Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 11:00:39 vasta tsitaadiga

The Soloist (2009) 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0821642/

Mõnus meelelahutus. Sai vaadatud seepärast, et näha Robert Downey Jr. ka teistsuguses võtmes. Hea paar Jamie Foxx'iga ekraanil. Keskpaigas oli kohati film igavam, sealt ka punkte maha.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 12:17:00 vasta tsitaadiga

http://thefilmstage.com/news/terminator-5-finds-a-director/

Alan Taylor on üllatav, aga vägagi hea valik.
---

http://uk.ign.com/articles/2013/09/06/stargate-set-to-be-rebooted-as-a-movie-trilogy

Milleks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 13:48:41 vasta tsitaadiga

Homme tuleb jahe ja vihmane ilm.
Mingeid haid uusi oudukaid oskab keegi soovitada kui see viimati jutuks olnud The Conjuring valja arvata.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.09.2013 15:03:29 vasta tsitaadiga

http://www.theatlantic.com/business/archive/2013/09/why-sequels-will-never-die-hollywoods-summer-of-flops-was-actually-its-best-year-ever/279352/
Why Sequels Will Never Die: Hollywood's Summer of 'Flops' Was Actually Its Best Year Ever
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 15:07:40 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Homme tuleb jahe ja vihmane ilm.
Mingeid haid uusi oudukaid oskab keegi soovitada kui see viimati jutuks olnud The Conjuring valja arvata.


Nüüd näitad lastele õudukaid?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 15:12:54 vasta tsitaadiga

suur tugev onu Siim kaitseb kollide eest
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 17:44:08 vasta tsitaadiga

Riddick - väga kõva thumbs_up.gif meeldis. täpselt see, mida Riddicki filmist eeldada. parem kui mõttetud elysium ja oblivion.

positiivne oli filmi juures see, et erinevalt eelmistest filmidest nägi ka üsna korralikult
Spoiler Spoiler Spoiler

ja isegi natuke
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 17:55:31 vasta tsitaadiga

dvd vader, kõikvõimalikud tube* ja *hub kohad ei rahulda sind piisavalt et paljast ihu filmides vahtimas käid? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.09.2013 17:55:50 vasta tsitaadiga

Riddicku oma?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 18:03:43 vasta tsitaadiga

eelmised riddicki filmid olid väga-väga kaugel sellest teemast, nii et lihtsalt meeldiv boonus filmi juurde. ja katee sackhoff on juba battlestar galactica aegadest nii mõndagi pakkunud icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 18:22:04 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
SKG kirjutas:
Homme tuleb jahe ja vihmane ilm.
Mingeid haid uusi oudukaid oskab keegi soovitada kui see viimati jutuks olnud The Conjuring valja arvata.


Nüüd näitad lastele õudukaid?

Ei.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 10:30:59 vasta tsitaadiga

www.thedigitalbits.com/columns/my-two-cents/082813_1415

Täitsa pael icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.09.2013 13:13:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
www.thedigitalbits.com/columns/my-two-cents/082813_1415

Täitsa pael icon_lol.gif


Algust lugedes tahtsin lihtsalt kinni panna akna - mis siis ikka, vähe sisu plaadile pandud. Ja siis tuli see marketingu diilide osa...
Hakatakse mängutööstuse moodi juba minema. Hea, et veel 5 taala-per-lisa äriplaani pole tehtud. thumbs_down.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 17:45:47 vasta tsitaadiga

Olen ma olen õigesti arusaanud, et RUSH ( http://www.imdb.com/title/tt1979320/ ) filmi ei toodagi eesti kinodesse shocking.gif - olen äärmiselt pettunud!
Fast Furious andetuid seeriaid toome siia näitamiseks aga Rushi mitte jne.
Vaadates tulevaste filmide nimekirja siin kinodes siis mulle jääb see valik arusaamatuks icon_confused.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 07.09.2013 18:02:43 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Olen ma olen õigesti arusaanud, et RUSH ( http://www.imdb.com/title/tt1979320/ ) filmi ei toodagi eesti kinodesse shocking.gif - olen äärmiselt pettunud!
Fast Furious andetuid seeriaid toome siia näitamiseks aga Rushi mitte jne.
Vaadates tulevaste filmide nimekirja siin kinodes siis mulle jääb see valik arusaamatuks icon_confused.gif

