|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2013 14:03:03
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Kolm karpi? Sul paremat argumenti ei ole? Räägi seda nendele, kes on pidanud lisa switchi(d) ostma elioni lahenduse pärast. Lisaks ei tööta see Samsungi app ju korralikult. Ei, kolm karpi ei häiri, kui teenus on korralik. Ja meil on SPOF tavaliselt Elioni kettakast või tarkvara |
Jutt käis moodsusest, keskendu!
|
Elioni lahenduses ei ole mitte midagi moodsat ega enneolematut. See on lihtsalt vaese mehe häkk, et saada poolpiduselt tehtud asi, mida teised teevad kallimalt, aga korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.08.2013 14:06:59
|
|
|
| Oleks tõesti vist aeg see teema mõneks ajaks sulgeda, asi läheb juba väga emotsionaalseks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
30.08.2013 14:12:27
|
|
|
| Mulle ka ei meeldi see, et pakutakse nuditud toodet, aga elukoht ei võimalda muud pakkujat kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.08.2013 14:14:01
|
|
|
Mis emotsioonide vastu on?
(ei saa sellest paneme-kinni[-või-kustutame-ära] mõttekäigust aru)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.08.2013 14:19:29
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Mis emotsioonide vastu on?
(ei saa sellest paneme-kinni[-või-kustutame-ära] mõttekäigust aru) |
Ärritatud ja emotsionaalne inimene ei ole ratsionaalne ja asi muutub lihtsalt lahmimiseks kus ei loeta läbi vastuseid vaid kohe nähvatakse.
Selle inimesega ei ole võimalik vestlust pidada ja thread muutub spammiks.
HV ei ole minu meelest kunagi sellist lapsikut käitumist toetanud. Las tunded jahtuvad natuke.
Ahto tule starmani: http://www.starman.ee/teenused/zuum/zuumtv
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2013 14:24:36
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Mis emotsioonide vastu on?
(ei saa sellest paneme-kinni[-või-kustutame-ära] mõttekäigust aru) |
Ärritatud ja emotsionaalne inimene ei ole ratsionaalne ja asi muutub lihtsalt lahmimiseks kus ei loeta läbi vastuseid vaid kohe nähvatakse.
|
No, aga ära siis tee teinekord niimoodi, et lahmid ja ei loe.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
30.08.2013 14:58:52
|
|
|
Viimased 10 lehte on vähemalt selline lapsik nähvamine käinud, komöödia rubriigiks peaks selle teema nimetama.
Võtan lühidalt kokku: Kui ei meeldi, ära kasuta. Kui on liiga kallis, ära kasuta. Kui teenused on sitad, ära kasuta. Kui pole midagi muud valida, lepi sellega mis on. Kui tahad odavamalt, vali muu teenusepakkuja. Kui tahad salvestavat digiboksi, vali StarBOX. Kui Google pakub paremat, mine Ameerika. Kui Lätis on parem, mine sinna. Või Rootsi, Norra, Soome.. kus iganes.
Pole ju tegu peale surutud teenusega
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.08.2013 15:12:37
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| Härra seersant, isiklikuks pole vaja minna, ning pildipolitsei jaoks võid uue teema teha. |
Vaata, see kes ise on varas, sel ei ole eriti mõttekas kõiki teisi ka selles süüdistama hakata.
| Super AMOLED kirjutas: |
| ... samas ei ole näinud siin kedagi kes maksavad samapalju ja saavad max 12mbit netti... |
Vaata siis mind.
Ma maksan kolme sellise ühenduse eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.08.2013 15:28:10
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Viimased 10 lehte on vähemalt selline lapsik nähvamine käinud, komöödia rubriigiks peaks selle teema nimetama.
