Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.09.2013 00:55:10 vasta tsitaadiga

Vabalt võiksime oma HV pundi ka teha, mitte kuhugi suurema külge hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 07:43:06 vasta tsitaadiga

Heakene küll HV pundis oleks nii vähe kasutajaid see sureks paari kuuga välja. Ei usu ,et te punt umbes 100 kasutajat päevad läbi aktiivselt mängiks see ,et edu saavutada on vaja tiimi tööd radarid puuduvad väikestel laevadel vaadake ,et te oma mehi ei kõmmuta. Constellation ja edasi peaksid radarid olema ja teavitama teisi kus vastane asub ja suunama fighterid sinna. Battlecruiser peaks radariga olema.

LAMP Guild sõidab meist kõigist üle. Tegelevad kõigega ja võtavad rajalt maha kõik mis ette jääb. Lootus muidugi ,et me ei mängi in the same instance.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 11:23:37 vasta tsitaadiga

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/44486/so-i-loaded-the-assets-of-the-hangar-into-the-sandbox-editor

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.09.2013 16:34:23 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Heakene küll HV pundis oleks nii vähe kasutajaid see sureks paari kuuga välja. Ei usu ,et te punt umbes 100 kasutajat päevad läbi aktiivselt mängiks see ,et edu saavutada on vaja tiimi tööd radarid puuduvad väikestel laevadel vaadake ,et te oma mehi ei kõmmuta. Constellation ja edasi peaksid radarid olema ja teavitama teisi kus vastane asub ja suunama fighterid sinna. Battlecruiser peaks radariga olema.

LAMP Guild sõidab meist kõigist üle. Tegelevad kõigega ja võtavad rajalt maha kõik mis ette jääb. Lootus muidugi ,et me ei mängi in the same instance.



Liitu siis ise LAMPiga, kui üle sõidavad, kui sul väike guild, mu aju ütleb, liitun ise LAMPiga, siis kõige suurem, teen teistele ära, oleme suur karu, teised väikesed hiired.

---

Kes oma lõbuks mängib, sellele piisab väikesest pundist, kellega on fun - olen olnud suurtes guildides, mingit funi see ei ole, kui sõnaõigus pea puudub, peab "teistele mängima" jne.

Sinu jutust saan aru, et eesmärk on olla universumi dominaator, rõhk on lahingutel, vallutamisel jne.. no ei ole kõigi jaoks see põnev, elulise küsimusega, kasva suureks.

lahingute kohapealt: kui enamvähem tead oma kutte, tead ka võimekust, usun et 10-20 pühendunud hea koostööga med-high skilliga inimesed on võimelised suurte guildide tuju rikkuma ja enda tuju tõstma 200% icon_smile.gif või üldse hakkama saama.

---

ma ausalt ei ela ega hinga MMO rütmis, kus grindfest ja teistele universumiskaalal pähe tampimine on peamine.

Pealegi pole enam tattnokk ka, et päevad läbi istuks ja pühenduks mingile mängule, päris elus vaja ka asju korda saata.


---
HV pundi eesmärk olekski leida vahel keegi, kellega koos mängida, mis iganes seal mängus siis tehes, ilmselgelt kolossaalseid eesmärke ei seata.

Kui keegi tahab tunda ennast suurest võimust osana, siis palun liituge LAMPiga ning seal on veel guilde, mis on väga võimsad, GoonSwarmi kutid juba trügivad SC territooriumile ning veelgi guilde, millega teistest üle sõita.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 12:15:10 vasta tsitaadiga

Sai siis Freelancer ligi võetud.

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.09.2013 15:04:49 vasta tsitaadiga

Hetkel siis tundide küsimus, mil 18 miljonit dollarit täis saab.
Viimased kaks miljonit on väga kiiresti läinud. Ilmselt kaasa aidanud Hangar module, Cologne gaming fest ning Voyager Direct store, kus endale saab suva nänni osta ja sellega veel mängu toetada.

Alpha slotte on üpris palju siiski veel järgi 25k+. Ma ei usu, et need läbi jooksevad veel kuu jooksul, aga ilmselt novembris-detsembris on millalgi otsas.

Freelanceri, ja Connie erimudelid tulevad ka ilmselt lähemal ajal välja. Üks arvatavasti selle kuu jooksul ja teise laeva oma järgmine kuu.
See ajab ka kindlasti klotsi kokku.

