Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 23:04:36 vasta tsitaadiga

6k dämmi, 3 killi ja ma olen meeskonnas alles kolmas icon_eek.gif
Igastahes väga tasavägine mäng oli, yhe lasu lasin mausile kiiruga nõks mööda, muidu pea 100% lasud, 15 pihta, 14 tegid dämmi

Võit!
Lahing: Siegfriedi Liin 18. august 2013. a. 22:54:59
Masin: 121
Kogemused: 1 465
Krediiti: 77 857
Lahingu saavutused: Abistaja
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 23:07:13 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
kr6ll kirjutas:
ei tea kas seda superpershingut saab veel wot -le maha müüa? Ei viitsi seda usa med liini nagunii arendada.



Seda võimalust ei ole veel vist olnud?


oli küll aga vist on läbi
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.08.2013 23:42:44 vasta tsitaadiga

Google?

https://www.google.ee/search?q=world+of+tanks+super+pershing+refund&oq=world+of+tanks+super+pershing+refund

Esimeste linkide seast leidsin vähem kui minutiga, et "Players will not be able to sell their T26E4 Super Pershing for a full refund (7,200) until the revamped Super Pershing makes its debut in a future update".

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.08.2013 00:34:31 vasta tsitaadiga

8.8 vist alles saab müüa, nad ei ole teda veel nerfinud või ma eksin.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 00:45:43 vasta tsitaadiga

ei ole nerfinud, 8.8 peaks uuendus tulema ja peale seda saab maha müüa. Uue updateiga jääb neid õige väheks ilmselt
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 00:56:18 vasta tsitaadiga

siis myyn maha, see on ikka liiga saan. Eks vaatab kas võtan mingi premmi. Igastahes ma t10 -t tehes teenin piisavalt klotsi, vaata et rohkem kui selle saaniga

igastahes eriti seda t62a -d mängida ei viitsi, see 121 on ikka palju jõhkram asi. Paned nagu heavyga ringi aga kiiremini. Kahur on ka sama hea kui kõige vingema heavy oma. Jumala jõhker aparaat. Sellest nii lihtsalt läbi ka ei lase, sõidad keresse ja t10 heavyd panevad aint tyhilaske

e100 -d panevad kullaga aint põrget kui keres oled, isegi natuke eemalt. Säti aint nurka nõks. Seda ma pole veel enne näinud medikaga icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.08.2013 08:26:51 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Igastahes ma t10 -t tehes teenin piisavalt klotsi, vaata et rohkem kui selle saaniga.


Pane http://www.vbaddict.net/ endal tulemusi jälgima - saad kõige paremin ülevaate, millega palju teenid thumbs_up.gif

Serveri andmed väidava, et keskmised netod on:
T8prem +19300.925
T10 heavy -14,045.07
T10 med -12,498.59

Nii et vahe on üle +30k T8 premmi kasuks icon_eek.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.08.2013 09:59:06 vasta tsitaadiga

Hiinlaste Type 58 on päris muhe aparaat.




Replay:
http://www.upload.ee/files/3521909/20130819_0948_china-Ch20_Type58_05_prohorovka.wotreplay.html
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 10:34:57 vasta tsitaadiga

ma ei tea, ma teenin t10 mediga 30k vähemalt võidu puhul ja 10k kaotusega.

viimane mäng, 57k puhast
4.4k spotti, 3k dämmi, 2 killi.
Võit!
Lahing: Kiirtee 19. august 2013. a. 10:18:26
Masin: 121
Kogemused: 1 383
Krediiti: 69 475
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.08.2013 10:44:02 vasta tsitaadiga

kr6ll, ole nii kena ja pane replayd ka alati üles, OK?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 11:05:08 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/3521993/20130819_1018_china-Ch19_121_45_north_america.wotreplay.html
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.08.2013 11:07:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
8.8 is introducing 7×7 (7/42) companies on Chinese server (that means the mechanism is ready)


Vat seda tahaks EU serverisse ka thumbs_up.gif

http://ftr.wot-news.com/2013/08/19/chinese-8-8/


Edit: Replay'sid võiksite nendele lehtedele üles panna:
http://wotreplays.com/
http://www.vbaddict.net/wot.php

Saaks kohe statse ka vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 11:23:38 vasta tsitaadiga

siin yks e100 laseb rikošetti, ma vastu kah. Yldse see mäng oli mul ilgelt palju ebaõnne, 3 lasku vähemalt lyhikese maa pealt kus kahur pani jumala mööda või sattus just mingi imeliku koha peale myrsk. Samas kaugelt läksid pihta.
http://www.upload.ee/files/3522022/20130819_1005_china-Ch19_121_31_airfield.wotreplay.html
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.08.2013 14:00:08 vasta tsitaadiga

