Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Valgustivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 16:58:12 Valgustivaatlus vasta tsitaadiga

Mis arvate sellisest isendist? link
Tahaks eramajasse seinakülge räästa alla kruvida aga ei tea kas selle hinna eest õigustab ennast. Võtaks soojavalguse. On keegi endale soetanud? Kas annab 300W pirni võimsuse välja?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 17:25:30 vasta tsitaadiga

kas eestist sama hinnaga ei saa?
Mul 50W pole olnud, ostsin omale 10 ja 20W.
Eks nad halogeeniga võrreldes ikka idumad ole, aga oma töö teevad ära.
Kokkuhoiud om ka muidugi meeletu.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 18:14:28 vasta tsitaadiga

eestist olen leidnud sirka 65€ kanti leidnud 50W. Hiinast saaks 40€, EU siseselt saaks 45€. Ostaks 100W aga selle hind on eriti kõrge.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.09.2013 19:27:04 vasta tsitaadiga

Krt ma ostin endale nüüd lakke ühe 10w ledi, millel on siis 43 seda 5630 ledi ja asi on tõega valgem kui tavaline 100w pirn, esimene mis ma olen leidnud, mis tegelikult ka suudab asendada majas pirni. Ja 8€ hind ei ole ka kõige hullem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 19:38:25 vasta tsitaadiga

ot:
talvel ei ole vahet, kas led või hõõglamp. Kõik läheb asja ette. Hõõglambi "üleliigne" energiakulu läheb kütteks. Nagunii kütate ju. Välisvalgustuse puhul või suvel jah, on ledil point...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 20:16:55 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis meeter korda meeter ruumis sa elad, et 100w pirniga toa ära kütad, aga mul küll mingit vahet pole kas kütab seal laes üks lamp või mitte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 20:25:33 vasta tsitaadiga

ot:
kui sa nüüd aru ei saanud, siis loe veelkord eelmist posti rahulikult.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 21:42:06 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Krt ma ostin endale nüüd lakke ühe 10w ledi, millel on siis 43 seda 5630 ledi ja asi on tõega valgem kui tavaline 100w pirn, esimene mis ma olen leidnud, mis tegelikult ka suudab asendada majas pirni. Ja 8€ hind ei ole ka kõige hullem.


Viska link. Tahaks ka osta.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.09.2013 21:56:31 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/190889774861?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Eks proovi kuidas tundub, ise võtsin juba alla ja panin teise tuppa, sest magamistoas oli seda juba natuke palju, aga kuna tellisin sarnase 5W pirni ka, siis see on täitsa mõnus asemele icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 07:20:35 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
http://www.ebay.co.uk/itm/190889774861?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Külma valgusega lambid tunduvadki valgemad. Ise olen sooja valgust taga ajanud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 09:16:20 vasta tsitaadiga

ewur, kõik jahuvad sellest, ma aint ei saa eriti aru mis selle lae kütmise mõte on? Mina olen meeter või enam allpool, kui pirn jalgade juures kütaks, siis oleks sellest soojast ju ka kasu, lae all vahet ju pole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 09:44:08 vasta tsitaadiga

Lamp kiirgab soojust samamoodi kui valgust ehk siis samas suunas. Ja see soojus, mis jääbki lae alla, selle võrra altpoolt liigub vähem soojust ülespoole. Kui allpool aga muidugi üldse küte puudub, siis on selles osas jah veidi pahasti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:35:44 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/171089531977?var=470275397505&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
12W variandi võtsin. Rsk liiga valge. Muidu toas laes 75w pirn aga see tundub rohkem võrduma 100w-ga või enamgi. Krt põrandalt peegeldas karmilt. Tuleb vähe leebemad variandid tellida. Praegused (2tk) õnneks taas raisku ei lähe, leidub veel neid auke kuhu saab ära sobitada icon_razz.gif

Tegu ka ei ole päris warm whitega vaid tsipa valgemaga.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 22:25:23 vasta tsitaadiga

No mul magamistoas 2W pirn aint icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 22:56:53 vasta tsitaadiga

ma tellisin 2 päeva tagasi prooviks 2w, 5w, 7w, 14w - erineva suuruse ja kujuga aparaadid, eks kui kohale jõuavad, siis muljetan.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 12:11:23 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:

Viska link. Tahaks ka osta.


