
Hea m2lu on oma kehva pcb-ga 2ra rikkunud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2004 11:27:50 vasta tsitaadiga

kahjuks on corsair olnud siin (eestis) yks ainukesi teadaolevaid bh-5 kividega mälusi..
pole siin panaanivabariigis valikut ju :s

praegu muidugi meerikast jms võib veel suht soodsa hinnaga antud kiva leida.. a kauaks..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 17.02.2004 12:06:31 vasta tsitaadiga

Mina oman 2x256 PC2700@420MHz ja asi on stabiilne @2,9V icon_biggrin.gif
Suht hea klokatavus 333->420 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 17.02.2004 16:33:04 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
kahjuks on corsair olnud siin (eestis) yks ainukesi teadaolevaid bh-5 kividega mälusi...


kas kingstoni HyperX-d pole siis nüüd sellega?..enne küll olid.
Isegi odavas valueram-s neid kohtasin, viimasel ajal aga kingstoni oma kiibid nendel..?
Neid nagu veel saada.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 17.02.2004 16:37:04 vasta tsitaadiga

Vanad HyperX-id olid BH-5 (PC3000,PC3200,PC3500),praegu juba yle poole aasta CH-6,CH-5.
N2iteks Macci kasutab Hyperx PC3000.(vanasid)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2004 16:47:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
et Corsair oleks max fsb-lt yks viimaseid

see asi suhteline. ega seda amd'd palju üle 250fsb ei lasegi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2004 16:49:29 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
see asi suhteline. ega seda amd'd palju üle 250fsb ei lasegi.

laseb küll icon_wink.gif paljud on fsb üle 280 lasnud, seda socket A puhul, A64-ga on fsb aga ka üle 300 lastud icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2004 17:31:25 vasta tsitaadiga

A kui rääkida eestist?
Ma oletan, et need kes tahavad lasta yle 280 ja lasevad ka (eestis), hangivad endale
kodumaise puudujäägi korral asjad mujalt.


voltc kirjutas:
tomz kirjutas:
see asi suhteline. ega seda amd'd palju üle 250fsb ei lasegi.

laseb küll icon_wink.gif paljud on fsb üle 280 lasnud, seda socket A puhul, A64-ga on fsb aga ka üle 300 lastud icon_eek.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 22.02.2004 12:42:42 vasta tsitaadiga

Väike küsimus. Ma mälu pealt lugesin XMS3202v1.2 kas see CH-5 või BH-5 kividega. Klokkimine on eriti kahtlane ei ole veel aru saanud kui palju kannatab, probleem selles et kui 4-3 reziimis proovisin siis üle 430 Mhz ei läinud kardan et 1-1 läheks paremini kuid võin ka eksida, eks tuleb isa arvutist vanem barton välja kiskuda sest see uus mis mul on eriti ei clock'u.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2004 19:47:26 vasta tsitaadiga

mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2004 20:59:07 vasta tsitaadiga

Palju pinget andsid?

tomz kirjutas:
mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2004 22:10:56 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Palju pinget andsid?

tomz kirjutas:
mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega.

üle 2.9 ei saanud anda... ei aidanud ikka.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2004 00:23:07 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et sul epoxi nf2 plate.. siis vist selge..
Jaan oli ka mingite hyperx'idega saand max 415 selle platega.
samas kui testisin need mälud ise enda plaadil 470'ga ära.

eks sellest kammist saab Jaan ise või 123 lähemalt pajatada.

muidugi ka 2.9V pole mingi pinge icon_wink.gif
samas 410 vähe.. isegi bh6'le

tomz kirjutas:
lamp kirjutas:
Palju pinget andsid?
tomz kirjutas:
mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega.

