Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 19:03:27 vasta tsitaadiga

United18,

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcXBAQAgCALAlQJTIvffK7vPwZHnouEqXjbDM7pk5t9bmMXU%2Bgvb8wM%3D
FX6300, Asus M5A97 LE R2.0, Gigabyte GTX 760, 2x4GB Crucial, 1TB WD Caviar, CM K280, Fortron Hexa 500w ~ 596 eurot.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 10:32:55 vasta tsitaadiga

See viimane konf @stock + 1680x1050 molu saab näiteks Crysis 3 suht põhja keerata. Eile öösel ainult korra proovisin - muidu kõik max, AA oli mingi keskmise peal ja jooksis väga kenasti. Dirt3 keerasin täitsa põhja ja mängu enda benchmark ütles 80+fps. Selle resolutsiooni jaoks väga super masin, FullHD puhul peab arvatavasti natuke kompromisse tegema.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2013 12:43:02 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
nillin vaikselt uue korpuse suunas. Corsair Carbide Air 540 või NZXT Phantom 410? plaanis teha nii vedelikku kui õhku. tähtsam oleks pigem see, kumb süsteemi helisid paremini summutab

oskab keegi midagi kosta?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 15:50:03 vasta tsitaadiga

Techpowerup.com on mõlemi kohta ülevaated olemas.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 10:50:33 vasta tsitaadiga

raidov kirjutas:
RaPTiLE kirjutas:
499€ eest parim komplekt millega mängida?
Võiks GTA V ka jooksutada kui see peaks mingi aeg PC peale tulema.
Monitori, hiirt, klaviatuuri, HDD pole vaja. SSD võiks olla.


https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcqxAQAgCAOwlwSkrfr%2FX1qnLIkF5I6TMWVBgVaj%2BlvEk9maFmy%2FCw%3D%3D
FM2 X4 760K, MSI A75MA-E35, Gigabyte GTX660, Samsung 840 120GB SSD, Nexus Thrio 310, CM Thunder 600W, Crucial 4GB ~ 500 eurot.

Toiteplokk http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/Corsair-PSU-CX-430W-80-Plus-Bronze-120mm-37859 (1a-s on toitekate valik suhteliselt niru, cx430 on omas hinnaklassis vast üks parimaid oste, odavamat VS-seeriat ma isiklikest kogemustest ei soovitaks)
7870 on natuke kiirem, iseasi, kas see ~20€ hinnavahet väärt on...http://www.1a.ee/arvutikomponendid/videokaardid/sapphire_amdati_radeon_hd7870_2gb_gddr5_pcie_111991620g

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hiro
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2013




sõnum 24.08.2013 13:03:36 vasta tsitaadiga

soovitage arvutit (kast + monitor) uuemate mängude mängimiseks
hind kuni 800 eurot kokku
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 14:30:41 vasta tsitaadiga

Toode Summa
Gigabyte Z87N-WIFI / Intel® Z87 / Socket 1150 (GA-Z87N-WIFI) 116.48 €
Intel® Core™ i5-4430 Processor (6M Cache, up to 3.20 GHz) Box 164.44 €
Crucial DDR3 SpecTek 8GB 1600MHz CL11, Bulk 50.47 €
ADATA SSD Adata Premier Pro SP900 128GB SATA3, Speed 550/520MBs, IOPS 85K 87.88 €
Seasonic S12II Series S12II-520 Bronze - 520 Watt 80 PLUS® Bronze Certified (SS-520GB) 60.31 €
BitFenix Prodigy Mini Tower- must 68.70 €
MSI Radeon HD 7950 OC, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DVI, 2xminiDP 238.31 €
SAMSUNG SH-224DB/BEBE DVD-RW SATA 24X INT BULK BLACK 13.96 €
kokku: 800.55 €

Monitor osta foorumist kasutatult, HDD data jaoks sama/ kogu raha ja osta WD RED 2 või 3TB, vajadusel saad hiljem lisada teise mäluklotsi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007




sõnum 24.08.2013 19:51:10 vasta tsitaadiga

hiro, ma usun, et sulle sobib selline kooslus...

