Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 548, 549, 550 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 20:12:07 vasta tsitaadiga

Kasutaja mul UK regioonis, kas saan tõmmata oma " netiga " ? VÕi pean VPN tegema mis ei tööta?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 20:53:33 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Kasutaja mul UK regioonis, kas saan tõmmata oma " netiga " ? VÕi pean VPN tegema mis ei tööta?

Eile pidi veel VPN-i kasutama, aga täna sai ilma probleemideta tõmmata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.08.2013 21:37:44 vasta tsitaadiga

Ma sain ka Crackdowni läbi neti tõmmatud. thumbs_up.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:42:38 vasta tsitaadiga

Kuidagi "tasuta" filme ka saab näha Xboxi kaudu, kui sul Gold on ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 05.08.2013 17:29:55 vasta tsitaadiga

ei tohiks saada, ainuke võimalus mida ma näen oleks see netflix 30 free trial, aga see Eestis ei tööta, vpnga töötab või ei tööta ei ole kursis.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 10.08.2013 14:08:58 vasta tsitaadiga

kui ma 2 päeva goldi koodi muretsen, kas ma siis saan selle crakdowni tõmmatud? Nimelt pesitsen ise soomes ja soome konto alt saab siis ilma VPN-ita tõmmata, aga eraldi ei hakka 1 kuu goldi muretsema ja kui saab, siis äkki kellelgi on mõni kood vedelema jäänud? icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6hh
HV vaatleja
T6hh

liitunud: 18.01.2007




sõnum 10.08.2013 14:13:03 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
kui ma 2 päeva goldi koodi muretsen, kas ma siis saan selle crakdowni tõmmatud? Nimelt pesitsen ise soomes ja soome konto alt saab siis ilma VPN-ita tõmmata, aga eraldi ei hakka 1 kuu goldi muretsema ja kui saab, siis äkki kellelgi on mõni kood vedelema jäänud? icon_wink.gif

Praegu peaks ka saama ilma VPNita tõmmata icon_wink.gif Parandage kui ma eksin aga tasuta mängude saamiseks peab korraga vähemalt kuu goldi võtma.
Vähematega tõmmata ei lase
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 10.08.2013 14:16:36 vasta tsitaadiga

yep sorry, just panin tõmbama ja sain tõmbama panna, mingi paar päeva tagasi ei saanud veel icon_biggrin.gif , nii et pole koode vaja.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 12:03:16 vasta tsitaadiga

Tänasest on siis Dead Rising 2 ja Dead Rising 2: Case Zero tasuta thumbs_up.gif
Dead Rising 2 hakkas tirima, aga Case Zero ajas jälle regiooni jama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6hh
HV vaatleja
T6hh

liitunud: 18.01.2007




sõnum 16.08.2013 16:50:35 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
Case Zero ajas jälle regiooni jama.

See tahab jah "ostmisel" ja 78-80% VPNi saada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 19.08.2013 09:55:31 vasta tsitaadiga

Case Zero jah, tahab VPNi saada.

Aga dead rising 2 tuli ilusti alla.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 12:47:02 vasta tsitaadiga

Soovitage co-op mänge mida oleks hea naisega ajaviiteks proovida. Lego seeria omad on juba suht läbi mängitud, aga ehk miskit arcade´i hulgast? Võiks olla selline hea lihtne meelelahutus.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2013 19:15:37 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Soovitage co-op mänge mida oleks hea naisega ajaviiteks proovida. Lego seeria omad on juba suht läbi mängitud, aga ehk miskit arcade´i hulgast? Võiks olla selline hea lihtne meelelahutus.

ilomilo

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.08.2013 14:30:39 vasta tsitaadiga

Tänane update (uk konto) muutis punktid rahaks.
400 - 3.49£
Kas keegi mäletab, palju läbi ms ostes ennem 400 punkti maksis?

Usun, et nüüd ma mõtlen mitu korda kui ostan xbla mänge või lisasid. 250 mängust on küll enamus soodukaga (400) ostetud, kuid nähes reaalselt summat, mille eest saab gamest või ebayst retail mängu kätte, võtab korra mõtlema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:35:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi mäletab, palju läbi ms ostes ennem 400 punkti maksis?

Sest oli vist isegi siin teemas juttu, kui MS sellest muudatusest teavitas.
Punktide ümberarvutamine reaalseks valuutaks on ikka tarbija kahjuks; rääkimata sellest, et punkte õnnestus ju soodsamalt kui "ametlik kurss" oli osta icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 14:57:51 vasta tsitaadiga

Aga mis sai nendest punktidest mis hetkel kontol vedelesid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6hh
HV vaatleja
T6hh

liitunud: 18.01.2007




sõnum 26.08.2013 15:16:02 vasta tsitaadiga

phobic kirjutas:
Aga mis sai nendest punktidest mis hetkel kontol vedelesid?

Need vahetati ka rahaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.08.2013 21:40:53 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kas keegi mäletab, palju läbi ms ostes ennem 400 punkti maksis?