No ega see ainult Eesti kinodest sõltu. On ikka filmistuudio otsustada milliste riikide kinodesse film tuuakse. Antud filmi näol pole siis stuudio meelest tegu sellisega, mida igasse maailma kinosaali suruma peaks. Vähemalt esialgu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.09.2013 19:05:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Üsna varsti linastub "Oldboy" inglisekeelne remake.
Loodan parimat. Kuid kas on vaja absoluutsesse klassikasse kuuluvaid filme uuesti ümber teha... Originaal on perfektne.
Kõige hullem oleks Hollywoodile tüüpiline vägivallaga liialdamine ja selle marginaliseerimine. Originaalis mäletatavasti näidatakse vägivalda ekraanil vähe ja see on üks põhjustest miks film on hea. Vägivald pole vägivalla näitamise pärast, vaid mängib olulist osa süžee arengus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 20:17:40 vasta tsitaadiga

Vaatasin FF6 ära, päris jama oli, ei mõista kes seda tõsimeeli naudiks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 07.09.2013 20:28:57 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üsna varsti linastub "Oldboy" inglisekeelne remake.
Loodan parimat. Kuid kas on vaja absoluutsesse klassikasse kuuluvaid filme uuesti ümber teha... Originaal on perfektne.
Kõige hullem oleks Hollywoodile tüüpiline vägivallaga liialdamine ja selle marginaliseerimine. Originaalis mäletatavasti näidatakse vägivalda ekraanil vähe ja see on üks põhjustest miks film on hea. Vägivald pole vägivalla näitamise pärast, vaid mängib olulist osa süžee arengus.

Originaal on jaapani manga.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.09.2013 20:44:40 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
pacho kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üsna varsti linastub "Oldboy" inglisekeelne remake.
Loodan parimat. Kuid kas on vaja absoluutsesse klassikasse kuuluvaid filme uuesti ümber teha... Originaal on perfektne.
Kõige hullem oleks Hollywoodile tüüpiline vägivallaga liialdamine ja selle marginaliseerimine. Originaalis mäletatavasti näidatakse vägivalda ekraanil vähe ja see on üks põhjustest miks film on hea. Vägivald pole vägivalla näitamise pärast, vaid mängib olulist osa süžee arengus.

Originaal on jaapani manga.

Eks tulevik näitab millel uus film põhineb. Koomiksi ja filmi vahel on erinevused piisavalt suured.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 21:32:23 vasta tsitaadiga

Pain and gain: 4/10
Korra vist isegi võttis muigama, muidu selline täiesti suvakas.

Scary movie V: 6/10
Täitsa ok selles seerias. Lülitad aju välja ja vaatad filmi, vahel saab naerda ja värki.

WWZ: 5/10
Algus oli paljulubav, keskel mõttetu venimine ning lõpp oli varakult etteaimatav.
Aga noh, lollakale ameeriklasele käib vast kah.

Trollivuud võiks vahelduseks midagi head ka väljutada, näiteks Firefly uue filmi vms.
Aga vaevalt, et seda kunagi juhtub, vaja ju mingit meistriim max 5/10 saasta toota.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2013 21:38:11 vasta tsitaadiga

Maitse asi, aga ma annaks kindlasti rohkem kui 5 punkti WWZ-le
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.09.2013 21:39:20 vasta tsitaadiga

man of steel on miski vaadatav film ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2013 21:41:51 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Vaatasin FF6 ära, päris jama oli, ei mõista kes seda tõsimeeli naudiks.

9/10
oli küll 43% multikas, aga lahe, kamoon, see pole mingi tõsielu seep sul. tundub, et järgmine osa tuleb sama cool icon_cool.gif
see lennuväli oli küll pikk, aga nuditud versioon oleks nadim olnud kahjuks.
loodan, et naabrid väga vihased pole mu peale icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 06:52:36 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
man of steel on miski vaadatav film ?

Ma arvan küll thumbs_up.gif
Parem kui eelmine supermani film igatahes icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 20:58:32 vasta tsitaadiga

link :: The Colony

7/10

Alati saaks paremini aga muidu pole paha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 14:32:11 vasta tsitaadiga

Teab keegi, mis järgmise tähtede öö filmiks on ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 11:09:11 vasta tsitaadiga

5 filmi siis vaadatud järjekordselt:

Elysium - 6/10:
Nõrgaks jäi. Ootasin palju rohkemat. Vaadatav, aga on paremaidki imo.

Pandorum - 6/10:
Mitte niiväga õudne, kuivõrd just rõve ja tülgastav stoori. Lisaks korralik mindfuck kosmoses. Vaadatav.

Deja Vu - 7/10:
Denzel Washingtoni fännidele vist midagi. Orkaan Katrina teema käib mitu korda läbi (2006.a film).
Üsna ebaharilik timetravel stoori. Vaadatav.

