Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S3 Mini märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2013 21:11:30 Samsung Galaxy S3 Mini vasta tsitaadiga

Kuna Samsung Galaxy SIII Mini on praeguseni ilma oma teemata, siis parandan selle vea ise.

Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

Seda telefoni seob suure SIII-ga vaid nimi ja välimus, rohkem seoseid ei maksa luua, siis ei tule ka pettumust,
kuna tegu on riistvaraliselt nõrgema mudeliga. Tõsi, ka kolmandiku jagu odavamaga.

Kui aga arvestada, et kõik tootjad keskenduvad niigi liialt palju vaid suurte labidate tootmisele, siis
on kõne all olev telefon on asjalikumaid neljatolliseid Android-mudeleid turul.
Android 4.1 on erinevalt eelnevatest versioonidest juba täiesti kasutuskõlblik ning sujuv.

Kuna Xperia Ray jäi oma Android 4.0 ja 512mb ram'iga närviajavalt aeglaseks, siis ostsin pikemalt mõtlemata
S3 Mini ära.
Plussid ja miinused selguvad pikaajalisema kasutuse käigus, hetkel olen kiirusega igati rahul.

Ootan huvitavat teemaarendust antud telefoni osas icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 27.01.2013 01:28:16 vasta tsitaadiga

Olen ka silmanud natuke seda S3 mini-t ja võrrelnud oma vana S2-ga(kohe kohe saamas 2a) ja tehnilised andmed paistavad tunduvalt kehvemad minil.
Endal sama probleem, et väga ei taha 4,7..5 tollist telefoni ja samas võiks riistvaraliselt parem olla kui hetkel kasutatav S2.
Ootan huviga + ja -
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2013 18:09:21 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Olen ka silmanud natuke seda S3 mini-t ja võrrelnud oma vana S2-ga(kohe kohe saamas 2a) ja tehnilised andmed paistavad tunduvalt kehvemad minil.
Endal sama probleem, et väga ei taha 4,7..5 tollist telefoni ja samas võiks riistvaraliselt parem olla kui hetkel kasutatav S2.
Ootan huviga + ja -


Parimaid neljatolliseid on ilmselt iPhone 5, mis iseenesest on hea telefon, aga ma ei raatsi sellist summat telefoni alla matta.
Androidi leerist on parim Meizu MX, aga Hiina turu mudel (kindlasti saab tellida, aga ma eelistan kohalikke müüjaid).

S2 ja S3 Mini on üsna sarnaste näitajatega, ma ei tea, kust sa need _tunduvalt_ kehvemad näitajad välja lugesid.
Prose ja kaamera vahe ning Gorilla klaas puudub.
S3 Mini on samas ka keskklassi mudel, mitte lipulaev.

Telefonist endast - klaviatuuri osas noriks pisut. Nimelt püstises asendis olen harjunud 3x4 klaveriga, kuid kahjuks on sama klahvi järjest vajutades viide liiga pikk
(nt tahan kaht e-tähte järjest saada, siis sooviks 2x kiiremat kursori edasiminekut).
Ühtlasi on Samsung unustanud lisada seadetesse haptilise tagasiside valiku (tahaks klaveril klõbistades vibrat ka).

Muus osas hetkel ei kurda, kiirust on igapäevaseks kasutamiseks küllalt ning vaba RAM-i hulk piisav.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2013 02:09:12 vasta tsitaadiga

Ostsin ka täna selle telefoni ning hetkel olen väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.02.2013 20:36:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et Soomes maksab antud mudel ilma NFC toeta 299€ ,Elisas sama mudel 345€ ning NFC toega Soomes 349€. Tundub,et nii mõnegi telefoni saab sealt soodsamalt kui siin oleva kliendihinnaga.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2013 22:20:51 vasta tsitaadiga

Oleneb kuidas osta. Mina sain Tele2-st 225€ eest kätte. Lihtsalt küsisin soodust. Pikendati küll lepingut aga olen paketiga väga rahul ning ei olnud plaanis nagunii ära minna.
Kui oleks võtnud tavahinnaga järelmaksule 18 kuuks, vana paketiga, oleks olnud 375€ hind
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.02.2013 18:38:03 vasta tsitaadiga

Aku tundub väga nõrk olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 12.02.2013 20:43:46 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:

S2 ja S3 Mini on üsna sarnaste näitajatega, ma ei tea, kust sa need _tunduvalt_ kehvemad näitajad välja lugesid.
Prose ja kaamera vahe ning Gorilla klaas puudub.
S3 Mini on samas ka keskklassi mudel, mitte lipulaev.