Sest oli vist isegi siin teemas juttu, kui MS sellest muudatusest teavitas.
Punktide ümberarvutamine reaalseks valuutaks on ikka tarbija kahjuks; rääkimata sellest, et punkte õnnestus ju soodsamalt kui "ametlik kurss" oli osta icon_wink.gif


Mind huvitaski ametliku kursi ja uue süsteemi vahe, sest läbi PayPal,i olen suht automaatseks muutunud punkte ostes. Samas müüdi ametlikult punkte väärtuses 500 1000 jne, mis vajab veidike aritmeetikat.
Kuskilt jäi silma, et beetaga oli 400 punkti 4.49
Nüüd siis 3.49
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.08.2013 22:05:55 vasta tsitaadiga

Beetal oli vist ka see jama vahepeal et mingi arvutamise teema oli neil valesti ja arvutati hinnad 2x kõrgemaks. Hinnad 360 ei tundugi nii hullud. Vanas rahas mäletan ka miskit et 400 msp on umbes 50 krooni kanti, 800ne oli 100 krooni kanti, 1200 mingi 150 krooni või suts rohkem. Nüüd tean et eurod ja tuleb sutsuke
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 11:32:04 vasta tsitaadiga

kellelgi mõnda ahju/fööni õpetust pakkuda millega oleks kõige suurem võimalus boxile elu sisse puhuda. Vedeleb kaks kasti, mõlemad hanguvad või läheb pilt ära, eelmiste omanike poolt on x-clampid asendatud kruvide seibidega.
Ühtegi eurot kellelegi reballingu vms. eest maksta ei taha, kui saab kuidagi mingiks ajaks pildi ette on hea, kui mitte, lähevad utiili.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 14:44:59 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, kisu plated välja ja pane ahju ära,pärast muidugi poltidega heatsink tagasi külge koos uue pastaga. Ise sain nii umbes 45H mänguajaks enda konsoolile elu sisse.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 00:46:43 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et äkki keegi oskab vähe täpsemat infot pakkuda, et mitu kraadi, kui kaua, vaja midagi ehk fooliumiga kinni katta. Nett on igast erinevaid õpetusi täis, aga ehk keegi siin ise neid rohkem kui ühe ahju toppind ja käib parima variandi välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 09:55:32 vasta tsitaadiga

Võta kasvõi HDTaneli Youtube video selle kohta lahti ja hakka möllama icon_smile.gif

(Kata plate kindlasti fooliumiga, läikiv pool väljapoole ja lõika CPU ja GPU chipi kohad välja.)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 12:08:35 vasta tsitaadiga

ma tegin enda vanal poksil väga julmalt. Lihtsalt plaat välja, mõlemalt poolt kuuma, hoidusin kividest ja töötas edasi. Ei mingeid fooliumeid ega muud tsirkust.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 21:18:40 vasta tsitaadiga

Septembri tasuta mängud siis: Magic 2013 ja Rainbow Six Vegas
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 21:19:07 vasta tsitaadiga

“Magic 2013” and “Rainbow Six Vegas” Free in September
"meh" võib öelda järgmise kuu mängude kohta(võrreldes selle kuu omadega) thumbs_down.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 21:27:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"meh" võib öelda järgmise kuu mängude kohta(võrreldes selle kuu omadega)

Võrreldes PS+ pakutavaga on üldse see mänguvalik "meh" + VPN keberniit thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 01:58:09 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
+ VPN keberniit thumbs_down.gif

Dead Rising Case Zero on siiani ainus, mida ma pole alla saanud laadida VPNi tõttu, ülejäänutega seda jama pole...vähemalt peale esimest paari päeva kui MS on luku maha võtnud.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2013 19:34:05 vasta tsitaadiga

Angry Birds Trilogy TASUTA vene marketplace's!

Tõmmake, kuni veel saadaval!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2013 10:05:35 vasta tsitaadiga

Minul toimis.

Panin region russia, tegin uue konto ja tõmbasin sellega selle ABT ära.

Tänud!

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 06.09.2013 16:50:02 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Minul toimis.

Panin region russia, tegin uue konto ja tõmbasin sellega selle ABT ära.

Tänud!


kas said venekeelse mängu ka?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 12:12:02 vasta tsitaadiga

Hetkel on Injustice: Gods Among Us tasuta Costa Rica kasutajatele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 22:44:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks soovitada mõnda hääd kohta, kus saaks hankida Goldi ja punkte üsna soodsalt?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 23:13:18 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea siis gta5 online läheb käima alles oktoobris. seni mängivad kõik ilusti "single playerit" icon_biggrin.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.09.2013 00:09:46 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi teisel veel on probleeme läbi xbox.com ostes või tõmmates? Ei lase nagu läbi paypali osta, ütleb Sry, theres an error, try again later. Krt, tahtsin Ducktalesi võtta, nüüd pean ootama kui kodust seda osta saab.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 13.09.2013 08:38:37 vasta tsitaadiga

Okman, hähh icon_biggrin.gif Oktoober ei ole ju 17. septembrist üldse kaugel icon_smile.gif icon_biggrin.gif Aga nagu reaalselt mulle ei meeldi see et migni leaked videod tulevad vaikselt välja ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 13.09.2013 08:55:14 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kas kellelgi teisel veel on probleeme läbi xbox.com ostes või tõmmates? Ei lase nagu läbi paypali osta, ütleb Sry, theres an error, try again later. Krt, tahtsin Ducktalesi võtta, nüüd pean ootama kui kodust seda osta saab.