Hetkel ise 325a peal, aga kavatsen mõne freelanceri mudeli peale veidi veel raha pigistada. (+ mõnele sõbrale giftiks v jõulukingiks mõni aurora pack)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 15:55:09 vasta tsitaadiga

Hangar Module'ga saab ainult hangaari uurida ja oma süstikut uurida, et milline välja näeb jne?
Freelanderiga saad lihtsalt maastikul ringi hängida ja tutvuda graafikaga või saab ikka madistada jne ka?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 16:25:20 vasta tsitaadiga

Auroraga selline asi ,et see liiga odav pledege ,et alpha, betase saada. Osadel puudub LTI ka. 14 november kaob igasugune LTI need kes said on sellega. Mängus on veel palju asju mida mängurahaeest ostma peab saad headshoti ongi korras või kui eject ebaõnnestub leiad end haiglas kõnnid kepiga ringi ostad endale recovery pakki ravitakse jalad ära ja saad jälle mõned korrad surra kuid headshot on teine teema. Kui aga piraadid su ülesse korjavad leiad ennast piraatide juures ja pead endale vabaduse litsentsi muretsema. Ei ole üldse tark mõte korjata katapulteertid vendi võid saada kohe down ranki punne. Kuidas premadeath nägema hakkab on suht lahtine veel.

Tark mõte on alati koos laevas sõpradega olla kes sinu trade missiooni aitavad vähemalt kasvõi lasevad relvadega sissetungijaid. Üksi lavaga sõita punktist A-B freelanceri või constellationiga on ikka riskantne. Üksi lihtsalt ei suuda kõigiga tegeleda turretis vahtita, laeva juhtida ja veel b52-ga ringi aerutada.

Saate küll NPC tegelasi värvata kuid see ei ole see.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 17:42:48 vasta tsitaadiga

Täitsa pael. Hangar Module on ainult 64bitise windowsi jaoks thumbs_down.gif
Eks peab siis ootama, et 32bitile pisipehmele ka support tuleb.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 18:17:37 vasta tsitaadiga

Märk maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2013 18:23:42 vasta tsitaadiga

kjaups, chris roberts on intervjuus öelnud:
tsitaat:
The technical side I'm definitely pushing it beyond like what traditionally you would do on console games, or even a lot of PC games, by sort of saying I'm not so worried about, "okay let's make this work for mid-level PC."
I think we may very well be 8GB, DX 11 only, 64-bit OS only.


iirc pole lõplikult seda kinnitatud kuid sama on silma jäänud ka ka foorumitest ja muust ametlikumast jutust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 19:32:04 vasta tsitaadiga

londiste, Njah, mingi aeg vajab win tõesti värskendust ja 4GB rammu juurde hankida on ka tänapäeval juba suhteliselt taskukohane thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.09.2013 20:48:11 vasta tsitaadiga

Olge normaalsed, ammu oleks aeg et 8GB oleks mängude miinimumnõudeks icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.09.2013 00:18:56 vasta tsitaadiga

20milku eesmärk/unlock: First person combat on select lawless planets. Don’t just battle on space stations and platforms… take the fight to the ground!


Terra Landing Zone'i WIP
http://youtu.be/3UaFSd-ezQc
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 17.09.2013 10:23:56 vasta tsitaadiga

19 milli käes. Kas oli kahtlusi? 21 milli unlock on ka välja kuulutatud :

Salvage Mechanic: Salvage isn’t an aside: it’s a career, with its own mechanic, story tie-ins and universe-shaping endgames. Search the galaxy for a host of valuable and interesting secrets using both the flight and FPS components. Discover the secrets of the ancient Hadesians, locate valuable components and cargo… or go down in history the first to make contact an entirely new alien race!


Räägib ka natukene, miks hetke täis eelarve on 23 milli, aga mitte see 20-21 miks algselt oli kuulutatud (loe kickstarteri ja paypali tasud + füüsiliste esemete kulud + kodulehe tegemine/haldamine)

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13266-Letter-From-The-Chairman-19-Million
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 12:31:47 vasta tsitaadiga

Kas on huvilis, et liituda NEG kommuniga. Sõnaõigusest niipalju ,et ei tasu ropendada ja saata kedagi auku. Et saada paremaid ranke peab ennast tõestama.
www.theexiledfleet.com

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alphard
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2006




sõnum 19.09.2013 16:27:58 vasta tsitaadiga

Lahe, paistab et veel SC huvilisi ikka Eestis icon_smile.gif
Ma NEG-iga liituma ei kipu - ei paistnud väga aktiivne koht.. Aga muidu üritaks kindlasti teiste eestlastega ühendust pidada kes SC-i mängima hakkavad.

