Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 461, 462, 463 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2013 18:20:28 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:

Seega kiidusõnad ka uuele Elioni ruuterile mis peale Thomsonit kasutusele tuleb, ka see töötab linuxi laadsel tarkvaral ja kannatab koormust kordades rohkem. Ei maksa veel küsida mis parameetritega see seadeldis tuleb, millal tuleb ja mis tootjalt, igal juhul tuleb see piisavalt võimas.

See Cisco siis ikkagi tuleb lõpuks?

Kindlasti mitte ja jumal tänatud ka, vaata kui palju on Starmani teemas Cisco ruuteritega seotud probleeme. Pealegi ei suutnud Cisco tarkvara kõikide Elioni teenustega hakkama saada, proovitud.
Üldisel tootja nimi ja raud pole probleemiks, alati on selleks tarkvara ja kui see tuleb nüüd vabavaraline dd-wrt, unix/linux laadne siis suuremate koormajate probleemid tõenäoliselt kaovad.

p2ep kirjutas:
Naine vahib teises toas Jamie Oliveri ja hüüdis äkki, et mis keel see nüüd on?
Spoiler Spoiler Spoiler

Paugust keset saadet läks, ei aita vaikimisi ega eesti subtiitrite valimine.
Jälle keegi näoli klaveril maga.ma jäänud?


Võimalik, et on kuid siis juba väljastuskeskusest, Elion subtiitreid ei lisa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2013 18:22:48 vasta tsitaadiga

dentartu kirjutas:
etsipongu kirjutas:
Kas keegi oskab arvata kas box õhtal?
Pärast mõne nädalast seismist võrgust väljas Motorola boks alustab käivitumist, kolmanda "palli" juures viskab tv pildi kollaseks ja nii jääb.

Äkki on philipsi tv. Kui on, tv voolus välja ja tagasi. Nendel on tarkvaraline viga. restart aitab, kui uut tarvarat on soovitan uuendada.


Nii oligi. Philipi tv ja tv voolust välja aitas icon_smile.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 15.08.2013 19:02:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ja kui see tuleb nüüd vabavaraline dd-wrt, unix/linux laadne siis suuremate koormajate probleemid tõenäoliselt kaovad.

Kui raud on sitt, siis ei aita ka mistahes kõva soft.

Tuttaval üks D-Link (DD-WRT tarkusega) on mahasuremise äärel. Teeb plõksu, kui wifist liiga palju läbi suruda.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.08.2013 19:05:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:

Seega kiidusõnad ka uuele Elioni ruuterile mis peale Thomsonit kasutusele tuleb, ka see töötab linuxi laadsel tarkvaral ja kannatab koormust kordades rohkem. Ei maksa veel küsida mis parameetritega see seadeldis tuleb, millal tuleb ja mis tootjalt, igal juhul tuleb see piisavalt võimas.

See Cisco siis ikkagi tuleb lõpuks?

Kindlasti mitte ja jumal tänatud ka, vaata kui palju on Starmani teemas Cisco ruuteritega seotud probleeme. Pealegi ei suutnud Cisco tarkvara kõikide Elioni teenustega hakkama saada, proovitud.

Ok. See ongi pika habemega lugu.
Loodame siis enamvähem norm asi valiti välja ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 15.08.2013 20:30:19 vasta tsitaadiga

Minule naised saunas rääkisid midagi Huaweist. Aga see pidavat digibox olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.08.2013 22:38:14 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Minule naised saunas rääkisid midagi Huaweist. Aga see pidavat digibox olema.

Sul võib täiesti õige info olla.
samas see sauna jutt..
Et Elvis peseb seal naistel selga...
Vaatame, mis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 08:13:11 vasta tsitaadiga

Täielik saunajutt, Huawei on küll GPON optikaseade mis on kasutusel aga sellega asi piirdubki.
Vaatame mis saab. PS. ma ise ka avastasin, et olen vales teemas selle jutuga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 18:14:52 vasta tsitaadiga

Mingid naised räägivad, et kui viia oma vana ruuter või digiboks Elionisse, siis saab uuema niisama vastu. Kas need naised teavad, mida räägivad?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.08.2013 18:25:32 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mingid naised räägivad, et kui viia oma vana ruuter või digiboks Elionisse, siis saab uuema niisama vastu. Kas need naised teavad, mida räägivad?

