|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.09.2013 19:45:36
|
|
|
Okman, Jap, just avastasin ka, et pole ametlik kaabel ning et odavamatega võibki selline pull olla. Olen juba ka selle ametliku kaabli otsinguil, väga 30€ nüüd välja ei taha käia uue eest. Jube kallis ikka.
Või saaks kuskilt tunduvalt odavamalt? Kasutatult liigub ka nagu suht vähe siin.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
16.09.2013 23:02:33
|
|
|
Ostsin ise kunagi 450kr-ga uue. Siiani kasutan seda... on kogemusi ka hiina kaablitega aga neid ei soovita.
Eks otsige või tehke ostu kuulutus. Ebay ka variant ...
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.09.2013 23:38:43
|
|
|
Eks peab siis uue vist võtma jah. Tundub, et väga selle hind polegi langenud võrreldes krooni ajaga? Ikka kipub sinna 30€ juurde uus.
Aga eks näis, kas see ametlik MS-i kaabel siis teeb imet. Loodame.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
16.09.2013 23:39:46
|
|
|
Mõtlen xboxi ostu peale, leidsin soodsalt ühe paksu x360'e müügist, ühtegi mängu ega midagi pole. Ainult konsool, adapter, juhtmed ja pult.
Kuna pole kunagi konsoolimaailmaga kursis olnud, siis paar küsimust:
Ostakohe hind on 60€, on see ok?
Kas paksud x360'd surid kõik kindlasti maha (RROD) või ikka mõni jäi elama ka?
Tahakski konsooli ainult gta5 pärast ja võimalikult soodsalt.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiRaiko
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012
|
17.09.2013 00:19:26
|
|
|
Palju õnne meile kõigile sest kell on saanud 0:16 Ja GTA V on ametlikult väljas jee
Mihkel., nagu ma tean siis ikkagi nendel paksudel on palju RROD-e ja plus sa ostad veel selle kellegi käest seega võibolla on midagi tal veel. Aga et RROD-i vältida osta pigem kuskilt www.okidoki.ee-st vms endale slim versioon polnud palju migni päev vaaasin olid 100 euri vms. Saad veel tingida ka migi 80 peale vb ja saadgi endale pmst selle sama 60 eest selle konsooli
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
17.09.2013 00:21:04
|
|
|
Slimid on sellest murest siis vabad jah? Nagu ma aru saan, siis gta puhul vist pole sellest ketta suurusest ka lugu kuna ketta pealt hetkel nagunii väga hästi ei toimi.
Kuidas muidu ketastega on? Kui on 4GB slim, siis saab sinna eraldi suurema ka osta?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiRaiko
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012
|
17.09.2013 00:28:56
|
|
|
Just just. 4 GB-st ei piisa GTA V-le sest sa pidid ikkagi midagi ära installima HDD-le. Vaata suuremaid kui 4 gb-seid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.09.2013 01:08:04
|
|
|
| Nüüd võib ju suvalist piisavalt kiiret usb pulka või ketast kasutada mahu suurendamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
17.09.2013 06:30:02
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Kas paksud x360'd surid kõik kindlasti maha (RROD) või ikka mõni jäi elama ka?
|
Ei surnud, enamus ikka jäid elama. Mina praegu FAT mudelist ostes väga RROD-i ei kardaks, kui see just ei ole juba korra seda läbi elanud ja uuesti korda tehtud. Mul läks kaks varasemat FAT-i RRoD nahka, samas paar hilisemat olid sellest asjast puhtad juba ja kestavad siiani.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiRaiko
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012
|
18.09.2013 13:24:02
|
|
|
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
18.09.2013 13:38:54
|
|
|
| MultiRaiko kirjutas: |
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad  |
Mul 2007 aasta mudel ja siiamaani pole kordagi märki ka andnud, et kuskilt surema hakkaks ning vatti on ikka korralikult saanud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.09.2013 14:10:26
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Mõtlen xboxi ostu peale, leidsin soodsalt ühe paksu x360'e müügist, ühtegi mängu ega midagi pole. Ainult konsool, adapter, juhtmed ja pult.
Kuna pole kunagi konsoolimaailmaga kursis olnud, siis paar küsimust:
Ostakohe hind on 60€, on see ok?
Kas paksud x360'd surid kõik kindlasti maha (RROD) või ikka mõni jäi elama ka?