LTI kohta niipalju, et kuni Novembri keskpaigani on võimalik ka praegu liituvatel inimestel oma laevadele LTI peale saada. Samas see ei ole eriti big deal kuna LTI on ainult 'hull insurance' ja lasti/relvastust ei kata. Harilik hull insurance pidavat päris odav tulema nii et eritlist vahet pole. Kauba ja muu varustuse kindlustamine võib muidugi kirvem olla icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 19:12:03 vasta tsitaadiga

Ah, saagu mis saab aga tegin ka "pledge" (Digital Bounty Hunter) ära icon_lol.gif Nõrk on inimene, nõrk.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.09.2013 23:33:00 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ah, saagu mis saab aga tegin ka "pledge" (Digital Bounty Hunter) ära icon_lol.gif Nõrk on inimene, nõrk.


thumbs_up.gif

Kui vähegi raatsid, update'i mingi aeg veel Arbiteri peale ära -saad kenad kilbid ja relvastuse ka peale icon_smile.gif (+ mingi WillysOp targeting süsteem, mis peaks lahingus veidi abiks olema)

Igatahes nüüd on fotovõistlus väljas ja uued limited time pakkumised ka tulemas peagi, sest aasta saab mööda, kui projekt algas icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:07:21 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

Kui vähegi raatsid, update'i mingi aeg veel Arbiteri peale ära -saad kenad kilbid ja relvastuse ka peale icon_smile.gif (+ mingi WillysOp targeting süsteem, mis peaks lahingus veidi abiks olema)


Aa, kuidas see upgrade seal välja näeb? Ma nagu poest ei leia. Et kas peab siis terve Arbiteri paki juurde ostma? See vist läheb natuke liiga kalliks juba.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.09.2013 21:31:11 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ertai kirjutas:

Kui vähegi raatsid, update'i mingi aeg veel Arbiteri peale ära -saad kenad kilbid ja relvastuse ka peale icon_smile.gif (+ mingi WillysOp targeting süsteem, mis peaks lahingus veidi abiks olema)


Aa, kuidas see upgrade seal välja näeb? Ma nagu poest ei leia. Et kas peab siis terve Arbiteri paki juurde ostma? See vist läheb natuke liiga kalliks juba.


lähed oma kontosse, sealt paned melt package, siis võtad arbiter package, ja maksabjuurde puudujääva summa (a la 10 € vist v nii)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 23:02:35 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

lähed oma kontosse, sealt paned melt package, siis võtad arbiter package, ja maksabjuurde puudujääva summa (a la 10 € vist v nii)

Aitüma, sain tehtud. Nüüd siis 325a omanik icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alphard
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2006




sõnum 21.09.2013 13:06:37 vasta tsitaadiga

Mul ka Arbiter icon_smile.gif

Muidu võtaks kindlasti Connie ka aga üksi on seda nagu nigel lennata. Ootab enne Dogfighting module ära ja siis võib vaadata kui hästi NPC-d abipositsioonidel hakkama saavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 23:55:02 vasta tsitaadiga

Ei teagi, SC ajas mänguisu peale. Sai täna natuke Freelancerit uuesti tehtud. Oh, aegu ammuseid icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alphard
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2006




sõnum 22.09.2013 11:21:31 vasta tsitaadiga

Ma ootan kuna ma oma flightsticky kätte saan ja siis hangin vist selle nostalgia mõttes icon_razz.gif
http://www.gog.com/game/wing_commander_4_the_price_of_freedom

Vanast ajast on CD-d katki ja pole mängitavad aga nende CR videote peale Bengalist, tuleb tahtmine missioone lennata jälle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 10:53:04 vasta tsitaadiga

Alphard kirjutas:
Ma ootan kuna ma oma flightsticky kätte saan ja siis hangin vist selle nostalgia mõttes icon_razz.gif
http://www.gog.com/game/wing_commander_4_the_price_of_freedom

Vanast ajast on CD-d katki ja pole mängitavad aga nende CR videote peale Bengalist, tuleb tahtmine missioone lennata jälle.

Aga http://www.wcsaga.com/ ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.09.2013 12:49:50 vasta tsitaadiga

ot:
WC saga? Kõlab nagu kroonilise kõhulahtisuse simulaator.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2013 12:51:21 vasta tsitaadiga

kontekst. it's all about context.
wing commander ofc.
c'mon

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 20:23:32 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 10:52:22 vasta tsitaadiga

Hangar pakiga hetkel peale hangaaris mõllamise ja majandamise muud teha ei saagi?
Mõtlen lendamise harjutamist jne?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 28.09.2013 17:11:01 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hangar pakiga hetkel peale hangaaris mõllamise ja majandamise muud teha ei saagi?
Mõtlen lendamise harjutamist jne?


eip, midagi muud teha ei saa. Osad on Crysise sandboxis teisi mudelei uurinud ja torkinud ja isegi lennanud mingil kujul.

