|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
05.08.2013 16:34:19
|
|
|
Mingit soodus-skeemi viimasel ajal keegi kohanud? näiteks. pool aastat poole hinnaga vms.?
1a seadmeorjuse leping sai läbi, vaja miskit muud proovida ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.08.2013 18:12:39
|
|
|
täna paigaldasin XL i " järgmise kuu lõpuni tasuta".
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
07.08.2013 10:17:19
|
|
|
subtiitrid läksid ekraani alla "peitu", ülemis rida näeb, alumist mitte.
olen proovinid boxi menüüst neid 4:3, 16:9 jms formaate muuta aga midagi ei aita, 1 rida ikka peidus :S
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.08.2013 14:21:20
|
|
|
osadel telekatel on see "featuur". boksiga seda üle ei konfi. mingi "zoom" vms.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.08.2013 15:29:58
|
|
|
| Overscan
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
07.08.2013 19:52:37
|
|
|
| telekas selline oldschool kineskoop ja seda nagu keegi näppinud pole, eesti kanalid on okei aga fox ja mõnedel veel selline jama :/
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.08.2013 21:26:05
|
|
|
Letterbox vali
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
09.08.2013 22:03:35
|
|
|
peale seda viimast zoomi uuendust (arvatavasti) on mul sama antenniga signaal nõrgem teatud kanalitel (lausa hakib kohati), ilmselt peab võimendi vahele panema, aga mis põhjustel see signaal nõrgem on ei tea.
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.08.2013 23:58:33
|
|
|
Mis mõttes zoomi uuendust? Signaali tugevus sõltub ikka saatjast ja need on igas piirkonnas erinevad ning neid seadistab ja uuendab Levira. Mingid zoomi kanalite uuendused neid küll ei mõjuta.
Suvel võib levihäireid põhjustada ka ülilevi pärast päikeseloojangut ja enne tõusu.
Enne võimendi lisamist tasub korralik antenn ja kaabel vaadata, võimendi on see viimane abivahend, saatja läheduses täiesti mõttetu ja ülilevi korral teeb hullemaks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
10.08.2013 08:26:41
|
|
|
ma pigem mõtlesin, et nad on seal omal midagi uuendanud, aga ma proovin korralikumat antenni jah, see olemas olev on mul ise tehtud väike jupp, ennem töötas ilusti, kuna elan mastile võrdlemisi lähedal ja maju ees ei ole.
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.08.2013 15:43:15
|
|
|
Masti lähedal võib probleemiks olla ka hoopis liiga tugev signaal või vastupidi - masti lähemas ümbruses olev leviauk. Raske öelda, mis seal just lahti on.
Vaata Levira kaarti, võib-olla on teise polarisatsiooniga rohkem edu - Tallinna katab enamuses vertikaalpolarisatsiooni ala.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
10.08.2013 18:24:14
|
|
|
| Oldermann kirjutas: |
| ma pigem mõtlesin, et nad on seal omal midagi uuendanud, aga ma proovin korralikumat antenni jah, see olemas olev on mul ise tehtud väike jupp, ennem töötas ilusti, kuna elan mastile võrdlemisi lähedal ja maju ees ei ole. |
History kanal jamab?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
11.08.2013 08:01:10
|
|
|
history on just korras, hoopis fox, tlc ja nat geo, v-õ veel midagi, aga mul on oma menüü tehtud, seega kõiki kanaleid ei tea.
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.08.2013 11:30:46
|
|
|
Ma soovitan ikka võimendi panna kui jamab
Samas 2mm antenni keerates võib ime juhtuda. Kui mux1 peal liiga palju, siis mux2 ei näita ja vastupidi.
Kompromiss tuleb leida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
11.08.2013 11:32:36
|
|
|
jeesus188, murega kodanikul on "ise tehtud väike jupp, ennem töötas ilusti, kuna elan mastile võrdlemisi lähedal". Sinna võimendi juurdepanek on küll ajuvaba.