Kui pirni valid siis soovitan Samsungi SMD 5630 chipiga - annavad ca 90 luumenit vati kohta välja. Olen sattunud väga kehvade 6W-te pirnide otsa mis samuti smd 5630 aga valgust vähe ja kvaliteet vastas hinnale icon_smile.gif
Omalgi uus ports 9W ja 12W seid on varsti saabumas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 12:57:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Nende kohta veel lisaks.
Valgutavad rsk paremini kui mul väljas 1 150W prose icon_lol.gif (miski x toodang. Valge kandiline prose (samuti 150W) valgustab siiski vist veikene paremini, pirn oli rsk läbi lännu, ei saanud täpselt testida valgustugevuse erinevust).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 18:05:09 vasta tsitaadiga

kas E14 pirne ka kellelegi on silma hakanud, mis liiga valged? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 14:43:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas E14 pirne ka kellelegi on silma hakanud, mis liiga valged? icon_razz.gif


Mina ostsin Hada Ledilt kes on oma nime vahetanud või pole kinni pannud Samsungi chipiga selliseid pirne.

Kas just liiga valged aga 4W kohta võrreldes teistega on need parimad olnud. http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-SAMSUNG-Premium-efficient-6pcs-lot-4W-led-lamp-candle-E14-SMD-5630-AC-90/733690722.html

Kahjuks oli hind ka varem teine 4.95$ tk

Miski uus müüja ka neid pakub (pole teada kas kohale jõuavad) ja hind pole paha http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Ultra-Bright-4PCS-SAMSUNG-LED-candle-4w-E14-E27-B22-220V-90-240V-LED/763654473.html
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 14:52:32 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Hiid kirjutas:
kas E14 pirne ka kellelegi on silma hakanud, mis liiga valged? icon_razz.gif


Mina ostsin Hada Ledilt kes on oma nime vahetanud või pole kinni pannud Samsungi chipiga selliseid pirne.

Kas just liiga valged aga 4W kohta võrreldes teistega on need parimad olnud. http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-SAMSUNG-Premium-efficient-6pcs-lot-4W-led-lamp-candle-E14-SMD-5630-AC-90/733690722.html

Kahjuks oli hind ka varem teine 4.95$ tk

Miski uus müüja ka neid pakub (pole teada kas kohale jõuavad) ja hind pole paha http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Ultra-Bright-4PCS-SAMSUNG-LED-candle-4w-E14-E27-B22-220V-90-240V-LED/763654473.html

Kas 40w asemele see lahjaks ei jää ja kas saab ka valgustugevust reguleerida?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 22:15:30 vasta tsitaadiga

Sellised lambid ostis just üks tuttav eesti tarnija käest 35 euroga (9w ümmargune timmitav soe valge)
link

Päris metsik valgustusvõime on sellel
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 08:48:16 vasta tsitaadiga

Kuskil eespool olen nendest juba rääkinud. Omal kodus 12W-seid 8tk pandud ja nende valgus ületab igasuguse pirni oma. Lisaks boonusena ei ole nad kollased vaid seal 3200 kandis. Ja 12w hind oli 13€ juures koos meie maksudega. Miinusena toon välja, et 3 lampi olid veidi kõverad.

Chidori kirjutas:
Sellised lambid ostis just üks tuttav eesti tarnija käest 35 euroga (9w ümmargune timmitav soe valge)
link

Päris metsik valgustusvõime on sellel


Tuli toll vormistada icon_confused.gif 30 dollari väärtune pakk jäi kinni icon_smile.gif


viimati muutis nunnu 18.09.2013 15:07:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:56:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas E14 pirne ka kellelegi on silma hakanud, mis liiga valged? icon_razz.gif

+1, aga "kollase" valgusega.
nunnu kirjutas:
Kuskil eespool olen nendest juba rääkinud. Omal kodus 12W-seid 8tk pandud ja nende valgus ületab igasuguse pirni oma. Lisaks boonusena ei ole nad kollased vaid seal 3200 kandis...

"kollased" tegelikult (warm white) ongi kuskil 2800-3200 piirides. Aga päris 1:10 ülekandmine led vs hõõg valgustustugevuses ei kehti. Küllaltki varieeruv on. Kes asja rohkem uurinud, see on kursis. Vaata lehekülje lõpust:
http://www.designrecycleinc.com/led%20comp%20chart.html
Nii et alati võiks mingi müüdava toote juures olla täpne hõõglambi valgustugevuse analoogia. Kahjuks aga pole.
Endale oleks vaja ühte E14 leedi, mis oleks umbes 100W hõõglambi analoog. Kui hõõlampi kasutada, siis üle 40W pole lubatud pesasse. thumbs_down.gif Aga valgust rohkem vaja.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 16:49:05 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Sellised lambid ostis just üks tuttav eesti tarnija käest 35 euroga (9w ümmargune timmitav soe valge)
link
Päris metsik valgustusvõime on sellel

Täna poes uurisin seda 21W, proovida ei saanud aga tundus üsna vägev olevat. Hind oli 55€ (hiinast 18€)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 16:54:36 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Sellised lambid ostis just üks tuttav eesti tarnija käest 35 euroga (9w ümmargune timmitav soe valge)
link

Päris metsik valgustusvõime on sellel


Ega pole mingit üldisemat pilti sellest valgusest, et kuidas valgustab? Endal ka plaan paar tk tellida.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 17:06:46 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Chidori kirjutas:
Sellised lambid ostis just üks tuttav eesti tarnija käest 35 euroga (9w ümmargune timmitav soe valge)
link

Päris metsik valgustusvõime on sellel


Ega pole mingit üldisemat pilti sellest valgusest, et kuidas valgustab? Endal ka plaan paar tk tellida.

