Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 460, 461, 462 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2013 23:37:05 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
saan aru, et see hetkel veel beeta staadiumis, aga kuidas vaene penskar selle tööle veel saab icon_lol.gif

Vaesel penskaril on pohhui. Tal pole tarka telekat vaja.

Miks peaks penskar betatesteriks hakkama?

hmm, kas siis laos olevad telekad uuendavad end ilusti end kohe ja installivad endale elioni äppi lisaks ja suvalisest pordist hakkab pilti tulema?

võibolla tõesti, aga siis see mudel on aasta 2 vana ehk, ausalt ma ei tea, ma lihtsalt oletan

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.08.2013 23:40:25 vasta tsitaadiga

jeesus188, miks sa sellepärast muretsed?
Küll nad hakkama saavad, vajadusel elioni abiga.

Ja ma kordan. Neil pole tarka telekat tarvis.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 00:43:50 vasta tsitaadiga

Sa kysisid, ma vastasin thumbs_up.gif
Tarka telerit pole otseselt vaja, aga lolle eriti ka ei myyda enam, kui just alati odavaimat võta
Edit:
mind see tädi ei rahuldanud yldse, kes helistas. ta vist vaatas vaid pabereid......
kas on väga ebaviisakas kysida teist inimest liinile, kes reaalselt ka asja jagab icon_rolleyes.gif
tavaliselt sattunud mulle liinile tehnilise osakonnast sergei või .....üks oli veel thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 09:25:43 vasta tsitaadiga

Kui testid läbi saabad ja asi lives siis pole midagi pusida vaja.

Teler koju, LAN ruuterist järgi, vool järele.
Viisard vaja läbi teha (sisaldab tarkvarauuendamist) ja smarthub ette (järgneb smarthub uuendamine)
Peale seda peab Elion app olema nii SmartHUBis kui ka Source valikute all.

Hetkel jah:
Veebist pulgale firmware ja telerisse.
Samsung app'sist otsida "elion" ja installeerida.
Uurida helpdeskist kas ruuteril on uus tarkvara (hetkel tundub, et selle aasta telerid seda ei teavita, eelmise aasta telerid aga lasid ekraanilt ruuteri tarkvara uuendada)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.08.2013 09:28:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui testid läbi saabad ja asi lives siis pole midagi pusida vaja.

Teler koju, LAN ruuterist järgi, vool järele.
Viisard vaja läbi teha (sisaldab tarkvarauuendamist) ja smarthub ette (järgneb smarthub uuendamine)
Peale seda peab Elion app olema nii SmartHUBis kui ka Source valikute all.

Hetkel jah:
Veebist pulgale firmware ja telerisse.
Samsung app'sist otsida "elion" ja installeerida.
Uurida helpdeskist kas ruuteril on uus tarkvara (hetkel tundub, et selle aasta telerid seda ei teavita, eelmise aasta telerid aga lasid ekraanilt ruuteri tarkvara uuendada)


Kas mul üks vaatajakoht võib olla läbi Amino digiboksi ja teine siis selle nutiteleka põhine? Kuidas siis neid kaableid peab ühendama?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 09:58:14 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui testid läbi saabad ja asi lives siis pole midagi pusida vaja.

Teler koju, LAN ruuterist järgi, vool järele.
Viisard vaja läbi teha (sisaldab tarkvarauuendamist) ja smarthub ette (järgneb smarthub uuendamine)
Peale seda peab Elion app olema nii SmartHUBis kui ka Source valikute all.

Hetkel jah:
Veebist pulgale firmware ja telerisse.
Samsung app'sist otsida "elion" ja installeerida.
Uurida helpdeskist kas ruuteril on uus tarkvara (hetkel tundub, et selle aasta telerid seda ei teavita, eelmise aasta telerid aga lasid ekraanilt ruuteri tarkvara uuendada)


Kas mul üks vaatajakoht võib olla läbi Amino digiboksi ja teine siis selle nutiteleka põhine? Kuidas siis neid kaableid peab ühendama?


