|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.07.2013 18:06:26
|
|
|
| ega free to play sitast saia ei tee
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
28.07.2013 18:17:48
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| Isiklikult arvan et läheb f2p, cash shop on tulemas ju järgmise patchiga, kui nii hästi läheb siis milleks seda vaja on. Subscribereidi alla lähevad kõik kes mingi aeg mängivad,ma siin mingi aeg sain 3 kuud tasuta mänguaega ja põmm kohe olingi subscriber. Elame näeme. |
Iga ettevõtte jaoks on kõige olulisem ikkagi profit. Selleks ongi cash shopi vaja, et võtta rohkem raha nendelt, kes seda nõus andma on. See ei tähenda kuidagi, et neil läheb halvasti. Kui on võimalus veel rohkem teenida, siis loomulikult seda tehakse. 7,7 miljonit subscriberit toovad raha sisse kõvasti, miks peaks Blizzard sellest loobuma? F2P peale hakatakse mõtlema alles siis kui see arv kahaneb miljonile, vähemalt enne ei ole küll mingit põhjust seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
29.07.2013 06:52:16
|
|
|
mmochampist lugesin, et ghostcrawler või kes iganes ütles: WoW won't be going free to play anytime soon, as Blizzard is happy with the current business model. Even if they wanted to make it into a microtransaction based game, it couldn't be done with how gameplay works today.
seega ma pakun mingi paar - 3 aastat laseb veel julgelt p2p
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
29.07.2013 09:14:20
|
|
|
| 7,7 miljoni subi pärast oleksid kõik teised MMO tootjad nõus tapma.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
29.07.2013 11:43:56
|
|
|
| WOWi kvaliteet on lihtsalt peajagu üle teistest. Isegi kehv sisu ei vii seda hukatusse. On nii mõnigi MMO, mille sisu on tunduvalt parem, aga kvaliteet jällegi kehv. Samuti on Activision-Blizzardi puhaskasum siiani ainult suurenenud. Hiinas tegeleb WoWiga hoopis mingi teine firma, kes Blizzardile lihtsalt litsentsitasu maksab, seega ei tähenda mikromaksete sissesurumine seal üldsegi seda, et see ka US ja Euroopa turul nii hakkab olema. Hiinas üldse see subi asi teistmoodi ja sellist asja nagu igakuine makse pole. Hiinale pole kunagi meeldinud et US ettevõtted seal majandavad. Subide arvu langus ongi just ida-turu arvelt.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
04.08.2013 16:10:50
|
|
|
| vot ei mäleta, kas Scroll of Resurrection eestis funkas, aga kui jah, viitsib keegi pm-is ühendust võtta.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
05.08.2013 07:04:58
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| vot ei mäleta, kas Scroll of Resurrection eestis funkas, aga kui jah, viitsib keegi pm-is ühendust võtta. |
Only residents of the following countries may send a Scroll of Resurrection invitation: Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Netherlands, Norway, Portugal, Russian Federation, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
02.09.2013 21:53:59
|
|
|
| Kas keegi Kul Tirases ka miskit pelab? Tuli isu jälle natuke lasta. Alliance
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
19.09.2013 11:35:29
|
|
|
| 1 expansion tuleb vähemalt veel enne kui f2p tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
19.09.2013 12:38:43
|
|
|
| olles senini pelanud 4a privaserveris, on mõtet alles nüüd retaili ennast sisse osta?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crizzix
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
19.09.2013 13:24:30
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| olles senini pelanud 4a privaserveris, on mõtet alles nüüd retaili ennast sisse osta? |
Mitte eriti, parimad expansionid on juba möödas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
19.09.2013 13:54:00
|
|
|
mxr, neil võtab selle expansioni tegemine 1+ aastat aega, viimase 7 kuuga on nad kaotanud 111 miljooni USD, tee väike arvutus , uusi mängijaid kah massiliselt peale ei tule, pigem iga kuu lahkub ports, devid on öelnud et mingist hetkest hakkavad nad kaaluma tõsiselt f2p mudelit, see hetk jõuab järjest lähemale ja lähemale.