Õige dogfighting moodul tuleb vist novembris.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 17:16:47 vasta tsitaadiga

karvane, Sobib. 64bit sai peale lastud ja tsipake ka uuritud hangaari. Ning oktoobris saab 8GB mälu juurde lisada, et miinimum nõudmised igati täidetud.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 13:24:14 vasta tsitaadiga

Viimases Wingman's Hangaris valitud MVP (most valuable post) video kujul. Huvitavat vaatamist ja kuulamist leiab vast iga kosmosemängu huviline.


Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 08:26:44 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Viimases Wingman's Hangaris valitud MVP (most valuable post) video kujul. Huvitavat vaatamist ja kuulamist leiab vast iga kosmosemängu huviline.


Vägev! Minu lapsepõlv oli paljuski sarnane. Ainult, et ma nägin Battleship Galacticat enne kui Star Warsi. Selle eest oli mu maja taga lennuväli ja hävituslennukite mürin ja madallennud olid minu lapsepõlve üks osa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 04.10.2013 16:38:51 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Equinox kirjutas:
Viimases Wingman's Hangaris valitud MVP (most valuable post) video kujul. Huvitavat vaatamist ja kuulamist leiab vast iga kosmosemängu huviline.


Vägev! Minu lapsepõlv oli paljuski sarnane. Ainult, et ma nägin Battleship Galacticat enne kui Star Warsi. Selle eest oli mu maja taga lennuväli ja hävituslennukite mürin ja madallennud olid minu lapsepõlve üks osa.


Yep, sama siin. BSG originaali ei näinud, minu mälestuses oli selle asemel "viimane tähesõdalane". Eve online meeldis ka. Aga jah, scifi taustaga gameritel on tn kõigil sama ajalugu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 22:57:02 vasta tsitaadiga

Vahepeal siis mitu huvitavat sündmust toimunud või teoksil. 21 miljonit dollarit täis kogutud icon_smile.gif USA valitsusele võiks laenu anda.
Tulevased miljonid vast nii kiirelt enam ei tule kui varem ma usun. Järgmine unlock Xi’An Scout (light attack craft).
Ei tea kas see järgnevat miljonit on väärt icon_rolleyes.gif

Neljapäeva öösel vastu reedet siis CitizenCon, lubatakse ka live streami. Paraku tundub, et see sündmus
saab toimuma meile äärmiselt ebasobival ajal kell 3-4 vahel öösel (6:30PM PST vist on 7 tundi ajavahe meiega).

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.10.2013 12:57:30 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Vahepeal siis mitu huvitavat sündmust toimunud või teoksil. 21 miljonit dollarit täis kogutud icon_smile.gif USA valitsusele võiks laenu anda.
Tulevased miljonid vast nii kiirelt enam ei tule kui varem ma usun. Järgmine unlock Xi’An Scout (light attack craft).
Ei tea kas see järgnevat miljonit on väärt icon_rolleyes.gif

Neljapäeva öösel vastu reedet siis CitizenCon, lubatakse ka live streami. Paraku tundub, et see sündmus
saab toimuma meile äärmiselt ebasobival ajal kell 3-4 vahel öösel (6:30PM PST vist on 7 tundi ajavahe meiega).



Nad üldiselt on ikka üritanud arvestada Euroopaga, aga kui seekord nii, siis nii.

No see 1 miljon Xi'An scout vast tasub end ikka ära. Asi pole ainult ühes masinas, vaid alguse poole hakkab juba non-human masinaid liikuma ja saab neid omastada, muidu ilmselt võtaks pool aastat kuni aasta peale launchi aega, et üldse xi'an scout jms ilmuma hakkaks icon_smile.gif


edit:


Päris palju asju nüüd välja näidatud-räägitud, minge kodulehele ja uurige icon_smile.gif

- Gladiatori ja Retaliatori pildid ja müük esmaspäeva õhtuni
- Aurora LN müük nädal aega
- Avengeri pledge'i pakett
- Hangar module update täna (12.10), ilmselt õhtul - Avenger tuleb sinna + mõned lisad veel - uus skin, mingi fish bowl jm nänni (parem valgustus ka vist)
- midagi oli veel vist


Aurora LN commercial

Link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 13.10.2013 13:52:41 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ei tea kas see järgnevat miljonit on väärt icon_rolleyes.gif