Uue tarkvaraga pole vahet...pane kasvõi switch ja sinna otsa digiboksid ja telekad

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2013 12:39:02 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:

Uue tarkvaraga pole vahet...pane kasvõi switch ja sinna otsa digiboksid ja telekad

Kas see eeldab ka uuemaid ruutereid või piisab ka vanast 780WL'ist?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 12:40:35 vasta tsitaadiga

eeldab 784 või 789 olemasolu.

Dijital kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:

Uue tarkvaraga pole vahet...pane kasvõi switch ja sinna otsa digiboksid ja telekad

Kas see eeldab ka uuemaid ruutereid või piisab ka vanast 780WL'ist?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.08.2013 12:43:01 vasta tsitaadiga

IGMP Proxy peaks see võlusõna olema.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 13:53:19 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Jeesjees. Pole sama purk ja kahjuks pole võrgukonfis nii kodus, veel.
OpenWRT on OpenWRT, misiganes purki ta on pistetud.
Ainus erinevus seal juhendis võib tekkida switch device'i nimega, st rtl8366rb asemel võib olla miski muu, kui riistvara erineb. Ülejäänud kraam pole riistvaraga otseselt seotud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 19:13:51 vasta tsitaadiga

tulin koju, lykkasin uue teleka tööle , avasin elioni äppi ja viskas välja....
proovisin uuesti ja voilaa, hakkas tööle thumbs_up.gif
nii et ruuteri tarkvara uuendamine aitas

tänud kõigile info ja abi eest

PS: aga kanali kerimine on puhas porno, õnneks seda telekat ma ei kasuta

Edit:


ainult 4 kanalit töötab (etv, kanal2, tv3 ja etv2) icon_eek.gif
teisi ei ava, kas ruudutab või must pilt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 19:38:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

ainult 4 kanalit töötab (etv, kanal2, tv3 ja etv2) icon_eek.gif
teisi ei ava, kas ruudutab või must pilt

LoL, telekas ei oska dekrypti teha rofl.gif

Väga beta vist ikka. Rohkem Alpha tundub olevat

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 02.08.2013 19:38:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2013 19:38:46 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 19:39:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

ainult 4 kanalit töötab (etv, kanal2, tv3 ja etv2) icon_eek.gif
teisi ei ava, kas ruudutab või must pilt

LoL, telekas ei oska krypti kasutada rofl.gif

Väga beta vist ikka. Rohkem Alpha tundub olevat

Kas on lootust, et krüpt võetakse maha? Sellest võidaksid kõik ja keegi ei maini sisutootjatele ning ajakirjanikele mitte midagi.

Kes mainib, see saab tunda kambakat.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 19:46:29 vasta tsitaadiga

Ilmselt sellel põhjusel oligi ju terve aasta krüpt maas, aga kääbikud ei suutnud mitte vait olla. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 19:49:14 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ilmselt sellel põhjusel oligi ju terve aasta krüpt maas, aga kääbikud ei suutnud mitte vait olla. icon_razz1.gif

Pikemalt oli veel.
Vist langes veidi enne seda kui samsadele seda appi pakkuma hakati. Igaljuhul terve eelmine aasta oli küll maas.

@jeesus - tavaantenniga saad rohkem kanaleid icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 20:01:31 vasta tsitaadiga

Pm öeldi, et poleks tohtinud samsa kodukalt tõmmata, sp elioni äpp ei tööta korralikult.
Oleks pidanud automaatse uuenduse saama.

Kust saab vana tarkvara 1105 või mis kombinatsiooniga tehase taastamist teha?
32f5300 teleriks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 20:10:35 vasta tsitaadiga

Like you writed:

LiivaneLord kirjutas:
jeesus188,

tsitaat:
Kõne elioni, seletati nagu titale aga see selleks.
ütles, et ruuterile uut tarkvara vaja ja et ma ei uuendaks teleka softi usb teel.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 20:21:56 vasta tsitaadiga

ja nüüd väike update

lasin elioni äppi maha ja panin uuesti peale voilaa, kõik kanalid funkavad thumbs_up.gif (enam mitte)
Nii palju siis tehnilisest toest, kes 30 min rääkis, seletas ja otsis icon_confused.gif