See panda expansion eriti pappi sisse toonud ei ole ju.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
19.09.2013 16:30:14
|
|
|
| thargun kirjutas: |
mxr,
See panda expansion eriti pappi sisse toonud ei ole ju. |
2,7 miljonit copit:D
Ei usu et WoW f2p läheb enne kui nende tsentraalne "portal" või "launcher" platvorm valmis saab. Ehk kõik Blizzi tooted on launchitavad ühe keskse kliendi kaudu - midagi LOL kliendi moodi - koos wc/sc/hs/jms uus stuff.
Kuumaks asenduks blizardi kuumaksuga, mille alla käiks kõik regulaarselt maksustatud tooted - a la uus mmo vms.
Kui wow vajub kokku tehakse nagyu muude MMO'dega - kosnolideeritakse serverid ja pannakse pidu mingi hetk kinni. Ei usu eriti, et wowi kunagi päris F2P läheb...aga mida mina kah tean:)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
19.09.2013 16:50:35
|
|
|
| morfea kirjutas: |
| 2,7 miljonit copit:D |
?
WoW ei lähe f2p peale isegi miljoni subscriberi peal.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
19.09.2013 23:19:37
|
|
|
| thargun kirjutas: |
mxr, neil võtab selle expansioni tegemine 1+ aastat aega, viimase 7 kuuga on nad kaotanud 111 miljooni USD, tee väike arvutus , uusi mängijaid kah massiliselt peale ei tule, pigem iga kuu lahkub ports, devid on öelnud et mingist hetkest hakkavad nad kaaluma tõsiselt f2p mudelit, see hetk jõuab järjest lähemale ja lähemale.
See panda expansion eriti pappi sisse toonud ei ole ju. |
Sinu jutust saaks aru nagu nad oleks 111 miljoni võrra kahjumis. Kuigi tegelikult on lihtsalt kasum langenud 204 miljoni pealt 93 miljoni peale (sealt võta maksud maha ja saad puhaskasumi). See on normaalne, et expansioni tuleku ajal on kasum suurem kui expansioni lõpus.
Nii, ettevõtte kasum on 93 milli kvartalis, kas see on halb? Lihtsalt WoWil ei lähe hetkel mitte megasuper hästi vaid läheb lihtsalt superhästi. F2P lihtsalt halvendaks olukorda ja see tehakse siis kui serverid tühjad on, et ergutada näiteks mängu majandust nendele mängijatele, kes veel pappi maksavad või et neil oleks kedagi nottida.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l3mpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2010
|
20.09.2013 00:59:14
|
|
|
neil ei lähe "superhästi"
kuna üha rohkem kaob neil mängijaid ja otsitakse viise kuidas saada neid juurde
hetkel juba käivad jutud, et kuidas asi teha F2Pks, ning samas saada rohkelt raha
samas vaimus jätkates sureb see mäng välja.. sellepärast tuli kah see kuni level 20 free play
kui tal läheks super hästi siis nad ei peaks otsima uusi lahendusi rahva ligi meelitamiseks
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.09.2013 01:21:35
|
|
|
| l3mpz, level 20 f2p on juba mitu aastat olnud. selleni läheb ikka väga kaua aega enne kui wow välja sureb. Ja mis seal salata arvestades mitu aastat nad on mmo liider olnud, poleks ka väga kurb...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
20.09.2013 17:00:58
|
|
|
Hetkel ei käi mingeid jutte, kuidas asi F2P teha. Või noh turumutid omavahel jah jutustavad seda.
Mängijaid peabki koguaeg ligi meelitama kuna uut generatsiooni on peale vaja. See ei tähenda, et asjad kehvasti lähevad. Asjad lähevad kehvasti siis kui pealinnas ainult 1-2 mängijat näed ja oksjonimaja tühi on, kui pole enam inimesi kellega raide joosta. Vot siis tuleb F2P ja ainult siis.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
20.09.2013 18:34:10
|
|
|
lead design Tom Chilton:
“For Blizzard it makes sense [to go free-to-play] at some point.”
