|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
17.09.2013 11:11:25
|
|
|
Mina sain oma koopia Progamesi letilt Roccast, polnud preorderit ega midagi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.09.2013 11:11:41
|
|
|
miks see 720p nii ruuduline peab olema
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
17.09.2013 11:21:49
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
miks see 720p nii ruuduline peab olema  |
Kui lähedalt sa seda ekraani vaatad?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
17.09.2013 11:22:06
|
|
|
Kas siis ainult "Sandisk" mälupulk sobib ?
Või ühildub mingi muu tootja oma ka ?
Ja kas 60mb/s on sobiv kiirus lugemiseks või peab kiirema ostma ? (kiiremad on ropult kallid!!!)
KRT MÄNG KÄES AGA MÄNGIDA EI SAA ,sest krdi XBOX tahab mingit Faakinikin speciiaaaal mälupulka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
17.09.2013 11:23:31
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Päris karm, öösel oli Game poe juures selline järjekord, et edasi liikus iga 10 minuti tagant 5 sammu healjuhul. Ootasin pool tundi ära ja otsustasin <b>piixu</b>, võtan Tesco-st. |
Game ja Tesco võrdlemine on nagu Prisma vs Progames
| 10.10.10 kirjutas: |
| Game ikka paras röövel ka, müüsid £45 -ga |
Ja netis müüvad £40.99-ga, pole paha
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
17.09.2013 11:30:17
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Kas siis ainult "Sandisk" mälupulk sobib ?
Või ühildub mingi muu tootja oma ka ?
Ja kas 60mb/s on sobiv kiirus lugemiseks või peab kiirema ostma ? (kiiremad on ropult kallid!!!)
KRT MÄNG KÄES AGA MÄNGIDA EI SAA ,sest krdi XBOX tahab mingit Faakinikin speciiaaaal mälupulka  |
Bränd ei tohiks üldse erilist vahet teha, õigesti peab pulk olema lihtsalt formatitud.
http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/accessories/usb-flash-drive#6614b993f96b4617b8f80d8cd5eb2d0a
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andotoomej
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2007
|
17.09.2013 11:31:50
|
|
|
| tsitaat: |
Kas siis ainult "Sandisk" mälupulk sobib ?
Või ühildub mingi muu tootja oma ka ?
Ja kas 60mb/s on sobiv kiirus lugemiseks või peab kiirema ostma ? (kiiremad on ropult kallid!!!)
KRT MÄNG KÄES AGA MÄNGIDA EI SAA ,sest krdi XBOX tahab mingit Faakinikin speciiaaaal mälupulka
|
minu oma sööb Kingston DataTraveler pulka täiesti vabalt.
Krt paistab et postiljon on ka vaba päeva võtnud, pole mängu ja ajalehtigi veel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
17.09.2013 11:33:07
|
|
|
Keegi kes tellis kulleriga Euronicsist g
ta 5 ,kas oled kätte saanud?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
17.09.2013 11:35:10
|
|
|
Pulk vist peab olema FAT32 ?...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
17.09.2013 11:35:58
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
miks see 720p nii ruuduline peab olema  |
Kes veel graafikast ära ehmatab, minge kohe mereäärde päeva aeg, võtke jett ja minge merele ning vajutage B cinematic camera jaoks. See vesi on kohati fotorealistlik.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
17.09.2013 11:36:17
|
|
|
| Keegi Gamestarist tellis kulleriga ja on kätte saanud ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
17.09.2013 11:38:56
|
|
|
| battlear kirjutas: |
| Keegi Gamestarist tellis kulleriga ja on kätte saanud ? |
Mina igatahes pole
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.09.2013 11:39:18
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
miks see 720p nii ruuduline peab olema  |
Kes veel graafikast ära ehmatab, minge kohe mereäärde päeva aeg, võtke jett ja minge merele ning vajutage B cinematic camera jaoks. See vesi on kohati fotorealistlik. |
720p on ka fotorealistlik?