Päris nii see ei käi, et annetajad/ostjad koguvad järgmise miljoni ja siis otsustatakse mängu lisada midagi täiesti uut, valdavalt on arenduse skoop praeguseks lukku löödud. Seega arutlusel, kas mingi järjekordne avalikult välja öeldud mänguelement on miljonit väärt või mitte, pole suurt mõtet, kuna raha kogunemisel ja stretch goalidel praeguseks pea puudub põhjuslik seos. Kui see endisel kujul eksisteeriks, ei saaks mäng kunagi valmis.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 20:36:10 vasta tsitaadiga

aphextwin kirjutas:
Equinox kirjutas:
Ei tea kas see järgnevat miljonit on väärt icon_rolleyes.gif


Päris nii see ei käi, et annetajad/ostjad koguvad järgmise miljoni ja siis otsustatakse mängu lisada midagi täiesti uut, valdavalt on arenduse skoop praeguseks lukku löödud. Seega arutlusel, kas mingi järjekordne avalikult välja öeldud mänguelement on miljonit väärt või mitte, pole suurt mõtet, kuna raha kogunemisel ja stretch goalidel praeguseks pea puudub põhjuslik seos. Kui see endisel kujul eksisteeriks, ei saaks mäng kunagi valmis.


Minu mõte oligi rohkem selles, et kas väljaöeldud uus feature (mis on miljonit pledge dollarit väärt) leiab piisavalt tuge, et pledgejad on nõus veel rohkem raha välja käima. Näiteks 24 miljoni pledge goal on palju sügavam ja üldisem läbi maalima, palju suurema kaaluga kui üks laev. Ei mõtelgi sellele, et kui nüüd miljonit juurde ei tule, et siis mäng valmis ei saa. Küll aga on selge see, et mida rohkem kogutakse raha seda suuremaid plaane võetakse veelgi arvesse.

Aga sai ka vahepeal livestream ära järelvaadatud. Peab ütlema, et on mida oodata thumbs_up.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 12:40:33 vasta tsitaadiga

Space trade & Combat sim MMO cryengine4 baasil ? WATT

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 21.10.2013 14:35:51 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Space trade & Combat sim MMO cryengine4 baasil ? WATT


Cryengine 3 ikka, aga jah kui hästi läheb, siis 2015st tuleb olema fun.

Täna peaks Horneti sale tulema ning hetkel veel ca 6200 alpha slotti alles. Kuigi nagu aru on saada, siis 25 milli unlock on rohekm alpha kohtasid ning nad üritavad teha seda sujuvamaks ka euroopa/aasia mängijatele tuues serverid ka meie kanti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.10.2013 14:53:35 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Velociraptor kirjutas:
Space trade & Combat sim MMO cryengine4 baasil ? WATT


Cryengine 3 ikka, aga jah kui hästi läheb, siis 2015st tuleb olema fun.

Täna peaks Horneti sale tulema ning hetkel veel ca 6200 alpha slotti alles. Kuigi nagu aru on saada, siis 25 milli unlock on rohekm alpha kohtasid ning nad üritavad teha seda sujuvamaks ka euroopa/aasia mängijatele tuues serverid ka meie kanti.


Horneti sale tuleb ikka homme ja ilmselt õhtul.
USAs ju tegutsetakse ja lubati teisipäeva hommikut, meil teeb see peale lõuna ja arvestades, kuidas asi vahel viibib, siis sure bet on homme õhtul tsekata.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 21.10.2013 15:41:34 vasta tsitaadiga

Yeesh, my bad. Homme jah. Peaks veel ühe milli täis saama lõdvalt. Ise ka mõtlen, et kas sihtida seda super hornetit või mitte. Laevu juba niigi palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.10.2013 16:28:33 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Yeesh, my bad. Homme jah. Peaks veel ühe milli täis saama lõdvalt. Ise ka mõtlen, et kas sihtida seda super hornetit või mitte. Laevu juba niigi palju icon_biggrin.gif


Mis sul siis olemas on juba icon_smile.gif ?

Endal vaid 325a, aga ilmselt upgrade'in Cutlass peale. Hetkel saab mingi 82€ kätte kui dollarites maksta.
Cutlass seeõttu, et on see jack of all trades, kui tahan millelegi spetsialiseeruda, st tean millele tahaks rohkem spetsialiseeruda, võtan mõne muu masina ligi (in-game) siis juba.

P.S. kui kraami ostate, siis pange dollari hinnad, saate odavamalt.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 21.10.2013 23:48:58 vasta tsitaadiga

Connie juulis võetud, retaliator, 315 ja aurora LN nädal tagasi.

kui hästi läheb siis paar sõpra ka liituvad mänguga, saab ehk crew kokku omadest icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 10:56:51 vasta tsitaadiga

Paneb ennast ka mõtlema, et kas hakata 325A-d väla vahetama millegi muu vastu icon_cool.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.10.2013 12:20:28 vasta tsitaadiga

Üldiselt ma väga kaugele ship pledge'iga minna ei taha. Kingin parem sõbrale mõne aurora.

