Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 10.09.2013 14:38:46 vasta tsitaadiga

Sellle pildi puihul on nad tõesti üsna huvitavalt. Korraga on pildile saadud looduse ilu ja inimese tehtud asja koledus. Mind häirib pigem see, et allpool on pilt parajalt kirju ja ülal hunnik sinist, aga selles olukorras ei saa sellega midagi väga teha ka.
_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2tsss
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 14:57:23 vasta tsitaadiga

Kui Sa pead silmas allolevat muru, siis ilma selleta tunduks see asi veidi tühi...
_________________
Ei tee ettemaksu ID-kaardiga autentimata kasutajatele!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 10.09.2013 15:46:12 vasta tsitaadiga

Eiei, muru on väga hea =)
Mitte see ei häiri, et allpool kirju on, vaid see, et üleval pole.

_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 16:07:37 vasta tsitaadiga

Hommikuti on päris kena udu.
Aga see kaob maru kiiresti päikese tõusmisega.


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 17:17:45 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Hommikuti on päris kena udu.
Aga see kaob maru kiiresti päikese tõusmisega.


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Esimene pilt meeldib. Häirib ainult paremas servas tee ääres olev post numbriga 6. Kui saaks selle likvideerida, oleks huvitavam.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 19:52:11 vasta tsitaadiga

Ma võin ju likvideerida su jaoks selle, wa666ou, aga kas see siis mitte fotomanipulatsioon pole foto asemel... icon_biggrin.gif
Mulle see post meeldib.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 10.09.2013 21:34:28 vasta tsitaadiga

Et on nagu üksjasama kaader ja värve on keeratud nii ja naapidi? Kusagil peaks ju ka see õige WB olema. Vastasel juhul võib ju ka lillaks või roosaks keerata ja väita, et nii oligi või et aga mulle meeldib nii icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:51:35 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Et on nagu üksjasama kaader ja värve on keeratud nii ja naapidi? Kusagil peaks ju ka see õige WB olema. Vastasel juhul võib ju ka lillaks või roosaks keerata ja väita, et nii oligi või et aga mulle meeldib nii icon_confused.gif


Noh, tegelikult oli nii, et esimene pilt on "as shot" valge tasakaaluga ja teine on "auto".
Õige on küll teine, aga esimene on huvitavam. Esimesel natuke HDRi ka photoshopatud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.09.2013 22:11:59 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Hommikuti on päris kena udu.
Aga see kaob maru kiiresti päikese tõusmisega.


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Siin Saksamaal on ka hommikuti mõnus udu küngaste vahel. Kahjuks peab sel ajal tööl olema kui kõige mõnusam hetk paistab ja huvitav on see, et iga nädalavahetus on sadanud ja pilte ei saa teha sellest icon_biggrin.gif kopp.gif

Pilt ka, et OT ei oleks, reegleid selle pildi puhul ei vaadanud icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 08:47:58 vasta tsitaadiga

Augustiõhtust midagi: http://harrisonifoto.com/picture.php?/495/category/53
Üks linnupilt üle pika aja: http://harrisonifoto.com/picture.php?/501/category/33
Hiljutised HDRid: http://harrisonifoto.com/picture.php?/498/category/30
http://harrisonifoto.com/picture.php?/506/category/30
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:27:40 vasta tsitaadiga

Mida arvatakse teema reeglite uuendamisest piltide lubatud suuruse osas. Hetkel on pikem külg lubatud 1200px. Aga FullHD ekraanide ajastul on see kah juba ajale jalgu jäämas. Lükkaks kohe 1600px näiteks? See peaks veel postituse kasti ära mahtuma küll. icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:35:15 vasta tsitaadiga

Reeglid ei keela-määra, kuidas inimesed oma pilte eksponeerivad.
See on ilmselge, et valitakse viisakalt vaadatav pikem külg, 1000/1200 on mõõdukalt paras;
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:36:33 vasta tsitaadiga

Küsitluses tahtsid rohkem kui pooled laiust 1000 või vähem. FHD ajastu on jõudnud lauaarvuti kasutajateni, ma usun et enamus kasutab läpakaid.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:38:38 vasta tsitaadiga