LiivaneLord, mida sa parastad siin
Edit:
ja tundub, et ikkagi vaja midagi teha, peale välja lylitamist sama jama thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 02.08.2013 20:31:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 20:26:28 vasta tsitaadiga

Sattus kasutusse üks Aceri teler, n230hml. Sooviks ühendada elioni puldi teleriga, kuid acerit koodide tabelis ei ole. Philipsi ja Neci koodid ka ei toiminud. Kas on veel midagi, mida proovida võiks?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 21:27:03 vasta tsitaadiga

nüüd pean hakkama peale igat käivitamist uuesti elioni äppi installima kui vanemat tarkvara ei leia icon_confused.gif
saab esimest korda võtmed kätte ja kuni teleka sulgemiseni funkab
tehase seadete taastamisega jäi soft samaks
Edit:
nüüd vahepeal näitab, vahepeal ei näita kryptitud kanaleid eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 02.08.2013 22:11:08 vasta tsitaadiga

Tekib küsimus kas on mõtet maksta lisa pappi toetatud teleri eest või osta motorola box?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 23:06:58 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel on kindlam osta box, nii tundub. Asi nii "turvaliseks" tehtud, et oma lahendused ka ei toimi..
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2013 23:17:22 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Praegusel hetkel on kindlam osta box, nii tundub. Asi nii "turvaliseks" tehtud, et oma lahendused ka ei toimi..
vahepeal kadusid kryptitud ära, aga siis tulid tagasi. Hetkel juba 1+h jookseb.
Tõehetk on homme, kui telekas käima pannakse. Ja kui algul ei tööta ja hiljem hakkab tööle, siis ikka äppi tooruses sellele telekale, mitte selles, et ma kodukalt tarkvara tirisin.
Aga eks homme oleme targemad icon_smile.gif
Ma ei viitsi täna enam mõelda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.08.2013 19:25:03 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Praegusel hetkel on kindlam osta box, nii tundub. Asi nii "turvaliseks" tehtud, et oma lahendused ka ei toimi..


Hetkel ilmselt ei peagi veel korralikult toimima. Kuid võiks, sest mida too Elion reklaamib oma uue all.. icon_rolleyes.gif
sest alates 28. augustist, mil too uusNutiTV alustab, peaks ilmselt miskit kasutajasõbralikku valmis olema.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 19:37:19 vasta tsitaadiga

algul kui teleka käivitan, siis kryptitud kanalid ei tööta.
aga kryptitud kanalid saan tööle, kui ma vahepeal surfan mööda teleka seadeid ja valikuid.... eiloni äpp läheb ....lolliks? (ytleb, et kanalit ei suuda avada, eesti omasid ) ja peale seda uuesti tagasi minnes on kryptitud kanalid lahti icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 19:38:43 vasta tsitaadiga

Ma arvan et oleks kasulik elionil nii 10-20 aastaks krypt maha võtta ja uurida, milles jama
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 19:43:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma arvan et oleks kasulik elionil nii 10-20 aastaks krypt maha võtta ja uurida, milles jama

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Jeesus - teleka software pandi vana tagasi või jäi see, mis sina panid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 19:52:00 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma arvan et oleks kasulik elionil nii 10-20 aastaks krypt maha võtta ja uurida, milles jama

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Jeesus - teleka software pandi vana tagasi või jäi see, mis sina panid?

vana ei pannud tagasi, aga pakun, et soft on õige. kysisin abi indreku käest ja ta arvas, et lasin kogemata vene versiooni peale (lahti pakkimisel on vene keel), aga ma lasin ikkagi õige peale. kui soft oleks tõesti vale, siis ei kryptiks yldse neid lahti
eks homme helistan samsungi, vaatan mis nad räägivad.

mingi tagauks peab ju telekal olema....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.08.2013 23:58:34 vasta tsitaadiga

enam pole vaja krüpti maha võtta, muretsesin juba kolmanda boxi endale sinna tuppa kus muidu arvutiga vaatasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 00:18:10 vasta tsitaadiga