Võtan lühidalt kokku: Kui ei meeldi, ära kasuta. Kui on liiga kallis, ära kasuta. Kui teenused on sitad, ära kasuta. Kui pole midagi muud valida, lepi sellega mis on. Kui tahad odavamalt, vali muu teenusepakkuja. Kui tahad salvestavat digiboksi, vali StarBOX. Kui Google pakub paremat, mine Ameerika. Kui Lätis on parem, mine sinna. Või Rootsi, Norra, Soome.. kus iganes.
Pole ju tegu peale surutud teenusega  |
See on nüüd sama tark jutt kui see, et kui välismaal niipalju parem elu on miks sinna ei lähe ja siin paremat elu tahate...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.08.2013 15:29:47
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| võiks olla igas seadmes nutitv tarbitav ja selles suunas liigutaksegi, ... |
Ja vaadake, et siis selles osas kõigepealt tavalise arvutilahenduse tööle saate. Vähemalt sellise, nagu lätakatel on.
Arvuti on nutikam kui kõik muud asjad millele see sõna "nuti" külge poogitud on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
30.08.2013 15:37:46
|
|
|
| iir kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
Viimased 10 lehte on vähemalt selline lapsik nähvamine käinud, komöödia rubriigiks peaks selle teema nimetama.
Võtan lühidalt kokku: Kui ei meeldi, ära kasuta. Kui on liiga kallis, ära kasuta. Kui teenused on sitad, ära kasuta. Kui pole midagi muud valida, lepi sellega mis on. Kui tahad odavamalt, vali muu teenusepakkuja. Kui tahad salvestavat digiboksi, vali StarBOX. Kui Google pakub paremat, mine Ameerika. Kui Lätis on parem, mine sinna. Või Rootsi, Norra, Soome.. kus iganes.
Pole ju tegu peale surutud teenusega  |
See on nüüd sama tark jutt kui see, et kui välismaal niipalju parem elu on miks sinna ei lähe ja siin paremat elu tahate... |
Aga miks siis paljud siin võrdlevad Eestit mõne teise riigiga?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.08.2013 15:44:11
|
|
|
Njah, naabritest Venemaaga ei ole võrrelnud veel eriti.
Sest ei ole palju teada, mis seal tegelikult tehakse.
Aga niipalju kui kuulda on siis hakkavad nemadki meist kaugele ette libisema iptv vallas.
Muidugi Venemaa on suur ja lai... igalpool pole kaugeltki ühtemoodi.
viimati muutis seeru 30.08.2013 15:44:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.08.2013 15:44:12
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
Viimased 10 lehte on vähemalt selline lapsik nähvamine käinud, komöödia rubriigiks peaks selle teema nimetama.
Võtan lühidalt kokku: Kui ei meeldi, ära kasuta. Kui on liiga kallis, ära kasuta. Kui teenused on sitad, ära kasuta. Kui pole midagi muud valida, lepi sellega mis on. Kui tahad odavamalt, vali muu teenusepakkuja. Kui tahad salvestavat digiboksi, vali StarBOX. Kui Google pakub paremat, mine Ameerika. Kui Lätis on parem, mine sinna. Või Rootsi, Norra, Soome.. kus iganes.
Pole ju tegu peale surutud teenusega  |
See on nüüd sama tark jutt kui see, et kui välismaal niipalju parem elu on miks sinna ei lähe ja siin paremat elu tahate... |
Aga miks siis paljud siin võrdlevad Eestit mõne teise riigiga?  |
Veidi vale lähenemine, kuna internet on ülemaailmne, ühine projekt, mitte pole nii, et igas riigis või linnas on omaette nett ja siis on savi, et mida teised teevad.
Kui eestlased ei viitsi või ei taha kaasa minna selle neti-võidujooksuga, muda maailmas veavad USA, Jaapan ja L-Korea, siis mõne aasta pärast võib käes olla krahh, kus eestlased üleüldse igasugu neti ja Digi-TV võimalusi enam kasutada ei saa, kuna arengut pole suudetud läbi viia.