Tahakski konsooli ainult gta5 pärast ja võimalikult soodsalt. |
Minul oli üks esimesi Xbox 360 Elite üldse ja müüsin selle hiljuti sõbrale edasi. Töötas minul ja töötab ka temal. On oluline aru saada, et Xbox tahab õhku saada, kui ta seda ei saa, siis on oht RRODi järgi. Lühike näide - vahetasin telekalaua välja kus enne oli neli posti esimese ja teise korruse vahel külgseintega telekalaua vastu, mis veidi madalam on. Tulemus on töötemperatuuri tõusmises, kogu telekalaua alune on nüüd väga sooja õhku täis, seega ilmselt telekalaud siiski varsti vahetusse uuesti. Seega, ära tekita sellist olukorda kus õhk ei liigu ning RRODi mure on suht väikene, soovitan püsti hoida paremaks ventileerimiseks ning nt. mingi korpus osta juurde, mis jalgasid pakub ja ta alt ka veidi ülesse tõstab, tulemused on meeldivad ning lisaks ei lähe Xbox enam nii kergesti ümber. Lisab Paar sentimeetrit kõrgust, mis võib probleemiks osutuda, seega kontrolli seda ka.
60€ ostakohe, turuhinna 100 juures ei ole väga julgustav. Kahtlustaks elluäratatud Xboxi või moditud. Teatavasti oli viimane bannhämmer just hiljuti mille osaliseks said kõik kes GTAV enne launchdayd mängisid häkitud Xboxiga.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
18.09.2013 14:24:37
|
|
|
| MultiRaiko kirjutas: |
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad  |
ˇ
Kus nad siis surevad, see on mingi tagatoa hirmujutt mida teistele rääkida. RRoD probleem oli kunagi aga öelda, et enamus FAT konsoolid maha surid, on küll väga väga suur liialdus. Praegu saab kasutatud slimmi juba nii odavalt, et kui tõesti hirm on nii suur siis võib ju FAT-id vaatamata jätta.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
18.09.2013 18:45:58
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| MultiRaiko kirjutas: |
Tom-D, noh tglt ülteme et enamused ikkagi surevad  |
ˇ
Kus nad siis surevad, see on mingi tagatoa hirmujutt mida teistele rääkida. RRoD probleem oli kunagi aga öelda, et enamus FAT konsoolid maha surid, on küll väga väga suur liialdus. Praegu saab kasutatud slimmi juba nii odavalt, et kui tõesti hirm on nii suur siis võib ju FAT-id vaatamata jätta. |
Minu fat aastast 2008 töötab siiani oma truu 20gb(loe:13gb) kõvakettaga. Loodan, et ära ei jinxi, vaja GTA'd mängida varsti
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
18.09.2013 18:51:05
|
|
|
| Selline küsimus, et kas xboxi saab ühendada mängimiseks arvuti monitoriga?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
18.09.2013 18:54:04
|
|
|
saab küll kui sul monitor HDMI sisendit toetab, või näiteks tekitad mingi hdmi->dvi/vmt. ülemineku?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.09.2013 18:55:44
|
|
|
jah.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.09.2013 18:56:06
|
|
|
| Saab ka Xboxi VGA kaabli abil...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
18.09.2013 19:04:35
|
|
|
| Jap, VGA kaabliga saab ka, kuid tuleks ära märkida siinkohal see, kui soov ka heli ikka kätte saada, siis monitoril peavad kõlarid ka olema. Siis saab vastava adapteriga VGA kaabli helijuhtmed ära ühendada, kui juhuslikult vastavaid pesasi juba olemas pole monitoril.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roltz418
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2008
|
19.09.2013 17:46:23
Xbox 360 Läägib |
|
|
| Mul siis selline asi , et xbox 360 peal offline modis enamus mängud läägivad.Näiteks RDR-is on nii et kui kuskil tühermaal jooksed siis on ok aga kohe kui kuskile linna lähed on ikka päris korralik lääg.Burnout paradise on päris võimatu kohe mängida.Kas asi on minu xboxis või peabki see selline olema?Hakkan juba usku xkasti kaotama , paras läägiv p**k.Muidu xbox on täitsa uuena poest ostetud ja 1a. vana umbes.GTA IV-d ma ka mängida ei saa sest usun et enamus aeg mingi 25 fpsi , pidevalt jube aeglane.On kellelgi veel nii?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
19.09.2013 17:57:41
|
|
|
| x360 fps limiit on 30, seega kui oled arvutiga harjunud, siis praeguse põlvkonna konsoolid ongi 'läägised'.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.09.2013 17:59:21
|
|
|
GTA IV läägibki...