Ma juba lootsin ... icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 01:22:22 vasta tsitaadiga

Algus oli paljulubav...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.08.2013 08:49:52 vasta tsitaadiga

Selle äpi saan alati tööle nii, et pärast teleka käivitamist panen tööle nt Youtube äpi. Siis lähen uuesti äppide listi ja ootan kuni seal ülal vasakus nurgas hakkab tv pilt jooksma. Siis lähen valin äppide nimekirjast uuesti Elioni äpi ja kõik töötab.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 19:37:04 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Selle äpi saan alati tööle nii, et pärast teleka käivitamist panen tööle nt Youtube äpi. Siis lähen uuesti äppide listi ja ootan kuni seal ülal vasakus nurgas hakkab tv pilt jooksma. Siis lähen valin äppide nimekirjast uuesti Elioni äpi ja kõik töötab.
umbes nii see vist käib jah, sinu oma on loogilisem, õhtul proovin

Edit:
Ma ei tea kas algaja õnn või mis, aga sinu variant tööta thumbs_up.gif
Parem kui minu 5 minutit nikerdamist icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 19:45:11 vasta tsitaadiga

F6650 + TG789vn kombo hakkas tööle, kui Elioni helpdesk ruuterile uue tarkvara 8.C.D.5 koos uue konfiga peale lasi. Pole veel imetlema jõudnud, mis seal täpsemalt muudeti.

Äpp ise käivitub kenasti ning umbes pooltel juhtudel esineb krüptimisprobleem. Igapäevaseks kasutamiseks asi ei kõlba.

Samas on selgelt näha, et äpiga on pilt kehvem kui motorolaga - kas annab kusagil määrata, mis resoga äpp mängib, või "annab ta endast parima" teleka riistvarast lähtuvalt?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2013 20:00:56 vasta tsitaadiga

Kuna neid kryptiga seotud probleeme esineb peale minu veel paljudel, siis ehk lootust varsti uut värskendust näha
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2013 10:04:13 vasta tsitaadiga

Eile õhtul olid krüptiprobleemid ka Aminoga.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 22:47:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab arvata kas box õhtal?
Pärast mõne nädalast seismist võrgust väljas Motorola boks alustab käivitumist, kolmanda "palli" juures viskab tv pildi kollaseks ja nii jääb.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 14.08.2013 08:43:19 vasta tsitaadiga

Krt, millal selle salvestusteenuse beetatestimine ära lõpeb? Kunagi ei või kindel olla, et kas nüüd salvestus või ei. Viimasel ajal on alati täielik loto 21:00 Aktuaalse Kaameraga. Iga kord kui helistan, et kus kurat mu salvestus on, siis tuleb sama joru vastu, et oi näe, saate ID on ära muudetud, seepärast ei salvestunudki. Meie pole süüdi, keegi teine muutis. Eile õhtul tundub, et jälle oli muudetud, sest sinine täpp oli maas, salvestust kaustas polnud ja kui tahtsin uuesti ära märkida, siis valis ka 18:30 saate kohe ära. Viimase kuuga on mingi 3 korda kindlasti seda sama jama olnud. Ughh icon_evil.gif
Ma üldse ei viriseks, kui teenuse testimise ajal raha ei võeta aga et sellise udu eest tuleb hetkel ka maksta, no ma eitea...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.08.2013 09:16:57 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Krt, millal selle salvestusteenuse beetatestimine ära lõpeb? ... tuleb sama joru vastu, et oi näe, saate ID on ära muudetud

See lõhnab rohkem selle järgi, et keegi on näoli IPTV adminnimise klaviatuurile kukkunud.
Mul on "Minuscule"-l meeldetuletus, millal iganes see ka poleks. Eile enne 20:40 algavat seda igatahes ei tulnud. Jälle keegi ID ära muutnud?