“But a lot of the risk is in making that transition. You hear stories about developers going free-to-play and getting double the number of players, but you don’t always know it works out that way and how long it stays that way. We really don’t know what the rate is before people drop off and lose interest.”
Jätkuvalt pakun, et 2014 aasta lõpuks on F2P
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.09.2013 09:37:54
|
|
|
| thargun, siiamaani on f2p mudelile läinud mängud, millel on 3-500k mängijat. Kui blizzard aastaga 6 millionit ei kaota, siis ei ole ka f2p väga tõenäoline.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
21.09.2013 09:58:47
|
|
|
EVE Online näiteks omab umbes 500.000 subscriberit ja pole otsest F2P, siiski pole neil küll rahapuudust ja CCP kiidab koguaeg, et neil läheb väga hästi ja marginal on kõrge. Saab küll osta mänguvaluuta eest mänguaega, mis minu arust on väga hea lahendus MMO-le, sest keegi peab selle gametime itemi CCP käest raha eest ostma, et seda mänguvaluuta eest edasi müüa. Hoiab mängusisese majanduse aktiivsena aga samas pole ka 6-aastaseid Poola kodanikke, kes niisama mängus mölisemas käivad ilma et selle jaoks midagi tegema ei peaks. Ja CCP saab veel rohkem pappi sest gametime item on kallim, kui subscription.
Kui WoWil F2P peaks tulema millalgi siis ma arvan et rakendatakse seda pigem kuskil Aasias, kuna seal on minu teada nende seadustega igavene jama.
viimati muutis Priido 21.09.2013 10:03:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
21.09.2013 10:02:36
|
|
|
Kas mitte Aasias ei ole see juba rakendatud?
Seal ju mängitakse arvutimänge suures hulgas interneti kohvikutes.
EDIT:
Mitte päris aga teistsugune kui meil ikkagi:
In South Korea, there is no software package or CD key requirement to activate the account. However, to play the game, players must purchase time credits online. There are two kinds of time credits available: one where the player is billed based on the actual number of minutes that will be available, and one where the player can play the game for a number of days. In the former, time can be purchased in multiples of 5 hours or 30 hours, and in the latter, time can be purchased in multiples of 7 days, 1 month, or 3 months.[55] As software packages are not required, expansion pack contents are available to all players on launch day.
In China, because a large number of the players do not own the computer they use to play games (e.g. Internet cafes), the CD keys required to create an account can be purchased independently of the software package. To play the game, players must also purchase prepaid game cards that can be played for 66 hours and 40 minutes.[56] A monthly fee model is not available to players of this region.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.09.2013 12:41:16
|
|
|
mängusisese valuutaga mänguaja eest tasumine tundub küll legit. ise küll pigem sellest huvitatud, siis ei teki kuu lõpus tunnet, et € eest piisavalt mängitud ei saadud..