CPU - AMD FX-6300
CPUC - Deepcool Gammaxx S40
MB - ASUS M5A97 R2.0
RAM - Nanya Elixir 4GB 1600 MHz DDR3 CL9 - 2 tükki
GPU - Gigabyte GeForce GTX 760 2GB OC
HDD - WD HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/64MB
PSU - Corsair PSU CX 600W, 80 Plus Bronze
CASE - Cooler Master Elite 371

Monitor - BENQ GL2460

Kokku - 802,88€ (loodan, et lisa 2,88€ ei ole probleemiks)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 13:47:52 vasta tsitaadiga

asdbse, tn paneel, ssd võiks tänapäevases arvutis sees olla ikka.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 16:44:36 vasta tsitaadiga

Toode Summa
ADATA SSD Adata Premier Pro SP900 128GB SATA3, Speed 550/520MBs, IOPS 85K 87.53 €
ASRock FM2A85X-ITX, A85X, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, GBLAN, mITX 85.12 €
ADATA DDR3 Adata XPG Xtreme 8GB (2x4GB) 2133MHz CL10 1.65V 74.68 €
Seasonic S12II Series S12II-520 Bronze - 520 Watt 80 PLUS® Bronze Certified (SS-520GB) 60.31 €
Cooler Master Europe B.V. PC case Cooler Master Elite 120 Advance, Mini ITX, Black 44.70 €
MSI Radeon HD 7950 OC, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DVI, 2xminiDP 237.32 €
PHILIPS LED IPS 23" 234E5QHSB FHD 1920x1080 16:9 20M:1 (typ 1000:1) 250cd 5ms 178/178 VGA/2xHDMI, MHL, c:Black 151.13 €
AMD Athlon II X4 740 socket FM2, Quad-Core 3.2 GHz, L2 Cache 4MB, BOX 2-4 tp 65.11 €
SAMSUNG SH-224DB/BEBE DVD-RW SATA 24X INT BULK BLACK 13.96 €
kokku: 819.86 €

@fullHD on kiiruse vahe marginaalne inteli põhjaga, samas monitor komplektis sees icon_smile.gif
Kui võtta põhjaks s1155 siis saaks inteli baasil ka.

Toode Summa
ADATA SSD Adata Premier Pro SP900 128GB SATA3, Speed 550/520MBs, IOPS 85K 87.53 €
ADATA DDR3 Adata XPG Xtreme 8GB (2x4GB) 2133MHz CL10 1.65V 74.68 €
Seasonic S12II Series S12II-520 Bronze - 520 Watt 80 PLUS® Bronze Certified (SS-520GB) 60.31 €
Cooler Master Europe B.V. PC case Cooler Master Elite 120 Advance, Mini ITX, Black 44.70 €
MSI Radeon HD 7950 OC, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DVI, 2xminiDP 237.32 €
PHILIPS LED IPS 23" 234E5QHSB FHD 1920x1080 16:9 20M:1 (typ 1000:1) 250cd 5ms 178/178 VGA/2xHDMI, MHL, c:Black 151.13 €
Intel® Pentium® Processor G2030 (3M Cache, 3.00 GHz) Box 50.95 €
SAMSUNG SH-224DB/BEBE DVD-RW SATA 24X INT BULK BLACK 13.96 €
GIGA-BYTE MB Z77 S1155 MITX/GA-Z77N-WIFI GIGA-BYTE 104.32 €
kokku: 824.90 €
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hannes81
HV vaatleja
Hannes81

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:01:05 vasta tsitaadiga

Olen veidi uurinud kasutajate soovitusi ning nende põhjal panin sellise kasti kokku,
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcrBEQAgCAPBlkjQANp%2FXwqvnZsEKdfBRUk8vAS3%2FSYKI312hdlu06M7AuS42L8H

Kuigi mängin vähe ning uuemaid mänge veel vähem, võiks kastil siiski olla maximum bang for buck.
Oman välist kõvaketast, seega 1TB HDD pole tarvis. Hind peaks (!!) olema alla 600€.
Kas selline kast vastab tingimustele või võiks midagi veel muuta? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:27:21 vasta tsitaadiga

anubis, milleks z77 mobo? eriti g2030 prosega.. nendest eelistaks neljatuumalist amd'd iga kell. ülemises inteli komplektis ka z87 ja ilma k'ta prose.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2013 19:28:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
anubis, milleks z77 mobo? eriti g2030 prosega.. nendest eelistaks neljatuumalist amd'd iga kell. ülemises inteli komplektis ka z87 ja ilma k'ta prose.

