Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 26.07.2013 12:06:59 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
jaanus-, statiiv kuluks ära, kui hämaras maastikku tahad pildistada ja kõige lihtsam on siis ikkagi manuaalselt ava/säri/iso paika panna.
statiivi jaoks jääb raha puudu, ja fotokas liiga odav junn, et statiiviga jampsida! icon_sad.gif ja sellel ei ole iso ja ava/säri üheaegselt võimalik sättida! on olemas ööreZiim ainult ava ja säri panemiseks ja siis on programmeerimine kus on heledus -2st 2ni , valge tasakaal mille manuaalne pool on kuidagi võimatu käivitada, pole nuppu mis seda teeb, kiirmenüü, mis teha) iso sätted on järgmine , siis tulevad automaat jura nagu näotuvastus, pildi mõõtmed, pildi teravuse 3 auto sätet, ACB mingi kasutu automaatika jura , ekraani heleduse mõõtmine erinevate punktisüsteemidega, siis on pildi mitmekordne tegemine kiiresti erinevat moodi, siis on jälle kaks tüüpi fookuse piirkonda (automaatika ! icon_evil.gif ) , foto stiili valija on ka koos käsitsi RGB värvi muutjaga, kuigi efekt on väike sellel, negatiiv ja vana fotoka stiil on väljapaistvad ainult, ja lõpuks tuleb vist midagi vajalikku jälle : skaalal -2st 2ni on järjest kontrast, teravus ja küllastus, ja need ei mõju üldse piisavalt fotole kuigi heleduse sätte all on kirjas säri , ei usu ma, et pildi tumendamine/ helendamine midagi normaalset on, toob ainult vastavat tooni asju esile, iso sada ja 80 olid tõesti head valikud aga ma ei saa aru milleks seda udutavat kuni 1600 isot on vaja?

viimati muutis jaanus- 26.07.2013 22:44:45, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2013 12:18:56 vasta tsitaadiga

ISO 1600 on väga vajalik kehvades valgusoludes: http://harrison.veeb.me/picture.php?/382/category/54
Või ISO 6400: http://harrison.veeb.me/picture.php?/248/category/35
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saphir
HV vaatleja
saphir

liitunud: 31.03.2011




sõnum 26.07.2013 13:44:37 vasta tsitaadiga

Panen kah ühe suvalise töötlemata seebika pildi Hitchcooki teemadel, ehk pardid puu otsas ( kormoranid )

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2013 16:36:43 vasta tsitaadiga

Ma pole pikka aega nii palju lollust korraga lugenud, mistõttu mõtlesin, et püüan konstruktiivse kriitika kaudu inimest õigele teeotsale juhatada.

jaanus- kirjutas:
lisaks olen veel laisk, et sättida, peaasi , et erilise momendi sain!

Ausõna, need ei ole erilised momendid. Selliseid loojanguid tuleb aastas ette ikka kümneid ja kümneid.

jaanus- kirjutas:
mis vahet seal on mis seal ees on?

Pilt on tervik. Kui esiplaanil on pildi jaoks mittevajalikku siis tuleb neid mitte pildistada (otsida uus vaatekoht, kadreerida rohkem üles või vasakule või paremale, muuta fookuskaugust jne) või järeltöötlusega välja kroppida.
Veelkord, pilt on tervik!

jaanus- kirjutas:
ja igal pool on alati inimlooming ees (postid, juhtmed) !!!

Lollus. Mine kõnni juhtmete alt läbi, liiklusmärgi kõrvale vms. Veel parem, mine üldse asfaltteedelt kõrvale, päris loodusesse. Sageli juhtub ka seda, et märkad taevas ületamatult kena pilvemängu/valgust kuid mõistlikku esiplaani lihtsalt ei ole. Sel juhul naudi vaatemängu ja tee endale mälupilt sellest hetkest ning jäta keskpärane või lausa kehv foto tegemata.

jaanus- kirjutas:
muide ma olen amatöör ja ei tee vahet muul kui isol, heledusel ja kontrastil!

