Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:12:31 vasta tsitaadiga

Kui pika tööajaga peaks arvestama, et vahetada 250GB ketas 500GB-se vastu? Koos asjade kopeerimisega ühelt teisele?
PS+ ja isegi 250GB on pidevalt täis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:20:57 vasta tsitaadiga

Kaua. Kustuta kõik mis võimalik ära. Mängud mida sa enam tõmmata ei saa jäta alles, nt kui oled kellegagi koos ostnud ja puudub ligipääs tema kontole. Kõik muu kustuta ära. Seivid on + pilves olemas. Mängude uuesti tõmbamine võtab vähem aega, kui copy välisele kettale ja pärats uue ketta peale.
Kunagi jätsin 320sele kettale umbes pool alles ja kokku läks kaks päeva vist. Edasi tagasi copy.
Mängud paned pärast download listist tõmbama ja tirib taustal kui vaja, või installid siis kui vaja plaadi pealt.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.08.2013 12:33:36 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mängud mida sa enam tõmmata ei saa jäta alles, nt kui oled kellegagi koos ostnud ja puudub ligipääs tema kontole.


Mul oli ka igast teiste inimeste poolt pandud mänge HDDl ning ma ütlesin mehele, et kopeeriks kõik asjad 100% 40GBilt 500le. Tegigi nii, kuid kõik need mängud, mis minu omad polnud, on rikkis. Ütleb et mingi litsens on aegunud ja ma ei saagi neid mängida :C Kas Teil juhtus ka nii või saite neid mänge kenasti mängida?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 13:07:11 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kaua. Kustuta kõik mis võimalik ära. Mängud mida sa enam tõmmata ei saa jäta alles, nt kui oled kellegagi koos ostnud ja puudub ligipääs tema kontole. Kõik muu kustuta ära. Seivid on + pilves olemas. Mängude uuesti tõmbamine võtab vähem aega, kui copy välisele kettale ja pärats uue ketta peale.
Kunagi jätsin 320sele kettale umbes pool alles ja kokku läks kaks päeva vist. Edasi tagasi copy.
Mängud paned pärast download listist tõmbama ja tirib taustal kui vaja, või installid siis kui vaja plaadi pealt.


Tänan info eest. 30 alla kiirusega pole mängude tirimine suur probleem. Hetkel osa mänge istubki download listis ja ootab ruumi. PS+ on praktiliselt nullinud minu kasutatud mängude ostmise, välja arvatud mõned, mida kiiremini ja kindlasti sooviks.
Kui suure (max) ketta keegi üldse oma masinasse on pannud? 1TB õnnestub?
Kas keegi mõne kloonimistarkvaraga pole proovinud kettaid vahetada läbi PC? Või ongi ainuke kindel asi läbi välise ketta PS3 kaudu?
Küsin, kuna kloonimistarkvarade võimekus on ju ka erinev ja aja jooksul muutunud. Või kontrollib PS3 veel lisaks ketta seerianumbrit vmt.?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 13:19:09 vasta tsitaadiga

Mina ostsin selle, nüüd on hind tõusnud miskipärast...
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kõvakettad/284579/
http://www.hgst.com/hard-drives/mobile-drives/9.5mm-mobile-hard-drives/travelstar-5k1000
vanat välja võttes oli üllatus, et sama ketas oli ka sees, küll veel Toshiba nimega icon_smile.gif
Töötab jumala ideaalselt. Sisse mahub kah, vana oli isegi madalam, 9mm vist, uus on 9.5


Flacko, ei tea küll, mul üks mäng on mille kontole mul ligipääsu pole, pean proovima siis anaan teada.
E: Selle inimese konto peab alles olema icon_idea.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.08.2013 02:58:55 vasta tsitaadiga

Krrt, võibolla võibki asi selles olla, et vahepeal kustutasin mingid imelikud nimed sealt ära. Oeh, eks peab siis uuesti ostma need mängud.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:10:49 vasta tsitaadiga

Kas miskitmoodi annab PS3 sülearvutiga ka ühendada HDMI abil? Minu teada on sülearvutil HDMI samuti ju nö "out" ja seda on ka PS3-l. Ehk siis kas mingite lisatarvikutega ehk annaks ühendada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:21:28 vasta tsitaadiga

ja mida sa loodad saavutada ühendades kaks "out"-i kokku?
esialgu pakuks: lisatarvik 'teler'
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:21:55 vasta tsitaadiga

Ma küsisingi, et ehk saab mingite lisatarvikutega või kas või läbi selle VGA vms. Ma olen lugenud, et saab, kuid arusaamatuks jäänud, kuidas täpsemalt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:24:04 vasta tsitaadiga

kordan küsimust: mida sa oma mõtetes sooviksid saavutada?
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:33:21 vasta tsitaadiga