Nii, et igal juhul tuleb vaadata, mida mujal tehakse ja siis samas IT-jooksutempos kaasas püsida.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
30.08.2013 15:45:22
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
Viimased 10 lehte on vähemalt selline lapsik nähvamine käinud, komöödia rubriigiks peaks selle teema nimetama.
Võtan lühidalt kokku: Kui ei meeldi, ära kasuta. Kui on liiga kallis, ära kasuta. Kui teenused on sitad, ära kasuta. Kui pole midagi muud valida, lepi sellega mis on. Kui tahad odavamalt, vali muu teenusepakkuja. Kui tahad salvestavat digiboksi, vali StarBOX. Kui Google pakub paremat, mine Ameerika. Kui Lätis on parem, mine sinna. Või Rootsi, Norra, Soome.. kus iganes.
Pole ju tegu peale surutud teenusega  |
See on nüüd sama tark jutt kui see, et kui välismaal niipalju parem elu on miks sinna ei lähe ja siin paremat elu tahate... |
Aga miks siis paljud siin võrdlevad Eestit mõne teise riigiga?  |
Et ärge jumala pärast midagi head tahtke? hoolimata sellest, et see mujal maailmas on olemas???
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2013 16:34:06
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
Viimased 10 lehte on vähemalt selline lapsik nähvamine käinud, komöödia rubriigiks peaks selle teema nimetama.
Võtan lühidalt kokku: Kui ei meeldi, ära kasuta. Kui on liiga kallis, ära kasuta. Kui teenused on sitad, ära kasuta. Kui pole midagi muud valida, lepi sellega mis on. Kui tahad odavamalt, vali muu teenusepakkuja. Kui tahad salvestavat digiboksi, vali StarBOX. Kui Google pakub paremat, mine Ameerika. Kui Lätis on parem, mine sinna. Või Rootsi, Norra, Soome.. kus iganes.
Pole ju tegu peale surutud teenusega  |
See on nüüd sama tark jutt kui see, et kui välismaal niipalju parem elu on miks sinna ei lähe ja siin paremat elu tahate... |
Aga miks siis paljud siin võrdlevad Eestit mõne teise riigiga?  |
Mul on väga kahju, et olen võrrelnud Eestis sellise kõrgtehnoloogilise ja rikka maaga nagu Läti. Enam ei tee!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2013 17:08:36
|
|
|
Selles suhtes on foorum hea, et pampersi ja alwaysi reklaame vahele ei jookse aga liiga pikalt seebiooperit lugedes võib vist küll ajukahjustuse saada.
Pean ka siin teemas pausi kuni on millest rääkida.. mingil kuupäeval. Siis on ehk natuke lihtsam põhjendada miks salvestavat boksi vaja pole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
30.08.2013 17:25:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Siis on ehk natuke lihtsam põhjendada miks salvestavat boksi vaja pole. |
Pannakse elioni advokaadid tööle kes siis mõtlevad välja poliitiliselt korrektse mittemidagiütleva vastuse...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.08.2013 17:31:33
|
|
|
Mis krdi pausi? Uute vabanduste väljamõtlemiseks?
Ega keegi käse seda teemat lugeda ja veel vähem siia postitada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
30.08.2013 19:16:08
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Siis on ehk natuke lihtsam põhjendada miks salvestavat boksi vaja pole. |
Et võtame valeväite ja hakkame selle põhjendamise üle jahuma?
Rootsi keel on vist eriline, et selles ei saa sarnaseid tobedusi genereerida. Vahepeal on Telia isegi nutitelefonide jaoks app-i tekitanud, millega saab salvestavat digiboxi salvestama panna.
http://www.telia.se/privat/katalog/VisaProdukt.do?productRef=/privat/tv/tillval/produkter/motorola_vip_1963.product
Ega ei jäägi muud üle, kui kasutaja Dogbert viimaste avaldustega nõustuda.
