Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 549, 550, 551 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:38:27 vasta tsitaadiga

Siim159, Ma arvan et tegu on odavama kaabliga millel pole piisavat varjestust (tekib "ghosting"). VGA kaabli puhul on see tähtis.
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 19:45:36 vasta tsitaadiga

Okman, Jap, just avastasin ka, et pole ametlik kaabel ning et odavamatega võibki selline pull olla. Olen juba ka selle ametliku kaabli otsinguil, väga 30€ nüüd välja ei taha käia uue eest. Jube kallis ikka.
Või saaks kuskilt tunduvalt odavamalt? Kasutatult liigub ka nagu suht vähe siin.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:02:33 vasta tsitaadiga

Ostsin ise kunagi 450kr-ga uue. Siiani kasutan seda... on kogemusi ka hiina kaablitega aga neid ei soovita.
Eks otsige või tehke ostu kuulutus. Ebay ka variant ...

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:38:43 vasta tsitaadiga

Eks peab siis uue vist võtma jah. Tundub, et väga selle hind polegi langenud võrreldes krooni ajaga? Ikka kipub sinna 30€ juurde uus.
Aga eks näis, kas see ametlik MS-i kaabel siis teeb imet. Loodame. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:39:46 vasta tsitaadiga

Mõtlen xboxi ostu peale, leidsin soodsalt ühe paksu x360'e müügist, ühtegi mängu ega midagi pole. Ainult konsool, adapter, juhtmed ja pult.

Kuna pole kunagi konsoolimaailmaga kursis olnud, siis paar küsimust:
Ostakohe hind on 60€, on see ok?
Kas paksud x360'd surid kõik kindlasti maha (RROD) või ikka mõni jäi elama ka?

Tahakski konsooli ainult gta5 pärast ja võimalikult soodsalt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 17.09.2013 00:19:26 vasta tsitaadiga

Palju õnne meile kõigile sest kell on saanud 0:16 icon_biggrin.gif Ja GTA V on ametlikult väljas icon_biggrin.gif jee thumbs_up.gif beer_yum.gif

Mihkel., nagu ma tean siis ikkagi nendel paksudel on palju RROD-e ja plus sa ostad veel selle kellegi käest seega võibolla on midagi tal veel. Aga et RROD-i vältida osta pigem kuskilt www.okidoki.ee-st vms endale slim versioon icon_biggrin.gif polnud palju migni päev vaaasin olid 100 euri vms. Saad veel tingida ka migi 80 peale vb ja saadgi endale pmst selle sama 60 eest selle konsooli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 00:21:04 vasta tsitaadiga

Slimid on sellest murest siis vabad jah? Nagu ma aru saan, siis gta puhul vist pole sellest ketta suurusest ka lugu kuna ketta pealt hetkel nagunii väga hästi ei toimi.

Kuidas muidu ketastega on? Kui on 4GB slim, siis saab sinna eraldi suurema ka osta?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 17.09.2013 00:28:56 vasta tsitaadiga

Just just. 4 GB-st ei piisa GTA V-le sest sa pidid ikkagi midagi ära installima HDD-le. Vaata suuremaid kui 4 gb-seid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 01:08:04 vasta tsitaadiga

Nüüd võib ju suvalist piisavalt kiiret usb pulka või ketast kasutada mahu suurendamiseks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 06:30:02 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:

Kas paksud x360'd surid kõik kindlasti maha (RROD) või ikka mõni jäi elama ka?


Ei surnud, enamus ikka jäid elama. Mina praegu FAT mudelist ostes väga RROD-i ei kardaks, kui see just ei ole juba korra seda läbi elanud ja uuesti korda tehtud. Mul läks kaks varasemat FAT-i RRoD nahka, samas paar hilisemat olid sellest asjast puhtad juba ja kestavad siiani.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 18.09.2013 13:24:02 vasta tsitaadiga

Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:38:54 vasta tsitaadiga

MultiRaiko kirjutas:
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad icon_biggrin.gif

Mul 2007 aasta mudel ja siiamaani pole kordagi märki ka andnud, et kuskilt surema hakkaks ning vatti on ikka korralikult saanud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 14:10:26 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Mõtlen xboxi ostu peale, leidsin soodsalt ühe paksu x360'e müügist, ühtegi mängu ega midagi pole. Ainult konsool, adapter, juhtmed ja pult.