üle 2.9 ei saanud anda... ei aidanud ikka.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2004 16:15:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma vaatan, et sul epoxi nf2 plate.. siis vist selge..
Jaan oli ka mingite hyperx'idega saand max 415 selle platega.
samas kui testisin need mälud ise enda plaadil 470'ga ära.

eks sellest kammist saab Jaan ise või 123 lähemalt pajatada.

muidugi ka 2.9V pole mingi pinge
samas 410 vähe.. isegi bh6'le

no see vist ikka rohkem mälude ja vähese pinge viga (2.9 asemel annab 2.85v).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 23.02.2004 16:24:21 vasta tsitaadiga

Asi rohkem Epoxi kokkusobimises/kokkusobimatuses BH-5/BH-6 m2ludega.See bios mida Jaan kasutab,sellele n2iteks BH-5/BH-6 yldse ei meeldi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2004 16:28:01 vasta tsitaadiga

Minu 256MB PQI'd on ikka tublid küll! thumbs_up.gif

2x 256MB DDRAM PC3200 DIMM400 [ 2-2-3-3 ] @215MHz. thumbs_up.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RA
HV vaatleja
RA

liitunud: 10.03.2003




sõnum 25.02.2004 00:44:56 vasta tsitaadiga

Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.02.2004 02:05:10 vasta tsitaadiga

RA kirjutas:
Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx?


Endal HyperX ja töötab dualis nigu sipsti.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 25.02.2004 09:33:36 vasta tsitaadiga

RA kirjutas:
Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx?

Abx uurida mis on üleüldse DUAL ja Twinx icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RA
HV vaatleja
RA

liitunud: 10.03.2003




sõnum 25.02.2004 12:34:36 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
RA kirjutas:
Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx?

Abx uurida mis on üleüldse DUAL ja Twinx icon_biggrin.gif


selle kohta ma lootsingi siin selgust saada, kuid tänud igaljuhul
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2004 12:39:10 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
muidugi ka 2.9V pole mingi pinge icon_wink.gif

on ka minu kõrvu jõudnud õuduslood voltidest mida sa mäludele sisse annad icon_lol.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.02.2004 12:59:59 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
lamp kirjutas:
muidugi ka 2.9V pole mingi pinge icon_wink.gif

on ka minu kõrvu jõudnud õuduslood voltidest mida sa mäludele sisse annad icon_lol.gif


Üldiselt ei ole mina veel näinud, et garantiis aru saadaks kas mälud on loomulikku surma surnud või on sellele kaaasa "aidatud". Endal mälud 3.1V peal ja täitsa külmad....kui 3.3V peal olid ja 24h memtest jooxnud oli ka siis ei märganud, et nad miskitpidi soojad oleksid.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2004 13:06:52 vasta tsitaadiga

oleneb võibolla ka korpuses liikuvast õhust
2.8v praegu - no leiged
3.0v ikka suht tuline
radikas peal
bh-5 peaks olema muideks

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2004 15:28:05 vasta tsitaadiga

mõttetu nende voltide pärast põdeda...
osad japsid annavad mälule 5v ja ikka maha ei põle icon_wink.gif
muidu enda hynix-id käivad 2.9v peal juba ostust peale, kui mamma
lubaks siis annaks rohkem - mis nad ikka niisama masinas kopitavad icon_biggrin.gif

ja lamp vist andis oma corsairidele 3.6v ja ikka jäid asjad ellu
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 25.02.2004 16:12:15 vasta tsitaadiga

endal 220mhz pc3200 unknown 2,5-3-3-5 @ 2,8v
aga selline loll kyss et kui nagu osta sinna näiteks pc4000 ramid kas need sobivad sinna?

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 26.02.2004 23:50:51 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
endal 220mhz pc3200 unknown 2,5-3-3-5 @ 2,8v
aga selline loll kyss et kui nagu osta sinna näiteks pc4000 ramid kas need sobivad sinna?


Sobivad ikka. Sagedust aint ei saavutaks 1:1 prosega. Kui tahad siis paned mingi 4:5 või midagi sinna kanti aga kas jõudlus niipalju ka kasvaks. Pigem 1:1 ja 2-2-2-5 kui annab.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 00:26:54 vasta tsitaadiga

Mis mälud panna? Moboks saab olema 8rda3+ ja xp2500 prose. Klokkida tahaks ka nata. Kiirus pc3200 ja kokku neid 512mb. Keegi oskab midagi soovitada?

Ise suht tumba sellel alal.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.02.2004 00:30:09 vasta tsitaadiga

offtopic : mina sain oma noname PC133 postima 163mhz juures @ cl2.

160mhz 2-3-3-6 jooksis veel windows 2 nädalat puhtalt
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz mine lehele 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.