Sündmuste kulgu jälgides ja seda Rootsi Teliaga võrreldes võiks arvata, et keegi kohalik Napoleon tegeleb marssalikepikese treimisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
30.08.2013 21:04:39
|
|
|
Ei maksa neid avaldusi niiväga minu omadeks pidada, ma võtsin hulgalt lehekülgedelt loetud asjad kokku - nii ühelt kui teiselt poolt. Kui tahate, siis otsin need konkreetsed postitused ka üles, mille suhtes ma protesti avaldasin. Lisaks näen ma siin hulgaliselt verbaalset bashingut, mis tuleb kõik ühest suunast vastuseks küsimustele, mis igal loogiliselt mõtleval inimesel kahtlemata tekivad, kui siin avaldatud info kokku võtta.
Ma ei kahtlegi, et Elioni pilvesalvestus on tehnoloogiliselt innovatiivsem, aga minu meelest on põhjuseks, miks see endiselt nii piiratud on - nii materjali poolest kui ajaliselt ning miks naaberriikide IPTV-d pakkuvad firmad on läinud teist - seda iganenud tehnoloogia teed mööda, just see, et see iganenud lahendus on sisupakkujate poolt juba beetamakiga allaneelatud mõru pill, millega nad aastaid on pidanud elama ja mille osas on olemas nii õiguslikud pretsedendid kui kogemus lepingute sõlmimisel telepildi edastajatega. (kole pikk ja keeruline lause sai, aga üritage TL/DR asemel sellest siiski aru saada)
Elioni lahendus on aga niivõrd innovatiivne, et sellele puudub maailmas õiguslik pretsedent ja sellelaadseid lepinguid pole ükski suurem ja olulisem sisutootja seni sõlminud mitte kellegagi. Sisutootjad annavad õiguse edastada telepilti nii, et klientidel on oma kodus võimalik oma lokaalsele salvestusseadmele neid saateid salvestada. On teinud seda aastaid ja nähtavasti teeb seda ka naaberriikide IPTV puhul.
Elion on aga telepildi edastaja - edasimüüja, mitte klient ja temal ei ole õigust nende sisutootjate telepilti oma pilve salvestada ega selle salvestamise eest mingit lisatasu küsida. Vähemalt ei ole seda õigust neile andnud suuremad ja mõjukamad sisutootjad.
Ja kuigi Elion ilmselt üritab selliseid lepinguid neilt saada, ei näe ma erilist põhjust, miks nad (s.o sisutootjad) peaksidki võimaldama ühel vahendajal nende toodangu pealt veelgi rohkem vahelt teenida ja seda iga kliendi jaoks sisuliselt olematu alginvesteeringuga. Salvestavad seadmed on kogu aeg olnud kallimad mittesalvestavatest ja see on (vähemalt sisutootjate arvates) üheks põhjuseks, miks salvestamine suhteliselt vähe on levinud. Elion tahab selle "luksuse" muuta aga kliendi jaoks olematu alginvesteeringuga kuutasuliseks teenuseks ja selle pealt ise lisa teenida. Kui mina oleks sisutootja, siis mulle oleks ka veel üht kiibitsejat vahele vaja nagu seale sadulat, eriti kui mulle see salvestuse võimalus nagunii vastukarva juba kord on.
Kokkuvõttes läksid naabrid lihtsalt mõistlikumat kergema vastupanu teed - nad ei võtnud ette mõttetut võitlust sisutootjate juriidiliste tuuleveskitega, sest teadsid kui lootusetu see on. Parem kasutada vana tehnoloogiat, mille kasutamiseks on õigused olemas, kui pushida tehnoloogiat, mis on ehk innovatiivsem ja kindlasti teenusepakkujale kasulikum, kuid mille kasutamiseks puuduvad õigused ja lootus neid lähemas tulevikus saada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.08.2013 21:42:01
|
|
|
| Jep, jalgratta leiutamine on kallis ja keeruline. Kui keegi seda väiksel Eesti turul teeb siis kohe eriti kallis.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.08.2013 21:47:54
|
|
|
Üks variant, mis võib veel teoks saada, on see, et mõni kolmas osapool hakkab tooma ja müüma, Elioni võrku sobivaid, salvestavaid Boxe. Jälle hea äriidee mõnele firmale, iseasi muidugi, kui palju ostjaid reaalselt leidub.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.08.2013 23:21:10
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Üks variant, mis võib veel teoks saada, on see, et mõni kolmas osapool hakkab tooma ja müüma, Elioni võrku sobivaid, salvestavaid Boxe. Jälle hea äriidee mõnele firmale, iseasi muidugi, kui palju ostjaid reaalselt leidub.  |
Ma ise ostaks esialgu kohe kolm.
