|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hmagi
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2003
|
16.02.2004 00:39:07
Räägime mäludest alates 400MHz |
|
|
Tean et mäludest on siinsetes teemades palju kirjas aga mõtlesin et võiks mõni ainult mäludest teema olla.
Endal Corsair XMS PC3200 rev2.0. Tegu suht kehvalt klokkuva mäluga, ma ei tea miks ma adatat ei ostnud, aga nüüd juba hilja.
Kõik mälude omanikud võiks postitada oma mäludest väljapigistatud maksimumidest jne.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
16.02.2004 02:10:03
|
|
|
Kui sa vaatad ülevaateid, siis tegelikult näidatakse graafiliselt, kus on erinevad kiirused ja erinevad viiteajad on eri telgedel.
Nagu siin näiteks.
Sedaviisi esitatud tulemused eeldaks aga meie siinsetelt kasutajatelt üsna tublit uurimistöö soovi...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.02.2004 02:22:09
|
|
|
minu ADATAd PC4000 vabalt töötavad @550mhz @2.85v (3-4-4-8 )
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.02.2004 02:32:18
|
|
|
PC2100-Crucial(Microni kividega) 200 MHz ehk DDR400 (yks k2rssas l2bi ilmselt liiga k6rge pinge t6ttu)
PC2700-Kingston(Microni kividega) 255 MHz ehk DDR510 (paistis kah,et ei talu k6rget pinget)
PC3200-Hynix(Hynixi kividega)305 MHz ehk DDR610 (paistab,et talub k6ike)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.02.2004 08:48:06
|
|
|
corsair xms3500c2 (bh-5)
3.25v - 250mhz / ddr500 2-2-2-6
3.6v - 265mhz / ddr530 2-2-2-6
viimane päris stabiilne pold, ilmselt pinget rohkem vaja
_________________ eriti julm
viimati muutis lamp 16.02.2004 22:16:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
16.02.2004 18:58:50
|
|
|
bh-5 omab korralike voltidega. @profiil näed.
@225 @2.85 2-2-2-11 stabiilne 100%
@238 @2.85 2-2-2-11 pole stabiilne, tahab rohkem volte
reaalne oleks kusgil 250 karmide voltidega 2-2-2-11, bh-5 forever.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.02.2004 20:16:42
|
|
|
| tsitaat: |
bh-5 omab korralike voltidega.
|
oma hinna kohta on tal ikkagi vähe jõudlust (corsair)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
16.02.2004 20:39:30
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| tsitaat: |
bh-5 omab korralike voltidega.
|
oma hinna kohta on tal ikkagi vähe jõudlust (corsair) |
. corsairi bh-5 on parem kui mingi adata bh-5 kividega. amd'le sobib ideaalselt see mälu. ühesõnaga sama mälu mis lambil, samade kividega ja peaks umbes samu sagedusi taluma.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.02.2004 20:51:47
|
|
|
K6ige suuremat muljet avaldasid mulle Kingstoni BH-6,olgu neetud see p2ev mil nad maha myysin.
Yldiselt yks paremaid teste,mida viimasel ajal n2inud.Oleks tahtnud n2ha veel OCZ PC3700 Rev2 tulemusi
(Moseli uus kivi)ja yht revisione Infineone mis k2ivad kah 260 mhz fsb 2-2-2-6
viimati muutis 123 16.02.2004 21:07:40, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
16.02.2004 20:54:27
|
|
|
| tomz kirjutas: |
. corsairi bh-5 on parem kui mingi adata bh-5 kividega. amd'le sobib ideaalselt see mälu. ühesõnaga sama mälu mis lambil, samade kividega ja peaks umbes samu sagedusi taluma. |
ei ole! kui kivi on täpselt sama siis on sul PQI kah sama hea kui Corsair või OCZ
näiteks Corsairi pc4000 mälul on samad kivid, mis mu HYNIX pc3200-il, vahet neil mäludel seega pole... peale selle mul veel nn hand picked, ehk siis paremad kui keskmisel Corsairi pc4000-l kui tead mida ostad siis saad sama raha eest PALJU rohkem
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.02.2004 20:58:10
|
|
|
ma rääkisin sellest, et parem võib ta küll olla, aga mitte nii palju et tema eest 45% rohkem münti välja käia. samuti ei ole mõtet osta mälu mille puhul sa tema võimalusi ära ei kasuta (ja selle eest juurde ka veel maksad), s.t. enamus AMD omanikke ei jooksuta neid corsaire 250MHz peal, samuti mitte 3.2 voldi peal, kuna väga vähesed nforce2 plaadid üleüldse toetavad out of stock vdimm 3.2v. muidugi mul on tunne, et tänapäeval aint mingid noname ja vähem-bränd juustud aint ei suuda vähemalt 225MHz ja CL2 saavutada ja AMD puhul kahjuks jääbki varu sisse, kuna emme/prose ise ei seedi kõrget sagedust.