Arvasite, et Maus on suur? Ei...Maus on pisike icon_biggrin.gif Lisalugemist saab siit.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.08.2013 15:22:20 vasta tsitaadiga

90 km/h tundub ulmeline kiirus. Huvitav, kuidas nad maastikul maha oleks pidurdanud. Lohust välja sõites oleks põrganud nagu pall icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.08.2013 16:14:18 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Lohust välja sõites oleks põrganud nagu pall icon_lol.gif
tsitaat:
Combat weight – 500 tons
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 16:22:36 vasta tsitaadiga

põrkab see 500t ka nagu nalja kui hoog sees on ja hypekas on
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.08.2013 17:47:10 vasta tsitaadiga

Pigem lükkab see hüppe enda eest tasaseks, nagu alljärgneva video lõpus juhtub icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 19.08.2013 20:18:52 vasta tsitaadiga

Tuli enda dmg rekord ma usun. Olime ikka väga taga vahepeal, aga tõin võidu koju.

Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.upload.ee/files/3523335/20130819_1957_ussr-IS-7_08_ruinberg.wotreplay.html

Ja selline küsimus, et miks mul selle nooremseerandi 100% taga on see imelik märk nagu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.08.2013 20:43:37 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Ja selline küsimus, et miks mul selle nooremseerandi 100% taga on see imelik märk nagu.


See vend saad duubel expi meeskonna treenimisel.
Seda juhtub siis, kui sul on valitud "kiirenda treenimist".
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 21:23:37 vasta tsitaadiga

päris meeldiv hunnik raha icon_cool.gif

Kahur on hea, igasugused td -t lastakse otse eest läbi. Lõpus enam ei hakanud flankima kuna mul oli elusi rohkem ja kahur lubas otse peale minna.

4 killi, nats spotti, 4k dämmi ja rsk ma oli sellega alles kolmas meeskonnas icon_confused.gif
http://www.upload.ee/files/3523417/20130819_2034_china-Ch19_121_36_fishing_bay.wotreplay.html

Lahing: Kalurilaht 19. august 2013. a. 20:34:09
Masin: 121
Kogemused: 1 444
Krediiti: 357 390

jag100 ka ei lase läbi icon_smile.gif
krt ma mässasin selle jag100 -ga nii kaua samas kui neil oli jõude küll seal et mind varem maha võtta. Natuke jäi aega puudu et seal uttu tõmmata ja parem positsioon võtta aga jagiga tegin igastahes puhta töö. Parim meeskonnas, 2 killi, 4k dämmi, 1.5k spotti
Võit!
Lahing: Ruinberg 19. august 2013. a. 21:12:30
Masin: 121
Kogemused: 1 462
Krediiti: 64 873
Lahingu saavutused: Snaiper
http://www.upload.ee/files/3523465/20130819_2112_china-Ch19_121_08_ruinberg.wotreplay.html
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.08.2013 21:38:51 vasta tsitaadiga

Pagan, kr6ll, sa teed 121-le nii head reklaami, et tuleb ka isu selle järele! icon_smile.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 21:52:45 vasta tsitaadiga

121 on küll tank mida tahta. Põmst on tal kõik olema: suht kiire, madal profiil ja camovalue, heavy kahur, suht norm soomus. Ole aint mees ja sõida ja lase icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:28:49 vasta tsitaadiga

Ei saa nõustuda. -3 gun depression võib sulle enamikes kaartides niimoodi kätte maksta, et ise ka ei usu.
Aga püss on naljakas küll jah, pmst sama mis hiinakate t10 heavy aga paremate statsidega ja kiirem on ka...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:37:03 vasta tsitaadiga

mind see depr. vabsee ei koti. lasen sealt kus saab ja sõidan sinna. siiamaani pole suurt midagi tegemata jäänud lihtsalt need kohad mis varem sobisid enam ei sobi ja lähed mujale. lihtne ju
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:44:38 vasta tsitaadiga

Suur takitaline handicap ju kui sina pead üle künka minema, et tulistada ja samalajal depressioniga tankid kõmmutavad sul anusesse. Või kui näiteks mingi vend capib su baasi ja sa pead sõitma ringiga kuskilt kohast, kus sul relv ta peale ulatab ja selle ajaga on juba capitud
jne jne
On ikka suur asi küll, lihtsalt muud statsid kompenseerivad