Egas tõesti raske arvata, miks soovin PS3-e ühendada sülearvutiga, kasutades HDMI või VGA-d. Egas mina täpselt tea, kas saab või mitte, seepärast ka ma tulin abi küsima -.- Eriti veel, kui olen leidnud poste, mis ütlevad, et saab mingite lisatarvikutega vms, kuid mulle veidike arusaamatuks jäänud,

//Kas või nt läbi USB signaali anda mõne tarvikuga? Ehk mõeldi seda? On võimalik/olemas seesugune võimalus?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 25.08.2013 21:33:46 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Egas tõesti raske arvata, miks soovin PS3-e ühendada sülearvutiga, kasutades HDMI või VGA-d. Egas mina täpselt tea, kas saab või mitte, seepärast ka ma tulin abi küsima -.- Eriti veel, kui olen leidnud poste, mis ütlevad, et saab mingite lisatarvikutega vms, kuid mulle veidike arusaamatuks jäänud,


Kahte väljundit omavahel kokku ühendades saad neist ühe neist seadmetest pilti kuvama sama suure tõenäosusega kui kaks isast omavahel lapse saavad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:34:37 vasta tsitaadiga

midagi sellist vast vaja.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 09:04:13 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt Eestist leidub ka midagi sellist ja muidugi odavamalt? Ise leidnud sellise http://www.oomipood.ee/product/cmp-usbvg6/videomuundur-3xrca-ja-s-video-sisend-usb-valjund#t aga suht väikese reso peal töötab. On üldse samas hinnaklassis loota kuskilt leida paremat, eriti veel HDMIga variandi, mis laseks läbi vähemalt HD pildi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 09:31:06 vasta tsitaadiga

see, mille linkisin, ongi odav. kui just tingmata salvestusvõimalust pole vaja, siis miks mitte osta mingi 19" telekas? suurem kah kui su 15" laptopi ekraan.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 10:30:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Egas tõesti raske arvata, miks soovin PS3-e ühendada sülearvutiga, kasutades HDMI või VGA-d.

Kas on raske ennast korrektselt väljendada?
Ega see pole siin mingi selgeltnägijate tuleproov icon_evil.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 26.08.2013 12:05:47 vasta tsitaadiga

Tahab kasutada süleka ekraani mängimiseks?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 13:13:43 vasta tsitaadiga

Kus oleks hetkel parim pakkumine saada 35£ PSN kaart meilile? Pikendaks PS+ ära, eelmisest korrast veel 5£ alles. ShopTo pakub hea hinnaga, aga mitte väljapoole GB-d. Teab keegi head ja kindalt kohta, kuskohast samamoodi alla 30£ pakkumise kiirelt kätte saab?
http://shopto.net/search/?platform=&newsearch=PlayStation+Network+Card+35+%28PSN%29+Instant+Code
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 13:21:18 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Kus oleks hetkel parim pakkumine saada 35£ PSN kaart meilile? Pikendaks PS+ ära, eelmisest korrast veel 5£ alles. ShopTo pakub hea hinnaga, aga mitte väljapoole GB-d. Teab keegi head ja kindalt kohta, kuskohast samamoodi alla 30£ pakkumise kiirelt kätte saab?
http://shopto.net/search/?platform=&newsearch=PlayStation+Network+Card+35+%28PSN%29+Instant+Code

Pole küll ise tellinud, kuid soovitatakse:
http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-cards/playstation-network-card-35-ps-vita-ps3

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:00:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
timok kirjutas:
Kus oleks hetkel parim pakkumine saada 35£ PSN kaart meilile? Pikendaks PS+ ära, eelmisest korrast veel 5£ alles. ShopTo pakub hea hinnaga, aga mitte väljapoole GB-d. Teab keegi head ja kindalt kohta, kuskohast samamoodi alla 30£ pakkumise kiirelt kätte saab?
http://shopto.net/search/?platform=&newsearch=PlayStation+Network+Card+35+%28PSN%29+Instant+Code

Pole küll ise tellinud, kuid soovitatakse:
http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-cards/playstation-network-card-35-ps-vita-ps3


Hind on hea. Tänan, proovin järgi ja annan teada. Ega soodsamalt vist väga enam ei saa neid kaarte.
Eelmisel aastal sain PS+ 30£ aastaks (-25%), sel aastal on 25% see lisa kolm kuud.