Ennekõike korralik antenn (loomulikult 1.5m TRIAX on liiast) ja ühendused üle vaadata. Korralikud metallpesad-pistikud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.08.2013 11:42:06
|
|
|
Müüakse neid miskeid mini logo (ehk kuused) antenne. Sellest peaks küll olema.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
11.08.2013 13:05:23
|
|
|
http://www.merge.ee/antenn/
Siit TRIAX 6el peaks suht kindla peale minek olema. "Kuusekese" saab paar € odavamalt...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.08.2013 13:56:09
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
jeesus188, murega kodanikul on "ise tehtud väike jupp, ennem töötas ilusti, kuna elan mastile võrdlemisi lähedal". Sinna võimendi juurdepanek on küll ajuvaba.
Ennekõike korralik antenn (loomulikult 1.5m TRIAX on liiast) ja ühendused üle vaadata. Korralikud metallpesad-pistikud. |
Täpselt. Võimendi võimendab ka müra, nii et kui on antenni asemel "jupp", siis saad tulemuseks lihtsalt kõvema müra.
Kui aga jamavad peamiselt fox, fox life ja natgeo, siis ei pruugi viga olla muxis. Kui järjekordselt häireid näed, siis pane teade selle kohta koos häire kellaajaga foorumisse. Kui teistel ka samal ajal samamoodi jukerdas, siis on see hoopis kanalite väljastaja praak - foxid ja natgeo tulevad samalt väljastajalt.
Olen foxi häirete pärast Starmaniga korduvalt suhelnud ja nende vastustes on need kanalid oma häiretega "ühte patta" pandud. Hiljem olen foxi digihäirete ajal spetsiaalselt ka natgeod kontrollinud ja seal on olnud samal ajal samalaadsed häired, sama MUX-i teistel kanalitel aga mitte.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
12.08.2013 10:14:34
|
|
|
Oi küll on Starmaniga probleeme.
Algus hakkas adaptri jupsimisega, et see töötas nii, kuidas tahtis. Pika vinna peale läks tööle kah. Sai vahepeal vooluvõrgust eemaldatud see ja siis enam elu ei suutnud kohe sisse puhuda ning kutsusime tehniku. Nädala aja pärast jõudis ta kohale, ning vahetas adaptri koheselt välja ning ütles, et adapter on läbi voolukõikumise tõttu NING see ei ole garantii all...(pikk jutt läheks edasi, kui see hetkelise arusaamatusega kokku sobiks).
Tõesti, kas siis adapter ei ole Zuumboxi lisaseade ning ei lähe garantii alla?
http://www.starman.ee/files/yldtingimused_es.pdf
Spoiler 
| tsitaat: |
8.1. Starman annab müüdud Seadmele kaheaastase garantii, kui Poolte vahel ei ole kokku
lepitud teisiti. Garantii tähtaeg hakkab kulgema Seadme üleandmisest Kliendile.
8.2. Garantii annab Kliendile garantiitähtaja jooksul õiguse nõuda Seadme tasuta parandamist
või asendamist, kui Seade ei vasta Lepingu tingimustele materjali- või tootmisvea tõttu ning
Seadet on kasutatud ja hooldatud ainult vastavuses kasutusjuhendiga.
8.3. Kui Pooled ei ole kokku leppinud teisiti, tagastab Klient Seadme garantiist tulenevate
õiguste teostamiseks Starmani esindusse või posti teel aadressile Rävala pst 19 Tallinn.
Vastavad postikulud hüvitab Starman Kliendile juhul, kui tuvastatakse, et Seadme garantii
kehtivuse alused on olemas. Klient tagastab Seadme koos põhjaliku kirjeldusega selle rikke
kohta. |
Ning selles müügigarantii punktis jutuks oleva Seadme definitsioon Starmani üldtingimuste pdf failist
Spoiler 
| tsitaat: |
Starmani poolt Kliendile kasutamiseks antud või müüdud seade koos selle
lisaseadmetega, mis on vajalik Teenuste tarbimiseks. |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.08.2013 10:36:10
|
|
|
Garantii ei kata voolukõikumistest tekitatud kahjusid/vigasid.
