Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 11:37:21 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis see on hea diil? X-COM ENEMY UNKNOWN + Elite Soldier DLC + Slingshot DLC $9.99
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.09.2013 11:38:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kui ma ei eksi siis see on hea diil? http://www.amazon.com/X-COM-UNKNOWN-Soldier-Slingshot-Online/dp/B00ELJRO1E/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1377783872&sr=8-5&keywords=xcom+enemy+unknown+dlc
eip, see ei ole hea diil
vahepeal jagati võtmeid poole hinnaga sellest
aga ega ta niipea soodsamaks enam ei lähe

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.09.2013 11:39:14 vasta tsitaadiga

Koos DLC'dega? kahtlen...
Iseasi, kui head need DLC'd üldse on, aga 10$ eest mängu küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 16:48:56 vasta tsitaadiga

Torchlight II – 3£ – Steam

Price with the code GFDSEP20UK or GFDSEP20, offer available for the following countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden and United Kingdom.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 22:16:26 vasta tsitaadiga

Aeron, hea pakkumine, ent endal PC oma olemas. tahaks mac versiooni II'st.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 22:36:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Aeron, hea pakkumine, ent endal PC oma olemas. tahaks mac versiooni II'st.


Torchlight on Steamplay mäng, seega Windowsile ostes peaksid saama ka õunaversiooni.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 22:47:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
rmc kirjutas:
Aeron, hea pakkumine, ent endal PC oma olemas. tahaks mac versiooni II'st.


Torchlight on Steamplay mäng, seega Windowsile ostes peaksid saama ka õunaversiooni.
Nii on jah. Ainult, et Torchlight II pole Macile olemas
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 22:51:35 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Scart kirjutas:
rmc kirjutas:
Aeron, hea pakkumine, ent endal PC oma olemas. tahaks mac versiooni II'st.


Torchlight on Steamplay mäng, seega Windowsile ostes peaksid saama ka õunaversiooni.
Nii on jah. Ainult, et Torchlight II pole Macile olemas


Oh, right. Ma ajasin esimese osaga segamini, ehe clown.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 23:05:24 vasta tsitaadiga

Wine...
http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=30&t=24021

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 16:23:22 vasta tsitaadiga

GOG'i diilid

System Shock 2 - 75% odavam
http://www.gog.com/game/system_shock_2

25-st mängust peab valima 5 või rohkem ja saab 80% alla.

Nende seas on näiteks:
AMNESIA: THE DARK DESCENT
ALAN WAKE'S AMERICAN NIGHTMARE
ALAN WAKE
OMERTA: CITY OF GANGSTERS (ALL DLCS INCLUDED)

http://www.gog.com/high5
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 16:32:08 vasta tsitaadiga

Keegi seal kombineerida ei taha?
Mind huvitaks: Omerta ja Primordia

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 16:51:49 vasta tsitaadiga

kuidas sa seal kombineerid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 16:53:52 vasta tsitaadiga

Kas ta steami võtmeid ei anna?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 16:54:29 vasta tsitaadiga

gog ei anna steam võtmeid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 18:00:06 vasta tsitaadiga

10% OFF Shadow Warrior
Steami tuli selline kupong.
Selle saab ära ka anda? Kui keegi tahab, siis saab. Aga instruktaasi ka paluks.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 20:17:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi pakkuda kus Empire Total War hea hinnaga on?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 20:49:11 vasta tsitaadiga

jules, hetkel odavamalt kui 8,95€ mina ei leidnud, aga kui oodata kannatab siis viimati oli ~ 5€ amazonis ja ~2,80€ on seni kõige odavam olnud (GMG/Amazon) Või siis võid foorumites ringi vaadata, äkki kellelgi võti üle.

Üks võimalus on veel vene võti, http://yuplay.ru/product/14680657/ ~6,8€ samas ei oska regiooniluku kohta kommenteerida
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 21:50:52 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/action/mass-effect-trilogy-na/

Vaja on USA IPd ning Mass Effecti triloogia koos enamike DLCdega saab 9 euri eest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 22:20:08 vasta tsitaadiga

Kust saaks garry's mod-e?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 22:53:53 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Kust saaks garry's mod-e?


poest
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 22:54:21 vasta tsitaadiga

Metro: Last Light ~14€ - Steami võti
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 11:41:02 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Kust saaks garry's mod-e?


