Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 14:03:39 vasta tsitaadiga

Nimetus "parka" tundus kuskilt tuttav, aga pilti sellest ei suutnud ma kuidagi silme ette manada. Punnitasin mis ma punnitasin. Lõpuks kuugeldasin, siin info, ehk keegi veel punnitab hetkel:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2013 15:45:21 vasta tsitaadiga

Vanasti öeldi sellise kohta talvejope.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 15:51:25 vasta tsitaadiga

keegi siit on midagi tellinud? On usaldusväärne koht?`

http://www.three-peaks.com/

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 15:51:44 vasta tsitaadiga

Isegi mõtlesin, mis kuradima asi see parka on, mingit uut laadi maika?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 17:26:01 vasta tsitaadiga

ma ei viitsinud küsida, aga ka ei teadnud.
Kõlab nagu vuhvaika või buslatt.
Miks keegi neid kannab ja kust see sõna on tulnud?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 20:03:03 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Anorak
"The word parka is derived from the Nenets language.[2] In the Aleutian Islands the word simply means "animal skin".[3] It first entered the English written record in a 1625 work by Samual Purchas."

See nimetus peaks küll selge olema. Tegu ei ole just uudistootega.

Miks kanda... põhimõtteliselt seetõttu, et ta on pikem tavalisest jopest ja seega väga hea tuult takistama, sest kes tänapäeval peale teksapükste seal all retuuse kannab..;
Teatud mudelid eemaldatava voodriga e ka sügisene jahedus on ilma palavuseta jaki näol tõrjutav, veekindel, ning üldiselt lihtsalt kodusem suusa- või sulejopest, mis on kui puhvis hunnik. Kangem, raskem; mõni ostab saapad kui aksessuaarid, teine saapd. Üleriietega on sama lugu... parkat iseloomustab tugev ja vastupidav kangas ning koostekvaliteet e tegu on kandmiseks mõeldud rõivaga. Olenevalt kehavormist võib samuti plusse leida - parka pikkus nullib igasuguse "ümmardamise", mis mul teatud riietega tekib (loe: igasugused horisontaalsete triipudega asjad teevad mind päris ümmarguseks).

Või on asi militaarrohelises toonis ja stiilses universaalsuses icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 20.09.2013 01:15:09 vasta tsitaadiga

http://www.sportsdirect.com/dunlop-hi-vis-parka-mens-634000
High Vis. Parka
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 07:38:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 08:06:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See nimetus peaks küll selge olema. Tegu ei ole just uudistootega.



mismõttes peaks selge olema? Võin kihla vedada et tänavaküsitlusel 10st vastaksid 9 et ei tea. Ja see üks võib olla mingi moeguru, kes tahab peen välja näida, et selliseid sõnu teab

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 08:09:52 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et enamusele tuleb mõttesse mingi jope kui parkat mainida...ise muidugi seda sõna ka ei kasutaks icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2013 09:39:41 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma arvan, et enamusele tuleb mõttesse mingi jope kui parkat mainida...ise muidugi seda sõna ka ei kasutaks icon_biggrin.gif


Mulle tuleb mingi naiste peakate a la burka .
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 15:32:21 vasta tsitaadiga

Hmm, sportsdirect on postikulu 2x vähendanud icon_rolleyes.gif

Kunagi oli ju miski 15€, nüüd sai 7€ hakkama

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:07:44 vasta tsitaadiga

Olenes paki suurusest ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:38:16 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
tsitaat:

See nimetus peaks küll selge olema. Tegu ei ole just uudistootega.

mismõttes peaks selge olema? Võin kihla vedada et tänavaküsitlusel 10st vastaksid 9 et ei tea. Ja see üks võib olla mingi moeguru, kes tahab peen välja näida, et selliseid sõnu teab

Kes süüdi on, et inimesed harimatud on icon_rolleyes.gif

P.S kas Tallinnas kuskil Dr. Martens saapaid müüakse - huvitaks klassikalised kaheksaaugulised icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 18:52:35 vasta tsitaadiga

Selle sõna mitteteadmine ei tee nüüd küll inimest harimatuks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 20.09.2013 18:56:54 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

P.S kas Tallinnas kuskil Dr. Martens saapaid müüakse - huvitaks klassikalised kaheksaaugulised icon_rolleyes.gif

Kauplus Reede
Rotermanni 5
10111 Tallinn
+372 660 9570
hei@reede.ee
www.reede.ee

_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 09:33:35 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
Selle sõna mitteteadmine ei tee nüüd küll inimest harimatuks.