Kardan - teades milline olen - et kui endale kohe suht põki asja kätte võtan, Connie v Retaliator vms, siis läheb kiiremini igavaks icon_smile.gif

Samas on veel silme ees Cutlass v Freelancer, ma vist explore'ima ja võidu teistega jooksma ei hakka väga, seega ehk Cutlass, aga eks näis, aega on veel ja täna tulevad ka Horneti müük jms
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.10.2013 14:50:49 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Üldiselt ma väga kaugele ship pledge'iga minna ei taha. Kingin parem sõbrale mõne aurora.

Kardan - teades milline olen - et kui endale kohe suht põki asja kätte võtan, Connie v Retaliator vms, siis läheb kiiremini igavaks icon_smile.gif

Samas on veel silme ees Cutlass v Freelancer, ma vist explore'ima ja võidu teistega jooksma ei hakka väga, seega ehk Cutlass, aga eks näis, aega on veel ja täna tulevad ka Horneti müük jms


Vot see igavus võib olla ka võrreldav läbipõlemisega. Üritan seletada. Kas saada kohe alguses head asjad kätte versus grindida 40-60h constellationit. See on nüüd logish äärmiselt subjektiivne ja sõltub mängijast. Mõne jaoks on see väga oluline kõik välja teenida ning ma tean ka varematest kogemustest seda, et sa ei oska hinnata midagi, mis võib olla väga hea, samas lihtsalt kätte saadud. Samas ma tean, et mul pole enam seda aega ja jaksu, mis mul oli 7-8a tagasi kui eve'i mängisin pikki tunde iga päev.

Vaadates kuidas juba MWO's ma suutsin ennast läbi põletada, et saada järgmisi meche, ei taha ma selle mängu vastu kaotada huvi. Olgu laevad käes algusest peale, sest let's face it: sellel mängul on lõpuks tõenäoliselt 300+k omanikku, kes igaüks on keskmiselt investeerinud mängu 100+ taala (see mu spekulatsioon. hetkel on keskmine pledge 83 taala ning kui hunnik neist on odavaim aurora mingi 45 taala siis on aru saada, et paljudele on ka hi end laevad juba käes + kallimate laevade variandid välja kuulutamata). Ma eelistan tegeleda PVP'ga, mis vajab industrial backbone'i, et seda sõltuvust supportida. Ja vastu mängivad ka paljud kellel on juba hi end laevad olemas. Persistent universe tähendab, et paremad kohad, kus raha teha võetakse ka organiseeritud korpide poolt kontrolli alla. Auroraga omapäi seal väga palju teha pole.

Ja öelge mida tahate, see mäng on alguses (rõhutan alguses) pay-to-win, lihtsalt selle poolest, et paljudel on paremad laevad olemas. 6 kuud hiljem on lihtsalt see vahe, et on hunnik laevasid millel on tasuta kindlustus (mis tõenäoliselt pole midagi erilist) ja starting planetil tasuta housing. Ja see kindlustus katab ainult selle laeva variandi kere ja varustuse. Ehk kõik pimpitud kraam (mis teeb su laevast erilise) tuleb uuesti sebida, kui sind õhku lastakse ja su pool kaotab lahingu (eeldan, et mängul kehtib full loot(salvage) nagu ka eve'is). Ehk grind peamiselt tuleb olema just geari suhtes + logish suuremad capital shipid ja baasid ja nendega seonduvad. Seega aasta paari pärast pole enam mitte mingit vahet kas sa alguses kulutasid pappi või mitte.

Ma tõenäoliselt kavatsen osaleda mingis organiseeritumas tegevuses mõne outfitiga. Hetkel olen MWO kaudu BWC's, kuid see on tõenäoliselt liiga massiivne USA guild, mis juba praegu tegeleb metagaminguga ning treenivad War Thunderis ja Planetside 2's teamplayd. Osad juba põlevad praeguses faasis läbi juhtides seda kõike, nii et ma hetkel hoian sealt eemale icon_biggrin.gif Samas kui see ei suju, siis äkki midagi mõnusamat ja pisemat sõpradega ja ei imesta, kui ka mõne kohaliku seltskonnaga mingi nimi seal universumis õnnestub luua. Sest et connie oleks max efektiivsusega oleks vaja 4 meeskonnaliiget ja retaliatoril vist 6te?