See ei ole vabandus, ma olen ka amatöör. Loe fotoraamatuid, vaata looduspiltide saite, õpi tundma oma kaamera võimeid, arenda ennast. Küsi kriitikat ja aktsepteeri seda. Ära kunagi lae kogu oma mälukaardile talletatud piltide kogu veebi ega koorma teisi neid vaatama sundimisega. Vähem on rohkem. Kasulik on peale pildistamast naasmist lasta esimesel eufoorial lahtuda ning paari-kolme päeva pärast fotodele uuesti peale vaadata ja alles siis otsustada, mida näidata ja mida mitte.
http://wallnature.com/
http://www.naturephotoblog.com/
http://www.brunodamicis.com/portfolios.phtml
http://www.davidclapp.co.uk/gallery
http://lprss.tradenet.ee/
http://www.zacekfoto.ee/
http://blog.moment.ee/
http://www.jarekj.com/
Alustajale parim raamat on tõenäoliselt Loodusfoto lugu ja lumm

jaanus- kirjutas:
asi on vaataja silmades, mitte peensustes!

Vaataja silm näeb pilti sellisena nagu sa selle vaatamiseks välja panid, kõikides peensustes. Arvamus, et kellelegi ei lähe peensused korda, on sügavalt ekslik.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.07.2013 20:13:39 vasta tsitaadiga

Paar viimaseaja pilti:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 26.07.2013 21:10:45 vasta tsitaadiga

Esimene ja kolmas kõnetavad tekstuuriga ja sisuga, meeldivad väga. Teised on lihtsalt klassikaliselt head thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2013 02:05:28 vasta tsitaadiga

Hmm, miks siin süüdistatakse fotokat. Minevikust on meeles ühe sõbranna fotonäitus. Aasta oli siis suurusjärgus 2005-7. Täpselt ei tule meelde. Tütarlapsel oli suur huvi fotograafia vastu, pildistas mingi Canoni seebikaga. Nägi vaeva, otsis momente ning näitusel olnud pildid olid fantastilised. Muidugi ta läks edasi pärast keskkooli õppima fotograafiat, et saada rohkem teadmisi ja oskusi. Kuid point on selles, et ei tasu süüdistada tehnikat, kui ise hakkama ei saa. Kogu sellest suurest pildiseeriast, mille sa jaanus-, oled siia paisanud, on ehk 1-2 pilti maksimum sellist, millest pärast head järeltöötlust saaks fotona asja. Pildistaja on fotograafias 99%, ülejäänu läheb tehnika kraesse. Kui mind ei usu, siis vaata seda:
Spoiler Spoiler Spoiler

Olen enam kui kindel, et see sinu 10mpx kaamera suudab paremaid pilte teha, ku isee anda õige inimese kätte. Siiamaani tundub aga sedasi, et sa loed ainult piksleid kaameral, kuid ei viitsi süveneda elementaarsetesse fotograafia algteadmistesse.
Konstruktiivne kriitika peaks olema alati oodatud. Kui kriitikat ei talu, siis palun ära tee midagi oma elus, mida saaks kritiseerida. Antud juhul prooviti sind eelnevate kasutajate poolt aidata, sina aga otsustasid neile näkku sülitada. Ära tee palun sedasi.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.07.2013 07:13:45 vasta tsitaadiga

tead ma olen palju ringi rändand ja olen hakanud eristama nn kõvatajaid ja neid kes teevad ka vana kaameraga selliseid pilte et sure ära. Kõvatajad siis ostavad järelmaksuga mingi canon 7d, kuid ei oska seda kasutada ja pildistavad ainult aut ja välguga...
Ma küsiks, mis kaamerat sa kasutad et sa seda siis sättida ei saa, kui see on mingi kompakt või 2010 a DSLR kaamera, siis saab kenasti sättida ka manuaalselt. kui aga nn seebikarp, siis õpi rohkem tundma seadeid... ja nagu mainiti, osta statiiv. ei pea olema mingi 100 eurone, sobib ka 30eurone statiiv, mis n tegelikult üllatavalt tugevad.

soovitan ringi kolada erinevatel fotosaitidel, kus on ära toodud ära ka pildiinfo ja selle järgi õppida. Natuke googelda ja leiad kindlasti mingid normaalsed ja ka legaalsed täisversioonis saadavad töötlusprogrammid - nagu photoscape, gimp jne jne, selliseid programme on sadu, kui mitte tuhandeid.

tsiteerides klassikuid: Pildi kvaliteet on pildistaja taga mitte tehnika taga

sellega tahan öelda seda, et saab ka teha kehva seebikaga selliseid pilte, mis paneb kukalt kratsima ja oma nn profikaamerat vaatama ja mõtlema. Oska ja õpi oma kaamerat kasutada mitte ära tule siia halama, et miks keegi ei aita. on olemas selliseid lehti, kuskohast sa saad vaadata kenasti infot kuidas ja mida sättida.