Kui juba täpsemalt küsitakse siis toon mõned asjad välja:
Display: S2-e Super AMOLED Plus parem kui Super AMOLED (nagu ka mainisid siis Ahviklaas loeb väga palju!)
Modem: S2 HSDPA, 21 Mbps vs HSDPA 14.4 Mbps
Prose: S2 Dual-core 1.2 GHz vs Dual-core 1 GHz
Kaamera: S2 8MP vs 5MP
Video: S2 1080p vs 720p
Esikaamera: S2 2MP vs VGA
Aku: S2 1650mAh vs 1500 mAh

Tooks siis välja kaks eelist ka S3 minile:
BT: S3 mini 4.0 vs 3.0
GPS: S3 GLONASS , mida s2 pole.

Jutu kokkuvõte oleks selline, et tänapäeval võiks ikka telefonid paremad oma omadustelt olla kui seda 2a vana nutikas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2013 22:51:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aku tundub väga nõrk olema.


Tavakasutuse puhul paar päeva. Eriti tiheda näppimise puhul päev. Ühesõnaga, tavaline nutikas.

tsitaat:

Jutu kokkuvõte oleks selline, et tänapäeval võiks ikka telefonid paremad oma omadustelt olla kui seda 2a vana nutikas.


Uut Audi A6 ei saa ju ka iga aspekti pealt võrrelda vanema A8-ga. Lipulaeva S2 järglane on S3, siin teemas on jutt keskklassi
mudelist, mis maksab kolmandiku jagu vähem kui S2 omal ajal või S3 praegu.

Ega teoorias poleks paha, kui andmed oleks veel vingemad, kuigi telefon oleks selle võrra siis kallim. Praktikas aga esikaamerat kunagi ei kasuta,
prose vahet ei märkaks, 21mbps netti telefonis vaja poleks (ja ilmselt enamasti kätte ei saakski).
Kaamera saaks alati parem olla, kuid on üsna ok. Megapiksel pole muidugi kvaliteedinäitaja, vana telefon (Xperia Ray) oli 8MP kaameraga, peale küljesuuruste
erinevuse vahet pole - samal tasemel võimekus on.

Pean veel korra operatsioonisüsteemi kiitma. Android 4.1 on tõesti sujuv, ühtegi närviajavat uimerdamist pole senimaani esinenud.
Sarnaste näitajatega telefon, kus 4.0 peal, hakib mõnuga.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 22.03.2013 23:53:02 vasta tsitaadiga

S3 mini on S3-nägu Galaxy S/S Advance. displei, kaamera sensor ja aku on sirgelt GSi pealt. S2-st on ta ikka päris kaugel (nüüdseks S2-l ka ametlik JB 4.1.2; mõlemad näevad ka ametlikku 4.2.2 uuendust, siis on ametliku toe lõpp, ja me kõik teame kumb saab mitte-ametliku Key Lime Pie icon_biggrin.gif )

igatahes, mitte eelneva pärast ei postitanud siia! nimelt, on mõnel mini omanikul kokkupuuteid MHL-kaabliga?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.07.2013 20:02:16 vasta tsitaadiga

Head S3 Mini kasutajad, jagage kogemusi telefoni aku kestvuse osas. Kaua umbes peab vastu, kui Wi-Fi ja andmeside välja lülitatud ning peamiselt ikkagi helistamiseks (ja sedagi vaid mõned kõned nädalas) kasutada? Muidugi aeg-ajalt vaataks e-maili, teeks mõned pildid (kui fotokat kaasas pole) ja Foursquare'is tahaks uhkustada oma asukohaga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 28.07.2013 23:07:34 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Head S3 Mini kasutajad, jagage kogemusi telefoni aku kestvuse osas. Kaua umbes peab vastu, kui Wi-Fi ja andmeside välja lülitatud ning peamiselt ikkagi helistamiseks (ja sedagi vaid mõned kõned nädalas) kasutada? Muidugi aeg-ajalt vaataks e-maili, teeks mõned pildid (kui fotokat kaasas pole) ja Foursquare'is tahaks uhkustada oma asukohaga.