Ma parem teen combat oppe, kui grindin ja see sama õigustus antud juhul on ka paljudel teistel, kes on korralikult toetanud devve (sest seda see laeva ost põhiliselt on). Su keskmine usa IT sektori 30-40 aastane tegelane ajab selle 40-60ne tunniga palju metsikuma raha reaalelus kokku, kui ingame ja samamoodi ei taha burnoutida kaupa vedades või tehes korduvad npc killimisi.

Ja let's face it, SC ei ole su keskmine f2p MMO kloon, kus saad rahaga metsiku geari osta ning kõigile kaussi sõita. Loeb väga palju su skill. Väga paljud loodavad sellest oma lapsepõlve fantaasiate täidesaamist virtuaalsel kujul. See on see mäng, mis suure tõenäosusega enamusele rahvale toob kaasa riistvara upgrade'i (ma kaasa arvatud), hotas joysticku ning kui hästi läheb ka oculus rifti retail kiti.

Ja silm ka ei pilgu selle peale mõeldes, mis see rahakotile teeb. Ja milline kisa kodus veel tuleb, kui naine sellest kuuleb. Lihtsalt hea, et kunagi ka IT'sse läksin.

PS. Hetkel räägitakse, et alpha dogfightingu moodulis saab kõigi laevadega lennata, et saaks maitse suhu, kas avenger sobib rohkem su mängu stiiliga, kui 325 jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 17:05:27 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:

Ja milline kisa kodus veel tuleb, kui naine sellest kuuleb.

Ära sa nii hullust stsenaariumist parem räägigi...see oleks selge enesetapu missioon.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.10.2013 17:12:25 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Ertai kirjutas:
Üldiselt ma väga kaugele ship pledge'iga minna ei taha. Kingin parem sõbrale mõne aurora.

Kardan - teades milline olen - et kui endale kohe suht põki asja kätte võtan, Connie v Retaliator vms, siis läheb kiiremini igavaks icon_smile.gif

Samas on veel silme ees Cutlass v Freelancer, ma vist explore'ima ja võidu teistega jooksma ei hakka väga, seega ehk Cutlass, aga eks näis, aega on veel ja täna tulevad ka Horneti müük jms


Vot see igavus võib olla ka võrreldav läbipõlemisega. Üritan seletada. Kas saada kohe alguses head asjad kätte versus grindida 40-60h constellationit. See on nüüd logish äärmiselt subjektiivne ja sõltub mängijast. Mõne jaoks on see väga oluline kõik välja teenida ning ma tean ka varematest kogemustest seda, et sa ei oska hinnata midagi, mis võib olla väga hea, samas lihtsalt kätte saadud. Samas ma tean, et mul pole enam seda aega ja jaksu, mis mul oli 7-8a tagasi kui eve'i mängisin pikki tunde iga päev.

Vaadates kuidas juba MWO's ma suutsin ennast läbi põletada, et saada järgmisi meche, ei taha ma selle mängu vastu kaotada huvi. Olgu laevad käes algusest peale, sest let's face it: sellel mängul on lõpuks tõenäoliselt 300+k omanikku, kes igaüks on keskmiselt investeerinud mängu 100+ taala (see mu spekulatsioon. hetkel on keskmine pledge 83 taala ning kui hunnik neist on odavaim aurora mingi 45 taala siis on aru saada, et paljudele on ka hi end laevad juba käes + kallimate laevade variandid välja kuulutamata). Ma eelistan tegeleda PVP'ga, mis vajab industrial backbone'i, et seda sõltuvust supportida. Ja vastu mängivad ka paljud kellel on juba hi end laevad olemas. Persistent universe tähendab, et paremad kohad, kus raha teha võetakse ka organiseeritud korpide poolt kontrolli alla. Auroraga omapäi seal väga palju teha pole.

Ja öelge mida tahate, see mäng on alguses (rõhutan alguses) pay-to-win, lihtsalt selle poolest, et paljudel on paremad laevad olemas. 6 kuud hiljem on lihtsalt see vahe, et on hunnik laevasid millel on tasuta kindlustus (mis tõenäoliselt pole midagi erilist) ja starting planetil tasuta housing. Ja see kindlustus katab ainult selle laeva variandi kere ja varustuse. Ehk kõik pimpitud kraam (mis teeb su laevast erilise) tuleb uuesti sebida, kui sind õhku lastakse ja su pool kaotab lahingu (eeldan, et mängul kehtib full loot(salvage) nagu ka eve'is). Ehk grind peamiselt tuleb olema just geari suhtes + logish suuremad capital shipid ja baasid ja nendega seonduvad. Seega aasta paari pärast pole enam mitte mingit vahet kas sa alguses kulutasid pappi või mitte.