Huvitaks, kuidas see tehnik vea põhjuse tuvastas? Et kuna on äikesetormide aeg, siis on niikuinii sellest tingitud ja kogu moos?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
12.08.2013 11:17:45
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Garantii ei kata voolukõikumistest tekitatud kahjusid/vigasid.
Huvitaks, kuidas see tehnik vea põhjuse tuvastas? Et kuna on äikesetormide aeg, siis on niikuinii sellest tingitud ja kogu moos? |
Mitte see, et ei kata voolukõikumise kahju jne, vaid, kas adapter üldse kuulub garantii alla.
Ta ainult korra pistis vana adaptri järgi, ei töötanud ja raputas ning ei tulnud mingit heli ja kohe tulistas vastusega, et voolukõikumine ja nüüd on teil 2 valikut...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.08.2013 13:54:04
|
|
|
Mis adapter? Toiteplokk või?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
12.08.2013 14:36:17
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Mis adapter? Toiteplokk või? |
Vooluadapter, See, mis on enamasti koduelektroonika vidinatel vahel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.08.2013 14:48:43
|
|
|
| seda ma räägingi, et ka adapter kuulub garantii alla, aga garantii ei kata rikkeid, mis on põhjustatud voolukõikumisest.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
12.08.2013 14:56:20
|
|
|
| Ja starmani tehnik on elavdiagnostik, et adapterit katsudes tuvastas rikkepõhjusena voolukõikumise?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
12.08.2013 15:10:09
|
|
|
| pedak kirjutas: |
| Ja starmani tehnik on elavdiagnostik, et adapterit katsudes tuvastas rikkepõhjusena voolukõikumise? |
Laurx teab kindlasti sellele kysimusele vastust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.08.2013 15:14:14
|
|
|
Keelega katsus muidugi. Nagu üks Elioni tehnik, kes kunagi aastaid tagasi minu juures käis kaabli katkestust kontrollimas/otsimas. (päriselt ka, ma isegi pakkusin oma multimeetrit, aga see ei kõlvanud talle )
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.08.2013 15:15:52
|
|
|
| Mul tutvus ringkonnas on ka kahel boksil adapterid ära põlenud. See on ikka naljanumber, et määritakse ebakvaliteetse voolu pähe. Huvitav, et nagu teised seadmed ei põle maha. Tehkud oma toiteplokk siis kvaliteetsemalt. Ise olen hiinast paari € eest adapteri asemele tellinud ja 2-3 korda võimsama. Kusjuures olen need adapterid lahti kiskunud ja on näha, et detailid on kuumuse kätte ära surnud. Ehk muud seal polegi kui tehase poolt on lahja toiteplokk kaasa panud. Nüüd on hea pensionääride käest raha küsida.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
12.08.2013 15:36:53
|
|
|
| pedak kirjutas: |
| Ja starmani tehnik on elavdiagnostik, et adapterit katsudes tuvastas rikkepõhjusena voolukõikumise? |
See võib muidugi tehniku täielikult väljamõeldud probleem olla, kuna esimene kord ( mingi tasuta saadud antennipaigaldus) ei saanud ta mingit rulli teenida mede poolt. Üritas võimendit antennivõimendit pähe määrida aga me ennem saime tuttavalt teise võimendi ja asi toimis. Lõpptulemusena tükeldas vihane tehnik vana kaabli(~10m) 1-2m tükkideks.
Kui sai ka nüüd tehnikule üeldud, et adapter töötab vahetevahel, siis tõmbas ta kohe tagasi.
Oleks mõtet adapter ekspertiisi saata?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.08.2013 15:43:51
|
|
|
Võta EE-st tõend, et pinged vastavad Eestis kehtivale standardile (seda nad enamasti ju ise väidavad ja kindlasti annavad tõendi hea meelega, vastasel juhul peaksid nemad seda kompenseerima hakkama). Kui siis ikkagi väidetakse, et adapter suri ülepinge tõttu, siis tähendab, et adapter ei vasta Eestis kehtivale pingestandardile. See pole enam sinu süü.
