Kuidas Gamestariga lood? Keegi Tallinnas on SmartPOSTiga kätte saanud juba? PS3 küsimus huvitab siis just.
Edit: Pool päeva muretsenud juba, kuna tavaliselt on smartPOST juba hommikul üsna varakult sõnumi saatnud. Igatahes Gamestarist öeldi, et ei jõutud pakki teele panna ning variandid, kas lähen ise järele või saan homme pakiautomaadist kätte. Hea, et nad kohe automaatselt täna smartPOSTiga ei saatnud, vähemalt jääb võimalus täna mäng kätte saada.
Helistas just kuller ja ütles, et enne hommset pole mingit võimalust kätte saada, eeltellitud siis progamesist kulleriga koju
Kas põhjendas ka, miks nii?
Täna said alles paki kätte, st siis progames vähemalt minu mängu eile teele ei pannud
Tellimuse numbrit paluks. Eesti post sai eile kõik eeltellitud pakid korraga. Kuna osad on ka pakid kätte saanud juba praeguseks hetkeks, siis on see kulleri jutt, khmm, hülgemõla:P
Tänased pakid pole aga veel ELSini jõudnud meie poolt, anname tellimuse neile alles õhtul. Seega, kust ja kuidas see pakk siis ikkagi sellele kullerile sattus, kui see pole esmaspäevasest saadetisest?
Aga anna palun oma tellimuse number, torgiks omaltpoolt ka ELSi...
mängud euronicsi poodides olemas ja peaksid kõik huvilised oma koopiad ilusti hommikul juba kätte saama.
...
I call Bullshit. Jalutasin Zeppelini Euronicsisse Tartus, sooviga oma x360 special edition kätte saada. Öeldi et tuleb homme alles. oleks võinud tellimata jätta ning mujalt osta. Viimane kord kui selle poega midagi tegemist teen. (N) _________________ ..||..
I call Bullshit. Jalutasin Zeppelini Euronicsisse Tartus, sooviga oma x360 special edition kätte saada. Öeldi et tuleb homme alles. oleks võinud tellimata jätta ning mujalt osta. Viimane kord kui selle poega midagi tegemist teen. (N)
I call Bullshit. Jalutasin Zeppelini Euronicsisse Tartus, sooviga oma x360 special edition kätte saada. Öeldi et tuleb homme alles. oleks võinud tellimata jätta ning mujalt osta. Viimane kord kui selle poega midagi tegemist teen. (N)
Nüüd läheb vabaks võetud päev raisku?
Seda õnneks mitte. Tegemist on piisavalt, aga küsimus pigem põhimõttes. _________________ ..||..
Kuidas Gamestariga lood? Keegi Tallinnas on SmartPOSTiga kätte saanud juba? PS3 küsimus huvitab siis just.
Edit: Pool päeva muretsenud juba, kuna tavaliselt on smartPOST juba hommikul üsna varakult sõnumi saatnud. Igatahes Gamestarist öeldi, et ei jõutud pakki teele panna ning variandid, kas lähen ise järele või saan homme pakiautomaadist kätte. Hea, et nad kohe automaatselt täna smartPOSTiga ei saatnud, vähemalt jääb võimalus täna mäng kätte saada.
Teate kõik, gamestar tipp topp muidu aga just helistasid mulle ja ongi nii nagu siin räägitakse, et ps3e versioon hilines vms ja saaks homme kätte smartpostiga, aga leppisime kokku, et täna lähen ise järele. Eeltellimusest oli niipalju kasu, et sai 50 euriga.
Ei ole ka enda oma Euronicsist kätte saanud kahjuks. Lootsin, et neil neid ikka lademetes tellitud ning saab eeltellitud mängud ühe päevaga kätte jagatud.
Autode juhitavuse jutt teeb küll natuke kurvaks. Loodetavasti ülejäänud mäng kompenseerib selle.