4-5 päeva, kui GPS on välja lülitatud. Seda siis juhul, kui mõned korrad päevas Wifis käia ning kõnesid teha nii pikemaid kui lühemaid, samuti andmeside vaid vajadusel sisse lülitades. Mul on pidanud ka 6-7 päeva, kui ainult rääkimistelefonina kasutada icon_biggrin.gif .
GPS imeb aku imeruttu tühjaks. Ja näiteks kui sammulugeja app taustal käib, saab aku 1-2 päevaga tühjaks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 29.07.2013 08:16:46 vasta tsitaadiga

Suur tänu vastuse eest, kell100 beer_yum.gif Aku vastupidavus oli siiani veel ainus, mis mind vaevas ja mida poes telefoni näppides testida ei saanud. Ilmselt läheb varsti siis ostuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 29.07.2013 22:18:04 vasta tsitaadiga

Mis mulle üldse ei meeldi:
1. Nupud on kuidagi "lõdvad" või pehmed. Sisselülitusnupp eriti. Peaaegu iga kord, kui telefoni taskust võtan, on nupp juba kuhugi vastu läinud ja pilt on juba ees. Võrdluseks: Sony Xperial olid nupud ideaalilähedased.
2. Tagumine kate on libe plastik, võib libiseda käest ja jätab odavavõitu mulje.
3. "Back" nupp on paremal. Võiks olla vasakul, oleks vist loogilisem.
4. Ekraan on päikese käes suhteliselt kehv isegi maksimaalsel heledusel. (Võrdluseks tooks Xperia U, mis lausa säras ja ei pidanud varjulist kohta otsimagi. Kuid siin on ka ekraanidel vahe sees, sest üks on Amoled ja teine Lcd...).

Mis mulle väga meeldib:
1. Aku kestvus. Kui WIFI, GPS, BT, WCDMA, SYNC, NFC, liikumisandurid, uuendused jms on välja lülitatud ning akusäästurežiim sees koos ekraani heleduse mahakeeramisega, ning kasutada teda enamjaolt vaid rääkimistelefonina, siis aku tühjaks saada ei tahagi. (Nagu öeldud, 6-7 päeva). Kui nutitelefonina kasutada nii, nagu mina teda kasutan, on vastupidavus ~4 päeva.
2. Suurus. Veel võrdlemisi väike telefon võrreldes kühvlitega. Vajadusel saab ka ühe käega asjad aetud.
3. Hind. Selle hinna eest, mis mina maksin, on antud klotsis telefoni küll.
4. GPS. Saab kiirelt ühenduse satelliitidega. Mu vana Nüvi ei leia ka neid nii kiirelt. (Võrdluseks: Xperia uimerdas ikka korralikult!). (NB! Aku tühjeneb GPS-i kasutades lausa silmnähtavalt.)
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.08.2013 19:02:43 vasta tsitaadiga

Ostsingi täna telefoni ära. Tagumine kate on tõesti sile (võrreldes Xperia Miro kergelt kummise kestaga), aga käestlibisemise tunnet pole märganud. Nuppude kohta ei oska veel kaasa rääkida, sest taskust olen telefoni välja võtnud ainult mõned korrad icon_biggrin.gif Eelnevalt käisin mitu korda telefoni poes käperdamas ja juba siis tundus käes küllaltki mugav. Taskusse mahub hästi ja lühikeste riietega käies ei pea telefoni jaoks eraldi pauna kaasas vedama thumbs_up.gif Back nupu asukoht on tõesti veel harjumatu, aga küll õpin ümber. Mõned pildid olen jõudnud klõpsida ja tundusid täitsa okeid. Telefoni kaameralt ma ei ootagi mingit tohutut kvaliteeti, sest A0 suuruses plakatina neid trükkida pole plaanis icon_biggrin.gif Aku pidavuse osas saan arvamust avaldada vast paari nädala jooksul, siis kui suurem ajaviiteks näppimis- ja seadistamistuhin mööda saab icon_smile.gif


EDIT:
Nii, paar nädalat juba S3 Mini kasutaja olnud ja aeg lühidalt muljetada. Aku on ikka väga super. Ainus, mis alguses probleemi tekitas, oli heli, mida kaamera pildistamisel teeb. Lahendasin selle AutomateIt rakendusega, mis kaamera aktiveerides telefoni hääletule režiimile paneb ning kaamera sulgedes jälle tavalised heliseaded taastab.

