karm, sa arvad, et kõik tahaksid oma sõprade pealt teha ratingut põhja ? selleks sõpradega 5v5 mängud ongi ? LOL
etnoh, keegi laseb siis end tappa või ?
Jah, lõpuks said aru. 5vs5 oma sõpradega competsis tähendaks seda ohtu, et farmitakse oma elo kõrgele ja kui lõpuks keegi läheb solot tegema, siis on pekk majas ja sinu tiimikatel ka tuju maas kuna ilmselgelt oled vales elos.
On neid, kes on ausad aga on ka neid kes ei ole.
R3negadeX, miks peaks keegi pakkuma oma userit laskma tuimalt killida, ehk siis ratingut alla, et teisel põhjas oleks? ja miks peaks keegi oma ratingut põhja ajama, kui see sealt tavalise mänguga kohe alla kukub ? jaburad väited. _________________
R3negadeX, miks peaks keegi pakkuma oma userit laskma tuimalt killida, ehk siis ratingut alla, et teisel põhjas oleks? ja miks peaks keegi oma ratingut põhja ajama, kui see sealt tavalise mänguga kohe alla kukub ? jaburad väited.
Sest tehakse nii. Eriti kui sale on, ostetakse mitu koopiat ja nt osad "sõbrad" lasevad ühel tüübil häkkida, et see carryks neid kõrgemasse rank groupi. Miks? Hui teab, miks üldse kasutatakse cheate ja häkke?
Igatahes, mõtle nüüd loogiliselt, kas sõpradega koos müramine on COMPETITIVE matchmaking?
Imo competitive töötab väga hästi, ainus probleem on igast mustlased ja muud umbkeelsed kes 1-2kesi üritavad heerosid mängida, ning rikuvad teiste mängu ära.
MILLEKS oma rank gruppi cheatida kõrgemaks? eniveis ei koti see kedagi ka ju, sest mänge kaotad, siis kaob see samakiiresti
ma ei saa aru seda hala.
ja sõpradega koos 5v5 mängimine on sama competitive kui lambikatega 5v5. vb. rohkemgi, sest kasutame kõik voice'i ja oleme tiim.
Ma ei saa endiselt aru miks sa ajad taga 5v5 competitvit? Normalis saab täpselt samasuguse matchi teha kui competitivis, ainult et siis ei muutu rank. Halad sina, mitte keegi teine
Sul on võimalus 5v5 teha aga ajad taga seda, et miks competitivit ei saa. Kui meie selgitusest on vähe siis saada Valvele kiri ja küsi.
Tundub, et sa elad omas väikses mullis ja ei suuda reaalsusele otsa vaadata ja arvad, et kõik mis sina tead/teed/arvad on õige ja muud varianti pole.
R3negadeX, puhka jalga ja loe ülevalt poolt vastust sellisele postitusele.
Lisaks:
rmc kirjutas:
ja sõpradega koos 5v5 mängimine on sama competitive kui lambikatega 5v5. vb. rohkemgi, sest kasutame kõik voice'i ja oleme tiim.
etnoh, tundub, et sinu puhul on see: jooksed peaga vastu seina, midagi pole öelda, siis hakkad algusest peale oma jamaga. kõigele on vastus juba olemas siin. vasta ikka pigem viimasele asjale _________________
ja sõpradega koos 5v5 mängimine on sama competitive kui lambikatega 5v5. vb. rohkemgi, sest kasutame kõik voice'i ja oleme tiim.
See oleks competitive, kui mõlemad oleks 5-liikmelised tiimid, mis mängivadki ainult kindla viiega. Aga teil on 10 sõpra, kes löövad lihtsalt gruppidesse laiali ja tahavad lõbutseda ju. Tra see on peaaegu sama loogiline, et need mängud, mida Eesti korvpalli koondis omavahel 5on5 treeningsaalis mängib, on mingid turna või liiga mängud.
Teine variant on, et tehke 2 lobbyt, valige map, kus kõige pikem wait time, ja pange mõlemad ainult see map otsima.
Või kui teid juba stabiilne 10 on, siis ei peaks serveri ostmine kamba peale kõige kallim olema. Pealekauba saate ise kõike timmida ja tickrate on parem. Win win.
