Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 00:04:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Küll ta meelt muuda, kui uue pakkumise summat näeb icon_razz1.gif


Tal pole selle rahaga miskit nagunii peale hakata. Avengers 2-3 toob talle ~100 miljonit puhtalt. Avengers tõi 50 ja Iron Man 3 tõi 30 miljonit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 00:18:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Küll ta meelt muuda, kui uue pakkumise summat näeb icon_razz1.gif


Tal pole selle rahaga miskit nagunii peale hakata. Avengers 2-3 toob talle ~100 miljonit puhtalt. Avengers tõi 50 ja Iron Man 3 tõi 30 miljonit.

siis hakkab igavusest filmi tegema
ega miljardäridel pole ka raha juurde vaja, aga ikka teevad tööd edasi ja varandus kasvab jõudsalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 15:12:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 15:16:53 vasta tsitaadiga

Kick-Ass 2 oli täitsa kobe. Ma esimest enam väga detailselt ei mäleta kuid hea tunne on seni meeles. Teine tekitas samasuguse olemise. Selline lobe vaatamine, nõksa üles keskmise hea meelelahutus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 15:43:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
trailerist oli puudu vaid filmi lõpp, aga pm see film on nüüd vaadatud icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 16:36:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
trailerist oli puudu vaid filmi lõpp, aga pm see film on nüüd vaadatud icon_lol.gif

Täpselt minu mõte, kui ma selle ära vaatasin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 17:44:32 vasta tsitaadiga

Millest te räägite? Pls pange mõni viide peale video ka oma postituse juurde, mõnel inimesel on YT blokitud ja seetõttu näeb tühja lehte spoilerites.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.09.2013 18:21:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Millest te räägite? Pls pange mõni viide peale video ka oma postituse juurde, mõnel inimesel on YT blokitud ja seetõttu näeb tühja lehte spoilerites.


ot:
Aga kelle viga on see, et sul on blockitud? Kui huvi on siis unblock YT ja korras.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 18:52:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Millest te räägite? Pls pange mõni viide peale video ka oma postituse juurde, mõnel inimesel on YT blokitud ja seetõttu näeb tühja lehte spoilerites.

mis asja point on yldse?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 18:55:30 vasta tsitaadiga

/OT/ lopes39, vaata latseke, YT võib ka tsentraalsel tasemel blokeeritud olla teatud kohtades. Minul pole siin midagi kobiseda. Olen rahul, et HV'gi lahti on.

Aga noh, varsti kodus, eks seal vaatan.
Lihtsalt teemasid siin palju ning pärast loetute hulgast on raske meeles pidada, et mida ülevaadata...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 18:59:43 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
/OT/ lopes39, vaata latseke, YT võib ka tsentraalsel tasemel blokeeritud olla teatud kohtades. Minul pole siin midagi kobiseda. Olen rahul, et HV'gi lahti on.

Aga noh, varsti kodus, eks seal vaatan.
Lihtsalt teemasid siin palju ning pärast loetute hulgast on raske meeles pidada, et mida ülevaadata...

only for you http://www.imdb.com/title/tt1661382/ thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:36:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Foxi puhul on vanus kõige väiksem probleem.

Jah, see on vana ja kurb lugu, aga ta on oma seisundile vaatamata ikkagi hulga filme (küll vaid häälena enamasti) ja telesarjade episoode teinud vahepeal - ükski aasta pole täiesti vahele jäänud.
elukaz kirjutas:
Ei, seal filmis ju lennati ulme tulevikku mis nüüd on käes, võiks filmitegijatel fantaasia käima panna. Ma usun et vaatajaid leiduks. For old times sake. Lõpp jäi vist tolle aja tänapäeva nii et sealt algas uus haru mis põhjustas praeguse tegelikkuse mitte selle kus tookord käidi.

Sinu jutus on täitsa hea uba sees, aga pole keegi Zemeckise ja Gale'i käest küsinud, miks nad seda ei tee. icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:12:16 vasta tsitaadiga

link :: Serenity - põgenemine uude maailma

TV6-est täna pool 10 Serenity. Vaadake kvaliteetfilmi ja ärge vinguge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 00:11:03 vasta tsitaadiga

Hilja, peremees, hilja... icon_sad.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 11:32:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
TV6-est täna pool 10 Serenity. Vaadake kvaliteetfilmi ja ärge vinguge thumbs_up.gif


Kuigi olen seda filmi mõned korrad varem vaadanud, siis uuesti vaadata oli täitsa meeldiv. Mõnus meelelahutus.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 20:25:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Üllataval kombel tundub tõsisem, kui tüüpiline Stathami möllukas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 20:29:25 vasta tsitaadiga

Mulle world war z ei meeldinud, this is the end tundus ka selline imelik, ühe korra naersin.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 21:18:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Üllataval kombel tundub tõsisem, kui tüüpiline Stathami möllukas.