Pitch Black - 10/10:
Kuna nüüd see kuu millalgi juba tuleb Riddick-i kolmas osa , siis mõtlesin, et pean kaks eelmist ära vaatama, kuna need nägemata.
Väga hea sci-fi. Kosmoselaeva crash üks võimsamaid mida ma näinud olen filmides (pean silmas kui suurelt kiiruselt crash tuli). Tulnukad kah mõnevõrra isegi õudsad.
Sekka veidi komöödiat kohati.

The Chronicles of Riddick - 9/10:
Järg Pitch Blackile. Grammi võrra kehvem, aga ikka väga hea. Eriefektid on võimsad ja stoori on väga hea thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 11:43:57 vasta tsitaadiga

On the same day Disney takes “Pirates of the Caribbean 5″ off its 2015 calendar, Universal has dated “Jurassic World,” the next installment in the “Jurassic Park,” franchise for June 12, 2015.

http://variety.com/2013/film/news/jurassic-park-4-jurassic-world-1200606985/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 12:54:43 vasta tsitaadiga

Kolmas Riddick oli enda raha eest (3,50) okei. Mõnes kohas lohises aga üldiselt olid vaated head, Vin nunnu ja igasugu elukad omal kohal. Dialoog oli siiralt piinlik aga noh, kolmas osa siiski seda värki lohistada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 15:48:36 vasta tsitaadiga

WWZ valmistas kerge pettumuse.
Võibolla olid ootused siinloetu alusel liialt suured aga no tühjema sisuga lapsikumat filmi annab leida.
Pitt oli kah nagu Joe Black rollist väljaastunu...

5p aga oleks oodanud rohkem sinna 8p väärilist.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 15:51:49 vasta tsitaadiga

Kas uut Back To The Future ei tule ka? 2015 käega katsuda juba.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 16:31:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
WWZ valmistas kerge pettumuse.
Võibolla olid ootused siinloetu alusel liialt suured aga no tühjema sisuga lapsikumat filmi annab leida.
Pitt oli kah nagu Joe Black rollist väljaastunu...

5p aga oleks oodanud rohkem sinna 8p väärilist.


tuleb nõustuda. Ootused olid suuremad küll. Oli mingeid veits ebaloogilisi auke ja kuidagi nagu ei läinudki film päris korralikult käima, enne lõppes ära.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 17:34:40 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kas uut Back To The Future ei tule ka? 2015 käega katsuda juba.
Michael J Fox on nagu natuke vana Marty McFly ossa. Kui ta just pensieas Marty't ei mängi. Mitte et ta juba esimeses osas liiga vana polnud icon_lol.gif
Aga mida nad neljandas osas pihta peaksid hakkama? Ega eriti midagi pooleli nagu ei jäänud kolmandas.

Või arvad, et peaksid uue versiooni filmima, nagu iga paari aasta tagant Batmaniga tehakse icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 19:34:16 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kas uut Back To The Future ei tule ka? 2015 käega katsuda juba.
Michael J Fox on nagu natuke vana Marty McFly ossa. Kui ta just pensieas Marty't ei mängi. Mitte et ta juba esimeses osas liiga vana polnud icon_lol.gif
Aga mida nad neljandas osas pihta peaksid hakkama? Ega eriti midagi pooleli nagu ei jäänud kolmandas.

Või arvad, et peaksid uue versiooni filmima, nagu iga paari aasta tagant Batmaniga tehakse icon_smile.gif

Foxi puhul on vanus kõige väiksem probleem.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 20:22:12 vasta tsitaadiga

Lucas Black ehk see kutt Tokyo Driftist on ka ametlikult liitunud uue F&Figa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 20:02:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Warner Bros. announced today that more Harry Potter movies are on the way. The studio is working with Potter author J.K. Rowling to create a new franchise of movies based on “Fantastic Beasts And Where To Find Them” which is a fictitious text book in the Harry Potter world. The story will also follow the adventures of the book’s author, Newt Scamander. Rowling, for the first time, will pen the screenplay.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.09.2013 20:36:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lucas Black ehk see kutt Tokyo Driftist on ka ametlikult liitunud uue F&Figa thumbs_up.gif