Kui see veel aktuaalne on, siis on pakkuda Steami kupong, millega saab selle Steamist 50% odavamalt e. 4 euroga kätte. Annan tasuta ära, kui soovid - crafting rewardina saadud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 10.09.2013 13:09:26 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Kust saaks garry's mod-e?


http://www.steamblackmarket.com/products/garrys-mod-steam-gift-/

See ei kõlba? 4$
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 00:24:08 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
november116 kirjutas:
Kust saaks garry's mod-e?


http://www.steamblackmarket.com/products/garrys-mod-steam-gift-/

See ei kõlba? 4$

See on jah hea pakkumine, tänud võtan ligi beer_yum.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 14:41:52 vasta tsitaadiga

http://www.indiegala.com/

Üle 5.91 USD saad Killing floori koos kõigi icon_question.gif DLCdega + muud sodi kah juurde.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 11.09.2013 21:12:43 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/

Tuld, unetud!

tsitaat:
Humble Indie Bundle 9 features six wondrous games:
*Trine 2: Complete Story
*Mark of the Ninja
*Eets Munchies
*Brütal Legend

If you pay over the average, you'll also receive:
*FTL: Faster Than Light
*FEZ


Kuid see ei ole veel kõik, järgneva X tunni jooksul tuleb mänge juurde:
tsitaat:
More games coming soon!
Pay more than the average of $X.XX
to unlock them when they arrive!
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 21:31:18 vasta tsitaadiga

ah putka
ma ei osta enam mänge enne kui need mõnes indie bundles on...
icon_evil.gif

mark of the ninja ja brütal legendi ostsin vähem kui 2 viimase kuu jooksul.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 21:40:03 vasta tsitaadiga

MoTN on isegi täishinda väärt ning Brütal legend on juba varemgi bundles olnud.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 10:26:25 vasta tsitaadiga

BeMine Special Edition – Groupees http://groupees.com/bmse

Vähemalt 1$

- Ravaged: Zombie Apocalypse (Steam)
- MacGuffin’s Curse (Steam + DRM-free)
- Tower Wars (Steam)

Vähemalt 5$

- Hamilton’s Great Adventure + DLC (Steam)
- Krater: Collector’s Edition (Steam)
- Zombie Driver HD + Soundtrack (Steam)
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 12.09.2013 21:08:41 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly

Tuld thumbs_up.gif

*Serious Sam HD: The First Encounter
*Serious Sam HD: The Second Encounter
*Shadow Warrior Classic Redux
*Duke Nukem 3D: Megaton Edition


-Pay 6.00$ or more to unlock
*Hard Reset Extended Edition + Soundtrack
*System Shock 2 + Soundtrack

Your purchase will get you six incredible games on Windows via Steam.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 02:04:50 vasta tsitaadiga

nii be meni special edition kui humble weekly on vägagi ostmist väärt!
ma kirun edasi seda, et mul on neist kõik huvi pakkuv olemas ja mitte just väga ammu... icon_biggrin.gif

edit:
veel üks huvitav bundle:
http://www.bundlestars.com/all-bundles/indie-rush-bundle/
tsitaat:
Rush Bros
Velvet Assassin
The Tiny Bang Story
Lunar Flight
Glowfish
Mystery Title

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 09:27:21 vasta tsitaadiga

Steamis Acti weekend 12-16sept., igapäev uued diilid, uut ja vana.
Tänane stuff on selline.
http://store.steampowered.com/sale/activision_weekend
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 18:50:12 vasta tsitaadiga

G2s on Arkham Origins kuni täna kella kaheksani õhtul 26 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fred7162
HV vaatleja
fred7162

liitunud: 28.05.2013




sõnum 14.09.2013 13:13:16 vasta tsitaadiga

Gog.com-is Square Enixi mängud 60% off: http://www.gog.com/promo/square_enix_weekend_promo_130913 .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 14:07:30 vasta tsitaadiga

From September 15-16, pick up our Square Enix Gamer's Bundle, featuring Hitman Absolution: Professional Edition + Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition + Just Cause 2 and the Black Market Aerial Pack + Sleeping Dogs for $14.99
Amazon Square Enix Bundle
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 14:59:34 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
From September 15-16, pick up our Square Enix Gamer's Bundle, featuring Hitman Absolution: Professional Edition + Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition + Just Cause 2 and the Black Market Aerial Pack + Sleeping Dogs for $14.99
Amazon Square Enix Bundle


