Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  CPU puhastusvahend märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Golden93
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 27.08.2013 08:48:29 CPU puhastusvahend vasta tsitaadiga

Oleks siis selline küsimus et kus poest ma leiaksin seda isopropüülalkoholi millega puhastada permopasta CPU pealt ära ma mingi aeg leidsin googleist aga enam ei leia äkki keegi saab anda lingi sinna kust te ise ostate või on võimalik läbi kellegi see saada?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 08:51:34 vasta tsitaadiga

ise puhastan viinaga icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 09:23:59 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
ise puhastan viinaga icon_wink.gif

Et ühtki tilka raisku ei läheks siis ma tavaliselt panen enne kõva klõmaka ja siis õhkan prose peale ning hõõrun kiirelt/kergelt lapiga. Siis uus klõmakas ja uus õhkamine ja lapimäng... Ütleme nii, et prosepuhastupäevad on suht väsitavad icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waldof
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 09:33:08 vasta tsitaadiga

Kasutan tavaliselt kas viina või küünelaki eemaldajat ja toimib ilusti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 27.08.2013 09:43:55 vasta tsitaadiga

Tra ma ei saa aru. Mis nii kuradi keerulist on trükkida sisse isopropanool ja tuleb mühinal.
Kasvõi see:
http://www.oomipood.ee/search/isopropanool/-/1
Selle isopropanooli leidmiseks läks vähem aega kui siia posti kirjutamine.

Äkki võtaks ja läbiks kerge koolituse?
http://www.google.com/insidesearch/searcheducation/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 09:45:15 vasta tsitaadiga

Oomipoes müüakse.

http://www.oomipood.ee/product/l-15-1l%20due-ci/isopropuulalkohol-optililiste-seadmete-puhastamiseks-1l-purk&ac=1
http://www.oomipood.ee/product/prf-ipa/220/isopropanool-ipa-220ml-prf
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 10:16:47 vasta tsitaadiga

Plumbum kirjutas:
Tra ma ei saa aru. Mis nii kuradi keerulist on trükkida sisse isopropanool ja tuleb mühinal.
Kasvõi see:
http://www.oomipood.ee/search/isopropanool/-/1
Selle isopropanooli leidmiseks läks vähem aega kui siia posti kirjutamine.

Äkki võtaks ja läbiks kerge koolituse?
http://www.google.com/insidesearch/searcheducation/

See isopropanool on huinamuina, midagi suusoojaks sisse võtta polegi. Viin on tunduvalt asisem thumbs_up.gif Lisaaksesuaarideks võib mingit sakuksmenti võtta. Hapukurk või võileib suitsuvorstiga on väga okei.
Ning peale korralikku prosepuhastuspäeva viinaga on üldse keeruline midagi trükkida. Proovi järgi icon_wink.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All


viimati muutis korsten 27.08.2013 11:05:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 10:25:27 vasta tsitaadiga

link :: atsetoon

puhastab hästi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 27.08.2013 14:20:02 vasta tsitaadiga

Lakibensiin lahustab pastat palju paremini kui alkohol.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 14:24:14 vasta tsitaadiga

pesed protsessorit nagu pintslit või?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 27.08.2013 15:30:17 vasta tsitaadiga

Viin keemilisse puhastusse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golden93
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 27.08.2013 17:21:17 vasta tsitaadiga

Plumbum kirjutas:
Tra ma ei saa aru. Mis nii kuradi keerulist on trükkida sisse isopropanool ja tuleb mühinal.
Kasvõi see:
http://www.oomipood.ee/search/isopropanool/-/1
Selle isopropanooli leidmiseks läks vähem aega kui siia posti kirjutamine.

Äkki võtaks ja läbiks kerge koolituse?
http://www.google.com/insidesearch/searcheducation/


Ja nagu ma kirjutsain et ma ka otsisin ja leidsin neid samu asju aga mitme protsendiline see on alla 70% ma kuulsin et võib jama tekkida kui puhastad

Ja kui keegi puhastab viinaga ja arvuti veel töötab siis soovin õnne!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 19:00:26 vasta tsitaadiga

Permopasta puhastamiseks protsessorilt sobib viin väga hästi.