Asoo: on kellelgi veel sellist anomaaliat, et peale pikemat pausi Motorola ei reageeri puldile.
Puldil tuluke vilgub, boks ei reageeri. Tuleb miski 15 sekundit puldi nuppe litsuda, enne kui ärkab.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 12:05:18 vasta tsitaadiga

Mis asja neid IDsi koguaeg vaja muuta on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 17:37:47 vasta tsitaadiga

Huawei HG8010 -> WDR3600 Openwrt -> Cisco GBIT -> Motorola VIP / Server / Blueray / Telekas / XBOX

Selline kooslus hetkel ilusti toimimas eKoduga. Ainult kiidusõnad openwrt purgile.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 19:53:18 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Huawei HG8010 -> WDR3600 Openwrt -> Cisco GBIT -> Motorola VIP / Server / Blueray / Telekas / XBOX
Selline kooslus hetkel ilusti toimimas eKoduga. Ainult kiidusõnad openwrt purgile.


Seega kiidusõnad ka uuele Elioni ruuterile mis peale Thomsonit kasutusele tuleb, ka see töötab linuxi laadsel tarkvaral ja kannatab koormust kordades rohkem. Ei maksa veel küsida mis parameetritega see seadeldis tuleb, millal tuleb ja mis tootjalt, igal juhul tuleb see piisavalt võimas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 20:18:55 vasta tsitaadiga

Peaasi et torrenti kannatab - see on eestis põhiline vajadus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 20:21:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
anubis kirjutas:
Huawei HG8010 -> WDR3600 Openwrt -> Cisco GBIT -> Motorola VIP / Server / Blueray / Telekas / XBOX
Selline kooslus hetkel ilusti toimimas eKoduga. Ainult kiidusõnad openwrt purgile.


Seega kiidusõnad ka uuele Elioni ruuterile mis peale Thomsonit kasutusele tuleb, ka see töötab linuxi laadsel tarkvaral ja kannatab koormust kordades rohkem. Ei maksa veel küsida mis parameetritega see seadeldis tuleb, millal tuleb ja mis tootjalt, igal juhul tuleb see piisavalt võimas.


thumbs_up.gifthumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 20:47:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Peaasi et torrenti kannatab - see on eestis põhiline vajadus
ei tunne nagu vajadust enam. Kui enam muid asju ei kannata, siis võtaks uue
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2013 13:58:06 vasta tsitaadiga

etsipongu kirjutas:
Kas keegi oskab arvata kas box õhtal?
Pärast mõne nädalast seismist võrgust väljas Motorola boks alustab käivitumist, kolmanda "palli" juures viskab tv pildi kollaseks ja nii jääb.

Äkki on philipsi tv. Kui on, tv voolus välja ja tagasi. Nendel on tarkvaraline viga. restart aitab, kui uut tarvarat on soovitan uuendada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.08.2013 15:05:10 vasta tsitaadiga

dentartu kirjutas:
etsipongu kirjutas:
Kas keegi oskab arvata kas box õhtal?
Pärast mõne nädalast seismist võrgust väljas Motorola boks alustab käivitumist, kolmanda "palli" juures viskab tv pildi kollaseks ja nii jääb.

Äkki on philipsi tv. Kui on, tv voolus välja ja tagasi. Nendel on tarkvaraline viga. restart aitab, kui uut tarvarat on soovitan uuendada.


wtf?
mis Philipsil Motorola boksiga pistmist on?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.08.2013 17:37:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Seega kiidusõnad ka uuele Elioni ruuterile mis peale Thomsonit kasutusele tuleb, ka see töötab linuxi laadsel tarkvaral ja kannatab koormust kordades rohkem. Ei maksa veel küsida mis parameetritega see seadeldis tuleb, millal tuleb ja mis tootjalt, igal juhul tuleb see piisavalt võimas.

See Cisco siis ikkagi tuleb lõpuks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.08.2013 18:14:55 vasta tsitaadiga

Naine vahib teises toas Jamie Oliveri ja hüüdis äkki, et mis keel see nüüd on?
Spoiler Spoiler Spoiler

Paugust keset saadet läks, ei aita vaikimisi ega eesti subtiitrite valimine.
Jälle keegi näoli klaveril maga.ma jäänud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 460, 461, 462 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.