17ndast on saadaval ka Hitman + Tomb Raider + Sleeping Dogs pakk, hinnaga $13.99
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 15.09.2013 20:33:21 vasta tsitaadiga

Ostsin paar päeva tagasi Hitmani 30 eest :/ Just Cause 2 ka olemas, kuid Sleeping Dogs-i ning Deus Exi peale 15 eurtsi pole ka palju panna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2013 20:44:39 vasta tsitaadiga

hitmani jagati vahepeal 6-7€ eest icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 15.09.2013 21:16:02 vasta tsitaadiga

Money well spent icon_biggrin.gif

/Btw Diablo 3 plaanis osta, kuid 60 on liiga krõbe hind. Keegi teab ehk mingit trusted saiti, kus vähe odavam?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:20:16 vasta tsitaadiga

Naysayer, mõned variandid : http://www.gamekeyfinder.de/games/Diablo_III_%5BEU%5D.html

mida rohkem trusted, seda kallim, enamjaolt : http://www.g2play.net/store/Diablo-3-Digital-Download.html
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:25:10 vasta tsitaadiga

Naysayer, kinguin.net ise sain sealt suht hea hinnaga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 16.09.2013 11:45:29 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Naysayer, kinguin.net ise sain sealt suht hea hinnaga.
sai sealt ka ise võetud. Soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 20:27:26 vasta tsitaadiga

XCOM:Enemy Unknown ~5€ (Steami võti)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 23:03:35 vasta tsitaadiga

Kõik 2K mängud meeletu alega: http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 17.09.2013 00:55:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kõik 2K mängud meeletu alega: http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427

Borderlands 2: Mr. Torgue's Campaign of Carnage {UK} lingilt ei aktiveeru eestis.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:24:40 vasta tsitaadiga

link :: Pakkumisele

renhoelder kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
From September 15-16, pick up our Square Enix Gamer's Bundle, featuring Hitman Absolution: Professional Edition + Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition + Just Cause 2 and the Black Market Aerial Pack + Sleeping Dogs for $14.99
Amazon Square Enix Bundle


17ndast on saadaval ka Hitman + Tomb Raider + Sleeping Dogs pakk, hinnaga $13.99


See bundle on alates praegusest lives. Nagu ikka Amazoni digitaalsete diilide puhul, on vaja suvaline USA aadress billing addressiks sisestada. Endal Steami koodid käes. Hea bundle icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 10:28:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kõik 2K mängud meeletu alega: http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/427


lisaks juurde, et ostes teatud mängu saab Mafia II TASUTA kaasa. Kodukal kirjas, et nii kaua kuni supply lasts ja 10 päeva jooksul saab kätte.

tsitaat:
When you buy any full 2K game (not a DLC) on GameFly you will receive a free copy of Mafia 2 (steam). Eligible games include:

BioShock – 1.99£
BioShock 2 – 2.79£
BioShock Infinite – 7.99£ – Steam
Borderlands Game of the Year Edition – 3.99£ – Steam
Borderlands 2 – 7.99£ – Steam
CivCity: Rome – 1.59£
Civilization IV – 2.71£
Duke Nukem Forever – 3.00£ – Steam
NBA 2K12 – 3.99£
NBA 2K13 – 5.00£ – Steam
Shattered Union – 0.60£
Sid Meier’s Civilization III: Complete – 1.35£
Sid Meier’s Civilization V – 7.99£ – Steam
Sid Meier’s Pirates! – 1.99£
Spec Ops: The Line – 3.99£ – Steam
The Darkness II – 3.99£ – Steam
XCOM: Enemy Unknown – 11.99£ – Steam

You can also use the GFDSEP20UK or GFDSEP20 code.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2013 11:30:33 vasta tsitaadiga

Nende 2k mängude puhul saab mängu lisada steami invetory või läheb kohe library ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 11:34:19 vasta tsitaadiga

Väljaspool Steami ostes ei saa kunagi mänge inventorysse.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 13:23:49 vasta tsitaadiga

Vale puha. Paljudes poodides müüakse Steami gifte.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.