Mikiki, see su esimene lause on suht loogiline võttes see, et competitive'i mängivad paljud ka üksi, 2kesi, 3kesi jne. igatahes point selles, et punt on koguaeg sama ja tiimid erinevad on, siis so what? competitive on see ikkagi. sa mängid iga kord competitive samade inimestega? teistega ei mängi, üks puudu on, ei mängi jne. ?
See su lauselõpp on ka suht mööda, sest competitive ei ole turna ja liigamängud. See on endiselt pubi.
Variandid on muarust ussimunnist lihtsa asja väljavõlumine. Servu rent on mõtteis, ent enne kui asi stabiisemalt sujuma saada, ei tahaks seda võtta. Talvepoole ilmselt võtame. _________________
Puhh, ma ei tea kuidas CS:GO Ranking süsteem üles ehitatud on, aga sa ei pea tapma ainult ühte et kasvatada ratingut, ma olen üsna kindel, et mängijaid pannes ühes teamist teise ja "shuffledes" ning hoida kõigil 50% win rate peal matchid, tõuseb ELO väga lihtsalt.
Mikiki, see su esimene lause on suht loogiline võttes see, et competitive'i mängivad paljud ka üksi, 2kesi, 3kesi jne. igatahes point selles, et punt on koguaeg sama ja tiimid erinevad on, siis so what? competitive on see ikkagi. sa mängid iga kord competitive samade inimestega? teistega ei mängi, üks puudu on, ei mängi jne. ?
See su lauselõpp on ka suht mööda, sest competitive ei ole turna ja liigamängud. See on endiselt pubi.
Variandid on muarust ussimunnist lihtsa asja väljavõlumine. Servu rent on mõtteis, ent enne kui asi stabiisemalt sujuma saada, ei tahaks seda võtta. Talvepoole ilmselt võtame.
No lihtsalt ei ole sama asi mängida 10 sõbraga shuffle peal või täiesti lambikatega, keda matchmaking sulle ette söödab.
Ja competitive pole lihtsalt pub - sellepärast ongi igasugused RQ, TK ja muidu värdjas olemise vastased cooldownid. Ning endiselt - praeguse ranking süsteemiga see sinu utoopia ei tööta.
Teine asi on juba see, kui saaks mingisuguse 5on5 tiimid tiimide vastu süsteemi, aga tõenäoliselt seal ei lastaks endiselt valida, kelle vastu sa mängid.
Mikiki, selgita oma esimest lauset.
competitive on pub. seal mängivad väga paljud suvakatega koos, seega on see pub. lisaks ei ole tegemist matchiga. millest sa räägid ?
teine süsteem oleks hea, ent kui ei saa, oleks lamp. _________________
Mikiki, selgita oma esimest lauset.
competitive on pub. seal mängivad väga paljud suvakatega koos, seega on see pub. lisaks ei ole tegemist matchiga. millest sa räägid ?
teine süsteem oleks hea, ent kui ei saa, oleks lamp.
Pub on lühend public serverist, comp matchmaking ei ole mitte ühestki august public serveris. Liituda saavad ainult valitud 10 mängijat ja ka nemad peavad selle mängu lõpuni tegema. PUG matš on see sõna, mida sa otsid, ja see on üpriski erineva tähendusega kui pub (guugelda, mis erinevus neil on).
Ja kust otsast ei ole tegemist matchiga, kui on selged reeglid ning see loeb sinu ELO ranki suunas?
Igatahes on nüüdseks juba aru saada, et comp matchmakingu taga olevad ideed on sinu jaoks hoomamatud, seega ei viitsi seletada enam
Mikiki, pub match jah, a ikkagi on see suvaline pub. pub matchmaking on see, sest kõik saavad liituda, kui ei ole lobbys 5 matsi vs teised 5 matsi, vaid kokku pannakse. kaua võib selle üle jaurata?
tegemist on lambimatchiga.
comp matchmakingu taga olevad ideed - see ei ole mingi tõsiseltvõetav asi. suht tavaline täristamine, selle vahega, et OSAD mängivad päriselt seal. Oleks siis, et saad liituda AINULT 5se lobbyga jms. siis oleks nagu arusaadav. Sa võtad lõtva asja liiga rangelt muarust.
R3negadeX kirjutas:
Mis põhjusel sa just 5vs5 competitivit tahad teha 10 sõbraga? Oskad sa mingi reaalse põhjuse tuua miks ei saa seda normalis teha?
sulle:
Player1 kirjutas:
Aga kuidas üldse mängida casual mode competitive-i reeglitega, ala friendly fire, team collision jne?