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:48:05 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Suur takitaline handicap ju kui sina pead üle künka minema, et tulistada ja samalajal depressioniga tankid kõmmutavad sul anusesse. Või kui näiteks mingi vend capib su baasi ja sa pead sõitma ringiga kuskilt kohast, kus sul relv ta peale ulatab ja selle ajaga on juba capitud
jne jne
On ikka suur asi küll, lihtsalt muud statsid kompenseerivad



mis sa tahad et sul oleks supertank millel on kõik kõige paremad omadused? Mind pole miskit seganud olla oma meeskonna parimate seas enamus mängudes. Kui vaja ringiga sõita siis sõidan ringiga, jumala savi. Kiirust jagub
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:51:26 vasta tsitaadiga

Ei taha, lihtsalt vahetaksin pigem gun depressioni millegi muu vastu ja siis oleks kokkuvõttes parem tank.
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:54:47 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Ei taha, lihtsalt vahetaksin pigem gun depressioni millegi muu vastu ja siis oleks kokkuvõttes parem tank.


ma paneks kiirust veel 20 kilti juurde, see depr. mind ei häiri.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 22:57:54 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Või kui näiteks mingi vend capib su baasi ja sa pead sõitma ringiga


pole sellises olukorras never ringiga kuhugi sõitnud. sellises olukorras panen tuimalt kõige otsemat teed ja lasen ta maha
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.08.2013 23:25:00 vasta tsitaadiga

Uus treeningklann BITE (Best in Training Estonians) tegi täna oma debüütõhtu:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


26 lahingu peale tuli 65,38% WR, kaks meest kolmest said ka 300K preemiad 30 killi eest kätte. Võib rahule jääda. Isiklik WN7 oli üle 2000 selle sessiooni peale.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 23:27:11 vasta tsitaadiga

no tubli tulemus kuigi neid t6 lahinguid on ikka kolmeses platis suht lihtne domineerida kui just meeskond päris poolakatest ei koosne icon_rolleyes.gif
olgem ausad, tase nendes t6 lahingutes on ikka ysna madal.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.08.2013 23:39:18 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Uus treeningklann BITE (Best in Training Estonians) tegi täna oma debüütõhtu:


Lisatud.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 09:28:56 vasta tsitaadiga

t62a -l on nagu needus peal, suur tegemine on et viimasel ajal talle duubel teha. Ainult ridamisi kaotusi tuleb sellega, meeskonnad, kuhu satun, on lihtsalt kohutavad
Viimane mäng sellega: kõik t10 -d ja meie 2 batti lihtsalt sõidavad ennast surnuks. Yks tegi 200 dämmi. Napilt kaotasime, ise lasin maha t57 ja e100.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 11:22:12 vasta tsitaadiga

õnnestus hea mäng teha t71 -ga. Lasin maha is8 kauge maa tagant umbes 800 dämmi tegin ja vana sõbra, 121, kokku 1.1k dämmi ja 5k spotti.

Võit!
Lahing: El Halluf 20. august 2013. a. 10:56:32
Masin: T71
Kogemused: 1 752
Krediiti: 52 228
Lahingu saavutused: Patrull, Luuraja, Valdamise märk: "I klass"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 12:29:04 vasta tsitaadiga

Erick, mis numbrid need sul serverite nimede kõrval on, serverite ping? Seda oleks tore endalgi näha, jaga kama icon_razz.gif
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2013 12:53:12 vasta tsitaadiga

Ping jah..

Pane XVM peale omale
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 20.08.2013 14:00:02 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
t62a -l on nagu needus peal, suur tegemine on et viimasel ajal talle duubel teha. Ainult ridamisi kaotusi tuleb sellega, meeskonnad, kuhu satun, on lihtsalt kohutavad
Viimane mäng sellega: kõik t10 -d ja meie 2 batti lihtsalt sõidavad ennast surnuks. Yks tegi 200 dämmi. Napilt kaotasime, ise lasin maha t57 ja e100.

Mul on olnud sarnane striik T-54-ga...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.08.2013 15:41:49 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
no tubli tulemus kuigi neid t6 lahinguid on ikka kolmeses platis suht lihtne domineerida kui just meeskond päris poolakatest ei koosne icon_rolleyes.gif
olgem ausad, tase nendes t6 lahingutes on ikka ysna madal.


