Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:02:13 vasta tsitaadiga

OT: Kui halb see tegelikult on?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:28:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
OT: Kui halb see tegelikult on?


Selle raha eest on mängu küllaga. Tegu on täiesti kompetentse shooteriga, mis juhtumisi toimub Aliensi universumis. Season Pass annab kaasa ka SP DLC, mis alles välja tuli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:33:37 vasta tsitaadiga

Scart, DLC hõlmab endas midagi peale MP ka?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:33:50 vasta tsitaadiga

Oeh, ikka veel tehakse site, kus ei saa maksta paypal'iga ja ilma kontot loomata... aitab keegi?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:37:49 vasta tsitaadiga

Aeron, millest täpsemalt on jutt?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 22:40:24 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Aliens:Colonial Marines - * Steam
Ikka liiga kallis? icon_lol.gif


Siin ei saa maksta paypali'iga, sellest räägin.
Keegi võiks aidata, teen ülekande...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 23:19:19 vasta tsitaadiga

Star Ruler - 80 senti - http://www.kinguin.net/catalog/category/view/s/star-ruler-steam-key/id/1534/

Selle raha ees mängu enam kui küll. (steami hind 15euri)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 23:39:16 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Scart, DLC hõlmab endas midagi peale MP ka?


Kolm MP DLCd ja nüüd tuli viimasena SP DLC, mis seob omavahel kokku Aliensi ja Alien 3-e. Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 03.08.2013 10:02:54 vasta tsitaadiga

http://www.bundlestars.com/all-bundles/superfly-indie-bundle/?fb
_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 04.08.2013 05:53:04 vasta tsitaadiga

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut 2,50€ (suitsupaki raha eest ära anda.)

jagada veel 2 tokitori 2+ soodus kupongi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 21:10:04 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/hot-deals/
gmg-s on 4pakkide sale.

keegi of red riveri pakki osta kavatseb, siis ma võin käpp olla icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.08.2013 21:49:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 21:27:36 vasta tsitaadiga

http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3

Dirt 3 päris hea hinnaga. Pole varem sellise hinnaga ise näinud, v6tsin ligi.

Igasugu muud jura ka suht normi hinnaga http://www.gamersgate.com/offers
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 21:34:10 vasta tsitaadiga

Keegi Mafia 2 ei taha Witcher 2 GoG'i võtme vastu vahetada?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 05.08.2013 22:19:32 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3

Dirt 3 päris hea hinnaga. Pole varem sellise hinnaga ise näinud, v6tsin ligi.

Igasugu muud jura ka suht normi hinnaga http://www.gamersgate.com/offers


Suured tänud! Võtsin ka ligi.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 01:41:16 vasta tsitaadiga

Ära anda või vahetada.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 18:29:03 vasta tsitaadiga

gmg-s on ka manhunt 2.49 $ ( http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/action/manhunt/ )
Miskine link ka, kuidas 64bit w7-ga asi tööle saada (ei tea, ise pole veel jõudand proovida)
http://steamcommunity.com/app/12130/discussions/0/828937420154665441/

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 22:06:56 vasta tsitaadiga

G2s on Battlefield 4 koos China Risinguga keskööni 38 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 22:48:14 vasta tsitaadiga

humblebundlesse lisandus veel 3 mängu: risen 1, metro 2033 ja sacred citadel. thumbs_up.gif
http://www.humblebundle.com/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 22:56:42 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
humblebundlesse lisandus veel 3 mängu: risen 1, metro 2033 ja sacred citadel. thumbs_up.gif
http://www.humblebundle.com/


Fail just päeval ostsin sealt endale komplekti ja nüüd lisati juurde.. (Nice, kiire kontroll näitas, et uued asjad lisati juurde)

kellelgi soovi võtme vahetust natukene teha?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 07.08.2013 00:08:06 vasta tsitaadiga

Tähendab, kui ma oleksin nüüd selle humblebundle võtnud, oleksin 5 mängu veel peale saanud?

/Jõudis kohale..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:08:53 vasta tsitaadiga

Skyrim - 12.99eur - http://www.kinguin.net/catalog/product/view/id/2600/s/the-elder-scrolls-v-skyrim-steam-key/category/108/

Või, kes tahab kogu kompotti siis ka päris okei hind.

Skyrim Legendary Edition - 24.49eur - http://www.kinguin.net/catalog/product/view/id/2600/s/the-elder-scrolls-v-skyrim-steam-key/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:13:52 vasta tsitaadiga

vene key, mis on meie regioonis "õige", saab legendary 13-14€ eest...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2013 22:34:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Archangel, kas sealt saab keyd nende kohta (ise kaalun just stalkerit) , et steami toppida või peab nende lehelt tirima ?


Saab key. Olenevalt mängust siis kas steam, origin, või üldse midagi muud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 11:59:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
vene key, mis on meie regioonis "õige", saab legendary 13-14€ eest...