Teine setting lihtsalt. One man against all liin on ikka sama.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 23:09:12 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt2053463/?ref_=sr_1&licb=0.27843461530593083
Väga hea thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 00:37:25 vasta tsitaadiga

Riddick - Oodatult selle aasta üks nauditavamaid filme. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 09:31:20 vasta tsitaadiga

Söö palveta armasta oli eile telkust.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 10:55:12 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Söö palveta armasta oli eile telkust.


nüüd naine jättis maha ja läks ennast otsima?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2013 11:34:10 vasta tsitaadiga

3 filmi siis vaadatud järjekordselt:

Percy Jackson: Sea of Monsters - 5/10:
Üsna jama.

Riddick - 7/10:
Kolmas osa siis. Meenutas paljuski esimest, aga imo jäi neile alla. Mis ei tee sellest siiski paha filmi thumbs_up.gif

Disconnect - 10/10:
Ootasin päris pikalt, et saaksin seda näha. Aga oli väärt. Asi siis sotsiaalvõrgustike positiivsest ja negatiivsest küljest ja internetist üldiselt ja kuidas see muudab inimeste elusid.
Õnneks sain kinnitust, et nii lollilt ma kunagi ei käituks internetis kui mõned siin filmis.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 11:52:50 vasta tsitaadiga

ohoh, selline saade nagu Kinominutud veel elab icon_eek.gif
nägin vaid viimaseid 3 min, hea et eesti inimestele filme tutvustatakse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 11:54:00 vasta tsitaadiga

Kas see FF ära ei väsi juba`?
Peale tokio drifti polegi vaatand neid, kuidagi ulmeks läks kätte.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 11:58:56 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kas see FF ära ei väsi juba`?
Peale tokio drifti polegi vaatand neid, kuidagi ulmeks läks kätte.

paremaks läinud icon_biggrin.gif
tokyo oli suht saast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2013 12:20:43 vasta tsitaadiga

jeesus188, Tokyo oli veel norm võrreldes viimastega icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 12:25:28 vasta tsitaadiga

Viimane oli eriti lahe...street racing film kus ei olnud mingit street racingut vaid tankid ja 60 kilomeetri pikkune lennurada...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.09.2013 13:15:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Viimane oli eriti lahe...street racing film kus ei olnud mingit street racingut vaid tankid ja 60 kilomeetri pikkune lennurada...


FF pole enam street racingu film, pead oma streetrace.org mõttemaailmast välja tulema.
Meie kinos muuseas oli lihtsalt pealkiri Furious 6.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 13:30:42 vasta tsitaadiga

Lol. Mul pole streetrace.org foorumi ega lehega kunagi suuremat kokkupuudet olnud peale mõne teema lugemise kui siin-seal mõni link on pastetud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 15:56:09 vasta tsitaadiga

link :: The Croods

päris ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 15:59:36 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kas see FF ära ei väsi juba`?
Peale tokio drifti polegi vaatand neid, kuidagi ulmeks läks kätte.

Esimene osa oli ok, teise jätsin poole pealt katki ja rohkem edasi pole vaadanud seda saagat.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 17:02:35 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kas see FF ära ei väsi juba`?
Peale tokio drifti polegi vaatand neid, kuidagi ulmeks läks kätte.

Nii kaua kuni sisse toob, ära tasub ja vaatajaid leitakse, vorbitakse neid edasi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 20:05:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Leinö kirjutas:
Kas see FF ära ei väsi juba`?
Peale tokio drifti polegi vaatand neid, kuidagi ulmeks läks kätte.

Esimene osa oli ok, teise jätsin poole pealt katki ja rohkem edasi pole vaadanud seda saagat.


Siis on nägemata meie aja parim brainless testosteroonist ujuv action-franchise.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:42:32 vasta tsitaadiga

link :: "The Kings of Summer"

Hea vaatamine, 7/10.
Paremini oleks lihtsalt saanud aga noh, eks masu ajal hea seegi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 01:22:14 vasta tsitaadiga

http://www.kickstarter.com/projects/1759006687/the-man-from-earth-ii-man-from-earth-millennium

Andsin ka paar euri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 01:24:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
päris ok

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 01:35:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
mTim kirjutas:

Um, wut, kuhu jäid Avengerid ja Iron Manid ja Spidermanid ja X-Menid ja Expendabled, Hunger Gamesid jne jne jne?