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
21.09.2013 18:51:59
|
|
|
| Kui kellelgi halvasti läheb, siis on see Warhammer Online.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.09.2013 21:16:46
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Kui kellelgi halvasti läheb, siis on see Warhammer Online. |
miks?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
21.09.2013 21:55:08
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| ready kirjutas: |
| Kui kellelgi halvasti läheb, siis on see Warhammer Online. |
miks? |
Sest nad panevad detsembris viimased serverid kinni.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daqwar
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2013
|
22.09.2013 04:22:07
|
|
|
| see mäng on nii juraks ära läinud, ma pakun et 8 full serverit ja siis mõnes vanas medium serveris veel elu kuigipalju käib ,low serverid on sisuliselt kõik surnud,ei aita ka see serverite upitamine , ühes maailmas koos mitu serverit.lugege wow facebooki seal selline hala juba nädal aega et mitte miski ei tööta ,dc mäng jookseb kokku jne,igatahes world of warcraft on päris palju mängijaid kaotanud.7 milionit mängijat on minuarust kaheldav sest see ei paista kusagilt välja,kui ma tahan raidida siis healerina pean nüüd ka ootama ,varem sai pm kohe 1-2 minutit.elame näeme a mulle tundub et wow läheb vareb f2p peale kui me arvata oskame.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
22.09.2013 07:29:05
|
|
|
| caramis kirjutas: |
mängusisese valuutaga mänguaja eest tasumine tundub küll legit. ise küll pigem sellest huvitatud, siis ei teki kuu lõpus tunnet, et € eest piisavalt mängitud ei saadud..  |
Jaa, EVEs töötab see väga hästi, ostad mingi 20 euri eest omale itemi, mille saad turul maha müüa mängus. Teised siis saavad selle sinult osta juba mängu raha eest. Kõik on õnnelikud, 1 saab oma eurid mängurahaks teha, teine saab oma mänguraha mänguajaks teha ja tootja saab 20 eur.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
22.09.2013 12:40:31
|
|
|
| daqwar kirjutas: |
| see mäng on nii juraks ära läinud, ma pakun et 8 full serverit ja siis mõnes vanas medium serveris veel elu kuigipalju käib ,low serverid on sisuliselt kõik surnud,ei aita ka see serverite upitamine , ühes maailmas koos mitu serverit. |
Paar päeva tagasi tahtsin Twisting Nether'isse sisse logida (horde), pandi järjekorda ja numbriks anti 900+.
Ei saa kuidagi väita, et selles full serveris "veel elu kuigipalju käib"
Rahvast liigub seal massiliselt ja mitte ainult linnades, ka low lvl alad on sebijaid täis. BG'desse ja instadesse saab ka üsnagi kiirelt.
Teises nn medium servus pole ka sugugi halb seis. Rahvast jagub igale poole ja elu keeb.
Ju oled vale realmi endale valinud.
Ja halajaid on ajast aega olnud. Osadele inimestele on see lausa elustiiliks (a'la Delfi kommentaatorid).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.09.2013 13:01:22
|
|
|
| need kes wowi veel prime ajal ei mänginud võibolla arvavad hetkel et asi on mängitav, tegelikult on utter shit no offense
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.09.2013 14:38:14
|
|
|
| max level pvp on ka tõesti tore, igal klassil on 10x cc ja whatever jama koos, arena on endless crapfest why oh why
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.09.2013 16:12:48
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| need kes wowi veel prime ajal ei mänginud võibolla arvavad hetkel et asi on mängitav, tegelikult on utter shit no offense |
Mida ise hiilgeajaks pead? Ise sai classic-tbc taotud ja mulle meeldis classic (peale bg'de lisamist) kõige rohkem
Meeldis classicu periood enim, sest mäng oli "kasutajavaenulikum." Viimase puhul ei pea ma silmas seda, et mängus parima varustuse saamine oli ropult raske (hardcore), vaid seda, et kuna mäng oli toorem, oli võimalik rohkem maailma avastada (walljumpid, exploring jms), ronida kohtadesse, kuhu sa ei peaks. Maailm oli väiksem ja terviklikum. Maailmas oli suurem võimalus kohtuda teiste mängijatega ja neid tappa. Skille oli vähem.
Loomulikult olid classicul ka oma probleemid, aga neist praegu juttu ei tee
viimati muutis Timberg 22.09.2013 16:18:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.09.2013 16:21:46
|
|
|
2005 veebruar kuni wotlk lõpp peale seda on kohe drastiline downhill olnud
mängu rikkusid ära ka flying mountid, bam immersion kadunud lenda kuhu tahad...
vanasti pidid tikutulega mööda linnu ja nurgataguseid matisid kokku ajama et kasvõi 5 man dungeonit teha, siis kui end eriti lõvina tundsid läksid lbrs/ubrs
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.09.2013 18:08:47
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
2005 veebruar kuni wotlk lõpp peale seda on kohe drastiline downhill olnud
mängu rikkusid ära ka flying mountid, bam immersion kadunud lenda kuhu tahad...
vanasti pidid tikutulega mööda linnu ja nurgataguseid matisid kokku ajama et kasvõi 5 man dungeonit teha, siis kui end eriti lõvina tundsid läksid lbrs/ubrs  |
Muuga nõus peale tikutule. Ma ei mäleta, mis serverites tbc ja classicut lasin (mitte alakiris), aga mul oli enamus ajast päris lihtne grupi leidmine. Instasid oli vähem. Rahvas mängis paremini ja oli ka suurem hulk inimesi, kes tegid instasid.