PC kiirusega võrreldes harjumatu, aga HDD pealt pole kõige hullem. DVD pealt küll lootusetu...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roltz418
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2008
|
19.09.2013 18:07:17
|
|
|
| Olen jah harjunud arvutiga , kuid 30 fps väga ei häirkiks , kuid usun et see pole 30.Kõige parem oleks vast kellegi teise konsoolil proovida siis saaks aimu kas on midagi viga või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.09.2013 12:56:57
|
|
|
Noormees16, konsool on mängimiseks - kui ehitada tahad, tee akvaarium
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
20.09.2013 13:32:06
|
|
|
|
pane vapo jahutama, saad kalapulki xboksi sees hoida. Platoonilt saad infot vapo kohta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
20.09.2013 13:39:58
|
|
|
Äkki keegi teab, miks läbi 32" HD teleka on mängu pilt selge ja puhas, aga 21.5" Samsungi monitoriga on pilt kergelt udune ja vähem terav. Mõlema puhul kasutan HDMI juhet. Kas monitoriga on vaja Xbox seadetes midagi muuta? Hetkel Display alt valitud 1080p.
http://www.kupi.com.mk/store/viewitem.asp?idProduct=444
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
20.09.2013 14:04:35
|
|
|
sama siin, karjub, et not available on your location. vana mäng ka nii et väga võimalik et siis seda saab ainult VPNiga tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.09.2013 14:24:01
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| x360 fps limiit on 30 |
Täitsa valetada ka pole tarvis.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix022
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009
|
20.09.2013 14:34:24
|
|
|
| dstar kirjutas: |
Äkki keegi teab, miks läbi 32" HD teleka on mängu pilt selge ja puhas, aga 21.5" Samsungi monitoriga on pilt kergelt udune ja vähem terav. Mõlema puhul kasutan HDMI juhet. Kas monitoriga on vaja Xbox seadetes midagi muuta? Hetkel Display alt valitud 1080p.
http://www.kupi.com.mk/store/viewitem.asp?idProduct=444 |
Vaat aarvutist mis su monitiro max resolutsioon on.. Kui Sul xbox uuendatud siis sa peaksid saama valida display alt vajaminema reso.. Ma ei usu et 21,5 monitor full hd (1080p) on.
_________________ Vajad veebilehte või e-poodi? https://itson.ee/
veebimajutus.ee promokood (3 kuud tasuta): ITSON
MÜÜA E-POOD! - http://digitalgame.eu (nüüd asub: test.itson.ee/digitalgame) |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2013 16:06:46
|
|
|
21.5" molu on tõenäoliselt 1680x1050 ehk siis ükskõik kas 720p või 1080p pilti sisse võttes venitatakse seda laiali või surutakse kokku. telekas on enam kui tõenäoliselt 720p/1080p, ehk siis mingit isetegevust ei ole seal vaja.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
20.09.2013 16:15:44
|
|
|
| no molul saad ju valida native reso menüüst. Ei pea spets 720p-ga mässama. Kunagi oli jah valik nutune, aga mingihetk täiendati ja lisati igasugu 1680, 1440 ja asjad juurde.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
20.09.2013 16:59:23
K |
|
|
| Recommended reso on 1920x1080. Olen seda kasutanud läpakaga, kui mängides on tekkinud vajadus suurema ekraani järele. Xbox pani automaatselt 1080p. Dashboardi pilt on väga hea ja terav, aga mängud on natukene udused, kuigi ega seda eriti kohe tähele ei panegi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2013 17:10:59
|
|
|
dstar, istu kuvarist kaugemale.
edit:
ma ei tee nalja. konsoolimängude pilt ei ole lähedalt mängimiseks mõeldud - lähedalt tulevad ka tehtud kompromissid üsna ilusasti nähtavale. tekstuurid või efektid, mis pole nii head kui võiks, osadel kuni paljudel mängudel konsoolipoolne upscaling jms. põhjused selleks on puhttehnilised, tuleneb konsoolide jõudlusest.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
22.09.2013 13:41:21
|
|
|
Kui arvuti kaudu sisse logid Xbox lehe siis saad all vasakul regiooni ära muuta.Aga seepeale ütleb mul
You have no valid payment options on file.