Võib olla see viga.

http://www.xbox360achievements.org/news/news-16111-Games-Mysteriously-Disappearing-from-the-Xbox-Live-Marketplace-%5BUpdated%5D.html
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:44:28 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kas kellelgi teisel veel on probleeme läbi xbox.com ostes või tõmmates? Ei lase nagu läbi paypali osta, ütleb Sry, theres an error, try again later. Krt, tahtsin Ducktalesi võtta, nüüd pean ootama kui kodust seda osta saab.

Praegu saab Xbox.com-i kaudu osta ainult krediitkaardiga, selle pärast ütleb ka sellise veateate.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.09.2013 20:01:49 vasta tsitaadiga

Hmm ok. See xboxi glitch pidi ka seda jama võimendama. Paljud ei saa sealt miskit tõmmata.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 13.09.2013 20:26:02 vasta tsitaadiga

aga ma küsin teilt et mis see mängu peal vaata kui ostad et mis see online code on? Mis sellega tegelikult teha saab ? icon_biggrin.gif ma suht loll icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:15:06 vasta tsitaadiga

MultiRaiko, online pass on on selleks et saaks mängida teistega võrgus (online)

Selleks et see toimiks peaks olema ka Xbox LIVE soetatud.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:19:05 vasta tsitaadiga

Kui ma soovin Xboxi VGA kaabli need heli jubinad ühendada ära enda monitoriga (millel on sisseehitatud kõlarid), siis kas on vahet, kas ma ostan selle jaoks selle adepteri, et saada monitor VGA kaabli heli juhtmetega ühendada...: http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/KAABLID-ADAPTERID-AUDIO-VIDEO-kaablid-adapterid210/38687 või selle?: http://www.itshop.ee/kaabel-av-3-5mm-pistik-2xrca-pesa-0-2m
Et ühesõnaga, kas seal on vahet, kas see üks pool on must või valge? Üks päev sai see ITshopi oma ostetud ning nüüd vaja veel VGA kaabel ka muretseda, kuid märganud, et VGA kaablil vist ju valge ja punane otsik ning kas tõesti minu adapteriga siis ta heli edasi ei annagi? Ehk siis peab Arvutitarga oma soetama?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:33:28 vasta tsitaadiga

Siim159, värvil ei ole vahet... kas must ja valge või siis punane ja valge. Kanaleid on ikka 2. Parem ja vasak kanal. Seega vastuseks oleks... pole vahet millise ülemineku ostad neist icon_wink.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 13.09.2013 21:47:14 vasta tsitaadiga

Okman, seljuhul kui ma ostan endale GTA V siis ma pean selle 101% kindlasti alles hoidma jah ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 00:13:18 vasta tsitaadiga

MultiRaiko, Just täpselt! GTA online pidi minema tööle poolest oktoobrist. Siis hakkab ju õige mäng pihta icon_biggrin.gif
Vastasel juhul võiks öelda et magusam osa mängust jääb mängimata...

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 14.09.2013 10:35:59 vasta tsitaadiga

Mhm icon_biggrin.gif super et ytlesid icon_biggrin.gif muidu oleks vb järjekordselt selle minema visanud icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 11:04:43 vasta tsitaadiga

GTA Online hakkab tööle siiski 1. oktoobrist, mitte poole kuu pealt.

Mispärast üldse peaks GTA V minema viskama? icon_biggrin.gif Kuidas sa mängid seda mängu siis?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiRaiko
HV vaatleja
MultiRaiko

liitunud: 21.08.2012




sõnum 14.09.2013 12:14:20 vasta tsitaadiga

loe veits ette poole icon_biggrin.gif selle koodi minema visata vms icon_biggrin.gif nagu ma ostsin selle saints row the thirdi ka ja siis ma võtsin selle koodi ära sealt aga ma vist viskasin ära või kaotasin ära selle vms icon_biggrin.gif ja siis jep icon_biggrin.gif ma loodan et sa said aru mis ma mõtlesin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 00:12:02 vasta tsitaadiga

Manuaalid on nii häirivad, et lendavad esimese asjana prügikasti?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 17:17:14 vasta tsitaadiga

Keegi teab, mis jama VGA kaabliga on, et kui ma valin 640x480-st suurema reso, siis kiri/pildid jms lähevad nagu udusemaks vms? Tahaks ikka 1280 x 1024 peale panna, mida minu monitor ka toetab, kuid suht rõvedalt jäävad kirjad/pildid siis. Mis võib seda põhjustada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 548, 549, 550 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.