E: Asi käis välkkiirelt - kui PayPal maksmisnuppu vajutasin, tuli kohe meil. Taheti veel tel.nr. kinnitust (sms või kõne) ja kood oli ekraanil. Kõik toimis, ajakulu mõni minut. Max 5-10 min. koos veebi kaudu "walletisse" lisamisega.


viimati muutis timok 26.08.2013 14:25:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:21:45 vasta tsitaadiga

timok, see aasta olen kõige odavamalt näinud ca 25 naela eest - kuid see oli mingi päeva pakkumine ja müüdi paari tunniga läbi...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:27:41 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
timok, see aasta olen kõige odavamalt näinud ca 25 naela eest - kuid see oli mingi päeva pakkumine ja müüdi paari tunniga läbi...


Ilmselt ei olnud minu jaoks siis aktuaalne seda otsida ja aega veel oli icon_smile.gif. Samas see praegune +3 kuud pole ka paha. Mul saab septembri alguses PS+ läbi. Nüüd on peaaegu 2014 jõuludeni olemas. PayPal võttis 35£ kaardi eest maha ~36.5€. Olen rahul ja tänan.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:32:14 vasta tsitaadiga

timok, anna teada, kui ruttu kood siis saadeti icon_biggrin.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:51:28 vasta tsitaadiga

beastbeats, vaata paar rida ülespoole, lisasin sinna.
Avastasin nüüd, et asju ongi palju lihtsam osta ja majandada läbi http://www.sonyentertainmentnetwork.com/ kuna PS3-e sisene pood on ikka uimane ja koodide sisestamine pluss ostukäruga möllamine on PC vs PS3 ülimugav (PC kasuks). Lisasin veel kõik lisamata asjad Download listi ja lähipäevil vahetan ketta suurema/kiirema vastu.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 15:35:50 vasta tsitaadiga

timok, ma ise teen ka arvutis enne ära ja pärast ainult konsoolis Download list lahti ja "imema" thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 26.08.2013 21:11:15 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe NFS Most Wanted Online Pass koodi, peaks kasutamata olema, kel huvi/vajadust proovigu!

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 27.08.2013 13:44:24 vasta tsitaadiga

Kus kohast on kõige soodsam soetada endale ps plus ps3 mele 1 aastaks ?
tänud ette ära info eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 15:49:14 vasta tsitaadiga

Torbik27, mis riigi/regiooni kontole?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 15:55:10 vasta tsitaadiga

Kas PS3 ultra slimile kannatab selle 12GB HDD asemel sisse panna ka SSD ketta?
Annab midagi juurde?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 16:11:48 vasta tsitaadiga

annab panna. kunagi kuskil testiti (skyrim enne kõikvõimalikke patche). andis veidi kiirust juurde. ilmselt tavaketas suurema mahuga ja odavamalt on siiski mõttekam.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 27.08.2013 16:14:08 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, annab küll, artikkel on natuke vana aga mis siis.
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-ps3-hard-drive-upgrade-guide

Asendama ei pea sa midagi 12GB mudelil, lisad uue ketta juurde.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 13:12:06 vasta tsitaadiga

No kui antud linki vaadata (lugeda ei viitsinud, vaatasin võrdlustabeleid) siis GT5 puhul oli küll mõningane ajavõit aga Bioshock 2 puhul polnud küll vahet kumb ketas sees on. Et võit siis pigem olenevalt mängust? GT5 muidugi ongi mäng mille loadingud venivad nagu tatt ja install on ka ebamääraselt pika ajaga. Seal võidab SSD kettaga küll.
Olin ise ka kunagi sama valiku ees ja valisin suurema ja odavama HDD (500GB) ning ei kahetse, nii palju filme, mänge ja muusikat istub seal, et väiksema kettaga (tahtsin 128GB osta) ei oleks praegu midagi peale hakata, praegunegi juba ääreni täis.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 20:37:25 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mulle PS3 puldi hingeelu kohta midagi tarka öelda:

Panin eile laadima kaasas olnud kaabliga PC külge nagu ikka, täna plaanisin siis pelama hakata ja pult tühi, panin siis juhtmega ps3 külge ja töötab aga ei lae....näitab " - " märki, proovisin 4 teist micro usb kaablit ja ei hakka laadima, võtsin siis sõbra vana fat konsooli kaabli ja korras, laeb, tema pult laeb kõikide teiste kaablitega. Minu pult peale tundi laadimist hakkas ka nüüd teiste kaablitega laadima. Puldil vanust umbes 2 kuud.......?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 29.08.2013 00:16:02 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Torbik27, mis riigi/regiooni kontole?