Kuna pole kunagi konsoolimaailmaga kursis olnud, siis paar küsimust:
Ostakohe hind on 60€, on see ok?
Kas paksud x360'd surid kõik kindlasti maha (RROD) või ikka mõni jäi elama ka?

Tahakski konsooli ainult gta5 pärast ja võimalikult soodsalt.

Minul oli üks esimesi Xbox 360 Elite üldse ja müüsin selle hiljuti sõbrale edasi. Töötas minul ja töötab ka temal. On oluline aru saada, et Xbox tahab õhku saada, kui ta seda ei saa, siis on oht RRODi järgi. Lühike näide - vahetasin telekalaua välja kus enne oli neli posti esimese ja teise korruse vahel külgseintega telekalaua vastu, mis veidi madalam on. Tulemus on töötemperatuuri tõusmises, kogu telekalaua alune on nüüd väga sooja õhku täis, seega ilmselt telekalaud siiski varsti vahetusse uuesti. Seega, ära tekita sellist olukorda kus õhk ei liigu ning RRODi mure on suht väikene, soovitan püsti hoida paremaks ventileerimiseks ning nt. mingi korpus osta juurde, mis jalgasid pakub ja ta alt ka veidi ülesse tõstab, tulemused on meeldivad ning lisaks ei lähe Xbox enam nii kergesti ümber. Lisab Paar sentimeetrit kõrgust, mis võib probleemiks osutuda, seega kontrolli seda ka.

60€ ostakohe, turuhinna 100 juures ei ole väga julgustav. Kahtlustaks elluäratatud Xboxi või moditud. Teatavasti oli viimane bannhämmer just hiljuti mille osaliseks said kõik kes GTAV enne launchdayd mängisid häkitud Xboxiga.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 14:24:37 vasta tsitaadiga

MultiRaiko kirjutas:
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad icon_biggrin.gif
ˇ

Kus nad siis surevad, see on mingi tagatoa hirmujutt mida teistele rääkida. RRoD probleem oli kunagi aga öelda, et enamus FAT konsoolid maha surid, on küll väga väga suur liialdus. Praegu saab kasutatud slimmi juba nii odavalt, et kui tõesti hirm on nii suur siis võib ju FAT-id vaatamata jätta.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:45:58 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
MultiRaiko kirjutas:
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad icon_biggrin.gif
ˇ

Kus nad siis surevad, see on mingi tagatoa hirmujutt mida teistele rääkida. RRoD probleem oli kunagi aga öelda, et enamus FAT konsoolid maha surid, on küll väga väga suur liialdus. Praegu saab kasutatud slimmi juba nii odavalt, et kui tõesti hirm on nii suur siis võib ju FAT-id vaatamata jätta.

Minu fat aastast 2008 töötab siiani oma truu 20gb(loe:13gb) kõvakettaga. Loodan, et ära ei jinxi, vaja GTA'd mängida varsti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.09.2013 18:51:05 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas xboxi saab ühendada mängimiseks arvuti monitoriga?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:54:04 vasta tsitaadiga

saab küll kui sul monitor HDMI sisendit toetab, või näiteks tekitad mingi hdmi->dvi/vmt. ülemineku?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:55:44 vasta tsitaadiga

jah.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:56:06 vasta tsitaadiga

Saab ka Xboxi VGA kaabli abil...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 19:04:35 vasta tsitaadiga