Siis hakkaks teistele soovitama.
Tunnen suht paljusid, kes tahaksid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2013 23:28:43
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Üks variant, mis võib veel teoks saada, on see, et mõni kolmas osapool hakkab tooma ja müüma, Elioni võrku sobivaid, salvestavaid Boxe. Jälle hea äriidee mõnele firmale, iseasi muidugi, kui palju ostjaid reaalselt leidub.  |
Mina ostaks 2. Selliseid salvestajaid on juba praegugi olemas, aga elion ei ole nõus neile krüptimise võtmeid jagama. Isegi natuke kallim Motorola box (VIP1963) saaks sellega hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
30.08.2013 23:38:22
|
|
|
Viimases tehnikamaailmas võrreldi telekaid. Ühel telekal oli negatiivsena välja toodud - puudub salvestamise võimalus....
Ja ikka jahub mõni, et pole vaja ja pole vaja....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
31.08.2013 00:51:01
|
|
|
Ma ei ostaks ühtegi, ega tunne kedagi, kes tunneks asjast puudust.
| tahanteada kirjutas: |
Üks variant, mis võib veel teoks saada, on see, et mõni kolmas osapool hakkab tooma ja müüma, Elioni võrku sobivaid, salvestavaid Boxe. Jälle hea äriidee mõnele firmale, iseasi muidugi, kui palju ostjaid reaalselt leidub.  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.08.2013 03:35:56
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Ma ei ostaks ühtegi, ega tunne kedagi, kes tunneks asjast puudust. |
Vaevalt, et nad ka pilvest puudust tunnevad.
Ma küsisin huvi pärast naabri ja mõne sõbra käest.
Kõik tahaksid.
Pilv pidi täiega sakkima.
Ei tea, ise jaburusi ei kasuta.
Jäägu see rõõm siis tulevastele põlvedele, kuni ükskord suudavad selliste asjade eest ise maksta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.08.2013 09:02:19
|
|
|
Kuidas seletada sellist nähtust?
Õhtul jäi dbox tööle tv3 peale ning heli oli maha keeratud. Nüüd hommikul lülitan kõlarid sisse ja tuleb muusika, mõtlen ok, arvutis muss tööle jäänud, vaatan, ei ole. Teine monitor sisse ning voilaa, dbox on kidzone kanalil ja muss tuleb (heli peale keeratud). Kedagi peale minu kodus kh nagu pole...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.08.2013 09:38:56
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
Ma ei ostaks ühtegi, ega tunne kedagi, kes tunneks asjast puudust.
| tahanteada kirjutas: |
Üks variant, mis võib veel teoks saada, on see, et mõni kolmas osapool hakkab tooma ja müüma, Elioni võrku sobivaid, salvestavaid Boxe. Jälle hea äriidee mõnele firmale, iseasi muidugi, kui palju ostjaid reaalselt leidub.  |
|
+1
Eks see salvestamine on hingelähedane neile kel omal ajal videomakki polnud ja elavad elu lõpuni kartuses, et jäävad millestki ilma kui ei salvesta.
Ma võin nendele salvestamisentusiastidele oma kaks aminot ka kaubapeale anda
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.08.2013 09:39:10
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kuidas seletada sellist nähtust?