Muidugi... see kas rahvas tõesti paremini mängis... võib olla ka lihtsalt nostalgia. Mulle lihtsalt tundus, et midya popimaks wow sai, seda rohkem mängijaid see ligi tõmbas ja seda madalamaks langes keskmise mängija IQ.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
22.09.2013 19:13:38
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
2005 veebruar kuni wotlk lõpp peale seda on kohe drastiline downhill olnud
mängu rikkusid ära ka flying mountid, bam immersion kadunud lenda kuhu tahad...
vanasti pidid tikutulega mööda linnu ja nurgataguseid matisid kokku ajama et kasvõi 5 man dungeonit teha, siis kui end eriti lõvina tundsid läksid lbrs/ubrs  |
Muuga nõus peale tikutule. Ma ei mäleta, mis serverites tbc ja classicut lasin (mitte alakiris), aga mul oli enamus ajast päris lihtne grupi leidmine. Instasid oli vähem. Rahvas mängis paremini ja oli ka suurem hulk inimesi, kes tegid instasid.
Muidugi... see kas rahvas tõesti paremini mängis... võib olla ka lihtsalt nostalgia. Mulle lihtsalt tundus, et midya popimaks wow sai, seda rohkem mängijaid see ligi tõmbas ja seda madalamaks langes keskmise mängija IQ. |
ei oska nüüd öelda, kui palju see kuumaks mõjutab, aga privaserverites on idiootide hulk adekvaatne, aga see-eest on nad täielikud debiilikud olen kohanud endiseid retailijaid, nendega on äge koos midagi teha, aga kui tuleb mingi täiesti kontvõõras kes ei jaga ööd ega mütsi, oh johhaidii..
mul ei jää muud üle, kui privas siis edasi toksida kuni midagi uut ja vinget toodetakse või siis minna tagasi "gildide sõtta". MoP expansion pidavat jube olema, seda gameplay mõttes
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daqwar
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2013
|
23.09.2013 05:41:11
|
|
|
Paar päeva tagasi tahtsin Twisting Nether'isse sisse logida (horde), pandi järjekorda ja numbriks anti 900+.
see ju full server ka?
Mine vaata mismoodi medium serveris elatakse,ma võin öelda et ennem patch 5.4 oli neid ikka sitaks kes quitisid,blizzard on pve noobidele järgi andnud ja pvp prse keeranud,kuigi kõiksugu armorit on li8htne saada eriti veel pvp oma.
mingi idioot wow i fännlehel et AMGAAAAAAAAWT 76 % BASRESILANCE VMS , no on ikka täitsa ...........
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
23.09.2013 09:23:40
|
|
|
See resilance ja pvp geari fix on ju hea ... . Mby minu arvamus aga pvp ei peaks olema nii gear based kui pve.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
23.09.2013 12:47:00
|
|
|
| madest kirjutas: |
See resilance ja pvp geari fix on ju hea ... . Mby minu arvamus aga pvp ei peaks olema nii gear based kui pve. |
WoW on mäng, mis sõltub numbritest - suuremad numbrid = parem. see ongi vana PvP puhul hea, et see innustab sind paremat geari saama või siis õpetab paremini mängima, et kasvõi PvE geariga ringi paugutada.
jah, ma pole retaili kunagi mänginud, aga see 75% base resilience on ikka täissaast ju
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
23.09.2013 13:43:33
|
|
|
Miks see saast on? See annab ka kehvalt gearitud mängijale võimaluse natuke kauem elus püsida, lihtsalt ta ise ei tee teistele nii kõvasti haiget kui max pvp gearis mängija.
