|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.08.2013 23:04:36
|
|
|
6k dämmi, 3 killi ja ma olen meeskonnas alles kolmas
Igastahes väga tasavägine mäng oli, yhe lasu lasin mausile kiiruga nõks mööda, muidu pea 100% lasud, 15 pihta, 14 tegid dämmi
Võit!
Lahing: Siegfriedi Liin 18. august 2013. a. 22:54:59
Masin: 121
Kogemused: 1 465
Krediiti: 77 857
Lahingu saavutused: Abistaja
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.08.2013 23:07:13
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
ei tea kas seda superpershingut saab veel wot -le maha müüa? Ei viitsi seda usa med liini nagunii arendada.
|
Seda võimalust ei ole veel vist olnud? |
oli küll aga vist on läbi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.08.2013 00:34:31
|
|
|
| 8.8 vist alles saab müüa, nad ei ole teda veel nerfinud või ma eksin.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
19.08.2013 00:45:43
|
|
|
| ei ole nerfinud, 8.8 peaks uuendus tulema ja peale seda saab maha müüa. Uue updateiga jääb neid õige väheks ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 00:56:18
|
|
|
siis myyn maha, see on ikka liiga saan. Eks vaatab kas võtan mingi premmi. Igastahes ma t10 -t tehes teenin piisavalt klotsi, vaata et rohkem kui selle saaniga
igastahes eriti seda t62a -d mängida ei viitsi, see 121 on ikka palju jõhkram asi. Paned nagu heavyga ringi aga kiiremini. Kahur on ka sama hea kui kõige vingema heavy oma. Jumala jõhker aparaat. Sellest nii lihtsalt läbi ka ei lase, sõidad keresse ja t10 heavyd panevad aint tyhilaske
e100 -d panevad kullaga aint põrget kui keres oled, isegi natuke eemalt. Säti aint nurka nõks. Seda ma pole veel enne näinud medikaga
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
19.08.2013 08:26:51
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| Igastahes ma t10 -t tehes teenin piisavalt klotsi, vaata et rohkem kui selle saaniga. |
Pane http://www.vbaddict.net/ endal tulemusi jälgima - saad kõige paremin ülevaate, millega palju teenid
Serveri andmed väidava, et keskmised netod on:
T8prem +19300.925
T10 heavy -14,045.07
T10 med -12,498.59
Nii et vahe on üle +30k T8 premmi kasuks
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 10:34:57
|
|
|
ma ei tea, ma teenin t10 mediga 30k vähemalt võidu puhul ja 10k kaotusega.
viimane mäng, 57k puhast
4.4k spotti, 3k dämmi, 2 killi.
Võit!
Lahing: Kiirtee 19. august 2013. a. 10:18:26
Masin: 121
Kogemused: 1 383
Krediiti: 69 475
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.08.2013 10:44:02
|
|
|
kr6ll, ole nii kena ja pane replayd ka alati üles, OK?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.08.2013 15:22:20
|
|
|
90 km/h tundub ulmeline kiirus. Huvitav, kuidas nad maastikul maha oleks pidurdanud. Lohust välja sõites oleks põrganud nagu pall
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.08.2013 16:14:18
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Lohust välja sõites oleks põrganud nagu pall  |
| tsitaat: |
| Combat weight – 500 tons |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 16:22:36
|
|
|
| põrkab see 500t ka nagu nalja kui hoog sees on ja hypekas on
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
19.08.2013 17:47:10
|
|
|
Pigem lükkab see hüppe enda eest tasaseks, nagu alljärgneva video lõpus juhtub
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
19.08.2013 20:43:37
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| Ja selline küsimus, et miks mul selle nooremseerandi 100% taga on see imelik märk nagu. |
See vend saad duubel expi meeskonna treenimisel.
Seda juhtub siis, kui sul on valitud "kiirenda treenimist".
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 21:23:37
|
|
|
päris meeldiv hunnik raha
Kahur on hea, igasugused td -t lastakse otse eest läbi. Lõpus enam ei hakanud flankima kuna mul oli elusi rohkem ja kahur lubas otse peale minna.
4 killi, nats spotti, 4k dämmi ja rsk ma oli sellega alles kolmas meeskonnas
http://www.upload.ee/files/3523417/20130819_2034_china-Ch19_121_36_fishing_bay.wotreplay.html
Lahing: Kalurilaht 19. august 2013. a. 20:34:09
Masin: 121
Kogemused: 1 444
Krediiti: 357 390
jag100 ka ei lase läbi
krt ma mässasin selle jag100 -ga nii kaua samas kui neil oli jõude küll seal et mind varem maha võtta. Natuke jäi aega puudu et seal uttu tõmmata ja parem positsioon võtta aga jagiga tegin igastahes puhta töö. Parim meeskonnas, 2 killi, 4k dämmi, 1.5k spotti
Võit!