Õhtul jäi dbox tööle tv3 peale ning heli oli maha keeratud. Nüüd hommikul lülitan kõlarid sisse ja tuleb muusika, mõtlen ok, arvutis muss tööle jäänud, vaatan, ei ole. Teine monitor sisse ning voilaa, dbox on kidzone kanalil ja muss tuleb (heli peale keeratud). Kedagi peale minu kodus kh nagu pole... |
Mul on box viimasel ajal ka ise restarte teinud. Tõenäoliselt mingid hooldustööd.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.08.2013 10:09:50
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Eks see salvestamine on hingelähedane neile kel omal ajal videomakki polnud ja elavad elu lõpuni kartuses, et jäävad millestki ilma kui ei salvesta.
Ma võin nendele salvestamisentusiastidele oma kaks aminot ka kaubapeale anda  |
Pigem vastupidi. Kes harjus VHS-iga. Tahaks sama asja edasi lokaalselt.
Kes omale VHSi osta ei jaksanud, või siples alles isa munakotis, see ei tea praegu ka asjast midagi arvata.
Ja mis neid Aminosid pakud. Sul omal prügimägi kaugel va?
| sukelduja kirjutas: |
| Mul on box viimasel ajal ka ise restarte teinud. Tõenäoliselt mingid hooldustööd. |
Sama siin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2013 10:14:30
|
|
|
Mul oli vhs, enam puudust ei tunne
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.08.2013 22:56:52
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Ma ei näe salvestamisel pointi tänapäeval. Kõik on internetis saadaval... |
Vahel mõtle ka selle peale, mismoodi need asjad sinu jaoks internetis saadavaks tehakse.
Siis näksi võileiba jälle edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.08.2013 23:02:51
|
|
|
seeru, järelvaadatav, mitte torrent.
Olen seda teemat ka jälginud nüüd, eriti viimasel ajal. Minu seisukoht on järgmine: niikaua kui internet ja tv jne pole inimõigused ja põhiseadusega ette nähtud, niikaua pole mõgiseda midagi, et mida saame tarbida ja mida mitte
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.08.2013 23:22:59
|
|
|
Sinu arust siis, kõik on internetist saadaval = järelvaadatav, kuid torrent sinna valemisse kuidagi ei mahu?
Igalühel oma seisukoht ja siin polegi midagi selle kohta mögiseda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
01.09.2013 19:10:37
|
|
|
Dogbert, millal su kibestunud jutt ära hakkab lõppema, oleme juba ammu arusaanud, et sa ei hakka Elioni teenuseid kasutama kuna ei saa oma saateid pool aastat hiljem vaadata.
Muideks mind huvitab, et mis kuradi saateid sa pool aastat hiljem vaatad? Sarju on mõttetu salvestada, sest kui sa praegu ei jõua vaadata siis miks sul peaks olema aega seda pool aastat hiljem teha ( enamus seriaalid on päris mitu hooaega ), filmi salvestamine on mõttetu sest isegi 12/1 ühendusega saab filmi üsna kiirelt kätte, Eesti saated on enamus järelvaatamise võimalusega, spordisündmused saab samuti netist kätte. Kui sul on tänapäevane telekas USB või HDMI pesaga siis kogu kraam on TV-st vaadatav. Võimalusi on sitaks, olles nii sõltuv TVst pole mingi mugavus tänapäeval. 90ndatega praegust aega võrrelda on küll täiesti absurdne, sa pole ilmselt ajaga lihtsalt kaasas käinud ja käid endiselt VHS kassette laenutamas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.09.2013 19:16:14
|
|
|
R3negadeX, tahan ehk tervet hooaega korraga jutti ära vaadata. See vaid üks näide.
Ning mõningaid asju ju ei saa ei kanali enda kodukalt ega kuskilt tulevikus enam järgi vaadata. Ei korda kh nad rsk enam teatuid asju.
Wremja näiteks üks sellistest mida üle eesti inimestelt kokku aja.
