Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007




sõnum 26.08.2013 20:02:34 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
1) hd7970 saab ka "üsna" hästi ülekiirendada + 1080p kõrgetel sätetel on üle 2gb mälukasutus juba hetkel
2) 650w toide? milleks? see komplekt võtab max 400w.. :\
3) cooleri saab alati vahetada, eriti kui algses pole plaanis suuremat oc'd


1. Ma tean ühte mängu, mis kasutab üle 1080p üle 2GB videmälu ning kahte, mis kasutavad ~2GB videomälu. HD7970 hinnaklassis saab juba 770GTX...
2. See toiteplokk ei suuda pakkuda lubatud 600W võimsust ega stabiilset pinget (mäletamistmööda, ei leia review-d kahjuks). Kui suuremat ülekiirendamist ei tule võib vabalt võtta ka 500W Forton-i. Forton on küllaltki kvaliteetne.
3. Stock cooleriga pole kunagi ülekiirendanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 20:14:01 vasta tsitaadiga

Võib siis nii jätta?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007




sõnum 26.08.2013 20:18:43 vasta tsitaadiga

Mäludeks sobiksid ideaalselt need - osta neid 2 tükki.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 20:30:57 vasta tsitaadiga

Nõrgemaks ei jää võrreldes 2 x 8gb-ga? Selles suhtes, et suurt hinna võitu pole, ainult RAMi poole vähem
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007




sõnum 26.08.2013 20:32:09 vasta tsitaadiga

Niuub kirjutas:
Nõrgemaks ei jää võrreldes 2 x 8gb-ga?

Sul ei ole valitud 2x8GB komplekt, see on 2x4GB. Minu pakutu on samuti 2x4GB (need on üksikud 4GB pulgad, vaja osta 2 tükki)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 20:33:30 vasta tsitaadiga

Eheh... icon_redface.gif vaatasin valesti, vabandust, siis pole muidugi vahet.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 21:19:14 vasta tsitaadiga

Jeez... Palun investeerige kvaliteetsemasse toiteplokki. Komponentideks on 4670K/Z87/GTX760, eelarve 800€+, aga toide on odavklassi 500W HEXA.
Kvaliteeti ei saa võtta ainult tootja järgi, vaid mudelipõhiselt. Igal tootjal on ka säästukaupa.
550W - http://www.1a.ee/arvutikomponendid/toiteplokid/ocz_psu_atx22_550w_zs
600W - http://www.1a.ee/arvutikomponendid/toiteplokid/ocz_atx_22_modxstream_pro_600w
650W - http://www.1a.ee/arvutikomponendid/toiteplokid/ocz_psu_atx22_650w_zs

Kui 1a kaupluses oleks valida, siis eelistaks loomulikult Seasonic S12II/M12II ja Fortron Aurum seeria tooteid.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 21:25:45 vasta tsitaadiga

Sellepärast soovitangi ostida hd7970 foorumist (hinnad samas suurusklassis mis poest uus gtx760/hd7950). Kas siis kasutatult või läbi vahendajate, neid siit leiab.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 21:27:17 vasta tsitaadiga

Kas sellele PSU-l ei peaks olema 2x6+2 pin vähemalt? Või pole sel vahet mis seal PCI-E juures antud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 21:35:55 vasta tsitaadiga

1x6p ja 1x6+2p on keskklassi kaartidel vaja.

http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=4663#sp
tsitaat:

Power requirement 500W (with one 6-pin and one 8-pin external power connectors)


(ja see power req mida sa tootjalehtel näed on pandud just selline utoopiline number kuna turg on täis suvalisi 500w PSUsid)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 21:37:06 vasta tsitaadiga

No selge, siis võtan ühe UrmoZ, valitud PSU-dest, sest ma ise vaatasin kogu aeg neid 2x6+2p
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 23:00:37 vasta tsitaadiga

Jah, antud Gigabyte´i kaart vajab 6pin ja 8pin (6+2) ühendust, seega sobivad nii 6pin/8pin kui ka 8pin/8pin ühendustega toiteplokid.
Leidub ka veidi erinevaid GTX 760 mudeleid - nt. Asus GTX 760 vajab ainult ühte 8pin ühendust.