OT
kuhu te need pistate, seni olete elanud pimedas? icon_rolleyes.gif
Need ju integreeritavad, st et kui majas/korteris on korralik valgustus olemas, siis tuleb hakata uusi auke lakke/seina tegema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.09.2013 17:10:17 Valgustivaatlus vasta tsitaadiga

Saate siin arutleda nii LEDide, hõõglampide, säästupirnide kui ka muude valgustite üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 17:15:00 vasta tsitaadiga

icon_idea.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 19:38:23 vasta tsitaadiga

mingis teemas arutati pikalt nende ledide teemal
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 19:47:28 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
mingis teemas arutati pikalt nende ledide teemal
Too teema on juba ammu suudetud netiavarusest ära kustutada
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 19:51:59 vasta tsitaadiga

Kuna eelmise teema kustutamisest on palju aega möödas, siis mis tuuled hetkel puhuvad kodumajapidamisse sobivate pirnide maailmas? Mingeid häid soovitusi ehk kellelgi 230v pealt toimivate pirnide väljavahetamiseks. Elamises neid veel jagub. Mõned LED'ididega pirnid on soetatud ja teenivad hästi, kuigi neid saaks ka veel paremaks.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 20:04:42 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga ise soovitaks:

E14 - http://www.ebay.co.uk/itm/360683691567?var=630137926188&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Valgustavad paremini kui bauhofist võetud miskid 3W küünlad. Elektri tarbimise mõõtur väitis nende energiatarbeks 2W icon_rolleyes.gif (ei tasu puhta kullana võtta seda)
Miinuseks ehk väike viivitus sisselülitamisel

E27 - http://www.ebay.co.uk/itm/171089531977?var=470275397505&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
7W peaks olema suht võrdne 75w pirniga ja 9w kuskil seal 90w kandis võrreldes hõõgniidiga pirniga. Ise võtsin harjumusest 12w, et noh, see peaks juba miskit valgustama. Rsk valgustab nii, et väiksemas toas võib pimedaks jääda. Mõõtur näitas et võtab 12W nagu kirjas on.
7W versioonid on tellitud ning eks muljetab kui nood kohale jõuavad.
Nendel kh miski üliväike viivitus sees kui sisse lülitada.
Lisaks annavad 3a garantii ja lubavad tasuta uue anda, kui peaks otsad andma - eks tulevik näitab kas vastab ka tõele see jutt, või kus see konks on.

Eks ootaks siis ka teiste muljeid.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 20:08:07 vasta tsitaadiga

salatoimik, kas need on vaiksed ka? Mõnel pirnil on kuramuse räme sirin sees, et magamistoas ja laualambis ei kannata kasutada.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 20:14:41 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
salatoimik, kas need on vaiksed ka? Mõnel pirnil on kuramuse räme sirin sees, et magamistoas ja laualambis ei kannata kasutada.

Hmm, ei pannud küll miskit sirinat tähele.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:08:19 vasta tsitaadiga

Neid võib sisse-välja klõpsida veelgi tihemini kui tavalisi hõõgpirne?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:15:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hetkeseisuga ise soovitaks:

E14 - http://www.ebay.co.uk/itm/360683691567?var=630137926188&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Valgustavad paremini kui bauhofist võetud miskid 3W küünlad. Elektri tarbimise mõõtur väitis nende energiatarbeks 2W icon_rolleyes.gif (ei tasu puhta kullana võtta seda)
Miinuseks ehk väike viivitus sisselülitamisel

E27 - http://www.ebay.co.uk/itm/171089531977?var=470275397505&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
7W peaks olema suht võrdne 75w pirniga ja 9w kuskil seal 90w kandis võrreldes hõõgniidiga pirniga. Ise võtsin harjumusest 12w, et noh, see peaks juba miskit valgustama. Rsk valgustab nii, et väiksemas toas võib pimedaks jääda. Mõõtur näitas et võtab 12W nagu kirjas on.
7W versioonid on tellitud ning eks muljetab kui nood kohale jõuavad.
Nendel kh miski üliväike viivitus sees kui sisse lülitada.
Lisaks annavad 3a garantii ja lubavad tasuta uue anda, kui peaks otsad andma - eks tulevik näitab kas vastab ka tõele see jutt, või kus see konks on.

Eks ootaks siis ka teiste muljeid.