EDU!!!
-------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 27.07.2013 10:07:58 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:

noh , said mu maha tampida ja nüüd mis teed muga siis, ma olen abita ikkagi ju?


Kui sa kriitikat saad, siis tihtipeale väga karmilt. Abi tulebki kriitika näol, mitmed on eelnevates postitustes öelnud, et mässa seadetega nii palju, kui vaja.

tsitaat:
ma saan sellise pildiga sõnumi, mis koha peal oli, edasi küll kantud!


Siin teemas on ilusad pildid, mitte informatiivsed pildid. Sinu pildid ütlevad pigem 'Kujutage ette, et see hetk oli ilus' kui 'Näe vaadake, kui ilusasti ma selle ilusa hetke jäädvustasin'. Informatiivsed ja mitte nii väga ilu ja artistlikku imetlust taotlevad pildid lähevad ajalehte, illustreerimaks mõnd artiklit.

Parim soovitus minult sulle on vaata ja õpi. See sisaldab kahte asja - vaatamist ja õppimist. See ei sisalda kaeblemist tehnika, Eesti Energia elektriliinipaigutuse või muu säärase kohta. Ma olen ise selle läbi teinud (ja teen siiani) ja see aitab. Funfact: mul pole isegi digikat, millega pilte teha. Olles vaesest perest ja gümnaasiumi ja ülikooli vahepeal, teen ma pilte neil haruldastel kordadel, kus ma fotoka mõne sõbra käest saan. Siis tuleb see hetk, kus ma praktiseerin kõike õpitut.
Peace, ja edu õppimisel.

_________________
loll mees targal kohal
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 27.07.2013 11:43:32 vasta tsitaadiga


Pompei
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 27.07.2013 12:17:32 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
Sulle vb näis see sülitamisena , aga mul on veel väljendus puue ka , nii ei mõelnud! Aga nüüd rääkides pildistamisest siis ma küll ei leia ühtegi sättimise võimalust , et nendest piltidest paremini teha! Kas sa palun ütleks siis kuidas ma sätin järgmine kord samu stseene kohates? muide mul ei ole kalleid programme mis pilte korrigeeriks, ainult windows originaal fotogalerii editor!

noh , said mu maha tampida ja nüüd mis teed muga siis, ma olen abita ikkagi ju? meeleheide paneb tapma, ei suuda olla parem lihtsalt!
palun õpeta siis mind neid programme kasutama, õde mul muide ei huvitu üldse sellisest sättimisest, tal veel kallim profikas kaameraks!
ja ütle mulle lollile, miks te olete sellised perfektsionistid, ma saan sellise pildiga sõnumi, mis koha peal oli, edasi küll kantud!! mu tuttavad laigivad neid feissaris!! sorry kui hüüumärke kasutan, ma olen meeleheitel kobadusest!!


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rl
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2012




sõnum 27.07.2013 18:06:04 vasta tsitaadiga

Lisan siia tulise arutelu vahele ühe oma hiljutise foto. See mu esimene avalikkuse ees ... icon_redface.gif
Mis head, mis vead?!

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 27.07.2013 20:32:10 vasta tsitaadiga

Kle laske olla juba!! Ma ei ole loodusfotograafi tüüpi inimene, ma teen selliseid informatiivseid fotosi ja ei aja taga neid üksikuid omadusi! Seega jätke juba mõnitamine järgi , ma olen lihtsalt valest puust selle jaoks mida teie taga ajate!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 28.07.2013 07:11:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.07.2013 09:42:14 vasta tsitaadiga

täitsa meeldib, kuid iseaalne minu silmis oleks võinud just naisterahvas terav olla ja muu blurrine.
kuid nii ka kena.
-----

Saksa pisikeste linnade vahelised teed on lihtsalt megad
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005




sõnum 28.07.2013 12:51:06 vasta tsitaadiga

Vana pilt uues kuues.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009




sõnum 28.07.2013 15:17:15 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
okei , ma sain aru juba ammu , et mu stiil ei sobi siia! ja ma tahaks selle OT siit võitlustandrile ära mode abiga saata, et siia puhtam tunne tekiks! ma tegin juba facebooki oma stiili piltidele eraldi lehekülje, mis läheb kokku minu tüüpi piltidega teema poolest! OT hakkab vaikselt närve sööma, oleks vaja vaidluse foorumisse viimased leheküljed sortida! icon_confused.gif


Kahju, et keeldud aru saamast, et tehtud pildid pole midagi erilist. Stiilist ei ole siin alafoorumis juttugi. Postitada võib igasuguse stiiliga pilte. Sinu tehtud pildi võib igaüks salvestada suvalise nutitelefoniga tänapäeval.