muideks viicid äkki siia sisofti buffered mem. benche visata, võibolla ma tõesti ajan sitta
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
16.02.2004 21:04:34
|
|
|
| voltc kirjutas: |
ei ole! kui kivi on täpselt sama siis on sul PQI kah sama hea kui Corsair või OCZ
näiteks Corsairi pc4000 mälul on samad kivid, mis mu HYNIX pc3200-il, vahet neil mäludel seega pole... peale selle mul veel nn hand picked, ehk siis paremad kui keskmisel Corsairi pc4000-l kui tead mida ostad siis saad sama raha eest PALJU rohkem  |
oot, oot, OCZ on nats eraldi teema- nemad kasutavad ainult valitud kiipe+ lõikavad veel laseriga pealt nats kihti maha.
Selleks, et C/W-d parandada ja oma label-t peale trükkida.
Aga muidu on sul õigus
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
16.02.2004 21:07:34
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
oot, oot, OCZ on nats eraldi teema- nemad kasutavad ainult valitud kiipe+ lõikavad veel laseriga pealt nats kihti maha.
Selleks, et C/W-d parandada ja oma label-t peale trükkida.
Aga muidu on sul õigus |
ma tean, OCZ pc4000 mem on nende samade HYNIX D-43 kividega, lihtsalt asi on nn relabel-dud... ehk siis kiht maha ja oma märge peale.
see on muidugi õige tähelepanek, et kasutatakse parimaid kive omast klassist aga samuti võid sa ju odavama tootja mälusi sama kiviga osta kas sa ostsid enda HYNIX-id suvaliselt? ei ostnud ju, 123 testis neid ennem ja nad läksid üle 300mhz-i
seega seleta mulle nüüd ära mis mõttes OCZ-i sama kiviga mem on parem...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.02.2004 22:25:07
|
|
|
odavamal brandil on tavaliselt halvem PCB.
kuid võib ka s*ta seest pärleid leida.
samas ei bh-5 ega ka bh-6 enam ei toodeta...
ning kuna siin (volt)modijate osakaal pole eriti suur, siis seoses athlonxp järjest paremini saavutatava
fsb'ga muutuvad ka need mälud piduriks. kuna emaplaadid ei anna niipalju pinget,
et kuskil nforsi peal asi suudaks 1:1 pysida.
sama lugu on ka levinud 2.4C'ga - fsb300 5:4 ddr500 2-2-2-5 on hea, aga modimata seda
ei saavuta. Muidugi selline asi, et ned hynixid vist ka 5:4 ei taha fungata..
ah suva
ja OT: enamus topikuid kus teemaks prosed/mälud/jne ja voltc võtab osam kanduvad võitlustandrisse..
kas ka see? või säilitaks threadi *informatiivset* iseloomu
| voltc kirjutas: |
ei ole! kui kivi on täpselt sama siis on sul PQI kah sama hea kui Corsair või OCZ
|
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.02.2004 22:42:40
|
|
|
[quote="lamp"] Muidugi selline asi, et ned hynixid vist ka 5:4 ei taha fungata..
ah suva
Mida on teha inimesel kes ei oma ES prose 5:4 settingutega?
Andke mulle kasv6i yks viide selle kohta,kus paljukiidetud Corsairi pcb peal Hynix m2lu jookseb 300 MHz peal?
Hynixi enda ja A-Data pcb on selleks v6imelised.