Jason Statham ja Kurt Russell (küll veel kuulujutt ) on ka imdb nimekirjas. Tundub et üritavad iga hinnaga veel elus hoida ja toovad vanemaid tuntuid nägusi teemasse, kuid Krut Russell-it ma küll seal filmes ette ei kujuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 20:47:51 vasta tsitaadiga

lopes39, samas mängis ta ju Death Proof-s. mis ju ka omamoodi rallifilm.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 21:45:26 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Tundub et üritavad iga hinnaga veel elus hoida ja toovad vanemaid tuntuid nägusi teemasse, kuid Krut Russell-it ma küll seal filmes ette ei kujuta icon_biggrin.gif


Um, wut? F&F on hetkel ainus tõsiselt võetav franchise.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.09.2013 21:47:53 vasta tsitaadiga

Undisputed 4 ei ole midagi kuulda olnud ? Osad läksid järjest paremaks ja Boyka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.09.2013 21:58:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Tundub et üritavad iga hinnaga veel elus hoida ja toovad vanemaid tuntuid nägusi teemasse, kuid Krut Russell-it ma küll seal filmes ette ei kujuta icon_biggrin.gif


Um, wut? F&F on hetkel ainus tõsiselt võetav franchise.


See on jällegu kuidas kellelegi.
Kuna nad vahepeal mätsisid teemat sisse, kus ei osalenud peafilmi peategelased, siis muutuski nagu selliseks scary movie aka kuum pirukas stiilis filmideks, kus juba on nähtud ja üritatakse veel midagi välja pigistada.
Samas ma vastu ka väga pole, kuna on ainuke filmi seeria, mis ilusaid autosi näitab.


bladerunner, Ajastu oli siis miski 1990 või veel varem. Kurt Rusell on juba ju miski 60 aastane päss.


viimati muutis lopes39 12.09.2013 22:00:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 21:59:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Tundub et üritavad iga hinnaga veel elus hoida ja toovad vanemaid tuntuid nägusi teemasse, kuid Krut Russell-it ma küll seal filmes ette ei kujuta icon_biggrin.gif


Um, wut? F&F on hetkel ainus tõsiselt võetav franchise.


Um, wut, kuhu jäid Avengerid ja Iron Manid ja Spidermanid ja X-Menid ja Expendabled, Hunger Gamesid jne jne jne?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 22:09:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mhmh.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 22:15:11 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
bladerunner, Ajastu oli siis miski 1990 või veel varem. Kurt Rusell on juba ju miski 60 aastane päss.
Möh?
2007 aasta film - http://www.imdb.com/title/tt1028528/
Russell on hetkel 62.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 23:26:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
lopes39 kirjutas:
bladerunner, Ajastu oli siis miski 1990 või veel varem. Kurt Rusell on juba ju miski 60 aastane päss.
Möh?
2007 aasta film - http://www.imdb.com/title/tt1028528/
Russell on hetkel 62.

snake plissken icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 23:44:10 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:

Um, wut, kuhu jäid Avengerid ja Iron Manid ja Spidermanid ja X-Menid ja Expendabled, Hunger Gamesid jne jne jne?


Avengereid on üks film, Iron Mane kolm ja rohkem ei tule, Spidermane on üks, X-Menide kassapotentsiaali teeb või hävitab järgmine film, Expendables ei loe ja Hunger Games'i saab kokku olla neli filmi. F&Fi filmitakse hetkel seitsmendat jagu ning iga järgnev film on teinud tuntavalt suurema kassaga eelnevatest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2013 23:57:17 vasta tsitaadiga

Mis asja, iron man tuleb kindlasti üks veel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 23:59:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis asja, iron man tuleb kindlasti üks veel


Ei tule. Downey mängib Iron Mani Avengers 2-3 and that is it.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 00:03:26 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kas uut Back To The Future ei tule ka? 2015 käega katsuda juba.
Michael J Fox on nagu natuke vana Marty McFly ossa. Kui ta just pensieas Marty't ei mängi. Mitte et ta juba esimeses osas liiga vana polnud icon_lol.gif
Aga mida nad neljandas osas pihta peaksid hakkama? Ega eriti midagi pooleli nagu ei jäänud kolmandas.

Või arvad, et peaksid uue versiooni filmima, nagu iga paari aasta tagant Batmaniga tehakse icon_smile.gif
Ei, seal filmis ju lennati ulme tulevikku mis nüüd on käes, võiks filmitegijatel fantaasia käima panna. Ma usun et vaatajaid leiduks. For old times sake. Lõpp jäi vist tolle aja tänapäeva nii et sealt algas uus haru mis põhjustas praeguse tegelikkuse mitte selle kus tookord käidi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2013 00:03:44 vasta tsitaadiga

Küll ta meelt muuda, kui uue pakkumise summat näeb icon_razz1.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.