Märkus: 1a lehel on OCZ toiteplokkidele märgitud 1x 6pin või 1x 6+2pin, kuid tegelikult on kõigil mudelitel 1x 6pin ja 1x 6+2pin ühendused.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 23:00:40 vasta tsitaadiga

See ajas mind jah veits segadusse, tegelikult PSUd uurides on kõik vaja, mis tarvis
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 12:22:47 vasta tsitaadiga

anubis, Mis sa seda 7970 nii hirmsasti peale surud kui inimene 760-ga rahul? Endal müügis ja tahad kaubast lahti saada? icon_smile.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 14:38:40 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif Eip, lihtsalt normaalse hinnaga saadaval teisi ja bang-for-buck tänu sellele hää.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 17:21:47 vasta tsitaadiga

13" 'st AINULT kooli jaoks läpakat 400 eest saab? icon_smile.gif
hea võimekus ja kiirus oleks tore.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 17:51:43 vasta tsitaadiga

Võta Lenovo X220 foorumist.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=583089

Töötegemiseks ületamatu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 13:18:47 vasta tsitaadiga

anubis, heatöö, oli silma vahele jäänud millegipärast vaadates.


igatahes, selline kergelt kiiksuga küsimus ka... kas eksisteerib klaviatuuri, millel oleks peal mõlemad: nii id-kaardi lugeja (küljes siis) kui ka volüümi kontrollimise nupp (pööratav ideaalis) või nupud? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 14:14:33 vasta tsitaadiga

Pole kohanud, samas usutavasti on mingite funktsiooniklahvidega tooteid olemas.

HP ID kaardilugejaga klaviatuuri kasutan tööl ise, suht mugav.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 14:30:12 vasta tsitaadiga

mõtlesin just, et jõuan edit'ima tulla... inimene, kellel kooli arvutit vaja avastas, et tal siiski järelmaksuga vaja... kurb, see thinkpad on hea.

rmc kirjutas:
13" 'st AINULT kooli jaoks läpakat 400 eest saab? icon_smile.gif
hea võimekus ja kiirus oleks tore.


400 eest, järelmaksuga läpparit vaja siis kooli. hea võimekus ja korralik aku oleks vast siis peaeesmärk.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 14:43:19 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/337867/ äkki siis

edit: kurja, sai vale link pandud
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 29.08.2013 21:26:33 vasta tsitaadiga

Kas CM 212 Evo mahub Nexus Thrio 310 kasti? http://www.1a.ee/arvutikomponendid/arvuti_korpused/nexus_tower_thrio_310
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 00:18:04 vasta tsitaadiga

Pankook, endal on Arctic Freezer 13 PRO samas kastis ja mahub, heatpipede otsad jäävad vastu matti, ent ei häiri.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 30.08.2013 00:24:19 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Pankook, endal on Arctic Freezer 13 PRO samas kastis ja mahub, heatpipede otsad jäävad vastu matti, ent ei häiri.

Niiet napikas? Pärast pean külgpaneeli lömmi lööma et ära mahuks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 00:26:36 vasta tsitaadiga

Pankook, külgpaneel mahub peale, summutusmatt võtab otsad enda sisse lihtsalt, kaas sõidab ilusti.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 30.08.2013 09:14:56 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/770m/Ordi-Enduro-i899CSH-Power-64830

Mis inimesed sellest arvavad? Tavaliselt räägitakse Ordi läpparite kohta igasuguseid hirmujutte, aga sellise hinna juures on raske ignoreerida 120gb ssd + i7-4800MQ + GTX770M.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 11:21:04 vasta tsitaadiga

Pole viimase paari aasta masinaid lahti pidanud kiskuma - aga vanemaid on tulnud mitmeid elule putitada. Põhiprobleem oli olematu töökvaliteet (termopastat kilo või üldse mitte, jahutused pool-logisevad, kruve puudu jne).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 30.08.2013 13:42:56 vasta tsitaadiga

450 - 500€ eest lauaarvuti kokku panna mis oleks mõeldud peamiselt mängimiseks ja komplekteerimine ka sisse arvestada. Sooviks seda arvutitark.ee kaudu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 14:32:04 vasta tsitaadiga