Z-plate ja ajutise lahendusena kasutatud kinnine Inteli prose oleks veel lahendus, kui minnakse K-isendi peale üle.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:29:46 vasta tsitaadiga

kinnine jah, ent mitte z87 mobo peale pandud prose, pigem pentium või äärmisel juhul i3. lisaks ei tundunud kasutaja ülemineja inimene olevat ka.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:50:35 vasta tsitaadiga

Korralik põhi elab pikalt - prose on lihtsam vahetada kui tervet komplekti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:53:41 vasta tsitaadiga

anubis, korraliku odavama emaplaadi ja parema prose peale "algajal" minna on kindlasti parem. oleneb täpselt oskustest-vajadustest. konkreetne kasutaja ei tundu vajavat edasiarenduse võimalust, pigem best bang for 800€
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:34:43 vasta tsitaadiga

S*tale vundamendile ei ehita midagi - miks poole aasta/aasta pärast uut süsteemi ehitama hakata (kui oskused/võimalused järgi kasvavad) kui saaks lihtsalt prose (mis foorumist alati kasutatult odavam) vahetada ja sama masinaga edasi elada?

G2030 pakub võrreldava kiiruse juures 3x väiksemat voolutarvet.

(emaplaadi ja psu pealt ei ole KUNAGI mõtet raha kokku hoida)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihtu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 22:36:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kui kaua 1a.ee's arvutit kokku pannakse ? kui annan hommikul tellimuse sisse siis kas õhtul saab kätte ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 22:37:48 vasta tsitaadiga

anubis, paljud ei upgrade'i oma arvutit kunagi, selleks oleks vaja teada, kas see inimene tahab upgradeda, mida peaks tavaliselt mitte eeldama.

selle raha eest saab parema prose + korraliku emaplaadi, mis ei paku nii palju võimalusi, mida eniveis ka ära ilmselt ei kasutata. samamoodi saab odavamale mobole ka parema prose peale panna jne.

etnoh, sobiv riist kõigile. ise pressin alati raha juurde ja võtan parema-parima, mida soovin... icon_smile.gif

korralik vs. ebavajalikult hea mobo puhul. muidu olen nõus ja hea töö.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 10:45:30 vasta tsitaadiga

Tervist,
Oleks ka natuke abi ja nõu tarvis. Oleks uut masinat vaja, tahaks kohe sellise vingema kasti kokku panna, et paar aastat saaks lahedalt mängud kõrge-ultra peal ära jooksutada ning ka natuke video- ja fototöötlust. Max hind oleks 1000 eurot, kuid mida soodsam, seda parem muidugi. Optimaalne oleks nii 800-900€ Komplekteeritud masinatest hakkas silma http://www.atf.ee/arvutid/lauaarvutid_est/atf-gaming-elite-ige3413d02/ Hind on selline piiripealne, aga komplekt iseenesest oleks mokka mööda, kui GTX 760 võtta. Tagasiside ei olnud firma kohta ainult kõige parem ja rahast ka natuke kahju. Igatahes ootaks igasugust tagasisidet ja soovitusi, olen valmis jupid eraldi ka ostma ja ise kodus kokku panema kui tarvis, et odavamalt saaks, aga oleks just abi vaja komponentide valimisel, sest ei ole just uusima riistvaraga kursis, et need klapiks kõik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 11:31:32 vasta tsitaadiga

Niuub, valmis komplekti ostmine on raharaisk. Näiteks panin täpselt samadest juppidest kokku komplekti 1a.ee hinnakirja põhjal ning asi tuli pea 200€ odavam, samuti paneb 1a kasti tasuta kokku.
Ostukorv
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 11:54:07 vasta tsitaadiga

Frankie666, suured tänud, selline hind oleks juba mõistlikum. Aga kui natuke raha juurde panna, kas saaks veel midagi paremat välja pigistada nt. gtx 770 vms ja kas see oleks seda väärt ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:21:34 vasta tsitaadiga

Toode Summa
Gigabyte Z87N-WIFI / Intel® Z87 / Socket 1150 (GA-Z87N-WIFI 115.99 €
ADATA SSD Adata Premier Pro SP900 128GB SATA3, Speed 550/520MBs, IOPS 85K 87.53 €
Intel® Core™ i5-4670K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) Box 209.95 €
Crucial DDR3 Ballistix 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9 1.5V 104.90 €
Seasonic M12II Series M12II-520 Bronze - 520 Watt 80 PLUS® Bronze Certified (SS-520GM) 69.59 €
BitFenix Prodigy Mini Tower- mus 68.70 €
kokku: 656.66 €

€250ga võid foorumist äkki 7970 saada, või siis poest €230ga uue 7950'e. Mürtsu kogu raha eest.