Juhitavus on tavaline, selliselt mängult GT juhitavust ei ootakski, rohkem arkaade... Mulle jällegi eelmiste juhitavus ei istunud, liiga vedel... Kuidas kellelegi...
Graafika on nagu on, PS3 tuli välja 2006 aasta lõpus vist, soovitaks PC graafikahooradel ikka sellega arvestada... Kui tuleb PS4 peale siis hakkame võrdlema 400 eurise arvutiga
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
ohei.. ma juba jõudsin Euronicsi supporti ka viisakas toonis kirja saata, aga ega sellest midagi muutu eks tuleb üritada igast gameplay postitusi lugemast. _________________ ..||..
Ja gamestar'ilt saangi loodetavasti alles homme ps3'e versiooni. Masendav, saan nii vähe mängida. Pühapäeval saab puhkus läbi ja tagasi sõjaväkke. Nad oleks võind vähemalt öelda, ei oleks siis nii närviliselt ootanud.
Veel paar 16 bitist pilti, kes veel kätte pole saanud jõuab võibolla ära tühistada oma tellimuse...
ettevaatust pc vennad, võtke okseämber kõrvale
telekaekraanil ei tundu nii hull ja ega see teleka pildistamine ka kõige õigem pole
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
weasel, mina olen väga rahul, siin eespool mõni pc vend ostis omale ps3 ja ei suuda ära kiruda seda kasti...
PC teemas oli ka läbivaks teemaks, kui jube see mäng ikka on ja kuidas konsoolid rikuvad pc maailma ära...
pots4t4j4 kirjutas:
...
Lepa kirjutas:
Graafika halast ei saa nagu hästi aru - see pole ju kunagi peamine point olnud GTA'de juures, nui neljaks näidata võimalikult realistlikku pilti. Põikasin korraks ka arvutimängude alafoorumisse, päris naljakas oli sealt lugeda gta V nimelist hapud viinamarjad rubriiki, kus samuti graafika pool tõsiseks "argumendiks". Või siis olen mina imelik, aga absoluutselt ei koti, kuiniks päris minecrafti tasemel pole. Ise GTA'dega paralleelselt vananenud, kõik osad alates esimesest igati nauditavad olnud.
Aga kui ropsiämber peab kõrval olema pidevalt, sest siksakid ja lääg ajavad südame pahaks siis on natuke kurb küll, no ?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Ootasin ka Smartpostiga gamestarist, õnneks helistasin ja käisin ise järgi hoopis
Miskipärast ei toimi atomic blimp kood, peab uurima hakkama.
Pilt algus tundus jube kehv ja tooltip kiri oli hägune, siis vaatasin, et pagan telekas kasutab 576i reziimi, panin manuaalselt, et 720p on ka lubatud ps3 menüüst ja nüüd pilt täitsa hea
viimati muutis svennson 17.09.2013 15:13:26, muudetud 1 kord
Kahju jah, et 1080 ei ole... Aga see-eest on 7.1 heli _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Ei tea,minu arust gta4-jaga võrreldes on graafika väga hea.Seda enam et x360 ja ps3e raud on väga vanad ,siis tundub et sellest on maksimumi võetud.Üllatas mind see,et nüüd kiirseti sõites ei kao maailm ümber ära.Vahepeal gta4-jas seda juhtus ja üks hetk sõitsin nähtamatule autole sisse,mis oli veits masendav.Gta5-es aga võib mööda kiirteid paugutada palju tahad,autod ja tee jäävad ikka alles.Installisin siis sandiski 16gb usb-le.Äge asi msi üllatas,sõitsin kiirteel ja rammisin kogemata ühte autot nii et ta kaotas hoo pealt juhitavuse ja sõitis teisele poole piiret ja plahvatas ,äge .Aga kuidas söögikohtadega on?Pole märganud et kuhugi kiirsöögirestorani sisse pääseks enam : (
PS3 peal on ka parem elamus kui GTA4 oli.