Toode Summa
Intel® Pentium® Processor G2120 (3M Cache, 3.10 GHz) Box 57.78 €
GIGA-BYTE MB H61 S1155 MITX/GA-H61N-USB3 GIGA-BYTE 66.84 €
ADATA DDR3 Adata 4GB 1600MHz CL11, bulkx2 56.16 €
Cooler Master Europe B.V. PC case Cooler Master Elite 120 Advance, Mini ITX, Black44.70 €
Seasonic S12II Series S12II-430 Bronze - 430 Watt 80 PLUS® Bronze Certified (SS-430GB) 51.05 €
Corsair SSD Force LS 60GB SATA3, 560/535MBs, 7mm 2-4 tp 66.30 €
GIGA-BYTE VGA PCIE16 HD7790 2GB GDDR5/GV-R779OC-2GD GIGA-BYTE 134.47 €
või
GIGA-BYTE VGA PCIE16 GTX650TI 2GB GDDR5/GV-N65TOC-2GI GIGA-BYTE 137.90 €
komplekteerimine €24 nagu ma välja loen
kokku: 501.30 € AMD
kokku: 504.73 € NVIDIA
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 30.08.2013 18:11:41 vasta tsitaadiga

Sellel kastil on ikka hea õhuliikuvus või on uuem tehnoloogia? Võiks ikka siis juba sellises kastis olla aga kas jupid sobivad sinna? http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused/AeroCool-Advanced-Technologies-Aerocool-case-ATX-PGS-VS-4-ADVANCE-USB-30-tool-free-8259

/EDIT Leidsin siit foorumist teisest teemast 500€ mänguri kasti, mida soovitati üsna palju ja kui hakkasin netis võrdlema siis 1a's olev videokaart on ka näiteks parem.
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcjBEQAgCAPBlgxgAtp%2FXyKvnTsknQcX5TtH0lqDbH29plkhtFLMfw%3D%3D Kuid oleks protsessorit juurde vaja, mis sobiks?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007




sõnum 30.08.2013 18:34:42 vasta tsitaadiga

Kevvare, ma pakun sellise komplekti välja...

CPU - AMD Athlon II X4 750K
MB - MSI FM2-A85XMA-P33
RAM - Nanya 4GB 1600 MHz DDR3 CL9
GPU - Gigabyte GTX660 OC
HDD - WD HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/64MB
PSU - Corsair PSU CX 500W, 80 Plus Bronze
CASE - Cooler Master Elite 371

Kokku - 470,9€ + 24€ komplekteerimine (kui sa paneksid ise arvuti kokku, saaksid osta 2x4GB mälu)

EDIT: 1a-st saaksid üleüldse parema kasti, seal peaksid mõningate detailide hinnad madalamad olema ning ka tasuta komplekteerimine. Sinu viidatud komplektist peaks puuduma FX-6300 protsessor (~100€). Kui 1a laost asi otsa lõppeb, kaob see nimekirjast, mis on suhteliselt ebameeldiv...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 30.08.2013 18:47:38 vasta tsitaadiga

Jäin sinu arvutitark.ee juppidele truuks, aitäh. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 11:54:53 vasta tsitaadiga

oleks vaja mängimiseks arvutit, eelarvega kuni 600 euri...
eelmisest komplektist ei ole midagi ära kasutada, seega kõik peab uus olema. AINULT KAST - st. klaverit, hiirt, kuvarit, klappe ja OS'i pole ka vaja.
ekraaniks 23" FHD dell, seega resolutsiooniks on fullhd.

600 euri, fullhd mängimine, ainult kast. ise kokkupanemine ei ole probleemiks ja klokkimisvõimalus võib ka olla.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2013 10:59:44 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada samas hinnaklassis z87 platet, millel on spdif väljund? http://www.1a.ee/gigabyte_gaz87hd3
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2013 11:47:09 vasta tsitaadiga

Asus Z87M Plus
"to be fair" ka lingitud Gigabyte´i emaplaadil on S/PDIF ühendus, kuid sisene ja peaks kasutama lisa slot porti vms, mis ühendatud emaplaadiga.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2013 13:25:24 vasta tsitaadiga

Missugune 2,5" SSD oleks parim valik praegu 175€ eest?

Läpakaks Lenovo T400

160gb+ oleks hea.


thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2013 13:57:49 vasta tsitaadiga

256GB Samsung 840 evo 165€ ca. leiad HV avalehelt otsingust, mis firmad müüvad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 13:08:43 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Missugune 2,5" SSD oleks parim valik praegu 175€ eest?