Kindel see icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kui lihtsalt Amino viid siis saad "soodushinnaga" uue digiboksi osta 63,27€
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.08.2013 18:35:07 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mingid naised räägivad, et kui viia oma vana ruuter või digiboks Elionisse, siis saab uuema niisama vastu. Kas need naised teavad, mida räägivad?

Isegi märksa mõistlikumad võimalused on kinni keeratud ja mingi kiun tõmmati üles, et ei kavatseta enam üldse katkist tehnikat vahetada.
Hetkel surevad seadmed lähevad äikse alla, kuigi piirkonnas pole õiget äikest olnud sellel ajahetkel icon_biggrin.gif
Sellest veel tuleb mingi jama Elionile, sest peale vaadates pole võimalik teha kindlaks ülepinge põhjust.
Vabalt võib olla probleem näiteks kehvades adapterites, mis seadet vaikselt kahjustavad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 19:26:59 vasta tsitaadiga

Võib julgelt väita, et adapterid riknevad Elioni seadmetel haruharva ja seadmeid ei tapa need kuidagi, alates 2006 aastast kui digi pakkuma hakati on ajalugu näidanud, et st546 ruuterite kondekad läksid punni 3-4 aastaga. Amino toiteadapterid surid aja tõttu 3-5 aastaga. Ja nagu muinasjutus öeldud, teised seadmed töötavad veel tänaseni kui nad veel äikesesurma pole surnud. Kindlasti leidub teemas kirjutajaid kes kasutavad siiani esimest seadmekomplekti st780 või tg585 ja amino.
Üsna harv juhus on ka see kui seade on tehasepraak. Kas ruuteril kaob wifi või digiboks hangub jms. need vahetatakse välja garantiikorras.

Seda suve vaadates aga tuleb klient ja ütleb, et mul olid kõik asjad väljas kui müristas ja seadmed peavad garantii alla minema...
Tekib küsimus, miks tullakse siis poodi, teleri, pimeda digiboksi ja ruuteriga millel kaks surnud võrgupesa?
Ekspertiisi on võimalik saata kuid kas on mõtet?

Elioni tehnik teeb kohapeal vajadusel kiire ekspertiisi, kui juba raputamisel kivid sees ei krõbise siis seadet lahti kruvides on skeemil põlemisjäljed enamasti näha. Pealegi on tehnik äikesega üsna hästi kursis, tavaliselt on terve piirkond äikeserikkeid täis, sellest annab teada nii rikete arv kui andmebaas mis võrguseadmete tööd jälgib, tehnik saab minutipealt öelda mis kell sinul, su naabril ja teisel naabrinaisel ruuterid korraga surmava hoobi said.
Ekpertiisiks piisab ka RJ11 seinapesa, sealt ruuterini kulgeva kaabli kontrollimisest, nende otsad ja pesad lööb ka tihti tahmaseks.

Kõik mis sellest välja jääb, kuulub vaidlemata garantiijuhtumi alla mis tähendab, et seade on tehasepraak.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 19:41:22 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kindlasti leidub teemas kirjutajaid kes kasutavad siiani esimest seadmekomplekti st780 või tg585 ja amino.


Oda nüt! Kõige esimene digipääsuke oli ikka st716 ju. Toimib igati reipalt hetkel veel. (ptui-ptui-ptui) icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 19:44:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kindlasti leidub teemas kirjutajaid kes kasutavad siiani esimest seadmekomplekti st780 ... ja amino.

<-----

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.08.2013 19:48:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Seda suve vaadates aga tuleb klient ja ütleb, et mul olid kõik asjad väljas kui müristas


Sellel kliendil võib isegi õigus olla, välk tapab ruutereid ka ilma ühendamata. Mul oli pühapäeval sarnane juhtum. Välk lõi läheduses asuvasse telefoniposti, sealt õhuliinipidi meie väravas olevasse kaabliposti ja edasi maa-alust kaablit pidi seinapessa. Viimane ja pesas oleva kaabliots pälesid mustaks. Ruuter lõpetas oma elupäevad vaatamata sellele, et kaabel oli tagant ära, aga seinas ja vedeles otsapidi ruuteri kõrval. Oleksin pidanud ka seinast välja võtma. Kui pärast äikest juhtmed taha ühendasin lõid korraks tuled põlema ja siis kustusid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 19:50:14 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
indrekp kirjutas:
Seda suve vaadates aga tuleb klient ja ütleb, et mul olid kõik asjad väljas kui müristas