Antud pildid on näiteks pildistatud 3MP Nokia Xpressmusic 5530-ga. Nende tegemine võttis 2 minutit aega ja sai tehtud enda lõbuks aastaid tagasi. Igasugust jama ei ole vaja netti riputada. ; ) Päikest!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 28.07.2013 16:14:14 vasta tsitaadiga

jaanus-, mees, sul polegi stiili. Halba fotograafiat nimetada stiiliks.. sel juhul on iga inimene seadmega, mis oskab pilti teha, fotograaf.. lihtsalt kõigil on oma "stiil" (või stiilitus). Ütlesin juba ja ütlen korra veel - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=497214 <-- see teema on sinu jaoks, kui sind kunstiline pool ei huvita. Või loe seda (ning seal olevaid teisi artikleid): http://digistoop.trsm.eu/jutustoop/rauakool/kolmandikureegel/ (aitäh kasutajale namstoop) ning tule kunagi siia teemasse tagasi.

Et väga möla ei oleks, siis käisin Positivusel ning vahetatava toruga kaamerat kaasa võtta ei tohtinud, olin sunnitud telefoniga pilti tegema:
Imagine Dragons
Spoiler Spoiler Spoiler

Crystal Castles
Spoiler Spoiler Spoiler


(Siin ka kasutajale jaanus- ehe näide, et pole vaja mingit über profikaamerat)[/spoiler]
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 28.07.2013 16:58:34 vasta tsitaadiga

mida te mu tähti närite, ma ei viitsi vaeva näha ja mul pole sisu võtta, mida pildistada ja jutul lõpp!! nüüd lõpetaks selle näägutamise ja üldse kogu selle OT, eks! icon_wink.gif

teemasse:
Ollaz kirjutas:


(Siin ka kasutajale jaanus- ehe näide, et pole vaja mingit über profikaamerat)[/spoiler]


muide ma saan aru küll, et pole vaja profikaamerat, need on eputamiseks ja ma tean , et ka sellega saab sitasti pildistada( õelaps tegi sitta kui palju sellisega) ! ma tegin mõned 0.3 mpix kaameraga nokia fotod särituse ja värvi sätetega veidi paremaks ja tulid päris normaalsed! icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 28.07.2013 20:57:30 vasta tsitaadiga

Vähekene OT-d profülaktika ja parema tuleviku mõttes:
jaanus-, ma olin alguses samasugune õiguse taganõudja kui Sa praegu. Aja ja kogemusega tulid ka teadmised kuidas foorumis oma ideid ja mõtteid presenteerida. Olen paar pilti siia üles laadinud, ent need siiski olid mingisuguse tagamõttega. Jah, proffidele vastu ei saa, kuid keegi peksma ka ei tulnud, lihtsalt seetõttu, et pildiga oli natukene vaeva nähtud ning põhjendatud miks ta on "lihtsalt ilus pilt". Kui kaadrisse tõmbad kolm pilve, siis anna neile mingisugune huvitav väärtus juurde, et need kolm pilve paistaksid võimsad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.07.2013 00:10:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 29.07.2013 00:12:32 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Atmosfäär 4+/5, poolik jalg häirib natuke.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.07.2013 00:40:09 vasta tsitaadiga

Paraku.
Hetked, mis on veidi räpased ja spontaansed, seega ka puudulikud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 29.07.2013 00:57:35 vasta tsitaadiga

Tegelt olge rahulikud, ma sain juba targemaks viimase nädalaga ja olen rahul edaspidi igasuguse vastukajaga! Eestlased, kui väike rahvus peaks säilimise eesmärgil ikka arvatavasti läbi saama ja erimeelsused lahendama rahulikult. ma tunnistan , et ma keerasin nagu monkey.gif segaseks, ilma erilise põhjuseta ja tean , et antisotsiaalne oli must kriitika peale sõimama hakata, vabandan veelkord ebameeldivuste pärast! icon_redface.gif OT lõpp
aga edasi nüüd teemasse: mis arvate muudetud mobla piltidest, mis siia lisasin ? ütlesin veel märksõnana nokia 0,3 mpix.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.07.2013 01:00:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga edasi nüüd teemasse: mis arvate muudetud mobla piltidest, mis siia lisasin ? ütlesin veel märksõnana nokia 0,3 mpix.

Sobivad avatariks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.