Aga namstoop, viska siia nädalaks küsitlus üles, vaatame kas on mõtet muuta. Minu seisukohalt võiks lubada suuremaid pilte.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:41:32 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Mida arvatakse teema reeglite uuendamisest piltide lubatud suuruse osas. Hetkel on pikem külg lubatud 1200px. Aga FullHD ekraanide ajastul on see kah juba ajale jalgu jäämas. Lükkaks kohe 1600px näiteks? See peaks veel postituse kasti ära mahtuma küll. icon_rolleyes.gif


Lubatud võib ju olla FullHD aga iseasi, kas neid ka selles suuruses siia lisatakse. Mina isklikult eelistan enda lehel kuvada pildi pikemaks küljeks 800-1200 pikslit, olenevalt pildist. Maksimumkvaliteediga HullHD pildid oleksid ka mahult oluliselt suuremad ning tahvelarvutites ning tavakasutajate läpakates resoga 1376x768 ebamugavad.
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:46:08 vasta tsitaadiga

Kes tahab suurt pilti see on seda ju alati küsinud...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2013 12:01:04 vasta tsitaadiga

Mõned veits vanemad pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 12:10:04 vasta tsitaadiga

Noh põmst küsimuse vajadus tekkis puht isiklikust huvist, sest ise olen netipiltide pikema horisontaalse küljena kasutama hakanud 1400 px ja vertikaalse küljena 1200px. Ning seetõttu ei ole siia ena ammu postitanud icon_lol.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.09.2013 12:13:59 vasta tsitaadiga

FullHD ekraanile ei mahu ju 1200px kõrgune pilt korraga ära. Isegi x1200 ekraanile ei mahu kui foorumi lahtris on. Pigem kerin fotot küll alla kui küljele, aga parem on ikkagi tervena vaadata.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 12:18:04 vasta tsitaadiga

Nojah kuna ma valdavalt kasutan g+, siis seal kuvatakse pilti vastavalt ekraani suurusel ja suuremal saab soovikorral sisse suumida.

Lihtsalt küll need 4K ekraanid ka varsti kõigil on, siis hakkavad vanad ja hetkel sobivad tunduvad 1200px pildid jälle thumbnaile meenutama. Nagu hetkel 600-800px küljepikkused pildid, mis varem sobivaks mõõduks oli. icon_wink.gif

Igatahes tegin uue küsitluse. icon_exclaim.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 17:56:22 vasta tsitaadiga

Suvine
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Auto oli pruudikleiti täis ja loomulikult istus fotograaf olematul tagapingil
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 17.09.2013 18:22:47 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Nojah kuna ma valdavalt kasutan g+, siis seal kuvatakse pilti vastavalt ekraani suurusel ja suuremal saab soovikorral sisse suumida.

Lihtsalt küll need 4K ekraanid ka varsti kõigil on, siis hakkavad vanad ja hetkel sobivad tunduvad 1200px pildid jälle thumbnaile meenutama. Nagu hetkel 600-800px küljepikkused pildid, mis varem sobivaks mõõduks oli. icon_wink.gif

Igatahes tegin uue küsitluse. icon_exclaim.gif
... ja siis teed küsitluse "Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla".
Pigem võiks mingisuguse miinimumi seada.
Need nn. avatarid on tõesti igavad. Detailsust tahaks rohkem näha, mitte laitmatuid "tuunitud" postkaarte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 17.09.2013 23:21:50 vasta tsitaadiga

Eesti suvi icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 18.09.2013 12:40:48 vasta tsitaadiga

Allu1, Väga ilusad pildid. Kuidas subjektid nii hästi välja on valgustatud esimesel-teisel pildil? Reflektor, välk & Photoshop?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:08:47 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Allu1, Väga ilusad pildid. Kuidas subjektid nii hästi välja on valgustatud esimesel-teisel pildil? Reflektor, välk & Photoshop?


Esimesel pildil väheke Photoshoppi, teist pilti pole enda teada surkinud. Suureks reflektoriks olid pilved. Hõredad pilved päikese ees, ei olnud intensiivset päikesevalgust otse pealelangemas. Väga suureks abiks olid.

E: Lisan nüüd paar pilti sügisesest ilmast ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Kuressaare pargis kollane valgus, ei ole Photoshopis kosmilist pornot teinud. Kohapeal keerasin kaamerast veel siniseidki juurde.
Ja üks jabur pilt ka:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 15:29:28 vasta tsitaadiga

Tihti võib ka artsy olla, aga white balance...
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 19.09.2013 14:27:59 vasta tsitaadiga

Allu, mis obje ja kaamera?