Ilma selleta oli algajatel ikka väga valus kui nad põhimõtteliselt sekundiga nulli löödi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011

|
23.09.2013 13:49:11
|
|
|
Oi mis nutuklubi siin jälle koos on. Isegi nutuklubi küsitlus tehtud. Kahju , et seal pole varianti - Mõttetu vingumine
Võibolla pole tõesti see mis varem oli, aga konkurentide oma viletsam.
Need kes kunagi mängisid ja kellel veel huvi on võivad oma postkasti vaadata . Enda omast leidsin just 7 päevase tagasikutse , et uue patchiga tutvuda. (tõenäoliselt ei viitsi vaadata. Antud zanrit on viimastel aastatel öökimiseni tambitud. Võibolla 5 aasta pärast võib jälle proovida)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
23.09.2013 16:58:16
|
|
|
Pole ühtegi tagasikutset saanud. Blizzi ei koti inimesed kes vanillast saati mängisid ja enne moppi quittisid.
Kui järgmine expac Argusel Sargerase kottimise teemaline on siis võibolla resubin. Mu draenei preester tahaks talle kümpi sõita.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
23.09.2013 17:28:31
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
| Kui järgmine expac Argusel Sargerase kottimise teemaline on siis võibolla resubin. Mu draenei preester tahaks talle kümpi sõita. |
Mingit tõsisemat/deemonlikumat expaci sooviks tõesti. Kui ma pandadest kuulsin, siis ma olin nii pettunud.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
23.09.2013 20:03:33
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| Zanzhu kirjutas: |
| Kui järgmine expac Argusel Sargerase kottimise teemaline on siis võibolla resubin. Mu draenei preester tahaks talle kümpi sõita. |
Mingit tõsisemat/deemonlikumat expaci sooviks tõesti. Kui ma pandadest kuulsin, siis ma olin nii pettunud.  |
ei kus sa sellega, ikka aastatega titelikumaks. Järgmine exp tulevad roosad elevandid ja muu kama, saab need alla 5 aastased ka mängima
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
23.09.2013 20:19:27
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
| Zanzhu kirjutas: |
| Kui järgmine expac Argusel Sargerase kottimise teemaline on siis võibolla resubin. Mu draenei preester tahaks talle kümpi sõita. |
Mingit tõsisemat/deemonlikumat expaci sooviks tõesti. Kui ma pandadest kuulsin, siis ma olin nii pettunud.  |
ei kus sa sellega, ikka aastatega titelikumaks. Järgmine exp tulevad roosad elevandid ja muu kama, saab need alla 5 aastased ka mängima |
Kung-Fu Panda oli ära, järgmisena Madagaskar ja siis edasi Teletupsud
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.09.2013 08:00:51
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
ei kus sa sellega, ikka aastatega titelikumaks. Järgmine exp tulevad roosad elevandid ja muu kama, saab need alla 5 aastased ka mängima |
| caramis kirjutas: |
Kung-Fu Panda oli ära, järgmisena Madagaskar ja siis edasi Teletupsud  |
Pandad on siiski Warcrafti lore's juba 10 aastat olnud, seega pole mõtet liiga palju ka ilkuda. Muidugi oleks võinud expansioni teemaks võtta mitmeid muid asju, aga eks Blizzard valis enda arust kõige suurema kasumilootusega tee, kuna keskenduti rohkem Aasia turuosale vist.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daqwar
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2013
|
24.09.2013 09:54:33
|
|
|
See resilance ja pvp geari fix on ju hea ... icon_rolleyes.gif. Mby minu arvamus aga pvp ei peaks olema nii gear based kui pve.
pvp oli normaalne ennem 5.3 miks seda üldse oli vaja muuta? sest mõni noob ei viitsi vaeva näha?ma olen enam kui kindel et varsti on wow F2p .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zaphor
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2011
|
24.09.2013 13:32:44
|
|
|
Z.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|