Aku vastupidavus:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.08.2013 20:01:27 vasta tsitaadiga

Olen ka alates juulist S3 mini kasutaja,hetkel igati rahul telefoniga.Kuid jah see ekraani heledus on natuke kehva tõesti.Eelmine telefon sony xperia solal oli täispäikse käes kõik nähtav,aga see pole nii suur probleem, mille üle halada. Jelly Bean on tõesti kiire ja toimekas. Sony 4.0 on ikka tõeiline uimerdis, kuna eelnevalt kogemusi Sonyga siis jäi Solal uuendus meelega tegemata ja kõik toimis.
Telefonile sai kohe ostetud sobiv ümbris ,mis jätab soliidse mulje ja telefon ei libise käest ka kuhugi.
Nupud on küll väga tundlikud,mis eespool kirjeldatud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 20.08.2013 10:59:18 vasta tsitaadiga

Millise kesta ostsid? Ma pole midagi sobivat leidnud, mis oleks hästi õhuke ja poleks libe. Kasutangi ilma.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 20.08.2013 20:09:04 vasta tsitaadiga

kell100 kirjutas:
Millise kesta ostsid? Ma pole midagi sobivat leidnud, mis oleks hästi õhuke ja poleks libe. Kasutangi ilma.



Sellise kesta,külgedelt hea kinni hoida.

http://www.kaitsekiled.ee/samsung-4/s-case-samsung-i8190-galaxy-s3-mini-must
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 24.10.2013 11:44:53 vasta tsitaadiga

Leidsin ka kesta oma telefonile: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-SAMSUNG-GALAXY-S3-MINI-GEL-SKIN-CASE-TPU-COVER-/140878791115?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item20cd07c1cb

Pilte siin: http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=22950667&size=l&album_id=379681
http://nagi.ee/photos/Refresh/22950669/in-set/379681/
http://nagi.ee/photos/Refresh/22950671/in-set/379681/
Täitsa ok selle raha eest. Õhuke. Kohale tuli 5 päevaga UK-st. Pealepanekuga tuli veidi vaeva näha, sest väga tihkelt ja täpselt istub see kate sinna.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.12.2013 12:12:36 vasta tsitaadiga

Huvitav,kas sellele mudelile ka uuendusi on tulekul, mitte et telefoniga probleeme on, lihtsalt tekkis huvi teada? Või kus näeb, millistele mudelitele üldse uuendusi pakutakse ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 02.12.2013 12:46:04 vasta tsitaadiga

Samsungi telefonidele mõeldud uuendusi näeb http://samsung-updates.com/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.12.2013 18:59:46 vasta tsitaadiga

Ükspäev tšekkasin niisama huvipärast telefoni seadedest, kas uuendusi on ja siis hakkas usinalt alla laadima. Katkestasin allalaadimise kuna vaadates, milliseid probleeme viimasel ajal Samsungi uuendustega on, pole uuendamine eriti mõistlik icon_lol.gif

tiitise kirjutas:
Samsungi telefonidele mõeldud uuendusi näeb http://samsung-updates.com/

Sealt lehelt ei õnnestunud mul loetelust S3 Mini üldse leida icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 02.12.2013 19:17:51 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Ükspäev tšekkasin niisama huvipärast telefoni seadedest, kas uuendusi on ja siis hakkas usinalt alla laadima. Katkestasin allalaadimise kuna vaadates, milliseid probleeme viimasel ajal Samsungi uuendustega on, pole uuendamine eriti mõistlik icon_lol.gif

tiitise kirjutas:
Samsungi telefonidele mõeldud uuendusi näeb http://samsung-updates.com/

Sealt lehelt ei õnnestunud mul loetelust S3 Mini üldse leida icon_confused.gif

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8190 või http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8190N
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.12.2013 18:43:31 vasta tsitaadiga

Hetkel siis jah S3 minile miskit tulemas pole
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 05.12.2013 18:24:11 vasta tsitaadiga

Kui on "rooditud" telefon, siis võib proovida S3 Minile tehtud Android 4.3 Cyanogenmod rom-i (10.2). Eesti keel on ka olemas. NFC puudub, kuid ise pole sellest küll veel puudust tundnud.
Enne proovimist tasub muidugi teha täielik backup, sest siis on võimalik vanale versioonile muretult tagasi minna, kui miski ei meeldi. Ise panin selle peale ja tagasi vana originaali peale pole küll kippunud icon_biggrin.gif
Sealsamas lehel on ka Android 4.4 mitu versiooni S3 Minile (näiteks CM11.0), kuid need on veel toored (kaamera ei tööta veel korralikult jne).

Leht ise: http://maclaw.pl/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S3 Mini mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.