Ps3 peal kiired tseeni on paras pudru ja kapsad lisaks vist väga kuskil 20-30 fpsi piirimail kogu asi on häiriv sellegipoolest hetkel peab nii hakkama saama, istun telekast umbes 3m
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
17.09.2013 11:39:31
|
|
|
ju siis on ka lootust oma ps3me versioon homme kätte saada kui gamestar ps3me omad täna väljastas,täna raudpolt enam kuller ei too
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
17.09.2013 11:39:56
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
| battlear kirjutas: |
| Keegi Gamestarist tellis kulleriga ja on kätte saanud ? |
Mina igatahes pole  |
mina ka mitte (ps3 ver.)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
17.09.2013 11:41:44
|
|
|
see on vist teine hetk, kui ma konsoolimehi kadestan. Esimene oli vist Mass Effect 2 või 3.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.09.2013 11:41:58
|
|
|
| smartpost pole kunagi alt vedanud, kulleritega on mingi pidev kepp, sellepärast ma neid ka võimalusel ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
17.09.2013 11:45:07
|
|
|
Öösel ca 00:30 ajal sai "ootejärjekorras" juttu aetud, ning keegi küsis mis kell keegi tööle läheb. Üks ütles, et 9am, teine et 10am, kolmas , võtsin vabad päevad. Siis pöörab meie ees kutt ringi ja ütleb.. 5:45 Soovitati otse tööle minna
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
17.09.2013 11:45:11
|
|
|
asi on selles et,jõudsid ainult x-boxi versioonid,ps 3me omad saadeti alles täna laiali
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
17.09.2013 11:49:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ZorroZip kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
miks see 720p nii ruuduline peab olema  |
Kes veel graafikast ära ehmatab, minge kohe mereäärde päeva aeg, võtke jett ja minge merele ning vajutage B cinematic camera jaoks. See vesi on kohati fotorealistlik. |
720p on ka fotorealistlik?
Ps3 peal kiired tseeni on paras pudru ja kapsad lisaks vist väga kuskil 20-30 fpsi piirimail kogu asi on häiriv sellegipoolest hetkel peab nii hakkama saama, istun telekast umbes 3m |
Hm, 720p pole proovinud.
Siiski uskuge mind, ma ka alguses ehmatasin natukene graafikast ära, kuid üha enam olen taibanud ennast mõttest, et täiesti kreisi, kui ilus see on (mis gtaa on nii ilus väää!?)
Näppige teleka settinguid ka, mul nt cinema mode on eriti tuhm ja mingi dynamic teeb väga ilusaks ja kirkaks kõik.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
17.09.2013 11:51:27
|
|
|
| jep telekast oleneb ikkagi väga palju ka, ei saa samat pilti nõuda mingi 10a vanast telekast kui praeguse aasta mudelitelt.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
17.09.2013 11:58:17
|
|
|
nii ta on korraliku led teleka taga on pilt küllaltki ilus kirgas ja selge
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
17.09.2013 11:59:12
|
|
|
| Raisk, te saate mängida juba. Game'ist võiks minu oma ka kohale jõuda aga enne reedet pole vist mõtet loota
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.09.2013 11:59:37
|
|
|
ärge saage valesti aru, mäng ise on lihtsalt suurepärane lihtsalt reso on madal. tekstuurid gameplay kõik paistab senimaani super.
viimati muutis pots4t4j4 17.09.2013 12:00:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
17.09.2013 11:59:42
|
|
|
| eriti annab mänguda puhul tunda teleka HZ sagedus.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
17.09.2013 12:03:16
|
|
|
Ma hakkasin oma GAME tellimust vaatama ja avastasin, et tänu Strategy Guide tühistamisele unustasid nad lisada uuele arvele postikulu ja allahindluskoodiga maha tulnud summa jätsid ka samaks, nii et sain Special Editioni veel odavamalt kui algse arve peal oli
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.09.2013 12:03:31
|
|
|
| mis hz te sokite kui ps3 vaevu suudab 30fpsi punnitada kui sedagi, samas kui ei oska paremat kui konsooli lääg tahta siis vist on hästi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Guun
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2011
|
17.09.2013 12:17:38
|
|
|
| kiire kirjutas: |
| Mafia kirjutas: |
| battlear kirjutas: |
| Keegi Gamestarist tellis kulleriga ja on kätte saanud ? |
Mina igatahes pole  |
mina ka mitte (ps3 ver.) |
sama siin, ei mingit kullerit
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FruityLoop
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
17.09.2013 12:18:51
|
|
|
Kui keegi kärsitu ootab progamesist tellitud kullersaadetist ja pole mingit aimu millal pakk võiks tulla, siis sain just kõne klienditeenindusest ja teatati, et pakk tuuakse veel täna 14-18 vahel. Asun Tallinnas.