Sellel kliendil võib isegi õigus olla, välk tapab ruutereid ka ilma ühendamata. Mul oli pühapäeval sarnane juhtum. Välk lõi läheduses asuvasse telefoniposti, sealt õhuliinipidi meie väravas olevasse kaabliposti ja edasi maa-alust kaablit pidi seinapessa. Viimane ja pesas oleva kaabliots pälesid mustaks. Ruuter lõpetas oma elupäevad vaatamata sellele, et kaabel oli tagant ära, aga seinas ja vedeles otsapidi ruuteri kõrval. Oleksin pidanud ka seinast välja võtma. Kui pärast äikest juhtmed taha ühendasin lõid korraks tuled põlema ja siis kustusid.

No järelikult ju ei olnud väljas icon_rolleyes.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.08.2013 19:56:33 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
harakas kirjutas:
indrekp kirjutas:
Seda suve vaadates aga tuleb klient ja ütleb, et mul olid kõik asjad väljas kui müristas


Sellel kliendil võib isegi õigus olla, välk tapab ruutereid ka ilma ühendamata. Mul oli pühapäeval sarnane juhtum. Välk lõi läheduses asuvasse telefoniposti, sealt õhuliinipidi meie väravas olevasse kaabliposti ja edasi maa-alust kaablit pidi seinapessa. Viimane ja pesas oleva kaabliots pälesid mustaks. Ruuter lõpetas oma elupäevad vaatamata sellele, et kaabel oli tagant ära, aga seinas ja vedeles otsapidi ruuteri kõrval. Oleksin pidanud ka seinast välja võtma. Kui pärast äikest juhtmed taha ühendasin lõid korraks tuled põlema ja siis kustusid.

No järelikult ju ei olnud väljas icon_rolleyes.gif

Ruuteri taga ei olnud ühtki juhet, juhe ei olnud ruuteri küljes
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 20:11:10 vasta tsitaadiga

Stepslis ju oli või sain ma valesti aru.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.08.2013 20:12:27 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Stepslis ju oli või sain ma valesti aru.

Seda ma kirjutasin ju et oli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 20:13:33 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Dijital kirjutas:
Stepslis ju oli või sain ma valesti aru.

Seda ma kirjutasin ju et oli.

No siis ju ei olnud kõik väljas icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.08.2013 21:22:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
...alates 2006 aastast kui digi pakkuma hakati on ajalugu näidanud, et st546 ruuterite kondekad läksid punni 3-4 aastaga. Amino toiteadapterid surid aja tõttu 3-5 aastaga. Ja nagu muinasjutus öeldud, teised seadmed töötavad veel tänaseni kui nad veel äikesesurma pole surnud.

Mul töötavad veel sellele ajale eelnenud ja järgnenud Nokiad ja Ericssonid.
st546 läks arvatavasti sel põhjusel uttu, et lillekastmise vesi läks natuke valesti. (vist)
Ainult lemmik Amino box ei suuda enam videoväljundi seadet komponent peal hoida.
Elioni poole pöördumine küsimuses ei ole aidanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 21:50:19 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Ruuter lõpetas oma elupäevad vaatamata sellele, et kaabel oli tagant ära, aga seinas ja vedeles otsapidi ruuteri kõrval. Oleksin pidanud ka seinast välja võtma. Kui pärast äikest juhtmed taha ühendasin lõid korraks tuled põlema ja siis kustusid.

Kui telefonikaabel oli ruuteri küljest lahti, siis mis imemoodi sai välk ruuterisse? icon_eek.gif
Ehk lõi äike seinas oleva toite ka ribadeks ja ruuterisse tagasi ühendades rikkus hoopis ruuteri. Või olid sul lan kaablid ruuteri taga? icon_confused.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.08.2013 23:32:04 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
harakas kirjutas:
Ruuter lõpetas oma elupäevad vaatamata sellele, et kaabel oli tagant ära, aga seinas ja vedeles otsapidi ruuteri kõrval. Oleksin pidanud ka seinast välja võtma. Kui pärast äikest juhtmed taha ühendasin lõid korraks tuled põlema ja siis kustusid.