Sama asi BH-5 puhul,A-Data pcb-l on need v2ga haruldased ja v2ga kallid praegu,p6hiliselt kasutavad neid japsid.
viimati muutis 123 16.02.2004 23:00:49, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
16.02.2004 22:42:48
|
|
|
| tsitaat: |
odavamal brandil on tavaliselt halvem PCB.
kuid võib ka s*ta seest pärleid leida. |
just seda sama tahtsin öelda. ja eks see hinna asi on suhteline. muidugi ei lähe ma poest 2.5k eest corsaire ostma, ikka otsin kusagilt odavamalt. eks maitse asi, kui valida kvaliteedi ja kõrge kvaliteedi soodsa hinnaga, siis miks mitte parem valida.
no bh-5 peaks ju lausa hinnas olema kui enam ei toodeta
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.02.2004 23:14:24
|
|
|
tegelt sina (ja wend vist ka), kes sa omad/omasid 2.4'a ja võimalust suureks fsb'ks,
võiks pajatada palju need hynixid (või mingid muud proovitud ~ddr500) mälud
läksid 1:1 ~2.8-2.85V'ga.
| 123 kirjutas: |
| lamp kirjutas: |
Muidugi selline asi, et ned hynixid vist ka 5:4 ei taha fungata..
Mida on teha inimesel kes ei oma ES prose 5:4 settingutega?
|
|
5:4 on vaja neil, kel mälu enam ei vea välja
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.02.2004 23:44:37
|
|
|
[quote="lamp"]tegelt sina (ja wend vist ka), kes sa omad/omasid 2.4'a ja võimalust suureks fsb'ks,
võiks pajatada palju need hynixid (või mingid muud proovitud ~ddr500) mälud
läksid 1:1 ~2.8-2.85V'ga.
Point on selles,et tegu DDR400 m2ludega.
ja sellise pingega jooksevad nad 280-285 mhz peal(paremad eksemplarid)
Corsair j22b toppama kuskil tiba yle 260 mhz peal(ddr500 siis)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
16.02.2004 23:48:11
|
|
|
| tsitaat: |
| Corsair j22b toppama kuskil tiba yle 260 mhz peal(ddr500 siis) |
see eest 260 peal saab 2-2-2-11, mida rohkem amd'le vaja. hynix ei suuda 260MHz vist isegi 2-3-3-x...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
17.02.2004 00:09:04
|
|
|
[quote="tomz"]
| tsitaat: |
| Corsair j22b toppama kuskil tiba yle 260 mhz peal(ddr500 siis) |
see eest 260 peal saab 2-2-2-11,
Aga vaata millise hinnaga,selleks on vaja pool plaati ymber joota+toitekale mod teha.Mis saab garantiist?
Tegin AMD-le 267 MHz peal sandra buffered testi settingutega 3-4-4-10 (miskip2rast nForce ei lubanud madalamale panna)
skoor tuli ainult natukene alla 4000 punkti.Vaata mis siinikiirust sul vaja oleks,et selline number saada 2-2-2-5 settingutega?
See küll synteetiline benchmark,aga mingi pildi ikkagi asjast annab.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
17.02.2004 10:26:17
|
|
|
[quote="tomz"][quote="Arvo Cobrietti"][quote]
. corsairi bh-5 on parem kui mingi adata bh-5 kividega.
Hommikul uue hooga
Kas v6i toda Jaani antud linki vaadates n2eb,et Corsairi BH-5 lippab isegi kehvemini kui Kingston PC2700 Valueram BH-6 chipiga.Kui nüüd teha erinevate bh-5-de test olen p2ris kindel,et Corsair oleks max fsb-lt yks viimaseid.
Hea m2lu on oma kehva pcb-ga 2ra rikkunud.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
17.02.2004 11:27:50
|
|
|
kahjuks on corsair olnud siin (eestis) yks ainukesi teadaolevaid bh-5 kividega mälusi..
pole siin panaanivabariigis valikut ju :s
praegu muidugi meerikast jms võib veel suht soodsa hinnaga antud kiva leida.. a kauaks..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
17.02.2004 12:06:31
|
|
|
Mina oman 2x256 PC2700@420MHz ja asi on stabiilne @2,9V
Suht hea klokatavus 333->420
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
17.02.2004 16:33:04
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| kahjuks on corsair olnud siin (eestis) yks ainukesi teadaolevaid bh-5 kividega mälusi... |
kas kingstoni HyperX-d pole siis nüüd sellega?..enne küll olid.