Ma tõenäoliselt kavatsen osaleda mingis organiseeritumas tegevuses mõne outfitiga. Hetkel olen MWO kaudu BWC's, kuid see on tõenäoliselt liiga massiivne USA guild, mis juba praegu tegeleb metagaminguga ning treenivad War Thunderis ja Planetside 2's teamplayd. Osad juba põlevad praeguses faasis läbi juhtides seda kõike, nii et ma hetkel hoian sealt eemale icon_biggrin.gif Samas kui see ei suju, siis äkki midagi mõnusamat ja pisemat sõpradega ja ei imesta, kui ka mõne kohaliku seltskonnaga mingi nimi seal universumis õnnestub luua. Sest et connie oleks max efektiivsusega oleks vaja 4 meeskonnaliiget ja retaliatoril vist 6te?

Ma parem teen combat oppe, kui grindin ja see sama õigustus antud juhul on ka paljudel teistel, kes on korralikult toetanud devve (sest seda see laeva ost põhiliselt on). Su keskmine usa IT sektori 30-40 aastane tegelane ajab selle 40-60ne tunniga palju metsikuma raha reaalelus kokku, kui ingame ja samamoodi ei taha burnoutida kaupa vedades või tehes korduvad npc killimisi.

Ja let's face it, SC ei ole su keskmine f2p MMO kloon, kus saad rahaga metsiku geari osta ning kõigile kaussi sõita. Loeb väga palju su skill. Väga paljud loodavad sellest oma lapsepõlve fantaasiate täidesaamist virtuaalsel kujul. See on see mäng, mis suure tõenäosusega enamusele rahvale toob kaasa riistvara upgrade'i (ma kaasa arvatud), hotas joysticku ning kui hästi läheb ka oculus rifti retail kiti.

Ja silm ka ei pilgu selle peale mõeldes, mis see rahakotile teeb. Ja milline kisa kodus veel tuleb, kui naine sellest kuuleb. Lihtsalt hea, et kunagi ka IT'sse läksin.

PS. Hetkel räägitakse, et alpha dogfightingu moodulis saab kõigi laevadega lennata, et saaks maitse suhu, kas avenger sobib rohkem su mängu stiiliga, kui 325 jne.


Sellega ma täitsa nõustun, et inimestel pole aega lihtsalt, kel pole üldse olnud, kellel pole enam ja kel pole tahtmist.
Selline pay-to-get-ahead asi on mõistlik. Mind see ei häiri absoluutselt. Kui oleks puhas p2w - parem ammo, masinad, ainult RL raha eest ajaks harja punaseks küll veidi.

Endalgi pole enam seda ajaresurssi ja tahtmist, mis oli ca 5-10 aastat tagasi, kus sai igapäevaselt kas või arvuti taga passitud icon_smile.gif

Ilmselgelt võtan ma mingi 325, cutlass, hornet, freelancer asja ära, mis peaks sinna keskele kuhugi kukkuma. Ehk ei ole weakling alguses ehk, aga pappi Talide ja Connide jaoks vast välja ka ei käi ja ei ole ka, aga pole hullu, olen pigem alati selline gamer, kellele meeldib underdog olla ja tohutu rõõm on edasi pushida ja tappa anda teistele, mulle tegelikult ei meeldi selline nüri grindimine ka, aga eks seal universumis on piisavalt teha, et igav ei hakkaks, ma loodan icon_smile.gif)

Usun, et tuleb kõva RAMi lisamine, väidetavalt pidi minimaalne soovitatav 8 olema ja tore 16 icon_smile.gif (graafika ja CPU saavad muidu kenasti vist hakkama, kui kellelgi juba mingi korralik masin on)

Kavatsen ise ka mingi grupiga ringi kollitada, kas siis ausalt v mängusiseselt veidi kurjem olles, eks see näha ole, üpris hall ala see "kosmos".
Joystick on ka maybe maybe - see täiesti sõltub, kas nad teevad Joysticki kasutamise üsna mugavaks ehk laeva käsitlemine on üpris keeruline ja laskmine m+k näol (tavaliselt on laskmisel alati eelis olnud m+k, aga nad saavad selle kõrvaldada-võrdseks teha kui on mingi auto-aim assist teatud määral nagu X3 seeriates, kus sa teatud kaugusel sihtmärgist saadki pihta, mitte ei pea pinpointima)
----
----
ma oma skilli üle väga ei põe, olen üpris eesrindlik casual gamerite seal olnud alati fpsist rtsini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.