Kui telefonikaabel oli ruuteri küljest lahti, siis mis imemoodi sai välk ruuterisse? icon_eek.gif
Ehk lõi äike seinas oleva toite ka ribadeks ja ruuterisse tagasi ühendades rikkus hoopis ruuteri. Või olid sul lan kaablid ruuteri taga? icon_confused.gif

Ruuteri taga ei olnud midagi, ainult DSL-st lahtiühendatud kaabel vedeles vahetult ruuteri kõrval, teine ots seinas. Nüüd olen targem, ühendan DSL kaabli nii ruuterist kui seinast lahti ja telekalt ka toaantenni, sest mine tea ...
Seda teist võimalust olen ka kaalund, aga vaatasin üle, kõik toitepesad olid terved, ruuterit lahti ei võtnud, andsin Elioni tehnikule kaasa, mis risust kodus hoida. Ruuter oli Elionist tasuta saadud, seega rahalist kahju ei kannatand, va tehniku visiiditasu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 23:41:30 vasta tsitaadiga

Kui ühtegi juhet taga pole, siis peab ikka ülikõva laks läheduses käima, nii umbes tuumapommi EMP tugevusega võrreldava efektiga.
Äikesega saab aga igast juhtmejupist kõrgepinget, mida pikem jupp ja mida lähemal välk, seda kõrgemat. Juhtmerull seina peal pritsib ka sädemeid, kui maandus piisavalt lähedal on. icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.08.2013 00:00:45 vasta tsitaadiga

Amino toiteadapterit on veel võimalik kuskilt hankida?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2013 00:21:16 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Amino toiteadapterit on veel võimalik kuskilt hankida?

Oomipoes oli mingid 2-3 kuud tagasi ehk. Ma võtsin ise elionist, sest oomis oli nats kallim

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2013 12:04:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kui ühtegi juhet taga pole, siis peab ikka ülikõva laks läheduses käima, nii umbes tuumapommi EMP tugevusega võrreldava efektiga.
Äikesega saab aga igast juhtmejupist kõrgepinget, mida pikem jupp ja mida lähemal välk, seda kõrgemat. Juhtmerull seina peal pritsib ka sädemeid, kui maandus piisavalt lähedal on. icon_smile.gif


No aga mida muud see piksetabamus ongi, kui ülikõva laks. Transient pinge indutseeritakse ka lähedalolevatesse kaablitesse, seadmetesse.
Ega äike väga tihti ju otse elektriliin ei põruta, pigem lööb maase ja sealt liigub energia edasi lähedalolevaisse objektidesse, Inimesed, loomad, energiavõrgu seadmed.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 12:41:09 vasta tsitaadiga

On muidugi, aga et üks elektroonikaseade puhtalt seadme sees indutseeritud pingega läbi kõrvetada, ilma et sel ühtegi juhet küljes oleks, on ikka palju kõvem kui äike nii-öelda keskmiselt inimeste eluruumides EMP efekti tekitab. See välgu vool pidi ikka kusagilt väga lähedalt mööda jooksma. Me räägime siin ehk paarist meetrist. (maja piksekaitse maandused seina taga vms) Ma ei ütle, et see võimatu on, haruldane küll.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 14:39:03 vasta tsitaadiga

Vaadake, et te Aminole mingit uuendust peale ei lase surada. Amilo hakkas ühel päeval trikitama ja restarte tegema - Elion üritas üle võrgu firmware'i "uuendada", kuigi viimane versioon oli juba peal ja nüüd on vaid bootloader masina sees olemas. Kliendiinfo ütleb, et mine osta uus box, sest vana pole enam garantii all. Uuel nädalal tuleb tehnik olukorda "hindama", nähtavasti peavad mind mingiks debiilikuks kes sukavardaid seinakontakti topib ja ise meelega seadmeid äikse ajal järgi hoiab. Pealegi EI OLE see boks minu oma - lepingu järgi kuuluvad seadmed Elionile (forever and ever amen) - mille kuradi pärast peaksin neile nüüd Motorola eest veel raha välja köhima?
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:04:27 vasta tsitaadiga

Aminole pole ju mingit uut firmware saadaval ja ega ei ole ilmselt enam tulemas ka mitte.
Aga kas USB-TTL adapteri abil reseti tegemine ei aita? Normaalses võrgus võiks justkui toimida, Elioni võrgu kohta ei oska tõesti midagi arvata.
Aga kui see boks sinu oma pole, siis pole ka probleem sinu oma, las tõesti omanik tegeleb.