3Gb videomälu läheb 1080p kõrgete sätetega juba kasutusse.
Hiljem osta lisaks 3TB WD Red data jaoks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:37:17 vasta tsitaadiga

Tänud, anubis, ise eelistaksin Nvidia kaarti soetada ja mugavam oleks ka kõik koos juba ühest kohast muretseda, selles suhtes meeldis Frankie poolt pakutud variant rohkem
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:41:57 vasta tsitaadiga

Kui eelistus on Nvidia Nvidia pärast siis pole midagi öelda icon_smile.gif Kui soov on saada rahaeest võimalikult palju - siis ei tasu märki ega marki vaadata ja hääletada rahakotiga.

http://www.anandtech.com/bench/GPU13/583

Toode Summa
MSI Radeon HD 7950 OC, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DVI, 2xminiDP 237.32 €
Gigabyte GeForce GTX 770 2GB OC WINDFORCE 3X (GV-N770OC-2GD) 369.90 €
MSI VGA PCIE16 HD7970 3GB GDDR5/R7970 TWINFROZR 3GD5/OC BE MSI 373.13 €
Gigabyte GeForce GTX 780, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DP, DVI, BOX 592.56 €
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:56:51 vasta tsitaadiga

Lihtsalt tootja pärast ei vaata, aga endal lihtsalt Nvidiaga paremad kogemused, kuigi hinda ja jõudlust vaadata, siis oleneb rohkem mängust kumb peale jääb, aga eks see suur hinnavahe ikka kaalutab küll kaalukaussi
Aga kui praegu võtta näiteks 1a.ee-st tooted võrdlusesse, siis mis oleks parima hinna/kvaliteedi suhtega
Gigabyte GF GTX760 2GB GDDR5 PCIE GV-N760OC-2GD 2.0 - 231.00 EUR
Gigabyte AMD/ATI Radeon HD7950 3GB GDDR5 PCIE GV-R795WF3-3GD - 274.61 EUR
Palit GF GTX770 2GB GDDR5 PCIE NE5X77001042F - 343.11 EUR
MSI AMD/ATI Radeon HD7970 3GB GDDR5 PCIE R7970TF3GD5/OCBE - 361.88 EUR
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:58:31 vasta tsitaadiga

Foorumist saab 7970 250ga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 13:15:40 vasta tsitaadiga

Nojah, see juba teine asi icon_biggrin.gif

Aga kas ma eksin oma võrdlustes, või see Gigabyte GF GTX760 2GB on veits parem ikka kui Sapphire AMD HD 7970 3GB ning kui kallimat võtta siis AMD Radeon HD 7970 GHz Edition muidugi üle juba teistest, ka 770-st. Võrdluseks siis võtta pigem 1920x1080 resod.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:37:19 vasta tsitaadiga

Eip 760 on kuskil 7950 jõudluse kanti. 7970 ikka kiirem ja suurema mäluga. Põhjus miks 7950/7970 hinnalt samas klassis on see, et hiljuti oli neil hinnasula. Muidu nad olid kallimad.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:45:32 vasta tsitaadiga

Üle lombi on 7950 hinnad mõningatel juhtudel alates $188 juba, ehk et langevad veel. AMD'l varsti uued kaardid väljas.

7970 on 1080p jaoks maa ja ilm.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:50:25 vasta tsitaadiga

Okei, tänud. Aga kui jääda 1a.ee komplekteerimise juurde, kas annaks seal veel midagi parandada nii et hinnaklass jääks enamvähem samaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:52:01 vasta tsitaadiga

Osta video kasutatult foorumist. Säästad €100.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:53:36 vasta tsitaadiga

Aga muude juppide koha pealt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:07:52 vasta tsitaadiga

Isiklikult võtaks suurema SSD ja HDD data jaoks jahiks foorumist. 2x4GB mäluklotsi asemel 1x8GB (mängimisel on SC vs DC vahe marginaalne) pikaealisuse eesmärgil.

(ja noh, ma olen põline ITX platvormi proponent, ehk et ei näeks vajadust ATX kasti ja emaplaadi järgi)

ehk et

Toode Summa
Gigabyte Z87N-WIFI / Intel® Z87 / Socket 1150 (GA-Z87N-WIFI 115.99 €
ADATA SSD Adata Premier Pro SP900 128GB SATA3, Speed 550/520MBs, IOPS 85K 87.53 €
Intel® Core™ i5-4670K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) Box 209.95 €
Crucial DDR3 Ballistix 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9 1.5V 104.90 €
Seasonic M12II Series M12II-520 Bronze - 520 Watt 80 PLUS® Bronze Certified (SS-520GM) 69.59 €
BitFenix Prodigy Mini Tower- mus 68.70 €
kokku: 656.66 €