Lahing: Ruinberg 19. august 2013. a. 21:12:30
Masin: 121
Kogemused: 1 462
Krediiti: 64 873
Lahingu saavutused: Snaiper
http://www.upload.ee/files/3523465/20130819_2112_china-Ch19_121_08_ruinberg.wotreplay.html
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.08.2013 21:38:51
|
|
|
Pagan, kr6ll, sa teed 121-le nii head reklaami, et tuleb ka isu selle järele!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 21:52:45
|
|
|
121 on küll tank mida tahta. Põmst on tal kõik olema: suht kiire, madal profiil ja camovalue, heavy kahur, suht norm soomus. Ole aint mees ja sõida ja lase
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
19.08.2013 22:28:49
|
|
|
Ei saa nõustuda. -3 gun depression võib sulle enamikes kaartides niimoodi kätte maksta, et ise ka ei usu.
Aga püss on naljakas küll jah, pmst sama mis hiinakate t10 heavy aga paremate statsidega ja kiirem on ka...
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 22:37:03
|
|
|
| mind see depr. vabsee ei koti. lasen sealt kus saab ja sõidan sinna. siiamaani pole suurt midagi tegemata jäänud lihtsalt need kohad mis varem sobisid enam ei sobi ja lähed mujale. lihtne ju
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
19.08.2013 22:44:38
|
|
|
Suur takitaline handicap ju kui sina pead üle künka minema, et tulistada ja samalajal depressioniga tankid kõmmutavad sul anusesse. Või kui näiteks mingi vend capib su baasi ja sa pead sõitma ringiga kuskilt kohast, kus sul relv ta peale ulatab ja selle ajaga on juba capitud
jne jne
On ikka suur asi küll, lihtsalt muud statsid kompenseerivad
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 22:48:05
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Suur takitaline handicap ju kui sina pead üle künka minema, et tulistada ja samalajal depressioniga tankid kõmmutavad sul anusesse. Või kui näiteks mingi vend capib su baasi ja sa pead sõitma ringiga kuskilt kohast, kus sul relv ta peale ulatab ja selle ajaga on juba capitud
jne jne
On ikka suur asi küll, lihtsalt muud statsid kompenseerivad |
mis sa tahad et sul oleks supertank millel on kõik kõige paremad omadused? Mind pole miskit seganud olla oma meeskonna parimate seas enamus mängudes. Kui vaja ringiga sõita siis sõidan ringiga, jumala savi. Kiirust jagub
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 22:54:47
|
|
|
| Launger kirjutas: |
| Ei taha, lihtsalt vahetaksin pigem gun depressioni millegi muu vastu ja siis oleks kokkuvõttes parem tank. |
ma paneks kiirust veel 20 kilti juurde, see depr. mind ei häiri.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 22:57:54
|
|
|
| Launger kirjutas: |
| Või kui näiteks mingi vend capib su baasi ja sa pead sõitma ringiga |
pole sellises olukorras never ringiga kuhugi sõitnud. sellises olukorras panen tuimalt kõige otsemat teed ja lasen ta maha
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.08.2013 23:25:00
|
|
|
Uus treeningklann BITE (Best in Training Estonians) tegi täna oma debüütõhtu:
Spoiler 
Spoiler 
26 lahingu peale tuli 65,38% WR, kaks meest kolmest said ka 300K preemiad 30 killi eest kätte. Võib rahule jääda. Isiklik WN7 oli üle 2000 selle sessiooni peale.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.08.2013 23:27:11
|
|
|
no tubli tulemus kuigi neid t6 lahinguid on ikka kolmeses platis suht lihtne domineerida kui just meeskond päris poolakatest ei koosne
olgem ausad, tase nendes t6 lahingutes on ikka ysna madal.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
19.08.2013 23:39:18
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Uus treeningklann BITE (Best in Training Estonians) tegi täna oma debüütõhtu: |
Lisatud.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.08.2013 09:28:56
|
|
|
t62a -l on nagu needus peal, suur tegemine on et viimasel ajal talle duubel teha. Ainult ridamisi kaotusi tuleb sellega, meeskonnad, kuhu satun, on lihtsalt kohutavad
Viimane mäng sellega: kõik t10 -d ja meie 2 batti lihtsalt sõidavad ennast surnuks. Yks tegi 200 dämmi. Napilt kaotasime, ise lasin maha t57 ja e100.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.08.2013 11:22:12
|
|
|
õnnestus hea mäng teha t71 -ga. Lasin maha is8 kauge maa tagant umbes 800 dämmi tegin ja vana sõbra, 121, kokku 1.1k dämmi ja 5k spotti.
Võit!