Nii odavad. icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:55:48 vasta tsitaadiga

Tuleks arvestada ka, et enamus LEDe värelevad, eriti need tõrvikud (sarnaselt CRT monitorile). Ennast küll häirib. Kõik mis liigub virvendab, viibuta tules kätt siis näed.

lightbluefox kirjutas:
Neid võib sisse-välja klõpsida veelgi tihemini kui tavalisi hõõgpirne?

Jah, niipalju kui süda lustib. Ennemini võib skeem alla anda kui LED element ise.

salatoimik kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
mingis teemas arutati pikalt nende ledide teemal
Too teema on juba ammu suudetud netiavarusest ära kustutada

Krt ei tahagi väga põhjalikult siin rääkida ja teste teha, pärast jälle suur töö kaotsi läinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 07:01:39 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
icon_idea.gif
12W
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 12:47:32 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Krt ei tahagi väga põhjalikult siin rääkida ja teste teha, pärast jälle suur töö kaotsi läinud icon_rolleyes.gif


Aga tee oma postitused näiteks blogisse, sealt need päris suvaliselt ära ei kao. Näiteks teed endale blogi http://valgustivaatlus.blogspot.com/

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2013 13:07:48 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
icon_idea.gif
12W


Aga mitu luumenit?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 15:05:26 vasta tsitaadiga

Kas LED lampide paigaldamisel tuleb olemasolevat elektrisüsteemi modifitseerida kah või lihtsalt keerad "pirni" soklisse ja klõpsad tule põlema?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2013 15:43:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas LED lampide paigaldamisel tuleb olemasolevat elektrisüsteemi modifitseerida kah või lihtsalt keerad "pirni" soklisse ja klõpsad tule põlema?


Mina olen siiani kõik soklisse keeranud ja põlevad. Naabrid ja Eesti Energia pole riidlema tulnud.

E: tegelt olen küll modinud, huumlambid, mis pimedas helendavad, said lülititest välja kistud. Kui need sees olid, siis hakkasid mõned ledid laes vilkuma või oli ka väljalülitatud olekus kerge hõõgumine sees.


viimati muutis somnambuul 19.09.2013 16:21:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:14:29 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Ei tule neist valgust ega näe ka kuidagi kvaliteetsed välja.
6W suunatud valgus ju ei peagi eriti valgustama. Led valgusdioodid on seal Samsung omad, lamp ise toodetud Hiina-Muina Industry poolt ... Suurus muidu kirjas 13x6cm, kui on väiksem, siis tee dispute. Muidu peaks ta enda peal kirjas kah olema mitu W ta on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 16:19:59 vasta tsitaadiga

Siis ongi hea ju, öölamp ka olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 20:57:36 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
nunnu kirjutas:
Ei tule neist valgust ega näe ka kuidagi kvaliteetsed välja.
6W suunatud valgus ju ei peagi eriti valgustama. Led valgusdioodid on seal Samsung omad, lamp ise toodetud Hiina-Muina Industry poolt ... Suurus muidu kirjas 13x6cm, kui on väiksem, siis tee dispute. Muidu peaks ta enda peal kirjas kah olema mitu W ta on.

Taolise kujuga pirn peaks valgustama 200 kraadi. Tegemist pole "suunatud" pirniga, mis valgustab alla 40 kraadi...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 21:17:18 vasta tsitaadiga

ot:
ewur, ei, umbes 45 kraadi valgustab sest ta ledid on ühel tasasel pinnal
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:28:00 vasta tsitaadiga

Tõstsin teema Üldfoorumisse.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 14:38:15 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mis arvate sellisest isendist? link
Tahaks eramajasse seinakülge räästa alla kruvida aga ei tea kas selle hinna eest õigustab ennast. Võtaks soojavalguse. On keegi endale soetanud? Kas annab 300W pirni võimsuse välja?

Sain kätte. Võtsin siiski külma valguse ja rohkem kui ühe, tüki hinnaks tuli 38€. Eestis ma olen sama võimast poes näinud 85€.
Valgustavad hästi. Ise olen väga rahul. Pimedas panin korteris ühes toas põlema ja võib öelda, et terve 3 toaline korter oli valgustatud peldikuni välja. Jääb nüüd ainult loota, et aastaid vastu peab. Valgus tugevust ei oska hinnata. Meenutab kangest heledus mida kasutatakse tänavavalgustites.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 15:50:59 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif päris hea hind.
Eestis liigkasuvõtjad võtavad veel mis võtta annab icon_razz1.gif
Kuidas ise teha
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 18:45:09 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tuleks arvestada ka, et enamus LEDe värelevad, eriti need tõrvikud (sarnaselt CRT monitorile). Ennast küll häirib. Kõik mis liigub virvendab, viibuta tules kätt siis näed.

Kõik värelevad? Siis thumbs_down.gif . Hea oleks, kui põhjalikumalt keegi lahti seletaks...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Valgustivaatlus mine lehele 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.