Jap, VGA kaabliga saab ka, kuid tuleks ära märkida siinkohal see, kui soov ka heli ikka kätte saada, siis monitoril peavad kõlarid ka olema. Siis saab vastava adapteriga VGA kaabli helijuhtmed ära ühendada, kui juhuslikult vastavaid pesasi juba olemas pole monitoril.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 20:53:19 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Selline küsimus, et kas xboxi saab ühendada mängimiseks arvuti monitoriga?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4812919#4812919

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roltz418
HV kasutaja
roltz418

liitunud: 23.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 17:46:23 Xbox 360 Läägib vasta tsitaadiga

Mul siis selline asi , et xbox 360 peal offline modis enamus mängud läägivad.Näiteks RDR-is on nii et kui kuskil tühermaal jooksed siis on ok aga kohe kui kuskile linna lähed on ikka päris korralik lääg.Burnout paradise on päris võimatu kohe mängida.Kas asi on minu xboxis või peabki see selline olema?Hakkan juba usku xkasti kaotama , paras läägiv p**k.Muidu xbox on täitsa uuena poest ostetud ja 1a. vana umbes.GTA IV-d ma ka mängida ei saa sest usun et enamus aeg mingi 25 fpsi , pidevalt jube aeglane.On kellelgi veel nii?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 17:57:41 vasta tsitaadiga

x360 fps limiit on 30, seega kui oled arvutiga harjunud, siis praeguse põlvkonna konsoolid ongi 'läägised'.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2013 17:59:21 vasta tsitaadiga

GTA IV läägibki...
PC kiirusega võrreldes harjumatu, aga HDD pealt pole kõige hullem. DVD pealt küll lootusetu...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roltz418
HV kasutaja
roltz418

liitunud: 23.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 18:07:17 vasta tsitaadiga

Olen jah harjunud arvutiga , kuid 30 fps väga ei häirkiks , kuid usun et see pole 30.Kõige parem oleks vast kellegi teise konsoolil proovida siis saaks aimu kas on midagi viga või mitte.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:20:49 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas Slim versioonile võiks panna vesijahutuse?

Mõtlen selliseid:

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/cooler_master_seidon_120m_rls12m24pkr1

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/cooler_master_seidon_120xl_rls12x24pkr1

Kas istuks 1:1 ja ei peaks miskit juurde möksima ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 12:56:57 vasta tsitaadiga

Noormees16, konsool on mängimiseks - kui ehitada tahad, tee akvaarium icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.09.2013 13:15:09 vasta tsitaadiga

Ei leia kuskilt Rainbow Six'i, vaja mingi regiooni muuta vms ? Eelmistega nagu probleemi ei olnud

http://news.xbox.com/2013/08/ent-games-with-gold-september
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.09.2013 13:27:45 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Ei leia kuskilt Rainbow Six'i, vaja mingi regiooni muuta vms ? Eelmistega nagu probleemi ei olnud

http://news.xbox.com/2013/08/ent-games-with-gold-september


http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/TCs-RainbowSix-Vegas/66acd000-77fe-1000-9115-d802555307d6

kas see URL töötab?

E: krt, ei lase online tõmmata.Dno kas regioon või ikka xbox.com perses.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 20.09.2013 13:29:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 13:32:06 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Slim versioonile võiks panna vesijahutuse?

Mõtlen selliseid:

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/cooler_master_seidon_120m_rls12m24pkr1

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/cooler_master_seidon_120xl_rls12x24pkr1

Kas istuks 1:1 ja ei peaks miskit juurde möksima ?
pane vapo jahutama, saad kalapulki xboksi sees hoida. Platoonilt saad infot vapo kohta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 13:39:58 vasta tsitaadiga

Äkki keegi teab, miks läbi 32" HD teleka on mängu pilt selge ja puhas, aga 21.5" Samsungi monitoriga on pilt kergelt udune ja vähem terav. Mõlema puhul kasutan HDMI juhet. Kas monitoriga on vaja Xbox seadetes midagi muuta? Hetkel Display alt valitud 1080p.

http://www.kupi.com.mk/store/viewitem.asp?idProduct=444
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 20.09.2013 14:04:35 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
battlear kirjutas:
Ei leia kuskilt Rainbow Six'i, vaja mingi regiooni muuta vms ? Eelmistega nagu probleemi ei olnud

http://news.xbox.com/2013/08/ent-games-with-gold-september


http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/TCs-RainbowSix-Vegas/66acd000-77fe-1000-9115-d802555307d6

kas see URL töötab?