Q: Does this mean CS:GO is free to play now?
A: No. The Arms Deal Update is aimed at rewarding the wide spectrum of players who have already purchased CS:GO -- from players looking for new ways to express themselves in-game, to CS:GO’s competitive community getting well-deserved visibility and bigger rewards for their high level of skill. _________________ TALUSILDID
Noh HV rahvas, kuidas teil rahateenimine edeneb? Mul läks küll päris kusiselt, vaatasin, et saab natukene teenida, mängisin täna 6-7.5 tundi, ei oska päris täpselt öelda, sain 2 asja: 1 CSGO crate, mille müüsin 2.1€, pärast taxi 1.83€ mu Walleti ja ühe UMP45 Fallout Camo .75€, pärast taxi oli vist .66€.
Keegi leidis mingi värvilise awp, mille eest pidi 150 euri saama. Aga no need on sellised alguse hinnad, lollid ostavad. Tahaks ausalt öeldes üles leida selle inimese, kes otsis, ja teda kurikaga näkku lüüa.
Keegi leidis mingi värvilise awp, mille eest pidi 150 euri saama. Aga no need on sellised alguse hinnad, lollid ostavad. Tahaks ausalt öeldes üles leida selle inimese, kes otsis, ja teda kurikaga näkku lüüa.
Neid keegi'sid oli rohkem kui 1. YouTubes sai SparklesProduction ka ühe, müüs vist maha 115 naela eest. Selle nimi oli StatTrak AWP Boom. Nagu TF2s loevad mõned relvad su kille relvaga, siis see teeb sama.
Head Eesti serverit? Game-monitor näitab mõnda, aga stabiilselt tühjad.
Keegi kui kuskil pealamas käib võib friendlisti lisada. Steam: rickyverona
Küsimus!
"To help protect users from the community market of buyers and sellers fraudulent,
it is necessary that users have made at least one purchase on Steam last year,
the first to be made 30 days ago.A your account does not meet these criterion"
Ühesõnaga kui see aasta olen ostnud näiteks ühe mängu ja seda alles paar päeva tagasi kas siis pean ootama veel 30 päeva, et vastaks kriteeriumitele?
Head Eesti serverit? Game-monitor näitab mõnda, aga stabiilselt tühjad.
Keegi kui kuskil pealamas käib võib friendlisti lisada. Steam: rickyverona
Küsimus!
"To help protect users from the community market of buyers and sellers fraudulent,
it is necessary that users have made at least one purchase on Steam last year,
the first to be made 30 days ago.A your account does not meet these criterion"
Ühesõnaga kui see aasta olen ostnud näiteks ühe mängu ja seda alles paar päeva tagasi kas siis pean ootama veel 30 päeva, et vastaks kriteeriumitele?
Üldse ei saa mängida, paar minutit mängu ja siis "csgo.exe stopped working..." Proovisin uuesti tõmmata, verify proovitud, arvutile restardid proovitud jne. Milles koma?
Üldse ei saa mängida, paar minutit mängu ja siis "csgo.exe stopped working..." Proovisin uuesti tõmmata, verify proovitud, arvutile restardid proovitud jne. Milles koma?
Guuglist leidsin selliseid asju,.
If you keep crashing. Please go to your ingame video settings --> advanced, and disable "Multi core rendering". So far I have confirmation from 6 people that this solved the issue right away!
Might be helping you
Possible Solution 1: Disable all unnecessary background applications before starts the game, especially browser flash-based games. These heavily consume resources which can slow down your gaming experience and just to be sure that nothing is conflicting with the game. Try these steps to close hidden applications.
Click Start > Run > type msconfig > Click the Startup tab > Click Disable All button > Apply > OK, and restart your computer.
Possible Solution 2: Delete the all temporary files from your computer by donning this
Click Start > Run > type %temp% > OK > click Edit > Select All > Delete.
Possible Solution 3: Disable your anti-virus programs.
Possible Solution 4: Alt + Tab out of the game and check if there is any windows firewall or any other
Possible Solution 5: Download the latest version of your DirectX from Here.
Possible Solution 6: Update you Graphic Card Drivers, for NVidia Graphic Cards, try to download and install the NVidia and for AMD (ATI) Graphic Cards, try download and installing the AMD Catalyst.