Termopasta jäägid olen plastikkaardi servaga proselt maha lükanud ja kuiva lapiga ülejäänud sopa ära pühkinud. Mingeid keerulise nimega (mille peale mõtlemine juba keele pooleks väänab) nänni järele pole siiani mingit vajadust tundnud.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 27.08.2013 23:16:01 vasta tsitaadiga

Motip Contact Cleaner aerosool teeb selle töö kiiresti ja efektiivselt. Saadaval autokaupadega tegelevates asutustes.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.08.2013 23:24:19 vasta tsitaadiga

Isopropanool ja 80% viin puhastavad mõlemad väga hästi.
Kui pasta pole kuivanud, siis piisab ka lihtsalt salvrätikuga nühkimisest.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 23:39:07 vasta tsitaadiga

mehhaaniline eemaldamine ilma lisaaineid kasutamata on siiani töötanud. n+xxx kasti kokku pandud ja pole nt core nurkadega probleeme olnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golden93
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 28.08.2013 09:14:50 vasta tsitaadiga

Ja olen ka alguses proovinud ilma mingi vedelikuta aga tahaks ikka kindel olla et saan TÄIESTI puhtaks selle olen juba prrovinud mul olid mingid 70% isopropüülalkoholiga alkoholi lapid väikesed mida kasutatakse haavade puhastamiseks.
Aga neid ka enam pole niiet pean midagi muud otsime sellepärast küsisingi!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 10:22:17 vasta tsitaadiga

desinfitseerida pole neid pindu vaja. ainuke tingimus on, et vana pasta tükid, mis kohati jahutust kõrgemale tõstaks, on core/IHS ja jahuti kokkupuute pinnalt eemaldatud. selle alkoholiga puhastamise eelduseks on see,et viltkäia või muu peenlihvimistarvikuga pinnad siledaks lased. tavalisi alu ja vasktaldu alkoholiga nühkida on pehmelt öeldes mõttetu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 12:25:02 Re: CPU puhastusvahend vasta tsitaadiga

Golden93 kirjutas:
Oleks siis selline küsimus et kus poest ma leiaksin seda isopropüülalkoholi millega puhastada permopasta CPU pealt ära ma mingi aeg leidsin googleist aga enam ei leia äkki keegi saab anda lingi sinna kust te ise ostate või on võimalik läbi kellegi see saada?


Mul kodus sellised asjad:
https://www.dropbox.com/s/y9m2awxv86kgl68/20130828_121858.jpg

1 "sulatab" pasta korralikult lahti.. salfakaga üle ning 2 tõmbab nr 1 jäägid ning viimased pastad lahti ja prosepind on nagu poest ostes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 12:31:30 vasta tsitaadiga

Korra elus olen pastat maha võtnud... pöidlaga vana maha ja törts uut peale... pole mingit tuumateadust vaja aretada.


Igal elu-spordi-hobi ja kõige korral toimib ütlus: Ärge hakake varustuse/vahenditepedeks.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 13:22:57 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, on olnud kokkupuuteid sellsite pastadega, mis on prose ja jahutuse vahel nii kõvaks kuivanud, et isegi AMx prose tõmbab naksti socketist välja. sellisel puhul pöial enam ei aita aga kuna IHS on suht paks ja metalline, on vaibanuga ka asja ära ajanud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 14:01:49 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Korra elus olen pastat maha võtnud...
Ja selle ühe korraga said selgeks, et 100% juhtudel see nii käibki ja kõik muu on jama?
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 14:03:53 vasta tsitaadiga

jep
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass136
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2009




sõnum 28.08.2013 15:54:35 vasta tsitaadiga

Kas tavalise paberiga siis ei või puhastada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 15:57:51 vasta tsitaadiga

puhasta millega tahad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 28.08.2013 16:32:11 vasta tsitaadiga

Kasutan surve või harjapesu, vajadusel pigileotus. Regulaarselt poleerimine ja vahatamine.