Meil saab olema palju madala tieri lahinguid, peamiselt seetõttu, et me eelistame oma mängijaid arendada alates sellest, kui neil on mängitud ~1K mängu. Selle ajaga ei jõua väga kaugele treed mööda üles, meie instruktorid platoonivad treenitavatega juba alates tier 4 masinatest.
Homme liitub meiega veel kaks mängijat, kes tulid üle ESTCOY14 klannist.

Võtame vastu sooviavaldusi klanniga liitumiseks (ükskõik kas tahad tulla instruktoriks [WN7 1300+] või treenitavaks [~1K lahingut], vabu kohti on veel 5 ringis. Võib saata mulle PMi või otsida üles BITE worldoftanks.eu kaudu.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 15:43:50 vasta tsitaadiga

ma tahaks teie plati vastu mängida. Vaataks kui head need instruktorid ja õpilased on icon_rolleyes.gif

mõned treeninglahingud võiks teha eriku kamp vs. paar HV seltsimeest
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 16:01:24 vasta tsitaadiga

lasteaed on kohal. me kaks t57 -ga tegime kille, tema 4, mina 3. Ylejäänud surid. Meie maus oli skaut icon_neutral.gif

5k dämmi, 3 killi. 11 lasku, pihta 11, läbistavusi 11.
Mängu alguses lasti oma meeste poolt veel mulle selga ja pooled elud läksid

Kaotus
Lahing: Pärlijõgi 20. august 2013. a. 15:50:56
Masin: 121
Kogemused: 681
Krediiti: 364 443 (hüvitis: 3 420)
Lahingu saavutused: Snaiper
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 20.08.2013 16:33:48 vasta tsitaadiga

MA mõtlesin ,et lähen lasen ka ennast oskajatel õpetada, aga mul on kõvasti rohkem kui 1k mängu kurat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 16:43:18 vasta tsitaadiga

keegi t10 platti sooviks teha? vambola30 kui on tahtmist. No ilma platoonita täna ei võida kuidagi vist icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 20:18:17 vasta tsitaadiga

Raske mäng aga tuli võit ära thumbs_up.gif

http://wotreplays.com/site/304267#erlenberg-indu-leopard_1

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 20.08.2013 20:45:03 vasta tsitaadiga

Olin suht skeptiline ISU-152 lahti arendamisel, aga nüüd vaatan et...päris nauditav või mis selle BL-10 ga icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 20.08.2013 21:03:03 vasta tsitaadiga

indu, hea lahing ja hea link. thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 20.08.2013 21:25:38 vasta tsitaadiga

Kuigi alguses mulle M4 Sherman üldse ei meeldinud, siis nüüd peab tõdema et päris fun tank koos derp-guniga.. Sain isegi Radley-Waltersi sellega: http://wotreplays.com/site/303153#severogorsk-ndr83-m4_sherman
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 21.08.2013 00:01:24 vasta tsitaadiga

Sain uue toru peale ja kohe tuli selline pauk. Lõpus lasi oma tiimi at8 maha ka mind veel. Hakkas kade vist icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.upload.ee/files/3526213/20130820_2343_usa-M18_Hellcat_28_desert.wotreplay.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.08.2013 01:06:51 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
MA mõtlesin ,et lähen lasen ka ennast oskajatel õpetada, aga mul on kõvasti rohkem kui 1k mängu kurat icon_biggrin.gif


Võibolla kunagi loome ka säärase võimaluse, aga hetkel me keskendume algajate (loe: väheste mängudega) mängijate koolitamisele. Nad on uutele teadmistele vastuvõtlikumad ja samuti paranevad nende tulemused kogenud instruktorite käe all platoonides silmnähtavalt icon_smile.gif

Tänane 28 mänguline BITE platoonisessioon lõppes hoolimata täiesti ebanormaalsest MM-ist (pidevalt alumise 5 tanki hulgas) osalejatele 64,29% WR-iga, tegutseti nii tier 6 kui tier 7 tasemel.

kr6ll kirjutas:
ma tahaks teie plati vastu mängida. Vaataks kui head need instruktorid ja õpilased on icon_rolleyes.gif

mõned treeninglahingud võiks teha eriku kamp vs. paar HV seltsimeest


Hetkel meil pole sedatüüpi tegevusi ette nähtud, kuid tulevikus võtame kaalumisele demonstratsioonplatoonide võimaluse, kus kaks BITE instruktori tasemel mängijat soovija endaga platooni võtavad lühikeseks mängusessiooniks.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 21.08.2013 01:23:07 vasta tsitaadiga

Paistab, et mu statsid annavad instruktori taseme välja, aga ennast ma eriti heaks mängijaks ei pea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.