Lahing: El Halluf 20. august 2013. a. 10:56:32
Masin: T71
Kogemused: 1 752
Krediiti: 52 228
Lahingu saavutused: Patrull, Luuraja, Valdamise märk: "I klass"
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
20.08.2013 12:53:12
|
|
|
Ping jah..
Pane XVM peale omale
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
20.08.2013 14:00:02
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
t62a -l on nagu needus peal, suur tegemine on et viimasel ajal talle duubel teha. Ainult ridamisi kaotusi tuleb sellega, meeskonnad, kuhu satun, on lihtsalt kohutavad
Viimane mäng sellega: kõik t10 -d ja meie 2 batti lihtsalt sõidavad ennast surnuks. Yks tegi 200 dämmi. Napilt kaotasime, ise lasin maha t57 ja e100. |
Mul on olnud sarnane striik T-54-ga...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
20.08.2013 15:41:49
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
no tubli tulemus kuigi neid t6 lahinguid on ikka kolmeses platis suht lihtne domineerida kui just meeskond päris poolakatest ei koosne
olgem ausad, tase nendes t6 lahingutes on ikka ysna madal. |
Meil saab olema palju madala tieri lahinguid, peamiselt seetõttu, et me eelistame oma mängijaid arendada alates sellest, kui neil on mängitud ~1K mängu. Selle ajaga ei jõua väga kaugele treed mööda üles, meie instruktorid platoonivad treenitavatega juba alates tier 4 masinatest.
Homme liitub meiega veel kaks mängijat, kes tulid üle ESTCOY14 klannist.
Võtame vastu sooviavaldusi klanniga liitumiseks (ükskõik kas tahad tulla instruktoriks [WN7 1300+] või treenitavaks [~1K lahingut], vabu kohti on veel 5 ringis. Võib saata mulle PMi või otsida üles BITE worldoftanks.eu kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.08.2013 15:43:50
|
|
|
ma tahaks teie plati vastu mängida. Vaataks kui head need instruktorid ja õpilased on
mõned treeninglahingud võiks teha eriku kamp vs. paar HV seltsimeest
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.08.2013 16:01:24
|
|
|
lasteaed on kohal. me kaks t57 -ga tegime kille, tema 4, mina 3. Ylejäänud surid. Meie maus oli skaut
5k dämmi, 3 killi. 11 lasku, pihta 11, läbistavusi 11.
Mängu alguses lasti oma meeste poolt veel mulle selga ja pooled elud läksid
Kaotus
Lahing: Pärlijõgi 20. august 2013. a. 15:50:56
Masin: 121
Kogemused: 681
Krediiti: 364 443 (hüvitis: 3 420)
Lahingu saavutused: Snaiper
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
20.08.2013 16:33:48
|
|
|
MA mõtlesin ,et lähen lasen ka ennast oskajatel õpetada, aga mul on kõvasti rohkem kui 1k mängu kurat
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.08.2013 16:43:18
|
|
|
keegi t10 platti sooviks teha? vambola30 kui on tahtmist. No ilma platoonita täna ei võida kuidagi vist
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
20.08.2013 20:45:03
|
|
|
Olin suht skeptiline ISU-152 lahti arendamisel, aga nüüd vaatan et...päris nauditav või mis selle BL-10 ga
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
21.08.2013 01:06:51
|
|
|
| AC7 kirjutas: |
MA mõtlesin ,et lähen lasen ka ennast oskajatel õpetada, aga mul on kõvasti rohkem kui 1k mängu kurat  |
Võibolla kunagi loome ka säärase võimaluse, aga hetkel me keskendume algajate (loe: väheste mängudega) mängijate koolitamisele. Nad on uutele teadmistele vastuvõtlikumad ja samuti paranevad nende tulemused kogenud instruktorite käe all platoonides silmnähtavalt
Tänane 28 mänguline BITE platoonisessioon lõppes hoolimata täiesti ebanormaalsest MM-ist (pidevalt alumise 5 tanki hulgas) osalejatele 64,29% WR-iga, tegutseti nii tier 6 kui tier 7 tasemel.
| kr6ll kirjutas: |
ma tahaks teie plati vastu mängida. Vaataks kui head need instruktorid ja õpilased on
mõned treeninglahingud võiks teha eriku kamp vs. paar HV seltsimeest |
Hetkel meil pole sedatüüpi tegevusi ette nähtud, kuid tulevikus võtame kaalumisele demonstratsioonplatoonide võimaluse, kus kaks BITE instruktori tasemel mängijat soovija endaga platooni võtavad lühikeseks mängusessiooniks.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
21.08.2013 01:23:07
|
|
|
Paistab, et mu statsid annavad instruktori taseme välja, aga ennast ma eriti heaks mängijaks ei pea
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|