Korraks juba hakkasin ise arvama, et kuna eile ühendust ei võetud et kellaaega paika panna, siis enne homset pakki loota pole.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
17.09.2013 12:20:47
|
|
|
tallinna omad saavad gamestarist kulleriga täna õigel ajal kätte,aga väljaspoole tallinnat vaevalt,peab homseni kannatama
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
17.09.2013 12:27:33
|
|
|
| Vici kirjutas: |
tallinna omad saavad gamestarist kulleriga täna õigel ajal kätte,aga väljaspoole tallinnat vaevalt,peab homseni kannatama  |
Arvad või mingi alus ka sellel ? Viimane kord kui gamestarist preorderi tegin, sain õigel päeval kulleriga kätte.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
17.09.2013 12:28:02
|
|
|
OT: ainuke meeldiv kogemus kulleriga on olnud usast tellitud DHL pakk, mis jõudis kohale mingi ajuvaba 2.5 päevaga. Kõik muud korrad on kuller tulnud mingi x ajal, pole viitsinud helistada kuigi tel nr olemas ning seetõttu alati ronin ise kohale igalepoole, et asi kiirelt kätte saada.
On topic arutelu: Kui aus olla siis mulle tundub, et in the end Rockstaril võis sellest lekkest ja sellega seonduvast lisahaibist isegi kasu olla. Oleme ausad, see kontingent kes omab häkitud boxe ning saab selle mängu sebimisega üldse hakkama, on suures mastaabis imeväike. Arvatavasti valdav osa neist poleks mängu niiguinii ostnud (kui siis järelturult). Samas, olles näinud kui vinge on juba offline kogemus, siis vähemalt minus tekkis kindel soov ka originaal muretseda.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
17.09.2013 12:32:56
|
|
|
Avastasin , et xbox on 4GB
Mis variandid mul nüüd on ?
Mälupulk on 16gb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
17.09.2013 12:34:38
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Avastasin , et xbox on 4GB
Mis variandid mul nüüd on ?
Mälupulk on 16gb |
variant 1: osta kõvaketas juurde,
variant 2: topi mälupulk USBsse
variant 3: mängi plaadilt, variant 3 ilmselt ei sobinud, my bad
viimati muutis firemark 17.09.2013 12:38:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
17.09.2013 12:38:06
|
|
|
| battlear kirjutas: |
| Vici kirjutas: |
tallinna omad saavad gamestarist kulleriga täna õigel ajal kätte,aga väljaspoole tallinnat vaevalt,peab homseni kannatama  |
Arvad või mingi alus ka sellel ? Viimane kord kui gamestarist preorderi tegin, sain õigel päeval kulleriga kätte. |
mina olen ka suurem osa reliisi asjad kulleriga hommiku kätte saanud,aga kui alles täna välja saadeti siis enne homset kindlasti kulleriga ei saa,mulle on kuller alati hommiku varakult toonud,peale lõunat juba pole ma kordagi pakke saanud kui järgmine hommik siis
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
17.09.2013 12:39:09
|
|
|
Installin esimese plaadi mälupulgale ja mängin "play" plaadiga ?
Totrad küsimused
See tähendab, et ta loeb mängu samaaegselt pulgalt ja plaadilt ?
Kas see hakkima ei hakka niimodi ? Lugemiskiirus on pulgal healjuhul 20mb/s
viimati muutis Durin 17.09.2013 12:40:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.09.2013 12:39:20
|
|
|
Spoiler 
Suure hädaga sain Euronicsist kätte, enam küll ei taha sealt tellida, müüjatädil oli vist kass peas, selline tuim sõnagi ei räägi, tüdinud vist neid mänge juba kätte andmast...
Shade, vist süüakse töötajate poolt elusast peast, kui ta veel mõtleb PS4 öist kättejagamist teha.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
17.09.2013 12:42:07
|
|
|
Sain ka just Euronicsist kätte. Ei jõua oodata millal koju jõuan
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
17.09.2013 12:45:04
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Durin kirjutas: |
Avastasin , et xbox on 4GB
Mis variandid mul nüüd on ?