Kunagi oli elioni videolaenutuses kh jalaga segada miskeid vanu TV1 saateid. Aeg ajalt sai miskit vahitud ning kh mõte, et kuhu nad ikka kaovad. Mingi aeg käis plõks ja kõik lännu.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.09.2013 20:20:30
|
|
|
No aga ma küsin kuuendat korda: "Kas maailm siis saab läbi teie jaoks kui kolme kuu tagust episoodi ei näinud mõnest asjast?"
Salvestusvõimalusi ju on, kasutage neid siis nii nagu teil vaja. Ei ole vaja Elioni teenust kasutada ja kiruda... pange VHS digiboksile järgi ja salvestage ning säilitage keldris neid kassette kasvõi 10 aastat
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
01.09.2013 21:22:59
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
No aga ma küsin kuuendat korda: "Kas maailm siis saab läbi teie jaoks kui kolme kuu tagust episoodi ei näinud mõnest asjast?"
|
Mul on päris mitu tuttavat, kellel telekat ei ole ja boks vedeleb niisama kuskil kapiotsas. Ja maailm ei saa läbi ...
Seega, on seda boksi üldse vaja?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.09.2013 21:23:53
|
|
|
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.09.2013 21:28:12
|
|
|
| ot: |
| Super AMOLED, kas maailm siis saab läbi, kui kolme kuu tagant korra netti saad? |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.09.2013 21:46:20
|
|
|
R3negadeX, ma ei oleks sõnagi kirja pannud siia, kui poleks lokaalse salvestuse puudumist põhjendatud kord kurjade sisutootjatega, kes selleks lepingus õigusi anda ei taha, kord liigaeglaste ühendustega, mis salvestamist ei võimaldavat - nagu võtaks salvestamine rohkem ribalaiust ära kui kanali vaatamine. Viimane peaks paika vaid juhul, kui salvestada tahaks kõiki kanaleid korraga (mida ei ole keegi küsinud) ja esimese väite lükkab ümber naaberriikides toimuv. Samas ütleb lihtne loogika, et pilveteenuse pakkumine on tulusam kui salvesti edasimüümine. Mulle hakkas see vassimine vastu. Kui on äri, siis on äri - pole mõtet vabandusi otsida, mis savijalgadelt kohe ümber kukuvad ja jutustada helgest tulevikust, mis kuidagi saabuda ei taha.
Kõik mis edasi toimus, seda aitasite nii sina kui mõni teine siin, kes minu viimase nädala jooksul tehtud esimesest postitusest TL/DR-ga üle sõitsid ja vastu sõdima hakkasid - suurelt osalt tühja tuult või jumal teab mida taga ajades.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 01.09.2013 21:51:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
01.09.2013 21:47:07
|
|
|
Nagu näha, siis teema on siinmail jõudnud sinnamaale, et see, kui sa ei ole oma teenusega rahul, ei anna sulle õigust sõna võtta.
Kui sa ei ole oma teenusega rahul, siis võid ära kolida teise riiki.
Kui sa ei ole oma teenuse hinnaga rahul, siis ära kasuta seda - võrdlusena kui ikka bussipileti hind tööle on kallis, siis käi paarkümmend kilti jala, saad odavamalt.
Kui sa arvad, et sinu teenusepakkuja konkurendil on paremad teenused, siis ära soovi et sinu teenusepakkuja hakkaks ka paremaid teenuseid pakkuma vaid koli piirkonda kus konkurent ka teenust pakub.
Kui üritad pakutavat teenust võrrelda naaberriikidega, siis oled loll, sest teised riigid on kõik rikkamad ja lollimad ja ei tea kuidas asju teha.
Kui sa ei ole rahul oma teenuse kvaliteediga, siis ära vingu vaid ole rahul, et sulle üldse teenust pakutakse.
Ei oska muud öelda, et kui tore, et oleme siiamaale jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.09.2013 21:49:12
|
|
|
Hästi kokku võetud.