E: krt, ei lase online tõmmata.Dno kas regioon või ikka xbox.com <b>piixus</b>.

sama siin, karjub, et not available on your location. vana mäng ka nii et väga võimalik et siis seda saab ainult VPNiga tõmmata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:24:01 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
x360 fps limiit on 30
Täitsa valetada ka pole tarvis.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix022
HV kasutaja
raix022

liitunud: 16.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:34:24 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Äkki keegi teab, miks läbi 32" HD teleka on mängu pilt selge ja puhas, aga 21.5" Samsungi monitoriga on pilt kergelt udune ja vähem terav. Mõlema puhul kasutan HDMI juhet. Kas monitoriga on vaja Xbox seadetes midagi muuta? Hetkel Display alt valitud 1080p.

http://www.kupi.com.mk/store/viewitem.asp?idProduct=444


Vaat aarvutist mis su monitiro max resolutsioon on.. Kui Sul xbox uuendatud siis sa peaksid saama valida display alt vajaminema reso.. Ma ei usu et 21,5 monitor full hd (1080p) on.

_________________
Vajad veebilehte või e-poodi? https://itson.ee/
veebimajutus.ee promokood (3 kuud tasuta): ITSON
MÜÜA E-POOD! - http://digitalgame.eu (nüüd asub: test.itson.ee/digitalgame)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:06:46 vasta tsitaadiga

21.5" molu on tõenäoliselt 1680x1050 ehk siis ükskõik kas 720p või 1080p pilti sisse võttes venitatakse seda laiali või surutakse kokku. telekas on enam kui tõenäoliselt 720p/1080p, ehk siis mingit isetegevust ei ole seal vaja.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:15:44 vasta tsitaadiga

no molul saad ju valida native reso menüüst. Ei pea spets 720p-ga mässama. Kunagi oli jah valik nutune, aga mingihetk täiendati ja lisati igasugu 1680, 1440 ja asjad juurde.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 16:59:23 K vasta tsitaadiga

Recommended reso on 1920x1080. Olen seda kasutanud läpakaga, kui mängides on tekkinud vajadus suurema ekraani järele. Xbox pani automaatselt 1080p. Dashboardi pilt on väga hea ja terav, aga mängud on natukene udused, kuigi ega seda eriti kohe tähele ei panegi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 17:10:59 vasta tsitaadiga

dstar, istu kuvarist kaugemale.

edit:
ma ei tee nalja. konsoolimängude pilt ei ole lähedalt mängimiseks mõeldud - lähedalt tulevad ka tehtud kompromissid üsna ilusasti nähtavale. tekstuurid või efektid, mis pole nii head kui võiks, osadel kuni paljudel mängudel konsoolipoolne upscaling jms. põhjused selleks on puhttehnilised, tuleneb konsoolide jõudlusest.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 22.09.2013 13:41:21 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Ei leia kuskilt Rainbow Six'i, vaja mingi regiooni muuta vms ? Eelmistega nagu probleemi ei olnud

http://news.xbox.com/2013/08/ent-games-with-gold-september


Kui arvuti kaudu sisse logid Xbox lehe siis saad all vasakul regiooni ära muuta.Aga seepeale ütleb mul
You have no valid payment options on file.
Kas ilma krediitkaartita ei saagi tasuta mänge.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 23.09.2013 20:02:33 vasta tsitaadiga

Kas Elisa Mint Medium internetiühendusega on võimalik xbox live's mängida kui ühenduse kiiruseks on 3,5MB/1MB ja limiidiks 50GB?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 08:20:41 vasta tsitaadiga

hgg, on, mängitakse ka kehvemate ühendustega väga edukalt.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 08:56:29 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
hgg, on, mängitakse ka kehvemate ühendustega väga edukalt.