Sujuvam ja pilt ka ilusam, niipalju kui võimalik on.
See eelnev "ving" oli rohkem naljana mõeldud nende virisejate pihta, kes ootasid siit full hd pc ultra graafikat...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Ootasin ka Smartpostiga gamestarist, õnneks helistasin ja käisin ise järgi hoopis
Miskipärast ei toimi atomic blimp kood, peab uurima hakkama.
Pilt algus tundus jube kehv ja tooltip kiri oli hägune, siis vaatasin, et pagan telekas kasutab 576i reziimi, panin manuaalselt, et 720p on ka lubatud ps3 menüüst ja nüüd pilt täitsa hea
Tundub, et paljudel ei toimi see kood, ilmselt psn store uuendamatta veel.
PS3 peal on ka parem elamus kui GTA4 oli.
Sujuvam ja pilt ka ilusam, niipalju kui võimalik on.
See eelnev "ving" oli rohkem naljana mõeldud nende virisejate pihta, kes ootasid siit full hd pc ultra graafikat...
Mõtlesin just, et pole väga sinu moodi.
GTA IV oli sellises masendavas keskkonnas kuidagi - üleüldse hall. GTA V ikka päikesepaisteline California. _________________ PSN: weaselEST
Gamestarilt saan ps3 mängu alles homme, esimene ja viimane kord kui sealt tellin . Mängurid kes said gta 5 kätte juba esmaspäeval või veelgi varem võiks siia saidi nimed ülesse visata siis teab kust tellida tasub. Lihtsalt ei jõua enam oodata
Enda oma sain kenasti Gamestarist katte kell 10.50 kanti. Vaga fun on _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Mängurid kes said gta 5 kätte juba esmaspäeval või veelgi varem võiks siia saidi nimed ülesse visata siis teab kust tellida tasub. Lihtsalt ei jõua enam oodata
Ei - nagu eelnevalt kirjutasin, siis antud teema on ikkagi mängu sisulise arutelu jaoks; mitte firmade/poodide/postiteenuste lahkamiseks _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Ootasin ka Smartpostiga gamestarist, õnneks helistasin ja käisin ise järgi hoopis
Miskipärast ei toimi atomic blimp kood, peab uurima hakkama.
Pilt algus tundus jube kehv ja tooltip kiri oli hägune, siis vaatasin, et pagan telekas kasutab 576i reziimi, panin manuaalselt, et 720p on ka lubatud ps3 menüüst ja nüüd pilt täitsa hea
Tundub, et paljudel ei toimi see kood, ilmselt psn store uuendamatta veel.
Minu Special edt. packi kood igatahes töötab. Läksin mängu menüüsse ja sealt poodi ja redeem code. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Aga kuidas söögikohtadega on?Pole märganud et kuhugi kiirsöögirestorani sisse pääseks enam : (
Ma ka eile otsisin neid söögikohti aga ei midagi. Ühes kohas tundus olevat mingi söögikoht kus mingi 10+ lauda oli ja rahvas jõi kohvi ja sõid vist ka. Ei leidnud seal kohta kus franklin olen saanud midagi osta. Võibolla hiljem tulevad söögikohad lahti?
Käisin Pärnu mnt Andricos eeltellitud GTA-l järgi. Ütlesin tellimusnumbri ning tellija nime ja sain kiirelt mängu kätte. Laueapeale jäi suur virn neid veel alles _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Tegin esimese tunni jooksul ühe kaameraga filmitud video. Kvaliteet pole suurem asi, aga peaks enam-vähem aru saama, kui palju ikkagi autode juhitavust võrreldes GTAIV'ga on muudetud. Ja kahjuks selle asemel, et masinate purunemist veelgi paremaks muuta, toimus pigem taandareng. Mõned laupkokkupõrked püüdsin teha ja tulemus on ka näha... Mootorrattaga sõit algab 4:25, mis on jällegi väga sarnane Saints Row 4'ga.