+Foorumist videokaart oleks mürtsu maa ja ilm.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:09:40 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, mis hinna ma nende juppidega saan, mis nimekirja enne andsid, et kas tuleb mõttekam juba osad eraldi soetada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:11:31 vasta tsitaadiga

..ja kui asja oma kätega kokku paned (trust me - lihtne ja lõbus) siis õpid ka midagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:20:01 vasta tsitaadiga

Selles vast pole enam probleemi jah, masinaid lõhutud ja kokku pandud piisavalt juba, ainult mugavus mängib oma rolli siin, et kui juba pakutakse tasuta komplekteerimist poe poolt. Ainuke mure kasutatud asjade puhul on garantii, et need mingi defektiga pole või kulunud juba omajagu
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:27:46 vasta tsitaadiga

(ma isiklikult ei usalda kedagi oma masinaid kokku panema - piisavalt nähtud seda nn poe kvaliteeti)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 16:42:09 vasta tsitaadiga

Selle 7970 peale ma veel mõtlen, aga hetkel sai praegu selline nimekiri valitud http://tinyurl.com/l8yftn7
Tahaks siis teada, kas jupid ikka sobivad omavahel ja oleks siis piisavalt normaalne masin praegu no nii paariks aastaks või peaks veel raha investeerima ja mingi jupi võimsama vastu vahetama? Või oleks veel midagi lisaks vaja? Suured tänud ette juba, ja ka neile kes aidanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 18:10:52 vasta tsitaadiga

Täiesti OK masin.

Ma isiklikult võtaks Seasonicu PSU (5a garantii ja isiklikult ainult head kogemused 24/7/365 süsteemidest) aga 1a neid ei paku.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 18:15:19 vasta tsitaadiga

Okei, suured, suured tänud, Anubis

Loodetavasti see PSU peab ka vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 18:30:33 vasta tsitaadiga

Videokaardi teemat mõtle hoolega - foorumist praegugi leiab hd7970 pakkumisi €249'ga icon_wink.gif - ja hd7970 mõrvab gtx760'e.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007




sõnum 26.08.2013 18:43:04 vasta tsitaadiga

Niuub, Kui on plaanis ülekiirendada, siis on vaja CPU-le aftermarket jahutit. Kui ole ole plaani ülekiirendada, siis pole tarvis z87 chipsetit ja K seeria protsessorit. Ülekiirendamiseks võiks eelistada 1,5V mälu. Toiteplokk pole just parim valik. Võiksid kasvõi võtta Forton Raider 650W, 1a-s pole suurt valikut...HD7970 pole hea valik, ülekiirendatud GTX760 pakub sama jõudlust (1080p) ~100€ odavamalt (pole ka ime, et nende hinnad kukuvad).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:01:00 vasta tsitaadiga

Tänud tagasiside eest. Hetkel pole plaanis CPU-d ülekiirendada, aga ma jätaks selle valiku siiski alles omale, et kui tulevikus vajadust on, siis saaks teise jahuti osta. Kerge overclocki peaks ka praegu ära kannatama? Toite vahetan siis välja ning võin küll GTX 760 juurde jääda, sest kui mängin, siis 1080p ning kaart natuke soodsam ka kui 7970.

Ja kas need mälud oleksid siis paremad? http://tinyurl.com/meqxxmk
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:15:00 vasta tsitaadiga

1) hd7970 saab ka "üsna" hästi ülekiirendada + 1080p kõrgetel sätetel on üle 2gb mälukasutus juba hetkel
2) 650w toide? milleks? see komplekt võtab max 400w.. :\
3) cooleri saab alati vahetada, eriti kui algses pole plaanis suuremat oc'd
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:15:18 vasta tsitaadiga

Ega mul kahju pole 10€ rohkem toite eest maksta, aga kui see vajalik pole, siis niisama ei paneks ka raha alla
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:15:55 vasta tsitaadiga

Toite ja emaplaadi pealt säästet rahanatuke hammustab varem v hiljem tagumikust.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:17:24 vasta tsitaadiga

Nojah, ennegi juhtunud, et võtan vähe soodsama emaplaadi ja siis kuu-kahega otsas ning maksa rohkem kui algselt, et siis korralik saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:19:40 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma kallimat PSUd ja emaplaati soovitangi. Pole mõtet mitu korda sama reha otsa astuda, või kuidas?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 19:24:27 vasta tsitaadiga

Seda küll, kui võimalik, siis soovita mõnda sealt 1a.ee lehelt.

Muidu Gigabyte ja Cooler Master peaksid usaldusväärsed tootjad ikka olema ju
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.