Possible Solution 7: After the updating the graphic cards and didn’t solve the issue then try to rollback your video card by downloading an earlier version of your video card’s current driver.
Possible Solution 8: If you have a multi-core processor, try disabling them, it might do the trick!
Possible Solution 9: Last Ditch Solution: Update your BIOS (for advanced users only! If this is your first time doing this, be sure to read your motherboard documentation to avoid bricking your PC so try it at your own Risk!!!)
Üldse ei saa mängida, paar minutit mängu ja siis "csgo.exe stopped working..." Proovisin uuesti tõmmata, verify proovitud, arvutile restardid proovitud jne. Milles koma?
Guuglist leidsin selliseid asju,.
If you keep crashing. Please go to your ingame video settings --> advanced, and disable "Multi core rendering". So far I have confirmation from 6 people that this solved the issue right away!
Might be helping you
Possible Solution 1: Disable all unnecessary background applications before starts the game, especially browser flash-based games. These heavily consume resources which can slow down your gaming experience and just to be sure that nothing is conflicting with the game. Try these steps to close hidden applications.
Click Start > Run > type msconfig > Click the Startup tab > Click Disable All button > Apply > OK, and restart your computer.
Possible Solution 2: Delete the all temporary files from your computer by donning this
Click Start > Run > type %temp% > OK > click Edit > Select All > Delete.
Possible Solution 3: Disable your anti-virus programs.
Possible Solution 4: Alt + Tab out of the game and check if there is any windows firewall or any other
Possible Solution 5: Download the latest version of your DirectX from Here.
Possible Solution 6: Update you Graphic Card Drivers, for NVidia Graphic Cards, try to download and install the NVidia and for AMD (ATI) Graphic Cards, try download and installing the AMD Catalyst.
Possible Solution 7: After the updating the graphic cards and didn’t solve the issue then try to rollback your video card by downloading an earlier version of your video card’s current driver.
Possible Solution 8: If you have a multi-core processor, try disabling them, it might do the trick!
Possible Solution 9: Last Ditch Solution: Update your BIOS (for advanced users only! If this is your first time doing this, be sure to read your motherboard documentation to avoid bricking your PC so try it at your own Risk!!!)
Proovisin ka seda cmd-d mis googeldades sain: cl_disablehtmlmotd 1 Sai proovitud kahte mappi peale seda cmd-d, Mirage pangestus endiselt ja Shorttrain pidas vastu 3 roundi ilma crashita.
Just sain tõmmatud uued video draiverid, alustan sellest ja katsetan su pakutud meetodid läbi, tänud.
Proovisin ka seda cmd-d mis googeldades sain: cl_disablehtmlmotd 1 Sai proovitud kahte mappi peale seda cmd-d, Mirage pangestus endiselt ja Shorttrain pidas vastu 3 roundi ilma crashita.
Just sain tõmmatud uued video draiverid, alustan sellest ja katsetan su pakutud meetodid läbi, tänud.
Mul endal CS:GO tahab visata EAC'i peale kogu aeg dont send ja viskab erinevaid erroreid ette. Millest see tuleb, seda ma ei tea . Proovinud seda lahendades pmt kõik võimalikud fixid läbi.
Ehk kellelgi sama jama olnud ja oskab aidata ?
Miks ei võinud M4 Silencer kohe sees olnud ja miks peab see eraldi relv olema, kus salves on 20 kuuli ja kokku vist üldse 60? Arulage
Ma olen sada protsenti nõus. Kohe on kuulid otsas ja see relv oleks võinud iseenesest algusest peale sees olla. Nüüd pole enam küll mõtet midagi öelda, aga võiks kuulide arvu suurendada.
Peale seda minu pakutud cmd-d ja video uuendust saab mapi läbi mängitud kui uue mach-i laadimise aeg on crash.
Ma olen näiteks enamus sätted lowi peale keeranud. Arvuti just kõige parem pole (Profiilis).
Netist otsides ikka need samad juhised
1. type in "cl_disablehtmlmotd 1" (without quotation marks (") ]
2. Lower all your settings in options then Video Settings
Edit: Netist lugedes veel, et enamustel praegu selline probleem. Lõpetas sellise jama pärast cs:go validatemist
Verify integrity of game cache (Local Files all) Libraryst vajuta parem klikk CS:GOle ja properties, sealt leiad.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.