Jagelegu firmad omavahel
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.08.2013 17:58:48
|
|
|
| Siis öeldakse lihtsalt, et on äikesekahjustus ja klient on ikka kaamel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
12.08.2013 20:35:59
|
|
|
Spoiler 
| ot: |
Ei noh, see kokku tulev 44€ kahe aasta peale on hetkel suva, põhiline on see, et saaks Starmani võimalikult palju maha teha. Tehnik ütles, et pingekõikumine ja kõik. Ma ise ei tea, mis viga võis olla ega hakka sellega praktiliselt vast midagi pihta.
Põhiline osa moraalis: Alati, ALATI, loe ennem läbi leping, selle tingimused( vajadusel garantii osa prindi ja viska tehnikule ninaette, kui vait ei jää osas, milles vaidlete) , otsi adaptri hind, uuri adaptri andmeid, digiboxi andmed, arvuta natuke ampreid, kirjuta vastavasse HV foorumi teemasse ( ehk saad sealt abi).
Enamasti ( vähemalt 90% juhtudest vast) on sarnaste juhtude puhul klient süüdi ja tõestamine kulutab palju rohkem aega ning raha, kui kogu krempel väärt on) |
Klient on alati süüdi, igalpool.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
12.08.2013 23:02:07
|
|
|
| klient ise määrab kas on süüdi või kunn, ei tasu lasta endale pähe istuda
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defmat
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2013
|
13.08.2013 00:03:53
|
|
|
Kas keegi EPC3008 kaabelmodemi user ja passwordi teab öelda? On vaja DNSe natukene ümber seadistada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.08.2013 00:04:28
|
|
|
cisco / cisco
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defmat
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2013
|
13.08.2013 00:17:11
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| cisco / cisco |
Need kahjuks ei toimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
13.08.2013 12:16:19
|
|
|
| defmat kirjutas: |
Kas keegi EPC3008 kaabelmodemi user ja passwordi teab öelda? On vaja DNSe natukene ümber seadistada  |
See karp nüüd küll midagi DNS kohta ei tea ega arva.
Kui DNS-i seadistamine on probleemiks, siis tegele järgmise seadmega kuhu modemist tulev v6rgukaabel yhendatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.08.2013 14:17:41
|
|
|
Mingi kala on tekkinud.
Paar päeva pole tööl olnud ja eurosport näitab levi tugevuseks 45 ja kvali ka 30-40, pilti ei näe. Ennem oli 90 kandis mõlemad. Tallinna peale suunatud 778MHz. Selline tunne nagu saatjal oleks powerit vähemaks keeratud
Samas eurosport2 on samad % mis varem ja eesti kanalite omad samuti. Vastavalt siis 666 ja 530mhz sagedustel.
Antenni pööramisest pole abi
Et siis tuleb välja, et elisa mast on enamvähem samasse suunda kuhu antenn on suunatud ja nüüd siis teleka vaatamisega aamen peale 800mhz aktiveerimist ?
Edit:
Mul võimendi vahel 5-862mhz.....kas peaks vahetama alla 800mhz vastu (kui on olemas)
Edit:
Võtsin võimu vahelt ja sain pildi ette, kvaliteet 70, aga signaal 10 (tuulevaikusega näeb)
Kas see lihtsalt blokeerib 4G levi või võimendab ka alla 800mhz levi?
http://www.serigo.eu/67510.html
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.08.2013 14:25:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Võtsin võimu vahelt ja sain pildi ette, kvaliteet 70, aga signaal 10 (tuulevaikusega näeb)
Kas see lihtsalt blokeerib 4G levi või võimendab ka alla 800mhz levi?
http://www.serigo.eu/67510.html |
Ainult filtreerib.
Enne võid proovida ka võimendust maha keerata (kui on reguleeritav).