Avengereid on üks film, Iron Mane kolm ja rohkem ei tule, Spidermane on üks, X-Menide kassapotentsiaali teeb või hävitab järgmine film, Expendables ei loe ja Hunger Games'i saab kokku olla neli filmi. F&Fi filmitakse hetkel seitsmendat jagu ning iga järgnev film on teinud tuntavalt suurema kassaga eelnevatest.


No aga see on enam kui kindel, et Avengeridest tuleb rohkem kui üks film...
Iron Mehed ka 3ga kindlasti ei lõpe, läheb nagu James Bondigagi...
Spidermane tehakse ka endasi...
Miks Expendables ei loe?
Hunger Gamesist saab teha 5 filmi ja mitmest sinu jaoks frantsiis algab?

Lisaks on veel Star Wars mis on üldse üks suurimaid frantsiise ja plaanid selle jaoks on vägevad...

icon_rolleyes.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 09:26:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.kickstarter.com/projects/1759006687/the-man-from-earth-ii-man-from-earth-millennium

Andsin ka paar euri thumbs_up.gif


ma kah. thumbs_up.gif Peakski mingipäev uuesti üle vaatama.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 10:18:40 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:

Miks Expendables ei loe?


Sest F&F episood kuus tegi kassat rohkem kui Exp 1 +2 + tulevane 3 combined. Seega ei, Expendables ei ole action franchise.

Star Warsi koha pealt - JJ on viimase paari aastaga ennast nii ammendanud, et midagi erilist ma küll uutelt filmidelt ei oota. Esimene uus Star Trek anti talle andeks, aga Super 8 ja Star Trek 2 olid juba tõsiselt molli saavad filmid ja nende kassaedu suht olematu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.09.2013 11:03:36 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Scart kirjutas:
mTim kirjutas:

Um, wut, kuhu jäid Avengerid ja Iron Manid ja Spidermanid ja X-Menid ja Expendabled, Hunger Gamesid jne jne jne?


Avengereid on üks film, Iron Mane kolm ja rohkem ei tule, Spidermane on üks, X-Menide kassapotentsiaali teeb või hävitab järgmine film, Expendables ei loe ja Hunger Games'i saab kokku olla neli filmi. F&Fi filmitakse hetkel seitsmendat jagu ning iga järgnev film on teinud tuntavalt suurema kassaga eelnevatest.


No aga see on enam kui kindel, et Avengeridest tuleb rohkem kui üks film...
Iron Mehed ka 3ga kindlasti ei lõpe, läheb nagu James Bondigagi...
Spidermane tehakse ka endasi...
Miks Expendables ei loe?
Hunger Gamesist saab teha 5 filmi ja mitmest sinu jaoks frantsiis algab?

Lisaks on veel Star Wars mis on üldse üks suurimaid frantsiise ja plaanid selle jaoks on vägevad...

icon_rolleyes.gif


hunger games on pmst oopis midagi muud kui FF. Iga FF film on uus story aga hunger games on eelneva stoori järk ja on raamatu põhjal mingilmääral nagu kõik raamatu põhjal filmid ikka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 11:09:49 vasta tsitaadiga

Täna iPhone filmi vaatama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 11:30:27 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Täna iPhone filmi vaatama


Võta ipad kindlasti kaasa
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 11:44:05 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Täna iPhone filmi vaatama


Võta ipad kindlasti kaasa

ma oleks soovitanud seda filmi läbi ipad´i vaadata, siis on ikka õige fiiling thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 11:45:16 vasta tsitaadiga

Ma ei varasta kinostuudiote tagant
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 11:50:03 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma ei varasta kinostuudiote tagant

ma pigem mõtlesin seda, et lähed kinno ja seal antakse valida, kas
a) pöörad paremale ja näed suurelt ekraanilt
b) pöörad vasakule ja antakse igale kylastajale ipad pihku kino poolt ja vaatate sealt
icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 11:53:33 vasta tsitaadiga

Jah, oleks vahva. Kõigil klapid peas ja nohisevad omaette. Suurel ekraanil näidataks samal ajal täiskasvanute filmi ja keegi ei pane tähelegi seda.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 16.09.2013 21:47:16 vasta tsitaadiga

vaatad läbi iPrillide
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 21:50:17 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Täna iPhone filmi vaatama


Õhtul saad nüüd veel samas rütmis jätkata ka - ETV pealt tuleb dokumentaal "Steve Jobs - Miljardärist hipi"
http://www.imdb.com/title/tt2132457/

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:04:19 vasta tsitaadiga

Ma lähen järgmist kääbikut ( juhul kui on tulemas ) mõõga ja suurte kõrvadega vaatama. Hiljem mängin teiste 20-60a meestega metavahel filmi taas läbi thumbs_up.gif

viimati muutis Alari A. 16.09.2013 22:05:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.