Kas ilma krediitkaartita ei saagi tasuta mänge.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
23.09.2013 20:02:33
|
|
|
| Kas Elisa Mint Medium internetiühendusega on võimalik xbox live's mängida kui ühenduse kiiruseks on 3,5MB/1MB ja limiidiks 50GB?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
24.09.2013 08:20:41
|
|
|
| hgg, on, mängitakse ka kehvemate ühendustega väga edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
24.09.2013 08:56:29
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| hgg, on, mängitakse ka kehvemate ühendustega väga edukalt. |
Fifas ausalt öeldes võiks need inimesed oma kehvade netiühendustega perse minna.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
24.09.2013 13:57:19
|
|
|
| henzx kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| hgg, on, mängitakse ka kehvemate ühendustega väga edukalt. |
Fifas ausalt öeldes võiks need inimesed oma kehvade netiühendustega <b>piix</b> minna.  |
paku neile parem ühendus siis mitte ära saada sinna kuhu sa ise minna ei taha. kõikidel pole selliseid võimalusi nagu sul.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
24.09.2013 17:22:47
|
|
|
| OK, tänud. Aga kas 50GB limiit kuus on piisav. Või kui palju megasid xbox live alla matab kui ma näiteks seal online's 1-2h, paar päeva nädalas mängiks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
24.09.2013 19:41:43
|
|
|
| Oman ise ka Elisa netti ning Xbox tarvitab kuus 10GB . Muidugi rohkem mängides ONLINE, kui sina seda plaanid teha.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rebane09
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.09.2010
|
24.09.2013 19:47:37
|
|
|
Palun abi
Soov müüa maha xbox, aga mängud on HDD peal. Kuidas jätta mängud alles, aga gamer profile ja muu personal data maha lasta?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
24.09.2013 20:09:09
|
|
|
| rebane09, nii vist ei saagi kuna mängud seotud kasutajakontoga. Kui mängud kaasa tahad anda, siis pead ilmselt oma profiili alles jätma. Võta automaatne sisselogimine maha, siis ei saa uus omanik su gamertagile ligi ilma parooli teadmata.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rebane09
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.09.2010
|
24.09.2013 20:16:39
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| rebane09, nii vist ei saagi kuna mängud seotud kasutajakontoga. Kui mängud kaasa tahad anda, siis pead ilmselt oma profiili alles jätma. Võta automaatne sisselogimine maha, siis ei saa uus omanik su gamertagile ligi ilma parooli teadmata. |
Oled selles kindel, et muud moodi ei saa?
Jube nõme ikka siis.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.09.2013 20:18:27
|
|
|
| rebane09 kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| rebane09, nii vist ei saagi kuna mängud seotud kasutajakontoga. Kui mängud kaasa tahad anda, siis pead ilmselt oma profiili alles jätma. Võta automaatne sisselogimine maha, siis ei saa uus omanik su gamertagile ligi ilma parooli teadmata. |
Oled selles kindel, et muud moodi ei saa?
Jube nõme ikka siis. |
oot-oot, ma ostsin ka xboxi kasutatult ja tean täpselt, et kustutasin vana kasutaja ära ja lisasin enda oma. Ükski mäng ei kadunud ära. Teiseks on iga pereliige omale konto teinud, see ju ei tähenda, et igaüks peab nüüd uuesti mängu tõmbama kuna profiil uus. Kahjuks juhendada ei oska, sest pole enam xboxi kust vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
24.09.2013 20:34:50
|
|
|
Mängud jäävad niikauaks kuniks sa neid ära ei kustuta, kasutaja peab ka olema seal. Kui kasutajat pole, siis jäävad mängud trialiks, kuna liveist uurib kas sul on full või mitte. Hiljem neid mänge xboxile peale panna ei saa, kuna pole kasutajat. Kuna mängud on su kasutajaga seotud, sa saad kunagi need ISE uuesti alla laadida kui tahad (Kui näiteks uue xboxi ostad) Mul näiteks PS3l kadusid mängud ära, mis kaasa sain, kuna kasutajat polnud ja uue HDDle pannes läks mingi litsens nässu.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|