BTW,
Samas ei näe ma ühtegi vastuväidet minu puht-spekulatiivsetele oletustele mängus olevatest ärihuvidest ja sellest, et naaberriikide IPTV pakkujad olid/on targemad, kui sisutootjate vastutulelikkusele lootmise asemel juba läbiproovitud ja suuremat õiguslikku jändamist vältivat lahendust kasutavad. Poleks see esimene kord, kus juristid määravad mingi tehnoloogia võime läbi lüüa või juriidika labürintidesse kõngeda.
Spekuleerime siis natuke edasi
Spoiler 
Küllap rootsi Telia-Sonera esindajad Elioni lahendusega esmakordselt tutvudes küll noogutasid tunnustavalt pead, aga pärast Elioni meeste lahkumist vangutasid päid ja muigasid - smart kids, but they have no clue what they're up against
Ja loomulikult jätkavad neile vähemtulusat, kuid standardlepingutega kaetud lahenduse pakkumist. Tuuleveskitega ega meediakompaniidega pole mõtet sõdida ega enne uue kaevu juriidilist valmimist vanasse sittuda.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 01.09.2013 22:22:49, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.09.2013 22:08:09
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Hästi kokku võetud. |
Jah. Vait olla ja edasi maksta.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
02.09.2013 08:27:49
|
|
|
Aga praegu saad vabalt salvestada samaaegselt kõiki kanaleid, olgu sul 5/1, 12/1 või 100/20 ühendus, mingisugust piirangut selleks pole.
Ja kes sinu arvates peaks põhjendama ühte või teist Elioni kasuks, Indrekp on lihtsalt aktivist ja kõik teised osalevad arutelus teadmistega mis neil on olemas.. ega sa ometi arva, et Elioni ärijuhid ja muud tegelased peaksid nüüd ruttu-ruttu foorumi tulema pikki loenguid pidama miks ei saa nii ja teisiti? Enamus oletusi on pliiatsist võetud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.09.2013 09:27:25
|
|
|
Kuidas kõiki? Minumeelest saab Elionis salvestada 10 eesti ja 5 vene kanalit ning salvestamine on 15 päevase säilivusajaga. See on siis ajaga kaasaskäimine?
(uuem info tuleb 12ndal septembril, kui eelkõneleja rohkem teab, siis teab)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.09.2013 10:00:40
|
|
|
Tänapäeval nimetatakse seda uuenduseks.
Peaks kuskile softi teemasse kolima ja hakkama kiitma mingit pilves asuvat tarkvara mida pole vaja arvutisse installidagi, mõtle kui kihvt, viskad arvutile mingi 32 gigase flasmälu sisse ja kõik programmid installid "pilve"...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.09.2013 10:04:26
|
|
|
| iir kirjutas: |
Tänapäeval nimetatakse seda uuenduseks.
Peaks kuskile softi teemasse kolima ja hakkama kiitma mingit pilves asuvat tarkvara mida pole vaja arvutisse installidagi, mõtle kui kihvt, viskad arvutile mingi 32 gigase flasmälu sisse ja kõik programmid installid "pilve"... |
Aga nii ongi ju hea... kasutad sama kraami mobiilis-tahvlis-läpakas... palju on inimesi kes istuvad statsionaarselt ühe lauaarvuti taga ning teevad oma asju?
Puhkusel olles vaja paar tööasja ajada (ja ärge tulge ütlema, et puhkuse ajaks lülitatakse ennast välja... kõigil pole nii lihtne töö, et asendajale kõike usaldada), siis ei ole sellejaoks vaja läpakaid ja värke kaasa tassida. Pilv on maailma parim leiutis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.09.2013 10:17:11
|
|
|
[hõbepaberist müts pähe]
Jah, hoiame kõike kuskil pilves. Kui siis mingi suurfirma teise kohtusse kaebab ja see kaebaja juhtub USA firma olema, mistõttu teise firma serverid kinni pannakse ja konfiskeeritakse... Küll siis on hea see pilv.
Aga ega seda ometi juhtu.
Ega?
[/müts peast]
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|