Isegi odavas valueram-s neid kohtasin, viimasel ajal aga kingstoni oma kiibid nendel..?
Neid nagu veel saada.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
17.02.2004 16:37:04
|
|
|
Vanad HyperX-id olid BH-5 (PC3000,PC3200,PC3500),praegu juba yle poole aasta CH-6,CH-5.
N2iteks Macci kasutab Hyperx PC3000.(vanasid)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
17.02.2004 16:47:51
|
|
|
| tsitaat: |
| et Corsair oleks max fsb-lt yks viimaseid |
see asi suhteline. ega seda amd'd palju üle 250fsb ei lasegi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
17.02.2004 16:49:29
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| see asi suhteline. ega seda amd'd palju üle 250fsb ei lasegi. |
laseb küll paljud on fsb üle 280 lasnud, seda socket A puhul, A64-ga on fsb aga ka üle 300 lastud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
17.02.2004 17:31:25
|
|
|
A kui rääkida eestist?
Ma oletan, et need kes tahavad lasta yle 280 ja lasevad ka (eestis), hangivad endale
kodumaise puudujäägi korral asjad mujalt.
| voltc kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
| see asi suhteline. ega seda amd'd palju üle 250fsb ei lasegi. |
laseb küll paljud on fsb üle 280 lasnud, seda socket A puhul, A64-ga on fsb aga ka üle 300 lastud  |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmagi
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2003
|
22.02.2004 12:42:42
|
|
|
| Väike küsimus. Ma mälu pealt lugesin XMS3202v1.2 kas see CH-5 või BH-5 kividega. Klokkimine on eriti kahtlane ei ole veel aru saanud kui palju kannatab, probleem selles et kui 4-3 reziimis proovisin siis üle 430 Mhz ei läinud kardan et 1-1 läheks paremini kuid võin ka eksida, eks tuleb isa arvutist vanem barton välja kiskuda sest see uus mis mul on eriti ei clock'u.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
22.02.2004 19:47:26
|
|
|
| mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.02.2004 20:59:07
|
|
|
Palju pinget andsid?
| tomz kirjutas: |
| mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
22.02.2004 22:10:56
|
|
|
| lamp kirjutas: |
Palju pinget andsid?
| tomz kirjutas: |
| mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega. |
|
üle 2.9 ei saanud anda... ei aidanud ikka.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.02.2004 00:23:07
|
|
|
Ma vaatan, et sul epoxi nf2 plate.. siis vist selge..
Jaan oli ka mingite hyperx'idega saand max 415 selle platega.
samas kui testisin need mälud ise enda plaadil 470'ga ära.
eks sellest kammist saab Jaan ise või 123 lähemalt pajatada.
muidugi ka 2.9V pole mingi pinge
samas 410 vähe.. isegi bh6'le
| tomz kirjutas: |
| lamp kirjutas: |
Palju pinget andsid?
| tomz kirjutas: |
| mul oli ka v1.2 ja üle 420MHz stabiilne ei olnud. tegu ilmselt bh/ch-6 kividega. |
|
üle 2.9 ei saanud anda... ei aidanud ikka. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
23.02.2004 16:15:51
|
|
|
| tsitaat: |
Ma vaatan, et sul epoxi nf2 plate.. siis vist selge..
Jaan oli ka mingite hyperx'idega saand max 415 selle platega.
samas kui testisin need mälud ise enda plaadil 470'ga ära.
eks sellest kammist saab Jaan ise või 123 lähemalt pajatada.
muidugi ka 2.9V pole mingi pinge
samas 410 vähe.. isegi bh6'le |
no see vist ikka rohkem mälude ja vähese pinge viga (2.9 asemel annab 2.85v).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
23.02.2004 16:24:21
|
|
|
| Asi rohkem Epoxi kokkusobimises/kokkusobimatuses BH-5/BH-6 m2ludega.See bios mida Jaan kasutab,sellele n2iteks BH-5/BH-6 yldse ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
23.02.2004 16:28:01
|
|
|
Minu 256MB PQI'd on ikka tublid küll!