Parka kui siiski mitmeid dekaade minust varem eksisteerinud riideese peaks veidi vanematele ja veelgi soliidsematele käibesõna olema. See oli aus eeldus, milles eksisin.
Jope ei portreteeri just parkat. Kuid jäägu vaidlus..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2013 22:11:34 vasta tsitaadiga

homme 23. septmber teeb SD tellimuse, kell huvi, see ühineb icon_smile.gif
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 16:34:34 vasta tsitaadiga

Huvi pärast uurin (kuigi sügavalt kahtlen), et ega mingit SD ja mandmdirecti sarnast lehte pole, kus Icepeaki ja Fiveseasoni jms. tavaari pakutakse? icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 23.09.2013 18:26:59 vasta tsitaadiga

Keegi siit pole tellinud? http://www.aliexpress.com/
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 19:31:16 vasta tsitaadiga

Olen aga mitte riideid icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 21:43:27 vasta tsitaadiga

mis värk seal nende odavate läpparitega on icon_eek.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 00:21:43 vasta tsitaadiga

Hiina möll parim koht igasugu knock-off'de tarbeks.
Täitsa aus bisness ja saadavad kui meedia sample tooted (elektroonikat), pääseb tollist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 01:59:17 vasta tsitaadiga

panin oma viimase ülikonna põlema.
paks nagu ma olen aga ootan uut pulma icon_razz.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2013 10:16:31 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
panin oma viimase ülikonna põlema.
paks nagu ma olen aga ootan uut pulma icon_razz.gif
uuesti abiellumise eelduseks on vana ylikonna põletamine?
Selles valguses peaks vist korteri põlema panema, äkki saan uue maja icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 16:35:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
B6 kirjutas:
panin oma viimase ülikonna põlema.
paks nagu ma olen aga ootan uut pulma icon_razz.gif
uuesti abiellumise eelduseks on vana ylikonna põletamine?
Selles valguses peaks vist korteri põlema panema, äkki saan uue maja icon_biggrin.gif

kui siit edasi minna siis.... peaks naise põlema panema, saab ka uie icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 16:48:38 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
B6 kirjutas:
panin oma viimase ülikonna põlema.
paks nagu ma olen aga ootan uut pulma icon_razz.gif
uuesti abiellumise eelduseks on vana ylikonna põletamine?
Selles valguses peaks vist korteri põlema panema, äkki saan uue maja icon_biggrin.gif

kui siit edasi minna siis.... peaks naise põlema panema, saab ka uie icon_biggrin.gif

Ja kui end polema panna, saab uue elu?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 13:32:14 vasta tsitaadiga

Kust osta bändide t-särke? Laseringis on mõned aga seal hinnad kuni 40 euri särgist, mis suht absurdne.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 13:43:36 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kust osta bändide t-särke? Laseringis on mõned aga seal hinnad kuni 40 euri särgist, mis suht absurdne.

Ise sama dilemma ees. vanas rahas 500 ja üle maksta t-särgi eest ikka selge overkill. Selle raha eest saab ikka oluliselt viisakamaid särke.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 13:45:40 vasta tsitaadiga

Bandide enda kodukatelt voi siis fanclubide kodukatelt olete otsinud, need peaks ju ametlikku merchi myyma.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 13:46:54 vasta tsitaadiga

Ostke valge särk ja kirjutage markeriga "LENNON" peale. Mingi 5 euriga saab hakkama.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 13:48:20 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, see on hea mõte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 25.09.2013 14:05:48 vasta tsitaadiga

Ma olen Punkrockshop.co.uk -st ostnud ühe t-särgi. Materjal oli odav õhuke. Rohkem ei osta.
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 14:46:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Bandide enda kodukatelt voi siis fanclubide kodukatelt olete otsinud, need peaks ju ametlikku merchi myyma.

Täpselt, kui ametlikku kraami tahad saada + kohalike bandide asju ostan otse väljaandjate käest, milleks kaupmeest nuumata thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2013 15:42:49 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kust osta bändide t-särke? Laseringis on mõned aga seal hinnad kuni 40 euri särgist, mis suht absurdne.