Mälupulk on 16gb |
variant 1: osta kõvaketas juurde,
variant 2: topi mälupulk USBsse
variant 3: mängi plaadilt, variant 3 ilmselt ei sobinud, my bad  |
Kohustuslik install 8.4GB
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaz
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2013
|
17.09.2013 12:47:25
|
|
|
Ma sain ka euronocsist kätte, hetkel installin updatet 3gb/8gb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
17.09.2013 12:50:38
|
|
|
Jalutasin peale kümmet inimtühja Klicki sisse ja sain mängu kohe kätte. Mingi tund on nüüdseks mängitud ja võrreldes GTAIV'ga on ikka päris palju muudetud... Juhitavus on totaalselt erinev, autod enam ei õõtsu kurvides küljelt-küljele vaid keeravad nagu Saints Row 4's - kiirelt ja järsku. Esirattad laperdavad, kui sticki tugevamalt kangutada. Amordid on vaevu tuntavad ja üldiselt ei istu mulle see juhitavus kohe mitte. Tundub, nagu oleks tegemist mingi odava arcade'ga, nagu Burnout sari või NFS ja sellest on kahju. Paljud vingusid GTA4 juhitavuse pärast, aga mulle just meeldis ja kahjuks on Rockstar ka enamust kuulda võtnud.
Graafika koha pealt võib enam-vähem rahule jääda, kuigi ega enam mingit üllatusmomenti pole. Väikse 21" monitoriga on isegi parem pilt, kui 32"-ga läbi HDMI, sest siis ei pane neid sakke ja madalaid tekstuure nii hästi tähele. Aga siiski on näha, et vajadus uute konsoolide järele on ikka väga suur.
Kui FPS'st rääkida, siis see on ikka kohati päris madal (vähemalt Xbox 360 versioonil) ja eriti siis kui linna vahel sõita, kõikudes 20-30 vahel, mis võib hiljem isegi häirima hakata...
360 install oli 15-20 minutit, aga tundub, et peab ikka ühe 16 GB mälupulga muretsema, sest ilma selleta ragistab ketas ikka päris korralikult. Ka karbil on väike mälupulga ja kõvaketta pilt - "Storage Required".
Eks vaatab, mis edasi saab, aga sellist vaimustust, nagu 2008 GTAIV'ga oli, enam pole. Hea, et ei pidanud enam ühe mängu pärast konsooli ostma - õnnestus laenata.
viimati muutis dstar 17.09.2013 12:51:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
17.09.2013 12:51:01
|
|
|
6mb/s install
Nüüd hakata mõtlema, sis kuidas ma sain GTA IV mängida 4gb Xboxiga ?
Ei mäleta enam, kas seal ei olnudki vaja installida ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
17.09.2013 12:53:03
|
|
|
| gta4 ei pidanud installima
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
17.09.2013 12:57:14
|
|
|
| dstar, täiesti nõus Sinuga. GTA4a juhitavus oli äge..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
17.09.2013 13:04:29
|
|
|
Endale meeldis ka GTA 4 juhitavus rohkem. see autode õõtsumine jne ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
17.09.2013 13:08:37
|
|
|
Helistas just kuller ja ütles, et enne hommset pole mingit võimalust kätte saada, eeltellitud siis progamesist kulleriga koju
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Csass
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2002
|
17.09.2013 13:10:48
|
|
|
| IQzero kirjutas: |
Helistas just kuller ja ütles, et enne hommset pole mingit võimalust kätte saada, eeltellitud siis progamesist kulleriga koju  |
Kas põhjendas ka, miks nii?
Mis tellimuse number võiks olla? Uuriks asja.
viimati muutis Csass 17.09.2013 13:13:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
17.09.2013 13:12:02
|
|
|
| IQzero kirjutas: |
Helistas just kuller ja ütles, et enne hommset pole mingit võimalust kätte saada, eeltellitud siis progamesist kulleriga koju  |
Tõepoolest tekib küsimus, miks üldse siis eeltellimus vajalik oli? Totaalne möödapanek Progamesi poolt!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Csass
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2002
|
17.09.2013 13:12:17
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| kas mõni progames aktivist saab kinnitada et kõik eeltellimused pandi esmaspäeeval teele ja mandrielanikud saavad mängu täna kätte? |
Jah, eeltellimused pandi teele esmaspäeval.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
17.09.2013 13:14:02
|
|
|
| Csass kirjutas: |
| IQzero kirjutas: |
Helistas just kuller ja ütles, et enne hommset pole mingit võimalust kätte saada, eeltellitud siis progamesist kulleriga koju  |
Kas põhjendas ka, miks nii? |
Täna said alles paki kätte, st siis progames vähemalt minu mängu eile teele ei pannud
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|