Soome regatud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.08.2013 14:36:56 vasta tsitaadiga

Oskate soovitada mõnda normaalset kohta tallinnas, mis PS3'e remonti pakuvad? Garantiid enam pole, korraga enam ei läinud tööle. Toitekas või YLOD, ma ei tea. Diagnostikat oleks vaja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 14:39:56 vasta tsitaadiga

Keemia tn üks firma remondib neid. Sama koht teeb ka gar remonti.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.08.2013 14:53:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Keemia tn üks firma remondib neid. Sama koht teeb ka gar remonti.


Keemias siis asuv firma küsib 20€ diagnostika.
http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/playstation-garantii-remont-ja-hooldus/

Samas lähedal veel teine koht ka ja 15€ diagnostika.
http://www.raalimeistrid.ee/teenused/parandus/mangukonsooli-parandus/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 14:56:58 vasta tsitaadiga

Siis mõtle, kas lähed meistrite või ekspertide juurde.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:14:04 vasta tsitaadiga

Nii, soetasin endale PS3. Loen siin sellest PSN ist ja PSN plussist ja rahakaartidest. Et kas keegi seletaks ära, et:

mis see PSN+ on? Saab paar mängu tasuta mingi aja tagant ja siis soodukaid jne?

miks te neid rahakaarte kasutate, kas krediitkaarti ei saa Eestis lisada? Tegin PSN'i kasutaja ja kuna eestit ei olnud siis valisin, et elan Finnlandjas. ma veel proovinud ei ole, aga kas paypali ja krediitkaardiga ei saa siis ühendada eestist?

või oleks mõistlik soome asemel mingi muu riik valida, et soovikorral mõni mäng sealt PSN store'st osta?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:20:18 vasta tsitaadiga

Eestis ei saa PSN kontole raha krediitkaardiga või PayPaliga laadida. Lihtsam on neid PSN kaarte osta.

Ja PS+ ongi selline kuidas sa seda kirjeldasid, kuid paari mängu asemel tuleb 5 tasuta mängu kuus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:30:10 vasta tsitaadiga

Kas need PS+ kaardid on tihtipeale kallimad kui nende eest kontole raha saab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:43:12 vasta tsitaadiga

PSN kaardid ikka, PS+ kaart annab ainult PS+ õiguse ja ei ole rahalise väärtusega vaid ajalise väärtusega (3kuud või aasta näiteks). Seda kui kallid PSN kaardid on oleneb müüjast, mõnel sama väärtus, mõnel eur kallim/odavam.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:51:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid paari mängu asemel tuleb 5 tasuta mängu kuus

See on koos Vita mängudega - PS3 mänge on reeglina 2 + need mida iga poole aasta tagant vahetatakse.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:53:27 vasta tsitaadiga

Oih, ajasin sassi. Aga okei saan aru. Nii saab ka et PSN kaardiga laen raha peale ja siis selle raha eest saan PS+ osta?

Kus eestis PSN ja PS+ kaarte müüakse, ja siin on ka mingi regiooni teema?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:53:36 vasta tsitaadiga

beastbeats, õigus jah.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:55:48 vasta tsitaadiga

pedak kirjutas:
Oih, ajasin sassi. Aga okei saan aru. Nii saab ka et PSN kaardiga laen raha peale ja siis selle raha eest saan PS+ osta?

Kus eestis PSN ja PS+ kaarte müüakse, ja siin on ka mingi regiooni teema?

Saab ikka - PS Stores on aastane (+ tasuta 3 kuud) FIN kontole 49.95eur
Kaarte müüakse suuremates elektroonikakauplustes; Euronics müüb lisaks FIN omale ka UK omasid.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:59:35 vasta tsitaadiga

PSN ja PS+ kaart peab olema selle maa oma, mille sa enda kasutajale registreerimisel valisid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 17:02:47 vasta tsitaadiga

pedak kirjutas:
PSN ja PS+ kaart peab olema selle maa oma, mille sa enda kasutajale registreerimisel valisid?

PSN konto ja PSN kaardi regioonid peavad klappima; samas võid teha mitu kontot ja vahet pole millisega ostad, mängida saad kõigiga icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 17:21:44 vasta tsitaadiga

Okei, tänud info eest
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 23:05:26 vasta tsitaadiga

tekkis üks äärmiselt rumal küsimus icon_redface.gif plaan osta ps3 ultra slim (12gb või 500gb) kuid mida ma kaotaks kui võtaksin 12gb versiooni? Ainus konsool mida omanud olen on ps1 ja pole vahepeal konsoolimaailmast midagi kuulnud... hetke plaanid piirduvad mõne mänguga... nt gta V icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.