Tegelaste varjud ja igasugused valgusefektid (isegi viimase aja moeröögatus nagu lens flare) on aga selgelt paremini õnnestunud. Nendega on selgelt rohkem vaeva nähtud...
Kuidagi kahtlane San Adrease deja vu on hetkel, olen juba midagi sarnast kogenud. Haip oli kõva seoses asukoha ja kaardi suurusega, aga teatud elemendid pole nii head, kui lootsin. Mingi üldine seisak tundub hetkel mängumaailmas olevat...
Kari vinguvaid eitesid siin koos ainult.
GTA-s on nii palju elemente korraga sees, et kõik ei saagi ideaalne olla. Ja kui olekski, siis on max level käes ja kõige kõvem gear seljas ja huvi kaob ära.
Kari vinguvaid eitesid siin koos ainult.
GTA-s on nii palju elemente korraga sees, et kõik ei saagi ideaalne olla. Ja kui olekski, siis on max level käes ja kõige kõvem gear seljas ja huvi kaob ära.
Arusaadav, et terve mäng veel nägemata, esmamuljed lihtsalt. Tõin välja mõned asjad, millest tavaliselt arvustused mööda vaatavad. Pole kahtlustki, et tegemist on selle aasta GOTY'ga.
See Euronicsi nimeline asutus on ka ikka üks päris koomiline pood.
7 päeva ette tellitud mäng ja release päeval kell 14:30 oli neil jultumust lausuda, et neil tegelt ikka ei ole minu mängu.
Seistes nagu majakas ja pakkudes lõpuks, et ma ostan neilt praegu uue mängu ja canceldan pre-orderi hakkasid mingid kruvid liikuma ja probleem sai lahendatud.
Esmamulje on
Väike video, ekraani triibud peal ja värvid nii nagu on, tegelikkuses on kõvasti parem.kaamera püüdis teleka vead peale, silmaga neid ei näe.
Spoiler
Kuskil hoovis lõhkusin autot ja keegi kutsus politsei
Gamestarilt saan ps3 mängu alles homme, esimene ja viimane kord kui sealt tellin . Mängurid kes said gta 5 kätte juba esmaspäeval või veelgi varem võiks siia saidi nimed ülesse visata siis teab kust tellida tasub. Lihtsalt ei jõua enam oodata
Sooviks ka teada.
Kas keegi üldse mitte järgi minemise ja mitte Smart Postiga sai täna kätte ?
Eesti müüjate ainus eelis ongi, et kiirelt saab kätte, aga kui seda ei suudeta isegi kulleriga pakkuda, siis on küll .
Mängurid kes said gta 5 kätte juba esmaspäeval või veelgi varem võiks siia saidi nimed ülesse visata siis teab kust tellida tasub. Lihtsalt ei jõua enam oodata
Ei - nagu eelnevalt kirjutasin, siis antud teema on ikkagi mängu sisulise arutelu jaoks; mitte firmade/poodide/postiteenuste lahkamiseks
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Esmamulje on
Väike video, ekraani triibud peal ja värvid nii nagu on, tegelikkuses on kõvasti parem.kaamera püüdis teleka vead peale, silmaga neid ei näe.
Spoiler
Kuskil hoovis lõhkusin autot ja keegi kutsus politsei
Alguses vaatasin, et ei teegi nagu reaalsusel ja mängul vahet, liigutused ja käimine
Aga kui autoga sõidab, see rikkus asja ära. Aga asi ikka täiega arenenud.
Nüüd tahaks ka seda mängu
Huvitav kas xbox tuleb koos selle mänguga ka millalgi müüki, nagu osade mängudega koos on tehtud pakid...
Kas missioonide arv 69 vähe pole? Vbl mulle aint tundub, aga peale paari tundi rahulikku tutvumist oli nagu 10 juba tehtud, neid freake ka natukene proovisin selle aja jooksul, esimesed olid küll lambid
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.