Filter kindlasti enne võimendit!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
13.08.2013 17:18:14
|
|
|
Tahaks teise televusseri ka Starmani digiTV-sse sappa lükata, kuid veebilehelt ei suuda leida enam lisatelerikoha hinda. Spetsifikatsioonide all, lisateenuste nimistus, on see küll ära mainitud. Ehk oskab keegi aidata?
_________________ Just my stupid and uneducated opinion. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defmat
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2013
|
13.08.2013 17:43:08
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
See karp nüüd küll midagi DNS kohta ei tea ega arva.
Kui DNS-i seadistamine on probleemiks, siis tegele järgmise seadmega kuhu modemist tulev v6rgukaabel yhendatud. |
Oled 100% kindel? Mingi ISP poolne conf. peab tal olema, mis välise IP ja muud seaded võtab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
13.08.2013 18:01:41
|
|
|
| WAUZZZ kirjutas: |
| Tahaks teise televusseri ka Starmani digiTV-sse sappa lükata, kuid veebilehelt ei suuda leida enam lisatelerikoha hinda. Spetsifikatsioonide all, lisateenuste nimistus, on see küll ära mainitud. Ehk oskab keegi aidata? |
1.99 €
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
13.08.2013 20:44:35
|
|
|
| defmat kirjutas: |
| wiinanina kirjutas: |
See karp nüüd küll midagi DNS kohta ei tea ega arva.
Kui DNS-i seadistamine on probleemiks, siis tegele järgmise seadmega kuhu modemist tulev v6rgukaabel yhendatud. |
Oled 100% kindel? Mingi ISP poolne conf. peab tal olema, mis välise IP ja muud seaded võtab. |
Sul ei ole järgneval seadmel välist IP-d????
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defmat
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2013
|
13.08.2013 20:51:34
|
|
|
| Modem on otse PCga ühendatud. Endiselt otsin EPC3008 userit ja passi..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2013 23:04:48
|
|
|
defmat, EPC3008 on modem, su arvuti saab Starmani käest DHCP'ga IP ja muud võrgusätted.
Kui tahad enda arvuti DNS sätteid muuta, tee seda enda arvutis.
Kui sul on oma ruuter vahel, siis tee seda oma ruuteris.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
14.08.2013 10:46:54
|
|
|
Võimendiks http://www.serigo.eu/67236.html, sel ei anna maha keerata. Tuleb vist see 4g filter osta ja lihtsalt katsetada
Kas need sagedused siis nii täis, et allapoole ei anna mux2 toppida?
Edit:
Eile kell 16 tehtud tellimus sergiost oli automaadis hommikul kell 9.30
Mul jäi arusaamatuks, kummalt poolt arvestus käib.
Antenn-4g filter-võimendi-digiboks?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
14.08.2013 11:56:50
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mul jäi arusaamatuks, kummalt poolt arvestus käib.
Antenn-4g filter-võimendi-digiboks? |
Täpselt. Võimendada tuleb/tohib ikka kasulikku signaali. Müra pole vaja võimendada, see tuleb vastupidi hoopis võimalusel välja filtreerida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
14.08.2013 11:58:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Eile kell 16 tehtud tellimus sergiost oli automaadis hommikul kell 9.30 |
Raporteeri siis tulemustest kah!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
14.08.2013 13:07:14
|
|
|
Mitte shittagi kasu polnud
Heal juhul tõusis mux2 levi 5%, aga hetkel tuul väljas, nii et vabalt võib mõõteviga olla.
Ennem tõusis mux1 kvaliteet 10%
Ja vahet polnud, kas digiboxi lähedale panin mõlemad või antenni ligidusse. Kõik sama.
Vahet polnud ka enne/pärast võimendit filtri panek.
Nii et kui keegi tahab mult seda osta, siis on myygiks
Peab vist koeru pealt proovima, samas puud on 5m kaugusel, kaugemal veel suur maja jääb ette.
Raske siis natukene sagedust langetada
Peaks kohe kellelegi kaebama minema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|