Fifas ausalt öeldes võiks need inimesed oma kehvade netiühendustega perse minna. icon_evil.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 24.09.2013 13:57:19 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Tom-D kirjutas:
hgg, on, mängitakse ka kehvemate ühendustega väga edukalt.

Fifas ausalt öeldes võiks need inimesed oma kehvade netiühendustega <b>piix</b> minna. icon_evil.gif


paku neile parem ühendus siis mitte ära saada sinna kuhu sa ise minna ei taha. kõikidel pole selliseid võimalusi nagu sul.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 24.09.2013 17:22:47 vasta tsitaadiga

OK, tänud. Aga kas 50GB limiit kuus on piisav. Või kui palju megasid xbox live alla matab kui ma näiteks seal online's 1-2h, paar päeva nädalas mängiks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 19:41:43 vasta tsitaadiga

Oman ise ka Elisa netti ning Xbox tarvitab kuus 10GB . Muidugi rohkem mängides ONLINE, kui sina seda plaanid teha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane09
Kreisi kasutaja
rebane09

liitunud: 04.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 19:47:37 vasta tsitaadiga

Palun abi
Soov müüa maha xbox, aga mängud on HDD peal. Kuidas jätta mängud alles, aga gamer profile ja muu personal data maha lasta?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 20:09:09 vasta tsitaadiga

rebane09, nii vist ei saagi kuna mängud seotud kasutajakontoga. Kui mängud kaasa tahad anda, siis pead ilmselt oma profiili alles jätma. Võta automaatne sisselogimine maha, siis ei saa uus omanik su gamertagile ligi ilma parooli teadmata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane09
Kreisi kasutaja
rebane09

liitunud: 04.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 20:16:39 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
rebane09, nii vist ei saagi kuna mängud seotud kasutajakontoga. Kui mängud kaasa tahad anda, siis pead ilmselt oma profiili alles jätma. Võta automaatne sisselogimine maha, siis ei saa uus omanik su gamertagile ligi ilma parooli teadmata.


Oled selles kindel, et muud moodi ei saa?
Jube nõme ikka siis.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 20:18:27 vasta tsitaadiga

rebane09 kirjutas:
Ramones kirjutas:
rebane09, nii vist ei saagi kuna mängud seotud kasutajakontoga. Kui mängud kaasa tahad anda, siis pead ilmselt oma profiili alles jätma. Võta automaatne sisselogimine maha, siis ei saa uus omanik su gamertagile ligi ilma parooli teadmata.


Oled selles kindel, et muud moodi ei saa?
Jube nõme ikka siis.

oot-oot, ma ostsin ka xboxi kasutatult ja tean täpselt, et kustutasin vana kasutaja ära ja lisasin enda oma. Ükski mäng ei kadunud ära. Teiseks on iga pereliige omale konto teinud, see ju ei tähenda, et igaüks peab nüüd uuesti mängu tõmbama kuna profiil uus. Kahjuks juhendada ei oska, sest pole enam xboxi kust vaadata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.09.2013 20:34:50 vasta tsitaadiga

Mängud jäävad niikauaks kuniks sa neid ära ei kustuta, kasutaja peab ka olema seal. Kui kasutajat pole, siis jäävad mängud trialiks, kuna liveist uurib kas sul on full või mitte. Hiljem neid mänge xboxile peale panna ei saa, kuna pole kasutajat. Kuna mängud on su kasutajaga seotud, sa saad kunagi need ISE uuesti alla laadida kui tahad (Kui näiteks uue xboxi ostad) Mul näiteks PS3l kadusid mängud ära, mis kaasa sain, kuna kasutajat polnud ja uue HDDle pannes läks mingi litsens nässu.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 549, 550, 551 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.