Läpakaks Lenovo T400

160gb+ oleks hea.


thumbs_up.gif

Sattusin eile peale:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7793793#7793793
Tallinna inimene müüb, aga pead kiirustama...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 11:33:15 vasta tsitaadiga

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/toiteplokid/ocz_psu_atx22_550w_zs keegi oskab sellele psu'le modulaarset alternatiivi soovitada ? i5-4670k ja gtx 760 icon_rolleyes.gif

edit: oskab keegi CPU'le mingit head ja vaikset jahutit ka ehk soovitada ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 11:46:57 vasta tsitaadiga

Slazenger, http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-M12II-Series-M12II-520-Bronze-520-Watt-80-PLUS-Bronze-Certified-SS-520GM-39323

http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Cooler-Master-Europe-BV-CPU-cooler-Cooler-Master-Hyper-212-Evo-35195
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Scythe-Ninja-3-RevB-120mm-ventilaatoriga-SCNJ-3100-30222
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Scythe-Mugen-4-120mm-ventilaatoriga-SCMG-4000-33328

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 12:44:00 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, suured tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaska
HV kasutaja
vaska

liitunud: 11.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 18:14:08 vasta tsitaadiga

Gigabyte GA-Z68M-D2H 1155 socket ja sandy bridge
Kas sellele emaplaadile läheks see prose ?
http://www.1a.ee/arvutikomponendid/protsessorid/intel_core_i73770_340ghz_8mb_lga1155_bx80637i73770sr0pk
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 18:52:51 vasta tsitaadiga

vaska,

http://www.gigabyte.eu/products/product-page.aspx?pid=3947#dl

Vajuta sealt support & download ning siis vasakult (oranžiga CPU support list)

aga jah kiire vastus

LÄHEB KÜLL beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaska
HV kasutaja
vaska

liitunud: 11.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2013 23:35:06 vasta tsitaadiga

Aitäh thumbs_up.gif beer_yum.gif
Ise ei osanud vaadatagi seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.09.2013 23:41:02 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
edit: oskab keegi CPU'le mingit head ja vaikset jahutit ka ehk soovitada ?


Mul sama soov, aga lisaks peab olema madal (kuni 10cm). s1155

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mel92
HV vaatleja
Mel92

liitunud: 06.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 10:51:15 vasta tsitaadiga

2.1 kõlarid 30-40€?
Logitech Z323?

Aitäh.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2013 02:37:35 vasta tsitaadiga

kellelgi kogemusi nende jurakate high end air cooleritega on nagu noctua ja be quiet mudelite puhul ? Kindlasti on nad superhead, ent nende meeletu mass teeb muret + pole ilmselt parimat air coolerit ilmtingimata vaja. Mõtted mõlguvad 4770K juures, mida äärmusteni piinama ei hakka, kuid mõõdukas klokk liiguks peale küll. Point on et haswell on üpris kuum CPU, CM 212 EVO puhul isegi stock kellal läheb full load liigagi tuliseks 4770k puhul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 03:32:22 vasta tsitaadiga

kasutasin ise Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme-i ja NZXT Havik 140-t. mõlemad toimisid suht sarnaselt mu H60-ga, mis oli kahe airflow ventika vahel ja imesid "väljast" külma õhku. meeletu mass tuleta vaid siis meelde, kui kasti transpordid, et ikka külili oleks. jõudluse-müra suhe on neil hea, aga lihtsam oleks näiteks H60 võtta ja sellest kahe ventilaatoriga viimane välja pigistada icon_biggrin.gif isiklikult nägin mõlema torniga julmalt vaeva, et neile ventilaatoreid külge saaks.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 08:32:48 vasta tsitaadiga

Vesi on mõttetu, kui piisavalt suur kast on. Lisaks keerulisem hooldus ja tavaliselt kallim hind. Vaiksemad nad kah eriti pole. Õhkjahutid on suht install and forget ja 95% inimestel polegi muud vaja thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 09:22:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow, custom vesijahuti osas olen sinuga nõus aga closed loop Corsair ja NZXT isenditega kaob küll "kalli" ja Efektiivse õhu ostmise mõte ära.
Noctua maksab 80€ ja sama eelpool mainitud veed, siis Noctua saab igasta asendist peksa ja kui õhu lipulaev juba alla jääb siis kõik need 65-70€ maksavad hig-end õhud kaotavad oma mõtte ära.
Ise näen, et Megahelms oma 49€ hinnalipikuga on ainuke piiripeal olev õhk (hind+perf), mida kannatab veel osta, kuna venti kaasas pole siis saab iga mats vastavalt enda vajadusele selle osta.
Kes perfib, kes kasutab hääletud või omab mõlemat läbi regulaatoriga ventikaga.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.