Ja need restardid võivad suure tõenäosusega hoopis surevast toiteadapterist tingitud olla, sellest ka see ebaõnnestunud firmware uuendus.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:14:47 vasta tsitaadiga

USB-TTL adapterit endal käepärast pole. Mis puutub toitest, siis multimeetriga kontrollides on pinge õige ja püsiv.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:14:55 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Uuendus Asus RT-N66U ruuteri omanikele. Viimase beta firmwarega 3.0.0.4.354 töötab IPTV ja nett koos ilma probleemideta. Elioni tellise võib neile tagasi anda või maha müüa icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see tähendab, et saan arvutis vaadata digitv'd või, et nende Thomsonit pole mul enam vaja?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:19:38 vasta tsitaadiga

Arvutis saad vaid 4 kanalit vaadata. DVB-T pulgaga näed kh rohkem.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2013 15:29:05 vasta tsitaadiga

Kuidas sa ikka rohkem näed, kui mingit tasulist Zuum-TV liitumist juurde ei osta või õnnekombel põhjakaldal soome telekanaleid ei näe.

France24 tuleb tegelikult lisaks, seega jah, viis kanalit.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:33:36 vasta tsitaadiga

Number47 kirjutas:
Pealegi EI OLE see boks minu oma - lepingu järgi kuuluvad seadmed Elionile (forever and ever amen) - mille kuradi pärast peaksin neile nüüd Motorola eest veel raha välja köhima?


Väga hea ja eriline leping sul siis.

Ning keegi ei käse sul Motorola eest maksta. Lihtsalt siis sa ei saa kah Motorolat. Nii lihtne see ongi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:35:23 vasta tsitaadiga

6 aastat tagasi polnud mingit juttu stiilis "ole kohustuslikus korras 2 aastat klient, siis saad aparaadi omale".
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 15:41:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuidas sa ikka rohkem näed, kui mingit tasulist Zuum-TV liitumist juurde ei osta või õnnekombel põhjakaldal soome telekanaleid ei näe.

France24 tuleb tegelikult lisaks, seega jah, viis kanalit.

Koos France 24-ga on 6. Ning kui hankida juba dvb-t2 pulk siis saad ETV "HD" kh juurde ning on 7 icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2013 17:23:07 vasta tsitaadiga

TTV jäi kahe silma vahele jah. icon_wink.gif
Huvitav, kas tõesti too ETV HD testkanal ikka siis veel jookseb. Endal T2 pulka pole, kuid jäi nagu silma, et eurovisiooniga sai ka too testkanal otsa.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 17:57:24 vasta tsitaadiga

Keegi teab, millal see ETV HD taasavatakse? Mis sündmuse korral? Tahaks ka selle kanali ära salvestada, aga praegu kanalite skännimisel seda ei leia. Eurovisiooni aegu ei taibanud skännida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2013 18:20:52 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Keegi teab, millal see ETV HD taasavatakse? Mis sündmuse korral? Tahaks ka selle kanali ära salvestada, aga praegu kanalite skännimisel seda ei leia. Eurovisiooni aegu ei taibanud skännida.

Laulupidu või eurovisioon, siin banaanias näeb hd-d vaid kord aastas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 22:52:04 vasta tsitaadiga

ot:
Starmani võrgus on ETV HD 24/7. Muidugi ma ei tea kui "HD" see reaalselt on, aga pildivahe on vägagi märgatav tavaETV pildiga võrreldes
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 22:57:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Endal T2 pulka pole, kuid jäi nagu silma, et eurovisiooniga sai ka too testkanal otsa.
Jookseb jookseb (endal T2 box olemas, seepärast tean icon_razz.gif)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 23:02:34 vasta tsitaadiga

salatoimik, ETV HD töötab siis kogu aeg?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 23:06:14 vasta tsitaadiga