Ma vaatan, et mul on lihtsam oma UK versioon äraunustada ja Dragonborni asemel lihtsalt Legendary vene versioon soetada. Kas see töötab ja aktiveerub eestis korralikult? Kuskohast sellise hinnaga võtit saab?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 12:38:19 vasta tsitaadiga

trip käest saad
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 12:51:16 vasta tsitaadiga

Mortal Kombat Komplete Edition ~ 10€ *Steami võti

Või siis Immortal Action Pack ~16€

Sisaldab:

- Arkham City GOTY
- Mortal Kombat Arcade Kollection
- Mortal Kombat Komplete Edition
- LotR: War in the North

ka kõik Steami võtmed
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 13:43:42 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
trip käest saad

Legendary editionit nagu ei paistnud. Kas need uued Skyrimi RU asjad aktiveeruvad meil ilma VPNta?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 14:04:15 vasta tsitaadiga

sukelduja, skyrimi ru versioon töötab ka meie regioonis. nii tavamäng kui legendary.
krt see amazon oma us piiranguga ja sellest möödasaamiseks vajaliku sebimisega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 14:16:52 vasta tsitaadiga

londiste, mõni neist mängudest on region locked?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 14:21:47 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
miki kirjutas:
trip käest saad

Legendary editionit nagu ei paistnud.
Saada talle PS doh.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 14:37:05 vasta tsitaadiga

renhoelder, ei ole. aga amazonis tuleb oma elukohaks lihtsalt ameerika valetada. ma kasutan amazoni ka muude asjade ostmiseks, nii et see on natukene nõme icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 14:38:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
renhoelder, ei ole. aga amazonis tuleb oma elukohaks lihtsalt ameerika valetada. ma kasutan amazoni ka muude asjade ostmiseks, nii et see on natukene nõme icon_razz.gif

Mul sama probleem, "natuke" on väga pehmelt öeldud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 14:46:34 vasta tsitaadiga

Hmm, olen nii reaalset kui digitaalset kaupa ostnud/tellinud, siiani pole probleeme esinenud, veel... ptüi, ptüi, ptüi
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.08.2013 15:04:41 vasta tsitaadiga

Saab ju mitu aadressi panna Amazoni. Äkki mul mõni villa USAsse ostetud, puhkuste ajaks icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

viimati muutis madness 08.08.2013 22:02:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 21:55:10 vasta tsitaadiga

Sanctum 2 nelipakist kaks koopiat üle ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2013 00:39:35 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Sanctum 2 nelipakist kaks koopiat üle ..

muide, see on päris kihvt mäng. võiks 4 inimest mängima kokku saada icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 10.08.2013 08:40:12 vasta tsitaadiga

http://www.bundlestars.com/deals/horror-fest-bundle/?fb
_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 13:47:47 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/the-bureau-xcom-declassified-offer/
Koodiga: "GMG25-OGRUH-7SM8H" 25% veel alla.
Hind: $33.75 u. €25.30
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2013 16:20:49 vasta tsitaadiga

Guns of Icarus Online CE: http://store.steampowered.com/app/209080/ 4pack on hea diiliga: 14,27€ / 4 = 3.57€ per nägu
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 09:14:39 vasta tsitaadiga

http://www.indieroyale.com/
Tower Wars muide nende seast endal proovitud ja hea asi!

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 13:44:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kiiremale hingele tasuta võti
Kui võti töötas siis anna teada, et võtsid
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 12.08.2013 15:55:12 vasta tsitaadiga

...see võti on juba kasutatud, aga kes võttis, ei viitsinud isegi sellest märku anda icon_confused.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 16:14:41 vasta tsitaadiga

Don't forget to grab your free Steam key for Anomaly: Warzone Earth, while you still can.http://woobox.com/vsxpyw

Kes juhuslikult ei saanud
https://www.facebook.com/BundleStars?hc_location=stream
Nende lehel vahest leidub


LISAKS

Kas kellelgi huvi osa võtta Guns of Icarus Online CE 4 packi ostust
Hetkel minul ja Renkal nagu oleks huvi, ehk leidub kaks hinge veel?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2013 19:56:03 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
http://www.greenmangaming.com/the-bureau-xcom-declassified-offer/
Koodiga: "GMG25-OGRUH-7SM8H" 25% veel alla.
Hind: $33.75 u. €25.30
igaks juhuks mainin, et praegu ostes, saab kõik varasemad X-COMid ja DLC'd ning Spec OPs in the line veel pealekauba

võtsin endale ära, pole veel jõudnud enemy unknowni lõpetadagi, kuid suht lõbus turn base strateegia thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.08.2013 19:58:10 vasta tsitaadiga

Nuuvemis on 22€

http://www.nuuvem.com.br/produto/1294-the-bureau-xcom-declassified
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2013 20:00:24 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Nuuvemis on 22€

http://www.nuuvem.com.br/produto/1294-the-bureau-xcom-declassified
mida sealt ostes tegema peab, mis proxyt kasutama vms?
korra proovisin, siis ei õnnestunud icon_neutral.gif

lisaks kas nad annavad võtmed kohe või kuidas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.08.2013 20:11:52 vasta tsitaadiga

Pole preorderit sealt ostnud, ei tea kuidas nende võtmetega on. Aga Dragonborni ostmise jaoks küll mingit proxyt vaja pold icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2013 20:13:15 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Pole preorderit sealt ostnud, ei tea kuidas nende võtmetega on. Aga Dragonborni ostmise jaoks küll mingit proxyt vaja pold icon_razz.gif
aga mingit võõrast aadressi vms, millega maksid üldse
mina proovisin osta, siis andis mingi 5x karmima hinna icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.08.2013 21:04:32 vasta tsitaadiga

Pold vist mingit aadressi vaja..konto all praegu vaadates igatahes pole sisestatud. Paypaliga maksin
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 21:53:06 vasta tsitaadiga

Tegin ka oma ostu ära, aga midagi väga imelikku juhtus(Pilt), nimelt ok XCOM Collection tekkis sinna, samamoodi ka Bureau, aga puudu oli Spec Ops, nii esimene aktiveerus valutult, aga viimast tahtsin aktiveerida, ütles, et tegemist on Spec Ops-ga, lasi ilusti aktiveerida, aga mängunimekirjas Bureau-d ei tekkinud, või ei peagi veel Steami see tekkima? Ja olen asjadest vähe valesti aru saanud, et see Spec Ops ja Bureau ongi ühe koodiga?
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.