Edit: sellise kombinatsiooniga ikka väga bro tulemus icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif


viimati muutis que 20.09.2013 13:42:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 17:53:08 vasta tsitaadiga

que kirjutas:
Allu, mis obje ja kaamera?

Canon 550D koos Sigma 17-70mm f/2.8-4 hsm toruga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 10:17:31 vasta tsitaadiga

Kuu kui meri
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Mario. 21.09.2013 10:45:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.09.2013 10:32:18 vasta tsitaadiga

Kolmandikureegel ja veelkord kolmandikureegel muidu hakkab juba looma.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 10:45:39 vasta tsitaadiga

Ei.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 11:41:57 vasta tsitaadiga

Mario ei eksi kunagi. Kui keegi arvab teisiti siis ta eksib.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 11:53:24 vasta tsitaadiga

Ma tundsin et peaks külgedelt seda musta ala maha kärpima kuid siis sikutasin pildi endal Lightroomi ja proovisin erinevaid kroppe ning ütleks et antud esitus on suht perfektne. Ilma musta alata kaob pildist kontekst ja ruumilisus. Kolmandikureeglil selle pildi puhul ei näe mina küll vajadust.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 11:58:07 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mario ei eksi kunagi. Kui keegi arvab teisiti siis ta eksib.

Kui asi on maitses, ei eksi keegi.
erko ütles kõik.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.09.2013 13:34:45 vasta tsitaadiga

Tahtsin teiste arvamuskeskusemeeled käima tõmmata. Ausalt öeldes kuu pilt on jummala seff, mulle meeldib täpselt nii nagu ta on. Tegin ka hiljaaegu kuust pilti kui ta oli fantastiliselt madalal( Sõpruse sillalt oli ainult näha, karlovas kadus juba majade taha), suuur ja kollane. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.09.2013 20:44:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 21:05:29 vasta tsitaadiga

Kus?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.09.2013 23:17:18 vasta tsitaadiga

Saksamaa... icon_razz.gif
(Ülessevoolu oli tekkinud nagu kurisu taoline moodustis ja selletõttu oligi säng kuiv)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 22:55:08 vasta tsitaadiga

Sai Kadrioru pargis kolamas käidud:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 08:11:48 vasta tsitaadiga

Eks asi ole maitses:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.09.2013 13:57:36 vasta tsitaadiga

Allu1 väga head pildid! thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.09.2013 21:52:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 00:44:46 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, kus siuke koht on? icon_eek.gif thumbs_up.gif

late, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 02:12:47 vasta tsitaadiga

que kirjutas:
Allu, mis obje ja kaamera?

Edit: sellise kombinatsiooniga ikka väga bro tulemus icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif


Mitte, et pildid halvad oleksid, pildid on ilusad, aga mis selles kombinatsioonis nende piltide puhul nii hämmastama panevat on? Täiesti vastav kvaliteet selle comboga minu arvates. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.09.2013 10:28:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 11:39:49 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
que kirjutas:
Allu, mis obje ja kaamera?

Edit: sellise kombinatsiooniga ikka väga bro tulemus icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif


Mitte, et pildid halvad oleksid, pildid on ilusad, aga mis selles kombinatsioonis nende piltide puhul nii hämmastama panevat on? Täiesti vastav kvaliteet selle comboga minu arvates. icon_smile.gif
Ehk oli küsimus pulmapiltide kohta mida sellise komboga kätte ei saa.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.09.2013 20:46:28 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Valvejoodik, kus siuke koht on? icon_eek.gif thumbs_up.gif

Mitte Eestis kahjuks icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 24.09.2013 22:16:19 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
que kirjutas:
Allu, mis obje ja kaamera?

Edit: sellise kombinatsiooniga ikka väga bro tulemus icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif


Mitte, et pildid halvad oleksid, pildid on ilusad, aga mis selles kombinatsioonis nende piltide puhul nii hämmastama panevat on? Täiesti vastav kvaliteet selle comboga minu arvates. icon_smile.gif
Ehk oli küsimus pulmapiltide kohta mida sellise komboga kätte ei saa.

Just täpselt icon_neutral.gif icon_eek.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 09:36:09 vasta tsitaadiga

Üks
Kaks
Kolm
Neli
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 09:54:17 vasta tsitaadiga

kaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.