Aga tegelikult majapidamis või vetsupaber ajab asja ära. Enne jahuti eemaldamist loomulikult proovida teda horisontaalselt liigutada ja samal ajal teda ülespoole sikutades, et pinne soketist välja tõmmates kõveraks ei tõmba. Kummiku sopaloigust tõmbamise efekt icon_lol.gif
Liimi ja kuivanud pastaga on keerulisemad lood...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.08.2013 22:25:02 vasta tsitaadiga

Eks ta üks IQ peegeldumise koht ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 12:43:22 vasta tsitaadiga

Olen sadu kordi termopasta vahetusi teinud ning alati on piisanud majapidamispaberist või väga kiviks muutunud pasta puhul pangakaardi nurgast. Pole mingit erikeemiat vaja kokku osta..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 13.09.2013 14:39:12 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:39:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 14:44:28 vasta tsitaadiga

Keegi on jälle selle "palju häid ideid" teema üles kaevanud icon_biggrin.gif
Kui nüüd teemat arendada siis kuidas pinide vahele lödisenud termopastat kätte saada? Ühe emaplaadi eelmisel omanikul on kahur näpu vahelt libisenud... Prosed küll töötavad mõlemas socketis aga kaubandulik välimus on rikutud icon_rolleyes.gif
E: Viinaga peale õhkamisest polnud kasu.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 15:01:28 vasta tsitaadiga

mul on vana hambahari selleks. lisaks kõigele enamik pastasid juhib elektrit ja " lödistatud" prosed ei hakka suure tõenäosusega enne puhastamist tööle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bolero
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 15:58:21 vasta tsitaadiga

Pane bensiini sisse likku. icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 17:57:37 vasta tsitaadiga

Intelil on pin-id emaplaadi pool muidu... laurx, Jälg on ainult näha, et seal midagi on olnud, prose töötab ja praegusel hetkel ma sinna kallale minna ei taha kuna tegemist pole mitte kõige odavama platega. Lihtsalt huvitab kuidas säärasel juhul käituda. AMD kallale julgeks vast hambaharjaga isegi minna aga 1366 plate pin-id on väga õrnad...
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 18:37:09 vasta tsitaadiga

no siis peenema ja pehmema karvaga pintsel. harjad piki karva. pinid on kinnitatud teatud "pidi". haige socket.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 13.09.2013 19:27:52 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:38:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:30:49 vasta tsitaadiga

Part, kallan seda sinna peale ja nühin lapiga või?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 13.09.2013 19:33:09 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:38:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:33:37 vasta tsitaadiga

Ise Kasutan vatipatjasi. Lihtsalt kuiva padjaga nühin vana pasta maha ning uus peale.
Mida see piiritusega jamamine juurde annab, krt teab. Meibi miski bakterite teema?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:41:02 vasta tsitaadiga

vatipadi on viimane asi millega 775 ja up socketisse hullama minna.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 13.09.2013 19:55:50 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:38:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 20:05:33 vasta tsitaadiga

Oma mure liigitaks pigem emaplaatide kui jahutuse alla.
Vatitupsuga võib arvatavasti sellise tulemuse saada:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tulemust võib tõesti anda pardi vannitus-kompresoorimise taktika ühendatul laurx munakõdituspintsliga. Aga enne seda ei proovi kui prose ja emaplaadi ühendus käed puusa paneb icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 13.09.2013 20:15:22 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:38:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 20:33:10 vasta tsitaadiga

part24, thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=385494&postdays=0&postorder=asc&start=100
See oli üks paganama hea lugemine icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:39:23 vasta tsitaadiga

part24-l kogemusi küll mu vana athlon x3-ga icon_cool.gif

olin ka lödistanud pinide vahele natuke pastat, part mõtles nats ja korda saigi icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:41:53 vasta tsitaadiga

vapse. poisil on pildid ka alles sellest 2008 aasta teemast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:42:28 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Oma mure liigitaks pigem emaplaatide kui jahutuse alla.
Vatitupsuga võib arvatavasti sellise tulemuse saada:
Spoiler Spoiler Spoiler

No palju õnne, kui te pastat sinna pin-de vahele topite. Siis ilmselt on see vatitups viimane mure.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 22:11:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No palju õnne, kui te pastat sinna pin-de vahele topite. Siis ilmselt on see vatitups viimane mure.

Viimast 6-t postitust lugesid ainult?

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 13.09.2013 22:14:18 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:37:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 07:19:16 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
tsitaat:

No palju õnne, kui te pastat sinna pin-de vahele topite. Siis ilmselt on see vatitups viimane mure.

Viimast 6-t postitust lugesid ainult?

Esimeset posti lugesin
Golden93 kirjutas:
millega puhastada permopasta CPU pealt ära
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  CPU puhastusvahend
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.