2x 256MB DDRAM PC3200 DIMM400 [ 2-2-3-3 ] @215MHz.
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RA
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
25.02.2004 00:44:56
|
|
|
| Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
25.02.2004 02:05:10
|
|
|
| RA kirjutas: |
| Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx? |
Endal HyperX ja töötab dualis nigu sipsti.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
25.02.2004 09:33:36
|
|
|
| RA kirjutas: |
| Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx? |
Abx uurida mis on üleüldse DUAL ja Twinx
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RA
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
25.02.2004 12:34:36
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
| RA kirjutas: |
| Mul oleks üks ehk mitte just päris teemasse küsimus, kuid mis pull nende Kingstoni mäludega on, kas 2XKingston DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,0 HyperX läheb Dual pordis tööle või tuleb osta Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX Twinx (2x256MB), et asju dualis jooksutada? Müstika näitajad on ju täpselt samad kõik..what a hell is Twinx? |
Abx uurida mis on üleüldse DUAL ja Twinx  |
selle kohta ma lootsingi siin selgust saada, kuid tänud igaljuhul
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
25.02.2004 12:39:10
|
|
|
| lamp kirjutas: |
muidugi ka 2.9V pole mingi pinge |
on ka minu kõrvu jõudnud õuduslood voltidest mida sa mäludele sisse annad
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
25.02.2004 12:59:59
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
| lamp kirjutas: |
muidugi ka 2.9V pole mingi pinge |
on ka minu kõrvu jõudnud õuduslood voltidest mida sa mäludele sisse annad  |
Üldiselt ei ole mina veel näinud, et garantiis aru saadaks kas mälud on loomulikku surma surnud või on sellele kaaasa "aidatud". Endal mälud 3.1V peal ja täitsa külmad....kui 3.3V peal olid ja 24h memtest jooxnud oli ka siis ei märganud, et nad miskitpidi soojad oleksid.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
25.02.2004 13:06:52
|
|
|
oleneb võibolla ka korpuses liikuvast õhust
2.8v praegu - no leiged
3.0v ikka suht tuline
radikas peal
bh-5 peaks olema muideks
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
25.02.2004 15:28:05
|
|
|
mõttetu nende voltide pärast põdeda...
osad japsid annavad mälule 5v ja ikka maha ei põle
muidu enda hynix-id käivad 2.9v peal juba ostust peale, kui mamma
lubaks siis annaks rohkem - mis nad ikka niisama masinas kopitavad
ja lamp vist andis oma corsairidele 3.6v ja ikka jäid asjad ellu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
25.02.2004 16:12:15
|
|
|
endal 220mhz pc3200 unknown 2,5-3-3-5 @ 2,8v
aga selline loll kyss et kui nagu osta sinna näiteks pc4000 ramid kas need sobivad sinna?
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmagi
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2003
|
26.02.2004 23:50:51
|
|
|
| amd2500 kirjutas: |
endal 220mhz pc3200 unknown 2,5-3-3-5 @ 2,8v
aga selline loll kyss et kui nagu osta sinna näiteks pc4000 ramid kas need sobivad sinna? |
Sobivad ikka. Sagedust aint ei saavutaks 1:1 prosega. Kui tahad siis paned mingi 4:5 või midagi sinna kanti aga kas jõudlus niipalju ka kasvaks. Pigem 1:1 ja 2-2-2-5 kui annab.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
27.02.2004 00:26:54
|
|
|
Mis mälud panna? Moboks saab olema 8rda3+ ja xp2500 prose. Klokkida tahaks ka nata. Kiirus pc3200 ja kokku neid 512mb. Keegi oskab midagi soovitada?
Ise suht tumba sellel alal.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
27.02.2004 00:30:09
|
|
|
offtopic : mina sain oma noname PC133 postima 163mhz juures @ cl2.
160mhz 2-3-3-6 jooksis veel windows 2 nädalat puhtalt
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|