Lasering myys varem ju cd plaate
nüüd riideid? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 21:31:09 vasta tsitaadiga

Onedream kirjutas:
Keegi siit pole tellinud? http://www.aliexpress.com/



mjah huvitav koht tõesti. Et kas seal ainult meidinchaina vuhvel asjad või ongi mõned bränditooted päriselt nii odavalt?

No näiteks kas see võib tõesti originaal olla? Või tegelikult on paberist ja lahustub esimeses vihmas ära või midagi icon_lol.gif
http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Men-Jackets-Sports-Outdoor-Hiking-Jackets-Man-Sports-wear-XL-XXL-XXXL-4XL-5XL/921091467.html

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 25.09.2013 22:41:42, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.09.2013 21:54:24 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kust osta bändide t-särke? Laseringis on mõned aga seal hinnad kuni 40 euri särgist, mis suht absurdne.


Näiteks Amazonist saab, aga seal ka hinnad keskmiselt 25€ +post icon_confused.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 13:38:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
flameas kirjutas:
Kust osta bändide t-särke? Laseringis on mõned aga seal hinnad kuni 40 euri särgist, mis suht absurdne.


Näiteks Amazonist saab, aga seal ka hinnad keskmiselt 25€ +post icon_confused.gif

Eile tuli jälle eBay "spämmi", sealhulgas pakuti t-särke, mille täishind 60£. Nendelt sai siis 50% alla. Firmat kahjuks ei mäleta, täiesti x (minu jaoks siis) firma. Ees peal väike pilt. Näiteks tavaline "kriipsujuku" või mida iganes ajuvaba. See siis hindadest...
Edit: leidsin - EVISUheritage:
http://www.ebay.co.uk/itm/EVISUHeritage-Mens-Denim-Dispenser-Short-Sleeve-Cotton-T-Shirt-In-Heather-Grey-/151094280601
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 28.09.2013 15:27:44 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kust osta bändide t-särke? Laseringis on mõned aga seal hinnad kuni 40 euri särgist, mis suht absurdne.

Ma olen sealt üht-koma-teist ostnud: http://www.allposters.com/-st/Apparel-Posters_c44031_.htm
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 19:24:30 vasta tsitaadiga

Täna õhtul-homme hommikul, teen SD tellimuse. Keegi joinib? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 19:31:18 vasta tsitaadiga

kas möödub ka mõni päev kus härra hiid sportsdirectist tellimust ei tee, küsin nii jutu jätkuks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 19:32:58 vasta tsitaadiga

No aga kui riided kuluvad nii kiirelt, siis peab iga 2 nädala tagant tegema...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.09.2013 19:47:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas möödub ka mõni päev kus härra hiid sportsdirectist tellimust ei tee, küsin nii jutu jätkuks


kõhuümbermõõt suureneb liiga kiiresti vist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:08:30 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kas möödub ka mõni päev kus härra hiid sportsdirectist tellimust ei tee, küsin nii jutu jätkuks

enamasti möödub 2näd. kuni kuu icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:14:46 vasta tsitaadiga

Hiid, iga kord tellid endale icon_question.gif icon_eek.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:30:08 vasta tsitaadiga

omale imeharva. Õigemini iga kord midagi, aga mitte 10-20 eset.
Põhiliselt lastele.
Enamus käib kaltsukais, ma tellin SDst, mis seal siis halba on? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:31:51 vasta tsitaadiga

Halb on see et pimesi netist riideid ilma proovimata on küll suht ehka peale minek.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:32:39 vasta tsitaadiga

midagi pole halba, ma niisama küsisin, ega siit kohapealt niikuinii midagi osta pole seega kui on pidevalt midagi tellida siis anna aga hagu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:35:30 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Halb on see et pimesi netist riideid ilma proovimata on küll suht ehka peale minek.

suurt vahet pole, kui väga mööda läheb, siis paneb järgmine laps selga. icon_cool.gif
Mul neid kolm hetkel icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 20:42:30 vasta tsitaadiga

3 last ja iga kuu tellid riideid? icon_rolleyes.gif
Sama koguse juures näen et piisab tavaliselt 2-3x aastas uuendamisest (kevad/sügis).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.