No reaalselt on tegu üles skaleeritud asjaga
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2013 20:55:05 vasta tsitaadiga

no nii....

täna kadus millegipärast elion äpp ära iseenesest, aga see selleks

vaatasin korra kas tarkvara uuendust on ja uus versioon olemas (09), lasen hetkel otse yle neti peale.
ja kui siis ka asi ei hakka normaalselt tööle, on alust helistada elioni, enam ei saa selle taha pugeda, et lasin netist võetud tarkvara peale icon_lol.gif

aga loodan, et hakkab funkama normaalselt thumbs_up.gif
update coming soon...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 21:01:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ja kui siis ka asi ei hakka normaalselt tööle, on alust helistada elioni, enam ei saa selle taha pugeda, et lasin netist võetud tarkvara peale...


Mul on 1109 ammu peal, töötab samadel põhimõtetel nagu eelmisegi tarkvaraga. Äppi soovitan installida ilma Samsung acoountiga sisse logimata. Muidu tekib olukord, et äpp on nähtav vaid siis kui oled sisse logitud ja see juhtub tavaliselt mõni minut peale teleri käivitamist.
F seeria teleri probleemiga pole helistada sul ega ka teistel jätkuvalt mõtet. Äpp on testfaasis ning arendajad/testijad tegelevad sellega. Probleemid lahendatakse ajaks kui rakendus ametlikult välja tuleb, olge mureta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2013 21:27:47 vasta tsitaadiga

ma pole kuhugile loginud, aitab mulle sellest, et ma moblas ja arvutis logitud igale poole icon_lol.gif

ok, nüüd siis tean, et sellega sama case, sama asi jätkuvalt...

ma vahepeal pole lihtsalt uuendust kontrollinud.


selle helistamise all mõtlesin seda, et kui tookord helistasin, siis mind tembeldati totaalselt syydlaseks, et pilti ei näita, kuna tirisin softi kodukalt thumbs_down.gif
ja see minu viga, et pilti pole....oleks vaid otse peale lasknud softi, ma pikka viha ei pea, lihtsalt vahel tuleb see jant meelde

Edit:
Indrek, äkki oled nii lahke ja annad infot, kui mingi uus uuendus F seeriale tuleb juhtme kaudu (siia või ps) thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 23:08:44 vasta tsitaadiga

Miks ei võiks olla featuuri, et kui saate info nuppu vajutan, siis on seal ka kirjas kuna tulevikus seda näidatakse. Krt praegu maru nüri neid kordusi taga ajada.
Sati boxil selline asi olemas ja jõle mugav thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 19:52:16 vasta tsitaadiga

Küll see teleri digiboks on ikka äikesetundlik. Laupäeval läks juba teine kärssama, kui kusagil üsna kaugel eemal äike märatses. Starmani kast ja absoluutselt kõik teised elektriseadmed töötasid ilma mingi probleemida ja laetuled isegi ei vilkunud ning digiboks tegi supsti ja toss väljas. 100 euri maha visatud raha, vol 2 icon_mad.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 20:20:56 vasta tsitaadiga

Elioni liinid on ju teinekord lausa kilomeetreid pikad, äikeselaksu püüdmiseks antenn missugune. Olulist vahet pole, et on kaabel ja lausa maa all, kaablist kilomeeter-paar eemal maasse/puusse löök võib vabalt veel probleeme põhjustada. Kui "veab" muidugi.

Või on probleem selles, et miks ometigi ruuter terveks jäi?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 20:24:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Küll see teleri digiboks on ikka äikesetundlik. Laupäeval läks juba teine kärssama, kui kusagil üsna kaugel eemal äike märatses. Starmani kast ja absoluutselt kõik teised elektriseadmed töötasid ilma mingi probleemida ja laetuled isegi ei vilkunud ning digiboks tegi supsti ja toss väljas. 100 euri maha visatud raha, vol 2 icon_mad.gif

Huvitav, mis saab, kui sellega nõutult garantiisse minna? Kärsahais tunda ja öeldakse kohe, et "nägemist"? Ideeliselt võib asi ilma äikeseta ka mingi defekti tõttu ju kärssama minna.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 461, 462, 463 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.