praegune kellaaeg 17.06.2025 20:21:28
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Joss50
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2008
|
11.09.2013 23:39:42
One Click Install Script (CMS) |
|
|
Õhtust,
Olen nii mõneski kohas näinud, et pakutakse "one click install" teenust ( koos Hostinguga tavaliselt ), et luuakse kasutajale näiteks wordpress keskkond ühe nupuvajutusega. Lisaks veel custom domain tugi.
Oskab keegi öelda, kuidas taoline asi töötada võiks ?
Kas tegemist võiks olla mingi lihtlabase PHP skriptiga, mis näiteks tõmbab wordpressi kodukalt alla zip faili ( http://wordpress.org/latest.zip ), loob kuhugile kausta, pakib selle sinna lahti jne ?
Või on kasutatud PHP'd + PHP ssh2 funktsiooni, mis käivitab mingid shell skriptid ?
Ehk on kellelgi aimu kuidas one click install süsteem toimida võiks, oleks tore teada.
|
|
Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
12.09.2013 12:05:13
|
|
|
Enda kogemuse põhjal ütleks, et enamlevinud on lahendus kus Softaculous integreeritakse cPanelisse (vms Control Panel) aga kindlasti on sellele kõvasti alternatiive.
Kui kirjutad, mida sul täpsemalt vaja või mida püüad saavutada, siis ehk lihtsam midagi soovitada
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
tagasi üles |
|
 |
Joss50
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2008
|
12.09.2013 17:05:07
|
|
|
dud66 kirjutas: |
Enda kogemuse põhjal ütleks, et enamlevinud on lahendus kus Softaculous integreeritakse cPanelisse (vms Control Panel) aga kindlasti on sellele kõvasti alternatiive.
Kui kirjutad, mida sul täpsemalt vaja või mida püüad saavutada, siis ehk lihtsam midagi soovitada  |
Tahaks mingit sarnast lahendust, kus saaksin ühe klikiga blogi baasi valmis. Alguses ehk endale ( ka õppeesmärgil ) ja hiljem kui asi toimib saaks asja jagada.
Kui tasuta mingit valmis asja internetist ei leia, siis saaks ise ehk midagi valmis nikerdatud, selgusetuks jääb ainult kuidas see asi umbes täpselt toimib.
Justnimelt ehk automaatselt aladomeeni / custom domeeni loomine, et päris neid kõiki etappe vist puhta PHP skriptiga teha ei saa ? ( domeen, ftp kasutaja, mysql )
|
|
Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|